Eidur Gudjohnsen

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.15. 17:09:55

lionelmessi19 írta:
Game90 írta:Azért Guddy sokkal jobb, mint Maxi :!: :wink:
Nézd, eddig Maxi többet tett le az asztalra, mint Guddy.
És mért tett le többet az asztalra :?: Lőtt egy gólt a Chelseanek. Ha letett volna valamit az asztalra, akkor nem hiszem, hogy távoznia kellett volna :wink:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.15. 17:04:38

Hy Lio!

Maxival semmi bajom sincs,de: mivel támasztod alá,h többet tett le eddig az asztalra,mint Guddy :?: :roll:

Azért a Chelsea elleni gólja miatt,ilyet nem lehet kijelenteni :!: Guddy is lőtt nekik 1et már,meg másnak is. Bár nincs jó formában...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.11.14. 22:36:02

Ráadásul mindkettőben nagy lenne a bizonyítási vágy, hogy bekerüljenek a csapatba addig, amíg nincs Eto'o, mert utána a kameruni az első számú csatár, ha süt ha fúj...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.14. 22:33:30

Game90 írta:Azért Guddy sokkal jobb, mint Maxi :!: :wink:
Nézd, eddig Maxi többet tett le az asztalra, mint Guddy.
Ez pedig nem fogható se arra, h nem szokta volna meg a spanyol focit, vagy a csapatot. És arra sem, h kevesebbet játszott, mert sztem már mostanra bőven maxi fölött van pályán töltött percek tekintetben.

De nem merem kijelenteni, h Maxi a jobb, nem is lehet.
nekem is az a véleményem, ha már esetleg maxi visszajönne, h versenyeztetni kéne őket, méghozzá nyiltan: meg kell mondani, h az játszik, aki többet nyújt. szerintem ez motiváció lehetne mindkettejüknek.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.11.14. 20:54:05

Ez csak akkor derül ki, ha versenyeztetné őket Rijkaard.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.14. 20:51:11

Azért Guddy sokkal jobb, mint Maxi :!: :wink:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.11.14. 20:39:31

Énszerintem meg a télen hozzuk vissza Maxi Lópezt, ő gond nélkül kiszorítaná Gudjohnsent és még a felépítésük is sokban egyezik, nagy eltérések nem lehetnek.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.11.14. 20:25:07

lionelmessi19 írta:GUDDY már nem tud bizonyítani szerintem
elég ideje volt, és talán három négy gólt rugott, mindet gyakorlatilag üres kapura, bár két fontos gól volt közte, ez nagyon kevés. szerintem a legnagyobb mellényúlás az elmúlt jó néhány évben. de ez privát vélemény, és szeretném ha rámcáfolna.
és giuly sem olyan, mint tavaly
Ez elég bátor kijelentés, hogy a legnagyobb melléfogás lenne a GudJózsi, főleg ilyen rövid idő alatt... VanBumi és Ezquerro akármennyire is ingyen voltak sokkal rosszabb igazolások voltak... Még bőven van ideje letennie a névjegyét, s bár a kezdet valóban nem valami gyönyörű, a folytatásban viszont még bármi lehet... Én optimista vagyok, reménykedem, bízom mindig mindenben és mindenkiben a végsőkig.

Gyula pedig mindig is ilyen volt, néha-néha elkapott egy-egy jó meccset, meccseket, de hosszú távon egyszerűen nem képes jól játszani. Bár most hogy belegondolok, "játszani" sem tud, ő nem az a típus. De legalább akkor futná szét az agyát, meg belőné a helyzetit, de azt sem szokta...

lionelmessi19 írta:egyébként a kiesők közt nincs nem eus utlevelű?
mert ha egy ilyen kiesik, jöhet dos santos

Elvileg jöhetne, Eto'onak nincs útlevele...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.14. 18:37:46

ozsimiki írta:
Etooka írta:Sztem most hogy megsérült Messi és Saviola,fel kéne hozni Dos Santost a padra!!a legjobb megoldás lenne!
Őt nem lehet sajnos úgy néz ki,mivel nincs Eu-n kivüli hely már a csapatban :?

Guddy játékára nagyobb hangsúly fog kerülni,mint eddig bármikor és nem ártana ha bizonyítana :twisted:
GUDDY már nem tud bizonyítani szerintem
elég ideje volt, és talán három négy gólt rugott, mindet gyakorlatilag üres kapura, bár két fontos gól volt közte, ez nagyon kevés. szerintem a legnagyobb mellényúlás az elmúlt jó néhány évben. de ez privát vélemény, és szeretném ha rámcáfolna.
és giuly sem olyan, mint tavaly

egyébként a kiesők közt nincs nem eus utlevelű?
mert ha egy ilyen kiesik, jöhet dos santos
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.14. 17:34:50

Etooka írta:Sztem most hogy megsérült Messi és Saviola,fel kéne hozni Dos Santost a padra!!a legjobb megoldás lenne!
Őt nem lehet sajnos úgy néz ki,mivel nincs Eu-n kivüli hely már a csapatban :?

Guddy játékára nagyobb hangsúly fog kerülni,mint eddig bármikor és nem ártana ha bizonyítana :twisted:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.11.14. 16:55:15

Azóta, hogy azt a hsz-t írtam, kiderült, hogy Saviola is kidőlt, így egyértelműen Guddy lesz az egytelen csatár januárig, akkor talán már visszatérhet Saviola, Ezquerro pedig nem megoldás, így a B csapathoz kéne hozznyúlni és felhívni egy ifjoncot.

Cristian jó lett volna szerintem erre a posztra, bár ő sem egyértelműen csatár, de ő sajna már a Deporban játszik.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2006.11.14. 16:54:14

Sztem most hogy megsérült Messi és Saviola,fel kéne hozni Dos Santost a padra!!a legjobb megoldás lenne!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.14. 16:16:12

visca el barca írta:
Los Barrachos írta:Gudjohnsen sajnos rossz formában van, Saviola pedig már a Zaragoza ellen is bebizonyította, hogy jó formában van, még ha csak lesgólt is szerzett.
river szurkolokent más nem is mondhattál volna :D

egyébként meg megy itt a vita, mindenki lobbizik az egyik vagy masik jatekosert.
maradjunk annyiban mindkettonek van elonye is hatranya, s mint latjuk frank gudjohnsent favorizalja. remeljuk belelendul, mert ronnie egyedul keves.
Így igaz! Ronnie hiába nyeri vissza a formáját,ha a zseniális passzait senki sem értékesíti :? Guddy találjon magára,mert labdákat fog kapni,csak gólra kell váltani :twisted:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2006.11.14. 12:04:33

Guddynak most össze kell szednie magát mindeképp...
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.11.14. 09:40:47

Los Barrachos írta:Gudjohnsen sajnos rossz formában van, Saviola pedig már a Zaragoza ellen is bebizonyította, hogy jó formában van, még ha csak lesgólt is szerzett.
river szurkolokent más nem is mondhattál volna :D

egyébként meg megy itt a vita, mindenki lobbizik az egyik vagy masik jatekosert.
maradjunk annyiban mindkettonek van elonye is hatranya, s mint latjuk frank gudjohnsent favorizalja. remeljuk belelendul, mert ronnie egyedul keves.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.11.13. 21:48:39

Igen, csak Guddy-nak az első számú feladata a góllövés lenne, hiába volt sok gólban benne, szereznie is kell párat, hogy megmaradjon a csapatban.
Avatar
windu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2006.02.23. 14:06:57

2006.11.13. 20:46:37

nem mintha kétségbe vonnám saviola érdemeit de a golnal annyit tett hogy jó helyen állt
és bár nem láthattuk őket ugyanannyi ideig de guddy már benne volt pár gólban még ha az utóbbi meccseken halványabb is volt
szerintem belelendül nemsokááá

ForZa Guddy
Zinedine Zidane
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.11.13. 20:42:31

Gudjohnsen sajnos rossz formában van, Saviola pedig már a Zaragoza ellen is bebizonyította, hogy jó formában van, még ha csak lesgólt is szerzett.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.13. 20:02:15

Hát jobb megoldásom nincs. Esetleg Decot irányítónak? De lehet, hogy rossz ötlet volt :roll: És akkor egy ilyen lenne:
:arrow: Xavi, Marquez, Iniesta
:arrow: Deco
:arrow: Guddy, Ronnie
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.13. 19:54:39

Game90 írta:
Los Banditos írta:mindenesetre remélem hogy Fank megtalálja Guddynak a jó posztot,és egyben a csapatnak is egy jó taktikát.
Lekváros Fank :?: 8)
De ezt már én is észrevetem, hogy Guddy középcsatár helyett támadó kp-t játszik. Én most kipróbálnék egy ilyet:

-----------------Ronaldinho--------------------

--------Giuly--------------------Guddy---------
Ökhmmm,és majd Ronnie kiszolgálja saját magát :?: :roll: Vmit kell változtatni,de így nem lenne jó szerintem,de más ötletem sincs :oops:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2006.11.13. 19:53:38

Ha nem szedi össze magát tényleg el kell kezdeni félni. :oops: Mert a ruszkiknál tetszett de ddig nagy meccseken semmit se csinált lazán kikapcsolták.Nem azért de tegnap volt vagy 4 olyan helyzete amiból Eto'o 3 gólt rúgott volna. :evil: :roll:
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.13. 19:48:18

Los Banditos írta:mindenesetre remélem hogy Fank megtalálja Guddynak a jó posztot,és egyben a csapatnak is egy jó taktikát.
Lekváros Fank :?: 8)
De ezt már én is észrevetem, hogy Guddy középcsatár helyett támadó kp-t játszik. Én most kipróbálnék egy ilyet:

-----------------Ronaldinho--------------------

--------Giuly--------------------Guddy---------
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.11.13. 19:43:38

Látom mindig van kit bírálni,de Guddy most tényleg nem játszik jól és szerintem ez nem a formájára irható hanem egyszerűen nincs hozzászokva ehez a játékhoz.A Chelseaban 1 év alatt hozzászokott a támadóközép poszthoz és ugye amíg itt volt Eto'o(aki még mindig van de sérült) addig tudtuk játszani a --->

-----------Messi-------------------Ronnie---------

---------------------Samu-------------------------

játékstílust de most észrevehetően így van----->

---------------------Guddy----------------------

-----Messi---------------------Ronnie-----------

Ezért is van az hogy a szélsőink több gólt lőnek ráadásul most hogy Messi is kiesett a brigádból nagyon nehéz lesz,mindenesetre remélem hogy Fank megtalálja Guddynak a jó posztot,és egyben a csapatnak is egy jó taktikát.


Visça Guddy!
in to exile
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.13. 19:34:22

Silvanus írta:Komolyan mondom, én nem akarok most belőle bűnbakot csinálni már előre is, és vészmadárkodni sem szeretnék, de szörnyű belegondolni, hogy az elkövetkezendő 1-2 hónapban, amiben lesz igen komoly tét meccs is bőven, Ő lesz az elsőszámú gólfelelősünk egyedül!!! Minden meccsen 90 percen át! Jajjjjjj.....
Hát az eddigiek alapján Jogos teljesen a kétségbeesésed,magára kell találni,"Enrique-féle autokorrektor: a muszáJ pontos J :)" :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.13. 17:22:29

Komolyan mondom, én nem akarok most belőle bűnbakot csinálni már előre is, és vészmadárkodni sem szeretnék, de szörnyű belegondolni, hogy az elkövetkezendő 1-2 hónapban, amiben lesz igen komoly tét meccs is bőven, Ő lesz az elsőszámú gólfelelősünk egyedül!!! Minden meccsen 90 percen át! Jajjjjjj.....
"Més Cuen un Club"
Lezárt
cron