Álmok színháza avagy Barça Igazolások 2006 Nyár

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Kenny
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 477
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:39:16
Tartózkodási hely: bp

2006.05.30. 20:51:15

lionelmessi19 írta:Igen, lehet hogy megúsznánk akciósan :lol: :lol: :lol:

Egyértelmű,hogy nem fogják eladni Huntelaart... :?
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2006.05.30. 19:47:09

Asszem ennyit a Neekens névről.......



http://www.youtube.com/watch?v=hNK7cukC ... ch=Neesken
Kép
Asael

2006.05.30. 19:39:53

lionelmessi19 írta:Igen, lehet hogy megúsznánk akciósan :lol: :lol: :lol:
Lehet, de nem szeretnék még egy olyan van Gaal féle Barcát... Ez meg annak a kezdete is lehetne akár. Jók a hollandok csak ne legyenek túl sokan a csapatban.
Avatar
Max
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:34:27
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.30. 19:33:27

lionelmessi19 írta:Ki az a Neekens? :?:

Egyébként van egy viszonylag még keveset forgatott csatárötletem.
Huntelaar
Huntelaar-nak én is nagyon örülnék!És tudjuk ki ott az edző!Henk Ten Cate talán odaadja egy mosolyért cserében :lol: :lol: :lol:
Forza B.A.R.C.A.
Avatar
Max
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:34:27
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.30. 19:31:17

totelcamp írta:Nekem akinek teccik még a játéka az:Veneegorov Hesselink....hozzá mit szolnátok vagy akár Farfánhoz?Bár mondjuk őket egyáltalán nem tartom esélyeseknek.Ja és még annyi h haggyátok Presast békén én se naon favorizálom mer nem egy túl gyors védő de viszont jól fejel igaz h Campbellről lemaradt de döntő pillanatokban azért nem volt rossz ja és azzal meg aztán végképp ne ba.....átok h az A.madrid ellen Oli miatt kaptunk ki mer hisz ki tudja fogni petrovot? :? :? :?
De bizony Oli miatt kaptunk ki :lol: :lol: !Én tudok mondani egy nevet aki tudta volna tartani:BELLETTI :wink: :wink: !
Forza B.A.R.C.A.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.30. 19:24:31

Asael írta:Bárki is legyen az új csatár, én a Juvebol pl senkit nem látnék szívesen. Egy kompromittált csapat kompromittált játékosa veszélyes... Forlánt sosem szerettem, bár a Virrarealban sokat bizonyított. Inkább Drogbara szavazok, bár a 28 évével még fiatal, de a Chelseaben nem nagyon marad számára hely Sev és Kalou miatt, nem? De végül is szinte mindegy ki lesz, ha Rijkaard szempontjainak megfelel, rossz nem lehet.

Ja, és bár nem ide tartozik, de nem lehet a kommentátorokat megtanitani hogy ejtsenak ki bizonyos neveket? Olyanokat hallok az uj sporttévén, a Chelsea-Barcan, hogy hihhetetlen... Oleguer-t betűről betűre mondani, O-val?

A lényeg a lényeg: milyen lenne Drogba?
Hát, tény hogy szívből hajt a srác, és nagyon becsülöm, de asszem nem nagyon illene a Barcába a (jó értelemben vett) agresszivitásával, sokat harcol a labdáért, és viszonylag eredményes is, de nem a legtechnikásabb. De jobban tetszik, méghozzá nagyságrendekkel, mint a Juvés csatárok.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.30. 19:20:30

totelcamp írta:Most már elhiszed Lionelmessi19 h nagy focista volt Neeskens?
nem arról van szó, hogy nem hittem neked, hanem hogy nem ismertem ebből a generációból mást, csak Cruyffot. Köszi a felhomályosítást :lol:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Asael

2006.05.30. 19:19:14

Bárki is legyen az új csatár, én a Juvebol pl senkit nem látnék szívesen. Egy kompromittált csapat kompromittált játékosa veszélyes... Forlánt sosem szerettem, bár a Virrarealban sokat bizonyított. Inkább Drogbara szavazok, bár a 28 évével még fiatal, de a Chelseaben nem nagyon marad számára hely Sev és Kalou miatt, nem? De végül is szinte mindegy ki lesz, ha Rijkaard szempontjainak megfelel, rossz nem lehet.

Ja, és bár nem ide tartozik, de nem lehet a kommentátorokat megtanitani hogy ejtsenak ki bizonyos neveket? Olyanokat hallok az uj sporttévén, a Chelsea-Barcan, hogy hihhetetlen... Oleguer-t betűről betűre mondani, O-val?

A lényeg a lényeg: milyen lenne Drogba?
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.05.30. 19:13:40

egyébként 74ben és 78ban is vb-döntőzött.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.05.30. 19:12:49

neeskens aktív korában a 70es években kb akkora zsugás volt, mint most a kaká. cruyffal ketten vitték a holland válogatottat és az ajaxot is. utána a barcában is elég kellemesen bugizott, szal nem ugatja a focit.
mivel már dolgoztak együtt rijkaarddal, remélem nem fogja megérezni a csapat henk hiányát.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.30. 19:09:37

totelcamp írta:
lionelmessi19 írta:Ki az a Neekens? :?:

Egyébként van egy viszonylag még keveset forgatott csatárötletem.
Huntelaar
:P
Naon gólerős, de hát ez mindenki tudja. Jól fejel, és lehet hogy bírná a padot, és a másik, hogy az ajax valszeg eladja. Csak lehet h drága.
Akinek pedig az a problémája, hogy fiatal, annak azt uzenem, hogy nem igazán találunk olyat, aki hajlando a padon ülni és idősebb, tapasztalt.
Mi nem tod ki az a Neeskns?Holand válogatott volt.....Rijkard spanja...de amúgy jó elképzelés Huntellar és mint azt tudjuk h az Ajax abból él h jó játékosokat vesz és aztán jó pénzért eladja őket :!:
Mikor játszott a válogatottban?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2006.05.30. 19:06:47

lionelmessi19 írta:Ki az a Neekens? :?:

Egyébként van egy viszonylag még keveset forgatott csatárötletem.
Huntelaar
:P
Naon gólerős, de hát ez mindenki tudja. Jól fejel, és lehet hogy bírná a padot, és a másik, hogy az ajax valszeg eladja. Csak lehet h drága.
Akinek pedig az a problémája, hogy fiatal, annak azt uzenem, hogy nem igazán találunk olyat, aki hajlando a padon ülni és idősebb, tapasztalt.
Nem hiszem,hogy az Ajax megvállna tőle,ugyanis a télen vették egy zsák pénzért. :wink:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.30. 19:01:14

Ki az a Neekens? :?:

Egyébként van egy viszonylag még keveset forgatott csatárötletem.
Huntelaar
:P
Naon gólerős, de hát ez mindenki tudja. Jól fejel, és lehet hogy bírná a padot, és a másik, hogy az ajax valszeg eladja. Csak lehet h drága.
Akinek pedig az a problémája, hogy fiatal, annak azt uzenem, hogy nem igazán találunk olyat, aki hajlando a padon ülni és idősebb, tapasztalt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
totobike
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:09:05
Tartózkodási hely: Paks

2006.05.30. 16:54:07

Subinho írta:ezzel az oleguer üggyel kapcsolatban:
nem kell elküldeni a srácot, de azért ha vannak nála jobbak, miért nem ülhet a padra. olyan emberek padoztak idén, mint giuly, larsson, sylvinho, motta, iniesta vagy belletti... oleguer mindíg kezdő volt!!! és asszem ezek az emberek nem rosszabbak olinál!!! sőtt!!!
az meg, hogy sokan felháborodnának, mert katalán??? nem ez számít!!! ott van katalánnak a csapatban xavi, puyol, valdes, iniesta... mind kiválló játékos!!! ha iniesta kibírja a padot (pedig klasszisokkal jobb, mint oleguer) akkor presas barátunk is elviselhetné...
sokszor írtam már, szép ez a katalán összetartás, de ez a barcelona, nem az atletic bilbao!!! itt sztárok játszanak, mert nekünk kupák kellenek!!! és ha oleguer nem üti meg a szintet, nincs helye a kezdőben!!! miért nem sír senki, hogy az ugyancsak katalán fiatal, de sokkal jobb játékos iniesta miért csak pados??? miért ne lehetne oleguer is az???
hogy sikerült összehasonlítanod oleguert és iniestát nekem se nagy kedvencem az oleguer meg tőlem is padózhatna de mi az hog iniesta kibírta a padozást oleguernek is ki kell és honnan tudod hogy ő nem padozna? Mondjuk nem hülye és nem fogja a rijkaardnak mondani hogy had padozzak mer vki azt mondta és az se mindeggy hogy kit kell kiszorítani míg iniestának decot xavit vagy edmilsont addig oleguernek ebben a szezonban nem a legjobbb formában lévő bellettit kellett kiszorítania
DUGO_11
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2006.01.12. 15:32:44

2006.05.30. 16:15:22

hat lehet akit ide irunk senki nem fog hozzank jonni nehogy Frank meglepetest okozon oszt kihuzz a zsebebol egy olyan jatekost hogy na....es azt mondja Defoe...orulnek neki nagyon de nem fog ide joni hat lehet hogy jo lenne mert jo kis jatekos...es szerintem hat turne a padozast...lehet meg a vegen Eto-t is kiszortitana vagy nem....hat lehet Defoe nagyon jo lenne meg..szerintem Forlan is mindenki szidja pedig lehet jo lenne..hat igaz nem mink dontjuk el hat ha mi dontenenk valamekunk akkor csodbe menne a Barca es csak a 2 ligat rugnank..mert valakiknek olyan otetlete van hogy az egessz csapatot lekell cserelni...egy univerzelis vedo kell ide meg egy csatar(DEFOE..!!!)a vedo nagyon jo lenne Chivu de nem fog ide jonni meg jo lenne Daniel A. de o sem fog ide joni meg Gallas foleg nem mert megy A MILANBA....es szerintem jo lenne a Milito gyerek hatra..jo vagja ott Zaragozaba...jo lenne neki itt nem kene anyi penzt ki adni...meg meg a FErdinand gyerek is jo lenne ha jol tudom West Hambol ha nem javitsatok ki...es nagyon orulok hogy Iniesta ilyen jo Formaba van hat meg par ev es olyan kezdo lesz hogy kisselehetlesz robantani par ev lehet Rijkarrd meg most kezdot akkar belole csinalni mert megmutatta hogy mit tud...Messi-rol meg ne is beszeljunk hogy eladni mert a Real csak vasarolni tud oszt semmi ertelme a penzenek [auto_cenzúra] es kesz es az is marad orokre...meg ha nem tudom kit fognak veni...Ha esetleg Ronaldinhot meg Messi-t meg a az egessz Barcat megvenek akkor ok lenenek a legjobbak de igy nem ernek vele semit..toroljek ki a seguket a penzukel...es egyek meg utana...mert csak felidegesitnek mert rogton egy nagy tehetseg meg akkarjak veni penzel nem lehet megveni a jatekosokat valamelyket igen de az nem azert focizik mert szereti meg elvezi a focit hanem azert mert meg akkar gazdagodni es az ilyeneket UTALLOM....en is nagyon szeretek focizni de nem a penzert csinalom meert nem kapunk erte semmi csak egy uveg malnat...de lehet sose leszek Sztar de azt fogom az egessz eletembe csinalni...mert AZ ELETEM A FOCI ...ES MEZ-BE FOGOK MEGHALNI ES ELTEMETNI IS EBBE FOGNAK...TUTI...MEG IS MONDOM A MUTERNAK..JO ENYIT AKKARTAM...KOSZ...!!!!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.30. 16:01:58

antiimperialista írta:
lionelmessi19 írta:Egyébként a Barca vezetőségének tudtommal nagyon fontos a szurkolók, és főként a katalán szurkolók véleménye.
Ennek ellentmond az a tény, hogy Saviolát annak ellenére is újra kölcsönadták, hogy a szurkolók folyamatosan tüntettek mellette.
Igaz.
De sztem azért nem kell elküldeni Presast, csak padoztatni.
:roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.05.30. 15:54:41

lionelmessi19 írta:Egyébként a Barca vezetőségének tudtommal nagyon fontos a szurkolók, és főként a katalán szurkolók véleménye.
Ennek ellentmond az a tény, hogy Saviolát annak ellenére is újra kölcsönadták, hogy a szurkolók folyamatosan tüntettek mellette.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.30. 15:41:28

sas21 írta:
Subinho írta:ezzel az oleguer üggyel kapcsolatban:
nem kell elküldeni a srácot, de azért ha vannak nála jobbak, miért nem ülhet a padra. olyan emberek padoztak idén, mint giuly, larsson, sylvinho, motta, iniesta vagy belletti... oleguer mindíg kezdő volt!!! és asszem ezek az emberek nem rosszabbak olinál!!! sőtt!!!
az meg, hogy sokan felháborodnának, mert katalán??? nem ez számít!!! ott van katalánnak a csapatban xavi, puyol, valdes, iniesta... mind kiválló játékos!!! ha iniesta kibírja a padot (pedig klasszisokkal jobb, mint oleguer) akkor presas barátunk is elviselhetné...
sokszor írtam már, szép ez a katalán összetartás, de ez a barcelona, nem az atletic bilbao!!! itt sztárok játszanak, mert nekünk kupák kellenek!!! és ha oleguer nem üti meg a szintet, nincs helye a kezdőben!!! miért nem sír senki, hogy az ugyancsak katalán fiatal, de sokkal jobb játékos iniesta miért csak pados??? miért ne lehetne oleguer is az???
köszi, hogy megmondtad:)
Kedves Subinho!
Nem azt írtam, hogy nem kerülhet kis Oli a kezdőből, hanem azt, hogy ne küldjük el. Egyébként a Barca vezetőségének tudtommal nagyon fontos a szurkolók, és főként a katalán szurkolók véleménye.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.30. 15:29:34

sas21 írta:Lionel Messi! Én azt nem nevezném divatdrukkernek, aki még akkor is a Barcának szorított, amikor kieső helyen álltak! Mondjuk, azért mert Oleguer katalán, még nem feltétlen kell kezdőnek lennie! Amugy a szezonban 40 Barca meccset láttam, ha érdekel......
Ezesetben elnézést kérek. :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Lezárt