Segítség kéne

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Rezi Torres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2008.07.07. 12:54:09

2009.08.14. 11:29:09

martin120 írta:
Rezi Torres írta:Sziasztok!!Valaki megtudná nekem mondani hogy a UPC reklámba Amy Winehosue melyik számát nyomatják????
Amy Winehouse-Rehab
Tessék: http://www.youtube.com/watch?v=l-_ZywDWRK8

Köszönöm szépen!!!
Barcelona:Egy város,egy csapat, egy szerelem egy ÉLET!!!
Avatar
martin120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:55
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.14. 10:48:05

Rezi Torres írta:Sziasztok!!Valaki megtudná nekem mondani hogy a UPC reklámba Amy Winehosue melyik számát nyomatják????
Amy Winehouse-Rehab
Tessék: http://www.youtube.com/watch?v=l-_ZywDWRK8
Barcafery16
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2008.11.04. 18:55:43
Tartózkodási hely: Magyaro:D

2009.08.14. 10:44:10

http://www.colorcafe.hu/vplayer.php?vid=20090801


Valaki nem tudja az első zeneszámnak a címét????
megkösszönném:D
Avatar
Rezi Torres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2008.07.07. 12:54:09

2009.08.14. 10:19:00

Sziasztok!!Valaki megtudná nekem mondani hogy a UPC reklámba Amy Winehosue melyik számát nyomatják????
Barcelona:Egy város,egy csapat, egy szerelem egy ÉLET!!!
Avatar
fcbarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2006.12.11. 17:17:59

2009.08.13. 20:58:29

VIII.Henrik írta:
fcbarca10 írta:
Beszúrás --> Hiperhivatkozás
Köszi szépen.
A sima Excelben tényleg működik, ezt jó tudni.
Csak nekem a az NSO-ról letöltött Szurkolói Szoftverhez kellett volna (ami szintén Excel, de sajna itt nem enged rákattintani a Hiperhivatkozásra).

De tényleg köszi, már legalább tudom, hogy így lehetne.
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2009.08.13. 20:51:33

[quote="fcbarca10"][/quote] Beszúrás --> Hiperhivatkozás
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
Avatar
fcbarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2006.12.11. 17:17:59

2009.08.13. 20:48:07

A Microsoft Excel-hez lehet videót csatolni?
Nemrég eredménytelenül kérdeztem, hátha most sikeresebb lesz :?
Meg lehet oldani, hogy egy megadott szövegre kattintva bejön egy letöltött videó?
Mint, itt az Eurobarcán a cikkekben, kékkel kijelölve és ha ráklikkelek bejön a videó a netről, csak én azt szeretném, ha Media Player jönne be.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.08.13. 14:54:32

socio66 írta:...
Szia!

Ha integrált hangkártyád van, akkor csak az alaplaphoz kell drivert letölteni. Illetve még a videókártyához fontos. Valamint kodeket és flasht telepíts, s akkor már az alapfunkciókat maradéktalanul tudod használni. Ha nincsenek meg a dobozok, amiről rá tudsz keresni, vagy a driver cd-k, akkor az everesttel meg tudod nézni. Utána rákeresel, s a gyártók honlapján le tudod tölteni a szükséges drivereket.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.13. 14:24:19

Szandi írta:
House írta:Sziasztok!
Letöltöttem a Sony Vegas Pro 9 nevű programot vidi készítéshez, de az lenne a nagy gondom, hogy nem tudom kezelni, mert hihetetlen bonyolult. Kéne magyar tutorial (mert angolul nem igazán tudok), de egyáltalán nem találok. Ráadásul még az is probléma, hogy amikor beteszem az avi videót, valamiért nem jeleníti meg, csak egy feke videót, a csíkon pedig vagy piros/fekete. Mintha az lenne a rendes videó.
Ha valaki tudna segíteni, azt nagyon köszönöm, és aki tud segíteni azt nagyon szépen kérem, hogy szánjom rám pár percet.
Mégegyszer köszi!
UI.: Ha lehet PÜ-ben. Köszi!
szerk: sőt, mostmár a videókat le sem játsza. :cry: :cry:
Mééért a legbonyolultabb programot kaptad le? Mér nem próbálkozol Pinnacle-val? Ahhoz tuti találsz magyart. Sztem azt szerezd meg. De ha ragaszkodsz a vegashoz, akkor majd adok egy msn címet, egyik ismerősöm ért hozzá.
A HD minőséget szeretném elérni. :? De azért kipróbálom a Pinnacle-t, hátha van abban is olyasmi funkció. Köszi! :)
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
socio66

2009.08.13. 12:49:43

sziasztok,lenne egy kis problémám,tényleg várnám most a segítséget fiúk;
szóval az van,hogy újratelepítettem a gépem,viszont driver-cédék hiányában egyelőre elég 'hiányos'.
a netről kellene leszednem a dolgokat,de mivel még nem csináltam ilyet,ezért nem nagyon tudom,mit is kell letölteni.
annyit tudok,hogy a hangkártyához és a videókártyához kell driver,másról nem tudok.
Csongor,írtál egy programot,amivel meg tudom nézni,milyen cuccok vannak a gépemben,bepötyögnéd még egyszer :?:
aki vágja ezeket a dolgokat(gondolom vannak egy páran),az légyszíves szánjon rám egy pár percet msnen mondjuk és segítsen megcsinálni ezeket.
msnem a profilomban
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2009.08.13. 12:08:14

Perrero írta:Hey!

Telepíteném az Age of Empires 3at, de hiába írom be jól a telepitő kódot azt mondja h nem jó.. 2 különbözővel is próbáltam..
Attól függően milyen hibaüzenetet írt ki, itt van hivatalos forrásból pár megoldás rá: http://www.agecommunity.com/faq_general ... stallation
Avatar
bojanfan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2009.05.03. 22:19:00
Tartózkodási hely: catalunya.
Kapcsolat:

2009.08.12. 17:43:44

hogyan kell új skype azonosítót létrehozni? mert a skype program már megvan.
♥fcbarca.♥
Avatar
fcbarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2006.12.11. 17:17:59

2009.08.11. 18:58:01

Letöltöttem az NSO-ról a Bundesliga Szurkolói Szoftvert.
A "Feljegyzések" címhez a gólszerzőket írom.

A kérdés: meg lehetne-e csinálni, hogy a gólszerző nevére kattintva elindulna a letöltött videó?

Szerk: Senkinek nincs ötlete?
Fontos lenne :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca10 2009.08.12. 11:18:10-kor.
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.08.10. 22:19:07

Kösz fiúk a segítséget, úgy látszik várnom kell majd pár napot.. Kicsit jobban utánanéztem van akinek 3 hét múlva sem jött rendbe. Kár érte, kedvenc oldalam. :cry:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.08.10. 22:17:40

Van egy kis baj! Ma kb. 16:30-tól nem jeleníti meg a Mozilla és az Explorer sem a Youtubot. Gondoltam, hogy biztos valami szerver hiba, csak, hogy a többi gépünkön működik. :? Igazából semmit nem ír, csak tölt és olyan, mintha hibás címet írtam volna be, csak ugye nem írja ki azt az "Ilyen webcím nem található."

Valaki nem tudja mi lehet? :roll: Aztán lehet (remélem), hogy majd magától megjavul.
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.08.10. 21:49:39

Tim írta:
miihii írta:Egy játékkal akadt némi problemom.
SWAT4.
LEszedtem egy oldalról.6 db zip fájlban van.
A feltöltő írta:
"Total Commanderrel a fájl egyesítése, majd az ekkor kapott Swat 4 - Gold.exe fájl futtatásával telepítés..."
Ahha,csakhogy amikor kijelölöm az egyik zipet és elkezdi a dolgot,amint végigér az első csíkon kéri a következő lemezt v a következő célt.Hiába próbálok másik fájlt kijelölni v leokézni,h ugyanoda folytassa,semmi reakció...
Egy out fájlban megjelenik a cucc,de nem folytatódik :?
Ilyenkor mizu?
Egyszerűen nevezd át ezt az out fájlt,rar-ra.Pld.fájlneve.out-fájlneve.rar(vagy .exe ha már nincs tömörítve).
Ha az egyesítésnél akadékoskodik,akkor egyszerűen számozd meg a hat fájlt.Valahogy így:1.rar,2.rar...stb.Jobb gomb,fájl egyesítése.
Köszönöm most már a sokadik segítséget!
Igazából így sem működött a dolog,de végül nagynehezen rájöttem 8)
Kicsomagoltam az egyik zipet,és közben kérte sorban mind a hat darabját.Így sikerült összehozni,és már épp telepítem fel. :P
De azért köszönöm szépen,Tim! :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.08.10. 21:47:53

barcafan0911 írta:Valaki tudja hogy ez mit jelent?

IPS Driver Error
There appears to be an error with the database.
You can try to refresh the page by clicking here

Van egy oldal ahonnan a filmeket töltöm és ezt az üzenetet kapom ha be akarok lépni bármelyik letöltési fórumba. :cry: :cry:
asszem, hogy az oldal szerverével van baj.
próbáld meg később, hátha megjavul.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.08.10. 21:47:14

barcafan0911 írta:Valaki tudja hogy ez mit jelent?

IPS Driver Error
There appears to be an error with the database.
You can try to refresh the page by clicking here

Van egy oldal ahonnan a filmeket töltöm és ezt az üzenetet kapom ha be akarok lépni bármelyik letöltési fórumba. :cry: :cry:
beírtam a google-be és ezt dobta ki:

http://ipboard.hu/topic/551-koeltoezes/

nem tudom, segít-e :oops:
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.08.10. 21:44:31

Valaki tudja hogy ez mit jelent?

IPS Driver Error
There appears to be an error with the database.
You can try to refresh the page by clicking here

Van egy oldal ahonnan a filmeket töltöm és ezt az üzenetet kapom ha be akarok lépni bármelyik letöltési fórumba. :cry: :cry:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2009.08.10. 18:50:53

miihii írta:Egy játékkal akadt némi problemom.
SWAT4.
LEszedtem egy oldalról.6 db zip fájlban van.
A feltöltő írta:
"Total Commanderrel a fájl egyesítése, majd az ekkor kapott Swat 4 - Gold.exe fájl futtatásával telepítés..."
Ahha,csakhogy amikor kijelölöm az egyik zipet és elkezdi a dolgot,amint végigér az első csíkon kéri a következő lemezt v a következő célt.Hiába próbálok másik fájlt kijelölni v leokézni,h ugyanoda folytassa,semmi reakció...
Egy out fájlban megjelenik a cucc,de nem folytatódik :?
Ilyenkor mizu?
Egyszerűen nevezd át ezt az out fájlt,rar-ra.Pld.fájlneve.out-fájlneve.rar(vagy .exe ha már nincs tömörítve).
Ha az egyesítésnél akadékoskodik,akkor egyszerűen számozd meg a hat fájlt.Valahogy így:1.rar,2.rar...stb.Jobb gomb,fájl egyesítése.
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.08.10. 17:35:20

Egy játékkal akadt némi problemom.
SWAT4.
LEszedtem egy oldalról.6 db zip fájlban van.
A feltöltő írta:
"Total Commanderrel a fájl egyesítése, majd az ekkor kapott Swat 4 - Gold.exe fájl futtatásával telepítés..."
Ahha,csakhogy amikor kijelölöm az egyik zipet és elkezdi a dolgot,amint végigér az első csíkon kéri a következő lemezt v a következő célt.Hiába próbálok másik fájlt kijelölni v leokézni,h ugyanoda folytassa,semmi reakció...
Egy out fájlban megjelenik a cucc,de nem folytatódik :?
Ilyenkor mizu?
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2009.08.10. 16:10:30

köszönöm srácok az igyekvést, de sajnos egyik megoldás sem vlt használható. amikor rámegyek, hogy kapcsolat nélküli munka arra az opcióra és leveszem róla a pipát akkor is ugyan ez jön be, a pipa már nincs ott. ha meg kilépek a böngészőből és újra belépek, akkor a pipa megint ott van. szóval nem tudom, hogy mit csináljak.

ezért nem lenne érdemes újratelepíteni a gépet sztem.

vagy esetleg hívjak szakembert? más ötletem már nincs :oops:
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.08.10. 15:18:28

Puyol05 írta:Üdv. az a problémám lenne, hogy:
kb egy órája elment a netem. mikor visszajött akkor próbáltam újra megnyitni a böngészőt és ezt adta be: KATT IDE
majd mikor rámentem, hogy csatltkozás akkor meg ezt:
KATT IDE
na most ezzel csak egy baj van, hogy nem tárcsázni kell, hanem a kábeltv-vel együtt jön a net is. esetleg valakinek valami ötlet? nagyon fontos lenne, tényleg!!!

ja és majd elfelejtettem, hogy a laptopon meg működik szó nélkül. most is onnan írok, úgyhogy nem értem.
Nekem ilyen rengetegszer volt már. 4 megoldást tudok javasolni.

1. Lehet hogy több porton keresztül csatlakozol egyszerre, ezért egyszerűen csak índítsd újra a gépet.

2. start menü :arrow: csatlakozás :arrow: összes kapcsolat megjelenítése. Itt a helyi kapcsolatokat ha nincs engedélyezve ,akkor engedélyezd és már csatlakozhatsz is.

3. Esetleg ha van jelszavad és felhasználóneved akkor azt add meg helyesen és csatlakozás. Nekem egyszer ez segített.

4. Lehet hogy kapcsolat nélküli módban vagy. Azt ellenőrizd le a file menüben.

Remélem tudtam segíteni, nekem nem kábel netem van, de régen telefonos volt és ott ugyanezzel a problémával találkoztam. :wink:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.08.10. 15:04:50

Puyol05 írta:Üdv. az a problémám lenne, hogy:
kb egy órája elment a netem. mikor visszajött akkor próbáltam újra megnyitni a böngészőt és ezt adta be: KATT IDE
majd mikor rámentem, hogy csatltkozás akkor meg ezt:
KATT IDE
na most ezzel csak egy baj van, hogy nem tárcsázni kell, hanem a kábeltv-vel együtt jön a net is. esetleg valakinek valami ötlet? nagyon fontos lenne, tényleg!!!

ja és majd elfelejtettem, hogy a laptopon meg működik szó nélkül. most is onnan írok, úgyhogy nem értem.
annyit tudok javasolni, h nézd meg, hogy az internet explorerben a file menüben a "kapcsolat nélküli munka" menüpontnál van-e pipa, mert sztem van. (vedd ki, ha igen) a csatlakozásra meg ne kattints, mert akkor értelemszerűen az általad megadott folyamat kezdődik el(jelszókérés stb)
sztem csak annyi, h be van pipálva a kapcs. nélküli munka ;)
Válasz küldése