Utazás Barcelonába

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2006.12.21. 16:03:14

Ingyenes az edzés de csak a kordonig lehet bemenni.
Általában minden nap 12 korul edzenek.A kezdés időpontja változó.
Több csoprtban edzenek.
Az első edzésen amin kint voltam az pont bajnoki után volt uh akik meccset játszottak azok közül csak Belletti,Iniesta és Thuram volt ott.Ők külön edzést végeztek.
Hála a jó istennek pont előttem 5 méterre futosgáltak le és fel.Nagyon nagy hangulat volt ha valaki vissza integetett.
Akkor volt a legnagyobb a sikitás ha Belletti,Gio,Rafa vagy Ronnie integett ki.
Edzés végén a kapuralövéseknél pedig az egész csapat ott áll előtedd pár méterre.
A meccs-napon nem engednek be.Viszont már délután közössen mennek el a csapat busszal.
Minden meccsre lehet venni jegyet előtte.Valamint tele van jegyüzérrel ,a stadion melletti banknál minden nap áll három öreg úr akiktől lehet venni jegyeket valamint este vannak biciklizős emberek akik ugyan csak jegyeket árulnak(öltönybe).
Igen a stadion melletti kis füves pálya a La Masia, ott edzenek minden nap.
diccsy
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.12.21. 13:50:59

2006.12.21. 13:52:30

A márciusi Barca - Real meccsre szervez valaki utat?
zambrotta
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006.08.01. 13:59:15
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2006.12.21. 13:41:03

Sziasztok!

Én febr. 10-én megyek Barcelonába a Racing elleni meccsre. Jegyet nem rendeltem mert abban bízok hogy tudok a pénztárban venni még egy nappal a meccs előtt.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.12.21. 13:04:15

Barcaforever írta:Gratulálok Zoli! :wink: Örülök a sikerednek.

Már elolvasni is egy élmény.A Nou Campot már nekem is sikerült meghódítanom nem is 1x, de jó lenne végre egy meccsen vagy én még jobban szeretnék egy edzésre kilátogatni.

Zoli az edzésre kell vmit fizetni?A stadion mögött azon a "kis" pályán szokott lenni az edzés?
Igen,legalábbis amikor én voltam a meccs másnapján ott edzettek.De belehet látni ott a kerítésen is.
in to exile
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.12.21. 12:56:53

deffent írta:Szerintetek van arra esély, hogy az ember csak úgy meccsbelépőt vásárol a stadionnál? Elsősorban a "kutyaütő" csapatok elleni hazai bajnokikra gondolok.
Van-van. Sok jegy szabadon marad még a meccs előtti 2-3 napban, úgyhogy szerintem biztos tudsz venni, ha esetleg arra kerülne sor, pláne ilyen kisebb csapatok ellen.
Avatar
deffent
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2005.07.14. 14:37:04
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.21. 12:44:42

Szerintetek van arra esély, hogy az ember csak úgy meccsbelépőt vásárol a stadionnál? Elsősorban a "kutyaütő" csapatok elleni hazai bajnokikra gondolok.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2006.12.21. 10:46:35

Gratulálok Zoli! :wink: Örülök a sikerednek.

Már elolvasni is egy élmény.A Nou Campot már nekem is sikerült meghódítanom nem is 1x, de jó lenne végre egy meccsen vagy én még jobban szeretnék egy edzésre kilátogatni.

Zoli az edzésre kell vmit fizetni?A stadion mögött azon a "kis" pályán szokott lenni az edzés?
A 2 meccsre gondolom itthon foglaltál jegyet, gondolom ott lehetetlenség kapni. :wink:

Bennem az maradt kegyetlenül mikor Barcelonában voltunk és egy öreg katalánnak mondtam, hogy Nou Camp az meg úgy nézett rám mint vmi értelmi fogyatékosra. :lol: Végülis megtaláltuk ( a város másik oldalán majdnem a hegyen)Azután jöttem rá , h nekik Camp Nou.Úgyhogy nem biztos h tudtam volna, ha pl egy német anno azt mondja nekem h Stadion nép. :wink:

Mesélj még. :P Az edzések érdekelnek engem.Arról nincs vmi h mikor vannak és meddig?
Kép
Aix
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2005.04.25. 01:55:40
Kapcsolat:

2006.12.21. 01:49:20

alföldi zoltán írta:sziasztok!
Tehat dec2tol dec11ig voltam Barcaban! Szallast foglaltam interneten valamint a belepoket is.Azert mentem ilyen hosszu idore mert meg akartam nezni a varost.
Az internetes szallas-foglalas nayg hiba volt mert nem volt ott semmi es a tel szamot nem vette fel senki.Uh delutan 4kor sotetbe ott alltam 20kilos taskammal Barcelonaban ,nincs szallasom stb.kicsit ketsegbe esve:)
Talatam egy pansiot ahol 24euro/ejszakaert.Jo draga de mindegy mar hulla faradt voltam!Masnap kerestem neten youth hostelt es 15euroert taltam elfogadhatot ,hala a jo istennek tele fiatalokkal!Minden este partikkat szerveztek nekunk stb net,nagy tv, szep konyha minden:)
De nem ez a lenyeg a szombati meccset egy kocsmaban neztem vegig!
Masnap irany a palya, es pont akkor edzetek a sracok uh 2 oran keresztul neztem oket ronnie hihetetlen miket mulvelt a labdaval.De a kapura loveseknel nem ő lötte a legtöbb gólt hanem Motta és Gio ezt azert kicsit furcsalottam jah meg azt is ,hogy Rajkaard sehol no mind1 ez nem az en dolgom.
Kedden ujra irany a stadion mar reggel fenykepezkedtem werder szurkolokkal ,akik hulla "macska" reszegek voltak:)
Este kimentem 3oraval korabban hogy lathassam a buszt amikor megerkezik,igy utolag ez jo ötletnek tünt mert a bejárat elég hamar megtelt és én az első sorban foglaltam helyet. Sorra jöttek a nagy kutyak nagy verdákkal de 2oranyi várakozás után végre megérkezedt a busz már messzirol hallani lehetett a szurkolok uvelteset , a dudák harsogását
A bajáratnál meg aztán főleg, hihetetlen volt... leirhatatlan elmeny es a meccsre meg be sem mentem ,jah egyedül Ronnie integett nekunk:)
A beléptető kapuknal 6 magyar középkorú személlyel futottam össze akik csak úgy eljöttek megnezni a meccset.
A helyem a vip szektor felett a kozvetitoi allasok alatt volt!
Hát a meccs.... pfu te jo ég!96ezer ember 1xre uvoltihogy barca barca barca!most is belebrzongok ha ra gondolok!
Az elso golnal annyira raztam a salamat hogy kegyetlenul bealt a karom es az is megfordult a fejemben ,hogy masnapra inhuvely-gyulladast kapok!A masodik golnal pedig a siras kerulgetett annyira orultem:)
Meg egy fontos momentuma meccsrol ,hogy amikor Iniestat lecsrélték mindenki egyszerre enekelte a hangjat, az is naon hangos volt es nagyon durva! A RS elleni meccsrol pedig annyit,hogy kozel ültem a pályához és szerintem nagyon izgalmas volt ,legalábbis én nagyon élveztem!!
Ezenkivul voltam még edzés utáni autogramm gyüjtésen de ott is megközelihetetlenek a sracok mert egyszerre 4kapun engedik ki őket és rengetegen varnak rajuk de azert sikerult par méterre megkozelitenem Puyolt,Bellettit,Gyulat,Ezquerrot.Valamint pár csapattagot kocsiból láttam.
Valmint ami szembe tünnő volt az edzésen ha Rafa,Gio vayg ronnie kiintegetett 1 perces sinkogas volt valamint ha szegeny Zambi akkor siri csönd,én sajnáltam szegényt!De mindenféleképp kéne egy eurobarcas látogatást tenni a nou campban,felejtehetetlen elmeny neagyuristen egy esetleges BL meccsen az naon durci lenne:)
Visca el Barca!
Jah és végre sikerult megértanem mélyebben miért is akar külön válni Bas.zk föld és Catalunya Spanyolországról.
Sajnálatos módon a sok fénykép elveszett egy net cafeban de sok megmaradt viszont nem tudok feltolteni ide őket mert portugáliából nem enged fel engem a kepfeltoltes.hura uh majd ha hazertem akkor lesz video a depor-barcarol, es a RS-barcarol valamint képek a Werder elleni meccsrol
Üdv:Alföldi Zoltán
Bocs, ha hiányzik néha az ékezett csak már szinte átszoktam a portugál bilentyűzetre!
Jo volt.
Mikor en kint voltam, s jottek a busszal, nekunk is csak a Ronni integetett.
De hany orakkor voltal kint az edzesen?
Kluivert55
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:55:39
Tartózkodási hely: Sárospatak

2006.12.20. 23:39:00

Üdv. Mindenkinek!
Segítségre lenne szükségem! A márciusi liverpooli idegenbeli meccsre szeretnénk kimenni haverokkal, de nem tudom hogyan lehetne jegyhez hozzájutni, természetesen nem horror áron! Lehet online rendelni valahogyan?
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2006.12.16. 13:12:02

Zoli, olvastam a beszámólót, és már csak ettől is kiráz a hideg.
Alig várom, hogy kijussak én is!
Tavasz körül tényleg csinálni kellene egy ilyen eubarcás kiruccanást!
Csak egy jó szervező kellene.
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2006.12.15. 18:31:40

Köszi!Megprobálom!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.12.15. 16:18:35

Köszi az élménybeszámolót Zoli!

Érdekes volt, a képeket meg ide is megpróbálhatod fellökni: http://www.imageshack.us

Üdv
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2006.12.15. 14:20:17

El Payaso írta:Hali!

Melyik youth hostelben szálltál meg?
Sant Jordi! www.santjordi.org asszem ez az cimük
Talan te is voltal ebbe a szállóba?
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.12.15. 09:16:34

köszi az élménybeszámolót!

...de vajon Zambrotta-t miért nem csipázzák??? :roll:
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2006.12.15. 07:46:25

Hali!

Melyik youth hostelben szálltál meg?
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2006.12.14. 23:53:27

sziasztok!
Tehat dec2tol dec11ig voltam Barcaban! Szallast foglaltam interneten valamint a belepoket is.Azert mentem ilyen hosszu idore mert meg akartam nezni a varost.
Az internetes szallas-foglalas nayg hiba volt mert nem volt ott semmi es a tel szamot nem vette fel senki.Uh delutan 4kor sotetbe ott alltam 20kilos taskammal Barcelonaban ,nincs szallasom stb.kicsit ketsegbe esve:)
Talatam egy pansiot ahol 24euro/ejszakaert.Jo draga de mindegy mar hulla faradt voltam!Masnap kerestem neten youth hostelt es 15euroert taltam elfogadhatot ,hala a jo istennek tele fiatalokkal!Minden este partikkat szerveztek nekunk stb net,nagy tv, szep konyha minden:)
De nem ez a lenyeg a szombati meccset egy kocsmaban neztem vegig!
Masnap irany a palya, es pont akkor edzetek a sracok uh 2 oran keresztul neztem oket ronnie hihetetlen miket mulvelt a labdaval.De a kapura loveseknel nem ő lötte a legtöbb gólt hanem Motta és Gio ezt azert kicsit furcsalottam jah meg azt is ,hogy Rajkaard sehol no mind1 ez nem az en dolgom.
Kedden ujra irany a stadion mar reggel fenykepezkedtem werder szurkolokkal ,akik hulla "macska" reszegek voltak:)
Este kimentem 3oraval korabban hogy lathassam a buszt amikor megerkezik,igy utolag ez jo ötletnek tünt mert a bejárat elég hamar megtelt és én az első sorban foglaltam helyet. Sorra jöttek a nagy kutyak nagy verdákkal de 2oranyi várakozás után végre megérkezedt a busz már messzirol hallani lehetett a szurkolok uvelteset , a dudák harsogását
A bajáratnál meg aztán főleg, hihetetlen volt... leirhatatlan elmeny es a meccsre meg be sem mentem ,jah egyedül Ronnie integett nekunk:)
A beléptető kapuknal 6 magyar középkorú személlyel futottam össze akik csak úgy eljöttek megnezni a meccset.
A helyem a vip szektor felett a kozvetitoi allasok alatt volt!
Hát a meccs.... pfu te jo ég!96ezer ember 1xre uvoltihogy barca barca barca!most is belebrzongok ha ra gondolok!
Az elso golnal annyira raztam a salamat hogy kegyetlenul bealt a karom es az is megfordult a fejemben ,hogy masnapra inhuvely-gyulladast kapok!A masodik golnal pedig a siras kerulgetett annyira orultem:)
Meg egy fontos momentuma meccsrol ,hogy amikor Iniestat lecsrélték mindenki egyszerre enekelte a hangjat, az is naon hangos volt es nagyon durva! A RS elleni meccsrol pedig annyit,hogy kozel ültem a pályához és szerintem nagyon izgalmas volt ,legalábbis én nagyon élveztem!!
Ezenkivul voltam még edzés utáni autogramm gyüjtésen de ott is megközelihetetlenek a sracok mert egyszerre 4kapun engedik ki őket és rengetegen varnak rajuk de azert sikerult par méterre megkozelitenem Puyolt,Bellettit,Gyulat,Ezquerrot.Valamint pár csapattagot kocsiból láttam.
Valmint ami szembe tünnő volt az edzésen ha Rafa,Gio vayg ronnie kiintegetett 1 perces sinkogas volt valamint ha szegeny Zambi akkor siri csönd,én sajnáltam szegényt!De mindenféleképp kéne egy eurobarcas látogatást tenni a nou campban,felejtehetetlen elmeny neagyuristen egy esetleges BL meccsen az naon durci lenne:)
Visca el Barca!
Jah és végre sikerult megértanem mélyebben miért is akar külön válni Bas.zk föld és Catalunya Spanyolországról.
Sajnálatos módon a sok fénykép elveszett egy net cafeban de sok megmaradt viszont nem tudok feltolteni ide őket mert portugáliából nem enged fel engem a kepfeltoltes.hura uh majd ha hazertem akkor lesz video a depor-barcarol, es a RS-barcarol valamint képek a Werder elleni meccsrol
Üdv:Alföldi Zoltán
Bocs, ha hiányzik néha az ékezett csak már szinte átszoktam a portugál bilentyűzetre!
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2006.12.11. 18:59:16

Sziasztok!
Most ertem haza 9napos turamrol
amint lesz idom leirok 1 kis élmény beszámolót!
nem lehet olyan nehez megszervezni szerintem ki kell valasztani egy vagy 2 meccset es neki vagni olcso repjegyet keressni szallas van dogivel es nem is dragan ,youth hostelekbe.
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2006.12.02. 10:49:36

Rivaldinho írta:Skacok, nem skacok, spanok, nem spanok, nem mehetek el Alföldi Zoli felvetése mellett, hogy mennyünk már egy közös big kirándulkásra Barcelonába, sztem ha vmikor tavasszal el akarunk menni, most el kell kezdeni szervezni, valaki elvállalná ? (mármint a szervezést :))
Na ebben én is benne lennék!!! Amúgy már gondoltam rá, hogy tavasszal megyek ki. Valamelyik Nagyokos szervezze meg :D Hallod Vito???:D
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.11.24. 22:38:03

Jó utat és szórakozást mindkettőtöknek, képeket majd mellékelhetnétek utólag! 8)
Sir Maxwell
Jugador del Barça
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:39:09
Tartózkodási hely: Nyíregyháza-Sóstófürdo

2006.11.24. 06:34:40

akkor megosztom én is, hogy dec. 5én én is megyek:))
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2006.11.23. 22:35:03

Dec2 irany BBAARRCCEELLOONNAA
meg sohasem jartam ott, most lesz az elso alkalom:)
huh de varom mar:)
bocsi de ezt meg kellett osztanom veletek
HAJRA BARCAAAAA
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.11.18. 20:29:14

barcamessi írta:Szia Enrique!!

Amint látom a képeiden elég jó helyen ültetek :wink: Szall csak annyit szeretnék kérdezni hogy mennyi volt a jegy ára arra a helyre?
Gondolom elég jól lehetett onnan látni mindent :)
Válaszodat előre is köszi!!!

Hali,

Kb. a 11-es ponttal egyvonalban ültünk, 46 € volt a jegy.
Avatar
barcamessi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.05.18. 21:06:13
Tartózkodási hely: Szeged

2006.11.18. 18:56:58

Szia Enrique!!

Amint látom a képeiden elég jó helyen ültetek :wink: Szall csak annyit szeretnék kérdezni hogy mennyi volt a jegy ára arra a helyre?
Gondolom elég jól lehetett onnan látni mindent :)
Válaszodat előre is köszi!!!
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2006.11.18. 18:09:28

bocs , hogy csak most valaszolok de nem vettem eszre
www.catalunya.co.uk
www.spainticketbureau.com
www.barcelona-on-line.es
www.barcelona-football-tickets.com
peldaul en a catalunyanal vettem deha nem mesz rangadora en is azt tudom ajanlani hogy a meccs elott vedd meg kiveve BL,Real es nagy csapatok ellen kell neten de kulonben lehet helyben is
es sokkal olcsobb
a Werder elleninel szerncsem volt mert mar nem nagyon lehet kapni csak eleg borsos aron de a real sociedad ellninel raertm volna stadionnal
de meccs elott lehet venni uzerektol is en az idei porto - benficara igy jutottam be igaz a 16euros jegyet 50ert vettem de megerete :D 8)
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2006.11.15. 14:34:49

alföldi zoltán írta:
El Payaso írta:Srácok egy kérdés: Jegyet rendelni úgy is lehet hogy Magyarországra küldik vagy csak Spanyolon belül küldik ki?
Lehetseges de nem mindegyik irodanal ha lehetseges akkor is felszamolnak min 40euros posta koltseget , ha nem rangadora mesz akkor azt tudom ajanlani , hogy a meccs elotti napokba vedd meg a stadionnal ,ha pedig tudod , hogy hol fogsz lakni akkor 5-6euroert elviszik a szallasodra vagy felveheted az irodajukba(csak Barcelonaba)!!
Konkrét címet tudnál adni? Mármint ahonnan lehet jegyet rendelni.
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Válasz küldése
cron