Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.05.22. 18:23:38

Vuvuzela megunhatatlan :D
lui1698 írta:
cserébe:
http://www.youtube.com/watch?&v=Lbs9VANrosw
akár magamat látnám. :lol:
Ezt köszi, így legalább tudom, mit is csinál valójában egy rozmáridomár, meg egy rozmár :D Ha kérdezi valaki, s éppen rozmáridomár vagyok :D

De én is küldök egyet:
http://www.youtube.com/watch?v=SubVmPFM9zI
Benne van a bugi a lábában :D

Amúgy felteszem kérdésként miért jó a Facebook?
Én nem vagyok rajta elvből :D Akit ismerek elérem telefonon, beszélek vele, vagy küldök e-mailt amit azonnal lát telefonon.Míg a FB-n rengeteg reklámot kapnék amik nem érdekelnek, simán bekerül az ember adatbázisba, ahova nem akar.
Nem meggyőzni kell, mert nem lehet :D csak tényleg érdekelne miért jó a mai fiataloknak öregeknek, generációnknak?
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.05.22. 18:05:26

Bob_Marley írta:Lassan it az Eb, de kicsit visszaemlékezve a legutóbbi VB-re:
http://www.youtube.com/watch?v=-E6ljLSO ... 7F76092751
5:42:27 = best and most emotional part! :mrgreen:
ó,a régi ismerős hang. mennyire utáltam eleinte,a végére meg teljesen megszoktam már a szúnyog-légy együttes hangját :D
De azért jó,hogy európába nem férkőzött be :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.05.22. 18:05:16

Bob_Marley írta:Lassan it az Eb, de kicsit visszaemlékezve a legutóbbi VB-re:
http://www.youtube.com/watch?v=-E6ljLSO ... 7F76092751
5:42:27 = best and most emotional part! :mrgreen:
Ó, hogy orgonázzon egy horda vezérbuzi a mellkasodon. Már kezdett múlni a fejfájásom, így két év múltán és most ismét szétszedett ez a mocsok.

cserébe:
http://www.youtube.com/watch?&v=Lbs9VANrosw
akár magamat látnám. :lol:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.05.22. 17:57:47

Lassan it az Eb, de kicsit visszaemlékezve a legutóbbi VB-re:
http://www.youtube.com/watch?v=-E6ljLSO ... 7F76092751
5:42:27 = best and most emotional part! :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
tomabence
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2008.07.06. 21:53:15
Tartózkodási hely: Csongrád

2012.05.22. 17:41:52

messideco írta:Bolhapiac topic hasznosabb lenne?
Amúgy milyen fajták? Engem max. magyar vizsla érdekelne.
Fajtiszta boxer kiskutyák. Egyébként leírtam az első hsz-emben azt hiszem :)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.05.22. 17:35:26

Bolhapiac topic hasznosabb lenne?
Amúgy milyen fajták? Engem max. magyar vizsla érdekelne.
"And my heart will leave you never."
Avatar
tomabence
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2008.07.06. 21:53:15
Tartózkodási hely: Csongrád

2012.05.22. 17:30:57

Kash írta: Gratulálok!
Sajnos az én kutyám egy alattomos "betegségben" elhunyt. :(
Persze azóta van új kutya, ám mégsem olyan, mint aki nem túl sokáig, ám 2 hónapon keresztül velem volt.
Sajnálom, részvétem :? Nekem is átfutott a fejemen már párszor, hogy mi lesz majd ha.....de jobb nem is beszélni erről.

Egyébként ha valakit érdekel, 6-8 hét múlva pár kölyköt eladásra szánunk, úgy 4et, az 5ből. Ha van érdeklődő képet is és egyéb dolgokat tudok küldeni ( oltásról infók stb.. ) Ár megegyezés alapon :)

( Hírdetésnek hírdetés /vagynem?! :lol: / de remélem nem problem, a modik részéről. Nem az a weblap vagy bolt vagy akármi hírdetés amit szoktak itt néha.. )

Szerk.: Megszületett a hatodik is. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomabence 2012.05.22. 17:41:12-kor.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.22. 17:11:11

tomabence írta:Ma végre, 62 napos várakozás után, megszülettek első kutyám kölykei :D Fajtiszta boxerbabák, abból is 5 darab. Nagyon gyönyörűek és hálistennek' egészségesek. 18 évesen " ötszörös apukának mondhatom magam" - félreértés ne essék semmi nutella és labrador nem volt a dologban és egyéb nyalánkságok :lol: Az apuka 1 "gorilla méretű" boxerkan.
Gratulálok!
Sajnos az én kutyám egy alattomos "betegségben" elhunyt. :(
Persze azóta van új kutya, ám mégsem olyan, mint aki nem túl sokáig, ám 2 hónapon keresztül velem volt.
Kép
Avatar
tomabence
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2008.07.06. 21:53:15
Tartózkodási hely: Csongrád

2012.05.22. 17:07:56

Ma végre, 62 napos várakozás után, megszülettek első kutyám kölykei :D Fajtiszta boxerbabák, abból is 5 darab. Nagyon gyönyörűek és hálistennek' egészségesek. 18 évesen " ötszörös apukának mondhatom magam" - félreértés ne essék semmi nutella és labrador nem volt a dologban és egyéb nyalánkságok :lol: Az apuka 1 "gorilla méretű" boxerkan.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.21. 21:52:19

messideco írta:Izé, arra gondoltam, hogy páran elmagyarázhatnák a nickjük jelentését:

Konkrétan, sjd, Faust, kurdt, soadroli,lui, Varatrix és a többi érdekesebb nicknévvel rendelkező kolléga :)
Ez még egy elég gáz álnév rövidítése, egyébként MessiFan elég közel járt hozzá teljesen véletlenül :D

Mindenesetre 2008 óta már kb. mindenhol danialves nickkel futok
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.21. 20:57:59

messideco írta:Izé, arra gondoltam, hogy páran elmagyarázhatnák a nickjük jelentését:

Konkrétan, sjd, Faust, kurdt, soadroli,lui, Varatrix és a többi érdekesebb nicknévvel rendelkező kolléga :)

A Samballa-t kinőttem.
Sokáig a Samballa nicskneveket használtam, nem tudom miért, csak tetszett.
Majd jöttek sorban a Kash nevek az oldalakon:
Focikatalógus.hu, Grepolis(7 várossal fejeztem be :lol: ), Eurobarca.hu.
Valószinűleg a pénzhez köthető, ám ha akkor jobban figyelek, akkor C-vel irom, és most mikor regisztráltam, már nem akartam megváltoztatni, mivel ez egy Különleges név... :lol:
Kép
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.05.21. 20:44:49

Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.05.21. 20:24:02

Én mindig úgy gondoltam, hogy sjd csak rácsapott a billentyűzetre azt' ez lett belőle. :lol:

Fecó meg szerintem felnőtt, s most éppen világuralomra tör, ezért nincs ideje fórumozni.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.05.21. 20:21:01

bence-barca írta:
messideco írta:Izé, arra gondoltam, hogy páran elmagyarázhatnák a nickjük jelentését:

Konkrétan, sjd, Faust, kurdt, soadroli, és a többi érdekesebb nicknévvel rendelkező kolléga :)
Nos, h így kérdezed... :lol:
Hihetetlen sztorija van az enyémnek: még régebben csináltam az acc omat (2007 asszem) és mivel sokat nem gondolkoztam rajta megkapta a keresztnevem ill szeretett csapatom nevét egybeolvasztva. No meg akkor nem terveztem, h valaha fórumozni fogok, akkor még elég fiatal vtam. Mai fejjel nyilván kreatívabbat találnék ki-

Amúgy Fecoo val mi lett? Régebben aktív tag vt...
Valóban hihetetlen sztori. Nem hittem volna :lol:
Az enyémet sem nehéz kitalálni. sdj az nem egy kémiai vegyület? :D Vagy csak nem a Sir John Deane's kollégium? :lol: (ezt dobta ki a wiki)
Am Fecoo hiánya nekem is feltűnt.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.21. 20:08:51

messideco írta:Izé, arra gondoltam, hogy páran elmagyarázhatnák a nickjük jelentését:

Konkrétan, sjd, Faust, kurdt, soadroli, és a többi érdekesebb nicknévvel rendelkező kolléga :)
Nos, h így kérdezed... :lol:
Hihetetlen sztorija van az enyémnek: még régebben csináltam az acc omat (2007 asszem) és mivel sokat nem gondolkoztam rajta megkapta a keresztnevem ill szeretett csapatom nevét egybeolvasztva. No meg akkor nem terveztem, h valaha fórumozni fogok, akkor még elég fiatal vtam. Mai fejjel nyilván kreatívabbat találnék ki-

Amúgy Fecoo val mi lett? Régebben aktív tag vt...
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.05.21. 20:03:36

Izé, arra gondoltam, hogy páran elmagyarázhatnák a nickjük jelentését:

Konkrétan, sjd, Faust, kurdt, soadroli,lui, Varatrix és a többi érdekesebb nicknévvel rendelkező kolléga :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2012.05.20. 00:34:19

El fanático írta:Az embereket az öngyilkosság szélére tudom juttatni azzal, ha nekiállok ecsetelni azt, hogy hogyan is kell az igazi pörköltet elkészíteni, mert szégyen szemre mondom, hogy a legtöbb családban - sőt éttermekben az nem pörkölt, amit adnak, csak annak merik nevezni. Olyan szenvedéllyel tudok róla beszélni, hogy Kalap kolléga szokott, igaz Ő nem a pörkölt védelmében :)
Akkor már áruld el légy szíves, hogy hogyan készül az igazi pörkölt, habár fájó lesz, ha kiderül éveken keresztül nem is pörkölt volt amit csináltam, de kibírom és nagyon kíváncsi vagyok rá, de ígérem nem fogok emiatt az öngyilkosság szélére jutni. :)
Persze csak ha nem valami titkos családi recept, amit csupán pár emberrel osztasz meg.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2012.05.19. 21:43:06

A kaják terén én is iszonyat válogatós vagyok, tipikusan az a gyerek voltam, aki végigülte a napot oviban meg suli napköziben is éhen, ha olyan kaja volt a menzán és nálunk mindig olyan volt.

Egészen addig, amíg meg nem tanultam főzni, addig számomra is anyu főztje volt a No.1. meg a nénikém húslevese.

Az embereket az öngyilkosság szélére tudom juttatni azzal, ha nekiállok ecsetelni azt, hogy hogyan is kell az igazi pörköltet elkészíteni, mert szégyen szemre mondom, hogy a legtöbb családban - sőt éttermekben az nem pörkölt, amit adnak, csak annak merik nevezni. Olyan szenvedéllyel tudok róla beszélni, hogy Kalap kolléga szokott, igaz Ő nem a pörkölt védelmében :)

A kedvencek: mindenféle krumplis étel - rakott krumpli, paprikás krumpli, tepsis krumpli, héjjában sült krumpli - jó házi szalonnával és ecetes lilahagymával :) pörkölt - ahogy én főzöm, rántott sajt-hús-gomba-karfiol, sült húsok - de jó fűszeresen, olaszos kaják - milánói, bolognai szigorúan saját készítésű, semmi bolti zacskós szharság!

Sütik: imádok - és állítólag tudok is - sütni :) Nem nagyon csípem viszont a nehéz vajas krémekkel töltött sütiket és azt, ha émelygős édes valami.
A sós ropogtatni-valókat is jöhetnek, bár a pogácsát csak langyosan szeretem :)

Amit meg nem ennék: sárgaborsó főzelék - a szagától is rosszul vagyok, a "zöld trutyik" vagyis sóska és spenót, belsőségek - pacal, máj, zúza és többi, halászlé.
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.05.19. 17:57:28

Mihu írta:
lluisllach89 írta:
Más: A kocsonyát hogy nem lehet szeretni? Ennél csak egy durvább létezik: Van olyan aki nem szereti a töltött káposztát? :D
Jelen :D :D :D Egyiket se szeretem :D A kocsonyát semmilyen körülmények között sem eszem meg, a káposztát meg csak akkor ha nincs itthon semmi, csak az, és már az éhenhalás küszöbén állok.

Egyébként nagyon válogatós vagyok. Kb egy A6-os lapra ráférne azon kaják listája, amit megeszek :? :D És szerintem mindenki úgy van vele, hogy anya főztjétől nincs jobb. Nekem egyébként szerencsés a helyzetem, mivel elég sűrűn kajálok a család többi tagjának főztjéből is, és minden nő jól főz. Ráadásul unokatesóm, aki vadász, Ő is kiválóan tudja elkészíteni a vadas kajákat, amiket egyébként szinte kivétel nélkül nagyon szeretek. Sütiból meg nagymamám a No.1 de ez szerintem mindenkinél így van :D
Shame on you!

Nálunk nagy a kontraszt: anyum mindent meg tud művészien csinálni, de szegény mamám nagyon bot :mrgreen:

Régebben én rengeteg kaját nem szerettem, de mára mindent megeszek :D
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Gerard3Piqué
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.08.30. 13:51:34
Tartózkodási hely: Patak

2012.05.19. 17:47:42

Daffy! Ágyék terület akár odáig is tarthat nekem ,voltak térd rehabilitációmkor olyan gyakorlatok ami ágyékot terhelt és azon a tájékos is fájt ( nem tudom pontosan hogy vakbélig vagy sem mert pont a bal lábam volt és nem a jobb) Honvéd kórházba próbáljátok meg , lesz egy kis vita majd a portással szard le és mond hogy volt családtagod besorozva tehát van közöd a rendőrséghez,honvédelemhez stb.
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2012.05.19. 17:42:28

daffy írta:nem hangzik túl jól...
esetleg,hogy megbizonyosodjak róla,hogy hasonló a probléma..fáj akkor ha állva, az egyik lábát mereven tartja,másikat pedig próbálja felemelni?
csak sétálás közben fáj

ha leül,és mintha húzná szét az izmokat,előrehajol,nem rövidebb az egyik lába mint a másik? nem egetrengető különbségre gondolok.. 1-2 centi .. lábujjaknál gondolom
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.05.19. 17:33:23

nem hangzik túl jól...
esetleg,hogy megbizonyosodjak róla,hogy hasonló a probléma..fáj akkor ha állva, az egyik lábát mereven tartja,másikat pedig próbálja felemelni?
csak sétálás közben fáj
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2012.05.19. 17:30:52

daffy írta:volna egy kis gondom. a barátnőmnek sétálás közben szokott fájni a hasa. a vakbél környékén. az ultrahang és a nőgyógyász szerint semmi,viszont egyre inkább érzi. az orvos szerint nincs baj,ő itt le is zárná az ügyet. mit tudok tenni? hova lehet fordulni ilyenkor? mert ha valami fáj,akkor ott nincs minden rendben...
Ha hiszed, ha nem, velem ez a herce-hurca játszódik le, lassan második éve. Időközönként előjövő hasfájással küszködöm, küldtek már minden felé, gyomor tükrözéstől kezdve, az idegosztálytól mindenhová. És semmi eredmény.
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2012.05.19. 17:21:50

daffy! nekem is ugyanez a bajom volt, pont ott... azzal a különbséggel,hogy focizok,és a tartós egyoldali terheléstől,mert ugye jobb kezes,és jobb lábas vagyok, elmozdult a keresztcsont.. én esetemben egy masszőr rakta helyre a csontot,azóta javuló tendenciák,mára már alig érezhető... de nemhiszem,hogy ebben az esetben ilyen gond lenne.
* mellesleg masszőr, akivel fb-n keresztül ismerkedtem meg...
az orvosok nálam sem mondtak semmit,de még csak ajánlani se tudtak semmit mit csináljak vele... kész katasztrófa...
esetleg,hogy megbizonyosodjak róla,hogy hasonló a probléma..fáj akkor ha állva, az egyik lábát mereven tartja,másikat pedig próbálja felemelni?
Kép
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.05.19. 17:21:00

daffy írta:volna egy kis gondom. a barátnőmnek sétálás közben szokott fájni a hasa. a vakbél környékén. az ultrahang és a nőgyógyász szerint semmi,viszont egyre inkább érzi. az orvos szerint nincs baj,ő itt le is zárná az ügyet. mit tudok tenni? hova lehet fordulni ilyenkor? mert ha valami fáj,akkor ott nincs minden rendben...
Nyúlj méllyen a zsebedbe az orvosnál! Most komolyan!Sok orvost így lehet normális vizsgálatra rávenni v menjetek másik orvoshoz, kórházba.
Válasz küldése