Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.08.19. 18:26:46

Siófok... múlt hónapban voltunk haverokkal lent, hát elégé rosszul sült el a buli... én pl. majdnem kórházban kötöttem ki, inkább nem részletezném hogy miért.

Azzal a céllal mentünk le, hogy becsajozzunk, de komolyan, nem jött össze... Pedig nem vagyunk csúnyák, sőt :P
KépKép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.08.19. 18:11:39

lui1698 írta:1. Siófok
Akkora buli az a hely (főleg nekem, kb. rájöttem, hogy a legputribb helyen lakok az országban), hogy valami eszméletlen.
Nekem is sikerült oda eljutnom, de én annyira nem vagyok elájulva. Mármint tényleg kb. annyi élet van ott, mint bp-n, de ahogy néztem, a petőfi sétány 95%a olyan éttermek és koktélbárok összessége, ami finoman szólva is német pénztárcára van tervezve, az ilyen 3000 Ft-os Flirtről meg Palace-ról már nem is beszélve. Captain Morganban meg Renegadeben éjfélkor nem volt szinte ember. Palaceba sikerült bejutni csütörtökön egy habpartyba (hogy az mekkora állatság), de nekem nem tűnt olyan nagy bulinak. Ráadásul ott is tipikusan az a helyzet, hogy a fiú-lány arány durván 3 az 1hez, a jó nők meg már mind foglaltak. (Nem mondom, hogy olyan istentelenül rossz volt, mert jó zenék is voltak tképpen, de hogy én még egyszer 3k-t adjak ki ilyenért....)
Na mind1, azért hangulatos volt hajnal 4kor a habtól csatakosra ázva félmeztelenül mászkálni Siófokon. Útközben meg összefutottunk egy sráccal, akit a haverjai otthagytak, lemerült a telefonja és gyalog akart hazamenni Zamárdiba :D Aztán felvilágosítottuk, hogy fél óra múlva megy a vonat, és végül elkísértük az állomásig.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2012.08.19. 16:54:53

csababarca írta:
lui1698 írta: Akkora buli az a hely (főleg nekem, kb. rájöttem, hogy a legputribb helyen lakok az országban), hogy valami eszméletlen.
Siófok nagyon király hely, a sétány az tiszta külföld fílinges,remek bulihelyek vannak. persze drága,de okosan meg lehet oldani,mindenhol vannak akciók. én idén összesen 2 hetet voltam lent,plusz vagy 4 hétvégén 1 napos bulitúra :D
de mindig totál.
aki fiatal és teheti oda menjen,nem fog csalódni.
jah és a giroszok isteniek :)
Siófok..Nem a szívem csücske,annak ellenére hogy ott születtem. Az a baj hogy majdnem olyan mint Pest. Persze aki inkább bulizni,pörögni akar annak ideális,de nem árt észnél lenni az éjszakában. Mondjuk már nem olyan gáz a helyzet mint pár éve.
Kép
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.08.19. 16:18:20

A sport2 csak nekem nem működik?
Az történik ha odakapcsolok akkor 2 másodpercig minden rendben de utána megáll a kép és ennyi.

Mi lehet a baj?
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15453
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.08.18. 12:47:53

lui1698 írta: Akkora buli az a hely (főleg nekem, kb. rájöttem, hogy a legputribb helyen lakok az országban), hogy valami eszméletlen.
Siófok nagyon király hely, a sétány az tiszta külföld fílinges,remek bulihelyek vannak. persze drága,de okosan meg lehet oldani,mindenhol vannak akciók. én idén összesen 2 hetet voltam lent,plusz vagy 4 hétvégén 1 napos bulitúra :D
de mindig totál.
aki fiatal és teheti oda menjen,nem fog csalódni.
jah és a giroszok isteniek :)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.08.18. 12:30:53

1. Siófok
2. Van amire emlékszek. (azért magamhoz képest visszafogottan adtam elő, főként a 3. pont alanyai miatt.)
3. Van akire emlékszek. (fú bmeg, de rossz visszajönni tahófalvára a pudvás retkek közé)

Hajózáshoz hozzátartozik, hogy reggel 6-kor értem haza és 8-kor már úton voltunk a kikötőbe.

Mondjuk azért így is sikerült egyszer úgy betintázni, hogy séta közben józanodtam ki, és azt vettem észre, hogy fingom nincs hol vagyok.
Belőttem a parsztdzsipit, megkerestem a tavat, onnan elindultam felfelé az első ismerős pontig, onnan addig mentem minden irányba és vissza míg haza nem találtam.

Akkora buli az a hely (főleg nekem, kb. rájöttem, hogy a legputribb helyen lakok az országban), hogy valami eszméletlen.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.08.18. 11:42:12

lui1698 írta:No, kedves népeim, jelentem épségben túléltem a nyaralást, úgyhogy ismét aktívan részt tudok venni a fórum életében.
Gondolom kivagy, mint az ázott kutya, ezért csak három kérdésem lenne:
1. hol voltatok nyaralni?
2. emlékszel, hogy mennyit ittál?
3. bitches?

Bob, a nyaralásod után ugyanezek a kérdések várnak rád is :P
lui1698 írta:És egyet jegyezzetek meg: SOHA ne menjetek hajótúrára másnaposan!
Ezeket lehetne gyűjteni, én azt írtam nyaralás után, hogy ne nyeljetek félre májkrémet, mert elég kellemetlen...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.08.18. 09:00:14

No, kedves népeim, jelentem épségben túléltem a nyaralást, úgyhogy ismét aktívan részt tudok venni a fórum életében.

Rímklub szépen elrajtolt, és vissza is csúszott a kis gyíkom a medencémbe azok után, hogy elolvastam a műveket. (ti kajak jártatok iskolába, vagy honnan írtok ilyen vereket? )

Filmklub: holnap jövök a heti filmmel, és az elmaradásokat is szépen igyekszek majd pótolgatni.
Fósztnak üzenem, hogy a madridistás klub is téma, és szerencsémre az elmúlt 3 körben kb. 2 olyan film volt amit még nem láttam, szóval ha nagyon akarom hétfőre utol érem a mezőnyt. 8)

Amúgy minden oké, lassan kijózanodnék, erre jön a 20.-a. Azzal a bandával akivel nyaralni voltunk. :roll:
És egyet jegyezzetek meg: SOHA ne menjetek hajótúrára másnaposan!
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2012.08.15. 20:44:15

bowlinggolyo írta:Az meg, hogy mennyi pénzt adnak szerintem teljesen jogos, most ki lehet térni, h az amcsik bezzeg csak 5 millát kapnak 1 aranyért, de nekik a havi fizetésük közel sincs a hazai élsportolókéhoz
Pont most olvastam egy elég érdekes cikket, melyben a nagymenők fizetéséről szerződéseiről van szó. Ebben a cikkben írják, hogy Phelps eddig 100 millió :shock: $-t keresett. Bolt az adidastól 9 milliót kap évente, szóval ezért nem értem, hogy a magyarokat az olimpiai érmeseket miért nem lehetne felkapni. Pl a Pepsi reklámban is szerepelt Gera csak a magyarok miatt (Mo.-on fogalmazott reklám). Az Adidas vagy más nagy vállaltok szerintem simán elbírnák azt, hogy felemelje őket itthon és nem lenne ennyire siralmas a magyar sport helyzete.

A cikk
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.08.15. 18:07:04

nem kell valakinek upc internet? :)
költözés miatt fel kellene bontanunk a szerződést,de nem szívesen fizetném ki azt a 30.000ft-ot érte és át lehet íratni más nevére is. magunkkal vinni nem tudjuk,mert az új lakásban már van net. ingyenes az átíratás,ha mégis van költsége,akkor azt átvállalom. stabilan töltök vele 3.5mb/s-os sebességgel magról
jelenleg 6800ft-ot fizetünk érte,de ez nem mérvadó,mert vissza lehet vetetni a sebességet,ha valakinek nem kell ekkora
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2012.08.14. 22:34:49

Lazítsatok egy kicsit.

Először azt hittem hogy valami vicc,de sajnos nem az. Állásfoglalás a borús hangú időjárás-előrejelzések ellen Hihetetlen hogy ilyen embereknek van munkája..
Kép
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2012.08.14. 22:03:08

Mezner2 írta:Hát ez sem egészen így van,több műsorban is elmondta,külön erre a részre kitérve,hogy ez a mai világban már valóban így néz ki,hogy ha pár ultra befolyásos arc összefog akkor pillanatok alatt csődbe visznek egy országot(ez teljesen elképzelhető is) a spekuláció szintén nem kitalált dolog... (2008 gazdasági válság előzményei...) Elmondta külön azt is,hogy a személyek és a következmények fel vannak gyorsítva,illetve nem valósak, de amiből kiindul az egész KONSPIRÁCIÓ és a tények azok igazak.
Az ami 2007ben a subprime válsággal kialakult és az, hogy a görögök miért tartanak ott ahol, az teljesen más tészta. Pár tény a könyvben tényleg igaz, de sokan például az állampapíros dolgot, amikor növelni kell az állampapír kamatát, mert 5%on már nem értékesíthetek hiszen azon a piac nem venné meg. Ezt sokan úgy értelmezték, hogy ez támadás a magyar gazdaság ellen stb. stb. Pedig a másodlagos kereskedésnek ez a lényege, ha azzal jobban keresek, akk minek vegyek egy értéktelenebb dolgot? Ezen a dolgon csak olyan akad fent aki nem tanult soha közgázt, mert igazából ezek a változások mozgatják az egész rendszert. A görög válságról nem tudok igazán hiteles filmet, de a jelenlegi gazdasági válságról 2 nagyon jó filmet ajánlok a figyelmetekbe. Az egyik az Inside Job (Bennfentesek) a másik egy HBO film, ezért egy kicsit hollywoodira sikerült annak a címe Too Big to Fail (Válság a Wall Streeten)
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.08.14. 21:52:59

Mihu írta:Srácok, én nem akarok beleszólni, de ebből dádá lesz, ha így folytatjátok :roll: Pedig én is nagyon szívesen beszállnék a vitába, de nem akarom, hogy ki legyen csipkézve a pici kis szám :D
Beleszólhatsz nyugodtan, főleg ha igazat beszélsz :)

akkor holnaptól strigulázok visszamenőleg, jóéjt.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2012.08.14. 21:47:35

Mihu írta:Srácok, én nem akarok beleszólni, de ebből dádá lesz, ha így folytatjátok :roll: Pedig én is nagyon szívesen beszállnék a vitába, de nem akarom, hogy ki legyen csipkézve a pici kis szám :D
Hát ja.. néhány hónapja kerek-perec kimondták a fejesek, hogy a fórum nem a politikai viszályokra való. :wink:
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.14. 21:31:49

bowlinggolyo írta:
Annyira szeretem amikor az emberek teljesen komolyan vesznek egy olyan
könyvet amiről maga az író is úgy vélekedik, hogy ez csak kitaláció. Lehetnek részben átfedések a valósággal, de amit Frei leír a könyvében az nem teljesen úgy történt, mert 1 ha leírná az igazat már rég nem élne 2 a könyvet ki se adták volna.
Hát ez sem egészen így van,több műsorban is elmondta,külön erre a részre kitérve,hogy ez a mai világban már valóban így néz ki,hogy ha pár ultra befolyásos arc összefog akkor pillanatok alatt csődbe visznek egy országot(ez teljesen elképzelhető is) a spekuláció szintén nem kitalált dolog... (2008 gazdasági válság előzményei...) Elmondta külön azt is,hogy a személyek és a következmények fel vannak gyorsítva,illetve nem valósak, de amiből kiindul az egész KONSPIRÁCIÓ és a tények azok igazak.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.14. 21:22:54

Srácok, én nem akarok beleszólni, de ebből dádá lesz, ha így folytatjátok :roll: Pedig én is nagyon szívesen beszállnék a vitába, de nem akarom, hogy ki legyen csipkézve a pici kis szám :D
Kép
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2012.08.14. 21:21:15

Asys írta:Előre is bocsi, de az ilyenekre mindig ugrok (ilyen a természetem) :) Kifejthetnéd igazán, hogy melyik is pontosan az a demokrácia aminek Magyarországon a látszata van azaz melyikre gondoltak az emlegetett külföldi lapok munkatársai? Mert a demokrácia elég tág fogalom, és csak egy meghatározás igaz mindegyik válfajára: "a többség uralma" (amit én személy szerint másképp fejeznék ki, de az a magánvéleményem)
Pont erről van szó, hogy a többség uralma, de a mai politikai elit kisajátítja a dolgokat lásd magánnyugdíj pénztárak. Ennek nm csak gazdasági problémái vannak, miből fogja az állam kifizetni az én nyugdíjamat, de olyan autokratikus eszközökkel tették mind ezt, ami nem felel meg a többség uralmának.
Mezner2 írta:Nem sok köze volt hozzá :roll: teljesen más okai vannak annak,aki utána olvas nagyon érdekes dolgokat talál..(Frei könyvét tudnám esetleg közvetve ajánlani)
Annyira szeretem amikor az emberek teljesen komolyan vesznek egy olyan könyvet amiről maga az író is úgy vélekedik, hogy ez csak kitaláció. Lehetnek részben átfedések a valósággal, de amit Frei leír a könyvében az nem teljesen úgy történt, mert 1 ha leírná az igazat már rég nem élne 2 a könyvet ki se adták volna.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bowlinggolyo 2012.08.14. 21:23:28-kor.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.14. 21:08:11

messideco írta:Én speciel azon gondolkoztam, hogy nem közvetlen módon, de Görögország is az olimpia miatt nyel/t annyit nem?
Nem sok köze volt hozzá :roll: teljesen más okai vannak annak,aki utána olvas nagyon érdekes dolgokat talál..(Frei könyvét tudnám esetleg közvetve ajánlani)
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2012.08.14. 20:56:41

bowlinggolyo írta:gyakorlatilag a látszat demokráciát emlegetik
Előre is bocsi, de az ilyenekre mindig ugrok (ilyen a természetem) :) Kifejthetnéd igazán, hogy melyik is pontosan az a demokrácia aminek Magyarországon a látszata van azaz melyikre gondoltak az emlegetett külföldi lapok munkatársai? Mert a demokrácia elég tág fogalom, és csak egy meghatározás igaz mindegyik válfajára: "a többség uralma" (amit én személy szerint másképp fejeznék ki, de az a magánvéleményem)
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2012.08.14. 20:36:48

Három pályázó van, Madrid, Tokió és Isztambul.
Nem tudom, hogy például a finnek megpályáznának-e egy ilyet, ők nyilván képesek lennének megcsinálni, de akarják-e? Nekem nem tűnik rongyrázó országnak. Ha a 15 nem is stimmel, húsz országnál semmiképpen nem több az egész. Doha másfélszer akkora mint Debrecen, furcsa lenne egy ekkora városban olimpiát látni. Az egész ország akkora, mint két közepes magyar megye, bent a sivatagban. Pénzük van, meg nyilván lesz foci-VB is, de akkor is furcsa lenne ott egy olimpia.
Én igazából a lehetséges rendező országokra gondoltam, (és ebből a szempontból Abu-Dzabi és Dubaj sem számít kettőnek) hogy abból van kevés, nyilván városból lehet még egy párat találni, nem volt még pl. sanghaji, chicagoi, new yorki, és szentpétervári olimpia. De alapvetően csak az országok egy nagyon kis hányada játszik.
Avatar
PPP
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2012.03.16. 15:27:09

2012.08.14. 20:30:53

messideco írta:Én speciel azon gondolkoztam, hogy nem közvetlen módon, de Görögország is az olimpia miatt nyel/t annyit nem?
hát igen, kivette belőle a részét az olimpia rendezése is :? de hát a lengyelek is nézik az új stadionjukat, hogy ezután ki fogja megtölteni őket??
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.14. 20:25:09

HAnonymus írta:Én meg pont azon gondolkoztam kb a záróünnepség alatt, hogy akkora monstre dologgá vált az olimpia, hogy a világon 10-15 országnál nem nagyon van több, amelyik reálisan képes lenne megrendezni. Persze, valamilyen nézőpontból alkalmasabbak vagyunk rá mint Szudán, Bolívia vagy Albánia, de szerintem az aktuális világgazdasági helyzettől függetlenül belerokkanna az ország egy rendezésbe. Az, hogy éppen válság van, vagy nincs válság, csak azon változtatna, hogy kicsit rokkanunk bele, vagy nagyon.
Az egész nekem egyébként onnan jutott eszembe, hogy találgattam, vajon hol lesz az olimpia Rió után, és arra jöttem rá, hogy egyre inkább ismétlődni fognak a helyszínek, pont a fenti okok miatt. (Aztán lehet hogy baromira nem így lesz...)
Hát én azért még simán belevenném Katart, Abu Dhabit, Dubai-t is. És akkor még ott vannak azok az országok, ahol már régen volt olimpia, de rendelkeznek más várossal, ahol meg lehetne rendezni. De ott van pl. Svédország, ahol eddig először és utoljára '12-ben rendeztek Olimpiát. Vagy Helsinki, ahol meg '52-ben. De egyébként ugye bevett szokás, hogy a kontinensek közt megosztják a rendezés jogát. Általában 2 Európán kívüli után jön vissza ide az Olimpia. Úgyhogy valószinű Rió után vagy ázsiai, vagy amerikai lesz. Az afrikaiakat kizárt dolognak tartom, hogy meg tudnának rendezni egy ilyen sporteseményt. Ugye '10-ben volt ott a vb, és ott egyébként is csak Dél-Afrikát tudom elképzelni, mint rendező ország. Úgyhogy én vagy egy amerikai várost, vagy pedig egy arab országot tudok elképzelni következő helyszínként. Katar érdekes, mert egyébként rájuk adnám a legkisebb odds-ot, de nem tudom hogy egymás után kétszer megcsinálják-e, hogy odaadják egy országban 2 éven belül a foci vb-t, és az Olimpiát...Úgyhogy marad Dubai, vagy Abu Dhabi.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.08.14. 20:20:47

Én speciel azon gondolkoztam, hogy nem közvetlen módon, de Görögország is az olimpia miatt nyel/t annyit nem?
"And my heart will leave you never."
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2012.08.14. 20:00:50

Én meg pont azon gondolkoztam kb a záróünnepség alatt, hogy akkora monstre dologgá vált az olimpia, hogy a világon 10-15 országnál nem nagyon van több, amelyik reálisan képes lenne megrendezni. Persze, valamilyen nézőpontból alkalmasabbak vagyunk rá mint Szudán, Bolívia vagy Albánia, de szerintem az aktuális világgazdasági helyzettől függetlenül belerokkanna az ország egy rendezésbe. Az, hogy éppen válság van, vagy nincs válság, csak azon változtatna, hogy kicsit rokkanunk bele, vagy nagyon.
Az egész nekem egyébként onnan jutott eszembe, hogy találgattam, vajon hol lesz az olimpia Rió után, és arra jöttem rá, hogy egyre inkább ismétlődni fognak a helyszínek, pont a fenti okok miatt. (Aztán lehet hogy baromira nem így lesz...)
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2012.08.14. 19:48:00

Bob_Marley írta:Szerintem inkább nyom a latba Olimpiát tekintve is,hogy a magyar gazdasági helyzet nevezzük úgy ahogy bowlinggolyó, miszerint labilis.Befektetés szempontjából is jobb elvinni egy olyan országba ami lehet nem annyira fejlett, de konstans gazdasági fejlődést mutat, s nem is kicsit.
Én nem mondom , hogy a jelen gazdasági helyzetben képesek lennénk egy Olimpiát megrendezni, csak azt, hogy az ahhoz kellő infrastruktúrával és fejlettségi szinttel rendelkezünk. A gazdaságot viszont jócskán befolyásolja a politikai megítélésünk is, nem hiába esett a forint egy jó 5-6 forintot az euróval szemben amikor kinyitotta a száját Kósa bácsi. A feltevéseimet, hogy az EKB-ban és máshol nem a legmegfelelőbben ítélnek meg (gyakorlatilag a látszat demokráciát emlegetik és ténylegesen a legveszélyesebb embernek tekintik Orbánt Európába(politikai tekintetben)) azt nem a semmiből veszem, hanem volt szerencsém idén nyáron az EKB-ban járnom tanulmány úttal és mondtak 1-2 érdekes dolgot.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Válasz küldése