Álmok színháza avagy Barça Igazolások 2006 Nyár

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2178
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2006.05.22. 19:22:48

Charlie írta:Mert minek egy Belletti 2?Belletti visszanyeri a rég elvesztett sérülés előtti formáját,ő is hozza azt a szintet amit Alves.Más részt meg,nagyon drága a brazil,mert ennyi pénzért amennyiben ő van, Chivut elhozzuk.
C.
Csak annyi a kül. hogy Alves még csak 23 év körül lebeg :wink:
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.05.22. 19:14:33

Mert minek egy Belletti 2?Belletti visszanyeri a rég elvesztett sérülés előtti formáját,ő is hozza azt a szintet amit Alves.Más részt meg,nagyon drága a brazil,mert ennyi pénzért amennyiben ő van, Chivut elhozzuk.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Riddick666
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006.05.16. 19:30:06

2006.05.22. 18:50:22

Ezt most miért mondjátok?
Sztem egy nagyon jó jobb hátvéd, jobb mint a mostaniak.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.22. 18:49:12

Igen tőlem is vihetik
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6156
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.05.22. 18:37:23

Riddick666 írta:Jó látom, hogy Daniel Alves nem szerepel az átigazolási tervek között?
Szerintem ez nagy hiba, hogy nem szerezzük meg jutányos áron(saviola), mert így más csapat fogja lenyúlni.
Hát csak nyúlják :roll: 8)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.22. 18:20:04

hohó emberek

bekapcsoltam a tévét, és mi megy a eurosporton?
youth festival 1\2 final portugál vs. holland
csupa technikás tehetség!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.22. 18:13:17

G-Jay írta:
lionelmessi19 írta:Hajajj, sok a név...
Ne essünk abba a hibába, mint a madrid
nem kell a sok nagy név, én pl nem örülnék del pieronak

asszem a kiismerhetetlenség még egy két évig működik, ha végre felépül messi, és ronaldinho is képes még bőven új dolgokra, nem beszélve, h vissza jön xavi is hosszú idő után

Saviolat meg nem kell eltélni, és nagyon jó játékos, de sok értelme nincs leigazolni, ha franknek nem jön be (bár nem vagyok ebben biztos)
Saviola tuttommal kölcsönben van, igy nem kell leigazolni......

Jee!
Igaz, ugy gondoltam: visszahozni

Militoról mi a véleményetek :?:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Riddick666
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006.05.16. 19:30:06

2006.05.22. 18:10:49

Jó látom, hogy Daniel Alves nem szerepel az átigazolási tervek között?
Szerintem ez nagy hiba, hogy nem szerezzük meg jutányos áron(saviola), mert így más csapat fogja lenyúlni.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.22. 18:05:29

Hajajj, sok a név...
Ne essünk abba a hibába, mint a madrid
nem kell a sok nagy név, én pl nem örülnék del pieronak

asszem a kiismerhetetlenség még egy két évig működik, ha végre felépül messi, és ronaldinho is képes még bőven új dolgokra, nem beszélve, h vissza jön xavi is hosszú idő után

Saviolat meg nem kell eltélni, és nagyon jó játékos, de sok értelme nincs leigazolni, ha franknek nem jön be (bár nem vagyok ebben biztos)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
laci18
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2005.07.14. 10:29:56
Tartózkodási hely: Bp

2006.05.22. 17:36:44

saviola nem jómegoldás.A Sevillaban szinte nem mutatott semmit és Frank valamiért nem szereti ezért nem lenne jó megoldás.

Valaki írta hogy a bajnok csapaton nem kell változtani.
Nos szerintem ennek ellenkezőjére jó példa az Arsenal aki két évig mindig ugyanazzal a kezdőcsapattal játszott mint most mi (kiismerték őket),az utóbbi két évben örülhettek hogy kijutottak a BL-be.
Nem arra gondolok hogy legyünk Madrid és vegyünk meg 2-3 világsztárt.
De tény hogy kell egy csatár, én Luis Fabianonak, MCCarthynak, vagy Del Pieronak.
Az is tény hogy a jobb védő posztunk nem a legjobb de szerintem azt megoldják akik most vannak.
Bal oldalon is jó Syl és Gio de én már most nyáron vennék valakit mert jövőre valamelyiküknek úgy is mennie kell.
Barca 4ever
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.22. 17:33:05

Silvanus írta:Az elmúlt években többször is előfordult, hogy kritizáltam, kritizáltuk a Barcát egyes igazolások miatt, erre... folytassam?

Máshogy fogalmazok: Forlan-t én sem tartom nagy focistának, sőt, szerintem abszolút középszerű, tavaly volt egy jó éve, és ennyi... DE!
Azért azt a tavalyi évet ne felejtsük el, és azért idén is volt egy-egy olyan megmozdulása, amire azt lehet mondani, hogy ejha, nem semmi ez a srác! És azt se felejtsétek el, hogy Forlan a padra jönne, nem a kezdőbe!!! No, hát ha így nézitek, akkor még egy jó igazolás is lehet belőle! Egyébként erről még annyit, hogy ezek szerint MAXI-nak ennyi volt a barcelonai pályafutása. :( Ha most sem számítanak már rá, mint második számú csatárra, akkor tényleg nagy hülye, ha marad! Ezt azért már neki sem kéne lenyelnie... SAJNÁLOM!!! Többet érdemelt volna!!!

Én most láttam először felmerülni egyébként Zambrotta nevét a Barca igazolásai között, aminek nagyon megörültem! Szerintem Zambrotta egy igen jó, univerzális játékos, vele iszonyat jól járnánk!!! És jó is a srác, még ha nem is olyan fiatal már...
Persze, persze forlan jó játékos de millió jobb lehetőség lenne 15milláért pláne nem. De azt semmiképp nem szeretném ha valaki kiszorulna miatta a kezdőből, mégha csak néha is
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.22. 17:14:13

Az elmúlt években többször is előfordult, hogy kritizáltam, kritizáltuk a Barcát egyes igazolások miatt, erre... folytassam?

Máshogy fogalmazok: Forlan-t én sem tartom nagy focistának, sőt, szerintem abszolút középszerű, tavaly volt egy jó éve, és ennyi... DE!
Azért azt a tavalyi évet ne felejtsük el, és azért idén is volt egy-egy olyan megmozdulása, amire azt lehet mondani, hogy ejha, nem semmi ez a srác! És azt se felejtsétek el, hogy Forlan a padra jönne, nem a kezdőbe!!! No, hát ha így nézitek, akkor még egy jó igazolás is lehet belőle! Egyébként erről még annyit, hogy ezek szerint MAXI-nak ennyi volt a barcelonai pályafutása. :( Ha most sem számítanak már rá, mint második számú csatárra, akkor tényleg nagy hülye, ha marad! Ezt azért már neki sem kéne lenyelnie... SAJNÁLOM!!! Többet érdemelt volna!!!

Én most láttam először felmerülni egyébként Zambrotta nevét a Barca igazolásai között, aminek nagyon megörültem! Szerintem Zambrotta egy igen jó, univerzális játékos, vele iszonyat jól járnánk!!! És jó is a srác, még ha nem is olyan fiatal már...
"Més Cuen un Club"
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.22. 16:44:42

JJJJJJJJJJJjAAAAAAAAAAAAAAaJJJJJJJJJJJJJJJJJJJj
Mindenhol az van hogy forlanért mennek a tárgyalások :cry:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.22. 16:15:12

:evil: Csak Forlant neeeeee! :evil:
Tőlem jöhet Saviola, vagy Milito..

Del Piero...hát nem is tudom, tényleg jó az ürge de vannak jobb megoldások akik elérhetőbbek is

sztem az juve, milan stb. csapatok csatárai maradnak, és hal
leteszik öket a seria b-be, akkor egy év alatt vissza küzdik magukat

:idea: Milito belegondolva nem is rossz lehetőség, ha eladnák...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2006.05.22. 16:00:05

Saviola jó megoldás lenne,csak a vezetőség,és Frank sajnos még nem így gondolkodik. :?
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.05.22. 15:55:40

Subinho írta:saviola meg NEM MEGOLDÁS!!!
Miért ne lenne megoldás???? Egyszer már bizonyított itt, utolsó szezonjában, mikor fantasztikus tavaszi meneteléssel második lett a csapat, csak Ronaldinho lőtt több gólt nála. Azelőtt is végig lövöldözte a gólokat.

Emlékszem, beírtad, hogy az Uefa-kupa döntőn bebizonyosodott, hogy nem kell ide. Ha egy meccs alapján ilyen jól meg tudod ítélni, akkor mit szólsz a Madrid elleni meccséhez? Az a meccs akkor mit mutatott meg?
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.05.22. 15:51:23

Subinho írta: csatársorba forlannal nem lennénk beljebb, mint maxival... a MU-ban kb. ugyanennyit csinált...
Azért Forlán szerzett pár gólt a MU-ban... Látom, kb. annyira szereted, mint Saviolát. Persze ehhez semmi közöm, de ne ess már ilyen túlzásokba...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.22. 15:13:56

ne legyetek madridisták!!! ott divat, hogy hozzunk ide mindenkit, mert neve van, az más téma, hogy nem tudjuk beépíteni a csapatba...nem baj, majd felforgatjuk a bajnok csapatot...
trezeguet akkor volt téma amikor nem volt eto'o! most már nincs rá szükség!
zambrottára ugyanígy! ő is támad ész nélkül, védekezni nem tud! sztem gio és syl jó helyen vannak itt!!! melyiket adnád el???
chivuval sem lennénk beljebb sokkal mint most...
recoba meg max akkor jöhetne, ha ezquero elmenne és kéne vki ronaldinho mögé a padra...
kluivert meg saviola meg NEM MEGOLDÁS!!! ők már elmentek, ugyanúgy mint rivaldo!!! gaspart barátunknak volt szokása, hogy visszahozzon olyan embereket, akik évekkel ezelőtt sikeresek voltak itt. pl. van gaal... asszem erről többet nem is érdemes beszélni... szép volt, jó volt, de elmúlt...
szóval ne embert, hanem posztot nézzetek! ki az aki eto'o-t helyettesíthetné, larssont pótolhatná és oleguer bénázásaira megoldás lenne??? nekem az is jó, ha valaki beiratja presas barátunkat egy focisuliba... :lol:
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2006.05.22. 15:12:17

fcjoc írta:Ha nem jönne Alves akkor Zambrotta-nak rettentően tudnék örülni... hihetetlen playa :( ..
Középre Chivu lenne a legmegfelelőbb..
Csatárnak pedig Trezeguet!!!
Őt már 1x majdnem megvettük, és most itt a lehetőség ujra..
(vagy esetleg Kluivert?)
Trezeguet jó lenne,csak nem hiszem,hogy be lehetne építeni,mert ő csa középen jó.Zambrotta sok helyen tud játszani,de mostanában legtöbbször bal oldali védőt játszik a juvéban,az eredeti posztja meg jobb oldali középpályás.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2178
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2006.05.22. 15:00:54

Ha nem jönne Alves akkor Zambrotta-nak rettentően tudnék örülni... hihetetlen playa :( ..
Középre Chivu lenne a legmegfelelőbb..
Csatárnak pedig Trezeguet!!!
Őt már 1x majdnem megvettük, és most itt a lehetőség ujra..
(vagy esetleg Kluivert?)
Lezárt