Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
bticz
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2005.02.25. 16:44:57

2006.08.29. 13:31:03

Én is úgy gondolom, hogy Thuram-ot meg kellene próbálni mostmár élesben is, hogyan tud Puyollal együtt mozogni....
Én nem tartanám rossz ötletnek a Motta-Rafa cserét, nagyon fekszik neki a véde lem előtti szűrő szerepe, talán jobban is mint Mottának....


De véleményem szerint ezt a keretet bárhogy variálja Frank, nem tud olyan formációt , hogy ne legyen bárki ellen győzelmi esélyünk :)
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2006.08.29. 13:19:24

El Payaso írta:Nagyon kemény lesz a szezon, a bajnokságban a Valencia lesz nagyon nagy ellenfél sztem, az Atletico is jó lesz, Zaragoza is, real csak 5. lesz :)
egyet értek veled :D :!: :twisted:
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2006.08.29. 13:17:07

jó lesz az idény jó a valencia a real csak neveket vett de azért mi jobbak vagyunk :twisted:
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2006.08.29. 12:55:50

Nagyon kemény lesz a szezon, a bajnokságban a Valencia lesz nagyon nagy ellenfél sztem, az Atletico is jó lesz, Zaragoza is, real csak 5. lesz :)
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.08.29. 12:52:42

igazság szerint én is megnéznék egy olyan variációt, h 1. félidő marquez, 2. félidő Thuram, vagy fordítva. Ki kéne próbálni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.08.29. 12:49:05

Szerintem el kell fogadni azt,hogy nem lehet örökké csúcsformát mutatni.
Olvasom,hogy sokak szerint Thuram játszon Marquez helyett.Nos...
Szerintem nem kell változtatni a csapaton-persze Mottát ki kell venni a kezdőböl-ráadásul úgyis hosszú a szezon,mindenkinek lesz elég játéklehetősége.
Összességében úgy látom:Ezzel a kerettel nem érhet baj minket,emlékezzetek vissza,tavaly is döcögött a szekér eleinte.
Aztán átment száguldásba... :D
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.08.29. 12:20:51

Jobban kezdtünk hisz mint tavaly,akkor 1pont,most 3 szóval nincs gond,és a játékunk is egyre szebb,és eredményesebb lesz,figyeljétek csak meg!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2006.08.29. 11:59:25

Silvanus írta:Sokan sokfélét írtok, de a lényeg nagyjából ugyan az:

- Rafa bizony most nincs formában, lehet hogy most Thuram sokkal jobb lenne helyette, de lesz ez még így sem... mondjuk szerintem is Marqueznek inkább szűrnie kéne Motta helyett, és így Thuram is kezdő lehetne, mert...
- mert Motta egy nagyon egyszerű játékos, hogy finoman fogalmazzak! Szerintem tök olyan, mint Presas, azaz nagy kedvenc, így sokat játszik, vannak jó pillanatai, de összességében gyenge!!! És szerintem Motta nagyon durva is!
- az egész csapat elég gyengén muzsikál :(
- Guddy pedig fantasztikus!!! :D
ezt nem igazán értem! azért mert volt egy gyenge meccsünk a sevilla ellen, azért még nem mondanám azt h gyengén muzsikálunk
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.08.29. 11:34:01

recrea írta:Én ugyan csak ebből a meccsből tudok kiindulni, de sztem nem játszott rosszul marquez, arra a cselre talán még chuck norris is elszállt volna
Itt a lényeg! Az első gólért Marquezt nem lehet hibáztatni, a vigoi gyerek szenzációsen intette be a beadást, arra bármelyik védő elszállt volna. Rafa azt tette, amit kellett, blokkolta a beadás útját.
Mivel a meccs egészét nem láttam, a teljesítményéről egyébként nem tudok nyilatkozni, de az tény, hogy sokak állításával ellentétben nem lehet azért hibáztatni, mert elszállt egy remek cselre.
Ha ezt Messi csinálja meg a másik oldalon, senki nem arról beszélne, hogy mekkorát hibázott a védő, hanem, hogy Leo zseniálisan csinálta...
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2006.08.29. 11:26:12

Igencsak elkerülhető gólokat kaptunk,de küzdöttünk és nyertünk!!Így legalább a sok elbizakodott szurkoló rájön hogy sem a bajnokság sem a BL nem hullik az ölünkbe!

Amúgy éreztem hogy nehezen,de 1 góllal nyerünk,meg is tettem hendikeppesen X-re!
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.08.29. 11:21:24

dickricsi írta:Sziasztok,

Én csak a livescore-on követtem a meccset, de 0-1 után felhúztam magam, azután már inkább nem nézegettem :(
Nagyon örülök, hogy ha nehezen is, de végül nyertünk, és olvasva a hozzászólásaitokat nagyon örülök Ini és Messi teljesítményének és Guddy góljának! Ez megvolt! Viszont Thuramot szeretném már látni, kezdeni.
Remélem azért Ronnie nélkül is ki fogjuk csikarni a győzelmeket, de a legfontosabb meccseken játszania kell.

Azulgrana para siempre!
Na azért szó sincs arról,h Ronnie csak a fontosabb meccseken fog játszani! Ez még nem az idény vége :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.08.29. 11:07:04

Sziasztok,

Én csak a livescore-on követtem a meccset, de 0-1 után felhúztam magam, azután már inkább nem nézegettem :(
Nagyon örülök, hogy ha nehezen is, de végül nyertünk, és olvasva a hozzászólásaitokat nagyon örülök Ini és Messi teljesítményének és Guddy góljának! Ez megvolt! Viszont Thuramot szeretném már látni, kezdeni.
Remélem azért Ronnie nélkül is ki fogjuk csikarni a győzelmeket, de a legfontosabb meccseken játszania kell.

Azulgrana para siempre!
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.08.29. 11:00:29

Sokan sokfélét írtok, de a lényeg nagyjából ugyan az:

- Rafa bizony most nincs formában, lehet hogy most Thuram sokkal jobb lenne helyette, de lesz ez még így sem... mondjuk szerintem is Marqueznek inkább szűrnie kéne Motta helyett, és így Thuram is kezdő lehetne, mert...
- mert Motta egy nagyon egyszerű játékos, hogy finoman fogalmazzak! Szerintem tök olyan, mint Presas, azaz nagy kedvenc, így sokat játszik, vannak jó pillanatai, de összességében gyenge!!! És szerintem Motta nagyon durva is!
- az egész csapat elég gyengén muzsikál :(
- Guddy pedig fantasztikus!!! :D
"Més Cuen un Club"
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2006.08.29. 10:53:32

Én ugyan csak ebből a meccsből tudok kiindulni, de sztem nem játszott rosszul marquez, arra a cselre talán még chuck norris is elszállt volna, a gólokat meg közösen hozta össze a védelem. A bajom a sok eladott labdával volt, ami szvsz a koncentráltság hiánya. Arról meg lehet vitatkozni, h mi az ideális kezdőcsapat, úgyis rotálni fog a mester,lesz thuram soxor kezdő, és hát motta is. Azért az érdekes, h a világ legjobb csapatában soxor kezdő ember, de az aktuális brazil szöv. kap-nál sosem jön számításba(mondjuk megértem). Szóval nem lesz itt állandó kezdőcsapat, pl. ki gondolta volna, h xavit kihagyja?!
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2006.08.29. 10:18:43

Hát megvolt az első meccs!Néha idegbaj kerülgetett,bár néha már mutattak valamit a tavalyi teljesítményükből a fiuk.A meccs embere nálam eggyértelmüen Messi volt,de jól mozgott Deco,Puyol,néha Iniesta és Eto'o is.Csatlakozom az előttem szólókhoz Thuram ügyében. Megérdemelne egy meccset Marquez helyén,és talán bentragadna a kezdőben.
A közvetítés színvonala felülmúlta várakozásaimat,persze nem éreztem túl jónak sem,de emberünk visszafogta hülyeségeit a meccs legnagyobb részében,és felkészültnek tünt!(önmagához képest persze)
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.08.29. 10:16:10

Mottával az a helyzet, ha megfigyelitek, hogy bármi van, ő csak szabálytalanul bír közbeavatkozni. Persze, van, mikor faltolni kell, de még nekem - laikusnak - is feltűnt, hogy sokszor feleslegesen, "össze-vissza rugdalja" az ellent. :roll:

Na mind1, amíg nyerünk, nem szólok semmit.

A Rafa-Lili cserét nem tudom meg meri-e lépni Frenki... Tartok tőle, hogy nem, Márkó végtére is a bajnokságokat és BL-t nyerő csapatok alapembere volt. Úgy viszont tényleg nem lenne akkor marhaság, ahogy Vito kolléga írta, azaz hogy M. felmegy szűrni, Lili meg átveszi a helyét.

Bár ezt valamiért nem tartom valószínűnek. :)
Avatar
shearer09
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2006.03.25. 22:01:41

2006.08.29. 09:48:40

HI!

Nem a Barca volt tegnap a leggyengébb, hanem az a Elton SportKlubbos riporter, Léderer v. Világi, igazából mindegy mert egyiksem tud közvetíteni. Mintahogy a VB-n is ha nem lett volna Hajdú B. akkor az egész [auto_cenzúra] lett volna.

Végig hülyeségeket beszélve, hozzá nem értve kommentálta az eseményeket, jobban idegesített, mint bármi más.

Egyébként, szerintem nem volt ez annyira rossz meccs, ha a kedves riporter nézte volna a meccset a Barcelona 1-0-nál is olyan akciókat vezetett, olyan egyéni cselezések, kényszerítők voltak, hogy a Vígó csak nézni tudta.
Végig támadva, kaptunk 2 olyan gólt amit ellehetett volna kerülni.

Szerintem jó meccs volt, bár Ronaldinho nagyon kellett volna.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.08.29. 09:13:36

ezen is túlvagyunk. :)

a tegnapi csapatból Messit, Puyolt és talán Deco-t lehetne kiemelni.
a forma miatt nem igazán bosszankodok, mert a nagy nyári túráknak mindig ez az ára. szezon eleje. még pár meccs és remélhetőleg belelendülünk.
ami leginkább aggaszt, az Marquez folyamatos bizonytalansága. már az elmúlt meccseken is gólt, gólokat kaptunk a hibáiból és ez most sem változott. ez gáz. főleg úgy,

-hogy egy Thuram ül a padon
-hogy Motta nagyon gyenge, bizonytalan és túl durva
-hogy Marquez tavalyelőtt vkp-t játszott.

ergo :arrow:

Marquez - Edmilson vkp.
Thuram - Marquez csere.

megfontolandó szerintem.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.08.29. 09:13:24

Szerintem sem szabadna Motta-t kezdőben játszatni,talán azért teszi ezt Frank,mert fél egy esetleges Edmilson sérüléstől,dehát a sérülés csereként is elérheti sajnos.. :?
Szóval Edmilson kell Motta helyett,Gyula helye csak ideiglenes a kezdőben Ronnie miatt!

Zambitól fogunk még látni jópát pazar teljesítményt,ez biztos! A lényeg,hogy folyamatosan játszatni kell,kezdőként! Thuramnak is kellene pár egész meccs,és akkor talán belátná Frank is,hogy neki is a kezdőben a helye,legalábbis addig,míg Marquez magára nem talál! Mert most nem a tavalyi teljesítményt nyújtja, legalábbis eddig nem,de még csak idény legeslegelején vagyunk!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2006.08.29. 08:48:45

Hali!

Sajnos nem volt egy tul jo meccs, sok volt a hiba, na meg ronnie sem volt ott, igy örülhetünk a három pontnak, ami nagyon fontos az évkezdésnél.
Remélem Zambrotta öszeszedi magát mostmár mert ez kevés volt töle nagyon.
Marquez meg inkább menjen vkp-nak az igen halvány Motta helyett, és Thuram legyen a kezdőben!
Elöl minden oké, Guddy nagyszerü volt, Messi detto, Eto'o meglőtte a szokásost, Giuly meg ugyse lesz kezdö, ha Ronnie ismét fitt lesz!
A lényeg a három pont!

Axe
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
raven
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2005.01.17. 16:14:38

2006.08.29. 08:37:40

Íme a hogyan légy nagycsapat recept: Nyerd meg azt a meccset is ahol senki nem számít arra, hogy te fogsz győzni :D
Campeones 2005-2006
Visca el Barca!!!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.08.29. 08:36:05

ahogy így elnézem a leírásokból, nem volt karneváli hangulat a meccsen, de az a lényeg, h behúztuk. tavaly az alaves ellen még ennyi sem jött össze. ja, és két pottal megyünk a margótól. remélem, az 'építkezés' alatt lesz ez még több is.
a smári gyerek meg jó vétel volt. :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.08.29. 08:31:04

döcögött tegnap a szekér, de mindíg így indul a bajnokság... majd szeptember vége-október eleje felé fogjuk az igazi barcát látni és ez nem is baj, mert októberre csúcsformába kell kerülni!!! egyébként nem is lenne jó az 1. fordulótól élen lenni, mert a rajt-cél győzelem szinte kizárt és ha hamar vannak a srácok csúcsformában a végére kipukkadhatnak... láttunk már ilyet a madridtól. végig vezettek, aztán a 4.-ig csúsztak vissza. most is jól kell persze játszani, de majd a tavasz lesz a fontos!!! hiszen a BL címvédői vagyunk!!!
és a másik: bármennyire is döcögött a szekér, legalább ment... nem úgy mint a madridnak... máris előttük vagyunk... :)
Lezárt