Álmok színháza avagy Barça Igazolások 2006 Nyár

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.25. 15:33:24

igen érdemes kivárni. de sztem az első és legfontosabb Marquez ügye!!! már a sérülésekor elkezdődtek a tárgyalások és még mindíg nincs sinen a dolog. jelzi ezt a köv. hír:

A Barcelona védője, Rafael Marquez egy meghívással felérő kijelentést tett az AC Milan számára. A piros-feketék és a Chelsea már régóta szeretnék magukhoz csábítani a mexikói játékost, akit nagyon zavar, hogy megakadtak a tárgyalások a katalánokkal.

„Anglia nem csábít engem, de Olaszország igen. Különösen akkor, amikor egy olyan csapat hív, mint a Milan. Továbbra is sikeres akarok lenni. Egyetlen klubnál sem fogok maradni, hogy a padot koptassam. Nem szeretnék elszürkülni, és dicsőséget akarok szerezni a hazámnak.”


EZ TÖBB MINT ÉRDEKES!!! NEM TUDOM MENNYI A VALÓSÁGALAPJA, DE AMIKOR VÉGRE RENDEZŐDNI LÁTSZIK A VÉDELEM, NEM SZABAD ELENGEDNI ONNAN SENKIT!!! HACSAK REIKARD NEM TETT RÁ UTALÁST, HOGY JÖVŐRE BELLETTI LESZ MEGINT A JOBBHÁTVÉD ÉS MARQUEZ HELYÉN OLEGUER JÁTSZIK MAJD...
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.05.25. 15:23:35

Szia Subinho,

Én úgy értettem, hogy azok közül játszik jól, akiket már kinéztünk a klubjukban eddig nyújtott teljesítmény alapján...
De mindegy is: az biztos, hogy nem késünk le így senkiről (pláne Forlánról nem: élő szerződése van, nem lesznek kinn a VB-n....)
Sztem érdemes kivárnunk.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.25. 15:04:11

dickricsi írta:Minden amellett szólna, (többek között az, hogy nem is minden kiszemeltünk VB-résztvevő, a Juve-botrány végkimenetele még nem látható egyértelműen...)hogy ne siessük el az átigazolásokat. Emelkedhetnek az árak, de ha vmelyik kiszemelt jól játszik, az csak bizonyítja, hogy érdemes lenne idehoznunk...
ez két esélyes, mert a vb előtt is elkeltek már páran, illetve ha vki jól játszik a vb-n, az nem biztos, hogy klubszinten is jól fogja tolni, emellett pedig megnő az ára és sok lesz a kérő...
ennek ellenére talán télleg érdemes lenne kivárni, mert leigazoljuk forlant, aki nem is fog a vb-n játszani és lesz helyette másik 3 olyan csatár, aki meg csúcsformában nyomja végig...
szóval várjunk csak, sztem semmi nem késő!!! nem nekünk kell kapkodni, hanem a margitnak!!! mi akár ugyanezzel a kerettel is nekivághatunk, mert ha minden kötél szakad maxi lehet eto'o helyettese...
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.05.25. 14:48:03

Minden amellett szólna, (többek között az, hogy nem is minden kiszemeltünk VB-résztvevő, a Juve-botrány végkimenetele még nem látható egyértelműen...)hogy ne siessük el az átigazolásokat. Emelkedhetnek az árak, de ha vmelyik kiszemelt jól játszik, az csak bizonyítja, hogy érdemes lenne idehoznunk...
Avatar
laci18
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2005.07.14. 10:29:56
Tartózkodási hely: Bp

2006.05.25. 14:41:49

Szerintem várnunk kell a VB után az igazolásokkal mert lehet hogy úgy járunk a legjobban. És nem veszünk zsákbamacskát. Igaz hogy felmennek az árak.
Barca 4ever
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.25. 11:43:43

én is azokkal értek egyet, akik azt mondják, nem kell sokat változtatni. csak a távozók helyett, de azok közül is van aki még epizódszereplő sem volt. pl. gabri.
nem érdemes azon agyalni, hogy mi lesz 2 év múlva, mert ráérünk a bal oldalra jövőre igazolni, jobbra meg addigra ott lesz damia, akit remélem nem engedünk el!!! szal a köv. évünket 1-2 igazolással meg kell oldani!
csatárposztra meg saviolat felejtsétek el! nem illik bele ebbe a taktikába. rokonszenves, meg minden... de akkor nem hozták volna ide giulyt, hanem maradt volna saviola...
a torres gyerek viszont jöhetne, mert ügyes, de inkább egy rutinos csatárt szeretnék, mint larsson volt. nem baj, ha idősebb, mert úgyis keveset játszana, de a tapasztalata, meg a higgadtsága segíthetne. ezért jó crespo. technikás, gólerős, magas, jól fejel és nem lenne gond neki a pad...
sok név felmerült már de én akkor is tartom magam ahhoz, hogy 2 ember kell összesen. ez a 2 cris/carvalho illetve crespo/del piero
ők tökéletesen illenek a képbe!!! ha meg esetleg larssonon és gabrin kívül más is elmegy (gondolok itt van bommelre vagy mottára) akkor a helyére jöhetne van der vaart, vagy juninho, vagy maniche....
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.05.25. 11:43:10

Amúgy érdekes, hogy a hírek szerintr Forlánnal már előrehaladott tárgyalásokat folytatnak, de másokról (Gudjohnsen, Crespo) még csak a sajtó cikkezett, arról egyáltalán nem lehetett hallani, hogy egyáltalán tárgyaltak-e velük, vagy csak az újságírók vélték tudni, hogy ha nem Forlán, akkor esetleg ők.... Ha netalántán Forlán ügyében sikerül megegyezni a Villareal-lal, akkor a többiekkel mégcsal le se ülnek tárgyalni??? (mi van, ha kevesebbet kérnek, olcsóbb lenne őket megszerezni stb.?)
És a védelem erősítésére is csak spekulációkat lehetett hallani, de konkrétan egyik hírbe hozottal sem tárgyaltak. Legalábbis ezt nem lehetett sehol sem olvasni.
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.05.25. 11:36:36

Sziasztok,

Charlie: én is Eidurt favorizálnám, pláne, ha ő, vagy Forlán-ként vetődne fel a kérdés. Sztem is abszolút univerzális játékos, több ponton bevethető támadó, ugyanakkor visszajön védekezni, labdát szerezni, ha a szükség úgy hozza. Azt viszont nem értem, hogy a vezetőség miért Forlán-ban, mint első számú alternatívában gondolkodik?! Az jó, hogy 10 millánál többet nem akarnak adni érte. Vhogy nem hiszem, hogy ő lehetne a megoldás, de ne legyen igazam! (kicsit félek tőle, hogy ő fog jönni)Sztem hátra Gallas jó lenne, de őt állítólag bevonják a Seva üzletbe, úgyhogy nem sanszos a megszerzése.
Off:Doki: honnan szerezted meg Itchy-t és Scratchy-t? (én is nagyon bírom a Simpson's-t:-))
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2006.05.25. 11:13:49

Nóbi írta:ha már az álmoknál tartunk, akkor lenne egy jelöltem: fernando torres. mondjuk az más kérdés, hova tenném a csapatban, de legalább nekünk nem rugdosná a gólokat:)
Kis túlzással csak nekünk rúgott gólt az utóbbi 2 évben! :shock:
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.05.25. 11:08:29

Nekem Villa kell :)

Gudjohnsen amúgy jó lenne nagyon.Ellenünk is jól játszott tavalyelőtt,és most is.Aztán a középppályán is tud játszani.Szóval jöhetne igazán,Zambrottával együtt :) Na jó,Chivuval,Gallassal is megelégszek hátra.

Marca szerint 10milliót ajánlottunk az urugayiért.
C.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Charlie 2006.05.25. 11:14:16-kor.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.25. 11:02:56

ha már az álmoknál tartunk, akkor lenne egy jelöltem: fernando torres. mondjuk az más kérdés, hova tenném a csapatban, de legalább nekünk nem rugdosná a gólokat:)
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2006.05.24. 22:02:50

Aki ért a focihoz az megmondja, hogy középen nincs betonbiztosabb kettős, mint a Puyol-Marquez kettős. Kivéve ha Mario Yepes-Marquez lenne, és szélre meg menne Puyol! Ez kib@xott erős lenne! Idényenkét két gólt kapni, azért nem rossz... :lol: De komolyan Yepes nem csak pótlás lenne hanem erősítés is, bár anno nemet mondott a Barcának (meg a Realnak is). Csatárposzton meg lehet vitatkozni, még egy Henkénk úgyse lesz (na jó elfogult vagyok). Szal szerintem valami jó fiatal kéne, akár a B csapatból is vagy ott van még mindig a Saviola-alternatíva. Bár nem sok rá az esély! Én valami gyors, mozgékony (sztem nem fontos h jól fejeljen) csatárt szeretnék, nem egy ilyen tunya Jan Koller szerűt...
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2006.05.24. 21:52:27

Pontosan: Egy csatár és egy Univerz-védő.
Ráadásul Piramis Mode OFF! :evil:
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.24. 21:07:23

oké,oké
lehet nézelődni, de még jövőre nem hiszem, hogy meg kéne bontani
majd a formahanyatláskor.
Egyébként gio, és syl is jól nyomják egyenlőre, figonak, zidannak meg :már 2-3 évvel ezelőtt is látszottak olyan dolgok, amikből lehetett ezekre következtetni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.05.24. 20:43:23

cps46 írta:
noname írta:két év múlva itt maradunk egy kiöregedett Gioval és Silvával, és egy Bellettivel, aki úgyse lesz kezdő és már senkinek se fog kelleni 31 évesen.
Minek 2 évre előre tervezni? De ha már innen nézzük, én 2 év múlva a Damia-Puyol-Marquez-Orlandi védelemmel állnék fel.
Amikor bal oldalon egy 31 és egy32 éves védő van, akkor már érdemes előre tervezni, mert ilyenkor gyakori a hirtelen formahanyatlás.(lásd:Zidane,Figo...)
A Fifa egy szégyen
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.05.24. 20:41:03

De bizony... 1-2 bőven elég 8)[/quote]
Elször is kell 2 védő, és valaki Roni cseréjének.Sztem ezekben mindenki egyetért velem. Én még visszahoznám Saviolát és ennyi. Ez minimum három...
A Fifa egy szégyen
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.05.24. 20:40:31

lionelmessi19 írta:
noname írta:
cps46 írta:Subinhonak tök igaza van! Max 1-2 helyen (Larsson) kell változtatni, aztán kész. Maxiról akármit írhatunk, 2 meccs alapján nem lehet megmondani, hogy milyen játékos, én szerintem nem érdemtelenül van itt. Annak meg nem látom értelmét, hogy mindenki előkap egy nevet a semmiből, hogy ő is jó lenne. Nekem is vannak ilyen kedvenc játékosaim: Dario Silva, Recoba, Milosevics, Yeste, .... Tök mindegy, kit találunk ki, nem mi döntünk, szerencsére...
1-2 nem elég! A kp úgy jó, ahogy van, de mi van, ha Bommel elmegy! Akkor látnám szívesen Vaartot. A középcsatárposztra kell valaki(de sztem legjobb, ha Maxi marad), Saviola sztem pedig jobb mint gyula, ezért őt is visszahoznám(ráadásul Giulyért még pénst is kapnánk).Ezu semmit sem csinált. Legjobb, ha elmegy! A védelemben egyértelmű h kell egy jobb oldali védő(Alves) és valaki, aki több helyen tud játszani(Chivu vagy Gallas)!
De bizony... 1-2 bőven elég 8)
Elször is kell 2 védő, és valaki Roni cseréjének.Sztem ezekben mindenki egyetért velem. Én még visszahoznám Saviolát és ennyi. Ez minimum három...
A Fifa egy szégyen
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.24. 20:35:32

noname írta:
cps46 írta:Subinhonak tök igaza van! Max 1-2 helyen (Larsson) kell változtatni, aztán kész. Maxiról akármit írhatunk, 2 meccs alapján nem lehet megmondani, hogy milyen játékos, én szerintem nem érdemtelenül van itt. Annak meg nem látom értelmét, hogy mindenki előkap egy nevet a semmiből, hogy ő is jó lenne. Nekem is vannak ilyen kedvenc játékosaim: Dario Silva, Recoba, Milosevics, Yeste, .... Tök mindegy, kit találunk ki, nem mi döntünk, szerencsére...
1-2 nem elég! A kp úgy jó, ahogy van, de mi van, ha Bommel elmegy! Akkor látnám szívesen Vaartot. A középcsatárposztra kell valaki(de sztem legjobb, ha Maxi marad), Saviola sztem pedig jobb mint gyula, ezért őt is visszahoznám(ráadásul Giulyért még pénst is kapnánk).Ezu semmit sem csinált. Legjobb, ha elmegy! A védelemben egyértelmű h kell egy jobb oldali védő(Alves) és valaki, aki több helyen tud játszani(Chivu vagy Gallas)!
De bizony... 1-2 bőven elég 8)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2006.05.24. 20:33:56

noname írta:két év múlva itt maradunk egy kiöregedett Gioval és Silvával, és egy Bellettivel, aki úgyse lesz kezdő és már senkinek se fog kelleni 31 évesen.
Minek 2 évre előre tervezni? De ha már innen nézzük, én 2 év múlva a Damia-Puyol-Marquez-Orlandi védelemmel állnék fel.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.24. 20:32:11

noname írta:Szóval ha a győztes csapaton ne változtass elvet követjük, akkor két év múlva itt maradunk egy kiöregedett Gioval és Silvával, és egy Bellettivel, aki úgyse lesz kezdő és már senkinek se fog kelleni 31 évesen. Rajtuk kívül még ott lenne majd Giuly, aki bebizonyította már h nem viseli el a cserepadot.
Egyszer majd Messi is megöregszik ,miért ne hozzunk a helyére vkit???

Nagyon minimális változás kell. egy csatár és kész nézzük meg, hogy hogy kezd a hátvédsor, és év közben is lehet jókat igazolni. :wink:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Figinho
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2006.04.05. 19:30:26

2006.05.24. 19:39:15

Koeman? :lol: !
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2006.05.24. 19:19:10

cps46 írta: ..........Maxi nem véletlenül maradt..........
Mxi elmegy a nyáron, szerintem nem fog még 1 szezont végigpadozni.
Azért így az évvégén adott neki Rijkaard lehetőséget, de nem nagyon élt vele.
Szimpatikus gyerek, meg minden, de nem fér be ebbe a csapatba, közte, és Saviola között minőségi különbség van............
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.05.24. 18:46:00

Szóval ha a győztes csapaton ne változtass elvet követjük, akkor két év múlva itt maradunk egy kiöregedett Gioval és Silvával, és egy Bellettivel, aki úgyse lesz kezdő és már senkinek se fog kelleni 31 évesen. Rajtuk kívül még ott lenne majd Giuly, aki bebizonyította már h nem viseli el a cserepadot.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Enrique21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2004.10.10. 22:51:02
Tartózkodási hely: Mór

2006.05.24. 18:42:46

Cooltiszo írta:Saviolával meg mondom mi a baja Rijkardnak: Saviola egy alacsony, gyors játékos, nem alkalmas előkészítőnek se igazán, se centernek sem, márpedig a ha csatárt cserél Frank akkor fontos hogy a beálló csatár fizikailag alkalmas legyen a centerezésre, ekkor Eto'o kihúzódik, ezt rengetegszer láthattuk. Ide nem illik Saviola.
Nálad a pont.(sajna)
Meg is értem Saviolát ha maradni akar sevillában..
Lezárt