Luis Enrique

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kit választanál LE utódjának?

Sampaoli
53
56%
Unzue
5
5%
Koeman
10
11%
Blanc
0
0 szavazat
Allegri
9
9%
Tuchel
2
2%
Sarri
1
1%
Eusebio
0
0 szavazat
Óscar Garcia
1
1%
Más
14
15%
 
Szavazatok száma: 95
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2016.04.13. 23:22:15

Az egyetlen hibája ennek az idei Barcának h nincsenek normális cseréi Sergin es talan Matyion kivul. A tavalyi Barcában ott volt Xavi, Pedro, Matyi de pl. Rafi is jobban lehetőség volt mint iden.
De a Pep fele Barcaban is voltak normalis cserek ugye Masche, Cesc, Adriano, Sanchez akik lazan betudtak ugorni barki helyere. Most viszont az az ember erzese h a Doug-Bartra-Verma-Adriano-Vidal-Arda-Rafi-Munir sor csak azert van h vki melegitse a padot. Ezt a pakkot amugy lazan el is lehet passzolni nyaron, Rafi kivetelevel, Munir meg mehet kolcsonbe.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.04.13. 23:08:43

Chino írta:
Samper írta:Ha lemaradnánk minden trófeáról, akkor nem vagyok meggyőződve a közös folytatásról.
Sőt!! Itt már edzőbuktatásról van szó. =D>

2 vereség 39 veretlen meccs után tényleg amellett szól, hogy küldeni kellene. A világ talán legjobb csapatát rakta össze, de küldjük el.
Amikorra kiismerték a csapata játékát, nem tudott mit húzni. Az első félidő nem lehetett volna ilyen edzői terv nélkül. Megpróbálták azt, amit az odavágón, de most már erre is készültek és nem volt emberfór.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.04.13. 23:07:16

roby122 írta: "Gólokat kell rúgnunk" akkor?? Nem is ertem mi volt ez a szutyok játék.
Úgy hívják fáradság.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.04.13. 23:05:49

Samper írta:Ha lemaradnánk minden trófeáról, akkor nem vagyok meggyőződve a közös folytatásról.
Itt nem Perez az elnök.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.04.13. 23:05:34

Mindenkit meg lehet érteni, sorra kapjuk a pofonokat, három vereség két héten belül, egész szezonban ennyi volt.
Nyáron Kell előre új ember kérnie kell, még ma Nolito is jó lett volna.
Nem tudom miért nem tudunk gólt rúgni. Ez a csapat olyan szépen játszott most meg hetek óta semmi.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.04.13. 22:50:35

Nem értem, hogy mostanság mi az, hogy Messi hátrébb játszik, mint Rakitic. Ok ,hogy Messinek visszavontabb a szerepkore, de majdhogynem már Vkp játszott Messi.

Neymar sem szélső, hanem egyre tobbet jatszik kozepen, nem ertem.

Lucho is elszállt már fejben. Hogy lehet így kikuldeni a pályára ezeket a játékosokat?

"Gólokat kell rúgnunk" akkor?? Nem is ertem mi volt ez a szutyok játék.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7490
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.04.11. 15:14:28

Samper írta:Ha lemaradnánk minden trófeáról, akkor nem vagyok meggyőződve a közös folytatásról.
Sőt!! Itt már edzőbuktatásról van szó. =D>

2 vereség 39 veretlen meccs után tényleg amellett szól, hogy küldeni kellene. A világ talán legjobb csapatát rakta össze, de küldjük el.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.04.11. 12:55:55

Ha lemaradnánk minden trófeáról, akkor nem vagyok meggyőződve a közös folytatásról.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2016.04.07. 18:14:06

Mondjuk nekem azért is tetszett Rafinha behozatala, mert lehet ezzel üzent Ardának is. Akár akaratán kívül is, hogy szedje össze magát, mert több kell tőle. Sokkal több. A múltkor megvédte a törököt, de ez a csere azért mutatja azt is hogy ő se elégedett vele annyira.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7490
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.04.07. 17:31:08

geridoss írta: Amit a második félidőben leművelt a csapat, az maga volt a nagybetűs futball. Nem tudom, mit mondott nekik a szünetben, de mintha ég és föld lett volna a két félidő.

A cserék is nagyon jók voltak. Imádom Rafinhát, de nem biztos, hogy becseréltem volna egy ilyen fontos meccsen. Bejött. Maximálisan bejött. Szinte meg sem érezte a csapat, hogy egy ennyi kihagyás utáni Rafinha vette át az egyébként tegnap szintén zseniális meccset hozó Rakitic helyét.
Én kicsit húztam a számat, hogy kiket cserél kik helyére, azt gondoltam ez baromi rossz húzás lesz, de nagyon bejött. Mondjuk nem tudom hányan merték volna betenni ebben a helyzetben, a O kilométeres 8 hónapos kihagyással lévő Rafinhat Rakitic helyére.

A félidőben pedig biztos történt valami. A kiállítást az első félidőben szinte meg sem érezték a csapatok, ugyanúgy folydogált minden tovább, aztán a 45. perctől, mintha vért ittak volna. Lehet, hogy Suarez megcsapolta Bartrat. :D Nem hiszem, hogy ez csak a piros lapnak volt köszönhető.
Forca Barca!!!!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2016.04.06. 10:40:15

Ahogyan a Real Madrid ellen elővettem, most ugyanúgy megteszem - csak épp a másik oldalról. :)

Amit a második félidőben leművelt a csapat, az maga volt a nagybetűs futball. Nem tudom, mit mondott nekik a szünetben, de mintha ég és föld lett volna a két félidő.

A cserék is nagyon jók voltak. Imádom Rafinhát, de nem biztos, hogy becseréltem volna egy ilyen fontos meccsen. Bejött. Maximálisan bejött. Szinte meg sem érezte a csapat, hogy egy ennyi kihagyás utáni Rafinha vette át az egyébként tegnap szintén zseniális meccset hozó Rakitic helyét.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.06. 08:37:30

Amúgy Enrique-Simeone 7-0. Sikeredző.
Ezt így nem tartom korrektnek, hiába nyerte a Barca az elmúlt 7 meccset. Tegnap pl. az edzőket nézzük, semmikép sem gondolom, hogy LE felülmúlta Simeonét. Utóbbi szerintem kihozta a maximumot a fiaiból. Ok, Enrique feltüzelte a csapatot a félidőben, de azért emberelőnyben otthon valahol illet is megforditani a találkozót.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.04.06. 06:21:23

LE bebizonyította, hogy jó edző, mert elérte, hogy szünet után azt játszotta a csapat, amit kell, nem azt, amit szokott. Hogy az MSN-hez nem nyúlhat hozzá? Hát istenem, ez ilyen csapat. Messi szerepkörét változtathatja. A formán kívülu Neymar helyett meg nincs jobb.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.04.06. 01:19:45

Bob_Marley írta:
Nero. írta: Azért nem kis energia kell egy ilyen presszióhoz amit a második félidőben két részletben lenyomtunk. Nem érdekel, hogy hány éve nem nyertünk az Anoétában,ha hétvégén is kezdeti a teljes MSNt akkor kimegyek Barcelonába és tökon rúgom bármekkora kedvencem is.
Suarez eltiltott, úgyhogy keine panik. :D

Elsőben picit megleptek minket, okosan nem akartunk nekik esni, de így is csak bekaptunk egyet....Másodikra emberelőny is volt, váltani us tudtunk csak meglett az előny. LE nem esett bele kétszer ugyanabba a hiába, most emberelőnyben mi húztuk be. :D
Na ez egy jó hír. Remélem Rakitic vagy Busquets is pihen egyet, mert a Calderonba nem kis háború lesz abba biztosak lehetünk.

Amúgy Enrique-Simeone 7-0. Sikeredző.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.05. 23:47:25

MessiNeymarSuarez írta:Szerintem a félidőben lényegében szó szerint vért itatott a fiúkkal (egye fene, 1 liter véremet én is eljótékonykodnám a fiúknak, ha azon múlna hogy tovább megyünk :mrgreen: )

Képesek voltak fokozatot váltani, és az első félidőbeli unalmas tili-toli helyett úgy beszorítani az Atletit hogy mozdulni nem bírtak, ez az igazán nagy teljesítmény, gratula Luchonak hogy felrázta őket! =D> :D

Rakétával kapcsolatban: Én azt olvastam hogy a clasicot is kicsit sérülten tolta
Ott a pont. Én kettőt is. :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10111
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.05. 23:41:57

Szerintem a félidőben lényegében szó szerint vért itatott a fiúkkal (egye fene, 1 liter véremet én is eljótékonykodnám a fiúknak, ha azon múlna hogy tovább megyünk :mrgreen: )

Képesek voltak fokozatot váltani, és az első félidőbeli unalmas tili-toli helyett úgy beszorítani az Atletit hogy mozdulni nem bírtak, ez az igazán nagy teljesítmény, gratula Luchonak hogy felrázta őket! =D> :D

Rakétával kapcsolatban: Én azt olvastam hogy a clasicot is kicsit sérülten tolta
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3810
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2016.04.05. 23:31:07

Bob_Marley írta: De engem kicsit bánt, hogy elől nem cserél.
Igen, az MSN tagjai sem vennék jó néven, de szerintem az igazi ok amiért nem cserél, mert nincs kit. Arda nem támadó, Vidal szintén nem. Munir meg akármennyire is szimpatikus, mit tudna hozzátenni, amit az MSN aktuális lecserélt tagja nem?

Ha ülne ott egy Nolito a padon, lenne csereberélés, tuti.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.05. 23:25:04

Látszott, hogy a félidőben összekapta a srácokat. Ezért grat.
Remélem Rakitic ne sérülten tolta, mert nekem nagyon úgy tűnt.
Iniestát hamarább hoztam volna le. Ma nagyon karcsú volt.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.05. 23:12:52

Nero. írta: Azért nem kis energia kell egy ilyen presszióhoz amit a második félidőben két részletben lenyomtunk. Nem érdekel, hogy hány éve nem nyertünk az Anoétában,ha hétvégén is kezdeti a teljes MSNt akkor kimegyek Barcelonába és tökon rúgom bármekkora kedvencem is.
Suarez eltiltott, úgyhogy keine panik. :D

Elsőben picit megleptek minket, okosan nem akartunk nekik esni, de így is csak bekaptunk egyet....Másodikra emberelőny is volt, váltani us tudtunk csak meglett az előny. LE nem esett bele kétszer ugyanabba a hiába, most emberelőnyben mi húztuk be. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.04.05. 23:07:29

Samper írta:
etooka9 írta:Most megdícsérném, látszik, hogy a szünetben tartott egy alapos fejmosást.
Szerencsére nem csak fejmosást tartott, hanem átalakította a csapat játékát. A második félidő az övé volt. Csak ne maradjon ez a fajta foci egyszeri kivétel - bár igaz, hogy máskor nincs emberhátrány.
Azért nem kis energia kell egy ilyen presszióhoz amit a második félidőben két részletben lenyomtunk. Nem érdekel, hogy hány éve nem nyertünk az Anoétában,ha hétvégén is kezdeti a teljes MSNt akkor kimegyek Barcelonába és tökon rúgom bármekkora kedvencem is.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.04.05. 23:00:05

etooka9 írta:Most megdícsérném, látszik, hogy a szünetben tartott egy alapos fejmosást.
Szerencsére nem csak fejmosást tartott, hanem átalakította a csapat játékát. A második félidő az övé volt. Csak ne maradjon ez a fajta foci egyszeri kivétel - bár igaz, hogy máskor nincs emberhátrány.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2016.04.05. 22:54:33

Most megdícsérném, látszik, hogy a szünetben tartott egy alapos fejmosást.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.05. 22:24:06

Na pont ezt szeretem Luchoban. Tanul a hibaibol az esetek 99%-aban, ez ritka tulajdonsag edzoknel. Arda ugylatszik a jo nyilatkozat ellenere bearazta magat most, helyes. Szerk.: Ertsd, o a legutolso kozeppalyascsere.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2016.04.05. 20:53:33

Bob_Marley írta: De engem kicsit bánt, hogy elől nem cserél.
Hát igen, nekem is ez fáj legjobban. Viszont sajnos be kell látni, hogy rohadt nehéz helyzetben van, bármelyiküket hozza le a hármasból, megy a hiszti, Messivel az élen. Őket nem lehet akkor se lehozni, ha sokkal vezetünk akkor azért, hogy gólt lőjenek, élvezzék a focit, ha szoros, akkor meg azért. És lehet, hogy komplett félidőket alibiznek át, egyszerűen nem lehet/érdemes megkockáztatni, hogy tavaly januári balhé alakuljon ki. Ebből a szempontból igen nehéz helyzetben van LE, mert ki kell mondani, hogy Messi túlnőtte a mindenkori edzőket, nem érdemes elkezdeni a pénisz-összeméregetést vele, mert amíg ő pótolhatatlan, addig az edzők nem. Ez meg ugye ráragadt a másik kettőre is.

És persze könnyű a fotelból puffogtatni, a senki nem lehet fontosabb a csapatnál-típusú lózungokat, de a gyakorlat azt mutatja, hogy a csapat érdeke az, hogy Messi nyugodt legyen. Azt meg már Guardiola elkezdte és a fejébe verte, hogy Messi azt csinál, amit akar, mert neki az a legfontosabb, hogy boldog legyen (szabadság-hosszabbításoktól kezdve az edzésekig stb...)
Tromort77 írta:De Arda behozatala teljesen érthetetlen volt és nem az alapján történt, hogy eddig, hogy teljesített. Sokkal inkább rosszabbul nézett volna ki, hogy itt a 40 millás új igazolás és nem bízunk benne hanem inkább egy Sergi Roberto jön be.
Na ez viszont már egyértelműen LE hülyesége, van egy-két lieblingje, akik felé olyan korlátlan a bizalom, ami érthetetlen. Ardanak közepes meccse is alig volt, nemhogy jó, Mathieu hiába hoz jó teljesítményeket, olyan alapvető kvalitásbeli hiányosságai vannak, ami miatt minden meccsen bennevan egy sorsdöntő hiba, Alvesről is meccsenként jó eséllyel van gól/ziccer, mégis a fontos meccseken őt kezdeti a mester.

És igazából itt az fáj, hogy itt semmi kényszer nincs, mert kiegészítő emberekről beszélünk, akik helyett bőven lenne alternatíva, és mégis hétről-hétre nézhetjük, ahogy erőlteti őket Lucho.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.04.05. 20:51:57

Tromort77 írta:
Chino írta:. Ez az Arda-csere pedig elég utólagos okoskodás. Ha Sr megy be és gyengén játszik (még ha nem kevésbé is) mindenki azt nyomná, hogy miért nem Arda ment. Tapasztaltabb, jobb fizikumú stb. Nem jött be Turan, de ezt előre nem láthatta senki. Más opció pedig nem nagyon volt. Munirt pedig behozni.... El tudom képzelni milyen lincshangulat lenne itt.
Akkor én vagyok látnok, de amikor melegített Arda én már akkor fogtam a fejem és nem értettem egy ilyen meccsen, hogy cserélheti be. Ha eddig kiderült valami Arda-ról az az, hogy jó fizikuma van, remekül fedezi a labdát és tarja meg kis helyen és baromira nem tudja milyen pozícióban is kellene játszania és hajlamos összevissza futkározni. De nem akarok ezen rágódni, könnyelmű csere volt, tovább kell lépni.
Én még ide, a fórumra is írtam emiatt. :D
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Lezárt