Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.05.03. 21:46:53

Azok az osztálybajnokságok. Felejthetetlenek. :D Nálunk hatalmas presztízs volt. Kettő nyertünk, egyet, amikor a legkisebbek voltunk, egyet pedig 4 évre rá, amikor végőzősök. A dolog szépséghibája, h egyiken sem vettem részt. Amikor én játszottam, akkor háromszor másodikok, 2 harmadikok lettünk. :lol: Még azóta is hallom, h velem nem tudtunk nyerni. :lol:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.05.03. 21:46:02

Én soha nem lőttem gólt, ugyanis kapus voltam :lol: Bár ott is mindig a selejt csapatban, ahol azok vannak akik nem tudnak jól focizni, de megéri a pénzükért hetente 3-4 napból 2 órát elpocsékolni.
Mellette röplabdáztam a suliban, ahol a padot fogtam, mert 6 év alatt nem sikerült ráérezni úgy az egészre, hogy megérjen engem berakni, meg persze maximalista volt az edző, szóval rotálás csak akkor mikor már biztos hogy kikaptunk :D
Itt nálunk is volt focitorna, de ott 1 félidőt játszottam összesen, mert még új voltam és a végén tudtam becsatlakozni. Tesiken mindig kapuban állok, de ha potyát kapok rögtön kizavarnak, aztán aki beáll is kap potyát és lám vissza kell állnom mert nekem van némi rutinom :D
Az más kérdés, hogy szoktam szökőévente gólt lőni, de azt is bal lábbal, pedig az pont a gyengébbik lábam, de mivel a jobb combomban annó megnyúlt pár szalag, így megtanultam a bal lábammal focizni.

Jah, legszebb pillanat mind 2 sportághoz fűződik. Fociban úgy nyertünk egy kispályás tornát, hogy büntetők voltak, és szerencsétlenek egyet sem tudtak belőni nekem. Az szép kis torna volt. Én voltam a legjobb kapus 8)
Röplabdában pedig volt egy olyan sáncom, hogy lezsibbadt mind a 2 karom, de azzal egyenlítettünk aztán nyertünk :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.05.03. 21:36:23

Barca_10 írta:
köszi szépen! :D

haha, nem :P döntőt 2-1-re nyertük, fordítottunk, mindkettőt én lőttem, 2.tizi volt egy kézikapusnak. Gondoltam magamban, hogy tuti kihagyom erre bevarrom izomból a jobbalsóba, a bíró meg le is fújta. Hirtelen azt sem tudtam, hogy mit cisnáljak, csapattársaim a nyakamban, én feküdtem a földön aztán a nagy extázisban lesmároltam azt a csajt aki nagyon tetszik.. Messi-mezben toltam, nem volt véletlen a jó teljesítmény :P
Tiszta mintha egy film lenne :D
Grat a győzelemhez, meg remélhetőleg a csajnak is rúgtál gólt ezek után :mrgreen:

Én a fordítottját tudom elmesélni a nagy góloknak, szintén középiskolás foci Budapest bajnokság, támadunk előre vágják egyik srác felé száll a bogyó de a félpályánál járunk, gondoltam onnan ki az a birka aki rálőné, leveszi majd, testtel odalépek megszerzem :D Hát jah a csávó félpályáról mint utólag kiderült a gyengébbik lábával lőtt egy bődületes nagy gólt kapásból, kapusunk is csak nézte, kapufáról meg bepattant, s ezzel estünk ki :lol: Na ott én álltam és nem akartam elhinni, hogy ilyen van :D

Jó sulibajnokságok de szép visszaemlékezni rá :D Nálunk nagyon vérre mentek a dolgok a Kassákba jártam a suli 1/3ada Vasas másik harmada Honvéd és a maradék a Fradiban játszott, volt olyan amikor verekedésig ment a csata :D
Egyszer én is lőttem nagy gólt kispályán :P :D Kevés volt hátra, 1el égtünk középkezdésből hátra gurították a csatárunk (akit Henrynak hívtunk mert félvér volt :D) előre rohant zavarni én meg megtoltam-bumm s kikerült mindenkit és be az alsóba, de ott is kikaptunk ha jól emlékszem 7esekkel :D

Meg még eszembe jutott még egy :D Bár az csak egymás közötti tesi óra volt, döntetlen a tanár mondta utolsó perc, szitu ugyanaz volt, félpályáról izomból be a sarokba, a gólörömöm annyi volt leültem a padra, s mondtam akkor srácok mehetünk pihenni :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15474
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.05.03. 18:06:01

Sanama írta: ilyeesmi volt? :D mármint a gólöröm
igen az ilyesmi volt. :D
A gól is hasonló kaliber volt csak kispályán! :D

Jah igen,jó volt,mert ott volt a gimitől egy köpésre a 2000fős csarnok,amibe ugyan csak 500an voltak ilyenkor,de azért jó volt nagyon :)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2012.05.03. 17:50:33

valaki játszik itt a Goodgame Empire-val ?
Barça,Barça,Baaarça!!!
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2012.05.03. 17:48:24

Sanama írta:
csababarca írta:
Barca_10 írta:Srácok, ezt nem tudom melyik topicba kell írni, de én ideírom. Személyes dolog, ma volt a sulimban osztályfoci, és totál esélytelenként megnyertük, az elődöntőben és a döntőben a 2 legerősebb csapatot vertük meg, szerény személyem pedig megkapta a legjobb játékosnak járó díjat :D Nagyon örültünk neki, 2 éve járok középsuliba, és mi 5-en végre valami dicsőséget szereztünk az osztálynak :D

jó öreg osztály bajnokságok:) grat érte :)
Én 5 évesbe jártam, 3szor sikerült bajnoknak,2szer gólkirálynak lennem,persze tudom semmi jelentősége de büszke voltam :D
Máig sem felejtem el azt,amikor végzősként a döntőben a dabasi csarnokban ott az egész gimnázium,és lövök a suta ballábammal egy marha nagy kapásgólt,amivel megnyertük a döntőt. reakcióm annyi volt,hogy két kezemet a magasba emeltem,és nem mozdultam a helyről ahonnan rúgtam. csapattársaim nyakamban,lányok sikongatnak,óriási élmény volt 8)
ilyeesmi volt? :D mármint a gólöröm
http://www.youtube.com/watch?v=WmJvF9YI ... re=related
:twisted: :twisted:

amúgy jó nektek hogy ilyen középsulikat fogtatok ki, hogy egész gimi ott volt egy ilyen focidöntőn :D Nálunk a röpi meg a kosár megy, a foci senkit nem érdekel :D
köszi szépen! :D

haha, nem :P döntőt 2-1-re nyertük, fordítottunk, mindkettőt én lőttem, 2.tizi volt egy kézikapusnak. Gondoltam magamban, hogy tuti kihagyom erre bevarrom izomból a jobbalsóba, a bíró meg le is fújta. Hirtelen azt sem tudtam, hogy mit cisnáljak, csapattársaim a nyakamban, én feküdtem a földön aztán a nagy extázisban lesmároltam azt a csajt aki nagyon tetszik.. Messi-mezben toltam, nem volt véletlen a jó teljesítmény :P
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.03. 17:41:56

csababarca írta:
Barca_10 írta:Srácok, ezt nem tudom melyik topicba kell írni, de én ideírom. Személyes dolog, ma volt a sulimban osztályfoci, és totál esélytelenként megnyertük, az elődöntőben és a döntőben a 2 legerősebb csapatot vertük meg, szerény személyem pedig megkapta a legjobb játékosnak járó díjat :D Nagyon örültünk neki, 2 éve járok középsuliba, és mi 5-en végre valami dicsőséget szereztünk az osztálynak :D

jó öreg osztály bajnokságok:) grat érte :)
Én 5 évesbe jártam, 3szor sikerült bajnoknak,2szer gólkirálynak lennem,persze tudom semmi jelentősége de büszke voltam :D
Máig sem felejtem el azt,amikor végzősként a döntőben a dabasi csarnokban ott az egész gimnázium,és lövök a suta ballábammal egy marha nagy kapásgólt,amivel megnyertük a döntőt. reakcióm annyi volt,hogy két kezemet a magasba emeltem,és nem mozdultam a helyről ahonnan rúgtam. csapattársaim nyakamban,lányok sikongatnak,óriási élmény volt 8)
ilyeesmi volt? :D mármint a gólöröm
http://www.youtube.com/watch?v=WmJvF9YI ... re=related
:twisted: :twisted:

amúgy jó nektek hogy ilyen középsulikat fogtatok ki, hogy egész gimi ott volt egy ilyen focidöntőn :D Nálunk a röpi meg a kosár megy, a foci senkit nem érdekel :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15474
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.05.03. 17:33:57

Barca_10 írta:Srácok, ezt nem tudom melyik topicba kell írni, de én ideírom. Személyes dolog, ma volt a sulimban osztályfoci, és totál esélytelenként megnyertük, az elődöntőben és a döntőben a 2 legerősebb csapatot vertük meg, szerény személyem pedig megkapta a legjobb játékosnak járó díjat :D Nagyon örültünk neki, 2 éve járok középsuliba, és mi 5-en végre valami dicsőséget szereztünk az osztálynak :D

jó öreg osztály bajnokságok:) grat érte :)
Én 5 évesbe jártam, 3szor sikerült bajnoknak,2szer gólkirálynak lennem,persze tudom semmi jelentősége de büszke voltam :D
Máig sem felejtem el azt,amikor végzősként a döntőben a dabasi csarnokban ott az egész gimnázium,és lövök a suta ballábammal egy marha nagy kapásgólt,amivel megnyertük a döntőt. reakcióm annyi volt,hogy két kezemet a magasba emeltem,és nem mozdultam a helyről ahonnan rúgtam. csapattársaim nyakamban,lányok sikongatnak,óriási élmény volt 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2012.05.03. 16:55:42

Srácok, ezt nem tudom melyik topicba kell írni, de én ideírom. Személyes dolog, ma volt a sulimban osztályfoci, és totál esélytelenként megnyertük, az elődöntőben és a döntőben a 2 legerősebb csapatot vertük meg, szerény személyem pedig megkapta a legjobb játékosnak járó díjat :D Nagyon örültünk neki, 2 éve járok középsuliba, és mi 5-en végre valami dicsőséget szereztünk az osztálynak :D
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.05.03. 16:08:47

gordi. írta:miihii!
Lenne egy kérésem, mégpedig, hogy megosztanád velünk az avatarod képét nagy felbontásban?! :wink: köszi!
TESSÉK :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.05.03. 12:39:51

Kash írta:Na, a Barca vs Real topikban megkaptam a magamét :D
Takarékra kellene tennem magam, különben "padozhatok".

Offtipok, tehát lehet offolni.
belőled még azt is kinézem, hogy itt is offolsz.... :D

nyugi, én 1 hónapot éltem túl nemrég, nem vészes...
na jó,de :lol:
madridista
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2012.05.03. 12:39:05

FtcSikiHun írta:Sziasztok, lenne egy kérdésem.

Hogyha megakarom szerezni az edzői pro lincence-t akkor előtte el kell végeznem az előtte lévő A-B-C típusú vizsgát is?
köszi szépen :)
Jól mondta Messa még a D-t is meg kell szerezned.Nem tudom milyen ismeretségi körrel rendelkezel de az kb elengedhetetlen ahhoz,h pro licenced legyen.Mármint a jó ismeretségi kör.Meg kell hozzá rengeteg pénz stb stb...

Igazából már az A licencre is nehéz bekerülni tudtommal.Egyébként pedig hülyeség ez az egész edzői képzés úgy ahogy van...bár egy B-t idővel talán én is megpróbálok megszerezni.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.03. 12:29:51

Na, a Barca vs Real topikban megkaptam a magamét :D
Takarékra kellene tennem magam, különben "padozhatok".

Offtipok, tehát lehet offolni.
Kép
Avatar
gordi.
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2011.07.28. 13:38:52
Tartózkodási hely: Csongrád,Szeged

2012.05.03. 11:55:04

miihii!
Lenne egy kérésem, mégpedig, hogy megosztanád velünk az avatarod képét nagy felbontásban?! :wink: köszi!
"...a madridi Marca egyik újságírója kérdésére a tréner ironikusan azt válaszolta: "Lehet, hogy tényleg parfümöt pisilek"." (Pep Guardiola)
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3775
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.01. 19:24:32

FtcSikiHun írta:Sziasztok, lenne egy kérdésem.

Hogyha megakarom szerezni az edzői pro lincence-t akkor előtte el kell végeznem az előtte lévő A-B-C típusú vizsgát is?
köszi szépen :)
Gondolom igen, de én úgy tudom hogy még D is van belőle... Bár nem vagyok túl jártas benne.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.05.01. 19:11:31

Sziasztok, lenne egy kérdésem.

Hogyha megakarom szerezni az edzői pro lincence-t akkor előtte el kell végeznem az előtte lévő A-B-C típusú vizsgát is?
köszi szépen :)
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3775
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.01. 17:59:55

Barcafan9 írta:disney magic artist studio :)
köszönöm haverom ! 8)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Barcafan9
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009.05.05. 20:34:08

2012.05.01. 17:26:22

Messa írta:Help srácok. Volt régen egy játék amivel játszottam egy csomót egyik ismerősömnél, de már ő sem emlékszik a nevére. Unokahúgomat meg akarom lepni vele, de nem tudom mi a neve a gémnek.

valami disney-s cucc, festeni is lehetett benne meg mindenféle effekt amit el tudtok képzelni, de ennél még bőven összetettebb volt. arra emlékszem még, hogy amikor új lapot akartam kezdeni festésnél, egy wc lehúzóval lehetett. :D

valaki?
disney magic artist studio :)
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3775
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.01. 16:55:55

Help srácok. Volt régen egy játék amivel játszottam egy csomót egyik ismerősömnél, de már ő sem emlékszik a nevére. Unokahúgomat meg akarom lepni vele, de nem tudom mi a neve a gémnek.

valami disney-s cucc, festeni is lehetett benne meg mindenféle effekt amit el tudtok képzelni, de ennél még bőven összetettebb volt. arra emlékszem még, hogy amikor új lapot akartam kezdeni festésnél, egy wc lehúzóval lehetett. :D

valaki?
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.04.29. 11:10:13

Nagy nap ez a mai számomra, vagy legalábbis rohadtul örömteli, ugyanis párom ma érkezik meg Londonból :D 25 napot töltött Angliában, már nagyon hiányzik 8) E mellé már csak Pep maradása kellett volna :roll:
Vamos! :wink:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.04.29. 03:55:02

shutterisland írta:ebben a pep-es egységes avatarban egy dolog miatt nem vagyok benne, az pedig az, hogy szerintem ez már egy rossz ómen.
rémlik valami az inter elleni visszavágó előtti hatalmas szurkolói összefogásról -> kiestünk.
most nyomtuk az egyenavákat -> clasicón otthon kikaptunk, a bajnokság elment + a bl-ből is kiestünk.

nem kísértem a sorsot, nehogy egy pep-es egyenavával tito szezonját elrontsuk :lol:
Egyszerű ez,mivel egyrészt fakultatív a program ;)

Másrészt az Intereshez közünk nem volt,akkor volt a Remuntada jelszó és az "Ott hagyjuk a bőrünket a pályán" kampány,amivel a klub bíztatta a culékat,h még jobban támogassák a csapatot. Sajna nem jött be.

De volt a Grácies Equip megmozdulás -szintén nem fórumon- ,ami pedig csillagos 5-ösre vizsgázott,reálék kárára.

Meg még voltak menet közben hasonlókra példa,amik az esetek többségében bejöttek,a trófeák magukért beszélnek 8)

A múltkori egyenava volt az első ilyen fórumos megmozdulás,ami után botlottunk egy nagyot,de nagyon remélem nem miattunk :oops: :D

Ez most csak egy ember miatt van,aki megérdemli,h a magunk módján rójuk le tiszteletünket,hálánkat,amiért ezt megélhettük vele.Aki részt akar venni megteszi,aki nem,hát nem,na bumm ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Faust
Madridista
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2010.07.26. 22:33:31
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.29. 03:31:55

ebben a pep-es egységes avatarban egy dolog miatt nem vagyok benne, az pedig az, hogy szerintem ez már egy rossz ómen.
rémlik valami az inter elleni visszavágó előtti hatalmas szurkolói összefogásról -> kiestünk.
most nyomtuk az egyenavákat -> clasicón otthon kikaptunk, a bajnokság elment + a bl-ből is kiestünk.

nem kísértem a sorsot, nehogy egy pep-es egyenavával tito szezonját elrontsuk
Ez esetben...

...egyenavatart mindenkinek! :lol: :mrgreen:
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.04.29. 03:08:26

ebben a pep-es egységes avatarban egy dolog miatt nem vagyok benne, az pedig az, hogy szerintem ez már egy rossz ómen.
rémlik valami az inter elleni visszavágó előtti hatalmas szurkolói összefogásról -> kiestünk.
most nyomtuk az egyenavákat -> clasicón otthon kikaptunk, a bajnokság elment + a bl-ből is kiestünk.

nem kísértem a sorsot, nehogy egy pep-es egyenavával tito szezonját elrontsuk :lol:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.04.29. 00:58:46

daffy írta:a két úriember,akivel fogadtam év elején ,azok megúszták a milka csoki vásárlást,ellenben én jövök két sörrel. a fizetés mikéntjén töprengek,javaslatokat várok tőlük. :)
Kivel fogadtál és miben? :P :)


Egyre több ilyen videót nézek:
http://vimeo.com/channels/150414
Így éjjel tökéletes =D>
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2012.04.28. 22:58:26

Google :arrow: keresőbe: zerg rush :arrow: Enter :arrow: Adjneki :D
Miket ki nem találnak...


Más:
Múltkor volt szó Puzsérról. Eddig is csíptem, de miután ma a Fókuszban kiderült, hogy Juventusos... 8)
Válasz küldése