Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2013.01.03. 22:21:10

gyorsan fel is toltam a pc-re egy psx emulatort és már pörög is a színes labda a kula world-ben. aki nem próbálta ki,az feltétlen adjon egy esélyt,hatalmas.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.03. 22:17:34

Sanama írta: Fifa98 volt a legmenőbb, azt hiszem ez volt a zenéje az elején:
http://www.youtube.com/watch?v=-rm2WSoesrI És az a madár, vagy nem tudom mi, végigvitte a labdát a városon.
:D :D
Mindig a kapust akartam felrúgni, hogy megúszom-e piros nélkül :D
warcraft I-II sem ma volt, atya ég
:roll: :P
I get kniocked down, az World cup 98 :P
Arra is tisztén emlékszem, mert tele volt retro csapatokkal, s lelehetett játszani a döntőket, s fekete fehér képernyő meg midnen, ott emlékszem 2 joyyal nyomtuk egymás ellen, s akkor kapufát lőtt az egyik haverom, hogy kirepült az égbe a labda :mrgreen:
Konkrétan befagyott a játék, de úgy hogy ment tovább az óra, csak nem volt labda :D

Fifa98-ban terem foci volt, az mekkora feeling volt te jó ég.

Crash volt a rókás játék neve, utána kerestem, az is nagy poén volt.

szerk: igen Bányász az volt az, köszi, azzal nem sokat játszottunk, de élvezet volt nézni a TV-ben ahogy betelefonálnak és nyomják vele :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2013.01.03. 22:17:28

Bob_Marley írta:De az mi volt, amiben egy rókával ugráltál azt hiszem almákért, Tomb Raider korszak, már 3d feelingű volt, s még a TV-be be is lehetett telefonálni és játszani a telefongombokkal,m de PS játék volt, valami C betűs de nem jut eszembe, az is hatalmas ugrálós játék volt :D
Crash Bandicoot!?
http://www.youtube.com/watch?v=_9duLa-mixQ
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2013.01.03. 22:17:24

messideco írta: A Tesz vesz város megvan? 8)
Az a Kukacos mese? :lol: meg voltak benne iylen mindenféle állatok, sertés meg hasonlók. Nem rémlik belőle semmi , csak annyi, hogy ez a Kukac "almakopterrel" repkedett kénye-kedve szerint :lol: . Anno volt egy ilyen játék még a P1-es gépemre, a Home Alone-nal felváltva toltam őket. 8)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.01.03. 22:12:41

Égből pottyant mesék fúj, utáltam mindig.

A Tesz vesz város megvan? 8)
"And my heart will leave you never."
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.01.03. 22:09:54

Fifa 2001-ben meg beadás szélről, olló, gól. MINDIG
Ugyanez jutott eszembe nekem is :mrgreen:

De aa kedvenc nekem a Prince of Persia volt annak is volt egy gonosz verziója mikor fel voltak számozva az első pálya végén az üvegek ha jót ittál meg nyílt az ajtó ha rosszat meghaltál. Hát ott tört a bill , kontroller attól függ hogy nintendon vagy gépen játszottam. :D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.01.03. 22:03:14

Bob_Marley írta:De az mi volt, amiben egy rókával ugráltál azt hiszem almákért, Tomb Raider korszak, már 3d feelingű volt, s még a TV-be be is lehetett telefonálni és játszani a telefongombokkal,m de PS játék volt, valami C betűs de nem jut eszembe, az is hatalmas ugrálós játék volt :D

Amúgy meg a mai napig a legjobb focis a Fifa 99, elmész szélen, beadás laposan :lol:
Liverpool, Owen ontottam vele a gólokat, még hogy Messi rekord :mrgreen:
Barcaban meg Amunike szélre, Luis Enrique középre aztán csapatás :D

Meg info órán ment a Terep 2, ja meg Commodore 64 :D
Fifa98 volt a legmenőbb, azt hiszem ez volt a zenéje az elején:
http://www.youtube.com/watch?v=-rm2WSoesrI És az a madár, vagy nem tudom mi, végigvitte a labdát a városon.
:D :D
Mindig a kapust akartam felrúgni, hogy megúszom-e piros nélkül :D
warcraft I-II sem ma volt, atya ég
:roll: :P
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.01.03. 21:59:14

Amúgy meg a mai napig a legjobb focis a Fifa 99, elmész szélen, beadás laposan :lol:
Liverpool, Owen ontottam vele a gólokat, még hogy Messi rekord :mrgreen:
Barcaban meg Amunike szélre, Luis Enrique középre aztán csapatás :D
Hajj, de jó olvasni, hogy nem csak én vagyok itt öreg XDXDXD

Fifa 99 ááááá. Emlékszem szaggatott a penti 1-es gépemen, mindig kimaradt 1 lépés a játékosok futásából, de akkor is toltam XD

Fifa 2000-be meg haverom gépén (PENTI 2, ő volt akkor a császár) nyomtuk az aranycsapattal az MTK ellen.

Fifa 2001-ben meg beadás szélről, olló, gól. MINDIG :D

Fifa international soccer: ellenfél kapusa védett, elé álltál, ő belerúgta a fejedbe és gól XD
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.01.03. 21:51:35

Ezek megvannak?

Az erőd:
http://www.youtube.com/watch?v=khCeNUZ2zOo

Cimbora
http://www.youtube.com/watch?v=uzPx6HFlJy8

Égből pottyant mesék
http://www.youtube.com/watch?v=zhmn6Foh-GU

dzsízüszkrájsz. :)

Tudjátok mi a durva?
Van egy elvileg jó sega-m és egy 100% működő képes super nintendom (ehhez azt hiszem hiányzik valami kábel :? ) kazettákkal, fent pihennek a szekrény tetején. 8)
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.03. 21:50:29

De az mi volt, amiben egy rókával ugráltál azt hiszem almákért, Tomb Raider korszak, már 3d feelingű volt, s még a TV-be be is lehetett telefonálni és játszani a telefongombokkal,m de PS játék volt, valami C betűs de nem jut eszembe, az is hatalmas ugrálós játék volt :D

Amúgy meg a mai napig a legjobb focis a Fifa 99, elmész szélen, beadás laposan :lol:
Liverpool, Owen ontottam vele a gólokat, még hogy Messi rekord :mrgreen:
Barcaban meg Amunike szélre, Luis Enrique középre aztán csapatás :D

Meg info órán ment a Terep 2, ja meg Commodore 64 :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15472
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.03. 21:44:08

Bob_Marley írta: Mortal kód meg aiculedssul, ezt is szerintem nincs ember a földön aki a 80as években született és ne tudná :lol:
Én a doom 2 kódjait tudom a mai napig fejből.
IDDQD-örökélet
IDKFA-összes fegyver

:D :D :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.03. 21:41:15

lui1698 írta:
Bob_Marley írta:De legyen könnyedebb téma:
Azok a mesés 90es évek, videójátékok :D
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 17i7kcKER0
Nem bírod retro nélkül, ha nem a zenéknél akkor itt. :mrgreen:
Én filmekben is retro híve vagyok :P
Mortal kód meg aiculedssul, ezt is szerintem nincs ember a földön aki a 80as években született és ne tudná :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.01.03. 21:38:56

Bob_Marley írta:De legyen könnyedebb téma:
Azok a mesés 90es évek, videójátékok :D
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 17i7kcKER0
Nem bírod retro nélkül, ha nem a zenéknél akkor itt. :mrgreen:

Mennyi lánynak nem adtunk első smárokat ezek miatt te jó isten. :lol:
Az a szemétláda Lion King, jézusom mennyire ki tudott nyírni, és tényleg csak azért toltad szinte, hogy lássad a nagy oroszlánt. :D

Duke Nukem meg.... első pc játék. Suliban volt rajta a fekvő házas gépeken.
IDDQD, DNSTUFF for evör!

Kérdés:

Tudja valaki annak a kék színű mentolos krémnek a nevét amit régen toltak és mellkasra kellett kenni? Gyerekkorom egyik legrosszabb élménye volt. :lol:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.01.03. 21:38:36

na másodjára is elküldte, mert szerkesztgetek itt mindent :D azt törölje majd valaki
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TT 2013.01.03. 21:39:58-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.03. 21:36:54

daffy írta: a közkedvelt hazai online "üzletben" van néhány rész,sajnos mindet láttam annyiszor,hogy fejből megy. hisztiztem,ha nem értem tv elé,amikor ez ment. talán péntek este 7től volt,de nem esküszöm meg rá

ha már retro:
újabban állandóan tetriszezek. hihetetlenül rákaptam
Szerintem vasárnap volt, de lehet szombaton, de inkább vasárnap, valamiért úgy rémlik, hogy másnap mindig iskola volt, délután kacsamesék, este meg Játék határok nélkül :D Péntek az tuti hogy Dallas nap volt, este 8 óra mentünk át a szomszédba vagy jöttek onnan, s néztük 10-15en a Dallast :lol:


tetris meg nagy feeling :D
videójátékok közül Golden Axe, azt soha nem sikerült végigjátszani, de elkezdeni több ezerszer :evil:
A mai napig nem tudom mi a vége :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2013.01.03. 21:35:49

még egy retro:
valaki játszott ps-en a kula world nevű játékkal?
nekem az az all time 1. jöhet ide fifa13,far cry 3,a kula world vitt mindent. csak felnőtt fejjel,kb 2-3 éve sikerült végigjátszani,remek volt
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.01.03. 21:30:44

Bob_Marley írta: Nagyon nagy videót találtam :lol:
Játék határok nélkül:
http://www.youtube.com/watch?v=qnyORqOof5c
Úristen de szerettem kiskoromban :D
csodálom, de ez nem ismerős :D viszont az előző videó amit belinkeltél a videójátékokról...mennyi sok emléket idézett fel... holnap meg is keresem a garázsban azt a lejátszót, aminek a tetejébe dugdostuk bele fejjel lefelé azokat a kazettákat :twisted: de mit mesélgetem úgyis tudja mindenki miről van szó :)

plusz ez az intro, felejthetetlen:
http://www.youtube.com/watch?v=ekqYhP8PhMg
.
.
.
http://www.youtube.com/watch?v=Ezb--rpJHh8 :D
volt egy pálya ahol a világért se tudtam továbbmenni, aztán bejött fater, mondtam neki próbálja ki milyen jó játék; nyomkodott össze-vissza mindent, erre nem megcsinálta? :D :D :D (kiderült aztán, hogy valami liftre kellett volna felmenni)

szerk.:
daffy írta:még egy retro:
valaki játszott ps-en a kula world nevű játékkal?
nekem az az all time 1. jöhet ide fifa13,far cry 3,a kula world vitt mindent. csak felnőtt fejjel,kb 2-3 éve sikerült végigjátszani,remek volt
azt is imádtam :D nem az a fajta volt, amit kiviszel 2 nap alatt :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára TT 2013.01.03. 21:37:56-kor.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.01.03. 21:30:27

Egyetértek,viszont vegyük figyelembe,hogy ezek úgy reagálják le a történteket,hogy megfenyegetik a rendőröket,akik ezek után mit tudnak csinálni?
Első probléma kiderül hogy cé típusúak balhéznak ez minimum 10 embert jelent miért egy embert küldenek ki? Ha már pl itt a miskolci nemmondjukkianevüketpárt tüntetésre kizavartak 500 protektorba beöltözött bohócot.
Kettő egy rendőr ha kell használja már a fegyverét figyelmeztető lövés, lője lábon,vállon valamelyik feketét. De ha még erre se képes akkor annyit tegyen már meg hogy próbálja megvédeni a semmiről sem tehető magyar fajtársait.
Ez hogy még őket kezdi el bsztatni ettől nincs lentebb.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2013.01.03. 21:29:07

Bob_Marley írta:Részemről befejeztem, továbbra sem értek egyet, az álláspontokat még el is fogadnám, ha nem olyan megfogalmazások lennének, mint amiket beidéztem, de lépjünk túl ezen.

Nagyon nagy videót találtam :lol:
Játék határok nélkül:
http://www.youtube.com/watch?v=qnyORqOof5c
Úristen de szerettem kiskoromban :D
a közkedvelt hazai online "üzletben" van néhány rész,sajnos mindet láttam annyiszor,hogy fejből megy. hisztiztem,ha nem értem tv elé,amikor ez ment. talán péntek este 7től volt,de nem esküszöm meg rá

ha már retro:
újabban állandóan tetriszezek. hihetetlenül rákaptam
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.03. 21:22:39

Részemről befejeztem, továbbra sem értek egyet, az álláspontokat még el is fogadnám, ha nem olyan megfogalmazások lennének, mint amiket beidéztem, de lépjünk túl ezen.

Nagyon nagy videót találtam :lol:
Játék határok nélkül:
http://www.youtube.com/watch?v=qnyORqOof5c
Úristen de szerettem kiskoromban :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15472
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.03. 21:08:22

Bob!
Még írok egy utolsót,és befejeztem,ezen nem vagyok hajlandó vitázni,személyes okokból.

DE!
Amikor utánaolvasol egy gyilkosságnak,akkor hányszor olvasod azt Magyarországon,hogy magyar ölt magyart,kínai ölt magyar,arab ölt magyart, nemzetiségi ölt magyart?
Hányszor? szerintem egy kezeden meg tudod számolni egy évben. Ezek ritka esetek,elvétve vannak ilyenek a MI országunkban.
Viszont ha olvasol egy gyilkosságról hírt,akkor 100ból 90szer minimum cigány az elkövető, sokszor cigánnyal szemben.

Akkor miről beszélünk?
én sem teszek különbséget bűnös között,ha ezeket magyarok követik el egymással,ugyanazt mondom,amit lentebb írtam. de ez ritka eset,alig-alig történik ilyen,elenyésző a cigányok által elkövetett aljasságokhoz képest.

A késelés dolog meg tipikus cigány módszer, ezen sem érdemes vitatkoznod.azoknál mindig ott van valami szúróeszköz,akárhová mennek. és ez nem általánosítás,ezek tapasztalatok.

Szóval abban egyetértek,hogy nem szabad különbséget tenni a bűnösök között,de nem is kell,mert óriási százalékban egy rasszhoz tartoznak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.01.03. 21:07:40

Én meg ezzel totálisan nem értek egyet, s hanyagolnám is a témát, de akkor vagyok jóérzésű ember ha lelövök egy másikat, amúgy meg a liberális maszlag, értem.Hát ne haragudj, de ezen azért felháborodok, s a jövőben is felfogok, mert ezt a gondolkozást nem értem, s elfogadni sem tudom.
Nem álomvilág ez, csupán nem teszek különbséget cigány, fekete, sárga., zsidó, meleg, kékhajú stb között, elítélem a bűnözést, a videóban megjelenített dolgot pláne, de hangsúlyozom még egyszer nem azt a következtetést vonom le, hogy lőjjük le a mocskokat...Mert totálisan hidegen hagy, hogy Abdul, Kolompár, Yian-jiang követte el bűntényt, maga a tény háborít fel.De ezek szerint nem vagyok jó érzésű ember :D Értem...
Ettől még lehetsz jó érzésű ember, de, hogy ritkán találkozol cigánnyal az is tuti. Én se teszek különbséget cigány és fehér között, de mocskos cigány és fehér között nagyon is.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.03. 20:55:43

Mezner, nem szoktam habzó szájjal "karatézni" egy Real meccs után sem, de máskor sem, tévedsz.
csababarca írta:Szerintem is hanyagoljuk a témát.
Akiben van egy kis jóérzés az fejben már agyonlőtte a mocskokat.
Akiben nincs,az játssza a liberális, mindenki egyenlő,homokba dugom a fejem dolgot. az is egy megoldás végülis,csak óriási álomvilágban éltek.

Ha egyszer kétszer megcsapkodnák őket a "rendőrök"rendesen,akkor már beljebb lennénk.
Én meg ezzel totálisan nem értek egyet, s hanyagolnám is a témát, de akkor vagyok jóérzésű ember ha lelövök egy másikat, amúgy meg a liberális maszlag, értem.Hát ne haragudj, de ezen azért felháborodok, s a jövőben is felfogok, mert ezt a gondolkozást nem értem, s elfogadni sem tudom.
Nem álomvilág ez, csupán nem teszek különbséget cigány, fekete, sárga., zsidó, meleg, kékhajú stb között, elítélem a bűnözést, a videóban megjelenített dolgot pláne, de hangsúlyozom még egyszer nem azt a következtetést vonom le, hogy lőjjük le a mocskokat...Mert totálisan hidegen hagy, hogy Abdul, Kolompár, Yian-jiang követte el bűntényt, maga a tény háborít fel.De ezek szerint nem vagyok jó érzésű ember :D Értem...

De legyen könnyedebb téma:
Azok a mesés 90es évek, videójátékok :D
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 17i7kcKER0
Kép
Kép
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.01.03. 20:38:20

Hozzászólok én is ehhez a "ki a magyar? és van-e cigány bűnözés" témához. Egy kicsit jobban átlátom a dolgokat, mint a dunántúli fórumozók, hiszen Borsodban lakom, 20 km-re Miskolctól, 10 éve tanulok Miskolcon és néha nagyon nehéz elhinnem, hogy a romák a kisebbség Magyarországon. Akár merre nézek ott vannak.
Megyei csapatban focizok és nem egyszer volt már olyan, hogy elmentünk idegenbe és konkrétan nem volt fehér magyar az ellenfélben. (hozzáteszem mikor ifiben elkezdtem focizni, a 20as keretben 4en voltunk fehérek).

Hónap elején érdemes elmenni a hivatalok elé, mennyi roma áll a segélyért, és ha nem kap eleget a k.rva anyját is leordítja annak, aki adja az ingyen pénzt nekik, aztán a kocsmák csordultig tele, a kocsmárosok csak úgy dörzsölik a tenyerüket mikor dobálják a gépekbe a segélyt a feketék.

Vonattal járok haza, és este 8 után nem érdemes beülni egy üres fülkébe, inkább keresni más értelmesnek kinéző embereket, mert beülnek melléd és "van telód? adj már kölcsön pénzt" stb stb...

Kellemes az is, mikor reggel 7 órakor a vonaton, buszon, villamoson bömböltetik a telefonjukon a cigány zenét, hiszen lopott telóhoz nem jár headset...

Mikor a járműveken elkezdenek magozni (szotyi, borsodban makuka ;) ), nem kell mondanom milyen undorító, de szólni nem lehet rájuk, mert: "mivan? mert cigány vagyok? mit pofázol, szétrúgom a segged magyar" Ja és az ellenőrök, kalauzok nem büntetik meg őket, mert egyedül mit kezdjen egy kisebb roma családdal (kisebb = 8 alatt).

Borsodban a fehér emberek félnek a cigányoktól, ez van, nem lehet mit tenni (vagyis lehetne, bár a fikusz van hatalmon, nem mintha bármelyik is csinálna valamit ez ügyben)

Ami még durva, mikor látod a 15 éves cigány lányt gyerekkel a kezében és hatalmas hassal...

Nem véletlenül akarja Kanada is, hogy Magyarországon eltöröljék a kisebbségi kérdést, hiszen ma romák mennek ki hozzájuk olyan indokkal, hogy itt "bántjuk őket". Persze, hogy azt akarják, hogy ne legyen megkülönböztetés, hiszen akkor nem mehetnének ki hozzájuk.

Valamelyik nap hallottam 1 kedves beszélgetést. Jött egy Mercedes-sel egy cigány, és róla beszélgetett 2 magyar, az 1ik ismerte a 200 kilós, arany fuxxal, mozgáskorlátozott helyen parkoló feketét és ez volt a párbeszéd:
" - azta, rendszám nélkül vezeti az autót, nem fél, hogy megbüntetik?
- kit, a Ferit? ugyan már, őt még megállítani se merik a rendőrök"

Mondhatjátok, hogy nem szabad megkülönböztetni őket, mert ők is emberek, de sajnos a nagy részük nem rendelkezik emberi vonásokkal.

Eszembe jutott még egy párbeszéd, mikor csajoznak a romák:
"- gyó jó a melled, megb.sznám anyádat" és látszik a cigány csajon, hogy ez tetszik neki.

Kicsit hosszúra sikeredett, köszi aki elolvasta, nem akarok én itt nagy cigány gyűlölködést, csak 4 gyerek felett töröljék el a segélyt.

Ajj még 1, nem bírom ki: egy kedves cigány házaspár pár év alatt szült 6 gyereket. Beadták őket gondozásba és fél év után kivették mind a 6ot, de ekkor már nem szülőknek voltak elkönyvelve, hanem gyámnak és így minden lurkó után kaptak 100-100.000 Ft-ot. Ha elmentek volna dolgozni, elveszett volna nekik ez a segély és max kerestek volna fejenként 80-80 ezret. Hát bolondok lennének dolgozni...

Gyprbe jártam a Széchenyire és 2 tanár vitatkozott, hogy borsodban vagy győr-mosonba van-e több cigány. Kiröhögtem aki Győrt mondott. Szívesen elvinném éjfélkor Miskolc-Avasra, kitenném, hogy sétáljon egy fél órát, de nem állnék meg a kocsival csak lassítanék, mert fél perc alatt kilopnák alóla a kereket és agyba-főbe vernének...

Na még egyszer bocsi, befejeztem :)

(U.i.: nem vagyok Jobbikos, isten mentsen, csak pusztuljon a férge)
Válasz küldése