Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.11.30. 13:55:08

Szerencsére nem sok esély van Klose leigazolására, nem szeretem őt, és nem szeretném, ha a Barça mezét viselné, ha igazolni kéne, akkor csakis Larsson jöhet szóba, de azt is elképzelhetőnek tartom, hogy nem igazolunk senkit, ahogy Txiki is mondta.
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2006.11.30. 12:41:35

Giuly nem jobb szerintem Luis Garciánál.
De olvastam a topfocin egy hírt:
http://www.topfoci.hu/index.php?article ... %E9re#form

Érdekes, bár nem hiszem, hogy ez komoly lenne.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.11.28. 16:49:16

Nóbi írta:
grecki írta:Szerintem ti egy kicsit túlságosan elfogultak vagytok Larssonnal kapcsolatban. Tény, hogy csak pozitívan tudok nyilatkozni róla, de azért már ne szuperlatívuszokban. Hasznos tagja volt a csapatnak, bár én akkor annak idején, amikor leigazoltuk nagyon prüszköltem - bevallom férfiasan - és bár nem lett a kedvenc játékosom, de elismerem, hogy mit tett ezért a klubért. Viszont szerintem hosszú távú megoldás kell: Larsson maximum csak egy fél évre lenne jó...

Luis Garciát én is támogatnám, nem is értettem, miért kellett eladni, amikor nagyon jól teljesített, Rijkaard egyik kedvence volt, mindig játszott, annak ellenére, hogy nem rúgdosta a gólokat. A Poolban pedig egyszerűen megtáltosodott... Egy újabb Barca nevelést tékozoltunk el asszem 8 millió Euróért...Bár visszavásárlási opciónk van (ha egy sp csapat hívná, elsőbbségünk van), de Vörösök nem hiszem, hogy elengednék BL győzelmük egyik fő letéteményesét.
maximálisan egyetértek grecki kolléga véleményével. luis gírcia tökéletes csere lehetne dinho és messi mögött is. elment garcia és jött helyette giuly. pfff.
larsson pedig nem kell, gudjohnsen ugyanolyan játékos. kezd beilleszkedni.
Azért Gyula az első évben nagyon jo volt, lőtte a golokat, csak aztán Messi kixoritotta, de csereként is hasznos volt. Viszont idén télleg nem m1 neki, de azért lujiz garcijánál jobb :!:
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2006.11.28. 15:40:38

Szerintem nem kell igazolni senkit , mert nincs értelme. A keretünk nagyon jó és nagyon erös. Saviola hamarosan vissza tér és akkor meg minek igazolni. Azért vannak a cserék, hogy ilyen helyzetbe ök is játszanak. Külömbenis mire az a játékos akit igazolnánk be ilezkedne arra már vissza tzérne Et'o meg Messi is. Szerintem nem kell nekünk senkit igazolni
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.11.22. 14:45:03

Ráadásul ballábas játékos, de anno pont Rijkaard szoktatta át a jobb lábára, így mindkettővel jó lő és a jobbszélen is jól érzi magát, nemcsak a balon, tökéletes csere lenne és szélvészgyors!
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.22. 11:40:32

grecki írta:Szerintem ti egy kicsit túlságosan elfogultak vagytok Larssonnal kapcsolatban. Tény, hogy csak pozitívan tudok nyilatkozni róla, de azért már ne szuperlatívuszokban. Hasznos tagja volt a csapatnak, bár én akkor annak idején, amikor leigazoltuk nagyon prüszköltem - bevallom férfiasan - és bár nem lett a kedvenc játékosom, de elismerem, hogy mit tett ezért a klubért. Viszont szerintem hosszú távú megoldás kell: Larsson maximum csak egy fél évre lenne jó...

Luis Garciát én is támogatnám, nem is értettem, miért kellett eladni, amikor nagyon jól teljesített, Rijkaard egyik kedvence volt, mindig játszott, annak ellenére, hogy nem rúgdosta a gólokat. A Poolban pedig egyszerűen megtáltosodott... Egy újabb Barca nevelést tékozoltunk el asszem 8 millió Euróért...Bár visszavásárlási opciónk van (ha egy sp csapat hívná, elsőbbségünk van), de Vörösök nem hiszem, hogy elengednék BL győzelmük egyik fő letéteményesét.
maximálisan egyetértek grecki kolléga véleményével. luis gírcia tökéletes csere lehetne dinho és messi mögött is. elment garcia és jött helyette giuly. pfff.
larsson pedig nem kell, gudjohnsen ugyanolyan játékos. kezd beilleszkedni.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2006.11.22. 10:40:40

Szerintem ti egy kicsit túlságosan elfogultak vagytok Larssonnal kapcsolatban. Tény, hogy csak pozitívan tudok nyilatkozni róla, de azért már ne szuperlatívuszokban. Hasznos tagja volt a csapatnak, bár én akkor annak idején, amikor leigazoltuk nagyon prüszköltem - bevallom férfiasan - és bár nem lett a kedvenc játékosom, de elismerem, hogy mit tett ezért a klubért. Viszont szerintem hosszú távú megoldás kell: Larsson maximum csak egy fél évre lenne jó...

Luis Garciát én is támogatnám, nem is értettem, miért kellett eladni, amikor nagyon jól teljesített, Rijkaard egyik kedvence volt, mindig játszott, annak ellenére, hogy nem rúgdosta a gólokat. A Poolban pedig egyszerűen megtáltosodott... Egy újabb Barca nevelést tékozoltunk el asszem 8 millió Euróért...Bár visszavásárlási opciónk van (ha egy sp csapat hívná, elsőbbségünk van), de Vörösök nem hiszem, hogy elengednék BL győzelmük egyik fő letéteményesét.

Quaresma (-N) :D
Én nagyon szerettem volna, ha összejön neki nálunk, de Frenki vmiért nem szerette őt. A mai napig emléxem, amikor az első barátságos meccsét játszotta a csapat az amerikai túrán, akkora gólt vágott úgy húszról kicsit külsővel, hogy csak leesett az állam. Nagyon tehetséges, de túlságosan öncélú játékos... Nem hiszem, hogy ő lene az ideális megoldás...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.22. 07:39:55

Barcaboy08 írta:Szerintem meg jó lenne!föleg ahogy mostanában játszik.Ma is néztem,szenzációs volt.Én ugy érzem,Ő most segítség lenne a csapatnak.Mert pont az a poszt hiányos nálunk!Hamár valakit kellene igazolnunk!Egyébként szerettem Henkét,bár ugy érzem Quaresman dinamikusabb fatalabb és Barcás is volt!!!!Jobb választás lenne HA egyáltalán igazolunk valakit!!!!!Henke már megtette a maga kis dolgát a BLdöntőben!!!!!!! :wink: FORCABARCA!!!
És még tenne is pár fontos "dolgot" :!: :wink:

Quaresma szerintem már nemigen tér vissza hozzánk...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2006.11.22. 01:53:30

Szerintem meg jó lenne!föleg ahogy mostanában játszik.Ma is néztem,szenzációs volt.Én ugy érzem,Ő most segítség lenne a csapatnak.Mert pont az a poszt hiányos nálunk!Hamár valakit kellene igazolnunk!Egyébként szerettem Henkét,bár ugy érzem Quaresman dinamikusabb fatalabb és Barcás is volt!!!!Jobb választás lenne HA egyáltalán igazolunk valakit!!!!!Henke már megtette a maga kis dolgát a BLdöntőben!!!!!!! :wink: FORCABARCA!!!
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.21. 22:43:59

Replay írta:
Barcaboy08 írta:Nem jönne most rosszul Quaresman...el tudnám képzelni a kezdöben.!!!! :wink:
Volt lehetősége bizonyitani, csakúgy mint Simao-nak...
Én inkább Luis Garcia-t látnám szivesen újra a csapatban.
Hát nemtom,lehet,h nem hülyeség amit írtál :)

Amúgy Henke,Henke,Henke :!: :twisted:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2006.11.21. 22:19:35

Barcaboy08 írta:Nem jönne most rosszul Quaresman...el tudnám képzelni a kezdöben.!!!! :wink:
Volt lehetősége bizonyitani, csakúgy mint Simao-nak...
Én inkább Luis Garcia-t látnám szivesen újra a csapatban.
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2006.11.21. 22:07:13

Nem jönne most rosszul Quaresman...el tudnám képzelni a kezdöben.!!!! :wink:
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2006.11.21. 21:27:31

Aki meg azt mondja, h ugyanmá, a skot válogatott [auto_cenzúra], az nézze meg, h a válogatottban mit alkotott. Ott is lőtte a golokat, sokxor maga megvert csapatokat.
Skót helyett svédet akartál irni :)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.11.21. 20:47:56

ha hoznának vkit egyáltalán, akkor az az ember átmeneti megoldásként jönne, mivel ha minden okés, vastagon meg van a csapatunk. erre henke ideális lenne. mindent tud a barcáról, a többiek a testvérükként kezelik (majdnem a faterjukként :D ), és a labda sem zavarja.
arról nem beszélve, h egy nulla meccsel érkező luke sehol sincs sem a nyúlhoz, de még ezquerróhoz és gilihez képest sem. (ez utóbbit arra értem, h mi lenne lukéval, ha a többi csatár is rendelkezésre állna. nem hinném, h bármelyik mostani emberünknél jobban nyomná.)
(ezzel szemben henke megköszönné a bizalmat, felavatná a szobrát a camp nou előtt, és visszatérne nyugdíjaskodni helsingborgba.)
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
windu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2006.02.23. 14:06:57

2006.11.21. 20:23:50

LG írta:
Zsolti írta:Szerintem egyáltalán nem jobb játékos már nem azért..jó oké ladot két gólpasszt egy BL döntőn,de volt olyan is hogy 5 meccsen keresztül amikor beállt nem csinált semmit...szvsz semmivel sem jobb.Szerintem! Meg ha akkora lett volna nem a Celticben focizot volna f*szomtuggya hány évet..
Nem azért focizott ott évekig, mert nem kellett senkinek, hanem mert nála igen is számitott a klubbhüség. Amugy az egész skot ligát szivatta, ugy ahogy van, és Aranycipős lett, pedig a skot bajnokságnak kisebb a szorzoja :!: Aki meg azt mondja, h ugyanmá, a skot válogatott [auto_cenzúra], az nézze meg, h a válogatottban mit alkotott. Ott is lőtte a golokat, sokxor maga megvert csapatokat. Es mikor hozzánk jött, joval tul volt már a pályája csucsán, ráadásul volt 1 nagyon sulyos sérülése, majdnem abbahagyta...DE igy is hozzátudot tenni a játékunkhoz. Csereként is, kezdőként is hasznunkra vált, lőtte a golokat, és megnyerte nekünk a BLt. Minden tiszteletem az ővé :!: 8)

nem olyan rég láttam a sérülését mármint azt a Súlyosat
hát csoda hogy azután talpra áll vki
szörnyű volt megnézni is : ((
Zinedine Zidane
Avatar
windu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2006.02.23. 14:06:57

2006.11.21. 20:21:37

zsolti
nem igazán ismered henket szerintem
mer hogy akkor nem irnál ilyeneket
ha meg nem ismersz vkit Ne alkoss véleményt rólla ....
Zinedine Zidane
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.11.21. 20:07:38

Zsolti írta:Szerintem egyáltalán nem jobb játékos már nem azért..jó oké ladot két gólpasszt egy BL döntőn,de volt olyan is hogy 5 meccsen keresztül amikor beállt nem csinált semmit...szvsz semmivel sem jobb.Szerintem! Meg ha akkora lett volna nem a Celticben focizot volna f*szomtuggya hány évet..
Nem azért focizott ott évekig, mert nem kellett senkinek, hanem mert nála igen is számitott a klubbhüség. Amugy az egész skot ligát [auto_cenzúra], ugy ahogy van, és Aranycipős lett, pedig a skot bajnokságnak kisebb a szorzoja :!: Aki meg azt mondja, h ugyanmá, a skot válogatott [auto_cenzúra], az nézze meg, h a válogatottban mit alkotott. Ott is lőtte a golokat, sokxor maga megvert csapatokat. Es mikor hozzánk jött, joval tul volt már a pályája csucsán, ráadásul volt 1 nagyon sulyos sérülése, majdnem abbahagyta...DE igy is hozzátudot tenni a játékunkhoz. Csereként is, kezdőként is hasznunkra vált, lőtte a golokat, és megnyerte nekünk a BLt. Minden tiszteletem az ővé :!: 8)
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.11.21. 19:43:42

Szerintem egyáltalán nem jobb játékos már nem azért..jó oké ladot két gólpasszt egy BL döntőn,de volt olyan is hogy 5 meccsen keresztül amikor beállt nem csinált semmit...szvsz semmivel sem jobb.Szerintem! Meg ha akkora lett volna nem a Celticben focizot volna f*szomtuggya hány évet..
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.11.21. 19:40:19

Na azért jo játékos a Luke, de Larsson más dimenzio. Utobbi 1 legenda, akire még 50 év mulva is emlékezni fognak.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.21. 18:49:26

Replay írta:Nem fogunk megegyezni, mert vannak olyan pontok, ahol ellentétes véleményen vagyunk :)
De sztem közelitsük meg úgy a dolgot, hogy a pillanatnyi helyzetet vesszük figyelembe, a jelenlegi állapotot...és akkor Larsson kölcsönvétele tünik okosabb döntésnek.
Ez jó :lol: :lol:

Hát ez egyértelmű! Csak a jelenlegi helyzet miatt akarunk egyáltalán igazolni,azért elevenedett fel ez a topic...
Most gondolom beljebb vagytok a vitában :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.11.21. 18:48:12

Ezerszer inkább Luque,mint Larsson szerintem is :roll: :wink:
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2006.11.21. 18:40:53

Nem fogunk megegyezni, mert vannak olyan pontok, ahol ellentétes véleményen vagyunk :)
De sztem közelitsük meg úgy a dolgot, hogy a pillanatnyi helyzetet vesszük figyelembe, a jelenlegi állapotot...és akkor Larsson kölcsönvétele tünik okosabb döntésnek.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2006.11.21. 18:11:25

Meggyőztél... :D

Na nem ám, nem adom magam ilyen könnyen.

Valóban nem lenne együtt a pályán Eto'oval, mert cserének igazoljuk, csak akkor, amikor hátrányban vagyunk...Olyankor pedig nyilván nem a kameruni helyett menne fel a pályára.
Morálja mélyen, mert Angliában játszik. Hány spanyolnak jött be a Ködös Albionban?
Na már miért ne tudna??? Mármint ami Larssont, meg a két gólpasszt illeti...
A technikai tudásával semmi gond az ég világon...
Az, hogy univerzális már miért lenne gond? és ki univerzális ebben a keretben? Eto'o, R10 és Messi, de ők megkérdőjelezhetetlenek... A többiek meg valóban univerzálisak, néha szarak, néha méxarabbak... Már ami a csatárokat illeti. Tisztelet a kivételnek.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2006.11.21. 17:27:17

1. Spanyolország egyik legjobb csatára, még ha ezt a formája nem is mutatja... Mallorcán és Galíciában is bizonyított már.
2. Spanyol --> katalán, sőt saját nevelés
3. Giuly, Ezquerro, Saviola hármasnak nagyon kifelé lóg a rúdja... Helyettük kell egy játékos minimum.
4. Mallorcán együtt játszott Eto'oval, sőt nagy cimbik is...
5. Univerzális, több poszton bevethető.
6. Még viszonylag fiatal, most lehetne (ha nem igazol el) pályafutása zenitjén.
7. A fiatalokra 1-2 évet még minimum várni kell, addig tökéletes megoldás lenne...
8. Hosszútávú megoldás kell, nem csak erre a télre, éppen ezért Henkénél is jobb megoldás lenne. Mellesleg - de mondjuk ez az én véleményem - sztem jobb is Luque...

Szóval, aki ennél több indokot fel tud sorakoztatni ellene, vagy vki mellett, akkor engem meggyőzött...
Ellenérveim :)
1. Rendkivül nehezen viseli, ha a padon ül, nem tudná elfogadni (elég nagyképü), hullámzó is
2. Saviola technikásabb, jobban elfogadja a csapat, időbe telne a beilleszkedés
3. Formán kivül, morálja igencsak mélyen
4. Eto'o-val egyszerre úgysem lenne pályán
5. Nem jobb Larsson-tól, sohasem tudna két gólpasszt adni egy BL döntőn
6. Ő sem igazi befejező csatár és ahogy Te is emlitetted univerzális, elég univerzális támadó van már a keretben, szeret mélységből indulni, szélekre kivinni a labdát...
7. Tény, katalán, de ezzel már Serra Ferrer idején sem mentünk sokra
8. Larsson-t csak évvégéig vennénk kölcsönbe és majd szezon végeztével Txiki-ék eltudják dönteni, hogy kell-e még támadó annak tükrében, hogyan teljesitett Guddy/Saviola, sztem jövőre Giovanni-t már nyugodtan fellehetne hozni az A-ba.

Persze nem irom le Luque-t és távol álljon tőlem a kötözködés, csak ebben a pillanatban nem lenne helyes a leigazolása :)
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2006.11.21. 17:08:00

Az igaz, hogy Luque nincs jó formában, de rengeteget volt sérült és amikor egészséges volt, akkor sem kapott lehetőséget Roedertől. Mág a ligakupameccsre sem jelölte, és ekkor telt be a pohár nála, ekkor nyilatkozta , hogy szívesen lecserélné a szarkák fekete-fehér dresszét a világ legszebb szerelésére... Amúgy a palermo elleni UEFA kupa meccsen az ő góljával nyertek az olaszok ellen.

Néhány ok a leigazolása mellett:

1. Spanyolország egyik legjobb csatára, még ha ezt a formája nem is mutatja... Mallorcán és Galíciában is bizonyított már.
2. Spanyol --> katalán, sőt saját nevelés
3. Giuly, Ezquerro, Saviola hármasnak nagyon kifelé lóg a rúdja... Helyettük kell egy játékos minimum.
4. Mallorcán együtt játszott Eto'oval, sőt nagy cimbik is...
5. Univerzális, több poszton bevethető.
6. Még viszonylag fiatal, most lehetne (ha nem igazol el) pályafutása zenitjén.
7. A fiatalokra 1-2 évet még minimum várni kell, addig tökéletes megoldás lenne...
8. Hosszútávú megoldás kell, nem csak erre a télre, éppen ezért Henkénél is jobb megoldás lenne. Mellesleg - de mondjuk ez az én véleményem - sztem jobb is Luque...

Szóval, aki ennél több indokot fel tud sorakoztatni ellene, vagy vki mellett, akkor engem meggyőzött...
Lezárt