Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.04.19. 21:15:25

Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.19. 21:04:24

Volt, elég régen már. Vhol ehhez is megvan a rekordom képként :lol: hamar bele lehet jönni :wink:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.19. 20:24:05

Tim írta:
Game90 írta: Tim!

Már van gyros-teszt is :) :
http://varosban.blog.hu/2011/04/18/a_le ... gic_burger

Pár helyre azért kiváncsi leszek, Gyradiko, Szeráj, Antalya...
Erre nagyon kíváncsi leszek én is! Bár szerintem nem lenne szabad csirkéből,pulykából készíteni(nem azért mert nem eszem ilyesmit,hanem mert száraz),bárányból lenne az igazi,esetleg borjúból.Más kérdés hogy hol lehet kis hazánkban ezekhez hozzájutni..A Gyradiko jól hangzik,de ahogy olvasom megoszlanak a vélemények:"Jó Gyros a gyradikó bár az a görög öregasszony tényleg tud bunkó lenni...
Úgy látszik ilyen a görög mentalitás. Viszont drága, vmi 750 ft?(csak párszor voltam ott a családdal)
ettől függetlenül jó. bár azt nem értem, hogy miért kell kézzel megfogni valamit/aztán megvakarni a tököd, orrod taknyod és utána belemarkolni a sült krumpliba és úgy tenni mintha ez rendben lenne és nem venné a vendég észre... van még mire figyelni higiéniai szinten..
azért aki teheti menjen el és próbálja ki, nagy különbség van. " :lol:
Na,ez sem rossz ajánlat:"Campona, BÁRÁNY GYROS. Időnként elég jó tud lenni. A személyzet alig beszél magyarul, és ráadásul drága. De sztem megér egy próbát. " Szóval időnként jó,a személyzettel sem tudsz kommunikálni,de cserébe drága.Ha ez nem hozza meg a kedved akkor semmi :lol:
Saját véleményem. A Határ út, 50-es villamos melletti bódé nagyon finom gyros tálat ad. Nagyon jó a kiszolgálás is, gyorsan megvan a kaja és ami a legfontosabb, hogy finom! A húst nem tudom, de talán bárányból van, sosem eszem csípősen és már többször is visszatértünk a barátnőmmel.

Egyébként szerintem azért csinálnak szárnyasból is, mert a nép így kívánja, nem mindenki szeretheti a bárány-borjú húst.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2011.04.19. 16:37:24

Mivel nem találtam alkalmasabb topicot,ezért ide írtam.
Bár jó néven venném ha a későbbiekben lenne egy külön horgászat topic is,mert így nagyon elveszik az információ. Korábban is volt horgászatról szó,de nem találom sehol. Na mind1.

Aki szokott horgászni attól kérdezném elsősorban,hogy milyen szereléket érdemes akadós terepen használni. Valamint a nyeletőfékes orsót hogyan állítsam be, hogy ne dobja le a damilt,mikor bevágok és átvált sima fékre.
-Gondolok itt arra,hogy fogjam le a dobot bevágáskor?
-A nyeletőfék milyen erősségű legyen a normál fékhez képest?
-Milyen előkét célszerű használni(gondolom fonottat,de abból is milyet?)

Hétfőn voltam horgászni,volt is egy hatalmas kapásom be is vágtam neki,de a horogelőke nem bírta a kiképzést. Két méter után feladta. A damil pedig úgy begubancolódott az orsón,hogy újra kellett kötnöm az egészet.

A horgászhely (Pötréte) tőzegbányató elég akadós, észnél kell nagyon lenni.
Először voltam ott. A helyiek szerint nem kis halak úszkálnak benne,ezt én is tapasztaltam :D A hellyel szemben bokros,akadós nádas van ez elé etetem, ezt a helyet dobáltam. Gond nélkül ki tudtam szedni a cuccot. Itt vette fel az a bestia is a csalit :D(pálinkás kukorica-trágyagiliszta volt a menü :D)

Ponty(ok)-ra akarok elsődlegesen horgászni. Ha valakinek van bevált csalija pontyra és megosztaná velem azt szívesen venném.(jöhet bármilyen tipp,mert nincsenek idegesítő kisebb keszegek, halak) Ha valami jön az már izmosabb fajta :D

Várom a hozzászólásokat :D

Mi meg továbbra is jó (off topiknál 1000szer jobb) ötletnek tartanánk, ha az egyéb sportokba írnátok, mivel ez is egy sport.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.04.18. 22:20:01

Game90 írta: Tim!

Már van gyros-teszt is :) :
http://varosban.blog.hu/2011/04/18/a_le ... gic_burger

Pár helyre azért kiváncsi leszek, Gyradiko, Szeráj, Antalya...
Erre nagyon kíváncsi leszek én is! Bár szerintem nem lenne szabad csirkéből,pulykából készíteni(nem azért mert nem eszem ilyesmit,hanem mert száraz),bárányból lenne az igazi,esetleg borjúból.Más kérdés hogy hol lehet kis hazánkban ezekhez hozzájutni..A Gyradiko jól hangzik,de ahogy olvasom megoszlanak a vélemények:"Jó Gyros a gyradikó bár az a görög öregasszony tényleg tud bunkó lenni...
Úgy látszik ilyen a görög mentalitás. Viszont drága, vmi 750 ft?(csak párszor voltam ott a családdal)
ettől függetlenül jó. bár azt nem értem, hogy miért kell kézzel megfogni valamit/aztán megvakarni a tököd, orrod taknyod és utána belemarkolni a sült krumpliba és úgy tenni mintha ez rendben lenne és nem venné a vendég észre... van még mire figyelni higiéniai szinten..
azért aki teheti menjen el és próbálja ki, nagy különbség van. " :lol:
Na,ez sem rossz ajánlat:"Campona, BÁRÁNY GYROS. Időnként elég jó tud lenni. A személyzet alig beszél magyarul, és ráadásul drága. De sztem megér egy próbát. " Szóval időnként jó,a személyzettel sem tudsz kommunikálni,de cserébe drága.Ha ez nem hozza meg a kedved akkor semmi :lol:
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.04.18. 22:11:16

MessiFan írta:Új sport: Kronum

A Kronum egy amerikai sport, amely egyesíti a foci a kézilabda és a kosárlabda sportokat. A játék gyors iramú és magas a gólszerzési arány. Az Egyesült Államokban egyre nagyobb népszerűségnek örvend, de Európa "meghódítása" még azért odébb lesz szerintem..

Nekem tetszik :)
Ez rohadt bejövős. Bár a kézit annyira nem csípem, de a foci meg a kosár egyesítése: hatalmas :D
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.04.18. 20:24:16

Tesóm az előbb:

"az antivírus azért frissítgeti magát, hogy ne aludjon el?"

#-o :lol:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.04.18. 16:57:21

MessiFan írta:Új sport: Kronum
Ezt már láttam én is. Nem tűnik rossznak :)

Jogsihoz: EÜ csak másodjára sikerült, egy fiatal csávó vizsgáztatott, kicsit szemét volt. Többi mind elsőre sikerült. Kresznél mondjuk kicsit paráztam, vizsga előtti nap csináltam teszteket, aztán mindegyiken megbuktam, na mondom, mi lesz itt holnap...de szerencsére sikerült :)

Tim!

Már van gyros-teszt is :) :
http://varosban.blog.hu/2011/04/18/a_le ... gic_burger

Pár helyre azért kiváncsi leszek, Gyradiko, Szeráj, Antalya...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.18. 14:04:26

sneco7 írta:
Kölyökként nagyon hasonló a kettő,de egyébként szerintem is labrador...a goldennek vmivel hosszabb a szőre már kölyökként is.Mindkét fajta retriever,annyi a különbség,h a golden retriever a hosszabb szőrű,valamivel kecsesebb testalkatú,míg a labrador retriver a rövid szőrű,izmosabb,masszívabb testalkatú fajta. Talán ezek a főbb különbségeik megjelenésben.
simán lehet,én csak tippeltem. nem vagyok szakértő :wink:
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2011.04.18. 14:01:38

messibarca írta:
daffy írta:
Ilúvatar írta:Igazi cukkermukker a kutyus :) Nem tudjátok milyen fajta ez?
én golden retrievernek nézem
Sztem viszont ez egy labrador ilyenünk van nekünk is :)
Kölyökként nagyon hasonló a kettő,de egyébként szerintem is labrador...a goldennek vmivel hosszabb a szőre már kölyökként is.Mindkét fajta retriever,annyi a különbség,h a golden retriever a hosszabb szőrű,valamivel kecsesebb testalkatú,míg a labrador retriver a rövid szőrű,izmosabb,masszívabb testalkatú fajta. Talán ezek a főbb különbségeik megjelenésben.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.04.18. 13:42:15

MessiFan írta:Új sport: Kronum

A Kronum egy amerikai sport, amely egyesíti a foci a kézilabda és a kosárlabda sportokat. A játék gyors iramú és magas a gólszerzési arány. Az Egyesült Államokban egyre nagyobb népszerűségnek örvend, de Európa "meghódítása" még azért odébb lesz szerintem..

Nekem tetszik :)
Számomra elég butaságnak tűnik... :) Tényleg haladunk a Basekosár irányába. Nekem ez már psyche out. :D
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.04.18. 13:41:04

MessiFan írta:Új sport: Kronum

A Kronum egy amerikai sport, amely egyesíti a foci a kézilabda és a kosárlabda sportokat. A játék gyors iramú és magas a gólszerzési arány. Az Egyesült Államokban egyre nagyobb népszerűségnek örvend, de Európa "meghódítása" még azért odébb lesz szerintem..

Nekem tetszik :)
Nekem túl amerikai, túl mű. Idenejöjjön.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
messibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2010.07.14. 12:33:00
Tartózkodási hely: Szeged környékén Forráskúton

2011.04.18. 13:35:56

daffy írta:
Ilúvatar írta:Igazi cukkermukker a kutyus :) Nem tudjátok milyen fajta ez?
én golden retrievernek nézem
Sztem viszont ez egy labrador ilyenünk van nekünk is :)
Kép
a siget készítette Victor (vuvu)
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.04.18. 13:26:24

Új sport: Kronum

A Kronum egy amerikai sport, amely egyesíti a foci a kézilabda és a kosárlabda sportokat. A játék gyors iramú és magas a gólszerzési arány. Az Egyesült Államokban egyre nagyobb népszerűségnek örvend, de Európa "meghódítása" még azért odébb lesz szerintem..

Nekem tetszik :)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.18. 11:09:25

Ilúvatar írta:Igazi cukkermukker a kutyus :) Nem tudjátok milyen fajta ez?
én golden retrievernek nézem
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.18. 11:05:55

Igazi cukkermukker a kutyus :) Nem tudjátok milyen fajta ez?
KépKép
Anubisz84
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.04.06. 11:34:35

2011.04.18. 08:01:46

Sziasztok!
Játszom egy nagyszerű böngészős játékkal ami tényleg nagyon jó. Saját csapatodat irányíthatod a világ minden részéből érkezett játékosok ellen.Foci és Jégkorong manager !Csatlakozz Te is, nem fogod megbánni!
http://www.powerplaymanager.com/r409948/
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12232
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.18. 06:28:07

Nálunk azért másabb:

Van a kresz-vizsga, ahol a 26 kérdésből 22 kell jó legyen. A bökkenő az, hogy olyan kérdések is vannak, ahol 2-3 alternatíva helyes, de olyan is ahol egy sem.
Utána jön a vezetési vizsga, rendőrrel. Röviden vázolva ennyi.
Eddig kétszer buktam a kresz-vizsgát :cry:
"And my heart will leave you never."
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.04.18. 01:08:08

Egy volt évfolyamtársnőmnek több mint 60 óra kellett a rutinhoz.Belement a forgalomba,de folytatta a szenvedést és vetettek vele emlékeim szerint 80 valahány órát,amikor a 4. vizsgáján egy parkolásnál még össze is törte a tanulóautót #-o ](*,) =D> Ez megadta neki a kellő lökést és végre belátóan feladta a kísérletezést :lol: Fellélegezhetett az emberiség :mrgreen:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2011.04.17. 22:10:21

nekem fél éve van jogsim, osztályból csak nekem sikerült eddig 30 vezetési órából lerakni, mindenki vett még pluszba vagy 10-et még

szerencsém is volt, jó volt az oktatóm és minden elsőre sikerült

(u.i.:KRESZ-ből nem tudom hogy lehet megbukni :twisted:)
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.04.17. 21:14:53

Istenem az a hülye jogsi.
Nekem már lassan egy éve van meg. A KRESZ sikerült 3x-ra. A többi hál'istennek ment elsőre. Emlékszem az egészségügyi vicces volt.
Rémisztettek, hogy milyen nehéz meg minden és semmi komoly nem volt.
Forgalminál mondták, hogy tényleg "hűhá buktatnak mint állat". De én nem tapasztaltam korrupciót.
De hallottam olyat akit hetedszerre engedtek át végül. Lefizették a vizsgabiztosokat. Asszem ha 5X megbuksz az után már 2 vizsgabiztos ül hátul. Csinos lehet.... :)
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.17. 21:08:05

jaja, a 3-pályás körforgalmat szinte biztos kötelező útvonalnak veszik az összes vezetési tételben :D

nem vészes amúgy, viszont nagyon könnyű eltéveszteni, és ha szivatnak, hogy erre-arra menj, akkor nagyon észnél kell lenned, ilyen körforgalom tudtommal nincs még egy az egész országban :D
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.04.17. 21:05:44

Fecooo írta:részvétem, Szegeden vannak az ország leggyökérebb vizsgabiztosai, akik tényleg csak a pénzre mennek... sajnos tapasztalatból tudom :x

Izabella híd megvan? nah ott hepe-hupás az út, és azért buktatott meg a nő (5 éve volt), mert azt mondta: "nem érzem magam biztonságban"

nonszensz, hiába mondtam, h az út volt ilyen... az oktatóm meg csak ennyit mondott: peched van! :x :x :x
(legszívesebben őt is elküldtem volna melegebb éghajlatra, de nem tehettem, mert akkor sose lett volna jogsim...)
sajnos ez van ezt kell szeretni. majd kiderül, minden esetre még nemrég kezdtem szóval a vizsga még odébb van kicsit.
egyébként az egy dolog, hogy az izabella hepe hupás, de olyan utat mondj ami nem az. :D gyakorlatilag egyben rallyképzés is.
a körforgalom meg szerintem hungarikum lesz előbb utóbb. :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.17. 20:59:33

lui1698 írta:Fecó, ez már csak így van sajna.
Én most járok vezetni, forgalmat Szegeden csinálom.
43-ason gyökér kamionosok úgy járkálnak, mintha övék lenne az egész út. És ez így van a városban is. Félig egyik sávban félig másikban, érdekli is, hogy mi van a többivel.
részvétem, Szegeden vannak az ország leggyökérebb vizsgabiztosai, akik tényleg csak a pénzre mennek... sajnos tapasztalatból tudom :x (és a hivatalos statisztika szerint is a legtöbb bukás Szegeden van...)

Izabella híd megvan? nah ott hepe-hupás az út, és azért buktatott meg a nő (5 éve volt), mert azt mondta: "nem érzem magam biztonságban" (lehet ma már nem olyan az a szakasz...)

nonszensz, hiába mondtam, h az út volt ilyen... az oktatóm meg csak ennyit mondott: peched van! :x :x :x
(legszívesebben őt is elküldtem volna melegebb éghajlatra, de nem tehettem, mert akkor sose lett volna jogsim...)

Peti! lehet, h megvolt rendezve, de akkor rohadt jól csinálták...
Válasz küldése