Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.06.12. 11:05:34

Na mos Kash féltékeny lesz
Nem leszek, csak lehet hogy kevesebb hsz-t olvastok majd tőlem, aztán döntsétek el, hogy ez jó-e nektek vagy nem. :D
Amúgy is az én időm itt már lejárt, azon gondolkodtam hogy tölröm a acc-omat, és csak lélekben leszek itt veletek... :(
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.12. 09:41:42

miihii írta:
Bob,ez egy nagyon csodálatos post volt tőled,tükrözi a zsenialitásodat és a remek ritmusérzékedet.Én nagyon örülök,h itt vagy köztünk,ügyesen forgatod a klaviatúrát és szupcsi videókat tolsz be nekünk :mrgreen:
:oops: Az adminisztrátor úr leszállt a földi halandókhoz :D

Na mos Kash féltékeny lesz :lol:

"Hülye vagy ha asszed, hogy a party megvár, én elviszlek a jövőbe mint Marty McFly "
Vannak ám rólad is exkluzív buli fotók :D
Ha állat a party jön a partyállat :arrow:
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.06.11. 23:12:58

Bob_Marley írta:
El fanático írta: Amúgy is fura lenne, ha mindenki-minden hozzászólás után körbe lenne udvarolva, hogy milyen okos meg ügyes. Kicsit melegebb lenne a hangulat rögtön :-P
És mi lenne ezzel a baj ? :D Családias lenne a légkör mehetne a bugi:
Kép
:mrgreen:
Így van,nincs semmi baj a melegebb hangulattal.Jöhetnek vissza a régi szép idők,Fluoreszálós avák,meg a többi finomság :P

Bob,ez egy nagyon csodálatos post volt tőled,tükrözi a zsenialitásodat és a remek ritmusérzékedet.Én nagyon örülök,h itt vagy köztünk,ügyesen forgatod a klaviatúrát és szupcsi videókat tolsz be nekünk :mrgreen:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.11. 22:21:41

El fanático írta: Amúgy is fura lenne, ha mindenki-minden hozzászólás után körbe lenne udvarolva, hogy milyen okos meg ügyes. Kicsit melegebb lenne a hangulat rögtön :-P
És mi lenne ezzel a baj ? :D Családias lenne a légkör mehetne a bugi:
Kép
:mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.06.11. 22:20:24

Kedves ifjú fórumozó-társunk, Kash!

Tudod, az életben - mint, ahogy a fórumon is - a dicsérő szavakat nem mérik bőkezűen, sokszor még akkor sem, ha igazán megérdemelnéd.
Ellenben, ha hibázol, azért nem marad el a büntetés.

Ezzel csupán azt szeretném mondani: ha nem szólnak rád, hogy ezt vagy azt ne, akkor jól csinálsz mindent - itt a fórumon. Az életben nem figyelmeztet senki - ha hibázol, akkor véged. Szóval senkitől ne várd, hogy segítsen növelni az egódat, mert szemmel láthatóan amúgy sincs ilyen jellegű problémád.
Amúgy is fura lenne, ha mindenki-minden hozzászólás után körbe lenne udvarolva, hogy milyen okos meg ügyes. Kicsit melegebb lenne a hangulat rögtön
Éjj, most megfogtál.
Nem biztos, hogy jól értelmezem, amit mondassz, mindenesetre most kicsit elszégyeltem magam.
Próbálok a dolgok mögé látni, és visszaolvasva a saját hsz-em, arra jöttem rá, hogy te rájöttél arra, amit elszeretnék itt érni...ezt majd PÜ-ben mebeszéljük.
Ha valamit nagyon félreértettem, szólj.
Kép
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2012.06.11. 22:16:17

Kash írta:Arra jöttem rá, képzeljétek el, hogy minnél több hsz-em van, annál kevesebb hülyeséget irok. :lol:
Remélem, ezt ti is igy gondoljátok, mivel nagyon örülnék egy megerősitésnek. :D
Kedves ifjú fórumozó-társunk, Kash!

Tudod, az életben - mint, ahogy a fórumon is - a dicsérő szavakat nem mérik bőkezűen, sokszor még akkor sem, ha igazán megérdemelnéd.
Ellenben, ha hibázol, azért nem marad el a büntetés.

Ezzel csupán azt szeretném mondani: ha nem szólnak rád, hogy ezt vagy azt ne, akkor jól csinálsz mindent - itt a fórumon. Az életben nem figyelmeztet senki - ha hibázol, akkor véged. Szóval senkitől ne várd, hogy segítsen növelni az egódat, mert szemmel láthatóan amúgy sincs ilyen jellegű problémád.
Amúgy is fura lenne, ha mindenki-minden hozzászólás után körbe lenne udvarolva, hogy milyen okos meg ügyes. Kicsit melegebb lenne a hangulat rögtön :-P
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.06.11. 18:56:24

Egyenlőre nem érzek olyan nagy változást, de hidd el, ha lesz aki rád szóljon és ahogy telik az idő kiismered a fórumozás fortélyait vagy íratlan szabályait, akkor előbb-utóbb komolyan veszünk.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.11. 18:17:52

Kash írta: Meg én is jobban megértem azt, amit leirtok, mondjuk BOB a te hsz-ed kétszer kellett elolvasnom, hogy rájöjjek hogy mire célzol. :D
?Ne már, pedig kifejezetten szoktam figyelni (ezért is hosszúak a hsz-im amúgy :D) hogy érhetően leírjak mindent zárójeleket használva tagolva visszacsatolva gondolatokra...hú át kell gondolnom akkor, s érhetőbben fogalmazni :D Ezek után fél oldalak helyett lesz 4 de sebaj 8)

Amúgy meg szerintem nem személyhez kapcsolódó, hogy komolyan vesz valaki vagy nem.A hülyeség hülyeség marad akkor is ha Cicero írja meg akkor is ha Cristofel.És fordítva :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.06.11. 18:17:35

daffy írta:hát ez nem szomorú.. :Dmagasfeszültségű vezetékbe szorult a hímtagja

hogy egy kicsit visszatérjek a csillagászatra. ha tényleg volt a "nagy bumm",az mitől volt. ha volt,akkor minden irányban elterjedt egy rakás törmelék,de az a valami,ami felrobbant,az miben volt? tehát mi volt az a tér,amit elkezdett tágítani. nagyon nagynak kellett lennie a felrobbant dolognak,ha ki tud belőle alakulni ennyi minden vagy ha nem abból alakult ki,akkor miből és az hol volt? a tágulás határa elviekben létezik,de ott mi van,falnak mész? mi van azon túl? ha minden szétszóródott a robbanástól,akkor az eredeti helyen most nincs semmi? ha a robbanás egyirányú,akkor miért mozognak a "dolgok" különböző irányban?
Huh mennyi kérdésed van a témában :)
Szerintem a mostani tudásunkkal felfoghatatlan dolgok ezek a méretek, távolságok fizikai és más egyéb dolgok.
Én azon lepődtem meg ami végül is a témába is vág meg nem is az a párhuzamos univerzum.
Állítólag már elfogatott tény a létezése szóval nincsenek már nagyon nagy tudományos viták ez ügyben.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.06.11. 18:14:11

Kash írta:Arra jöttem rá, képzeljétek el, hogy minnél több hsz-em van, annál kevesebb hülyeséget irok. :lol:
Remélem, ezt ti is igy gondoljátok, mivel nagyon örülnék egy megerősitésnek. :D
Hidd el, sztem több kezemen meg tudom számolni,aki másképp gondolja :P Uh erre mérget ne vegyél,inkább azt a pénzt tedd el a fórumozás költségeire :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.06.11. 18:12:10

Bob_Marley írta:
Kash írta:Arra jöttem rá, képzeljétek el, hogy minnél több hsz-em van, annál kevesebb hülyeséget irok. :lol:
Remélem, ezt ti is igy gondoljátok, mivel nagyon örülnék egy megerősitésnek. :D
Kezdésnek olvasd el még egyszer amit írtál és rájössz a cáfolatra :mrgreen: (csak szimpla kis szurkálódás volt ne vegyük komolyan, de magas labdákat illik lecsapdosni :D)
Jó, most ettől a hsz-től tekintsünk el... :D
De most komolyan, sokkal komolyabban vesztek mostanásg más topikokban, nem!?
Meg én is jobban megértem azt, amit leirtok, mondjuk BOB a te hsz-ed kétszek kellett elolvasnom, hogy rájöjjek hogy mire célzol. :D
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.11. 18:08:35

Kash írta:Arra jöttem rá, képzeljétek el, hogy minnél több hsz-em van, annál kevesebb hülyeséget irok. :lol:
Remélem, ezt ti is igy gondoljátok, mivel nagyon örülnék egy megerősitésnek. :D
Kezdésnek olvasd el még egyszer amit írtál és rájössz a cáfolatra :mrgreen: (csak szimpla kis szurkálódás volt ne vegyük komolyan, de magas labdákat illik lecsapdosni :D)
Kép
Kép
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.06.11. 18:06:03

Arra jöttem rá, képzeljétek el, hogy minnél több hsz-em van, annál kevesebb hülyeséget irok. :lol:
Remélem, ezt ti is igy gondoljátok, mivel nagyon örülnék egy megerősitésnek. :D
Kép
Avatar
bouba
Capitá del Barça
Hozzászólások: 968
Csatlakozott: 2007.02.04. 11:19:25

2012.06.11. 16:05:06

A németek zöld EB melegítője nagyon tetszik! Nem tudjátok hol lehet rendelni? (lehetőleg német címer nélkül)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.06.11. 13:38:53

Ha mar a vilagegyetemrol beszelunk, illetve az univerzumrol, itt van az egyik kedvenc kepem, nagyon erdekes:

Kép
KépKép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.06.11. 13:23:20

azt tudtátok h az ember reggelente 1,5-3 centivel magasabb mint este? :shock:

mérjetek le, lesz megdöbbenés :shock:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.06.08. 11:22:41

hát ez nem szomorú.. :Dmagasfeszültségű vezetékbe szorult a hímtagja

hogy egy kicsit visszatérjek a csillagászatra. ha tényleg volt a "nagy bumm",az mitől volt. ha volt,akkor minden irányban elterjedt egy rakás törmelék,de az a valami,ami felrobbant,az miben volt? tehát mi volt az a tér,amit elkezdett tágítani. nagyon nagynak kellett lennie a felrobbant dolognak,ha ki tud belőle alakulni ennyi minden vagy ha nem abból alakult ki,akkor miből és az hol volt? a tágulás határa elviekben létezik,de ott mi van,falnak mész? mi van azon túl? ha minden szétszóródott a robbanástól,akkor az eredeti helyen most nincs semmi? ha a robbanás egyirányú,akkor miért mozognak a "dolgok" különböző irányban?
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.06.07. 13:28:32

messideco írta:Vágónak nem is az volt a célja, inkább segítette az értelmesebb embereket :)

Kalap: politika, ismét :P :D
Nem fejtettem ki direkt, de amúgy részben igen :D Friderikusz esetében más oka is van :)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.06.07. 13:16:05

Rumig írta:
miihii írta: Az "evolúciós kikukázás" meg lehet,h nem tuti,mivel elvileg pölö a lábujjunk kisujjára sincs tkp. szükségünk se az egyensúlyozáshoz,se semmihez,így fölösleges,de mégis rajtunk van még :D
A nagy tudományos eszmecsere közepette (amit passzívan követtem vizsgára tanulás közben) úgy érzem, nem szabad elsiklani eme apróság felett. :shock:
Több magyarázatot is el tudok képzelni. :idea:
Egyrészt úgy látszik az evolúciós kikukázás mégis tuti, csak miihiinél nem volt tökéletes. Bár eddig nem tudtam, h korábban az emberek valamelyik -ezt nem részletezted- lábujján még volt külön egy kisujj, de ezúttal felhívom a figyelmedet, h bizony már nincs :!: :wink: Legalábbis az enyémen, és a környezetemben sem tudok másról. Eddig te is titkoltad fórumtalin :P (De majd a következőn megnézzük :wink:)

Másik lehetőség, h már létezik időgép, vagy ami valószínűbb, teleport - csak még nem tökéletes, de miihii barátunknak már volt alkalma kipróbálni, feltehetőleg egy másik ember társaságában. Ez megmagyarázná, hogyan került egy kisujj valamelyik lábujjára.

Ezen túl már csak azt tudom elképzelni, h miihii már megjárta a Marsot, csak az ottani klíma rossz hatással volt a szervezetére, de mivel gondolom megtiltották neki az expedíció említését, ezért annak következményét, a lábujjon lévő kisujjat is titkolnia kell. :-#
De most csúnyán elszóltad magad :twisted: :lol: :mrgreen:
A francba,úgy érzem elszóltam magam :oops:

De akkor,ha már lelepleződtem,kiteregetem a szennyest.Tehát valójában én egy felettébb ritka fajba tartozok,a párosujjú főemlősébe. Nem,nem vagyok rokonságban a párosujjú patásokkal,bár mifelénk istenként vannak tisztelve,marhára szeretjük őket.Származásom helye egy Messi-Messi galaxis,melyen csodaszép minden és 47ezerből az egész család meg tud élni.Ide szimpla turistaként érkeztem és a célbolygó azért lett éppen a Föld,mert otthon is hallottuk az ütemes kántálást hetente többször is: MEEEESSSSIIII MEEESSSSIIII MEEESSSSIIII ....
Gondoltam meglesem ezt a sárgolyót,ha már így szeretnek minket,Messi-Messi galaxisiakat,h fohászkodnak a népek hozzánk.
Csak aztán beütött a krach.Egyrészt,mivel a sugárnyaláb,amin érkeztem,előre nem látható körülmény miatt gellert kapott. arra emlékszem csak,h vmi maszat került az arcom elé és mire letöröltem,ott termett előttem egy fura égi szerzet,aminek a neve MASAT volt.Mivel indulásomkor még nem volt a légtérben ez a szerkezet,így nem tudtuk bekalkulálni,így összeütközésbe keveredtem vele,amitől majdnem be(kal)kuláltam én is. Így lett,h nem az eredeti célállomáson landoltam,Katalóniában,hanem ezen a Magyarországnak nevezett bázison. Sajna a mi fizetőeszközünk itt nem használható,így nem is nagy a mozgásterem,itt ragadtam. Mostmár szeretnék hazajutni,de sajna a kütyüm,amivel meg tudnám oldani,szintén összeMASATolódott,így használhatatlanná vált. A telefonkártyámhoz pedig ezen a bolygón nincs kompatibilis készülék,ezért sürgetném én is ezt a Mars expedíciót,mert onnét végre haza tudnék telefonálni,h jöjjenek értem.
Tehát ez a története a békés turistautamnak,mely végül katasztrófaturizmusba torkollt.

Egyébként a középső lábujjunkon van a kisujj,ami nagyon hasznos tud lenni,mert mi gyakran használjuk ezt az egymással való kommunikációnk során,mutogatni szoktunk vele,h jobban érthetővé váljon a mondandónk. Egyetlen pozitívuma ittlétemnek a felfedezés,h ezen planétán is népszerű ez az ujjhasználat,bár kissé fura,h ti a kezetek középső ujját használjátok,pedig nincs is rajta kisujj :shock: De meg lehet szokni,már kezdek rákapni én is.Bár néha kissé furán reagálnak rá az emberek,a baráti gesztusomra üvöltözéssel és testi épségem fenyegetésével :? Ezt rájuk szoktam hagyni,mondván áááhh,földlakók :roll:

Tehát végszóként,szomorú történetem után kérlek benneteket,h támogassátok a Mars a Marsra akciót,mert ez kis lépés lenne az embernek és egy hosszúlépés nekem [-o< Köszönöm!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.06.07. 12:53:34

Vágónak nem is az volt a célja, inkább segítette az értelmesebb embereket :)

Kalap: politika, ismét :P :D
"And my heart will leave you never."
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.06.07. 12:52:17

lui1698 írta:
messideco írta:Vágó István:
Kiválóan beszél angolul, németül, franciául, spanyolul (e négyből felsőfokú és szakmai nyelvvizsgája van), interjúképesen olaszul és portugálul, továbbá megérteti magát oroszul, lengyelül és svédül. Írni tud arabul, törökül és hindiül. Foglalkozott a finn és a japán nyelvvel is
:shock: Így maradtam...
De Friderikusznál jobban senki se tudja leégetni a játékosokat....
Én meg Vágót a tudása ellenére, illetve Friderikuszt is utálom, bármennyire jók a szakmájukban, az emberiségben elég alja helyet foglalnak csak el...
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.06.07. 12:41:56

messideco írta:Vágó István:
Kiválóan beszél angolul, németül, franciául, spanyolul (e négyből felsőfokú és szakmai nyelvvizsgája van), interjúképesen olaszul és portugálul, továbbá megérteti magát oroszul, lengyelül és svédül. Írni tud arabul, törökül és hindiül. Foglalkozott a finn és a japán nyelvvel is
:shock: Így maradtam...
De Friderikusznál jobban senki se tudja leégetni a játékosokat....
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.06.07. 12:35:22

Vágó István:
Kiválóan beszél angolul, németül, franciául, spanyolul (e négyből felsőfokú és szakmai nyelvvizsgája van), interjúképesen olaszul és portugálul, továbbá megérteti magát oroszul, lengyelül és svédül. Írni tud arabul, törökül és hindiül. Foglalkozott a finn és a japán nyelvvel is
:shock: Így maradtam...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2012.06.06. 23:26:11

ha minden igaz, holnap megjelenik a zlatan könyv magyarul 8)
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Rajmó
Capitá del Barça
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2005.12.20. 13:48:06
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.06. 22:55:18

Nem tud esetleg valaki olyan BPM számláló programot, ami nem csak MP3-at illetve Wav-ot tud számolni, hanem FLAC-ot is?
Válasz küldése