Álmok színháza avagy Barça Igazolások 2006 Nyár

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Argyelus
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2004.10.12. 07:26:07

2006.05.29. 10:30:37

Én azért Van Bommelt nem írnám le. Azért ha megnézzük Larson sem volt akkora sztár első évében, aztán a másodikban. Ilyen volt anno Cocu is, először meg kell szokni ezt a nagy klubbot és azt, hogy itt azért ő csak másodhegedűs Ronniék mögött. A PSV-ben pedig ő volt a vezér, és nem ilyen játékrendszerben játszott, ő még nagyon hasznos leyz a Barca számára, ne adjuk el.
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.05.29. 10:21:23

VB számomra is nagy csalódás: nem lenne ellenemre, ha elengednék a Münchenbe... még pénzt is kapnánk érte.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.29. 10:16:25

dickricsi írta:Én is ezt próbálom magamnak bemagyarázni: biztos nem látjuk igazán, miért is lesz ő tökéletes Henke helyére....
Látszólag nem lenne jó megoldás, de annak idején Deco-val kapcsolatban is erősen megoszlottak a vélemények, aztán nagyon jól bevált és az egyik leghasznosabb emberünk lett.
hát igen, de mondjuk van bommel is ide jött és még örültem is neki, mert hogy úristen, mekkora gólokat lő távolról, aztán számomra semmi maradandót nem alkotott
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.29. 10:14:07

Subinho írta:A Barcelona továbbra is Forlánt tartja elsőszámú jelöltnek, azonban ha a Villarreal túl sokáig ellenkezne az ügyben, úgy Laportáék más irányba fordulhatnak, ahol talán könnyebben aratnának sikert. A Chelsea-ből biztosan távozó Gudjohnsen megszerzése például kifejezetten könnyű feladatnak tűnik, hiszen a londoniak hivatalosan is átadólistára tették az izlandit, aki emellett örömmel szerződne Barcelonába. Rajta kívül még új jelöltnek számít a Betis tulajdonában lévő, de kölcsönben Sao Pauloban játszó Ricardo Oliveira, de vele kapcsolatban még nagyon bizonytalanok az átigazolás körülményei.

Ennek nagyon örülnék!!! Nem tudom Oliveira milyen formában van a sérülése után, de amikor egészséges volt nagyon jól kente!!! ha 100%-os állapotban van ő lenne a legjobb megoldás!!! sokkal jobb forlantól, vagy gudjonsentől!!!
Az az érzésem, hogy nem fognak már túl sokáig ellenkezni.
Én egyébként nem csípem annyira gudjonsent.
Oliveira tényleg jobb lenne. 8)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.05.29. 09:34:36

Én is ezt próbálom magamnak bemagyarázni: biztos nem látjuk igazán, miért is lesz ő tökéletes Henke helyére....
Látszólag nem lenne jó megoldás, de annak idején Deco-val kapcsolatban is erősen megoszlottak a vélemények, aztán nagyon jól bevált és az egyik leghasznosabb emberünk lett.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.29. 09:34:25

A Barcelona továbbra is Forlánt tartja elsőszámú jelöltnek, azonban ha a Villarreal túl sokáig ellenkezne az ügyben, úgy Laportáék más irányba fordulhatnak, ahol talán könnyebben aratnának sikert. A Chelsea-ből biztosan távozó Gudjohnsen megszerzése például kifejezetten könnyű feladatnak tűnik, hiszen a londoniak hivatalosan is átadólistára tették az izlandit, aki emellett örömmel szerződne Barcelonába. Rajta kívül még új jelöltnek számít a Betis tulajdonában lévő, de kölcsönben Sao Pauloban játszó Ricardo Oliveira, de vele kapcsolatban még nagyon bizonytalanok az átigazolás körülményei.

Ennek nagyon örülnék!!! Nem tudom Oliveira milyen formában van a sérülése után, de amikor egészséges volt nagyon jól kente!!! ha 100%-os állapotban van ő lenne a legjobb megoldás!!! sokkal jobb forlantól, vagy gudjonsentől!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.29. 09:29:11

dickricsi írta:Sziasztok,

Lassan elkezdhetünk barátkozni a gondolattal, hogy a szurkolók majd' 75%-a szerint nem megfelelő Forlán-nal akarják Frankiék pótolni Henkét. Egyik szemem sír, a másik meg zokog :cry:
Nagyon remélem, hogy utólag őket igazolja az idő!
Az engem is kifejezetten zavar, hogy védőfronton bezzeg semmi hír. Miért az előbbi leigazolásával kell sietni, a védőkérdést pedig miért hanyagoljuk?
Lampardot is szóba hozták a csapattal, mert a barátnője katalán és állítólag lakásnézőben voltak a városban, de valszeg ez csak "nyári lak" lennes, másrészt a Cselszki-től nem lehet vkit csak úgy elhozni, ha a pénzeszsák nem akarja. Harmadrészt: valszeg Lamps se' érzi magát rosszul ott....Úgyhogy ez nem fog bekövetkezni.
Azt hiszem, hogy attól függetlenül, hogy mit tud a sajtó, a Forlan kérdés már eldőlt. jön hozzánk. :cry: De én még mindig bizom Frankban és Laportában is. Biztos látnak vmit, amit mi nem. :shock:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.05.29. 07:44:22

Sziasztok,

Lassan elkezdhetünk barátkozni a gondolattal, hogy a szurkolók majd' 75%-a szerint nem megfelelő Forlán-nal akarják Frankiék pótolni Henkét. Egyik szemem sír, a másik meg zokog :cry:
Nagyon remélem, hogy utólag őket igazolja az idő!
Az engem is kifejezetten zavar, hogy védőfronton bezzeg semmi hír. Miért az előbbi leigazolásával kell sietni, a védőkérdést pedig miért hanyagoljuk?
Lampardot is szóba hozták a csapattal, mert a barátnője katalán és állítólag lakásnézőben voltak a városban, de valszeg ez csak "nyári lak" lennes, másrészt a Cselszki-től nem lehet vkit csak úgy elhozni, ha a pénzeszsák nem akarja. Harmadrészt: valszeg Lamps se' érzi magát rosszul ott....Úgyhogy ez nem fog bekövetkezni.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.28. 23:35:53

Charlie írta:
szakacs írta:Tiszta hujeseg ez a Cristiano Ronaldo dolog minek ha van Messink oszinten ???
Amugy ha mar mindenki ennyire almodozik maradok Torresnel
remelem a vezetok okosan igazolnak...a masik nekunk minek nem lehet 2 bazi jo csatarunk es amelyik jobb formaba van az kezd es kesz a masik kussol... az iden ez a milannal sikerult... ev elejen gilardino volt jobb majd inzaghi, sot meg seva is padolt neha... szoval sztem ez nalunk is megoldahato lene...
C.
Csak álmodozunk, és kész. nem kell ilyen agresszívan fellépni ellene.
Egyébként meg ne legyünk olyan rendszerű csapat, mint a milan
Seva is padolt :arrow: szerinted tétmeccsen is néha padon kéne ülnie Ronaldinhonak? Nálam ez már szentség törés.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.05.28. 22:30:30

szakacs írta:Tiszta hujeseg ez a Cristiano Ronaldo dolog minek ha van Messink oszinten ???
Amugy ha mar mindenki ennyire almodozik maradok Torresnel
remelem a vezetok okosan igazolnak...a masik nekunk minek nem lehet 2 bazi jo csatarunk es amelyik jobb formaba van az kezd es kesz a masik kussol... az iden ez a milannal sikerult... ev elejen gilardino volt jobb majd inzaghi, sot meg seva is padolt neha... szoval sztem ez nalunk is megoldahato lene...
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.28. 22:18:26

Kralo írta:Egy BL győztes és a világ jelenlegi (egyik) legjobb klubcsapatával mindenkit hírbe lehet hozni. Az a lényeg, hogy jól jöjjünk ki ebből, és ne rontsuk el azt a csapategységet, ami most van hanem olyan embereket kell találni akik be tudnak illeszkedni ebbe a csapategységbe. Nehéz ügy!
Ha már álmoknál tartunk: 6-8 év múlva ilyen támadósort szeretnék látni:
Németh(!) Krkic Messi. Persze még Ronaldinho és Giovanni dos Santos. :D
tetszik a jövő csatársora 8)
előbb utóbb biztos jól jövünk ki az igazolásokból, én nagyon bízom Frankben, meg persze Laportában.
Abrahamovicban :x pl nem bíznék, se Murinhoban, csak rájuk kell nézni
meg az idei igazolasaikra.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.28. 22:14:39

Bapszi írta:Szerintem igazunk van! :)
Van Bommelt küldjük a Bayernbe,és hozzuk ide Torrest és Fabregast!Ennyi!
Talán még beférne egyChivu... :D
Hát, nem tudom, hogy elmegy e bommel, vagy hogy meg tudjuk e csípni fabregast, de eddig ez az egyik legjobb alternatíva: torres, chivu esetleg Fabregas :wink:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2006.05.28. 22:14:02

Egy BL győztes és a világ jelenlegi (egyik) legjobb klubcsapatával mindenkit hírbe lehet hozni. Az a lényeg, hogy jól jöjjünk ki ebből, és ne rontsuk el azt a csapategységet, ami most van hanem olyan embereket kell találni akik be tudnak illeszkedni ebbe a csapategységbe. Nehéz ügy!
Ha már álmoknál tartunk: 6-8 év múlva ilyen támadósort szeretnék látni:
Németh(!) Krkic Messi. Persze még Ronaldinho és Giovanni dos Santos. :D
Avatar
Bapszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:53:16

2006.05.28. 22:12:15

Szerintem igazunk van! :)
Van Bommelt küldjük a Bayernbe,és hozzuk ide Torrest és Fabregast!Ennyi!
Talán még beférne egyChivu... :D
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.28. 22:07:17

Kralo írta:Ez igaz, végülis ez álmok színháza topic. Ezért ezegyszer megbocsájtok nektek. :D :D :lol: Én csak reálisan próbálom megközelíteni a dolgokat.
Köszi! 8)

Egyébként, ha kell, ha nem hírek kaptak lábra C.Ronaldo leigazolásával kapcsban.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2006.05.28. 22:02:30

Ez igaz, végülis ez álmok színháza topic. Ezért ezegyszer megbocsájtok nektek. :D :D :lol: Én csak reálisan próbálom megközelíteni a dolgokat.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.28. 21:59:28

Kralo írta:Torrest még talán én is el tudnám képzelni. De C. Ronaldot egyáltalán nem mert ő pontosan hogy egy feleselges galaktikus (hogyha már ezt a fogalmat használtad) lenne. Másrészt én se Forlánról álmodozom, viszont elképzelhetőnek tartom, hogy jó csere lenne, míg Torresről nem tudnám elképzelni, hogy a fél szezont csereként ülje végig... Egyébként Crespo lenne szerintem az ideális.
Hát, azt hiszem, hogy azért álmodozunk croniról, mert szeretjük, és most kaptunk némi valóságalapot a leigazolásáról. De most lehet, h felesleges lenne a kp-re. Torres jó lenne, de sztem ő meg álom marad :cry:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Bapszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:53:16

2006.05.28. 21:59:23

Crespoval aza baj,hogy ő a 16on kívül nem egy nagy ász!Keveset van játékban,míg a mi fegyverünk,hogy Etoo rengeteget mozog(vissza is)!Ezért a legmegfelelőbb Torres,és ne hidd azt,hogy ha idejönne azt hinné,hogy itt bérelt helye lesz!Plána 22 évesen!Ha annyit játszana 1 évében, mint Larsson(idén)akkor nem kéne csalodottnak lennie,ezt ő is tudja ,mert ez nem az egyszemélyes Atletico!Itt ő csak egy a sok közül....
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2006.05.28. 21:52:59

Torrest még talán én is el tudnám képzelni. De C. Ronaldot egyáltalán nem mert ő pontosan hogy egy feleselges galaktikus (hogyha már ezt a fogalmat használtad) lenne. Másrészt én se Forlánról álmodozom, viszont elképzelhetőnek tartom, hogy jó csere lenne, míg Torresről nem tudnám elképzelni, hogy a fél szezont csereként ülje végig... Egyébként Crespo lenne szerintem az ideális.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.28. 21:52:30

Bapszi írta:
Kralo írta:C.Ronaldo ugyan hová? :lol: Ti aztán mertek nagyot álmodni. Egyik pillanatban mondjátok, hogy a sok sztár nem jó egy csapatba, a másikban meg jó lenne még C.Ronaldo meg Torres. Mit is akarunk akkor tulajdonképpen? Egy jól fejelő és jó testfelépítésű cserecsatárt és a védelem megerősítését ha okosan gondolkodunk. Szóval ilyen C.Ronaldokat ne említsetek már.
Lehet,hogy te egy jó felépítésü csatárra vagy kiváncsi aki jol fejel, a vezetőség,és én nem!Larssonnak egy jó tulajdonsága a sok közül,hogy jol tud fejelni de ő minden szinten remek játékos!Torres is fejelt már nem 1 golt,és hasonló stilusa volna ebben a barcában mint Henkének!JA!Forlán sem olyan nagyon jó felépítésü és nem fejel jól!Szerintem nem sztárokat nem szabad hozni,hanem felesleges "galaktikusokat"...Abban meg szerintem egyetértünk,hogy sem Torres,sem C.Ronaldo nem az a kategoria!Torres tűnik a legjobbnak , mert ő középen a legjobb.
itt az igazság :wink: :lol: :D 8)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.28. 21:50:49

Kralo írta:C.Ronaldo ugyan hová? :lol: Ti aztán mertek nagyot álmodni. Egyik pillanatban mondjátok, hogy a sok sztár nem jó egy csapatba, a másikban meg jó lenne még C.Ronaldo meg Torres. Mit is akarunk akkor tulajdonképpen? Egy jól fejelő és jó testfelépítésű cserecsatárt és a védelem megerősítését ha okosan gondolkodunk. Szóval ilyen C.Ronaldokat ne említsetek már.
Nos, mivel ez az álmok színháza, úgy gondolom, hogy azt említünk, akit csak akarunk. :!: :!:
Egyrészről tény, hogy a középpályára nem igazán kéne ember, másrészről pedig nem mondhatod, hogy C.Ronaldo nem illene a Barcelona technikás közegébe.
Egyébként torresből és belőle majd csak lesz nagy sztár idén meg jövőre.
amikor azt írom, hogy olyanok leszünk, mint a madrid, akkor arra gondolok, amit a Chelsea csinál. Ballack Shevi stb. olyan mint amikor a real megvette Beckhemet, Figot stb.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Bapszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:53:16

2006.05.28. 21:48:34

Kralo írta:C.Ronaldo ugyan hová? :lol: Ti aztán mertek nagyot álmodni. Egyik pillanatban mondjátok, hogy a sok sztár nem jó egy csapatba, a másikban meg jó lenne még C.Ronaldo meg Torres. Mit is akarunk akkor tulajdonképpen? Egy jól fejelő és jó testfelépítésű cserecsatárt és a védelem megerősítését ha okosan gondolkodunk. Szóval ilyen C.Ronaldokat ne említsetek már.
Lehet,hogy te egy jó felépítésü csatárra vagy kiváncsi aki jol fejel, a vezetőség,és én nem!Larssonnak egy jó tulajdonsága a sok közül,hogy jol tud fejelni de ő minden szinten remek játékos!Torres is fejelt már nem 1 golt,és hasonló stilusa volna ebben a barcában mint Henkének!JA!Forlán sem olyan nagyon jó felépítésü és nem fejel jól!Szerintem nem sztárokat nem szabad hozni,hanem felesleges "galaktikusokat"...Abban meg szerintem egyetértünk,hogy sem Torres,sem C.Ronaldo nem az a kategoria!Torres tűnik a legjobbnak , mert ő középen a legjobb.
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2006.05.28. 21:43:47

Jó hát elég buta lennék ha nem ismerném el C. Ronaldo tehetséget, de akkorse fér el a csapatunkba, nem a képességei miatt. Morálrombolásnak jó lenne. :roll:
Avatar
Max
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:34:27
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.28. 21:37:54

Szerintem egy Cristiano Ronaldo egyik csapatba sem jönne rosszul!És ezzel válaszoltam kérdésedre!
Forza B.A.R.C.A.
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2006.05.28. 21:34:35

C.Ronaldo ugyan hová? :lol: Ti aztán mertek nagyot álmodni. Egyik pillanatban mondjátok, hogy a sok sztár nem jó egy csapatba, a másikban meg jó lenne még C.Ronaldo meg Torres. Mit is akarunk akkor tulajdonképpen? Egy jól fejelő és jó testfelépítésű cserecsatárt és a védelem megerősítését ha okosan gondolkodunk. Szóval ilyen C.Ronaldokat ne említsetek már.
Lezárt