Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.10. 12:38:04

Bob_Marley írta: Oh ember a folyamatot kell látni :D Nyilván nem odamész, hogy szia merre mész, elkísérlek :lol:
De ha pofázol vele, s szimpatikus akkor onnantól sínen vagy.S azt bejátszani, hogy mi merre van mindig aduász.
Jó csak hát villamoson szemezés közben nehéz egy ilyet levezényelni :D
Nyilván ha megvan az ürügy, hosszabb beszélgetésbe tudsz bonyolódni, akkor okés, de én azt teljesen esélytelennek látom, h ilyen helyzetekből 3 perc alatt 2-3 begyakorolt forgatókönyvvel ki tudnál hozni bármit is.
Amúgy vicces, nekem is vt tegnap egy hasonló eset, 5 percre szinte egyedül maradtam a héven egy gyönyörű lánnyal, csak igazából fogalmam sem vt h 5 perc alatt mihez tudnék kezdeni a szituációval :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.10. 12:11:20

sjd írta: Nekem azért kicsit ijesztő lenne, ha egy vadidegen odajönne hozzám, és el akarna kísérgetni oda, ahova éppen megyek. :lol: (Jó persze, ha egy fullos csajról lenne szó, nem ellenkeznék, de azért sztem egy ilyen mondat inkább egy hátborzongató érzést kelt az emberben, mintsem kellemeset, nőknél meg ez hatványozottan így van.)

Bob, amúgy velkám bekk, régen láttalak már ennyit egyhuzamban a fórumon :D
Oh ember a folyamatot kell látni :D Nyilván nem odamész, hogy szia merre mész, elkísérlek :lol:
De ha pofázol vele, s szimpatikus akkor onnantól sínen vagy.S azt bejátszani, hogy mi merre van mindig aduász.
Nekem ezek mindig bejöttek, de lehet csak mert fullos csávó vagyok :mrgreen:

Mindig elolvasom a fórumot, csak ritkán szólok hozzá, igazolásokhoz mit szóljak hozzá, nem vagyok papgáj most is Reina a téma, múltkor tök logikusan leírtam miért érné meg, nem teszem meg ugyanezt. :D Más topikok meg nem nagyon pörögnek, Usa az igen, ott mindig írok is :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.10. 11:48:40

Bob_Marley írta:Szerintem simán kezdhetted volna úgy hogy nem vagy idevalósi "Tudnál segíteni hogy jutok el xy helyre? " Erre tuti válaszol, aztán rátérhettél volna hogy hol vannak jó bulihelyek, ő hova jár szórakozni, ő merre megy, elkísérheted-e.
Nekem azért kicsit ijesztő lenne, ha egy vadidegen odajönne hozzám, és el akarna kísérgetni oda, ahova éppen megyek. :lol: (Jó persze, ha egy fullos csajról lenne szó, nem ellenkeznék, de azért sztem egy ilyen mondat inkább egy hátborzongató érzést kelt az emberben, mintsem kellemeset, nőknél meg ez hatványozottan így van.)

Bob, amúgy velkám bekk, régen láttalak már ennyit egyhuzamban a fórumon :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.10. 11:26:54

Deus írta:
recrea írta: Mondjuk így elég nehéz csajozni, lévén ez a kettő elengedhetetlen a dologhoz.
Ezzel is nagyon tisztában vagyok, ezért vagyok nőtlen még mindig.... Talán, meg is érdemlem...
Talán, ez irdatlan nagy baromság...
Ez csak önbizalom kérdése, a többi lényegtelen, hisz ahogy mondani szokták, a férfinak csak egy fokkal kell szebbnek lennie az ördögnél. :D
Deus írta:Jaaa mellesleg, haverokkal, 3an megyünk Horvátországba, valamilyen beach party -ra június végén, és tegnap este támadt egy ötletünk, hogy venni kéne valamilyen közös pólót poén kedvéért:

Erről a pólóról lenne szó.

Na, ismerős? :D Nem? Itt a megoldás! 8)
Ez meg durva jó, a party meg egyenesen tökéletes ötlet. 8)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.10. 11:14:47

recrea írta: Mondjuk így elég nehéz csajozni, lévén ez a kettő elengedhetetlen a dologhoz.
Ezzel is nagyon tisztában vagyok, ezért vagyok nőtlen még mindig.... Talán, meg is érdemlem...
recrea írta:Erre nem megy el, egyedül nem fog vakon elmenni, más programja van, esik az eső, van "büszkesége", ez olyan "átadom a labdát" duma, h kezdjen ő vele valamit. Nem fog.
De előtte szólj nekem, meghívhatsz pár sörre, csakhogy ne légy egyedül.
Gondoltam is rá egyébként. Hozzátettem volna, hogy egyedül leszek ott, hogy ne parázzon. Mellesleg, szerintem rendben lenne ez a duma, mert ugyanis ha szemezgetett velem rendesen, akkor miért ne jönne el? Ha nem jön el, akkor az az ő baja. Fogja fel úgy, hogy vizsgáztatom. Ha eljön, akkor azt jelenti, hogy érdeklem őt.

Utolsó mondatodra reagálva: Oké! :D
recrea írta: Ez biztosan bejött volna: "Szia, elhagytam a telefonszámom, megadnád a tiédet?!" :lol: :D
:lol:

Köszi, jó ötlet 8)


Jaaa mellesleg, haverokkal, 3an megyünk Horvátországba, valamilyen beach party -ra június végén, és tegnap este támadt egy ötletünk, hogy venni kéne valamilyen közös pólót poén kedvéért:

Erről a pólóról lenne szó.

Na, ismerős? :D Nem? Itt a megoldás! 8) Ezzel hangsúlyozunk, hogy rendesen szétcsapunk magunkat ott. Plusz jómagam Zach Galifianakis nagy rajongó vagyok.
KépKép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.10. 11:11:13

Deus írta:De hogy mennyire felhúz, hogy gátlásos vagyok... Pl. tegnap a villamoson egészen helyes kiscsaj nézett rendesen (gagyi ruhában voltam, értsd ez alatt, hogy nem voltam divatruhában, mert munkából jöttem haza). Még amikor leszállt, vissza is nézett rám. Öcsém, ilyen lehetőséget elszalasztani... F.szért vagyok gátlásos...
és
Deus írta:Másik probléma, az hogy ha eljön akkor is tökmind1, mert én tök béna beszélgetőtárs vagyok... :x kínossá válna a szitu.
Mondjuk így elég nehéz csajozni, lévén ez a kettő elengedhetetlen a dologhoz.

Deus írta:Valahogy finoman kellene volna közelíteni hozzá... ezen agyaltam egész nap, és valószínűleg ez lett volna a legjobb megoldás: "Szia, ma este 7kor Akváriumban leszek a Deákon, közel a pultnál, ha gondolod, gyere el te is!". Vagy eljön vagy nem: Ha eljön, akkor nyert ügyem van, ha meg nem, akkor bebaszok ott helyben csakúgy :D
Erre nem megy el, egyedül nem fog vakon elmenni, más programja van, esik az eső, van "büszkesége", ez olyan "átadom a labdát" duma, h kezdjen ő vele valamit. Nem fog.
De előtte szólj nekem, meghívhatsz pár sörre, csakhogy ne légy egyedül.

Ez biztosan bejött volna: "Szia, elhagytam a telefonszámom, megadnád a tiédet?!" :lol: :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.10. 10:43:27

Szerintem simán kezdhetted volna úgy hogy nem vagy idevalósi "Tudnál segíteni hogy jutok el xy helyre? " Erre tuti válaszol, aztán rátérhettél volna hogy hol vannak jó bulihelyek, ő hova jár szórakozni, ő merre megy, elkísérheted-e.
Jól van öreg vagyok lehet manapság annyi is elég, hogy mi a neved bejelöllek fácsén :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.10. 10:30:31

Forcabarca8 írta:
Deus írta:De hogy mennyire felhúz, hogy gátlásos vagyok... Pl. tegnap a villamoson egészen helyes kiscsaj nézett rendesen (gagyi ruhában voltam, értsd ez alatt, hogy nem voltam divatruhában, mert munkából jöttem haza). Még amikor leszállt, vissza is nézett rám. Öcsém, ilyen lehetőséget elszalasztani... F.szért vagyok gátlásos...
Azért villamoson becsajozni közel se egyszerű.Az időd kevés,ráadásul egy beszélgetésre alapvetően alkalmatlan helyen. Gyorsan kell reagálnod, frappánsnak kell lenned és a szituációnak megfelelően kezelni a helyzetet.

A másik probléma, hogy most mit mondtam volna neki? Csak úgy menjek oda neki, azzal hogy "szia, mizu?" Hát pl ez überbéna kezdeményezés. Meg ugye emberek is vannak körülötte, és tök égő lenne ha vmi balul sül el. Kérdezzem meg a nevét? Kapjam elő a telefont és keressem meg őt face -n? Hát nem is tudom, elégé erőltetett az egész. Valahogy finoman kellene volna közelíteni hozzá... ezen agyaltam egész nap, és valószínűleg ez lett volna a legjobb megoldás: "Szia, ma este 7kor Akváriumban leszek a Deákon, közel a pultnál, ha gondolod, gyere el te is!". Vagy eljön vagy nem: Ha eljön, akkor nyert ügyem van, ha meg nem, akkor bebaszok ott helyben csakúgy :D

Másik probléma, az hogy ha eljön akkor is tökmind1, mert én tök béna beszélgetőtárs vagyok... :x kínossá válna a szitu.
KépKép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.10. 10:22:26

recrea írta: Jó történetek, élvezettel olvastam. :) És tanulságosak is, de tudom fokozni.

Én vidéken (falun) nőttem fel, szerintem, aki falusi, az burokban élt, legalábbis Pesthez képest. Többször beszélgettem a sráccal, akitől júniustól garázst bérelek (khm...Audinak, de eladó, itt a nagy lehetőség annak, aki be akar csajozni :D). Mondja, h Pesten minden csaj a pénzre megy (mondjuk nem estem hanyatt a meglepődéstől), merthogy egyébként nincs más lehetőségük az életben, ha szegény családból származnak. Kicsit csinosabbak az átlagnál, van egy-két jó ruhájuk és "eladják" magukat.
Meséli, h mostanában ún. "lakásfoglaló" csajok vannak, miszerint felszeded egy buliban, társaságban, akárhol, felviszed a lakásodba (persze ez kell, h legyen, vagy legalább azt hazudod, h a tiéd), és amikor ki akarod rakni, mert mondjuk dolgozni mennél, akkor ott marad és nem megy sehova, és szép lassan azt veszed észre, h minden nap ott van. :lol: Aztán elég nehéz kirakni.
Meséli tovább, h van egy 45 éves ismerőse, akinek nemrég nehezen sikerült egy ilyen, 18 éves lányt kirakni a lakásából, de a lány nem esett kétségbe, összejött egy 60 évessel.
Nekem majdnem két éve párkapcsolatom van, de kíváncsi vagyok, h tényleg ennyire szélsőséges-e a csajozás mostanában. Szóljatok, ha mentek bulizni. :D
Én ismerek egy srácot ő az ellentettje :D
Társkeresőn szedi össze a magányos 30 éves nőket, akik eltartják.3 éve van Pesten, kollégium nem jött be neki, azóta folyamat valakihez "befurakodik" kaja, szállás kipipálva, költőpénz stb.Volt olyan aki fedezte a tandíját is :lol:
Fura egy világ na.
Forcabarca8 írta:
Azért villamoson becsajozni közel se egyszerű.Az időd kevés,ráadásul egy beszélgetésre alapvetően alkalmatlan helyen. Gyorsan kell reagálnod, frappánsnak kell lenned és a szituációnak megfelelően kezelni a helyzetet. Kihívásnak nem rossz, de tényleg nem egyszerű. Egy barátommal sokáig agyaltunk egyébként rajta,hogy vajon mi a fene a baj, hogy nem találunk normális csajt. Elmész bulizni és tele van olyan nőkkel, amilyenekről Mihu tett említést az előbb. Aztán úgy döntöttünk, hogy nem buliban (amikor amúgyis inkább iszunk meg hülyülünk csajozás helyett) próbálkozunk,hanem a mindennapokban. Sokkal nagyobb százalékban találsz magadhoz valót, csak kicsivel nagyobb bátorság kell hozzá, hogy mondjuk a McDonalds előtt egyedül várakozó csajhoz odamenj azzal, hogy "biztos itt akarsz enni? Egészségtelen és az alakodra is vigyáznod kellene"
(based on a true story,de a vége kevésbé happy,mert félórával később odaért a kanja :-D ) Tapasztalataim szerint neccesebb a "szabadban" (értsd: nem buliban) összeszedni valakit, de nagyobb eséllyel pályázhatsz komolyabb dologra. Persze, ha csak egy éjszakára vágyik az ember, még mindig buliban a legegyszerűbb.
Buliban szerintem az egyik legnehezebb csajozni, mert ad 1;hatalmas a konkurencia, általában 2szer annyi csávó van mint csaj 2;rohadt hangos minden 3;nem az a célcsoport akire az ember vágyik, flörtölni jó, meg egy éjszakás kalandra de klasszikus ismerkedés nagyon nehéz.Akik mennek csajok vagy pasval vannak, vagy barátnőkkel akik szórakozni akarnak, vagy nagyon kis százalékban vannak normális nők.
Mi időnkben (:D) a legjobb hely egyetemi könyvtár park, McDonald's volt csajozásra.Minden adott hogy akár csak szemezz valakivel, leszólítsd, segíts neki, s akkor már egy beszélgetés kialakul.Nincs tömeg, egyedül van, aki egyedül van s délután Mekiben kajál annak nincs csávója ha többen vannak akkor is effektíve "célközönség" szerintem manapság is ezek a legjobb csajozós helyek, pont amiatt hogy nem arra számítanak, hogy leszólítsák őket és nem az van az agyukban, hogy na még egy csávó aki bepróbálkozik (mert mondjuk egy buli ilyen) s közvetlenebb a beszélgetés, nem görcsös :D
El fanático írta:
.....
Na akkor olvashattuk az ellenkező nem képviselőjét is, szerencsére egyezik a véleményünk :D
Fiatalság bolondság, remélhetőleg kinövik a seggig leérő gatya korszakot :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2013.05.10. 09:31:17

Deus írta:De hogy mennyire felhúz, hogy gátlásos vagyok... Pl. tegnap a villamoson egészen helyes kiscsaj nézett rendesen (gagyi ruhában voltam, értsd ez alatt, hogy nem voltam divatruhában, mert munkából jöttem haza). Még amikor leszállt, vissza is nézett rám. Öcsém, ilyen lehetőséget elszalasztani... F.szért vagyok gátlásos...
Azért villamoson becsajozni közel se egyszerű.Az időd kevés,ráadásul egy beszélgetésre alapvetően alkalmatlan helyen. Gyorsan kell reagálnod, frappánsnak kell lenned és a szituációnak megfelelően kezelni a helyzetet. Kihívásnak nem rossz, de tényleg nem egyszerű. Egy barátommal sokáig agyaltunk egyébként rajta,hogy vajon mi a fene a baj, hogy nem találunk normális csajt. Elmész bulizni és tele van olyan nőkkel, amilyenekről Mihu tett említést az előbb. Aztán úgy döntöttünk, hogy nem buliban (amikor amúgyis inkább iszunk meg hülyülünk csajozás helyett) próbálkozunk,hanem a mindennapokban. Sokkal nagyobb százalékban találsz magadhoz valót, csak kicsivel nagyobb bátorság kell hozzá, hogy mondjuk a McDonalds előtt egyedül várakozó csajhoz odamenj azzal, hogy "biztos itt akarsz enni? Egészségtelen és az alakodra is vigyáznod kellene"
(based on a true story,de a vége kevésbé happy,mert félórával később odaért a kanja :-D ) Tapasztalataim szerint neccesebb a "szabadban" (értsd: nem buliban) összeszedni valakit, de nagyobb eséllyel pályázhatsz komolyabb dologra. Persze, ha csak egy éjszakára vágyik az ember, még mindig buliban a legegyszerűbb.
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.10. 08:37:08

recrea írta:de kíváncsi vagyok, h tényleg ennyire szélsőséges-e a csajozás mostanában. Szóljatok, ha mentek bulizni. :D

Hát öcsém... Van ez a haverom. Ő kb minden második buli után visz haza csajt egy éjszakázni. Ő tipikusan az a fajta, aki mindenkihez odamegy. Értsd szó szerint: MINDENKIHEZ! Tehát 18-45 éves korosztály, szépek és csúnyák. Neki tök mindegy.
Ő úgy született, hogy nincs gátlása. Akkora az önbizalma mint a nap, nem beszari típusú, rámenős.

Most volt múlthéten, amitől a másik spanommal az agyunkat eldobtunk: Bemegyünk a szórakozó helyre 4en, az a haver egyből nekiállt táncolni a csajokkal, de úgy hogy frankón eléjük állt :lol: Az első nem jött össze, mert lerázta őt. Megvonta a vállát, és lépett egy métert odébb, és máris a másik csajra nyomult. Válogatás nélkül. A másodikat (40-42 körülire saccolom) már hazavitte egy éjszakázni... Éjszaka is, meg kora reggel is... 2 nap múlva már zaklatta a havert, hogy mikor megy vissza őhozzá, mert nem volt elég neki. :D Szval ő elégé aberrált srác a nőzés terén, de nagyon nagy forma. Neki elég 10 perc a buliban, hogy valakit hazavigyen.

Én meg gátlásos vagyok, de nagyon. Csodálom azt az arcot.

De hogy mennyire felhúz, hogy gátlásos vagyok... Pl. tegnap a villamoson egészen helyes kiscsaj nézett rendesen (gagyi ruhában voltam, értsd ez alatt, hogy nem voltam divatruhában, mert munkából jöttem haza). Még amikor leszállt, vissza is nézett rám. Öcsém, ilyen lehetőséget elszalasztani... F.szért vagyok gátlásos...

geridoss írta:
Game90 írta: Most konkrétan nem Ray Ban-re gondolok, mert arra nincs elég máni, de ilyen típusú napszemüveget hol találok 15k körül?
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... yfarer.jpg
A Blaha aluljáróban 990 Ft a kínaitól :D :D :D
Eskü, én is ott vettem fehér színben. :D ugyanennyiért.

shutterisland írta:
sjd írta:
shutterisland írta:csak nekem tűnik el kb. minden 10. hsz-em utólag ?
Ezt hívják moderációnak :twisted: :P
oké, csak randomra tűnnek el, song topicból is pl, amikben semmi trágár szó, személyekedés, vita nem volt.

de most látom, hogy például az a hsz is eltűnt, amit a liga topicba írtam tegnap este, hogy ha x-el a real, bajnokok lehetünk....vagy amit az aranylabda topicba általam írt posztra reflektált valaki, azt is törölték, és abban sem volt semmi törölnivaló.

valaki adjon már felvilágosítást erről, mert rohadt idegesítő.
Ne parázz :) fórummal van a gond. Nem tudom miért, de nem a valós dátumot használja a postnál, hanem régebbit, ezért visszacsúszhatnak pár hozzászólással lejjebb.
KépKép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.10. 07:39:02

Mihu írta:
Tarsi88 írta:
A csajozás pedig a világ legjobb dolga, persze nem arra gondolok, hogy meghívom egy vodkanarancsra a didzsibe... A mai lányokat pont a sok páwah srác miatt annyira könnyű lenyűgözni egy kis kreativitással és odafigyeléssel, hogy csak úgy olvadoznak.
Kreativitás alatt azt érted, hogy igényes kulcstartót raksz a BMW/Merci/Audi slusszkulcsra?.......
Jó történetek, élvezettel olvastam. :) És tanulságosak is, de tudom fokozni.

Én vidéken (falun) nőttem fel, szerintem, aki falusi, az burokban élt, legalábbis Pesthez képest. Többször beszélgettem a sráccal, akitől júniustól garázst bérelek (khm...Audinak, de eladó, itt a nagy lehetőség annak, aki be akar csajozni :D). Mondja, h Pesten minden csaj a pénzre megy (mondjuk nem estem hanyatt a meglepődéstől), merthogy egyébként nincs más lehetőségük az életben, ha szegény családból származnak. Kicsit csinosabbak az átlagnál, van egy-két jó ruhájuk és "eladják" magukat.
Meséli, h mostanában ún. "lakásfoglaló" csajok vannak, miszerint felszeded egy buliban, társaságban, akárhol, felviszed a lakásodba (persze ez kell, h legyen, vagy legalább azt hazudod, h a tiéd), és amikor ki akarod rakni, mert mondjuk dolgozni mennél, akkor ott marad és nem megy sehova, és szép lassan azt veszed észre, h minden nap ott van. :lol: Aztán elég nehéz kirakni.
Meséli tovább, h van egy 45 éves ismerőse, akinek nemrég nehezen sikerült egy ilyen, 18 éves lányt kirakni a lakásából, de a lány nem esett kétségbe, összejött egy 60 évessel.
Nekem majdnem két éve párkapcsolatom van, de kíváncsi vagyok, h tényleg ennyire szélsőséges-e a csajozás mostanában. Szóljatok, ha mentek bulizni. :D
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.10. 05:29:26

Stalkyard írta:
sjd írta:nem veled történt az meg a múltkor, h "eldátumozódott" a hsz? Lehet h most is erről van szó, és amit nem találsz, ott van két nappal korábban
Velem megtörtént, hiába írtak csórikáim két órával utánam a topikba, mindig az én hsz-em volt az első. :lol:
jah, ilyen is volt, de voltak, amik el is tűntek.
tudtok mondani olyan magyar élsprotolót aki dohányzik mint az állat? csak ugy kivancsisagbol.
én csak olyan nb-s (főleg nb2-es) focistákat ismerek, akik isznak, cigiznek, és hajnalig csapatják a rulettet hétköznap is a kaszinóban.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.05.10. 01:28:55

Game90 írta: Most konkrétan nem Ray Ban-re gondolok, mert arra nincs elég máni, de ilyen típusú napszemüveget hol találok 15k körül?
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... yfarer.jpg
A Blaha aluljáróban 990 Ft a kínaitól :D :D :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.05.09. 23:33:38

sjd írta:nem veled történt az meg a múltkor, h "eldátumozódott" a hsz? Lehet h most is erről van szó, és amit nem találsz, ott van két nappal korábban
Velem megtörtént, hiába írtak csórikáim két órával utánam a topikba, mindig az én hsz-em volt az első. :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.09. 23:25:48

Tarsi88 írta:
A csajozás pedig a világ legjobb dolga, persze nem arra gondolok, hogy meghívom egy vodkanarancsra a didzsibe... A mai lányokat pont a sok páwah srác miatt annyira könnyű lenyűgözni egy kis kreativitással és odafigyeléssel, hogy csak úgy olvadoznak.
Kreativitás alatt azt érted, hogy igényes kulcstartót raksz a BMW/Merci/Audi slusszkulcsra? Mert én meg ezt figyelem meg. Azoknak a lányokat, akik jól is néznek ki, és van kisugárzásuk, a kb 80%-át semmi más nem érdekli, csak hogy milyen kulcsot dobsz ki az asztalra, vagy van-e éppen legújabb iPhone-od. Például múltkor voltam egy szórakozóhelyen, ilyen kinti teraszos, kiülős történet, és van előtte egy parkoló. Haverral voltunk, Mercivel jött (faterjáé) és a társaságban nem ismert 3 csajt. Ebből az egyik aranyos volt, meg közvetlen, a másik kettő meg flegma nagyképű plázacica. Aztán történt, hogy kb 1 óra után elment kivenni valamit a kocsiból. A 2 csaj ezt meglátta, onnantól kezdve tök barátságosak meg kommunikatívak voltak. Érdekes nem? De ugyan ezt tudom elmondani a 92-93as korosztály 90%-áról. Múltkor nézegettem unokahúgom (aki egyébként abba a 20%ba tartozik) ismerőseit, és 10ből 8-9 lánynak olyan pasija volt, aki vagy

a, metroszexuális divatk.csög
b, volt fent legalább egy, a fent említett 3 autógyártó valamelyikének volánja mögött készült képe
c, mindkettő (ez volt a leggyakoribb...)

Ez a mondandóm mondjuk leginkább a fent szóba hozott korosztályra jellemző. Kicsit idősebbek esetében annyira nem, ott az arány már csak 40-50%. Viszont ezek közül meg aki jól néz ki, van kisugárzása, normális gondolkodása, az már legalább 2 éve komoly párkapcsolatban él :D Úgyhogy aki 20-23 és komoly kapcsolatot akar, annak szerintem jelenleg nehéz dolga van. Aki viszont strigulázni, annak könnyű, mert nyílván 20-22évesen nem a két kezével szedett össze annyi pénzt, hogy 8-10 milliós kcosival menjen szórakozni :D


Szerk: Jah igen az odafigyelés :lol: :lol: :lol: Na hát szerintem pont nem ezzel lehet lenyűgözni a csajokat. Vagy nekem van rossz ismerősi köröm, de 10-ből 8 csajnak olyan pasi kell, aki bunkó és le...ja. Egyszerűen nem kell nekik az a pasi, aki rendes, kedves, figyelmes. Hanem olyan kell nekik, aki nem hordozza őket a tenyerén...Pl épp a minap beszélgettem egy ismerősömmel, és ő mondta, hogy a két keze kevés lenne hozzá hogy megszámolja, hány rendes, aranyos, jóképű pasi akart vele összejönni. De hát ő úgy van összerakva hogy ők nem váltanak ki belőle semmi érzést. Neki az kell, aki bunkó, és gyakran levegőnek nézi.

És ezek után ne robbanjon fel az ember, amikor ugyan ezek a csajok viszont a facebook-ra postolgatják az érzelgősebbnél érzelgősebb idézeteket :D :D :D
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.05.09. 22:11:13

visca el barca írta:nah, pletyizzünk :lol:

tudok mondani olyan magyar élsprotolót aki dohányzik mint az állat? csak ugy kivancsisagbol.

azt tudom, hogy görbicz meg szécsi nagy gyárkémények, utóbbit jó magam is láttam, hogy állandoan tolja.
Nem feltétlen élsportolók, de a múltkor együtt buliztunk egy fél csapatnyi kézis csajjal. Nem mondhatnám, hogy figyelnek erre, úgy szívták, mint ha muszáj volna.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.09. 22:03:08

nah, pletyizzünk :lol:

tudtok mondani olyan magyar élsprotolót aki dohányzik mint az állat? csak ugy kivancsisagbol.

azt tudom, hogy görbicz meg szécsi nagy gyárkémények, utóbbit jó magam is láttam, hogy állandoan tolja.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.09. 15:01:14

nem veled történt az meg a múltkor, h "eldátumozódott" a hsz? Lehet h most is erről van szó, és amit nem találsz, ott van két nappal korábban
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.09. 10:46:04

sjd írta:
shutterisland írta:csak nekem tűnik el kb. minden 10. hsz-em utólag ?
Ezt hívják moderációnak :twisted: :P
oké, csak randomra tűnnek el, song topicból is pl, amikben semmi trágár szó, személyekedés, vita nem volt.

de most látom, hogy például az a hsz is eltűnt, amit a liga topicba írtam tegnap este, hogy ha x-el a real, bajnokok lehetünk....vagy amit az aranylabda topicba általam írt posztra reflektált valaki, azt is törölték, és abban sem volt semmi törölnivaló.

valaki adjon már felvilágosítást erről, mert rohadt idegesítő.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.09. 09:43:19

shutterisland írta:csak nekem tűnik el kb. minden 10. hsz-em utólag ?
Ezt hívják moderációnak :twisted: :P
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.05.09. 07:10:57

Forcabarca8 írta:
Az ilyen piros cipő témához pedig csak annyit, hogy én egyszerű szabály szerint próbálok öltözködni: Amit ez a zene pontosan kifejez Férfi vagy,öltözz és viselkedj is úgy. Ezt felejtik el sokan és a végén úgy néznek ki, mint egy bohóc.
S.Agüero írta:Egyébként meg ha értelmes vagy, van humorérzéked és nem nézel ki úgy, mint egy hülye, akkor már jó vagy, legalábbis én ezt látom, mert szerintem az egyik legfontosabb a kisugárzás.
Ezzel teljesen egyetértek :) Minél magabiztosabb vagy, annál nagyobb sikered lesz a nőknél. A csajozás olyan,mint a marketing: csak éppen te vagy a termék és az eladó egyben, a nő a vevő és akármennyire is nincs szüksége rád (mert megkaphatna egy "látszólag" jobbat,drágábbat) el kell nála érned,hogy téged válasszon. Ilyenkor eszembe jut, hogy mekkora buli tud lenni a csajozás, de azért jobb,ha az embernek van valakije :wink:
Ez a zene annyira tipikus, belépsz a kocsmába és már lökik feléd a pulton a wihskeyt 8) Ami a klippben is van gallér kicsapva a zakó fölé, ez is egy tipikus páwah öltözködés, mégis egy csöppet férfiasabb mint a piros répagatya.

A csajozás pedig a világ legjobb dolga, persze nem arra gondolok, hogy meghívom egy vodkanarancsra a didzsibe... A mai lányokat pont a sok páwah srác miatt annyira könnyű lenyűgözni egy kis kreativitással és odafigyeléssel, hogy csak úgy olvadoznak.
Kép
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2013.05.09. 05:26:51

S.Agüero írta:Ne legyél egy nagy kocka, aki szakadt nadrágban járkál, de szerintem az sem áll jól egy fiúnál, ha nagyon divatos, mert hülyén néz ki.
Értem,hogy mit akartál mondani,csak egy kicsit rosszul sikerült megfogalmaznod,szerintem :) Alapból, az igényesség az elvárt,szerintem divattól függetlenül mindenkinek törekednie kell arra, hogy tiszta, megfelelő állapotú ruhákat hordjon. A "nagyon divatos" meg egyáltalán nem árt, csak éppen a divat szó jelentésével nincsenek egyesek tisztában (vagy csak én gondolom másképpen.. :-D ) Az, hogy valami mennyire divatos, ezer dologtól függ, amibe ha bele gondolnál,rájönnél,hogy felesleges,vedd fel azt, amiben jól érzed magad! Kivétel persze a zokni szandál & tsai :-D

Az ilyen piros cipő témához pedig csak annyit, hogy én egyszerű szabály szerint próbálok öltözködni: Amit ez a zene pontosan kifejez Férfi vagy,öltözz és viselkedj is úgy. Ezt felejtik el sokan és a végén úgy néznek ki, mint egy bohóc.
S.Agüero írta:Egyébként meg ha értelmes vagy, van humorérzéked és nem nézel ki úgy, mint egy hülye, akkor már jó vagy, legalábbis én ezt látom, mert szerintem az egyik legfontosabb a kisugárzás.
Ezzel teljesen egyetértek :) Minél magabiztosabb vagy, annál nagyobb sikered lesz a nőknél. A csajozás olyan,mint a marketing: csak éppen te vagy a termék és az eladó egyben, a nő a vevő és akármennyire is nincs szüksége rád (mert megkaphatna egy "látszólag" jobbat,drágábbat) el kell nála érned,hogy téged válasszon. Ilyenkor eszembe jut, hogy mekkora buli tud lenni a csajozás, de azért jobb,ha az embernek van valakije :wink:
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.05.09. 03:01:44

Tim írta:Engem sokkal jobban dühít hogy amint bejött a jó idő,feltűntek a büdös emberek..Teljesen normálisan fel van öltözve a koma,csak éppen kihagyott pár fürdést. És nem idős emberekről van szó,hanem fiatalokról :roll:
4-6-os villamoson még elfogadható a helyzet (vagy csak én vagyok nagyon szerencsés, hogy kevés büdös emberbe futok bele), de egyik nap mentem a 3-as villamossal, na, ott volt szag rendesen.

Aki pedig szandál - zokni kombót hord, annak levágnám a lábát.

Most konkrétan nem Ray Ban-re gondolok, mert arra nincs elég máni, de ilyen típusú napszemüveget hol találok 15k körül?
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... yfarer.jpg
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.09. 01:14:36

csak nekem tűnik el kb. minden 10. hsz-em utólag ?
Válasz küldése