Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2013.02.26. 23:59:11

shutterisland írta:
lluisllach89 írta:Kedves Péter, korábban illúvatar, később pénzért Dejusz!

Bár régóta nem írtam eb-re, sajnos erős jobb kezed által - mely a jégbe vájt lékből kiemelt tükörpontyot is fejbekólintja egy szellős hajnalon - kikerültem a durciból, instant mód létrehozott, büszke, FCB HUNGARIA csoportodból.

Mivel admin vagy, igazad van, és nekem marad ez a fórum, hogy mindenkit figyelmeztessek, erős vagy s mellé bölcsesség és hatalom is párosul!

További sok sikert az életben.

Ui.: Megyek védett madarakat lőni.
nem értem, miért dobott ki, de legalább megszabadulsz martinecztől. :lol:
Forgasd a tőrt a szívemben :cry:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.02.26. 23:56:17

lluisllach89 írta:Kedves Péter, korábban illúvatar, később pénzért Dejusz!

Bár régóta nem írtam eb-re, sajnos erős jobb kezed által - mely a jégbe vájt lékből kiemelt tükörpontyot is fejbekólintja egy szellős hajnalon - kikerültem a durciból, instant mód létrehozott, büszke, FCB HUNGARIA csoportodból.

Mivel admin vagy, igazad van, és nekem marad ez a fórum, hogy mindenkit figyelmeztessek, erős vagy s mellé bölcsesség és hatalom is párosul!

További sok sikert az életben.

Ui.: Megyek védett madarakat lőni.
nem értem, miért dobott ki, de legalább megszabadulsz martinecztől. :lol:
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.02.26. 23:51:13

Hát, ha eljön az Oltra, vagy a Madaras patakára, akkor elmegyek onnan :lol:
"And my heart will leave you never."
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2013.02.26. 23:45:42

messideco írta:A mai naptól hivatalosan is a jégkorong lett a kedvenc sportágam...
Csak ne ott hokizz ahol Dejusz süllőzik!
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.02.26. 23:41:25

A mai naptól hivatalosan is a jégkorong lett a kedvenc sportágam...
"And my heart will leave you never."
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2013.02.26. 23:37:54

Kedves Péter (kérésére szerkesztve. m. ), korábban illúvatar, később pénzért Dejusz!

Bár régóta nem írtam eb-re, sajnos erős jobb kezed által - mely a jégbe vájt lékből kiemelt tükörpontyot is fejbekólintja egy szellős hajnalon - kikerültem a durciból, instant mód létrehozott, büszke, FCB HUNGARIA csoportodból.

Mivel admin vagy, igazad van, és nekem marad ez a fórum, hogy mindenkit figyelmeztessek, erős vagy s mellé bölcsesség és hatalom is párosul!

További sok sikert az életben.

Ui.: Megyek védett madarakat lőni.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.02.26. 13:48:14

Deus írta:Egyre rosszabb a helyzet...

http://index.hu/kulfold/2013/02/26/kim_ ... ra_keszul/

És ha az egyiküknek elpattan az ideg, oszt megnyomja a gombot?... Najó, természetesen nem így működik a dolog, de simán hadat üzenhet egymásnak... Erre beszáll Amerika, hogy segítse a délieket... Északiakat pedig Kína...


Remélem csak maximum provokálják egymást.
Nyugi már...nem lesz semmi. Egyébként az északiakat a ruszkik is támogatják. És ez elég garancia arra, hogy ne legyen semmi. Ezt múltkor már kibeszéltük. Mindenki kellően fél a másiktól, és senkinek sincs érdekében egy háború kirobbantása.
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.02.26. 12:52:56

Egyre rosszabb a helyzet...

http://index.hu/kulfold/2013/02/26/kim_ ... ra_keszul/

És ha az egyiküknek elpattan az ideg, oszt megnyomja a gombot?... Najó, természetesen nem így működik a dolog, de simán hadat üzenhet egymásnak... Erre beszáll Amerika, hogy segítse a délieket... Északiakat pedig Kína...


Remélem csak maximum provokálják egymást.
KépKép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.25. 08:19:33

messideco írta:Van két tehened
Pont a napokban nézegettem én is ezt az Unciklopédiát, zseniális.
http://unciklopedia.org/wiki/Chuck_Norris
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.02.24. 20:41:16

kreatív, de ez azért erős "a regény utolsó lapján derül ki, miután átrágtad magad hétszáz oldalnyi értelmetlen szeméten." :D

lostosat meg nem olvastam el mert tuti spoileres, 5. évadnál vagyok, nehogy probléma legyen :mrgreen:
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.02.24. 20:24:03

"And my heart will leave you never."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.02.24. 12:56:07

messideco írta:A blog.hu-n valahogy lehet kedvencelni vagy kiemelni azokat a blogokat, amelyeket szívesen követek?
RSS feed/facebookon lájkolod őket. (A Smoking Barrels-szel kezdve :wink: )
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.02.24. 12:38:02

A blog.hu-n valahogy lehet kedvencelni vagy kiemelni azokat a blogokat, amelyeket szívesen követek?
"And my heart will leave you never."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6728
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.24. 00:05:56

kanty írta:Kisárgázott oldal csak nekem nem megy?
Nálam minden perfecto.
Viszont a youtube szórakozik. Elkezdi, h adobe kell (ami sztem van), de azér letöltöm, elindítom és nem kezdi el felrakni magát. Ha még1y próbálom, akkor kiírja, h csak 1 futhat.
Ha valaki tudna segíteni hálás lennék.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.02.23. 22:56:51

Tim írta:
kanty írta:Kisárgázott oldal csak nekem nem megy?
Nem vagy egyedül. A feltöltések sem mennek.
Seeddel nekem nincs gondom, csak az oldalt nem nyitja meg. Twitteren, blogon pedig nem írnak semmit.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.02.23. 22:54:42

kanty írta:Kisárgázott oldal csak nekem nem megy?
Nem vagy egyedül. A feltöltések sem mennek.
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.02.23. 22:51:44

Kisárgázott oldal csak nekem nem megy?
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.02.23. 14:23:46

Bob_Marley írta: Mihu 2 példája meg az ember csoportos gondolkodására ad rávilágítást, s ösztönére s helytálló, megjegyezném ezeket mindig megtorpedózza ha NŐ megy oda :lol:
Innen ne álljak fel ha a következő gondolatsor nem futott végig az agyamon mielőtt elküldtem a hsz-t:

"a 10%-ot le kéne bontani 5-5-re, mert azért ha egy jó nő van a társaságban akit nem ismersz, akkor azért mégiscsak odamész hozzá.............hmmmm.......jó, most nem ez a téma, kihagyom..."


:lol: :lol: :lol: :lol:

Szerk: Dani! Alkoholos befolyásoltság alatt senki se netezzen, hanem bulizzon :D Aki mégis ezt teszi, az nemhogy kimeríti, de azt hiszem, hogy már túl is szárnyalja a kocka és a netfüggő fogalmakat :lol: :lol:
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19612
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.02.23. 13:56:55

albicelesteX írta:Bob!

Én nem azért írtam ezt,mert lehülyézted az embert.Hanem,ha mondjuk beírt volna valami értelmeset,lehet le sem reagálod,mert nem "nagy név" írta a fórumról.Lehet rosszul fogalmaztam akkor.Igazából nevezhetjük klikkesedésnek ahogy Ti mondjátok...szerintem létezik,de ezzel nincs is semmi baj...Valóban a helyes megközelítése ennek a dolognak az,hogy ki mennyire aktív.Nem volt provokatív jellegű a hozzászólás.
Enm én hülyéztem le senkit, s nem is azért kérdeztem mert provokatív lett volna, hanem hogy erről mi is a vélemény.
Én annyit fűzök hozzá hogy azért lehülyézni legyökerezni nem kellene senkit.

Mihu 2 példája meg az ember csoportos gondolkodására ad rávilágítást, s ösztönére s helytálló, megjegyezném ezeket mindig megtorpedózza ha NŐ megy oda :lol:
Gareth Tello írta: A belső körös dolog érdekes, nekem ugyan nincs összehasonlítási alapom, mivel finoman szólva sem vagyok régi motoros, így nem tudom, régebben mennyire volt ez jellemző. De a mostani helyzettel szerintem semmi probléma nincs, USA-topik, filmes topik pár ember találkozóhelye, de ez abszolút nem gond, a lényeg, hogy az újak nem lesznek elzavarva.
Illetve a fórum lényege, amiért regisztrálnak a júzerek, az a Barça iránti szeretet (ugye, daffy? :mrgreen: ), az ehhez kapcsolódó topikokban pedig egyáltalán nincs klikkesedés szerintem. És ez a lényeg.
Ebben van itt a lényeg, meg alapvetően pont hogy mivel nem barca-s topikok vannak általában "elszeparálva" azért alakul ki, mert a nagy csoportot érdeklődés szerint lebonthatjuk kis csoportra.
Minden más topikok ezért vannak Egyéb Sportok stb, olyan emberek írnak oda, akiket az is érdekel a Barcan kívül, de alapvetően a csapatra koncentrál az egész dolog, ott meg nem hiszem hogy lenne "klikkesedés" ugyanúgy reagál az ember bárki hsz-re.
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.02.23. 13:43:44

A maradék 10% persze az, amikor mindenki összejön az asztalnál, és koccint, és akkor alakulnak ki párbeszédek
Ezzel arra akarod bíztatni a tagokat, hogy alkoholos befolyás alatt nézegessék a fórumot? :D
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.02.23. 13:22:58

albicelesteX írta:Bob!

Én nem azért írtam ezt,mert lehülyézted az embert.Hanem,ha mondjuk beírt volna valami értelmeset,lehet le sem reagálod,mert nem "nagy név" írta a fórumról.Lehet rosszul fogalmaztam akkor.Igazából nevezhetjük klikkesedésnek ahogy Ti mondjátok...szerintem létezik,de ezzel nincs is semmi baj...Valóban a helyes megközelítése ennek a dolognak az,hogy ki mennyire aktív.Nem volt provokatív jellegű a hozzászólás.
Egy példa, aztán lehet, hogy jó lesz, lehet hogy nem:

Elmész egy házibuliba, van ott 30 ember, ebből 20at ismersz. Nyílván az estéd 90%-át annak a 20nak a társaságában fogod eltölteni, mert velük jóban vagy, haverok vagytok, van csomó közös téma, ismered őket, stb stb. A maradék 10% persze az, amikor mindenki összejön az asztalnál, és koccint, és akkor alakulnak ki párbeszédek :lol: :lol: :lol:

Vagy egy másik: ugyan ez a szitu, Anonymus mondja, hogy nem jössz karaokezni? Á nem köszi, most kihagyom. Majd 10 perc múlva jön Tomi haverod ugyan ezzel a kérdéssel, és a válaszod az lesz hogy yeah tesó nyomjuk.


Ezzel csak azt akartam mondani, hogy akikkel már valamennyire közelebbi a kapcsolatod, azoknak jobban adsz és figyelsz a véleményére. Nyílván ezalól, mint minden alól kivételt képez Bob :mrgreen: :mrgreen: Szóval szerintem ebben semmi meglepő nincs. Újoncként szerintem ugyan ez működik fordítva...hamarabb elolvasod egy régi motoros kommentjét, mint egy olyat akinek a neve mellett 15 komment szerepel.
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.02.23. 12:22:38

Bob!

Én nem azért írtam ezt,mert lehülyézted az embert.Hanem,ha mondjuk beírt volna valami értelmeset,lehet le sem reagálod,mert nem "nagy név" írta a fórumról.Lehet rosszul fogalmaztam akkor.Igazából nevezhetjük klikkesedésnek ahogy Ti mondjátok...szerintem létezik,de ezzel nincs is semmi baj...Valóban a helyes megközelítése ennek a dolognak az,hogy ki mennyire aktív.Nem volt provokatív jellegű a hozzászólás.
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.23. 12:11:12

miihii írta:adott user postjait inkább skippeli...
Ez annyira magyaros volt, hogy banánt adnék érte, ha modi lennék. :twisted: :lol:
(Kár, hogy ezért a beszólásért én kapok majd egyet...) :mrgreen:

A belső körös dolog érdekes, nekem ugyan nincs összehasonlítási alapom, mivel finoman szólva sem vagyok régi motoros, így nem tudom, régebben mennyire volt ez jellemző. De a mostani helyzettel szerintem semmi probléma nincs, USA-topik, filmes topik pár ember találkozóhelye, de ez abszolút nem gond, a lényeg, hogy az újak nem lesznek elzavarva.
Illetve a fórum lényege, amiért regisztrálnak a júzerek, az a Barça iránti szeretet (ugye, daffy? :mrgreen: ), az ehhez kapcsolódó topikokban pedig egyáltalán nincs klikkesedés szerintem. És ez a lényeg.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.02.22. 20:29:28

visca el barca írta: az meg h kit és miért hulyézek le, legyen az én problémám, ha kell, akkor 5000+-os hozzászólás számú embernek is megmondom a véleményem...

MIIHII,

ha erre jársz megalapíthatnánk a BELSŐ KÖR ÚJEGYHÁZÁT... :D
Én is, így a te 5790 hsz-ednek is megmondom, h hülye vagy! Én a felső körben vagyok benn, nem alacsonyodom le a ti jöttment belső körötökhöz. Le vagytok körözve 8)

Am ez a belső kör dolog olyan, h vmilyen szinten még lehetne is valóságalapja, csakhogy ez inkább egy negatív hangvételű stigmának érződik a megfogalmazásokból, pedig Albiceleste ki is fejti, h nyilván vannak, akik jobban lespanolnak. Ebben a formában pedig nem kellene, h negatívum legyen. Itt van néhány száz online felhasználó, értelemszerűen ezekből többen is hasonlóképpen gondolkodnak, több közös keresztmetszete van az érdeklődési körüknek, illetve a stílusuk is rokonszenves egymásnak (vagy épp utálják egymást, mint mi Bob-bal :mrgreen: ), dobja magát, h ezek a srácok többet beszélnek egymás között. De ettől még nincs kisajátítva a fórum és én speciel egyet nem töröltem olyat (merthogy törölném csuklóból), h vki leugatta volna a másikat, h öcsi kussolj el, mert itt vagy erről csak mi dumálhatunk. Ebben a formában nem is értem, h miért ne lenne szükség a fórumra, ha csak a belső kör dumál :shock: Az egy dolog, h egymással többet beszél néhány emberke, de ezen felül másokkal is megvan a kommunikáció.

Aztán mondjuk ott van az is, h vannak azok, akiknek a véleményére jobban ad az ember, vagy jobban érdekli a mondókája vmi miatt, de ugyanígy gondolom sokaknál megvan, h adott user postjait inkább skippeli...

De ugyanígy egy fordított, hasonlóan éles elgondolásban azt is lehetne állítani, h azért van a belső kör, mert a külső kör nem beszél velük :D Legalább annyira megalapozott dolog ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.02.22. 20:05:49

Bob_Marley írta: Nálunk ha elmaradt anno az edzés megkaptam időben az infot valakitől, síelni meg nem voltam még 30 ember társaságában, bár ha jól emlékszem sulinkban volt sítábor és facebook nélkül is megoldották :D
Ezt sztem félreérted, az elsőnél pont az volt a lényeg, h az edzőnek nem kellett mindenkit egyenként leinformálni, és aztán azon agyalni, h kinek nem szóltak. Én már addigra pont tudtam, mert felhívtam őt.
A síelést meg egyszerűen félreértetted, nem 30-an mentünk, csak ott is volt jó pár dolog, ahol egyszerűbb volt nem telefonkonferenciát tartani.

De mind1 is, ezeket csak a tisztánlátás végett írtam le, h ne értsd félre, a lényeg még mindig az, hogy természetesen ha arra vagy beállva, h nincs ez a lehetőség, nem is fogod igényelni. Aki meg rosszul használja, az csak segíti a természetes kiválasztódást, ezért sem tudom sajnálni azokat, akik meg vannak lepődve, h egy listán kötnek ki vallással, származással, és "dugnám" megjegyzéssel.

amúgy amit a telefonszám kapcsán írsz, az érdekes, én kb. egy barátom számát tudom, mert régen még sokat tárcsáztam vezetékesen, de pl. egy másik azóta már megváltoztatta, és egyszer beírtam a mobilba, és azon nyomban el is felejtettem. Az Android néha segít annyival, h bejövő hívásnál lassan tölti a telefonkönyvet és nem ír ki nevet, úgyh így kénytelen vagyok én is memorizálni vmennyire
visca el barca írta:beszóltam egy gyereknek, aki idejött és a magas lóról osztotta az észt, hogy mi hülyék vagyunk.
üdv a klubban! :D
(ja bocs, már klikkesedve vagyunk, akkor semmi :D )
Sanama írta: Amúgy az eurobarcás FB csoportnak mi a neve?
http://www.facebook.com/groups/406080402749839/
Válasz küldése