Kérdések, észrevételek a FÓRUMMAL kapcsolatban

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Ötletelés a fórum átalakításához:

Cali vázlata:
4
80%
https://docs.google.com/document/d/17Z- ... 9ctPs/edit" target="_blank
1
20%
Ehhez lehet ötleteket írni még ide a topicba, amik aztán összegezve lesznek.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 5
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2020.02.29. 10:04:57

Igen, tudjuk, hogy vannak problémák a fórummal - úgyhogy lépünk is egyet emiatt. :)

Majd nézzetek vissza holnap, aztán írjatok, mi jó - mi nem jó, és alakítsuk együtt valami [auto_cenzúra].

https://www.eurobarca.hu/rovidhir/uj-fo ... -vasarnap/" target="_blank
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.02.23. 13:53:49

Az “Egyéb Sportok” topic továbbra sem jelenik meg a fórum ajánlóban.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2577
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.02.02. 21:45:46

Egy Fati topikot kérnénk tisztelettel! 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.01.13. 23:02:40

Mi van mostanában a fórummal? Sajnos az utóbbi időben lehal kisebb-nagyobb időre.
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2019.12.05. 17:34:58

Engem elszomorít, hogy 12 13 évnyi fórumolvasás után eljutott az oldal arra a szintre, hogy 5 perc alatt sikerült végigmenni az összes témán. Anno akár óráim is elmentek ezzel...

Biztosan az játszik ebben a legnagyobb szerepet, hogy azóta mindenki felnőtt és nincs idő ilyesmire a család és munka mellett. Persze a többi tényező is benne van: Facebook, Valverde féle csapat, a csapat körüli sok hülyeség (Barto, béna igazolások, botrányok, stb.)

Viszont egy kicsit az oldal üzemeltetői, vagy modik is hibásak ebben.
Évek óta itt van a szavazói részben egy vázlat, amit elkészítettem, hogy a fórum struktúráját át lehessen szabni. Ha az emlékeim nem csalnak, nagyobb százaléknak tetszett is a fórumozóknak. Nem lett belőle semmi, de még arra se voltatok képesek, hogy évek alatt ezt leszedjétek innen.
Az élő közvetítések topic meg sincs nyitva több, mint egy hónapja.
Talán, ha a modik vagy üzemeltetők interaktívabbá tennék az egészet, kezdésként szavazásokkal, lehet elindulhatna újra valami.

Viszont, ha ez így megy tovább, a fórum teljesen ki fog halni 1-2 éven belül. Nagyon sajnálnám, mert kb gyerekkorom óta része volt a mindennapjaimnak a bejegyzések olvasása.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.12.04. 00:13:54

Engem speciel az idegesít, amikor valaki épületes baromságokkal bombázza a fórumot, és amikor ezt valaki megmondja neki, jön a hülledezés, meg álszenteskedés, meg áldozatjátszás. Ahogy recrea is írta.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6713
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.12.03. 23:31:30

Ezen lehet az is segítene, ha nem a vakoknál próbálná megmagyarázni néhány Barca szurkoló (nevezzük jóhiszeműen annak őket) Messi bogyóját, hanem itt diskurálna róla.

Azt sem értem, h az élő közvetítések topik miért nincs nyitva minden alkalommal?!

Szerintem senki nincs itt leoltva (talán Samper csak), régebben sokkal izmosabb szájkaraték voltak, én kifejezetten bírom őket, amikor valaki veszi a lapot.

Néhány épületes baromság is elveszi a fórumozók kedvét, mert ugyan mindenkinek szuverén joga (amíg ki nem tiltják), h hsz-t írjon és senki nem több vagy kevesebb itt a másiknál, azért lehet olyanokat olvasni, amire a többség azt mondja, h emberünk fordítva ül a tv-nek. Olyannal meg vitázni, hát, minek.

Továbbá rengeteg a főoldali cikk, ami jó természetesen, de önmagában leírnak az írók pro és kontra dolgokat bizonyos témákban, és már vitázni sem kell róluk, mert le van írva a cikkben. Ugyanígy egy meccs összefoglaló. Minden hírt megkapunk onnan, kvázi nem kell beírni ide, nincs témaindító. Ezért mennek jobban a “csak” fórumok szerintem, ha ez is egy fórum lenne, jobban pörögne.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3184
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.12.03. 20:56:51

Nincs kihaló félben a fórumozás, de tény, hogy a közösségi oldalak megjelenésével már nem a legnépszerűbb,pláne nem a fiatalabb korosztály körében(mondjuk szerintem ez nem gond,1-2 így is betéved néha :D )

Én Fifázom például, a Prohardver FIFA topicja elég aktív,de különböző tech fórumokat is nézegetek, ott is mindig vannak friss hozzászólások,témák. Itt mindössze annyi történt,hogy már nem vagyunk mi a legjobb csapat,a játékunk se szórakoztató, ráadásul nincs nagyon miről beszélni hosszan,ahogy leírtátok van pár általános téma( Valverde,Dembelé, átigazoláskor Neymar, a meccsek alatt Messi villanásai), de ezek is kb lerágott csontok.

Ha mondjuk szezon végén lesz egy edzőváltás,akkor majd az érdeklődés is megnő. Esetleg ha a közeljövőben jönne még egy 3 kupás szezon,akkor új emberek is megjelennek majd,ahogy gondolom Pep első szezonja után is sok lett az új arc. :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.12.03. 19:36:56

Nero. írta: -Dembele majd jó lesz, hasznos, jobb játékos mint Pedro, jó üzlet volt
ez hogy jó üzlet volt, ezt írta valaki? én ilyenre nem emlékszem. vagy Pedrora vonatkozik, hogy jó üzlet volt eladni? vagy Dembelé megvételére.
mert ilyet kb senki nem írt.


egyébként vannak jól működő fórumok még, nem halott a dolog, egyelőre.
sorozatjunkie, swsaga elég jól pörögnek, hogy csak kettőt mondjak.
de a prohardver/mobilarena fórumtopikjaiba is percenkénti forgalom van.
tehát nem halt ki teljesen, de áttevődött a dolog facebookra.
mondjuk én ott sosem kommentelek, odáig nem süllyedek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.12.03. 11:54:08

Biztos hogy sokak lelkesedését elvette a Real BL sikerei/mi kudarcaink de szerintem nem csak ez az egyetlen oka. Régen jókat lehetett vitázni, értelmesen, mostanra már az van hogy a fórum 90%a ugyanazt a követ fújja, ha meg valaki ellent mer mondani akkor az azonnal hülye. Gondolok itt olyan dolgokra, hogy
-Valverde hülye, nem ért hozzá, legalább 10 csapat jobb nálunk, mindenki más meccsei élvezhetőbbek
-Dembele majd jó lesz, hasznos, jobb játékos mint Pedro, jó üzlet volt
-Offtipicban politikai kérdések
Stb. stb.

Aki ellent mer mondani a többségnek az azonnal szét van szedve.

Plusz eltűnt a “szerintem” szó használata. Ma már sokan úgy írják le a véleményüket hogy az megfellebbezhetetlen tény.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.12.03. 10:25:39

Nem mondom, hogy túl sok fórumot ismerek, de rajtunk kívül köbö a madridomnak van még bármennyire is aktívnak mondható fóruma, foci témában legalábbis. Szerintem még az is nagy dolog, ami ma történik itt.

Amit Csaba írt, azt én a mindennapjaimban is észreveszem, nem csak fórumon. Gimnázium alatt ez az aranylabda dolog ordenáré tányércsapkodós vitát generált volna, most munkahelyen azt sem tudom van egyáltalán olyan aki tudja ki kapta.

Meghát ott féjszbúk... csakhát nem ugyanaz a színvonal mint egy fórumon. Inkább oda migráltak azok, akik a Pep éra alatt, még itt trollkodták a fórumot.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.12.02. 18:09:54

Tényleg ez van, amit csababarca írt, nagyon másodlagos a fórumozás most.
"And my heart will leave you never."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.12.02. 14:09:23

Messias2 írta:hogy lerohadt ez a fórum
pedig régen tökjó, minőségi eszmecserék folytak itt
közöny van, felnőttünk, újakat meg ez a barca nem vonz be. nincs bl csillogás, meg ilyenek, játék is unalmas, egysíkú.
de nincs ezzel baj, szerintem, természetes folyamat, fórumozás már elég ódivatú dolog a fiataloknál.

még ki lehetne gyomlálni az ilyen Samper féléket, akkor lenne a legjobb. mondjuk értem miért nincs kitiltva, tény, hogy pörgeti a topikokat, mert random beír mindig valami oda nem illő dolgot, és akkor ugrunk rá. szóval ez jó stratégia a modiktól, hogy nem teszik ki.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.12.02. 13:51:43

Tenni kell ellene.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2019.12.02. 01:24:57

hogy lerohadt ez a fórum
pedig régen tökjó, minőségi eszmecserék folytak itt
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6339
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.10.31. 12:50:34

MatyiG, már csak szóban kell elszámolnod az elvtársnak :) :twisted:
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.31. 11:35:16

Samper írta:
thalasz írta:Csak nekem nem megy a Fati videó ("a Liga tulajdona")?
Miért nincs helye a ma 17 éves Fatinak a Barca sztárok között?
Azért, mert még nincs szerződése az első csapatnál.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.10.31. 11:11:28

thalasz írta:Csak nekem nem megy a Fati videó ("a Liga tulajdona")?
Miért nincs helye a ma 17 éves Fatinak a Barca sztárok között?
thalasz
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.12.13. 08:26:27
Tartózkodási hely: Budapest XI.

2019.09.16. 11:58:46

Csak nekem nem megy a Fati videó ("a Liga tulajdona")?
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2019.07.20. 15:42:55

optimus írta:Az hogy mindez miért történt, na az aztán tökmind1, a konzekvenciát levontad, grat. Komolyan ennek így van értelme?
Mintha egy hangyányit túlreagáltad volna azt a hsz-t, amiben igazából semmi olyat nem írt a kolléga, ami miatt így fel kéne háborodni... Komolyan, ennek így van értelme?
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.07.20. 11:49:25

Wenroca írta:Hirtelen nem jut eszembe senki, aki a Juventust ugródeszkának használta volna. Szerintem ő se nyitja meg ezt a sorozatot.
Pogba. Olaszba egy ideje levezetni mennek a játékosok. A Juve nem a klubbfoci csúcsa, nem a végső állomás egy fiatal játékos számára. Mehetett volna még a Bayernbe de ők nem hagyták volna ezt. Az a 150 millás záradék egyértelművé teszi hogy ez volt a cél. Azon se lepődnék meg ha ez 2-3 év múlva leesne 100 körülre mint Griznél. Azzal még több lenne az aláírási pénz.
Wenroca írta:De a lényeg, hogy az egyik legígéretesebb fiatal védő szándékaink ellenére nem a Barca-ban fog játszani.
Az hogy mindez miért történt, na az aztán tökmind1, a konzekvenciát levontad, grat. Komolyan ennek így van értelme?
Wenroca
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019.07.20. 10:48:06

2019.07.20. 11:09:19

De Ligt pedig nem a koncepció miatt ment a Juvéba hanem mert 19 éves és ugródeszkának fogja használni a klubot.
Hirtelen nem jut eszembe senki, aki a Juventust ugródeszkának használta volna. Szerintem ő se nyitja meg ezt a sorozatot. De a lényeg, hogy az egyik legígéretesebb fiatal védő szándékaink ellenére nem a Barca-ban fog játszani.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.07.20. 10:48:38

Ceballosnál én úgy tudom, hogy az is komolyan közrejátszott a döntésében, hogy a Madrid már fél évvel az EB előtt elkezdett dolgozni a leigazolásán, mi meg az EB alatt jöttünk be a képbe. Az se mindegy azért.
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.07.20. 09:10:00

Alcantara írta:
Nettó baromság az egész.
"Sőt sokszor még maguk harcolták ki azt is, hogy a csapatuk olcsóbban engedje el őket Barcelonába, mint amennyit más csapatok fizettek volna értük (emlékezz például Fábregásra)."
Ugyanezt csinálta Dembele és Cou is. Az bartóék fertője volt ami undorító és tönkreteszi a klubot. A Fabregasos pedig egy gyönörű példája a Mes Que Un Club-nak.

Ceballos egy alsó közép kategóriás játékos aki az elmúlt 2 szezonban kb 0 időt játszott.Vidal tökéletes igazolás volt, amit be is bizonyított, eladni pedig úgy fogjuk hogy még profitot is fogunk termelni. Griz jelenleg a pályája csúcsán van, ez a legjobb kor általában egy játékos számára.Jovicot nem elvesztettük hanem nem kellett mert Griz jobb játékos.

De Ligt pedig nem a koncepció miatt ment a Juvéba hanem mert 19 éves és ugródeszkának fogja használni a klubot. 150 millás kivásárlási árat határoztak meg neki, amit 2-3 év múlva fixen kifog valaki fizetni, plusz mellé fog menni egy raklap aláírási pénz. Nem hülye Barto sem, tavasszal úgy nézett ki hogy ide fog jönni, valszeg azóta közbejött a Neymar transfer, plusz Raiola meggyőzte a gyereket hogy ráér később is ide igazolni ( mert ide fog pár éven belül, még csak 19 éves ), addig fix kezdő lesz a Juvéban, és a következő ( valszeg utolsó, mert ha ide vagy a PSG, City -be igazol, onnan nem fog elmenni ) igazolásánál még szakítani tudnak rohadt sok aláírási pénzt.

De ehhez már gondolkozni, esetleg utánanézni kellett volna, nyilván leírni valami embertelen baromságot sokkal könnyebb. MNS elolvassa és 2 hónapig napi 3szor leirja.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2019.07.20. 06:30:46

Csatlakozom Optimus legutóbbi írásához, a 19-én megjelent főoldali cikk miatt, amit egy Papdan nevezetű személy írt.

Tele van nettó csúsztatásokkal, ami maximum arra alkalmas, hogy a fórumon gondolkodni nem tudókat, újabb unatkozó írásokra késztesse kedvenc témájukkal kapcsolatban.
Kezdem azzal, hogy a felsorolt játékosokért, akik ifjú tehetségnek voltak aposztrofálva (Fábregas, AS, Ter Stegen, David Villa, Neymar) egyik említett topklub (PSG, City, Real) sem indított ostromot, Neymart kivéve.
Néhány játékos pályafutása kezdetén még topklubnak sem mondanám a háromból kettőt.
Egyedül Neymar volt az, akiért a Real mindent megadott volna. Mint tudjuk Neymar sem a klubfilozófia miatt választotta a Barcát, hanem a zsebbe rakott lové miatt főképpen.
Kontraszként ott a cikken levő fénykép, amin Barto és Rosell között feszít.
Jó lenne, ha sokan megemésztenék azt, hogy egy játékos máshová is igazolhat (De Ligt).

Ez az írás maximum fórumra való, ott az ember hozzászokik ahhoz, hogy valaki nettó hülyeségeket ír. Egy főoldali cikkben nem kellene ilyen minőségű írásnak lennie, itt azért magasabb szinthez szokott az ember.
Lezárt