Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.12.06. 21:37:56

Más: Mátyás, mit hozott a Mikulás?
Hozzánk majd csak szombaton jön. :? :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.06. 21:35:14

Gareth Tello írta:Ti emlékeztek még arra, hogy milyen volt a szalagavatótok?
Ha igen, az már régen rossz :D
Nekem sem az idő fakította meg, mert tavaly volt és én kifejezetten jól éreztem magam. Az afterre már limuzinnal érkeztünk, volt kitől nyelvleckéket is venni, szóval nekem nagyon adta. Viszont az est fénypontja az volt, amikor összefutottam a hevesen anyázó Real ismerőssel, akitől megtudtam, hogy 3-1-re nyert a Barca. :D 8)
Az meg a pláne volt, hogy utána két napig 10 különböző embertől 10 különböző verzióban hallgathattam meg az este történetét, mert kb. mindenki tudott új infot mondani. :D
lui1698 írta: Ki emlékszik még a tabokra? :)
Az az izé, ami alapján gitározni lehet? :P
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.06. 21:22:20

Gareth Tello írta:
kanty írta:[Az enyém nem annyira volt jó. Éjfélkor (!) már otthon voltam, mert másnap egész licis pályafutásom legfontosabb kézilabda meccse következett. Aztán másnapra lett egy hatalmas hó, s a torna elmaradt. Kicsit szívás.
Az szerencsés :D
Nem is tudtam, hogy kézilabdázol. (Vagy már nem?)
Gimiben csak.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.12.06. 20:17:19

50 pont egy ncore-meghívó ára... Milyen jó h mind a 700-at rányomtam a filmre... Bad Luck Bryan
"And my heart will leave you never."
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.12.06. 19:03:12

Gareth Tello írta:Holnap szalagavató, aztán afterparty... Még szerencse, hogy vasárnap lesz a Betis-meccs. :D
Ti emlékeztek még arra, hogy milyen volt a szalagavatótok?
Én rühelltem, alig vártam, hogy vége legyen, se nem táncoltam, vendégeim se voltak, jól bebsztam, oszt annyi. :D

más:

Ki emlékszik még a tabokra? :)
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.06. 18:28:49

kanty írta:[Az enyém nem annyira volt jó. Éjfélkor (!) már otthon voltam, mert másnap egész licis pályafutásom legfontosabb kézilabda meccse következett. Aztán másnapra lett egy hatalmas hó, s a torna elmaradt. Kicsit szívás.
Az szerencsés :D
Nem is tudtam, hogy kézilabdázol. (Vagy már nem?)

Más:
1. http://index.hu/tudomany/tortenelem/201 ... eg_ikonja/
Sajnos élőben még nem láttam, pedig nagy élmény lehet. Igazi királynő.
2. http://divany.hu/tejbenvajban/2012/12/0 ... t_uj_arca/
Hát nem tudom, nekem annyira nem jön be a csaj, az arca legalábbis nem az igazi, de fehérneműk reklámozásához kétségtelenül ideális. :D
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.06. 18:14:13

Ti emlékeztek még arra, hogy milyen volt a szalagavatótok?

Az enyém nem annyira volt jó. Éjfélkor (!) már otthon voltam, mert másnap egész licis pályafutásom legfontosabb kézilabda meccse következett. Aztán másnapra lett egy hatalmas hó, s a torna elmaradt. Kicsit szívás.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.06. 18:06:34

Holnap szalagavató, aztán afterparty... Még szerencse, hogy vasárnap lesz a Betis-meccs. :D
Ti emlékeztek még arra, hogy milyen volt a szalagavatótok?

Más: Mátyás, mit hozott a Mikulás? :mrgreen:
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2012.12.05. 20:17:12

S.Agüero írta: Jah, van 2 véglet. :D

Egyébként képzeljétek, osztályomban 21 bejáró van és csak 13 helyi. :D
Nálunk elég vegyes ez. Vannak Barcások (-sok?), Citysek, Realosok, MU-sok, de még Malagások is :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.12.05. 20:14:26

sjay írta:
S.Agüero írta: Tavaly másik osztályom volt. Most vagyok 9.-es. :)
Ott meg csak Barcás volt. :D
Elég egyoldalú ez a Jászberény (?) :lol: .
Jah, van 2 véglet. :D

Egyébként képzeljétek, osztályomban 21 bejáró van és csak 13 helyi. :D
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2012.12.05. 20:07:25

S.Agüero írta: Tavaly másik osztályom volt. Most vagyok 9.-es. :)
Ott meg csak Barcás volt. :D
Elég egyoldalú ez a Jászberény (?) :lol: .
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.12.05. 20:06:42

bence-barca írta:
S.Agüero írta: Amúgy vicces, mert az osztályban a fiúk közül mindenki Realos, én vagyok egyedüli Barcás. :oops: :lol: Nyugodjatok meg, oltom őket rendesen. :P :D
Viszont tavaly év végén nem biztos, h lettem vna a helyedben :lol:
Akkor gondolom te kaptad a savat... :? :D
Tavaly másik osztályom volt. Most vagyok 9.-es. :)
Ott meg csak Barcás volt. :D
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2012.12.05. 20:01:26

MichaaBee írta: Csak tudnám, hogy miért nem esik le mindenkinek az első mondat után, hogy ennek nulla köze van holmi amerikai újságíróhoz? :roll: Amerikai újságíró nem ír olyat, hogy magával határos Magyarország, ilyet csak és kizárólag nemzeti érzelmű MAGYAR ír. A Balkánt meg nyilván lekicsinyítésnek írta a jókedvű pennás honfitársunk.
A helyzethez igazodva írtam azt, amit. Amúgy meg teljesen mindegy, melyik ország melyik szülötte írta ezt a fejtegetést, így-is úgy-is túlzás az egész, felesleges azon "vitatkozni", honnan származik.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.12.05. 19:51:09

sjay írta:
S.Agüero írta: Ez meg milyen igaz:
"Van a Balkánon egy állam, amely önmagával határos.
Ennyit a cikk hitelességéről... Magyarország mióta balkáni állam? A szöveg többi része (mint ahogy sjd is írta) egyszerű parasztvakítás, felesleges szócséplés és rendkívüli általánosítás. Csak tudnám miért foglalkozik a magyar "viselkedéssel" meg az ország hibáival egy amerikai napilap, és hogy odaát, a tengerentúlon (ahol a nép egy része szerint Európa egy ország) ki a fene az, akit ez az egész érdekel?
Csak tudnám, hogy miért nem esik le mindenkinek az első mondat után, hogy ennek nulla köze van holmi amerikai újságíróhoz? :roll: Amerikai újságíró nem ír olyat, hogy magával határos Magyarország, ilyet csak és kizárólag nemzeti érzelmű MAGYAR ír. A Balkánt meg nyilván lekicsinyítésnek írta a jókedvű pennás honfitársunk.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.05. 19:43:11

S.Agüero írta:Merthogy Barcás a tolltartóm. :D
Amúgy vicces, mert az osztályban a fiúk közül mindenki Realos, én vagyok egyedüli Barcás. :oops: :lol: Nyugodjatok meg, oltom őket rendesen. :P :D
Nekem is barçás a tolltartóm. :D
Mindenki realos? :shock: Na az a nem semmi. Mátyás az oroszlánok vermében. :D
Nálunk érdekes a felhozatal, van két madridista, egy arsenalos és egy chelseas, aki elég sokat kap mostanában a csapata jó eredményei miatt. :lol:
Ja, és az ofőm is madridista. Talán nem is kell mondanom, hogy nem vagyok a kedvence. :D
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.05. 19:21:39

S.Agüero írta: Amúgy vicces, mert az osztályban a fiúk közül mindenki Realos, én vagyok egyedüli Barcás. :oops: :lol: Nyugodjatok meg, oltom őket rendesen. :P :D
Viszont tavaly év végén nem biztos, h lettem vna a helyedben :lol:
Akkor gondolom te kaptad a savat... :? :D
Avatar
thiagoalcantara
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2012.07.31. 15:23:35
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2012.12.05. 18:57:06

nem igazán tudom hova írjak, ezt találom a legmegfelelőbbnek: nincs valakinek meg véletlenül az a mém, amikor a számítógép előtt ül a figura, és akk egész nap a barca jár a fejében? úgy van megcsinálva hogy a szövegbuborékban a címer van, és akk több kockából áll (fürdés, evés, gépezés stb)
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2012.12.05. 17:33:26

S.Agüero írta: Ez meg milyen igaz:
"Van a Balkánon egy állam, amely önmagával határos.
Ennyit a cikk hitelességéről... Magyarország mióta balkáni állam? A szöveg többi része (mint ahogy sjd is írta) egyszerű parasztvakítás, felesleges szócséplés és rendkívüli általánosítás. Csak tudnám miért foglalkozik a magyar "viselkedéssel" meg az ország hibáival egy amerikai napilap, és hogy odaát, a tengerentúlon (ahol a nép egy része szerint Európa egy ország) ki a fene az, akit ez az egész érdekel?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.12.05. 17:22:51

Ma az egyik lány osztálytársamtól, akit össz-vissz 3 hónapja ismerek, egy labdát kaptam Mikulás csomagként. 8)
Amit írt nekem versben pedig szerepel ez a 4 sor: :D

Annyit biztosan tudok,
Hogy Matyi egy foci bolond
Amikor kihúztalak téged
A tolltartódról jött az első ihlet.

Merthogy Barcás a tolltartóm. :D
Amúgy vicces, mert az osztályban a fiúk közül mindenki Realos, én vagyok egyedüli Barcás. :oops: :lol: Nyugodjatok meg, oltom őket rendesen. :P :D
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.05. 16:43:22

Game90 írta:Amúgy van itthon Xbox360-am, de már jó fél éve be se kapcsoltam, most tervezem eladni. Szerintem egy ideig nem is fogok konzolt venni, ezek a játékok már nem igazán vonzanak.
Nagyon helyes. :P
messideco írta:A múlt heti témához:
http://www.imdb.com/list/LOy8c7nJL2I/#1
Itt is egy Cassidy :P
Jessica Alba... O:)
Nekem semmi bajom Hortival, nézhetővé tud tenni borzalmas meccseket is a hülyeségeivel. :mrgreen: Mondjuk szerintem az a jó, ha megmarad a dél-amerikai bajnokiknál, meg a hasonló mérkőzéseknél.
sjd írta:Feleennyit időt töltene mindenki valamilyen hasznos tevékenységgel, mint az ilyen frappánsnak szánt szösszenetek alkotásával, és máris előrébb lennénk.
Így van, szerintem nem is kell több szót pazarolni erre.
Aki így látja, így akarja látni a dolgokat, az magának köszönheti, ha nem érzi jól magát Magyarországon.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.05. 16:36:13

Asys írta: Elég szomorú így is Európára nézve, hogy az amerikai kultúrát átvettük
Bocsánat, az amerikai micsodát? :lol: :lol:

Valamennyire egyébként az ott élők tehetségének is köszönhetik sztem, mert az a helyzet, hogy valószínűleg ha mi is ilyen gyökértelen, identitás nélküli nemzet lettünk volna 2-300 évvel ezelőtt, akkor jó eséllyel hozzánk is inkább befelé jöttek volna a népek és nem kifelé, és ebből bőven profitáltak az amerikaiak.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2012.12.05. 16:30:14

Inkább élek egy ilyen országban, mint egy olyanban amit a csőcselék alapított... és felőlem lehet akár mekkora világhatalom, amit ráadásul nem az ott élő emberek tehetségének köszönhet, hanem a természeti adottságoknak és annak, hogy az utolsó háború vagy 150 éve zajlott a területükön.

Elég szomorú így is Európára nézve, hogy az amerikai kultúrát átvettük, mikor a sajátunk fényévekkel megelőzi azt minden tekintetben, persze ez nem csak minket, őket is minősíti... (tanulhattak volna a rómaiaktól)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.05. 16:20:25

S.Agüero írta: " - ezt egy amerikai napilap írta hazánkról, Magyarországról...
Hogyne, a következő cikkük meg gondolom az volt, hogy Messi a Manchester City-be igazolt :roll:
Viszont ha eltekintünk attól, hogy a körítés mekkora parasztvakítás, még önmagában is az. Nagy okosságokat akar mondani, de csak közhelyes tud lenni, és ez úgy nem akkora extra, hogy ez innentől keletre és délre bárhol igazak a leírtak. Úgyhogy inkább túlzásokba próbál esni, mert sírva röhögnének azon mondjuk Kínában, amire ez a cikk parancsba adott cikkekként, Afrikában meg azon, amire anarchiaként hivatkozik.
(Bár ha így végiggondolom, azok alapján, ahogyan itt dolgok le vannak írva, lehet, hogy tényleg egy amerikai újság követte el, esetleg mondjuk annak valamelyik itthonról kivándorolt, "genetikailag alattvaló" újságírója, a stílust mindenesetre nagyon adja)
Ha tippelnem kellene, akkor valamelyik megélhetési panaszkodó honfitársunk írta, az elvtársai (ezt most minden politikai töltettől mentesen értettem) meg villámgyorsan önigazolást találtak benne. (Esetleg londoni és német ip-ről gyorsan meg is osztották facebookon)

Feleennyit időt töltene mindenki valamilyen hasznos tevékenységgel, mint az ilyen frappánsnak szánt szösszenetek alkotásával, és máris előrébb lennénk.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.12.05. 16:04:42

Szerintem nagy arc Horti, persze komoly meccset közvetíteni egy kicsit már idegesítő, de jobb, mint 1-2 kommentátor.

Ez meg milyen igaz:
"Van a Balkánon egy állam, amely önmagával határos. Ahol a legszebb nők élnek, mégis csökken a népesség. Ahol a munkanélküliek dolgoznak a legtöbbet, ahol a legtermékenyebb földön éhező emberek élnek. Ahol a vonatok menetrend szerint késnek. Ahol mindenki focizik, mégis vízilabdában, kosárlabdában, kézilabdában és röplabdáb
an jeleskednek. Ahol mindenki siet a munkába, de senki sem érkezik be időre. Ahol a nyolcórás munkaidő tizenkét órás. Ahol az egészségügyi ellátás ingyenes, de a gyógykezelés drága. Ahol az újságírók szabadon írhatnak bármit, amit parancsba kapnak. Ahol a világválság állampolgárságot kapott. Ahol a közbeszerzések titkosak, az államtitkok nyilvánosak. Ahol a háborúk sosem érnek véget. Ahol a történelem naponta megismétlődik. Ahol a leggazdagabbak azok, akik egy napot sem dolgoztak. Ahol a külföldi valuta felváltotta a hazait. Ahol az emberek megünneplik a családi védszent napját, de káromolják Istent. Ahol az okosakat, értetlenségből, bolondnak nézik, a bolondokat meg tehetségesnek. Ahol az írástudatlanok írják a történelmet. Ahol a törvények törvénytelenek, az anarchia pedig normális állapot. Ahol a hatalom megveti a polgárokat, mint nem kívánatos tanúkat. Ahol a jövőből élnek, mert a jelenhez nincs joguk. Ahol mindenki mindenkire mosolyog, de senki senkinek nem jóakarója. Ahol a bírósági eljárások tovább tartanak, mint egy élet. Ahol az árvíz a talajöntözés egyetlen módja. Ahol megidézik a diktátort, a demokráciát pedig a hülyék adójának tekintik. Ahol úgy gondolják, az ország annál jobban fejlődik, minél jobban visszafejlődik. Ahol nem vagy normális, ha nem bolondultál meg. Ahol csak azért élsz, hogy meghalj. Ahol az idő végtelen, és a butaság múlhatatlan…
" - ezt egy amerikai napilap írta hazánkról, Magyarországról...
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.12.05. 16:02:34

"And my heart will leave you never."
Válasz küldése