Luis Enrique

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kit választanál LE utódjának?

Sampaoli
53
56%
Unzue
5
5%
Koeman
10
11%
Blanc
0
0 szavazat
Allegri
9
9%
Tuchel
2
2%
Sarri
1
1%
Eusebio
0
0 szavazat
Óscar Garcia
1
1%
Más
14
15%
 
Szavazatok száma: 95
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.02.15. 00:32:01

Nero. írta:Állítólag vissza kellett fogni a folyosón miután összeszólalkozott a TV3 munkatársával.
Gondolom a lemondásáról faggatta volna
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.15. 00:26:59

Állítólag vissza kellett fogni a folyosón miután összeszólalkozott a TV3 munkatársával.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.02.14. 23:58:28

zeli39 írta:
S.Agüero írta:Olyan kell, aki karizmatikus, oda tud szólni Messiéknek, ha kell. Illetve jó volna a 4-3-3-at játszatni, persze kisebb-nagyobb változtatásokkal a mostanihoz képest.
Ezzel a lassú középpályával nem lehet 4-3-3 játszani
Xavi-Ini-Busi vagy Rakitic-Ini-Busi hármas gyors(volt)? Labdajáratáshoz nem kell gyorsnak lenni, maximum fejben. :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.14. 23:56:31

Igen azért a sűrű meccs program is benne lehetett, hogy ennyire fásultak voltak ma. Hiába volt a hétvégi lazább meg cserélgetés is, utazások, kevés felkészülés. De ez nyilván a PSG-re is igaz, s nem is könnyű pályán léptek fel Pénteken. Nyilván ez nem mentség, de adalék. Felkészültek akarták, mi fáradtnak, kényelmesnek tűntünk.

Utód? Nálam Koeman az egyértelmű favorit. Biztos, hogy elfogultság is van bennem, nagyon-nagy kedvencem volt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.14. 23:51:02

Kovbal88 írta: Nem tudok rá, haragudni, két év alatt nagyon szépen teljesített.
Pontosítsunk, volt egy jó tavasza, meg egy jó ősze a csapattal, előtte és utána is katasztrófa.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2200
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.02.14. 23:48:51

Feast4 írta:
TripleH írta: Sampaoli jó volna utána.
Sok jó edző van aki a 4-3-3-at preferálja csak másképp esetleg olyan emlékekkel amiket mi nem használunk és soha nem is használtunk.De ezt el kell felejteni.Valami olyan lesz aki itt is játszott.Ha pedig ilyenben gondolkozzunk akkor Koeman szerintem...
Szerintem, meg kell vizsgálni a dolgokat, lehet ma csak fáradt volt a csapat, szombaton meccs idegenbe, aztán kedden ismét. egy ilyen átmozgató edzés fért bele. Nyilván ez is benne van.

Nem tudok rá, haragudni, két év alatt nagyon szépen teljesített, tavaly a BL nem lett meg, de a játék is szép volt. Szóval az egészet kell nézni, nem a mai meccset.
Gomest se hozhatja le ötperc után, mert lehet sérülés bármi.

Egy 3-1 még belefért volna, de ez most így nagyon sok.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.02.14. 23:48:26

Olyan kell, aki karizmatikus, oda tud szólni Messiéknek, ha kell. Illetve jó volna a 4-3-3-at játszatni, persze kisebb-nagyobb változtatásokkal a mostanihoz képest.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.14. 23:47:32

csababarca írta:
Bob_Marley írta: És pont, hogy a nagy meccsekre nagyon ott voltunk fejben, ma ebből semmi nem volt meg.
maradjunk annyiban, hogy néha ott voltunk fejben néha nem.
Atma ellen ősszel is kiengedtük a győzelmet, vagy a Real elleni is, ha ott vagyunk nagoyn fejben, akkor Ramos nem fejel töküresen a végén.
Ez volt a két legnagyobb rangadónk...de a kupában az atma elleni visszavágó is necces volt, több mint necces.

de odafigyeltünk eddig azért, és ilyenekbe nem szaladtunk bele, az tény, de nem igaz,hogy mindig ott voltunk fejben a rangadókon.
Elfogadom, még ha ezek közül igazán a RM elleni utolsó perces gól volt olyan, hogy ahhoz tényleg fejben ott kellett volna lenni. Az Atletico elleni ikszet nem sorolom ide, de valóban nem nyertünk meg mindet, élesnek élesnek éreztem a csapatot RM ellen is. Valóban fejben nem volt ott mindig, jó észrevétel.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.14. 23:46:48

Feast4 írta:Valami olyan lesz aki itt is játszott.Ha pedig ilyenben gondolkozzunk akkor Koeman szerintem...
Akkor hosszútávon megint nem fejlődünk...egy szezonra felszívják magukat Messiék, aztán jön a leépülés megint.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3551
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.02.14. 23:41:54

TripleH írta: Sampaoli jó volna utána.
Sok jó edző van aki a 4-3-3-at preferálja csak másképp esetleg olyan emlékekkel amiket mi nem használunk és soha nem is használtunk.De ezt el kell felejteni.Valami olyan lesz aki itt is játszott.Ha pedig ilyenben gondolkozzunk akkor Koeman szerintem...
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.14. 23:35:54

Addig működött a taktikája, amíg teljesen ki nem kopott Pep játéka. Azóta konvergálunk a 0-hoz. Sampaoli jó volna utána.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.14. 23:28:17

Bob_Marley írta: És pont, hogy a nagy meccsekre nagyon ott voltunk fejben, ma ebből semmi nem volt meg.
maradjunk annyiban, hogy néha ott voltunk fejben néha nem.
Atma ellen ősszel is kiengedtük a győzelmet, vagy a Real elleni is, ha ott vagyunk nagoyn fejben, akkor Ramos nem fejel töküresen a végén.
Ez volt a két legnagyobb rangadónk...de a kupában az atma elleni visszavágó is necces volt, több mint necces.

de odafigyeltünk eddig azért, és ilyenekbe nem szaladtunk bele, az tény, de nem igaz,hogy mindig ott voltunk fejben a rangadókon.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3551
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.02.14. 23:17:18

Tehát összegezzük mit csinált.Kitalálta az MSN-t új elleneket vitt a játékba udehozta Rakiticet és egy átszervezéssel megoldotta Xavi pótlását majd triplázott.Aztán a következő évben folytatta egy bődületes ősz után egy elég hektikus tavasszal duplázott, (igy utolagazt kell mondani tavaly évvégén voltak figyelmeztető jelek)Aztán jött egy átigazolási szezon ahol teljesen felduzzasztotta a keretet olyan játékosokkal akik közül többnél is megkérdőjelezhető az hogy ide való e egy hatalmas vesszőfutássá változtatta a bajnokságot és bekevezette a csapatot egy szerintem történelmi vereségbe.Azt hiszem hogy ez a történet eleje és vége.Már csak az Epilógus hiányzik amikor lemond.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.14. 23:11:41

Nero. írta:Mondjuk az lenne a feketeleves, ha innen forditanánk. Rúgtunk mi már 4et Realnak, Milannak es Citynek is. Maradt kb. 2% esélyünk, de biztos hogy megpróbáljuk.
Jó hát benne van mindig, hogy jön valami momentum changer ahogy az angol mondaná. Piros tizenegyes kombó az elején vagy valami, de igazán nem is tettünk a momentumért. Ott volt Gomesnek egy lehetősége meg egy ziccere, vagy ugye Umtiti kapufa. Idegenben ezt be kell varrni, akármi van. Lehet álmodozni úgymond, de azért nem kicsit más a szitu, hogy 0:0 az eredmény és összejön egy 4:0 a végére, vagy pedig az hogy a PSG ha eltesz egy gólt már hat kell. Olyan tökéletes meccsfelépítés kell és kivitelezés, ami nagyon-nagyon ritka. Innen egy magára valamit adó csapat nem esik ki. Ezt elrontottuk, innen nincs visszaút. Reménykedni lehet, de szerintem inkább 1% mint kettő. És pont, hogy a nagy meccsekre nagyon ott voltunk fejben, ma ebből semmi nem volt meg.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.14. 23:11:17

Nero. írta:Mondjuk az lenne a feketeleves, ha innen forditanánk. Rúgtunk mi már 4et Realnak, Milannak es Citynek is. Maradt kb. 2% esélyünk, de biztos hogy megpróbáljuk.

Drukkolni fogok, de erre esélyt se látok, pláne hogy lehozzuk kapott gól nélkül.
Rúghatunk 4et akármikor, de kaphatunk is 1-2t simán.

Pláne ezzel a kp-val, és ezt akárhogy rakosgathatja, sose lesz jó. Valahol mindig hiányozni fog valami.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.02.14. 23:06:41

Nero. írta:Mondjuk az lenne a feketeleves, ha innen forditanánk. Rúgtunk mi már 4et Realnak, Milannak es Citynek is. Maradt kb. 2% esélyünk, de biztos hogy megpróbáljuk.
Késő. Nem 90 perccel a vége előtt 0-4-nél kell majd észbe kapni. Oké, ott lesznek a szurkolók, biztos nyomják majd a fiúkat, de kevés lesz, ahhoz jó játék is kellene, hogy esélyünk legyen egyáltalán, amit ezen a meccsen nehéz volt észrevenni.

Egyébként rendre jobban járunk, ha otthon kezdünk egy kieséses párharcot. Idegenben nem először alszunk be, és játszunk berosálva.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.14. 23:02:44

Mondjuk az lenne a feketeleves, ha innen forditanánk. Rúgtunk mi már 4et Realnak, Milannak es Citynek is. Maradt kb. 2% esélyünk, de biztos hogy megpróbáljuk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.02.14. 22:54:26

LG írta:Fájó a vereség, LE benne van bőven, megérdemli a kritikát, de túlzásnak tartom azt, ahogy néhányan szapulják. Könnyen lehet, hogy tényleg le járt az ideje nálunk, de az előző két szezon sikerei nem voltak véletlenek! Cruyff is kapott anno 4-est, igaz az már a BL döntő volt, de ettől még nem lett NB1 szintű edző, meg ilyenek... :roll:
Hagyjad, az ilyen nem szurkoló.

Ezt rendesen elcseszte, Emery simán verte.
De szerintem a szezon végéig még marad, és év végén lemond. Hacsak nem húzzuk be a bajnokságot, de ilyen játékkal ez csak álom marad sajnos. :(
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.02.14. 22:52:43

Gondolom nem fogjak elkuldeni ev kozben, annyit azert megerdemel, mert visszahozta a csapatot a csucsra, de sajnos le is vitte onnan. Emiatt is, minimum annyi tisztelet jar neki, hogy tisztessegesen szezon vegen be tudja adni a felmondasat...

Innen mar o is tudja, hogy max a jatekosok tudjak visszahozni a BLbe ot( ha esetelg valami csoda folytan tovabb jutunk, mondjuk akkor meg is erdemeljuk, de felek, hogy utana ugyanugy kizugnank..), kiegett, belefaradt ebbe a Barcaba, az o Barcajaba, amit olyanna alakitott, hogy majdnem 2 evig verhetetlen volt. Az elet torvenyszerusege, valszeg egy korszak vege, remeljuk hasonloan alakul az uj korszak is, mint ez legalabb.

Szimaptikus ficko, gondolom remek ember, de ez mar lefott neki, es ezt o is tudja gondolom, remelhetoelg azert a szezon hatralevo reszeben meg kiadja magabol a maxot, hogy tudjon majd rendesen rapihenni :)

Ez ennyi volt asszem... :(
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.14. 22:52:15

Én azt mondom, innentől tárgyaljunk a jövő évi edzőről, kizárólagosan. :) Vagy hát... tegye fel a kezét, aki megtartaná... ?

Már nem az első, de még csak nem is a tizedik olyan teljesítmény idén, amitől a falat kaparom és konkrétan hányingerem van az indulatoktól. De eddig valahogy nem jutott soha eszembe, csak most valahogy beugrott: emlékeztek, hogy a Celtánál kb semmire sem ment, a Románál meg kifejezetten nagyot égett az emberünk? Emlékszem, csodálkoztam is az első évünk után, de ahogy már százszor leírtam, fokozatosan kiderült számomra, hogy csak a keretben lévő potenciál tart minket a világ elitjében évek óta, és semmi egyéb.
Ezek az utolsó szavaim Luis Enriquét illetően, többet nem írok meccs előtt, közben és után sem róla. Nincs már mit mondani szerintem. Hacsak nem jön olyan hír, hogy maradna és marasztalnák.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.14. 22:50:49

Nem a maiért felelős közvetlenül, hanem az egész nyárért.
Ezeket az igazolásokat akkor sem lehetett érteni, konkrétan jobb lett volna ha nem hozunk senkit, csak Umtitit. Mert akkor kb maradunk ugyanolyanok mint tavaly, de konkrétan gyengített a csapaton az ilyen Gomes félékkel.
Ezek az igazolások a realos Calderon-éra legsötétebb éveit idézték, mikor Gravesenek, Pablo Garciak, Drenthek voltak igazolva. Kb az a színvonal.

És lefogadom, hogy felteszi ugyanezt a visszavágón....jó mondjuk a fentebb írtak függvényében mindegy is igazából, mert padon sincs senki.
Most hogy Denis vagy Arda rontja a levegőt a kp-n olyan mindegy.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.02.14. 22:49:54

Egyébként számomra érthetetlen hogy pontrugásból ennyire vissza fejlődtünk, illetve alibi van. LE első évében ezen szegmensben baromi erősek voltunk. Egy szó is száz, ha nincs motiváció és ilyen nagy arányú vereség ilyen fontos meccsen beüt, az változást követel.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2017.02.14. 22:49:29

Eddig is éreztem, hogy idén távozik de ezután... Egyszerűen elképzelem a felkészülést a meccsekre. Felmegy a pályára mindenki, Lucho meg sípol egy hatalmasat és közéjük rúg egy labdát, hogy "na focizzatok". Nem hiszem el, hogy taktikailag nem lehetett volna jobban felkészíteni a srácokat erre a meccsre. Eddig is bökte a csőrömet, hogy sose tanult a hibáiból, néha pofátlanul sokat rotál, egy-egy játékos túlzottan is erőltet, másokat pedig borzasztóan hanyagol, de legalább idén véget ért a totális futball ami védjegye volt a csapatnak.

Nem szeretem mondogatni egy-egy vereség után, hogy "pfuu új edző kell" de itt most ez az igazság. Sampaoli lenne a legjobb választás, de Koemant is megnézném hogy teljesít. Utóbbira sokkal reálisabb az esély.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.02.14. 22:48:00

Fájó a vereség, LE benne van bőven, megérdemli a kritikát, de túlzásnak tartom azt, ahogy néhányan szapulják. Könnyen lehet, hogy tényleg le járt az ideje nálunk, de az előző két szezon sikerei nem voltak véletlenek! Cruyff is kapott anno 4-est, igaz az már a BL döntő volt, de ettől még nem lett NB1 szintű edző, meg ilyenek... :roll:
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2200
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.02.14. 22:46:38

Nero. írta:
Samper írta:Na ki lesz a Barca új, csapatot építő edzője ősztől?
Sajnos megint igazad volt. Korszakzáró vereség, megint újítani kell.
Év végéig maradni fog ez biztos.
A mutatói, azért nem rosszak megérdemli, hogy végigvigye az évet. A Bl elment, a bajnokság, hát még meg lehet meg a kupa nem a legrosszabb ez így se. Magasak az elvárások.
Lezárt