Álmok színháza avagy Barça Igazolások 2006 Nyár

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.05.24. 18:42:44

Mr. Master írta:Minek akarsz te nagy változtatásokat eszközölni? Talán nm éppen ez a csapat lett spanyol bajnok és BL-gyyőztes? Senki nem megy el Gabrin és Larssonon kívül, evidens, h kell hozni egy cserecsatárt, és egy olyan játékost, aki a védelemben több poszton is megállja a helyét. Ennyi. Hova akarsz még?

Vagy igen, nézhetne ki jövőre így is a csapatunk, tényleg sokat érnénk vele:
Buffon
Alves-Puyol-Terry-Ashley Cole
Lampard-Gerrard
Ronaldinho
Henry-Adriano-Robben

Na ez a csapat? Ne vicceljünk már... Minek akarjuk lecserélni a fél brigádot? Pár éve megtörtént, elég volt egyszer. Most a real van soron, h kicseréljék a bandát. Hagyjuk mi ezt meg nekik!
:n nem azt mondtam h a fl csapatot le kéne cserélni, (én lennék a legboldogabb, ha pl. Maxi lenne Larsson helyettese), de egy középső védő és egy jobbszélső kell! Ez sztem egyértelmű.Belletti nem ide való és kell egy univerzális játékos mint Chivu, mert ő bárhova beállhat. Van der Vaartot csak akkor szeretném a Barcában látni, ha Bommel elmegy. Ezeken kívül visszahoznám Saviolát és ennyi. Ez összese három változtatás(ha Bommel elmegy, akkor 4.) Ez összesen két változtatás a kezdőben. Ezeken kívül még kell valaki Roni cseréjének!!!
A Fifa egy szégyen
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2006.05.24. 18:41:14

Én csak azt mondom, hogy van olyan keretünk, hogy nem kellenek új játékosok. Majdnem minden posztra kettő. Larssont meg egyszerűen nem lehet pótolni. Tök mindegy ki milyen neveket hoz fel, hozzá hasonló játékosunk úgysem lesz mostanában. Én bizalmat szavaznék Maxinak, ha tudja, hogy számítanak rá, biztos nem fog annyira görcsölni, mint idén.
Az meg egyáltalán nem tetszik, hogy egyesek úgy tologatják a játékosokat, mint a sakkbábukat (valaki nem tetszik, húzzon el, a másik meg de jó lenne itt). Maxi nem véletlenül maradt, Bommel se akar elmenni, Saviola meg azt mondta, hogy inkább maradna végleg a Sevillában. Most hirtelen ennyien jutottak eszembe, de akármelyik "utált" játékosunkat említhetném. Én azt szeretném, ha mindenki maradna, mert ez egy jó csapat, mindenkinek megvan a maga helye.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2006.05.24. 18:41:01

Van a csapatban egy Giuly, van egy Messi. Egyikőjük sem egy égi meszelő. ÉS Saviola sem az, ráadásul Saviola Giulyhez képesti széljátéka nm túl sok jót hordoz magában. Ez a nagy probléma vele. A vezetőknek pedig a horribilis fizetése nem tetszik. Nagyon kedveli őt a nép, de be kell látni, hogy jobb az, ha elmegy.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2006.05.24. 18:35:46

Saviolával meg mondom mi a baja Rijkardnak: Saviola egy alacsony, gyors játékos, nem alkalmas előkészítőnek se igazán, se centernek sem, márpedig a ha csatárt cserél Frank akkor fontos hogy a beálló csatár fizikailag alkalmas legyen a centerezésre, ekkor Eto'o kihúzódik, ezt rengetegszer láthattuk. Ide nem illik Saviola.
Avatar
Enrique21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2004.10.10. 22:51:02
Tartózkodási hely: Mór

2006.05.24. 18:32:42

sasi1 írta:Megy a találgatás csatárposzton, meg röpködnek a nevek, nem csak itt, de a médiában is, csak azt nem tudom a sok név közül melyik jobb, mint Saviola.......... aki még a miénk.

:?:
Na végre,hogy valaki nem felejtette el!
Csak az a baj,hogy ha eddig nem kellett Frenkinek,ezután se fog...
Pedig még pénzt se kéne kidobni annyit..
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2006.05.24. 18:29:58

Megy a találgatás csatárposzton, meg röpködnek a nevek, nem csak itt, de a médiában is, csak azt nem tudom a sok név közül melyik jobb, mint Saviola.......... aki még a miénk.

:?:
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2006.05.24. 18:20:21

Minek akarsz te nagy változtatásokat eszközölni? Talán nm éppen ez a csapat lett spanyol bajnok és BL-gyyőztes? Senki nem megy el Gabrin és Larssonon kívül, evidens, h kell hozni egy cserecsatárt, és egy olyan játékost, aki a védelemben több poszton is megállja a helyét. Ennyi. Hova akarsz még?

Vagy igen, nézhetne ki jövőre így is a csapatunk, tényleg sokat érnénk vele:
Buffon
Alves-Puyol-Terry-Ashley Cole
Lampard-Gerrard
Ronaldinho
Henry-Adriano-Robben

Na ez a csapat? Ne vicceljünk már... Minek akarjuk lecserélni a fél brigádot? Pár éve megtörtént, elég volt egyszer. Most a real van soron, h kicseréljék a bandát. Hagyjuk mi ezt meg nekik!
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.05.24. 17:42:23

cps46 írta:Subinhonak tök igaza van! Max 1-2 helyen (Larsson) kell változtatni, aztán kész. Maxiról akármit írhatunk, 2 meccs alapján nem lehet megmondani, hogy milyen játékos, én szerintem nem érdemtelenül van itt. Annak meg nem látom értelmét, hogy mindenki előkap egy nevet a semmiből, hogy ő is jó lenne. Nekem is vannak ilyen kedvenc játékosaim: Dario Silva, Recoba, Milosevics, Yeste, .... Tök mindegy, kit találunk ki, nem mi döntünk, szerencsére...
1-2 nem elég! A kp úgy jó, ahogy van, de mi van, ha Bommel elmegy! Akkor látnám szívesen Vaartot. A középcsatárposztra kell valaki(de sztem legjobb, ha Maxi marad), Saviola sztem pedig jobb mint gyula, ezért őt is visszahoznám(ráadásul Giulyért még pénst is kapnánk).Ezu semmit sem csinált. Legjobb, ha elmegy! A védelemben egyértelmű h kell egy jobb oldali védő(Alves) és valaki, aki több helyen tud játszani(Chivu vagy Gallas)!
A Fifa egy szégyen
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.05.24. 17:35:17

Subinho írta:kedves noname!
először is henry aláírt az arsenalhoz, így már nem téma, hogy jön-e...
belletti nem igaz, hogy 5-ből 1x ér vissza. mostanában csak úgy sprintel vissza. láttad a legutóbbi meccseken??? s az sem igaz, h alves jobb. azt írod: úgy tud támadni, mint bell és úgy védekezni mint oli. hát oli sehogy nem tud... :lol: vagyis próbálkozik, de lefutják és 1 az 1-ben rendszerint megverik...
középre chivu, gallas? gallas megy a milanba, chivu meg nem hinném, h ugyanaz a szinvonal...
bommel sztem nem fog elmenni, de ha igen, nem fog jönni van der vaart, mert már a bayern is vitte volna de nem akar eljönni hamburgból.
denilson nem kell ide. szépen gyelezget, de többet szórakozik, mint hasznos. kb. mint ibrahimovics. haszontalak és szükségtelen...
giulyt miért küldenéd el??? sztem nagyon jó ahol van! és saviola - bár szeretem nagyon - nem hinném, hogy nagyobb hasznára lenne a csapatnak!
miért akarod elküldeni bellettit, giot, sylvinhot. előbbi BL-t szerzett nekünk, utóbbi 2 meg megoldja a dolgokat bal oldalon...
ez az álomcsapat nem álomcsapat, mert a mostani keretünk erősebb és jobb!!!
sztem írd le ide a mostani keretünket és max. larsson és gabri helyére írjál vkit. azaz egy klasszis, tapasztalt csatárt és egy (bár tudom gabri nem az) ugyanilyen kvalitású védőt. és ennyi! itt az álomcsapat. amely megnyerte idén a ligát és a BL-t :!:
Hát... Belletti már nem az igazi. Legalábbis nem a Barcába való, hanem egy 4-4-2 es csapatba kpnak.Nem hiába kezd mostanában folyamatosan Oli helyette. Ha szted Alves nem elég jó hozzánk, akkor látszik h te nem sok Sevilla meccset nézel.És mellesleg mondjál valakit a piacról, aki jobb nála. Chivu bárhol tud a védelemben játszani, hatalmas erősítés lenne, ráadásul Gio és Silva is öregek, ki tudja meddig bírják még ezt a szintet...
Avval h palack elment a ruszkikhoz, a bayernnek kell keresni egy helyettest, és sztem Bommel szvesen elmenne egy olyan csapathoz, ahol folyamatosan játszhat.
Giulyt pedig csak akkor küldeném el, ha visszajönne Saviola, mert sztem jobb a franciánál!!!
A Fifa egy szégyen
forigabi
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.05.24. 10:22:29

2006.05.24. 17:06:28

Hát érdekes hozzászólások!

Bellettit ki sztárolja? Hihhetetlen. Nagyon jó volt pár éve de sajnos kiöregedett, és rendre oda vissza etetik csórit. Nem véletlen, hogy oleguer játszott jobb hátvédet, aki mindig középső volt.

Silvinho is nagyon öreg,de szerintem is bírna még egy szezont. Úgy tudom/tam hogy lejár a szerződése most.

Belletti mellett a másik gyenge láncszem Motta. Hihetetlen, hogy a szív elég hogy Barcás legyen valaki. Tehetség nem sők feldúrja a földet, meg tör nagyokat és ennyi. Két zsák krumpliért elcserélném.

Van Bommel nem megy a Bayern-be mert nem akar, ő szerintem ügyes és azt teszi amit tennie kell. Kicsit sajnálom hogy annak idején Fabregast elengedtük. Saját nevelés, hasonló a posztja mint Van Bommel, csakhát Cesc mégis a mi kutyánk kölyke.

Leo Messi pedig világ életében bal középpályás volt, most játszott csak a jobb oldalon, de kétség kívül nagyon megállta a helyét.

A csatárkérdésekre nem akarok reagálni. Egyik név szörnyűbb mint a másik. Pauléta, Morientes, Diego Milito, Ruud Van... ÚÚÚÚristen. Olcsó de rossz megoldások. Egy a közös bennük. Fénykorukban tudtak gólt lőni, azóta max 1-2 jó meccsük van.
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2006.05.24. 16:57:27

cps46 írta:
Lujo írta: De Maxi valszeg nem véletlenül játszik olyan keveset. A nevek meg csak ötletek, amiket meg lehet vitatni, hisz ez az oldal azért van.
Megértem, hogy mindenkinek vannak ötletei. De azzal nem értek egyet, hogy valaki összeállít egy olyan szuper kezdőcsapatot, ami miatt legalább 5-6 egyáltalán nem rossz képességű játékosunkat el kéne küldeni a francba, miközben bizonyították, hogy velük együtt is meg lehet nyerni a bajnokságot + a BL-t. És akkor a pénzről még nem is beszéltem.
Maxi nem véletlenül játszik keveset, de nem is véletlenül maradt itt. Larsson mellett esélye sem volt, most viszont miért ne jöhetne el az ő ideje.
Szerintem félreértettél! Ez afféle álomcsapat, amit leírtam. Abban egyébként igazad van, hogy nem kell össze-vissza vásárolni, de mégegyszer mondom, hogy amit leírtam álomcsapat, ez nekem az álom Barca! Ha megnézed a 18 között 8 saját nevelés és összesen 10 spanyol, katalán van!
Viszont akármit mondasz én nem tartom Maxit elég jó játékosnak. Szerintem darabos a mozgása, nem olyan mozgékony, mint Larsson. Egyetlen igazi pozitívumt tudok róla mondani, hogy nagy a lövőereje.
KépKépKép

A Barcelona múltbeli magyar csillagai.
Deco01
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2005.04.11. 19:36:37
Tartózkodási hely: Békéscsaba

2006.05.24. 16:53:00

Nm kellene ide nagy átalakitás! minek? Europa legjobb csapata a miénk!
Tavaly is csak V.Bommel + Ezqut hoztuk és tessék Bajnok + BL gyöztes lett a csapat! mi kell még?

Nm vitatom 1 jobb hátvéd (D.Alves),egy sokoldalu ballábas védö aki középen és baloldalt is tud játszani és egy csere középcsatár kell csak ide!

Ennyi és kész a jövö évi bajnok + bl csapat! :twisted:
Eto'ó: Madrid, cabron saluda el campenon! :)
Cornelius2
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2006.03.14. 20:37:26
Tartózkodási hely: Szfvár

2006.05.24. 16:49:39

Gudjohnsen?Talán ok,szélvészgyors,sokoldalú,jól is fejel,gólerős,fiatal csatár.Mindent összevetve eddig talán ő a legoptimálisabb megoldás.De Drogba is távozik az angoloktól...Amúgy a Chelsea játékos igazolás nem szimpatikus dolog nekem,még ha nem is azt kell nézni honnan jön az illető,na mind1.
Unidad-Visca El BARCA!
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2006.05.24. 16:16:41

Lujo írta: De Maxi valszeg nem véletlenül játszik olyan keveset. A nevek meg csak ötletek, amiket meg lehet vitatni, hisz ez az oldal azért van.
Megértem, hogy mindenkinek vannak ötletei. De azzal nem értek egyet, hogy valaki összeállít egy olyan szuper kezdőcsapatot, ami miatt legalább 5-6 egyáltalán nem rossz képességű játékosunkat el kéne küldeni a francba, miközben bizonyították, hogy velük együtt is meg lehet nyerni a bajnokságot + a BL-t. És akkor a pénzről még nem is beszéltem.
Maxi nem véletlenül játszik keveset, de nem is véletlenül maradt itt. Larsson mellett esélye sem volt, most viszont miért ne jöhetne el az ő ideje.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2006.05.24. 15:41:02

Egyébként, ha már az álmok színházánál tartunk, nekem a következő volna az álomcsapatom (persze ez soha nem fog összejönni):
Valdés- Gabri, Puyol, Marquez, Del Horno- Xavi, Xabi Alonso, Iniesta- Messi, Ronaldinho- Eto'o
Cs.: Reina, Kompany, Edmílson, Fabregas, Deco, Giuly, F. Torres.
KépKépKép

A Barcelona múltbeli magyar csillagai.
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2006.05.24. 15:36:04

cps46 írta:Subinhonak tök igaza van! Max 1-2 helyen (Larsson) kell változtatni, aztán kész. Maxiról akármit írhatunk, 2 meccs alapján nem lehet megmondani, hogy milyen játékos, én szerintem nem érdemtelenül van itt. Annak meg nem látom értelmét, hogy mindenki előkap egy nevet a semmiből, hogy ő is jó lenne. Nekem is vannak ilyen kedvenc játékosaim: Dario Silva, Recoba, Milosevics, Yeste, .... Tök mindegy, kit találunk ki, nem mi döntünk, szerencsére...
De Maxi valszeg nem véletlenül játszik olyan keveset. A nevek meg csak ötletek, amiket meg lehet vitatni, hisz ez az oldal azért van.
KépKépKép

A Barcelona múltbeli magyar csillagai.
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2006.05.24. 15:30:21

Subinhonak tök igaza van! Max 1-2 helyen (Larsson) kell változtatni, aztán kész. Maxiról akármit írhatunk, 2 meccs alapján nem lehet megmondani, hogy milyen játékos, én szerintem nem érdemtelenül van itt. Annak meg nem látom értelmét, hogy mindenki előkap egy nevet a semmiből, hogy ő is jó lenne. Nekem is vannak ilyen kedvenc játékosaim: Dario Silva, Recoba, Milosevics, Yeste, .... Tök mindegy, kit találunk ki, nem mi döntünk, szerencsére...
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.24. 15:25:18

noname írta:A jövő évi álomcsapatom valahogy így néz ki:
Valdes
Alves---Marquez---Puyol---Chivu
Edmilson
Deco---Xavi(Iniesta)
Messi---Etoo---Roni
Cserék:Jorquera, Oli, Silva(Gio), Motta, Van der Vaart, Saviola,Maxi(Halil Altintop), Denilson
Ez rengeteg rotációs lehetőséget biztosítana és talán nem is akkora nagy álom...
sztem gio és syl nagyon jók ott, ahol vannak. Chivunak min 1 évbe kerülne, h megtanuljon ronival játszani
Dani Alves meg egyszerűen sztem nem elég jó a BL győztes csapathoz :!:
És várjuk meg azt is, h Belletti egy ilyen fontos gól után hogy kezdi az idényt, lehet, h sokkal jobb lesz.. 8)
Macinak jobb lenne elmenni egy olyan csapathoz, ahol jó sokat játszhat, Saviola meg nem hiszem, h egyáltalán vissza akarna jönni
Van Bommel meg.. hát nem tom elmegy-e?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2006.05.24. 15:17:29

hát én már akkor felvetettem ezt az adebayor dolgot amikor az arsenalhoz igazolt...maxit én is eladnám de örülnék ha sapnyolban folytatná tovább.alves sztem kell és kéne egy balbekk is bár sylvinho és gio is jó védők de szívesen látnék új arcot ott is.gudjonzen leigazolása ellen se vagyok nagyon okos játékos de van már egy ilyen stílusú xavink aki igaz h hátrább játszik de sztem a barca egyik legjobb játékosa 8)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.24. 15:17:13

G-Jay írta:Az biztos h Messi ballábas, és az is h idén jobboldalon játszott, de tavaly volt néhány alkalom h bejött meg idén is és baloldalon játszott!
Del Hornot pedig én is mondtam h jo lenne! De inkább Zambrotta, vagy Gallas, mert ők több helyen is bevethetők! És én is azt mondom, hogy minél több spanyol legyen a kezdő, de persze ne essünk a Bilbao hibályába!


Jee!
Hát sztem chelseasek közül gallas, más nem igazán.
Messi meg a mostani helyén nagyon jó
:wink:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2006.05.24. 15:11:59

noname írta:A jövő évi álomcsapatom valahogy így néz ki:
Valdes
Alves---Marquez---Puyol---Chivu
Edmilson
Deco---Xavi(Iniesta)
Messi---Etoo---Roni
Cserék:Jorquera, Oli, Silva(Gio), Motta, Van der Vaart, Saviola,Maxi(Halil Altintop), Denilson
Ez rengeteg rotációs lehetőséget biztosítana és talán nem is akkora nagy álom...
Ez a csapat csak nálad néz ki így, mivel Saviola max középen jó, Maxi nem kell, mert nem fejlődött 2 év alatt semmit, Alves kérdéses. Én őszintén mondom nem tudom eldönteni jobb-e mint Belletti.
Amúgy a kezdőtizenegyre hasonlót írnék.
Viszont mégegy csatár eszembe jutott. Persze ez is csak egy ötlet: Adebayor az Arsenalból! Bár az igazi F. Torres lenne.
KépKépKép

A Barcelona múltbeli magyar csillagai.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.24. 15:11:32

kedves noname!
először is henry aláírt az arsenalhoz, így már nem téma, hogy jön-e...
belletti nem igaz, hogy 5-ből 1x ér vissza. mostanában csak úgy sprintel vissza. láttad a legutóbbi meccseken??? s az sem igaz, h alves jobb. azt írod: úgy tud támadni, mint bell és úgy védekezni mint oli. hát oli sehogy nem tud... :lol: vagyis próbálkozik, de lefutják és 1 az 1-ben rendszerint megverik...
középre chivu, gallas? gallas megy a milanba, chivu meg nem hinném, h ugyanaz a szinvonal...
bommel sztem nem fog elmenni, de ha igen, nem fog jönni van der vaart, mert már a bayern is vitte volna de nem akar eljönni hamburgból.
denilson nem kell ide. szépen gyelezget, de többet szórakozik, mint hasznos. kb. mint ibrahimovics. haszontalak és szükségtelen...
giulyt miért küldenéd el??? sztem nagyon jó ahol van! és saviola - bár szeretem nagyon - nem hinném, hogy nagyobb hasznára lenne a csapatnak!
miért akarod elküldeni bellettit, giot, sylvinhot. előbbi BL-t szerzett nekünk, utóbbi 2 meg megoldja a dolgokat bal oldalon...
ez az álomcsapat nem álomcsapat, mert a mostani keretünk erősebb és jobb!!!
sztem írd le ide a mostani keretünket és max. larsson és gabri helyére írjál vkit. azaz egy klasszis, tapasztalt csatárt és egy (bár tudom gabri nem az) ugyanilyen kvalitású védőt. és ennyi! itt az álomcsapat. amely megnyerte idén a ligát és a BL-t :!:
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.05.24. 14:44:40

A jövő évi álomcsapatom valahogy így néz ki:
Valdes
Alves---Marquez---Puyol---Chivu
Edmilson
Deco---Xavi(Iniesta)
Messi---Etoo---Roni
Cserék:Jorquera, Oli, Silva(Gio), Motta, Van der Vaart, Saviola,Maxi(Halil Altintop), Denilson
Ez rengeteg rotációs lehetőséget biztosítana és talán nem is akkora nagy álom...
A Fifa egy szégyen
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.05.24. 14:30:42

Elször is:Alves nagyon nagy vétel lenne. Belletti a nyomába sem érhet azon a poszton(ő egy szélső kp. poszton lenne az igazi). Alves gyorsabb mint Belletti, sztem technikásabb is, de ha kell, tud erőszakos is lenni. De ami a legfontosabb h mindig visszaér védekezni, ellentétben Belléval, aki 5 támadásból talán egyszer vissza is ér...Alves kb., úgy tud támadni mint Belletti és úgy védekezni mint Oli! (aki nem hiszi, az nézzen meg egy-két Sevilla meccset!) És ne feledjük el h vásárlási opciónk van rá, tehát a Pool keressen mást! Alvesen kívül kéne egy védő, aki több poszton bevethető, ide Chivu vagy Gallas lenne a tökéletes megoldás. Ők bárhol játszhatnak. Én inkább Chivu felé hajlom...Lehet h azt mondja h nem akarja elhagyni Rómát, de sztem ha kapna egy ajánlatot egy Bl győztes és spanyol bajnok csapattól, nem utasítaná vissza.(legalábbis ha van esze)
Kp. nem kell. Ha elmegy Bommel(ami már szinte biztos miután Ballack otthagyta a Bayernt), legfeljebb Van der Vaartot tudnám elképzelni a csapatban.
Csatárposztra sztem Henry nem kell(ott van Messi, aki ha folyamatosan játszik, 2-3 év múlva már akár jobb is lehet mint Henry most!). Roni helyére kéne valaki(Denilson?), Gyula elmehet egy csapatba ahol folyamatosan játszhat, és jöjjön vissza Saviola. Középcsatár poszton vagy Maxi lesz Larsson helyettese, vagy kéne venni egy olyan játékost, aki képes arra mint a svéd(Nisterroy tökéletes lenne), és most lehet h sok embert meglepek, de én szívesen látnám Halil Altintopot a Klauternből. Nagyon gólerős, gyors, elég technikás és sokat megy hátra labdáért, nem utolsó sorban pedig nagyon jól fejel. Sztem képes lesz azt játszani mint Larsson.
Akik elmehetnek:Gabri,Belletti,Gio(Silvinho)-helyettük Chivu vagy Gallas, Giuly, Ezu, Bommel.
A Fifa egy szégyen
Lezárt