Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.07.09. 12:28:44

A Patrikok pedig jok szoktak lenni a Barc8ba.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.07.09. 12:05:42

csak zambrottának örülnék a púposok közül. a többit (a capello seggében lógó emersont pl.) vihetné a margit. legalább nyugisabb lenne a jövő évi ezüstjük.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2006.07.09. 11:55:31

Na ez nekem új, hogy a Vieira ide jönne meg hogy érdeklődünk iránta!!!
A Franciákat nagyon nem kedvelem sőt egyenesem utálom de vieirat különösen. Még ha barca mezt is öltene akkor se lopná be magát a szívembe.
Nem kel ő ide!!! És kinek a helyére??? Edmilson Xavi Inieste Van Bomel?? Ugyan már. Lehet hoyg jobb akár mindegyiknél is de a csapat egység akár meg is bomolhat. Jó itt minen úgy ahogy van!!!
Esetleg Zambrotta!!!!
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.07.09. 11:37:18

messi6502 írta: Ja és tudtátok,hogy a Barca fontolgatja Buffon leigazolását és 35 milliót adnának érte.Én szerintem Buffon jó kapus,de én nem venném meg mer Valdesben én bízok :D
Hát ez jó nagy baromság... már bocs :wink:

Vagy esetleg olvastad ezt a hírt az fcbarcelona.com-on???
messi6502
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2006.06.28. 02:07:13

2006.07.09. 11:27:08

Az egyetlen aki kell az Zambrotta.Én Thuramot nem tartom olyan jónak,hogy Puyolt vagy Marquezt kiszoritsa akezdőböl és a csere padra ültetnénk akkor viszont nem érné meg a fizetése és,hogy a Barcába azért nagyon sok védő van.Szóval ha jönne is akkor én eladnék két védőt.
Vierát öszintén szólva ha én lennék az edző és megvenném akkor is csak a kispadra ültetném mert szerintem Xavi az már jobb nála.
Ja és tudtátok,hogy a Barca fontolgatja Buffon leigazolását és 35 milliót adnának érte.Én szerintem Buffon jó kapus,de én nem venném meg mer Valdesben én bízok :D
"Alcorcón? Az mi, egy madár?" Alcorcón - Real Madrid 4-0
Kenny
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 477
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:39:16
Tartózkodási hely: bp

2006.07.09. 11:05:38

Pontosan!
Ha a real megint bevásárol akor megint 1 év amíg összeáll,ami a mi malmunkra hajthajta a vizet...
Viera és Zambrotta kell mindenképp,én nem sírnék Motta és Edmilson után sem.Mert nem nagyon kedvelem őket.
Úgy gondolom,hogy ha ezt a lehetőséget nem használjuk ki akkor még akár bajnba is kerülhetünk,mert szerintem fél Olaszország Spanyolországban fog kikötni..
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.07.09. 09:32:08

Zambrotta kell mindenképp! 8) Ez nem vitatéma.

Thuram & Vieira?Vieirát szívesen látnám, bármekkora hentes.A real beerősít akkor elkellene ő a középpályánkra.Áldozatokkal járna az ő érkezése(ahogy a cikkben is írva van) :arrow: Edmilson és/vagy Motta.

Edmilson ugyanannyi idős.Ha jönne a francia, Edmilsont elengedném akármekkora kedvencem, mert szegény rengeteget sérült, és így nem vesszük hasznát a hosszú idényben.

Thuram nem kell cserének.3-4 éve jöhetett volna,de most már felesleges.

Érdekes lesz innentől az átigazolási piac, reálék költhetik a 100milliókat újból, meg vihetik a fél Juvét is.Nyugodtan féljenek még ők tőlünk, ne mi tőlük.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2006.07.09. 02:28:28

Zambrottának én is örülnék, de ez a 2 *** francia ne jöjjön!!!
Teljesen tönkretennék a csapatjátékot - főleg viera (bár a vb-n most nagyon jól játszik)
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2006.07.08. 14:38:24

The Torreador írta:
dickricsi írta:Sziasztok,

A Marca szerint a madrid 15 milláért megveszi Cannavaro-t, Emerson-t és Zambrotta-t, akik mindhárman szívesen igazolnának oda. Ha ez nem kamu, akkor Zambrotta is "szavahihető" nagyon jó gyerek, hiszen nemrégen még ironikusan azt mondta: nem tartja magát galaktikusnak. Hiába a "hűséges" Kapáló szava sokat ér és ha ő mondja nekik, akkor el is hihetik, hogy megéri oda igazolniuk. Csak nehogy onnan is elrohanjon ha vmi gondot szimatol....
Minket állítólag Z mellett még Vieira és Thuram érdekel.
Kíváncsi vagyok mi lesz ebből, de egy biztos: erősítenünk kell a védelmet!!!! (amellett, hogy maximálisan bízunk Oli, Belletti és Gio képességeiben)

Forca Barca!
Nem úgy volt,h Cannavaro a cselzibe igazol?
Én eddig csak arról hallottam, hogy a Realba megy, de menjen csak.
Emerson se kell nekünk
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2006.07.08. 14:36:27

dickricsi írta:Sziasztok,

A Marca szerint a madrid 15 milláért megveszi Cannavaro-t, Emerson-t és Zambrotta-t, akik mindhárman szívesen igazolnának oda. Ha ez nem kamu, akkor Zambrotta is "szavahihető" nagyon jó gyerek, hiszen nemrégen még ironikusan azt mondta: nem tartja magát galaktikusnak. Hiába a "hűséges" Kapáló szava sokat ér és ha ő mondja nekik, akkor el is hihetik, hogy megéri oda igazolniuk. Csak nehogy onnan is elrohanjon ha vmi gondot szimatol....
Minket állítólag Z mellett még Vieira és Thuram érdekel.
Kíváncsi vagyok mi lesz ebből, de egy biztos: erősítenünk kell a védelmet!!!! (amellett, hogy maximálisan bízunk Oli, Belletti és Gio képességeiben)

Forca Barca!

Hát én örülnék, ha Zambrotta inkább ide jönne, meg esetleg Vieira is elférne :D
De Thuram már 34 éves, és nagyon sok a fizuja, bár gondolom, akkor csökkentenék neki!
De inkább valami spanyol védő kéne, mert már nagyon kevés spanyol játszik a csapatban és engem ez zavar
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2006.07.08. 14:32:35

dickricsi írta:A Marca szerint
:lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar
The Torreador
Jugador del Barça
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2006.06.14. 20:23:33
Tartózkodási hely: Nála:)

2006.07.08. 14:31:40

dickricsi írta:Sziasztok,

A Marca szerint a madrid 15 milláért megveszi Cannavaro-t, Emerson-t és Zambrotta-t, akik mindhárman szívesen igazolnának oda. Ha ez nem kamu, akkor Zambrotta is "szavahihető" nagyon jó gyerek, hiszen nemrégen még ironikusan azt mondta: nem tartja magát galaktikusnak. Hiába a "hűséges" Kapáló szava sokat ér és ha ő mondja nekik, akkor el is hihetik, hogy megéri oda igazolniuk. Csak nehogy onnan is elrohanjon ha vmi gondot szimatol....
Minket állítólag Z mellett még Vieira és Thuram érdekel.
Kíváncsi vagyok mi lesz ebből, de egy biztos: erősítenünk kell a védelmet!!!! (amellett, hogy maximálisan bízunk Oli, Belletti és Gio képességeiben)

Forca Barca!
Nem úgy volt,h Cannavaro a cselzibe igazol?
Nem jut eszembe jobb szal:BARCAAAAAAA
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.07.08. 14:15:30

Sziasztok,

A Marca szerint a madrid 15 milláért megveszi Cannavaro-t, Emerson-t és Zambrotta-t, akik mindhárman szívesen igazolnának oda. Ha ez nem kamu, akkor Zambrotta is "szavahihető" [auto_cenzúra] gyerek, hiszen nemrégen még ironikusan azt mondta: nem tartja magát galaktikusnak. Hiába a "hűséges" Kapáló szava sokat ér és ha ő mondja nekik, akkor el is hihetik, hogy megéri oda igazolniuk. Csak nehogy onnan is elrohanjon ha vmi gondot szimatol....
Minket állítólag Z mellett még Vieira és Thuram érdekel.
Kíváncsi vagyok mi lesz ebből, de egy biztos: erősítenünk kell a védelmet!!!! (amellett, hogy maximálisan bízunk Oli, Belletti és Gio képességeiben)

Forca Barca!
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.07.08. 12:59:36

grecki írta:Tristán eladó...3,5 millió euróért, besz@rok, mi meg vettünk egy izlandi "favágót" háromszor annyiért, el sem akarom hinni...
http://home.skysports.com/list.asp?hlid ... or+Tristan
Én (eddig) nem örülök Gudi leigazolásának, de akkor már ezerszer inkább ő, mint Tristan műár teljesen ki van égve én már nem látok benne semmit.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2006.07.08. 12:20:26

Adja isten, h Zambrotta ide jöjjön :D
Lahmnak én is nagyon örülnék, bár nem nagyon hiszme, hogy a Bayern eladja
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Atesz 2006.07.08. 12:21:53-kor.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.07.08. 11:53:55

Atesz írta:
noname írta:
dickricsi írta:Vhogy az az érzésem, hogy az olaszok VB-remeklésével, egyre csökken az esélye annak, hogy idehozzuk Zambrotta-t. Pedig tegnap Kapáló szépen megadta a kezdőhangot a süllyedő :?: hajó elhagyásával.
Mindenesetre érdekes lesz, hogy kit, vagy kiket sikerül hátra igazolnunk.

Forca Barca!
De ha Zambrotta Olaszországban akar maradni, akkor kihez igazol :roll:
A Milanhoz-aligha :roll:
Az inter egy nagy rakás sz@r.
A Roma pedig még néhány évet várni fog mire újra harcolhat a bajnoki címért.
Szóval ha a Serie A-ban marad, akkor kinél játszik majd :?:
Játsszon a Baarcában és kész :!: 8) :wink:
Mopst, hogy Capello lett a Real edzője, sztem oda fog menni sajnos :? :(
Nem hinném h a Real megveszi Zambrottát. Ígérnek ők mindenkit, csak sose lesz belőle semmi. Zambrotta nyilatkozatai alapján arra következtetek h legszívesebben a Barcában szeretné folytatni(meg is értem 8) ) Pénz van bőven, evvel sincs baj.
Miguel sztem nem kell ide, mert kb. olyan mint belletti. Abidal, Lahm, Alves:ilyenek kellenek ide. Gyorsak, technikásakl, fiatalok...
A Fifa egy szégyen
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2006.07.08. 11:19:12

grecki írta:Tristán eladó...3,5 millió euróért, besz@rok, mi meg vettünk egy izlandi "favágót" háromszor annyiért, el sem akarom hinni...
http://home.skysports.com/list.asp?hlid ... or+Tristan
Jah Tristan mit csinált az elmúlt évekbe? SEMMMIT!
30éves, minek, 1 max 2 évre......
Nem mondanám Gudjohnsenre h favágó, tavaly ellenünk elég jól tolta....
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2006.07.08. 11:17:08

noname írta:
dickricsi írta:Vhogy az az érzésem, hogy az olaszok VB-remeklésével, egyre csökken az esélye annak, hogy idehozzuk Zambrotta-t. Pedig tegnap Kapáló szépen megadta a kezdőhangot a süllyedő :?: hajó elhagyásával.
Mindenesetre érdekes lesz, hogy kit, vagy kiket sikerül hátra igazolnunk.

Forca Barca!
De ha Zambrotta Olaszországban akar maradni, akkor kihez igazol :roll:
A Milanhoz-aligha :roll:
Az inter egy nagy rakás sz@r.
A Roma pedig még néhány évet várni fog mire újra harcolhat a bajnoki címért.
Szóval ha a Serie A-ban marad, akkor kinél játszik majd :?:
Játsszon a Baarcában és kész :!: 8) :wink:
Mopst, hogy Capello lett a Real edzője, sztem oda fog menni sajnos :? :(
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2006.07.08. 11:15:48

sub_bass írta:De most komolyan!!! A vb-n vagy 4 barca szintű szélső védő tűnt fel! Ha annyira kell vkit úgyis veszünk.......(Zambrotta, Miguel, Abidal, stb...)
Igen kell egy balszélső, mert a mieink lassan kiöregednek
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2006.07.08. 11:14:38

aky01 írta:A Barcelona kész megválni Thiago Mottától. A középpályás 2001 októberében debütált a gránátvörös-kékeknél, két évvel később pedig bemutatkozott a brazil válogatott színeiben is. A játékos a következő idényt gyakorlatilag tétlenül töltötte, miután makacs sérülés hátráltatta: keresztszalag-szakadást szenvedett. Később a körömágyával adódtak problémák, a 24 éves dél-amerikai így ismét kés alá feküdhetett.
Amikor már úgy tűnt, hogy a játékos újra formába lendül, idén januárban ismét hetekre kidőlt a sorból. Motta azóta sem találta meg régi önmagát, a tavaszi szezonban csupán epizódszerephez jutott a Barcában.
Az AS című lap értesülései szerint Motta leigazolása kapcsán az elmúlt fél évben legalább három klub kereste meg Frank Rijkaard együttesét. Olaszországból az Internazionale és a Milan, míg francia földről a Lyon érdeklődött a középpályás iránt, akit 2008-ig köt szerződés a katalán gárdához.
De ez lehet, hogy azért van, mert vissza akarják hozni Fabregast.Kb. egy poszton játszanak, én nagyon röülnék ha visszatérne :)
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2006.07.08. 10:28:09

Tristán eladó...3,5 millió euróért, besz@rok, mi meg vettünk egy izlandi "favágót" háromszor annyiért, el sem akarom hinni...
http://home.skysports.com/list.asp?hlid ... or+Tristan
Avatar
aky01
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:10:47
Tartózkodási hely: Pápa

2006.07.08. 10:17:34

A Barcelona kész megválni Thiago Mottától. A középpályás 2001 októberében debütált a gránátvörös-kékeknél, két évvel később pedig bemutatkozott a brazil válogatott színeiben is. A játékos a következő idényt gyakorlatilag tétlenül töltötte, miután makacs sérülés hátráltatta: keresztszalag-szakadást szenvedett. Később a körömágyával adódtak problémák, a 24 éves dél-amerikai így ismét kés alá feküdhetett.
Amikor már úgy tűnt, hogy a játékos újra formába lendül, idén januárban ismét hetekre kidőlt a sorból. Motta azóta sem találta meg régi önmagát, a tavaszi szezonban csupán epizódszerephez jutott a Barcában.
Az AS című lap értesülései szerint Motta leigazolása kapcsán az elmúlt fél évben legalább három klub kereste meg Frank Rijkaard együttesét. Olaszországból az Internazionale és a Milan, míg francia földről a Lyon érdeklődött a középpályás iránt, akit 2008-ig köt szerződés a katalán gárdához.
EuroBarça Tour 2009
Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
Kép
Avatar
sub_bass
Príncipe Sastre
Hozzászólások: 470
Csatlakozott: 2006.06.02. 13:00:56
Tartózkodási hely: Paks

2006.07.07. 15:33:36

De most komolyan!!! A vb-n vagy 4 barca szintű szélső védő tűnt fel! Ha annyira kell vkit úgyis veszünk.......(Zambrotta, Miguel, Abidal, stb...)
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.07.07. 10:35:25

Szia Noname,

Én még Kapálótól is tartok, hogy madrida csábítja őt....
Pedig jobban tenné, ha idejönne...
Lezárt