EB - 2016

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Összességében elégedett vagy az EB-vel?

Igen
12
29%
Nem
30
71%
 
Szavazatok száma: 42
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.26. 16:07:08

visca el barca írta:sok jó játékos nulla csapat. mint az angolok vagy a belgák... pogbat amugy megkérdezném, hogy mi volt a terve ott a 2. percben... :D
Mint elefánt a porcelánboltban. :D Mondjuk ez kicsit a nagy akarásnak is betudható, mert tényleg úgy ment oda hogy megeszem a labdát is, csak közben ez a 16-oson belül volt és szó szerint felöklelte. Nagyon oktondi volt.
Benne van a francia gól is a meccsbe, de az írek is simán elmehetnek egy kontrából, és azzal szerintem el is dőlne.
0:2 az már valóban nagy előny lenne, de reméljük ez nem isw fog bekövetkezni. A franciáknak itt tovább kell menni és tovább is fognak.
Szerintem Rami is kevés erre a szintre.
Én nem érzem rajta se, hogy gond lenne, két tizi gólt kaptak idáig, amit mindkettőt úgy hoztak össze, hogy a csatár kifelé ment a kaputól.....Mai meccsen voltak bizonytalanságok, de sokkal inkább Ecra-Sagna ellógásai okoznak gondot mintsem belül Koscielny-Rami.

AUX ARMES megnyomni a másodikat keményen!!!!!! Comanban én nem bízok, de remélhetőleg beválik.

Na Laurent...ez tiszta ziccer volt......

Jaj Istenem ez a Coman. :D Tiszta Sterling kettő. Szegény nagyon kis agyatlan még.

Erről beszélek, addig mennek előre amíg csak bemegy. GRÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍZZZZZZZZZZZZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2016.06.26. 16:17:59-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.26. 16:04:24

Túl szép lenne, ha kizúgnának a franciák, szerintem megfordítják. Összességében viszont nagyon kevésnek érzem őket továbbra is az aranyhoz, még úgy is, hogy a többi nagyágyú sincs épp csúcsformában. Ha nem hazai pályán nyomnák, azt mondanám, ezekkel a képességekkel ha négybe jutnak, már erőn felül nyomták.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.26. 15:58:49

sok jó játékos nulla csapat. mint az angolok vagy a belgák... pogbat amugy megkérdezném, hogy mi volt a terve ott a 2. percben... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.26. 15:56:40

Bob_Marley írta:Szerintem megvoltak a lehetőségek, s jól fel is érnek a kapuhoz, de az írek ott jól védekeznek. Nincs ezzel semmi gond, eddig is ezzel operáltak a franciák, menni előre, csinálni és bemegy. Eddig is mindig bement, most is a labdákat megszerzik, felépítik a támadásokat a végén meg van egy ellenfél is, akik néha ketten vetődnek a labda elé. Ezért jó a meccs, mert mindkét csapat tudatosan játszik. Én továbbra sem aggódok, mert a játék megvan, a gól hiányzik, de jönni fog az. :D
Benne van a francia gól is a meccsbe, de az írek is simán elmehetnek egy kontrából, és azzal szerintem el is dőlne.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.26. 15:53:38

Szerintem megvoltak a lehetőségek, s jól fel is érnek a kapuhoz, de az írek ott jól védekeznek. Nincs ezzel semmi gond, eddig is ezzel operáltak a franciák, menni előre, csinálni és bemegy. Eddig is mindig bement, most is a labdákat megszerzik, felépítik a támadásokat a végén meg van egy ellenfél is, akik néha ketten vetődnek a labda elé. Ezért jó a meccs, mert mindkét csapat tudatosan játszik. Én továbbra sem aggódok, mert a játék megvan, a gól hiányzik, de jönni fog az. :D
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.06.26. 15:46:10

Én egy-két embert nagyon kedvelek a franciáktól, valamennyire szurkolok is nekik, de nagyon röhögnék ha kiesnének. Megint a nevek vannak a válogatottban, de semmi komoly taktika. Hiába szűr középen a Matuidi-Kante kettős ha a szélekre nem érnek ki időben. Főleg, hogy Evra csontváza vánszorog az egyiken.
Egyedül egyéni villanásokban bízhatnak, eddig csak azáltal emelkedtek felül az ellenfeleiken. Pogba valami botrányos ahogy Grizi-nek sincsenek nagyon jó megoldásai. Payet-nek meg vissza kell jönnie labdákért a félpályára, úgy nehéz lesz kreatívkodni.

Írek viszont baromi jók és baromi fegyelmezettek. Tudják mit akarnak. Remélem így is folytatják.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.26. 15:45:00

Bob_Marley írta:
LG írta:Bob! Te hangsúlyozod, hogy milyen fontos a védelem, márpedig a franciáknál elég gyatra ez a csapatrész. Már a csoportkörben is a románok, albánok, és Svájc is nem egy egyszer csinált segget belőlük, most az írek is már a gólon kívül eljutottak még egy komoly helyzetig. Ha ma tovább is mennek, mi lesz egy komolyabb támadóerővel rendelkező csapat ellen?
Lloris viszont szerencsére klasszis kapus. A védelem belül rendben van az Evra-Sagna, nem az igazi, a tizi is ebből lett hogy Sagnat kijátszották. A kp védekezés viszont nagyon jó, Kanté rohadt sokat melózik és Matuidi is. Nem hiszem hogy nagyon megfirkálták volna eddig őket, habár volt lehetőségük a románoknak meg a svájciaknak is, de eget rengető azért nem. De attól függetlenül a szélső védekezés jobb kéne legyen. Én a mai miatt sem aggódok, jól játszanak és az írek is egyébként.
Szerintem Rami is kevés erre a szintre. A franciák szerintem nem játszanak jól, alig van lehetőségük, az íreknek viszont a gól óta volt 3 komoly lehetősége.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.26. 15:33:11

LG írta:Bob! Te hangsúlyozod, hogy milyen fontos a védelem, márpedig a franciáknál elég gyatra ez a csapatrész. Már a csoportkörben is a románok, albánok, és Svájc is nem egy egyszer csinált segget belőlük, most az írek is már a gólon kívül eljutottak még egy komoly helyzetig. Ha ma tovább is mennek, mi lesz egy komolyabb támadóerővel rendelkező csapat ellen?
Lloris viszont szerencsére klasszis kapus. A védelem belül rendben van az Evra-Sagna, nem az igazi, a tizi is ebből lett hogy Sagnat kijátszották. A kp védekezés viszont nagyon jó, Kanté rohadt sokat melózik és Matuidi is. Nem hiszem hogy nagyon megfirkálták volna eddig őket, habár volt lehetőségük a románoknak meg a svájciaknak is, de eget rengető azért nem. De attól függetlenül a szélső védekezés jobb kéne legyen. Én a mai miatt sem aggódok, jól játszanak és az írek is egyébként.

Knézy zseniális. :D Olyan szinten szurkol az Íreknek hogy hihetetlen....Minden egyes támadásnál üvöltözik meg beadásnál. :D Jön egy szabad és sikít mikor mellé ment vagy három méterrel a labda és két francia között fejelték meg. Nála ez már hatalmas ír helyzet. :D

Nagyot melóznak az írek, jó a meccs. Ügyesen építkeznek a franciák, de a kapu előtt megfogják őket, ha meg kell ketten belevetődnek a labdákba.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2016.06.26. 15:49:08-kor.
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.26. 15:25:20

Bob! Te hangsúlyozod, hogy milyen fontos a védelem, márpedig a franciáknál elég gyatra ez a csapatrész. Már a csoportkörben is a románok, albánok, és Svájc is nem egy egyszer csinált segget belőlük, most az írek is már a gólon kívül eljutottak még egy komoly helyzetig. Ha ma tovább is mennek, mi lesz egy komolyabb támadóerővel rendelkező csapat ellen?
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.06.26. 15:21:49

A tizenegyes óta azon rágódom, mi volt Pogba terve... =D> :mrgreen:
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.06.26. 15:21:36

Bob_Marley írta:Édes Istenem Pogba...Ez még Evra baromságánál is gázabb volt. Második percben ilyen tizit összehozni......
Állítólag a Juve túl sokat kér érte, Perez meg rászólt Pogbára, hogy faragjon az árából...
Megoldotta... :mrgreen:
madridista
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.06.26. 15:17:01

Még mindig nehezen hiszem el, hogy otthon hagyták Benzemát. Ha lenne még egy hasonló kaliberű csatárjuk, akkor azt mondom hogy oké de ez a Giroud egy forintot nem ér és fájdalmas nézni mennyire suta. :?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3982
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2016.06.26. 15:08:52

Pogbuci!! Ezzel a mozdulattal, holnapra feljebb kúszik majd az ára ügynökénél.
Tromort77

2016.06.26. 15:05:09

Kezdem megkedvelni Pogbát. :D =D>
Legalább biztos jobb lesz ez a meccs mint a tegnapiak.

Na majd Payet!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.26. 15:03:03

Édes Istenem Pogba...Ez még Evra baromságánál is gázabb volt. Második percben ilyen tizit összehozni......
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.26. 14:48:03

Most pedig lássuk az idei EB győztest. :D ALLEZ
Majd este 21:00-kor, előtte még a németek is játszanak, de még most a franciákat is végig kell szenvedni. :? :lol:

Amúgy a hallom, az ír szurkolókkal is eléggé kiszúrtak, nagyon kevés jegyet kaptak a meccsre, remélem megbosszulják magukat a csigazabálók piszkos kis húzásai.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.26. 14:42:16

Alcantara írta:
Bob_Marley írta:Jah hogy a fritzeknek szurkolsz, akkor érthető miért nem szereted a franciákat. :D Nem baj úgyse fognak idén találkozni, mert a németek lassan pakolhatnak. :lol: Spanyolok szépen hazaküldik őket szagolgatni. :D
Bob a németek nem nagyon tudnak amiatt pakolgatni, hogy a spanyolok hazaküldik őket. Véleményem szerint egy apró dolog miatt: az olasz antifoci invitálására már hamarabb kiköltöznek az idén a spanyolok a szállodából, mint a németek. :mrgreen:
Meglássuk, sajnos francia-spanyol döntő nem lehet. Olaszok kemény dió lesz, de jól megy ellenük mostanában. Elmúlt 20 évben egyszer nyertek az olaszok a spanyolok ellen.

Most pedig lássuk az idei EB győztest. :D ALLEZ
Kép
Kép
Kép
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2016.06.26. 14:31:27

LG írta:
Tromort77 írta:Kockázat nélkül nem lehet nyerni. Még egy adok kapokból is jobb kijönni vesztesen, mint így. A meccs végén jöttek rá, hogy a büntetők nem lesznek jók majd fejvesztve támadni kezdtek és persze, hogy gólt kaptak. A meccs elejétől fogva játszhatták volna a játékukat, úgyis, hogy hátul megfelelő számú embert hagynak. Így meg is érdemlik, hogy kiestek. Én szurkoltam nekik de ilyen mentalitással nem lehet. Ez nem védekező foci volt, ez maga volt az anti foci. Van különbség, ha valaki beáll és csak az ellenfél hibáit akarja kihasználni meg eközött. Ez szimplán töketlenkedés volt mindkét részről.
Igen, ebből szempontból megérdemelték a horvátok a kiesést, de a portugálok még jobban antifociztak, tehát ők még inkább kiesést érdemeltek volna ez alapján.
Na, ha valami, akkor talán ez az antifoci, de lehet még így is az antifocira nézve sértő kijelentés :D Mert itt kb. hagyták egymást nem focizni. Mindkét csapat támadgatott, mindkettő védekezgetett, de egyiknek sem kellett igazából védekeznie, mert ha jelezted a támadóknak, hogy ott vagy, akkor visszafogták magukat, hogy nehogy túlzásba essenek.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3982
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2016.06.26. 14:11:36

Bob_Marley írta:Jah hogy a fritzeknek szurkolsz, akkor érthető miért nem szereted a franciákat. :D Nem baj úgyse fognak idén találkozni, mert a németek lassan pakolhatnak. :lol: Spanyolok szépen hazaküldik őket szagolgatni. :D
Bob a németek nem nagyon tudnak amiatt pakolgatni, hogy a spanyolok hazaküldik őket. Véleményem szerint egy apró dolog miatt: az olasz antifoci invitálására már hamarabb kiköltöznek az idén a spanyolok a szállodából, mint a németek. :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.26. 14:10:57

Lloris; Sagna, Rami, Koscielny, Evra; Pogba, Kanté, Matuidi; Griezmann, Giroud, Payet.

Randolph; Coleman, Duffy, Keogh, Ward; McCarthy, Hendrick; Brady, McClean; Murphy; Long.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.26. 14:08:10

Tromort77 írta:Kockázat nélkül nem lehet nyerni. Még egy adok kapokból is jobb kijönni vesztesen, mint így. A meccs végén jöttek rá, hogy a büntetők nem lesznek jók majd fejvesztve támadni kezdtek és persze, hogy gólt kaptak. A meccs elejétől fogva játszhatták volna a játékukat, úgyis, hogy hátul megfelelő számú embert hagynak. Így meg is érdemlik, hogy kiestek. Én szurkoltam nekik de ilyen mentalitással nem lehet. Ez nem védekező foci volt, ez maga volt az anti foci. Van különbség, ha valaki beáll és csak az ellenfél hibáit akarja kihasználni meg eközött. Ez szimplán töketlenkedés volt mindkét részről.
Igen, ebből szempontból megérdemelték a horvátok a kiesést, de a portugálok még jobban antifociztak, tehát ők még inkább kiesést érdemeltek volna ez alapján.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.26. 14:07:32

Nem tudom milyen nagy helyzetük volt, amiből kettőt belőnek gáz, a hosszabbításban volt egy Vida fejes meg egy amit Patricio kiszedett a sarokból. Nanit nem tudom eldönteni, Ronaldo fél óráig mutogatott hogy üresen áll, passzoljon már. Az viszont igaz, hogy töketlenek voltak, én nem is sajnálom őket, a portugálok legalább nem voltak olyan birkák mint ők. Sok volt a hiba, ezt tegnap se értettem miért írtad nekem palesz77 hogy tetszett volna, mert rengeteg volt a labdakezelési hiba is. Mindkét csapat rohadt ideges volt, a horvátok meg féltek a portugáloktól és a kontráktól. Hátrébb helyezkedtek a kp játékosok, ami szerintem érthető volt.
A portugál játékosok nagy része meg ki kell jelenteni, hogy ennyit tud. Van egy Ronaldo, van egy talán-talán Nani és Quaresma és ennyi. Óriási csalódás a többi, még Renatoban lenne valami, de fenekén a tojáshéj. Futni tudnak, erre figyeltek a horvátok. Nem is lett volna ezzel gond, mert csapatként jobbak lehettek volna a horvátok, de gyengék voltak a portugálok meg csak elmentek, s ugye volt egy tizilehetőségük is. Ezért sem gondolom hogy ez 1/100 eset meg ilyenek, amikor elmentek mindig lehetőségük volt, a horvátoknak kellett volna a támadó harmadban legfőképpen pontosan játszani, nem tették meg és a végén még birkák is voltak, maximálisan jogos hogy kiestek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2016.06.26. 14:03:23

palesz77 írta:
Bob_Marley írta:Tegnap estihez még annyit, hogy nem értek egyet azzal hogy jobban ki kellett volna nyílnia a horvát csapatnak, megtették, abból kapták a gólt hogy agyon kontrázták őket.....Megvoltak a lehetőségeik így is, de a portugálok erőssége a futás, mi is erre fáztunk rá, hogy gólt lőttünk és mentünk előre, rögtön kaptuk is a gyorsan elvégzett szabadot, gyors kontrát.
Persze ebben is van igazság, de az a tegnapi meccs az 1 a 100-ból eset volt komolyan. A horvátoknak 10 perc alatt volt kb 5 olyan helyzetük, amiből ha csak 2-t lőnek be, már az is kicsit gáz, a portugál gólnál meg Nani úgy eltörte a labdát lövés előtt, hogy az EB egyik legnagyobb passza lett belőle. Benne van persze a gól ilyenkor, de ha csak egy kicsit van szerencséje a horvátoknak, már rég megnyerik a meccset. Ha meg az elejétől kezdve játszottak volna így, állítom hosszabbításra se kerül sor. Ők cseszték el maguknak azt a meccset.
Ez a horvát válogatott 90 perc alatt lesimázta volna ezt a portugált, de foci nélkül nem lehet nyerni. Annyi igazság van benne, hogy ha már 110 percig ezt csinálták, akkor 120-ig kellett volna. Mellesleg kellet hozzá Strinic baromi nagy hibája. Nekem kicsit hajazott a vb-s Kolumbia-Brazília meccsre, ahol a név miatt telegatyával mentek ki a kolumbiaiak, simán elkaphatták volna a brazilokat, ehelyett hagyták magukat elverni, következő körben a németek meg is mutatták, hogy mennyit ér az a válogatott. Annyi a baj, hogy a portugálok ennyit tudnak, a horvátok meg nem.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.26. 13:51:16

Bob_Marley írta:Tegnap estihez még annyit, hogy nem értek egyet azzal hogy jobban ki kellett volna nyílnia a horvát csapatnak, megtették, abból kapták a gólt hogy agyon kontrázták őket.....Megvoltak a lehetőségeik így is, de a portugálok erőssége a futás, mi is erre fáztunk rá, hogy gólt lőttünk és mentünk előre, rögtön kaptuk is a gyorsan elvégzett szabadot, gyors kontrát.
Persze ebben is van igazság, de az a tegnapi meccs az 1 a 100-ból eset volt komolyan. A horvátoknak 10 perc alatt volt kb 5 olyan helyzetük, amiből ha csak 2-t lőnek be, már az is kicsit gáz, a portugál gólnál meg Nani úgy eltörte a labdát lövés előtt, hogy az EB egyik legnagyobb passza lett belőle. Benne van persze a gól ilyenkor, de ha csak egy kicsit van szerencséje a horvátoknak, már rég megnyerik a meccset. Ha meg az elejétől kezdve játszottak volna így, állítom hosszabbításra se kerül sor. Ők cseszték el maguknak azt a meccset.
Tromort77

2016.06.26. 13:34:40

Kockázat nélkül nem lehet nyerni. Még egy adok kapokból is jobb kijönni vesztesen, mint így. A meccs végén jöttek rá, hogy a büntetők nem lesznek jók majd fejvesztve támadni kezdtek és persze, hogy gólt kaptak. A meccs elejétől fogva játszhatták volna a játékukat, úgyis, hogy hátul megfelelő számú embert hagynak. Így meg is érdemlik, hogy kiestek. Én szurkoltam nekik de ilyen mentalitással nem lehet. Ez nem védekező foci volt, ez maga volt az anti foci. Van különbség, ha valaki beáll és csak az ellenfél hibáit akarja kihasználni meg eközött. Ez szimplán töketlenkedés volt mindkét részről.
Lezárt