Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2017.05.07. 11:32:04

PCsabi írta:Kash, akkor most maradsz vagy sem? :D

Régi arcok még, Csongor, anti, Vito, Saviola...
Mihii ...ha jól emlékszem Schumis avával. Vele jó sokat dumáltunk a Trónok harcáról is...
Abi & Tito
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.05.07. 11:16:36

Kash, akkor most maradsz vagy sem? :D

Régi arcok még, Csongor, anti, Vito, Saviola...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2017.05.07. 10:01:04

Nero. írta: Jajj, hány ilyen ember volt már aki fenyegetőzött hogy akkor ő mától nem ír, aztán rá 2 napra ugyanúgy nyomta tovább. :lol: Varga Tamás műsorát ugyse fogja uberelni soha senki. :D
micsoda téma, embörök :D

nah igen, az örök etalon VT(negatív értelemben...)

Én se vagyok már aktív, viszont azért nagyvonalakban tisztában vagyok a történésekkel, és szomorúvá tesz már maga a tény, hogy megint elszaporodtak a személyeskedések, melyek ugyan régen is jelen voltak, viszont mégis más volt...

de szép is volt, amikor még Matyi volt az egyik "legkisebb", ő pl értette az oltogatást, hogy nevelő célzatú volt :D :lol:
de elmúlt ez az idő, felnőnek a gyerekek, még Matyi is hamarosan volán mögé ülhet, már egy ideje legálisan is ihat alkoholt,szóval változik a világ :P :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.07. 09:38:53

csababarca írta:grecki, Hanonymus, Silvanus, Charlie, Bodi, Rapika,Szakacs, Boixos, rhynn, Krojf, stb emberkékkel is fórumoztam.
iszonyat durva, hogy mennyire nem emlékszem rájuk. egyedül charlie rémlik a songokus avatárjával, meg krojf, a gépész, aki mindig verseket írt :D jókat lehetett vele dumálni filmekről (már ha ő volt az)

amúgy egyértelmű, hogy sokan "kiöregedtek", család, sok meló, egyszerűen kinőttek a fórumból.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.05.07. 09:26:40

ferninho írta:Nekem pl az első megmaradt focis emlékem az a Real Madrid-Bayer Leverkusen BL Döntő volt.
Casillas tudjuk mit alkotott, onnantól lett nagy kedvencem, következő ilyen meg a rögtön utána lévő VB és Ronaldo, amit ott leművelt meg a haja. :lol:
Utana tudjuk hova igazolt így hamar eldőlt az én sorsom is.
Tottal ugyanez.. :D
Emlekszem,lattunk egy cselt,es rohantunk le a sracokkal probalgatni. :D
Annyira megneznek 2-3 meccset arrol a VBrol.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.07. 08:11:11

Kérlek, meséljétek el nekem ezt a feljelentős sztorit :D

Akár pü-ben is jöhet, ha nem akRtok ujabb lavinát elinditNi, de megöl a kiváncsiság :D
Kép
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.05.07. 00:13:37

Érdekes amúgy a színvonal kérdése, lehet is benne valami, de szerintem ez nem egy elszigetelten vizsgálható kérdés. Nem fogok most oldalakon át fejtegetni, mert minek. :D De ahogy "fiatalodik" az internet, arányaiban értve, úgy itt is egyre több a fiatal, sokszor gyerek fórumozó, akikkel semmi baj nincsen, viszont nyilván másképp látják a dolgokat, másképpen élik meg a csapat sikereit, kudarcait. Szélesebb, szélsőségesebb skálán mozognak az indulatok. Természetszerűleg többször rugaszkodnak el a talajtól (adjunk el mindenkit; mindenki csal, csak mi nem et cetera).

Tekintve, hogy ez az egyetlen értelmes Barcelonával foglalkozó honlap, meg a legaktívabb fórum, így nyilván itt csoportosul mindenki. A csapat sikereinek is biztos, hogy van szerepe a dologban (sőt). Sokan vagyunk, mindenki leírja a véleményét és nem meglepő módon 100 ember harmincféleképpen látja a meccset, játékost, akármit.

Azért annyit megjegyeznék, hogy aki engem idegesít, úgy látom, hogy konstans marhaságot ír (nem biztos, hogy így van, csak na :D ), annak az írásait egyszerűen nem olvasom el. Bizonyos topikokat is kihagyok sokszor, főleg, ha beindul a gépezet és csodák születnek (pl. Barca vs Real topik, ott egészen zseniális dolgok történnek néha). Szerintem ez lehet a megoldás sok esetben, és ezzel feltaláltam a spanyolviaszt. :mrgreen:

Olvastam már olyat is, hogy van, aki nem is olvassa el annak az írásait, akinek nincs avatarja vagy aláírásképe, na, hát akkor engem pl. biztosan kihagy. :D De ettől függetlenül is vannak biztosan, akik nem olvassák el a hozzászólásaimat, nem reagálnak, na bumm.

Azért a fórumozás gyakran öncélú, a véleményformálás meg egy belső kényszer is lehet. De mivel sokan vagyunk, sokan mondunk véleményt, vannak konfrontációk, ezeken túl kell lendülni. Én pl. gyakran elkezdek írni egy hsz-t, ha valaki nagyon felhúz, de inkább törlöm az egészet és nem küldöm el, mert ki akar vérre menően vitatkozni a kibertérben? :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15485
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.05.06. 22:54:02

ez a fórum színvonala egyre rosszabb, ez nekem megint az a "régen minden jobb volt" kategória.
holott nem biztos hogy igaz.

csak arra az időre lehet szebben emlékezünk, amikor idekerültünk, és a "nagyok" árnyékában elkezdtünk fórumozni. most ez a része elmúlt, és akkor azért érezhetjük ezt, hogy régen jobb volt.

mondom ezt úgy,hogy én tényleg a régiekkel is fórumoztam, 2005 óta vagyok itt, szóval még a grecki, Hanonymus, Silvanus, Charlie, Bodi, Rapika,Szakacs, Boixos, rhynn, Krojf, stb emberkékkel is fórumoztam. (biztos kihagytam sokat, azoktól elnézést)

de akkor is megvoltak azok a "betegségek" amik most is, csak akkor szűkebb volt a merítési lehetőség is az interneten pl, meg eleve kevesebb volt az ember, kevesebb konfliktus.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.06. 22:35:00

Persze, hogy nem olyan magas a fórum színvonala, mint 5-6 vagy több éve, akkor kevesebben voltunk, közvetlenebb volt az egész, könnyebb volt bármit megszervezni, mostanra már felhígult a mezőny, várható volt. :)
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2017.05.06. 22:12:38

Szerintem se add fel a fórumozást. Palesznak igaza van. Ez csak egy játszótér, ne akarj senkinek megfelelni. Hidd el sok embert érdekel a te véleményed is. Én például mindenkiét elolvasom, és napi szinten olvasom a fórumot, csak ritkábban írok ide, mivel valaki már leírja előttem az olyan véleményt, ami hasonlít az enyémre, és akkor úgy vagyok vele, hogy minek írjam le ugyanazt mégegyszer. Magadra ne vegyél semmit. Nekem is volt amikor ideges voltam, és nyáron az EB alatt írtam Bob hozzászólására ragálva, hogy hogy lehet a franciáknak szurkolni, pedig nekem spec Ő az egyik kedvenc fórumozóm.

Egyébként van itt szerintem egy keménymag: S.Agüero,palesz, veb, bob és Nero. Ők eléggé aktívak, és hozzájuk lehetne csatlakzni, akkor nőne a fórum színvonala is.

nagy örömömre láttam Leon hozzászólását egyik nap. Írj sűrübben, Te nagy kedvencem voltál! :D
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2017.05.06. 21:51:11

Az egyik legjobban sikerült átverés volt. :D Szegény greckit csoportosan vigasztaltuk(vele is mi lehet?) Más világ volt akkor.

Egyébként pár fórumon szoktam látni egy fószert akinek pont olyan avatárja van mint luinak van/volt gondoltam is hogy diszkréten rákérdezek :)

Annó VT is fel akart jelenteni mindenkit, nem volt egyszerű ember.

Kash, te meg szedd össze magad!
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.06. 21:30:37

nekem lui hiányzik :( szeretlek lui, kambekk
Detto, sajnálom, hogy itt hagyott minket. :cry: :mrgreen:
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.05.06. 21:26:19

Erről a tiltólistás dologról nem is hallottam, nem tűnik rossz dolognak. Bár érdekes, én multkor írtam messideco-nak privátot is, nem tudom miért tiltott le, nem is vagyok valami aktív...Pedig őt is kiakartam emelni mint általam kedvelt fórumozót. :D
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.06. 20:31:06

palesz77 írta:Ezt viszont én is sajnálom, remélhetőleg csak ideiglenesen tűnt el valamiért.
én amennyire megismertem, sztem csak megunta az állandó nyafogást, meg hogy nekünk soha nem jó semmi. valahol megértem, de azért tényleg visszajöhetne. meg a többi nagy öreg is. nekem lui hiányzik :( szeretlek lui, kambekk :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.06. 19:47:13

http://www.eurobarca.hu/forum/viewtopic ... 2&start=50" target="_blank

Ez se volt gyenge :D Meg amikor redmiller akkori admin felakarta jelenteni a fél fórumot egy fórumtali miatt :lol: :lol:

Boixosrol tud valaki valamit? Nagy arc volt :)
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2017.05.06. 19:35:18

Még jó hogy kash tiltólistás nálam...
"And my heart will leave you never."
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2017.05.06. 19:31:49

Nekem pl az első megmaradt focis emlékem az a Real Madrid-Bayer Leverkusen BL Döntő volt.
Casillas tudjuk mit alkotott, onnantól lett nagy kedvencem, következő ilyen meg a rögtön utána lévő VB és Ronaldo, amit ott leművelt meg a haja. :lol:
Utana tudjuk hova igazolt így hamar eldőlt az én sorsom is.

Nincs abban semmi, hogy ki ki miatt kedvelt meg egy csapatot vagy hogy talált rá, ezek lehetnek totál véletlen dolgok is, a lényeg, hogy utána bármi is van tartson ki a szeretett csapata mellett és támogassa, ez a lényeg.
madridista
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.05.06. 19:24:36

Pedig meglepődnél, elég sokan nem egy játékos miatt szeretnek bele egy klubba.
Nekem inkább ez az abszurd, hogy egy játékost szeretni egy tömegsportban. Ott van az a Gareth Tello, vagy hogy hivták szegény ürgét, Bale volt a kedvenc játékosa, meg a barcának szurkolt, erre hol kötött ki Bale? :D
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.05.06. 18:25:20

visca el barca írta:látom az is bánt, hogy nem reagálnak a hsz-eidre, ha maradsz, ne félj én ezentúl megtalállak :wink: :mrgreen:
Ezzel régen volt probléma, amikor kezdtem a fórumozást, próbáltam beilleszkedni de senki sem vett figyelembe, aztán beítam pár böszmeséget a hamis kilences pozícióról meg a gyémánt felállásról, vagy valami ilyesmiről, itt sokan betámadtak. :D Mostmár nem nagyon zavar, elkönyvelem, hogy nem mondtam semmi újat, vagy csak egy óriási marhaság.

Külön-külön nem reagálnék mindenkire, viszont így kollektívan kijelentem, hogy igazatok van, túlpörögtem a témán.
Hajnesz írta:S egy ilyen után vegyen valaki komolyan? Te irtad, hogy 19 éves vagy, akkor nyilván tisztában vagy vele, hogy mi az a gay. És ez nem vicc kérdése
Mert nem tudtam komolyan venni az irományodat.
Te pedig ezt írtad:
hajnesz írta:Sokan azért szeretik a barcát, mert itt játszik, szóval, ha a MU-ban kötött volna ki, akkor ##Többmintegyklub helyett most ##LegerősebbbajnokságaPL lenne a tuti, ebben nem kételkedem :mrgreen:
És ezt könyörtelenül magamra vettem, mert igen, én Messi miatt vagyok Barca szurkoló, és nem tetszett ez a cinikus megjegyzés, mintha úgy gondolnád, hogy ezek az emberek -akik Messi miatt BArcások- nem tudnak elköteleződni a klub mellett és egy esetleges távozással könnyen átpártolnánk, legalábbis nekem ez így jön le. Meg maga a gondolat is, hogy egy szurkoló nem egy játékos miatt szeret bele egy klubba, abszurd...Bárkit megkérdezel, miért szurkol a BArcának, 101% biztossággal állítom, hogy egy játékos nevét fogja mondani...Na én itt ledobtam egy irónia-bombát. Egyébként meg aki ezt komolyan vette, hogy az arcon lecsorgó izzadság fogott meg egy csapatban, a gólörömök, azt én sem tudom komolyan venni.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.06. 18:18:55

visca el barca írta:én nem tudom miért kell ezt a fórum dolgot ennyire túllihegni. feljövünk, beszélgetünk, vitázgatunk, néha elküldjük a másikat a csába és kész. ez csak egy játszótér, nem a világ közepe.
Ennyi lenne szerintem is. Nem kell az itteni dolgokat olyan komolyan venni, főleg nem annyira, hogy az "elfogadottság" érdekében még stílust is válts. Mindenki volt már leoltva, én is milliószor, rengetegszer jogosan is, tök felesleges ezt a szívedre venni szerintem. Leírod a véleményed, ha jön értelmes válasz rá, amin lehet vitázni, arra reagálsz, a hülyeséget meg figyelmen kívül hagyod. Ennél jobban túlkomplikálni szerintem felesleges az itteni dolgokat.
visca el barca írta: és tromort is feladta, utóbbi hetek óta semmit nem ír.
Ezt viszont én is sajnálom, remélhetőleg csak ideiglenesen tűnt el valamiért.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.05.06. 17:39:37

Kash írta:Üdv mindenkinek.

A mai nap folyamán eljutottam arra a pontra, amikor is részemről az aktív fórumozás véget ér, rájöttem, hogy nekem ez nem való. Ez egy elég hosszú iromány lesz, kifejtem a véleményem magáról a fórumról, kiemelek egyes fórumozókat is, nevekkel együtt, nem köntörfalazok, nem kerülgetem a forró kását, csak hogy utána jól nekem lehessen megint esni, elküldeni melegebb éghajlatra, elcsitítani, mint egy kutyát, hogy tudjam hol a helyem...Na szóval tudják itt egyesek, hogy kell ezt, csak lazán, ahogy szoktátok. :D

2011 környékén regisztráltam erre a közösségi fórumra, ekkora szerettem meg a focit és a Barcát is, akkor még gyerek fejjel vágtam bele ebbe a fórum-életbe. Ez előtt netem sem volt nagyon, így nem tudtam hogyan mennek erre a dolgok, természetesen 1 nap sem kellett, hogy rögtön kihúzzam a gyufát egyeseknél így ők jómagyar módra úgy nekem estek itt, hogy az élettől is elment a kedvem, természetesen -hangsúlyozom-, gyerek voltam még, 12 éves lehettem- olyan stílusban reagáltam, amit nem lehetett szó nélkül hagyni, meg is kaptam érte a jól megérdemelt bant. Idővel rákellett jönnöm, hogy ez az egész fórum-világ nem nekem való, már csak azért is, mert engem mások véleménye sosem érdekelt, így nem tudtam érdemben beszállni vitákba, nem tudtam egy megadott esetről hónapokon át vitatkozni mint itt egyesek.

Mikor a futbal világban folyt az élet, a Barca háza táján is persze, leírtam a véleményem amit általában senki sem vett figyelembe, folyton elsiklottak felettem és volt, hogy a friss hsz-em ellenére visszalapoztak 4-5 oldalt és inkább azt idézték be, így én teljesen kirekesztve éreztem magam és úgy, mintha csak magamban beszélnék.

Mit tudnék tenni ennek elkerülése érdekében? Min tudnék változtatni, hogy engem is észrevegyenek? Ezeket a kérdéseket tettem föl magamban, mivel azzal tisztában voltam és vagyok, hogy itt sokatok között nem csak fórum szintű ismerettség van, összejártok közösen, programokat szerveztek, tudom, mert régebben aktívan olvastam a fórumot és láttam a találka megbeszéléseket. Szóval, óriási agyalás ment a részemről, hogy hogyan tudnék alkalmazkodni és az jutott eszembe, hogy talán ha felvenném egyesek stílusát, utánoznám őket, ugyanazt a stílust, ugyanazt a szemléletmódot, amit az adott egyén, akkor talán lenne itt nekem is helyem.

Azt vettem észre, hogy a fórumonon rengeteg iróniával, szarkazmussal fűszerezett hozzászólás született, mikor valaki már nem bírta, és elszakadt nála a cérne és nem akart full alpári módon reagállni, vagy csak szimplán komolytalannak vélte a témát, egy óriási irónia-bombát dobott le amit mások még díjaztak is...Persze az én "stílusom" nem egy olcsó másolat, nem azért ironizálok és komolytalankodok mostanában sokat, mert utánozni akarok valakit vagy mert nincs jobb dolgom, érdeklődés hiányában ami az egész fórumot érinti a részemről -teljesen hidegen hagyó témák, az érdeklődésemet egy cseppet sem sem kelitk fel az itt folyó viták, Ramos piros lapja ami azóta téma...stb- ilyen megnyilvánulást vált ki belőlem. Azonban ez sem működik a részemről, na sebaj, valakinek szabad, nekem nem.

Épp valamelyik nap Hajnesz fórumtársunk írta ki cinikus hangnemben, hogy sokan csak Messi miatt Barcások és ha most a MU-ban játszana, akkor nyilván nekik szurkolnánk. Ez így van, én Messi miatt szerettem meg a Barcát, mint sokan mások is, vagy akik régen Romario, Cruyff esetleg Rivaldo miatt...Igen, ahelyett, hogy ezt így nyiltan leírtam volna, irónikusan megjegyeztem, hogy én a gólörömök miatt szerettem bele -ami nyilván nem igaz- és 1-2 személy annak ellenére, hogy tudták, hogy ez csak irónia, a nyilvános lincselés mellett döntöttek, páran pedig Sampert megszégyenítő 3 szavas mondattal küldtek el az anyámba, véleményem szerint nagyon alpári stílusban, annak ellenére, hogy életünkben nem ismerjük egymást és fórumon sem beszéltünk soha. Ez tipikusan magyar mentalitásra vall...Én egy olyan személyt, akit semmilyen formában nem ismerek, nem tudnék így reagállni egy amúgy is csak poénnak szánt irományra, Markionni fórumtárs más, nyiltan provokált amit nem tűrtem és sokan mások sem rajtam kívül.
....
Szia. Szerintem kevés olyan ember van, akinek jobban különbözik a véleménye a többitől, mint nekem. És szerinted én felveszem azt, hogy a másik mit gondol? Nem. Meghallgatom, de ha nem egyezünk, nem fogok könnyeket hullajtani. Ez egy fórum, ide bárki regisztrálhat, múltkor olvastam az egyik "elit okostojást", aki tényleg azt hitte, hogy az idegenben lőtt gól kettőt ér. Meg kell válogatnod, hogy kit kell komolyan venned, és kit nem. A fórum 70%-a csak tv-ben látott labdát.
S téged nem vesznek komolyan? Tegyél azért, hogy komolyan vegyenek. Ha folyamatosan hülyét csinálsz magadból, akkor annak is fognak nézni. Nekem pont ez a bajom a cimbiddel is(MSN), minden kommentje végén szidja a Reált, a birókat, meg hogy az univerzum a Messikéje ellen van. Ez se baj, majd kinövi, de ha Te komolynak akarsz tünni, akkor én nem ezt a stilust ajánlottam volna.
Nézd meg Bobot, na neki talán még több emberrel volt vitája mint nekem, de ezen a fórumon mindenki tiszteli. Miért? Azért, mert van egy fellépése. Van véleménye. Nem majmol másokat.
utánanéztem hol játszik -Barcelona- és megnéztem egy-két régebbi meccset tőlük, a mutatott játék képe és a gólörömök fogtak meg leginkább -ahogyan átölelték egymást, ahogyan az izzadság végigfolyt az arcukon, a gyengéd pacsik a fenékre...stb-, na meg a mez-színkombinációja.
S egy ilyen után vegyen valaki komolyan? Te irtad, hogy 19 éves vagy, akkor nyilván tisztában vagy vele, hogy mi az a gay. És ez nem vicc kérdése.
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.05.06. 17:39:05

Nyugi Kash, majd en igyekszem tobbet szolni a temakhoz es akkor mar a tobbieknek nem marad ereje rad is sart dobalni utanam. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.06. 17:07:13

Kash írta:sértőnek éreztem egy-két ember megnyilvánulását felém holott semmi rosszat
tegyél rá, itt így megy. egyszer te vagy leugatva, utána meg te ugatsz le másokat. ha mindenki lelépne innen akire rosszat szólnak, nem maradna senki...

múltkor leírtam az igazolások topicba, hogy kell egy kezdő jobb bekk + egy világklasszis kp, meg a matyi-AG-DS sallangtól meg kell szabadulni és jók leszünk, erre valaki beírta TÖK KOMOLYAN, hogy ilyen kerethez világklasszis edző nem adná a nevét, mire én kinevettem, ő meg bevágta a durcit és átment egy másik oldalra. most az ilyen emberekkel nem tudok mit kezdeni. írjon egy privátot, küldjön el az anyámba és kész, vagy tegyen tiltóra és fórumozzon tovább. engem is zavar itt marha sok ember, mint ahogy én is zavarok itt elég sok mindenkit. vagy tiltón van, vagy átugrom a hsz-t ha már csak az avatarját is meglátom. a fórumot amúgy az a pár ember húzza le nagyon, akik csak vereség/döntetlen esetén vannak itt és folyamatosan nyafognak (mindenki tudja kik ők), meg akiknek soha semmi nem jó és cska azért járnak ide, hogy itt fújják ki az orrukat.

látom az is bánt, hogy nem reagálnak a hsz-eidre, ha maradsz, ne félj én ezentúl megtalállak :wink: :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.06. 16:53:39

Gyorsan váltottál a visszavonulásról a folytatásra. :mrgreen:
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.05.06. 16:38:20

Igazad van Zola8787, talán tényleg túlreagáltam, vagy csak túl komolyan vettem ezeket, mert valóban sértőnek éreztem egy-két ember megnyilvánulását felém holott semmi rosszat nem írtam, vagy tettem feléjük, de aláírom, hogy túlzásba vittem az ironizálást.

Imádom az ilyen pozitív embereket, mint te, és még sokan másokat is itt a fórumon, ezért is nehéz itthagyni és lehet nem is fog sikerülni. :D

Régebben, még 2011-ben írta azt nekem Bob, hogy mielőtt bármit is írnék ide, gondoljam azt át 3-4x is fejben, majd gondolkodjak kicsit előre, hogy azt hogyan fogják fogadni illetve maga a tálalás is nagyon fontos, szükségem volt már akkor is a pozitív visszajelzésekre, nem vagyok már gyerek-19 éves vagyok egyébként, lassan 20 :D - de talán még legbelül az vagyok és ez az irományaimon is meglátszik, ezért elnézést kérek azoktól, akiket valamilyen formában ez sértett, amiért személyeskedésbe is átment a dolog.

A jövőben mégjobban figyelni fogok. :D
Kép
Válasz küldése