Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.04.23. 20:53:52

2.-3. képen direkt néz ki úgy, mintha most rántották volna le egy kőműves munkásról? :D Egyébként jó. Nekem most ilyen van http://webshop.playersroom.hu/nike_capr ... ke%20Capri
imádom, kényelmes, egyszóval: istenkirály 8)
Kép
PesFan2
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2010.08.11. 15:37:17

2011.04.23. 20:45:50

Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.04.23. 19:59:26

osho
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.04.22. 18:17:30
Tartózkodási hely: Pécs

2011.04.22. 19:56:27

messideco írta:
osho írta:Üdvözlök mindenkit, most regisztráltam, de már régebben is figyelemmel követtem a fórumot. Remélem vidám perceket tölthetek el itt. :)
Írj egy bemutatkozót a portrék topicba :wink:
Jah és idegrendszered kímélése érdekében kerüld a Barca vs. Real topicot :D
Igen, már meditáltam rajta, hamarosan megírom. Néha jó kikapcsolódni az ilyen topikokban, mint a "Barca vs. Real", jókat mosolygok az ottani írásokon. :)
"Sosem kérdezted, mégis sosem tagadtam:
saját magam hite vagyok magamban "
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.22. 19:24:59

osho írta:Üdvözlök mindenkit, most regisztráltam, de már régebben is figyelemmel követtem a fórumot. Remélem vidám perceket tölthetek el itt. :)
Írj egy bemutatkozót a portrék topicba :wink:
Jah és idegrendszered kímélése érdekében kerüld a Barca vs. Real topicot :D
"And my heart will leave you never."
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.04.22. 19:04:54

fcbarca0827 írta:
levproff írta:Ezen röhögtem én is. :D
Gyakorlatilag azon kívül, hogy leesett a kupa, semmit nem találtak el.
És, valószínűleg, ha nem esik le a kupa és megy át rajta a busz, akkor se a Fókuszba, se az RTL Híradóba nem kerül be a hír, hogy a Real Madrid megnyerte a Spanyol bajnokságot...
(Oh, ikszkjűz mí: a kupát) :roll:

Borzasztó...
reméljük Puyol majd a BL serleget törheti össze :twisted: :D
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.04.22. 18:50:47

osho írta:Üdvözlök mindenkit, most regisztráltam, de már régebben is figyelemmel követtem a fórumot. Remélem vidám perceket tölthetek el itt. :)
Üdv.
Értékes és érdekes hozzászólásokban gazdag fórumozást.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
osho
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.04.22. 18:17:30
Tartózkodási hely: Pécs

2011.04.22. 18:21:04

Üdvözlök mindenkit, most regisztráltam, de már régebben is figyelemmel követtem a fórumot. Remélem vidám perceket tölthetek el itt. :)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.22. 01:52:11

Ez azért nagyon jól sikerült ez a Pausing Bullet-time effekt O.O

http://www.youtube.com/watch?v=A13kHkWNJi0

Nem gyengék ezek a srácok.
KépKép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.04.21. 20:28:41

levproff írta:Ezen röhögtem én is. :D
Gyakorlatilag azon kívül, hogy leesett a kupa, semmit nem találtak el.
És, valószínűleg, ha nem esik le a kupa és megy át rajta a busz, akkor se a Fókuszba, se az RTL Híradóba nem kerül be a hír, hogy a Real Madrid megnyerte a Spanyol bajnokságot...
(Oh, ikszkjűz mí: a kupát) :roll:

Borzasztó...
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Messi199
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2008.11.04. 19:22:29
Tartózkodási hely: Győr , Koroncó

2011.04.21. 20:23:07

Megelőztetek 5 perce ezen röhögök :D :D
Annyira jól informáltak ^^
Tots Unit Fem Forca !!
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.04.21. 20:21:10

Tdavid írta:Fókusz---->"A real madrid hajnalban megnyerte a spanyol bajnokságot"
"Sergio Ramos kapus kiejtette a kupát a kezéből..."
XDXD
Ezen röhögtem én is. :D
Gyakorlatilag azon kívül, hogy leesett a kupa, semmit nem találtak el.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.04.21. 20:16:52

Fókusz---->"A real madrid hajnalban megnyerte a spanyol bajnokságot"
"Sergio Ramos kapus kiejtette a kupát a kezéből..."
XDXD
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15433
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.04.21. 18:49:52

Csak megjegyzem,hogy minden telefon le van hallgatva...Nem csak az apple-telók, hanem Magyarországon is az összes.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.04.21. 18:33:13

Bob_Marley írta:http://index.hu/tech/2011/04/21/az_appl ... osok_utan/
Kódok vagyunk, ez a büdös nagy igazság :?
És ez téged meglep engem nem lepett meg az sem h az Apples telókat bármikor lehallgathatják.Szóval nem egy életbiztosítás az alma nekem nem kellene akkor már inkább egy többet tudó HTC és árban megegyeznek.


Az IQ teszthez nekem is 130as lett az IQ-m,de ez nem annyira tükrözi a valóságot mintha megcsinálod a menza oldalán lévő tesztet: http://www.mensa.hu/az-iq-rol/online-iq-probateszt
Amúgy azért is gondolom h nem teljesen jó, mert ha egyet rontasz akk 10 IQ-t vesztesz ami nem reális és ha azt vesszük akk max 140es IQ-t tud mérni a teszt az a feletti részt pedig nem is számolja
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
KingSimon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2011.01.24. 17:52:10
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 15:38:11

9Dave írta:Itt van egy tök jó IQ teszt: http://egopont.com/iq/testpage.php

Informatika tanár mutatta a suliban, az osztályból enyém lett a legjobb,
130 -as az IQ -m!
4 perc alatt elvégezve,120-as IQ :)
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.04.21. 15:26:23

Itt van egy tök jó IQ teszt: http://egopont.com/iq/testpage.php

Informatika tanár mutatta a suliban, az osztályból enyém lett a legjobb,
130 -as az IQ -m!
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.04.21. 14:25:12

http://index.hu/tech/2011/04/21/az_appl ... osok_utan/
Kódok vagyunk, ez a büdös nagy igazság :?
Kép
Kép
Kép
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 914
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2011.04.19. 23:40:51

visca el barca írta:
Hunter91 írta:Mivel nem találtam alkalmasabb topicot,ezért ide írtam.
Bár jó néven venném ha a későbbiekben lenne egy külön horgászat topic is,mert így nagyon elveszik az információ. Korábban is volt horgászatról szó,de nem találom sehol. Na mind1.

Aki szokott horgászni attól kérdezném elsősorban,hogy milyen szereléket érdemes akadós terepen használni. Valamint a nyeletőfékes orsót hogyan állítsam be, hogy ne dobja le a damilt,mikor bevágok és átvált sima fékre.
-Gondolok itt arra,hogy fogjam le a dobot bevágáskor?
-A nyeletőfék milyen erősségű legyen a normál fékhez képest?
-Milyen előkét célszerű használni(gondolom fonottat,de abból is milyet?)

Hétfőn voltam horgászni,volt is egy hatalmas kapásom be is vágtam neki,de a horogelőke nem bírta a kiképzést. Két méter után feladta. A damil pedig úgy begubancolódott az orsón,hogy újra kellett kötnöm az egészet.

A horgászhely (Pötréte) tőzegbányató elég akadós, észnél kell nagyon lenni.
Először voltam ott. A helyiek szerint nem kis halak úszkálnak benne,ezt én is tapasztaltam :D A hellyel szemben bokros,akadós nádas van ez elé etetem, ezt a helyet dobáltam. Gond nélkül ki tudtam szedni a cuccot. Itt vette fel az a bestia is a csalit :D(pálinkás kukorica-trágyagiliszta volt a menü :D)

Ponty(ok)-ra akarok elsődlegesen horgászni. Ha valakinek van bevált csalija pontyra és megosztaná velem azt szívesen venném.(jöhet bármilyen tipp,mert nincsenek idegesítő kisebb keszegek, halak) Ha valami jön az már izmosabb fajta :D

Várom a hozzászólásokat :D
nah akkor a válaszok

- akadós terepen használhatod ugyanazt mint nem akadóson :D igazaból egy lehetnyelivel vastagg főzsinór mehet, esetleg fonott előke, ha megengedett

- a nyeletőfékes orsós kérdés: marha egyszerű. ezen tipusu orsoknak elég egy negyed fordulatnyi tekerés és máris váltanak vissza. ezért bevágás előtt rátekersz két centit és már vághatsz is be.

- az, hogy milyen előkét használsz teljesen mindegy. fonott-nem fonott tul nagy jelentősége nincs. kicsit tul van misztifikálva ez a dolog a fonott zsinorral szemben :D ha damil előkét hsználsz, akkor legyen vékonyabb mint a főzsinór (ha mondjuk a fő 0,30, akkor az előke lehet 0,25-ös). a fonott zsinórokat nem átmérőre szokták használni, hanem lbs-re (libra-teherbiras). én ha bojlizok általában 25lbs-t, ha feederezek 15-lbs-at használok. van olyan is ami bevonatos (egy kis szilikon réteg van rajta), ez jobban ellenáll a kagylónak, meg a durva medernek. ha fonottat használsz, akkor csak füleshoroggal használd!


ha bokor, bedolt fa előtt horgászol, a legfontosabb, hogy bevágás után ne engedd el, mert egybol viszi az akadóba. pumpálj rajta, akár eroszakosan is 10-15 m-t, utána lehet vele szorakozni.

sok siker, ha kérdés van irjal még :wink:
Köszi,ha lesz még valami akkor kereslek ;)
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.04.19. 22:45:13

Nyíregyházán bolyongók számára, ha már a gyrosozásnál tartunk! :) A Bethlen Gábor utcán a régi török kajázda, a Gül Baba helyén van a Champions sport pub, közvetlenül mellette pedig egy gyrosos! Mind a pub, mind a gyrosos üzemeltetője ugyanaz, jófej pali, Barcás! :D A gyros tál sajttal csak egy 1000-res és úgy megpakolják neked, hogy alig bírod megenni! Tényleg nem sz*roznak vele, múltkor is elvitelre kértem, a csaj alig bírta lezárni a tartót! :D És mellette meg nagyon finom, tényleg, nagyon megéri venni, a többi tálhoz képest olcsó és minőségben is nagyon jó! :wink: Kérjétek fűszeres krumplival és csípős mártással, úgy az igazi! :wink: Össze is futott a nyál a számban... :( :twisted:
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.19. 22:04:35

Tim írta:Most hogy mondod..Naponta kétszer sétálok el mellette,de még nem ettem ott :lol: Tény hogy folyamatosan állnak sorba az emberek,és ahogy látom az összes BKV dolgozó törzshelye. Valamelyik nap lecsekkolom.
Szerintem inkább azért készítik szárnyasból a gyrost,mert valószínűleg a legolcsóbb húsféle. Egyébként látta valaha,bárki is hogy friss nyársat tesznek fel sülni? Nekem mindig úgy tűnik hogy a húsmennyiség állandó.. :-k
A keleti pályaudvaron a múltkor akartunk pitában, de pont akkor tették fel frissen, de 3 méterrel arrébb megint volt egy pult, ahol tudtunk kérni. :D Amúgy én azt az égett szőrszál-szagot utálom, akkor nem tom mibe kap bele a láng, de undorító. :D:P
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.04.19. 21:58:41

Lionel85 írta:Saját véleményem. A Határ út, 50-es villamos melletti bódé nagyon finom gyros tálat ad. Nagyon jó a kiszolgálás is, gyorsan megvan a kaja és ami a legfontosabb, hogy finom! A húst nem tudom, de talán bárányból van, sosem eszem csípősen és már többször is visszatértünk a barátnőmmel.

Egyébként szerintem azért csinálnak szárnyasból is, mert a nép így kívánja, nem mindenki szeretheti a bárány-borjú húst.
Most hogy mondod..Naponta kétszer sétálok el mellette,de még nem ettem ott :lol: Tény hogy folyamatosan állnak sorba az emberek,és ahogy látom az összes BKV dolgozó törzshelye. Valamelyik nap lecsekkolom.
Szerintem inkább azért készítik szárnyasból a gyrost,mert valószínűleg a legolcsóbb húsféle. Egyébként látta valaha,bárki is hogy friss nyársat tesznek fel sülni? Nekem mindig úgy tűnik hogy a húsmennyiség állandó.. :-k
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.04.19. 21:37:18

bali 15 írta:Istenem az a hülye jogsi.
Nekem már lassan egy éve van meg. A KRESZ sikerült 3x-ra. A többi hál'istennek ment elsőre. Emlékszem az egészségügyi vicces volt.
Rémisztettek, hogy milyen nehéz meg minden és semmi komoly nem volt.
Forgalminál mondták, hogy tényleg "hűhá buktatnak mint állat". De én nem tapasztaltam korrupciót.
De hallottam olyat akit hetedszerre engedtek át végül. Lefizették a vizsgabiztosokat. Asszem ha 5X megbuksz az után már 2 vizsgabiztos ül hátul. Csinos lehet.... :)
Nekem fél éve van jogsim, de az eü nekem para volt, 2x megrántottak. Mind2x arcra, nem jött be, hogy vastag ezüstláncom volt stb...nálunk itt ilyen volt a dolog, hogy ugye 2esével megyünk be, egyik átmegy, másik bukik. Mind2x azt kérdezték először, aki bejött velem, és mind2x tudott mindent, ezért én már nem mehettem át :D Harmadszorra még kevesebbet tudtam mint előtte, de engem kérdeztek először :D Sőt, én forgalmin is beszoptam először, az utolsó lámpánál, már visszafelé, kb 300 méterre a céltól pont a fékezési határon sárga lett a lámpa, én meg 45-tel átmentem rajta. Sztem nem tudtam volna megállni, vizsgabiztos szerint meg kellett volna.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.04.19. 21:34:09

Hunter91 írta:Mivel nem találtam alkalmasabb topicot,ezért ide írtam.
Bár jó néven venném ha a későbbiekben lenne egy külön horgászat topic is,mert így nagyon elveszik az információ. Korábban is volt horgászatról szó,de nem találom sehol. Na mind1.

Aki szokott horgászni attól kérdezném elsősorban,hogy milyen szereléket érdemes akadós terepen használni. Valamint a nyeletőfékes orsót hogyan állítsam be, hogy ne dobja le a damilt,mikor bevágok és átvált sima fékre.
-Gondolok itt arra,hogy fogjam le a dobot bevágáskor?
-A nyeletőfék milyen erősségű legyen a normál fékhez képest?
-Milyen előkét célszerű használni(gondolom fonottat,de abból is milyet?)

Hétfőn voltam horgászni,volt is egy hatalmas kapásom be is vágtam neki,de a horogelőke nem bírta a kiképzést. Két méter után feladta. A damil pedig úgy begubancolódott az orsón,hogy újra kellett kötnöm az egészet.

A horgászhely (Pötréte) tőzegbányató elég akadós, észnél kell nagyon lenni.
Először voltam ott. A helyiek szerint nem kis halak úszkálnak benne,ezt én is tapasztaltam :D A hellyel szemben bokros,akadós nádas van ez elé etetem, ezt a helyet dobáltam. Gond nélkül ki tudtam szedni a cuccot. Itt vette fel az a bestia is a csalit :D(pálinkás kukorica-trágyagiliszta volt a menü :D)

Ponty(ok)-ra akarok elsődlegesen horgászni. Ha valakinek van bevált csalija pontyra és megosztaná velem azt szívesen venném.(jöhet bármilyen tipp,mert nincsenek idegesítő kisebb keszegek, halak) Ha valami jön az már izmosabb fajta :D

Várom a hozzászólásokat :D

Mi meg továbbra is jó (off topiknál 1000szer jobb) ötletnek tartanánk, ha az egyéb sportokba írnátok, mivel ez is egy sport.
nah akkor a válaszok

- akadós terepen használhatod ugyanazt mint nem akadóson :D igazaból egy lehetnyelivel vastagg főzsinór mehet, esetleg fonott előke, ha megengedett

- a nyeletőfékes orsós kérdés: marha egyszerű. ezen tipusu orsoknak elég egy negyed fordulatnyi tekerés és máris váltanak vissza. ezért bevágás előtt rátekersz két centit és már vághatsz is be.

- az, hogy milyen előkét használsz teljesen mindegy. fonott-nem fonott tul nagy jelentősége nincs. kicsit tul van misztifikálva ez a dolog a fonott zsinorral szemben :D ha damil előkét hsználsz, akkor legyen vékonyabb mint a főzsinór (ha mondjuk a fő 0,30, akkor az előke lehet 0,25-ös). a fonott zsinórokat nem átmérőre szokták használni, hanem lbs-re (libra-teherbiras). én ha bojlizok általában 25lbs-t, ha feederezek 15-lbs-at használok. van olyan is ami bevonatos (egy kis szilikon réteg van rajta), ez jobban ellenáll a kagylónak, meg a durva medernek. ha fonottat használsz, akkor csak füleshoroggal használd!


ha bokor, bedolt fa előtt horgászol, a legfontosabb, hogy bevágás után ne engedd el, mert egybol viszi az akadóba. pumpálj rajta, akár eroszakosan is 10-15 m-t, utána lehet vele szorakozni.

sok siker, ha kérdés van irjal még :wink:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.04.19. 21:15:25

Válasz küldése