Álmok színháza avagy Barça Igazolások 2006 Nyár

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2006.05.26. 17:41:37

Forlán egy pancser,volt egy kifutott idénye oszt jól van!Gudjohnsen viszont nagyon jó játékos,csak a szemét mourinho elcseszi...
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.05.26. 17:19:05

Véleményem szerint sokkal jobb lenne nekünk Gudjohnsen, mint Forlán...
De talán Crespo lenne a legjobb!

Azulgrana para siempre!
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.26. 17:00:38

Azért ha ez igaz, akkor elég furcsa a Barca játékospolitikája: jöjjön Henry, ha nem, akkor jó lesz Forlan vagy Gudjohnsen... :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
VISCA EL BARCA!
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2006.05.26. 16:56:34

Na ne..., csak Gudjohnsen-t ne! Nagyon nem illik bele ebbe a csapatba szerintem, és én nagyon nem kedvelem őt...

Az eddig felmerült nevek közül, akikre reális esély is van, Forlánnak örülnék leginkább. Amikor meghallottam őt először, akkor ellene voltam, de a többi nevet nézve én benne látom a legtöbb lehetőséget.
Egy ilyen középpályával a háta mögött benne van szerintem szezononként egy 15 gól csereként is.
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.05.26. 15:36:28

laci18 írta:Seva a Chelsea-é így valószínű Crespot és Gallast viszi a Milán.
Így végre leszállnak Marquezről.
Így nézzük csak kik közül választhatunk:
-Gudjonsen
-Forlan
-Luis Fabiano
-Torres
-Del Piero, Trezeguet, Ibra (ha a juve a seria B-be kerül)
-Fred
Aztán zerintem kb. ennyi aki szóbajöhet.
Gudjohnsen jöhet, a Juvésokat is elfogadnám, de közülük egyedül Del Piero viselné el a cserepadot, aki viszont túl jó a padozáshoz. Torres jöhet, Fred is végső esetben, de Forlan és Fabiano maradhatnak ahol vannak!
A Fifa egy szégyen
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.26. 15:19:13

laci18 írta:Seva a Chelsea-é így valószínű Crespot és Gallast viszi a Milán.
Így végre leszállnak Marquezről.
Így nézzük csak kik közül választhatunk:
-Gudjonsen
-Forlan
-Luis Fabiano
-Torres
-Del Piero, Trezeguet, Ibra (ha a juve a seria B-be kerül)
-Fred
Aztán zerintem kb. ennyi aki szóbajöhet.
hát nekem csak a juvétől nem kéne egyik sem, talán del piero, de ő meg tuti h nem jön.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
laci18
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2005.07.14. 10:29:56
Tartózkodási hely: Bp

2006.05.26. 15:15:45

Seva a Chelsea-é így valószínű Crespot és Gallast viszi a Milán.
Így végre leszállnak Marquezről.
Így nézzük csak kik közül választhatunk:
-Gudjonsen
-Forlan
-Luis Fabiano
-Torres
-Del Piero, Trezeguet, Ibra (ha a juve a seria B-be kerül)
-Fred
Aztán zerintem kb. ennyi aki szóbajöhet.
Barca 4ever
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.26. 15:07:35

Charlie írta:Én tudok Ronaldinho helyére,Messi.Mivel ő balszél,csak kényszerből játszik jobbközepet,de látjuk hogy mire képes ott.

Egyáltalán nem biztos hogy Ezqu + Maxi elmegy kicsit belegondolva,mivel csak 1 csatárról szólnak a hírek,hogy érkezik.Eto'o + az a valaki igen kevés lenne (létszámilag) egy ekkora csapatba középcsatárnak.

Sztem távozni Gabri+Larsson fog,meg esetleg Ezquerro.Kicsit átgondolva,tehát módosítom az előbbi véleményem.Érkezik 1 védő+1csatár.Rendben is lennénk.
C.
Erről van szó. 1védő, egy csatár. Kell vérfrissítés, de nagyon nem kell megbontani a bajnok és bl győztes csapatot.
Hát Ezu azért elmehetne. Vannak még emberek, akiket nem tartok sokra, mint Giuly, vagy Bommel, de nem kell mindenkit elküldeni. 8)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.05.26. 15:06:19

lionelmessi19 írta:no jó, mehet Belletti, meg még tőlem giuly is, de a gio-syl oldal sztem még 1 évig min. jó.
szerntem, de már írtam egy párszor, hogy csak 1 univerz védő kéne
Az teljesen igaz h elég lenne egy univerz védő, de akkor nincs lehetőség rotációra, sérülés vagy eltiltás esetén baj lenne...
A Fifa egy szégyen
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.26. 14:56:12

noname írta:
lionelmessi19 írta:
noname írta:Viszont a cserepadon többet változtatnék: Először is Gabri,Belletti, Giuly,Ezquerro elmehet és a Gio-Silva duóból az egyik.
Maxi maradhatna, de ha jön valaki más, akkor mindenképp el kell adni.
Az egész bevásárlás, amit leírtam alig kerülne 10 millióba és jóval erősebb lenne a csapat.
sztem egyszerűen hülyeség ennyi embert elküldeni.
maximum gabri és ezu
Ezu, Gabri egyértelmű h elmegy.
Belletti gyengébb mint Oli, Alves sokkal jobb megoldás lenne. A gio-silva duóból pedig csak akkor küldenék el valakit, ha jönne Chivu.
Saviola szerintem jobb mint Giuly, ráadásul, a franciáért elég szép kis összeget kaphatnánk.
Ha jobban belegondolsz, elég logikusak lennének a változtatásaim...
no jó, mehet Belletti, meg még tőlem giuly is, de a gio-syl oldal sztem még 1 évig min. jó.
szerntem, de már írtam egy párszor, hogy csak 1 univerz védő kéne
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.05.26. 14:40:12

EU-s gondjai miatt kellett elhagynia akaratán kívül minket. Aztán visszajöhetett volna, mert megoldódtak a gondjai az útlevéllel, de csak, úgy ha lejjebb farag igényeiből. Nem akart, ezért jutott erre a sorsra, de a vb-n reméljük, feljebb húzza az árát, és eladjuk jó pénzért, bár pluszba úgyse leszünk, mert rengeteget fizettünk érte.

Szívesen látnám a csapatban, mivel egyik kedvencem volt, amikor itt nyomta, még most is nagyon bírom. De, nyáron minden kötődése meg fog szűnni felénk.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.05.26. 14:35:52

Charlie írta:Saviola nem fog visszatérni Barcelonába,nagyon magas a fizetése,és nem megy bele a csökkentésébe,bolond is lenne.Őt többet nem látjuk Barca mezbe,Giuly meg szerintem Messi mögött jó lenne tartaléknak.

Ha érkezne Chivu,akkor télleg megválhatnánk a 2balhátvédünk egyikétől.
noname írta:Messi kell a jobbszélre. Egy olyan játékos kéne, aki el tudja viselni a cserepadot és tudná néha Ronit helyettesíteni.

Persze hogy kell,csak ha Ronaldinho pihen,eltiltott vagy sérült,akkor Messi helyettesítheti,és a kis argentín helyén pedig Giuly játszhatna.
C.
Már csak azt nem értem h ha Saviola mégis itthagyja a Barcát, akkor mi a fenének adták évekig kölcsönbe, ahelyett h már 1-2 éve eladták volna... :?: :?: :?:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.05.26. 14:31:52

Saviola nem fog visszatérni Barcelonába,nagyon magas a fizetése,és nem megy bele a csökkentésébe,bolond is lenne.Őt többet nem látjuk Barca mezbe,Giuly meg szerintem Messi mögött jó lenne tartaléknak.

Ha érkezne Chivu,akkor télleg megválhatnánk a 2balhátvédünk egyikétől.
noname írta:Messi kell a jobbszélre. Egy olyan játékos kéne, aki el tudja viselni a cserepadot és tudná néha Ronit helyettesíteni.
Persze hogy kell,csak ha Ronaldinho pihen,eltiltott vagy sérült,akkor Messi helyettesítheti,és a kis argentín helyén pedig Giuly játszhatna.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.05.26. 14:31:13

Charlie írta:Én tudok Ronaldinho helyére,Messi.Mivel ő balszél,csak kényszerből játszik jobbközepet,de látjuk hogy mire képes ott.

Egyáltalán nem biztos hogy Ezqu + Maxi elmegy kicsit belegondolva,mivel csak 1 csatárról szólnak a hírek,hogy érkezik.Eto'o + az a valaki igen kevés lenne (létszámilag) egy ekkora csapatba középcsatárnak.

Sztem távozni Gabri+Larsson fog,meg esetleg Ezquerro.Kicsit átgondolva,tehát módosítom az előbbi véleményem.Érkezik 1 védő+1csatár.Rendben is lennénk.
C.
Messi kell a jobbszélre. :roll: Egy olyan játékos kéne, aki el tudja viselni a cserepadot és tudná néha Ronit helyettesíteni.
A Fifa egy szégyen
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.05.26. 14:29:33

lionelmessi19 írta:
noname írta:Viszont a cserepadon többet változtatnék: Először is Gabri,Belletti, Giuly,Ezquerro elmehet és a Gio-Silva duóból az egyik.
Maxi maradhatna, de ha jön valaki más, akkor mindenképp el kell adni.
Az egész bevásárlás, amit leírtam alig kerülne 10 millióba és jóval erősebb lenne a csapat.
sztem egyszerűen hülyeség ennyi embert elküldeni.
maximum gabri és ezu
Ezu, Gabri egyértelmű h elmegy.
Belletti gyengébb mint Oli, Alves sokkal jobb megoldás lenne. A gio-silva duóból pedig csak akkor küldenék el valakit, ha jönne Chivu.
Saviola szerintem jobb mint Giuly, ráadásul, a franciáért elég szép kis összeget kaphatnánk.
Ha jobban belegondolsz, elég logikusak lennének a változtatásaim...
A Fifa egy szégyen
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.26. 14:26:03

noname írta:Viszont a cserepadon többet változtatnék: Először is Gabri,Belletti, Giuly,Ezquerro elmehet és a Gio-Silva duóból az egyik.
Maxi maradhatna, de ha jön valaki más, akkor mindenképp el kell adni.
Az egész bevásárlás, amit leírtam alig kerülne 10 millióba és jóval erősebb lenne a csapat.
sztem egyszerűen hülyeség ennyi embert elküldeni.
maximum gabri és ezu
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.05.26. 14:26:01

Én tudok Ronaldinho helyére,Messi.Mivel ő balszél,csak kényszerből játszik jobbközepet,de látjuk hogy mire képes ott.

Egyáltalán nem biztos hogy Ezqu + Maxi elmegy kicsit belegondolva,mivel csak 1 csatárról szólnak a hírek,hogy érkezik.Eto'o + az a valaki igen kevés lenne (létszámilag) egy ekkora csapatba középcsatárnak.

Sztem távozni Gabri+Larsson fog,meg esetleg Ezquerro.Kicsit átgondolva,tehát módosítom az előbbi véleményem.Érkezik 1 védő+1csatár.Rendben is lennénk.
C.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Charlie 2006.05.26. 14:29:36-kor.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.05.26. 14:22:04

Összese elküldeném Gabrit, Ezut, Bellettit, Giot,Gyulát. Visszahoznám Saviolát,megvenném Alvest(Zambrottát), Chivut.
És majd elfelejtettem :oops: :oops: :oops: ...
Kell venni valakit Roni helyére.
Jönne 4 játékos, elmenne Larssonnal együtt 6, de ne felejtsük el, h Maxi eddig alig játszott, mert 3 középcsatár volt, Ezu pedig amikor játszott is, olyan volt, mintha nem is lett volna a pályán. A BARCA nem neki való.
Valaki nem tudna néhány jó játékost Roni helyére, mert oda mindenképp kell valaki... :!:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.05.26. 14:21:39

Chris és többiek léccíves a Játékospiac topikba folytassátok a nem Barcához tartozó igazolási híreket!lionelmessi19 ott választ kapsz a kérdéseidre.Köszönöm.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.26. 14:21:10

bigChris írta:Látom sokan szeretnék Ibrahimovic-ot itt látni, persze mindenki megjegyzi hogy a hozzáállásán változtatnia kell.
Szerintem közel se ér annyit, mint sokan gondolják, jó példa erre az idei idény. (7 gól a Serie A-ban a BL-ben pedig 3 = 10 gól :o :D )
sztem ibi nagy pofájú és nem is olyan jó nemtom, ki látná szívesen a barcában. tetszik a gólos példa, de még ezt se érdemelné meg, mert ennyit sem nyújtott idén :wink:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Chris
Capitá del Barça
Hozzászólások: 774
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:07:34
Tartózkodási hely: Gyor

2006.05.26. 14:19:42

Cani 5 évre a villareal-é az as szerint 11m euróért vették meg.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.26. 14:19:09

Mardel írta:Hát nem tudom...eddig én is azon a véleményen voltam,hogy csak a távozók hiányát kell pótolnunk,de látva a Milan és a Chelsea lehetséges erősödését,sztem meg kell fontolni,hogy ne csak ilyen Forlan szintű(de jó,h eggyel többen vagyunk a csapatban)játékosokat vegyen a vezetőség,hanem egy-két igazán minőségi vételt,és itt elsősorban a védelemre gondolok.Nem azt mondom,hogy egyből le kell cserélni a védelmet,hanem ha most alkalmunk nyílna olcsón(gondolok itt Juventus)megszerezni egy-két,amúgy sokkal drágább focistát,akkor sztem nem kéne habozni!Jövőre úgyis egy két vétel kellene a védelembe!A lényeg,hogy figyelembe kell venni az ellenfelek erősödését,és ahhoz mérten választani olyan kvalitású futballistákat,amellyekkel tényleg ERŐSÖDNI tudunk!!
üdv
légyszi írd meg mert nem tom, h a milánnál kik az erősödés forrásai

a chelseanél meg csak Ballackról tudok, mint komoly vételről,
ő meg annyit sem ér, mint ezquero
egy idegbajos állat.

A seria A ból meg nem hinném, h bárki is beillene, akire van reális esély, mert egy csomóan azt nyilatkozták, h ha leteszik őket a seria b-be akkor sem mennek sehova. sztem is felküzdik magukat egy év alatt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.05.26. 14:14:14

Elküldenél 5-6embert,és hoznál 3-t.Járjunk úgy mint a reál?Mert akkor jó a gondolatod.Elmegy a nyáron mondjuk,valószínűleg Maxi,Ezquerro,Gabri,Larsson.Helyükre kell mindenképp másik 4ember,vagy legalább 3.Nem szabad kevés emberrel dolgozni,megfelelő létszám kell ahhoz hogy lehessen rotálni,pihentetni,sérülteket pótolni.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.26. 14:14:07

varga tamás írta::!: :) Sziasztok!
Számomra egy kicsit úgy tűnik, hogy a Barca vezetése nemigen tudja, hogy mit, ill. kit akar. Már annyi nevet hallottunk, s egyikből sem lesz semmi. Egyelőre Forlán tűnik elég esélyesnek, de nem akarunk érte 23 milliót adni, ami sztem rendben van, mert nem ér annyit. Tavaly jól nyomta, az idén viszont elég szürke volt. Én trezeguet-nek örülnék a legjobban, de az izlandi gudjohnsennek nem - nem barca-szintű játékos.
Márquezzel mi van? Aláír, vagy elmegy a Milanba. Nagyon nem örülnék az ő távozásának, a legbiztosabb pont a védelemben. A mai sport szerint a milan komolyan meg akarja szerezni. Nem szabad elengedni, halálos vétek lenne. Bízom benne, hogy marad.
A csatársort és a védelmet kell erősíteni, nem szabad a babérjainkon ülni, mert az ellenfelek sem tétlenkednek. Ott van az az utálatos cselszki, ballack után megszerezték Sevcsenkót is - egyre erősebbek lesznek. S, hát hazai szinten is erősítenek a riválisok. A valencia sztem nagyon jó vételt csinált Morientesszel, David Villával erős csatársort képeznek. S lehet, hogy a real jelenleg az elnökválasztással van elfoglalva, de ők sem fognak tétlenkedni júliusban. Ideje lenne nekünk is aktivizálnunk magunkat, az ünneplésnek vége, Beguiristain és a többiel dolgozzanak meg a pénzükért. Mottát pedig nem szabad elengedni a villarrealba.
A vb előtt kellene az új szerződéseket aláírni, mert ki tudja mi lesz utána. A védelembe és a csatársorba egy-egy meghatározó ember kell, lehetőleg ne öreg legyen, hanem olyan, akivel hosszú távon lehet számolni. varga tamás
sztem csak 1-2 poszton kéne erősíteni, ami azt jelenti, h egy henke helyett, és egy univerz védő. Nem kell a sok nagy név, mert még a végén oda jutunk, mint a madrid.

v. tamás, neked azt uzenem, h Forlan irányára is csak 15 milla volt, amit mindenki túl soknak tartott, szóval nem is volt szó 10-12 millió feletti árról, pláne nem 23 :wink:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Lezárt