Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.10.28. 13:12:01

Kalap1988 írta:
daffy írta:ismét csak magamat tudom idézni. meg lehet nézni a mai generáció és az ország fejlődési iránya közti párhuzamot. nekem kisgyerekkori álmom,hogy melbourne-ben éljek és ehhez már "csak" a diploma kell+egy ausztrál nyelvvizsga. az a meglepő,hogy ez valakiben már kisiskolás korban megfogalmazódik. a tesóm hetedikes és már ő is panaszkodik. felháborító az egész úgy,ahogy van.
Igazatok van a problémákat illetően, de szerintem nem megoldás elmenni. Ez olyan elmenekülésként hat. Ide köt minden és hiszem, hogy ezért az országért kell harcolnunk. Persze nem vetem meg, aki elmegy, de mégis csak a magyar kötődésünk a legfontosabb. Ugyanúgy a mi felelősségünk is, hogy ott tart az ország, ahol, mint a politikusoké. Persze az övék nagyobb.
erre inkább nem írok semmi konkrétat,mert
1.nem hangoztatnivaló a véleményem
2.nem állnátok velem szóba
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.10.28. 13:00:32

daffy írta:ismét csak magamat tudom idézni. meg lehet nézni a mai generáció és az ország fejlődési iránya közti párhuzamot. nekem kisgyerekkori álmom,hogy melbourne-ben éljek és ehhez már "csak" a diploma kell+egy ausztrál nyelvvizsga. az a meglepő,hogy ez valakiben már kisiskolás korban megfogalmazódik. a tesóm hetedikes és már ő is panaszkodik. felháborító az egész úgy,ahogy van.
Igazatok van a problémákat illetően, de szerintem nem megoldás elmenni. Ez olyan elmenekülésként hat. Ide köt minden és hiszem, hogy ezért az országért kell harcolnunk. Persze nem vetem meg, aki elmegy, de mégis csak a magyar kötődésünk a legfontosabb. Ugyanúgy a mi felelősségünk is, hogy ott tart az ország, ahol, mint a politikusoké. Persze az övék nagyobb.
Avatar
wuwu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2009.09.07. 07:32:05
Kapcsolat:

2010.10.28. 12:59:09

Victor_Valdes írta:
Bob_Marley írta:....
Ennek minden szavával egyet tudok érteni. :)

szerk.: az iskola csak gyerek megőrző ként szuperál az utóbbi években, legalábbis mióta én iskolás vagyok ezt tapasztalom. Semmilyen alapot nem ad az élethez, vagy úgy egyáltalán, a mai diákok nagy részének fogalma sincs a magyar történelemről, vagy az igazán fontos dolgokról. Nem baj, a papucsállatka felépítését mindenki fújja kívülről... :roll:
En nem cigizek nem iszok nem drogozok (csak neha egy par sor de az ritkan) ezek valahogy kimaradtak nekem :roll: ,de nem is banom.
Kép
A lehetetlen csupán egy szó, amivel a kisemberek dobálóznak!
FC Barcelona,Arsenal FC
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.10.28. 12:46:46

ismét csak magamat tudom idézni. meg lehet nézni a mai generáció és az ország fejlődési iránya közti párhuzamot. nekem kisgyerekkori álmom,hogy melbourne-ben éljek és ehhez már "csak" a diploma kell+egy ausztrál nyelvvizsga. az a meglepő,hogy ez valakiben már kisiskolás korban megfogalmazódik. a tesóm hetedikes és már ő is panaszkodik. felháborító az egész úgy,ahogy van.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.10.28. 11:31:58

Bob_Marley írta:....
Ennek minden szavával egyet tudok érteni. :)

szerk.: az iskola csak gyerek megőrző ként szuperál az utóbbi években, legalábbis mióta én iskolás vagyok ezt tapasztalom. Semmilyen alapot nem ad az élethez, vagy úgy egyáltalán, a mai diákok nagy részének fogalma sincs a magyar történelemről, vagy az igazán fontos dolgokról. Nem baj, a papucsállatka felépítését mindenki fújja kívülről... :roll:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.10.28. 11:28:33

Az egészet azért vetettem fel, mert maga ami zavar, hogy én vagyok bántva, mert dohányzok!Viszont tényleg szörnyű, hogy alkoholistákkal drogosokkal van tele a város!Én is iszok, maga egy meccshez, vagy hétvégén mikor jönnek vendégek, kiülni nyáron sütögetni hozzá tartozik, hogy pár sör lecsúszik!ÍDe amit írt Valdes mértékletesség a legfontosabb!Alapból hogy néz ki, mikor kortól függetlenül teljes tudattalanságban fekszenek ülnek emberek, akár kocsmában akár azon kívül….


Én azzal értek egyet, hogy a sok hülye követi még hülyébb társait!
XIII. kerületben nőttem fel a „paneldzsungelben”, s egész idáig azért küzdöttem, hogy kiszabaduljak onnan, s nem leállni inni drogozni, mert [auto_cenzúra] az élet, ezzel nem értek egyet, hogy ebbe menekül valaki, mert igenis ki lehet törni gyerekként is ha rossz helyzetben „nősz” fel!

Ami most van nem jó!
Persze lehet mondani mi a jó, s ki dönti el?Ámulok bámulok mikor unokaöcsémnek fogalma sincs irodalmi művekről régi nagy zenekarokról, mert úgy látom minél hülyébb vagy annál jobb, könnyebben befolyásolnak…..

Csak egy példa, de lehet írtam már…Mentünk haverokkal kosarazni nyáron Deákra, leültünk pihenni egy 10 percre a park részén!10 perc alatt 3 különböző „társaság” jött oda hozzánk, hogy nincs-e füvünk, meg adjunk pénzt piára, cigire…..És ez 15 óra körül történt!!!!!!!!

Ha a mostani fiatalság alkotja a következő döntéshozó generációt….hát „lehúzhatjuk a rolót”
Manapság az a természetes, ha be vagy bszva szívva lőve, kint van a melled, lent van a gatyád ki lóg a segged….4 piercing az orrban fűltágító minden szutyok!
Hogy akar az az ember kitörni a "nyomorából" ha tele van tetoválással, meg piercinggel, s gyakorlatilag sehova fel sem veszik dolgozni!
Ez a menő, ha szét vagy varrva, s mindehol lóg rólad valami.......!Hova tartunk könyörgöm!De ez már egy másik téma!Amit én felvetettem, hogy igenis mindennel kapcsolatosan hozzanak drasztikus változásokat!Legyen szó PIA DROG CIGI!

Minden esetre mélységesen felháborító tartom a dolgokat!!!!!!

Mindenki próbáljon ki mindent ami akar, mert joga van hozzá, de ha normális az ember értékrendje eszébe se jut drogozni vagy lerészegedni mindennap!
Heti rendszerességel megyek én is haverokkal "inni", de nem esünk ki a kocsmából......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2010.10.28. 11:32:20-kor.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.10.28. 10:47:04

Igen, ebben is valami, igazából nem tudom megcáfolni. :)

Mindenki próbálja ki, amit ki akar. Úgy sem lehet megakadályozni, hiába tiltják az embert. Aztán ki-ki eldönti, hogy mit és merre. Aki hülye az elkezd komolyabban inni, szívni stb. Akinek van némi esze az mértékkel csinálja. Az okos ember pedig el sem kezdi. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15482
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.10.28. 10:43:00

A fiatalok nagyon nagy százaléka nem azért cigizik,mert szüksége van rá,meg problémák...ez hülyeség.
Azért cigiznek,meg mondjuk a haveri körben elkezdte egy,aki lehet a problémák miatt kezdte el,és akkor követni kell,mert menő,és nem akar senki se kilógni. Ez itt a baj,hogy a fiatalok körében akkor menő manapság valaki,ha eke,és lóg a ciki a szájából. Azt kell utánozni nekik.

A leszokásról meg annyit,hogy a hülye fejemmel cigiztem elég rendesen,2-3 évig,napi fél-1 doboz. Aztán összejöttem egy lánnyal,és azóta nem cigiztem. Mert eldöntöttem,hogy nem akarom,hogy büdös füstszagú legyek,ha találkozok vele.
Ezzel csak azt akarom mondani,hogy ilyen fiatal korban még simán le lehet szokni,úgy,hogy leteszed egyik napról a másikra a cigit,nem kell semmi hülyeség,nikotintapasz,meg ilyen értelmetlen dolgok.

PErsze felnőttkorban más a szitu,ott már tényleg van stressz,meg minden,leszokni is nehezebb. Amit írtam a 12-18 éves korosztályra tartozik.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.10.28. 10:35:21

ÉN meg úgy vagyok ezzel az egésszel, hogy 15 évesen rúgtam be először, majd másodszor... na most ez azt jelenti, hogy szépen szét is hánytam a házat, vagy épp ami a közelembe volt. Többet nem, és magasról teszek rá, mert most is eljárok kocsmába hétvégente, mert nem vagyok ilyen diszkós arc. Inkább iszogatunk haverokkal egy kocsmába. De én is megvetem aki hullarészegen tántorog szanaszét a városban.. mert azért van egy mérték... :)

Dohányzásról meg ugyan az a véleményem, ami Bob_Marley-nak. Sose hallottam volna, hogy valaki azért öl, mert nem jut cigihez. Ellenben az alkohollal és a drogokkal...

Könnyű drogokhoz, pl fű, meg nem csak pesten lehet hozzájutni, itt egy szabolcsi városban ( kb 20 ezren laknak itt )is minden harmadik sarkon van egy srác aki jó pénzért meg dob pár grammal, stb.

Nyugodtan meg lehet kövezni, ez van, ilyen társaságban, és környéken nőttem / növök fel, meg sorolhatnám.

ilyen dolgokban pedig úgy sem lehet megreformálni a társadalmat, itt is a fejétől bűzlik a hal. Az okot kell megszüntetni, nem a végkifejlettel kell kezdeni a dolgok eltörlését. Úgy gondolom a mai fiatalság EGY RÉSZE, nem azért iszik, cigizik, vagy bármi mert anyucinak és apucinak sok pénze van, és poénból már nem tudják mire költeni... sokkal inkább ebbe menekülünk, mi fiatalok. Ennek az oka pedig a széthullott családok,a pénztelenség, és az, hogy a gyerek azt látja, hogy anyucit veri apu, ennek örömére rúgjunk be akkor, stb. :roll:

Aztán lehet nem így van, de az én ismerőseim között ez a helyzet, nem is tudnék olyan spant mondani akinek teljes a családja...

Nem védeni akarom itt az alkoholistákat, meg füveseket, stb, csak én mint ma élő fiatal sokszor ezt látom. Persze van a társadalomnak egy másik rétege is amikor a 15-20 ezres armany, edhardy felsőbe fekszik a gyerek a detoxba... :roll:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.10.28. 10:31:23

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.10.28. 10:13:43

Nem rég pont volt róla szó, dohányzás---nem dohányzás!

Ma hallottam, hogy betiltanák az EUban a dohányzást mindenhol!
Csak otthon dohányozhat az illetékes!

Nagyon nehéz a téma, mert pl dohányzok, s szokott zavarni, ha körülöttem vágni lehet a füstöt!De alapvetően úgy gondolom, nagy kampány megy a dohányzás ellen!Sajnos szerintem társadalmi problémákkal is összefüggésbe lehet hozni ezeket a dolgokat!Sajnos 0 empátia szorul az emberekbe!Senki nem figyel a másikra!És „jogtalannak” tartom, hogy csak a dohányosok vannak a vérpadon!Alkoholistákról nem esik szó!Könyörgöm ha szabályokat hozzunk és megakarjuk nevelni a társadalmat akkor tegyük meg, s ne végezzünk fél munkát!Könyörgöm simán látom, hogy 15-16 éves emberek ki esnek hullarészegen a kocsmából…..Milyen világ ez?Őszintén megmondom 18 voltam mikor életemben először berúgtam, szégyelltem magam….a mai fiatalok meg ebben nőnek fel, hogy ez a buli….És akkor a drogokról nem is beszélek, hogy simán 10 perc alatt Pesten lehet bármilyen drogot beszerezni XY haverjának a haverjától…..

Soha nem tudjuk meg mi a jó, de ha betiltják a cigit, oké, de ne lássak egy alkoholistát se az utcán, s minden drogfogyasztó (nem érdekel semmilyen kifogás, hogy marijuana társai), dealert csukjanak le!És nem 1-2 évekre meg felfüggesztett stb….sokkal nagyobb probléma a drog meg a pia mint a cigi!Szerintem!
Hallot már valaki arról, hogy egy gyilkos azért gyilkolt, mert nikotin hiányban szenvedett????Lehet nekem szűk a látóköröm de nem hallottam róla….de bezzeg nap mint ölnek ütlegelnek emberek pia meg „csak” fű miatt………..HÁT NO COMMENT
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15482
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.10.27. 21:55:18

Nem ismer valaki olyan számítógépes boltot,ahol foglalkoznak notebook billentyűzettel?
Mert kiesett a numerikus 0(insert) gombom,és eléggé zavaró.
Googlen keresgéltem,de nem találtam.
Ebayról meg nem merek rendelni teljes gombsort.

egyébként asus k50ab típusú notiról van szó.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.10.27. 21:22:35

Victor_Valdes írta:
albicelesteX írta:Szevasztok!Előre elnézést kérek,ha bárkit nem érdekel!De úgy gondoltam megosztom itt!Ma hivatalosan is Vadgazda Technikus lettem! :D :D :D Ma buli vaaaan!!!
Gratula hozzá, igaz elképzelésem sincs, hogy ez a titulus mit is jelent pontosan. :D
Én is gratulálok. DE én se tudom, h ez pontosan mi is. :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.10.27. 21:19:09

albicelesteX írta:Szevasztok!Előre elnézést kérek,ha bárkit nem érdekel!De úgy gondoltam megosztom itt!Ma hivatalosan is Vadgazda Technikus lettem! :D :D :D Ma buli vaaaan!!!
Gratula hozzá, igaz elképzelésem sincs, hogy ez a titulus mit is jelent pontosan. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.10.27. 21:07:59

Szevasztok!Előre elnézést kérek,ha bárkit nem érdekel!De úgy gondoltam megosztom itt!Ma hivatalosan is Vadgazda Technikus lettem! :D :D :D Ma buli vaaaan!!!
Kép
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2010.10.27. 15:34:05

socio66 írta:http://whathappenedinmybirthyear.com/
ezt ismeritek?
szerintem tök érdekes.
Hatalmas.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.10.27. 15:20:44

socio66 írta:http://whathappenedinmybirthyear.com/
ezt ismeritek?
szerintem tök érdekes.
Nagyon jó! 8)
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2010.10.26. 22:33:33

Sanszos egy tenger gyümölcsei pizza. :)
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.10.26. 21:43:12

LG írta: Én nem sajnálom a rohadékot, elárulta Németországot! :D
Te gyanús vagy nekem!
Mit ettél ma ebédre? :D
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2010.10.26. 21:36:29

akinek új msnje van és van hozzá való jó + az írjon már ! köszi!
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.10.26. 19:54:49

L.Messi 10 írta:Attól függetlenül hogy blikk.hu érdekes elolvasni:
http://www.blikk.hu/blikk_statikus/2006 ... 10-es_mez/
Én úgy tudom hogy Pelé óta "mágikus" a 10-es mez. Vagyis az én apám ezt mondta ráadásul olvastam is róla.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.10.26. 17:45:27

Végre! :oops: Több hüjeséget nem jósol. Mindig a számomra rosszat választott...
"And my heart will leave you never."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21249
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.10.26. 17:07:52

levproff írta:Gyászol a futballvilág: az oberhauseni tropikáriumban elpusztult Paul, a
csodapolip dél-afrikai
világbajnokság idején hibátlanul jósolta meg több mérkőzés eredményét.
Pault szinte hősként tisztelték Spanyolországban, hiszen annak ellenére
tippelt hispán sikert az elődöntőben, hogy az ellenoldalon az őt nevelő
Németország állt. A polip a finálé előtt is az ibériaiak diadalát várta,
ekkor is sikeres volt.
Én nem sajnálom a rohadékot, elárulta Németországot! :D
Xavi_Messi
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009.09.04. 16:07:55
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.10.26. 17:02:58

Srácok,tudom,hogy ez hülyén hangzik, de nincs valakinek ismerőse a Garage Store boltban?? Vagy valahogyan nem tudna szerezni egy kis kedvezményt???
Més que un Club||||
Válasz küldése