Utazás Barcelonába

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
polamalu
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.07.29. 20:44:09

2011.08.16. 17:22:01

Bodi írta:Én is szeretnék egy kis segítséget kérni,nov 20-án akarok menni a Zaragoza elleni meccsre és érdekelne pár infó a jegyvásárlásról.

Először is,most van viszonylag jó áron repülőjegy,szóval azt gyorsan meg kéne venni,viszont kicsit rossz így sok pénzt kifizetni rá,hogy nincs jegyem a meccsre.
Hogy működik ez,egy bajnokira csak közvetlen előtte lehet jegyet venni,amikor már pontos időpont van,vagy esetleg valamikor szezon elején elkezdik árulni az összeset?

Visszaolvasva annyit leszűrtem,hogy egy kisebb csapat ellen szinte biztos,hogy közvetlen meccs előtt kapok jegyet,de ez igaz minden szektorra?

Én úgy gondolkozok,hogy ha már egyszer kimegyek,akkor a legjobb jegyet szeretném venni,egy Zaragoza ellen az még anyagilag is vállalható,de vajon lesz ott hely közvetlen a meccs előtt?
Igazából az nyugtatna meg,ha a közeljövőben meglenne a jegyem,és nem kéne még november elején is ezen izgulni...

Előre is köszönöm a választ!
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2011.08.16. 17:00:00

Én is szeretnék egy kis segítséget kérni,nov 20-án akarok menni a Zaragoza elleni meccsre és érdekelne pár infó a jegyvásárlásról.

Először is,most van viszonylag jó áron repülőjegy,szóval azt gyorsan meg kéne venni,viszont kicsit rossz így sok pénzt kifizetni rá,hogy nincs jegyem a meccsre.
Hogy működik ez,egy bajnokira csak közvetlen előtte lehet jegyet venni,amikor már pontos időpont van,vagy esetleg valamikor szezon elején elkezdik árulni az összeset?

Visszaolvasva annyit leszűrtem,hogy egy kisebb csapat ellen szinte biztos,hogy közvetlen meccs előtt kapok jegyet,de ez igaz minden szektorra?

Én úgy gondolkozok,hogy ha már egyszer kimegyek,akkor a legjobb jegyet szeretném venni,egy Zaragoza ellen az még anyagilag is vállalható,de vajon lesz ott hely közvetlen a meccs előtt?
Igazából az nyugtatna meg,ha a közeljövőben meglenne a jegyem,és nem kéne még november elején is ezen izgulni...

Előre is köszönöm a választ!
mugler
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.08.12. 18:58:25

2011.08.12. 19:39:53

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a meccsre mit lehet bevinni? Gondolok itt arra, hogy egy kisebb hátizsákot bevihetek-e üdítővel stb.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.08.11. 22:05:26

haze71 írta:
Tocy írta:Különben a "Tribune" és a kapu mögötti rész között lévő szektorokba mennyire érdemes menni?
Szerintem a négy kanyarba nem érdemes nagyon ülni (ha fel van húzva a labdafogó háló, akkor zavaró tud lenni + a tartórudazat), valamint a legalsó "karéj" felső pár sorába ülve a felette lévő karélytól nem látni jól (igaz, vannak monitorok felszerelve). Ha jól akarod látni a játékosokat, akkor a legalsóba ülj (ide elég drágák a jegyek), de ha az egész pályát jól be akarod látni, akkor a második szintet ajánlom. A legmagasabban lévőből is tökéletesen lehet látni (akár az eredményjelző táblától is), csak picikék az emberek, viszont cserébe azokat a területeket is látod, ahol épp nincs a labda.
Mi májusban a 2. tribünön ültünk a kanyarban, én semmilyen zavaró tényezőt nem láttam, max a lenti részen lehet zavaró, de sztem ott se lehet annyira vészes.A legfelső 3. tribünön is a vendég szektor mellett gázos, ahol majdnem csak pontokat lát az ember, de sztem az is kibírható.Itt van néhány képem megnézheted, ezek értelemszerűen a páholytól jobbra van a 2. tribünön a kanyarban.:
http://kepfeltoltes.hu/view/110507/P503 ... es.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/110507/P503 ... es.hu_.jpg
Kép
Jonibaba
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:46:14

2011.08.11. 21:14:32

Sziasztok. Vettem tegnap a servicaixa.com oldalon 4 db jegyet de nem kaptam visszaigazoló e-mailt. A kártyámról a pénzt viszont zárolták. Tud valaki segíteni mi a teendő? Meg kapom kint a jegyeket a bankkártyámmal és a személyimmel :?:
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2011.08.10. 13:56:44

Tocy írta:Különben a "Tribune" és a kapu mögötti rész között lévő szektorokba mennyire érdemes menni?
Szerintem a négy kanyarba nem érdemes nagyon ülni (ha fel van húzva a labdafogó háló, akkor zavaró tud lenni + a tartórudazat), valamint a legalsó "karéj" felső pár sorába ülve a felette lévő karélytól nem látni jól (igaz, vannak monitorok felszerelve). Ha jól akarod látni a játékosokat, akkor a legalsóba ülj (ide elég drágák a jegyek), de ha az egész pályát jól be akarod látni, akkor a második szintet ajánlom. A legmagasabban lévőből is tökéletesen lehet látni (akár az eredményjelző táblától is), csak picikék az emberek, viszont cserébe azokat a területeket is látod, ahol épp nincs a labda.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.10. 13:26:52

Varga írta:
Tocy írta:Különben a "Tribune" és a kapu mögötti rész között lévő szektorokba mennyire érdemes menni?

Én ültem már fent a sarokban, a kapu mögött és a díszpáhollyal szemben is, és ugyanúgy fantasztikus volt mindegyik. Középen ülni nyilván jobb, de szerintem tök mind1 hova ülsz, a sarokból is látsz mindent.
Szóval akkor végülis megéri odaülni, nincs olyan messze a pályától, hogy gáz legyen?
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2011.08.10. 12:56:42

Tocy írta:Különben a "Tribune" és a kapu mögötti rész között lévő szektorokba mennyire érdemes menni?

Én ültem már fent a sarokban, a kapu mögött és a díszpáhollyal szemben is, és ugyanúgy fantasztikus volt mindegyik. Középen ülni nyilván jobb, de szerintem tök mind1 hova ülsz, a sarokból is látsz mindent.
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.10. 12:30:14

Különben a "Tribune" és a kapu mögötti rész között lévő szektorokba mennyire érdemes menni?
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2011.08.10. 12:24:41

Tocy írta:Olyan kérdésem lenne, hogy a Gamperre 1 jegy körülbelül mennyi pénz? Nem feltétlenül a legjobb helyre...
9 € a legolcsóbb jegy, 74 a legdrágább :) .. nem vészes..
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.10. 12:24:12

recrea írta:
Tocy írta:Olyan kérdésem lenne, hogy a Gamperre 1 jegy körülbelül mennyi pénz? Nem feltétlenül a legjobb helyre...
Tocy, remélem csak viccelsz...az egész utolsó oldalon erről van szó a topicban. Kattints arra a linkre, amit barca 1986 írt pár hsz-szel lejjebb. Amúgy a jegyárak nevetségesen olcsók a Gamperre, 19-79 euró. Bár sztem B csapattal fogunk kiállni és lötyögős meccs lesz, szvsz nem éri meg elmenni, inkább egy bajnokira. Persze ettől még lehet jó meccs, csak én látni akarom Messit, Init, stb...
Nem viccelek :D Beírtam a kérdés, aztán olvasta vissza...közben már megtaláltam, ami érdekelt, csak elfelejtettem törölni a hsz-t. De köszi :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6729
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2011.08.10. 12:05:27

Tocy írta:Olyan kérdésem lenne, hogy a Gamperre 1 jegy körülbelül mennyi pénz? Nem feltétlenül a legjobb helyre...
Tocy, remélem csak viccelsz...az egész utolsó oldalon erről van szó a topicban. Kattints arra a linkre, amit barca 1986 írt pár hsz-szel lejjebb. Amúgy a jegyárak nevetségesen olcsók a Gamperre, 19-79 euró. Bár sztem B csapattal fogunk kiállni és lötyögős meccs lesz, szvsz nem éri meg elmenni, inkább egy bajnokira. Persze ettől még lehet jó meccs, csak én látni akarom Messit, Init, stb...
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.10. 11:35:21

Olyan kérdésem lenne, hogy a Gamperre 1 jegy körülbelül mennyi pénz? Nem feltétlenül a legjobb helyre...
martonla
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.08.10. 10:52:21

2011.08.10. 11:13:33

Sziasztok,

Most megyünk Barcelonába, és ott majd szerdán a Szuperkupa meccsre.
A jegyet servicaixa-n vettem, de web-es kártáyval, ami csak papír.
Azért tudom azonosítani magam jegyátvételkor? (persze van rendes dombornyomott kártyám is, de az másik, ami össze van kötve a web-essel, OTP)
A kérdésem, hogy emiatt nem baj az átvétellel ugye?

Hol könnyebb átvenni? A stadionban, vagy servicecaixa-nál?
A belvárosban át lehet venni servicecaixa-nál, ahol esetleg van ember is, ha probléma lenne, és nemcsak automata?

köszi:
mLaci
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2011.08.10. 09:47:15

kucza86 írta:
barca 1986 írta:http://www.servicaixa.com/nav/en/deport ... index.html#


Ez a barca egyik HIVATALOS jegyvételi oldala. A másik az fcbarcelona.com, de ott nem tud magyarországi jegyet venni. A TÖBBI NETES OLDAL CSAK BRÓKER, OTT DRÁGÁBB (2-3SZOROS SZORZÓ) A JEGY!

További részletek (jegyvásárlás menete, jegy átvétele) a fórum e topicjában visszaolvasva megtalálhatóak.
Köszönöm szépen a segítséget!
Megnéztem a servicaixa.com oldalt és látom, hogy még csak a fix időponttal rendelkező meccsekre lehet jegyet venni - Szuperkupa, Gamper kupa és a Villarreal elleni meccs.
Várhatóan mikor lesznek jegyek a későbbi meccsekre? Amint van már végleges időpont - ha igen, akkor mikor szokott kiderülni egy adott forduló menetrendje, kb. -, vagy korábban is? Azért kérdezem, mert tervezném az utazást, foglalnám a szállást, repülőt, stb. és nyilván a meccsjegy a központi kérdés. A célpont a március 20-a környéki Barca - Granada meccs lenne.
Nyugodtan kezdj el szervezkedni. A Madrid elleni és a "bajnokavató" meccs kivételével MINDEGYIK meccsre tudsz a HELYSZÍNEN jegyet venni. A stadionnál és a belvárosban számos árusítóhelyen is. Szerintem a Granada ellen kb. 70-80.000-en lesznek, semmi kockázata nem lesz a jegyvásárlásnak!
kucza86
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.07.22. 20:55:37

2011.08.10. 09:37:45

barca 1986 írta:http://www.servicaixa.com/nav/en/deport ... index.html#


Ez a barca egyik HIVATALOS jegyvételi oldala. A másik az fcbarcelona.com, de ott nem tud magyarországi jegyet venni. A TÖBBI NETES OLDAL CSAK BRÓKER, OTT DRÁGÁBB (2-3SZOROS SZORZÓ) A JEGY!

További részletek (jegyvásárlás menete, jegy átvétele) a fórum e topicjában visszaolvasva megtalálhatóak.
Köszönöm szépen a segítséget!
Megnéztem a servicaixa.com oldalt és látom, hogy még csak a fix időponttal rendelkező meccsekre lehet jegyet venni - Szuperkupa, Gamper kupa és a Villarreal elleni meccs.
Várhatóan mikor lesznek jegyek a későbbi meccsekre? Amint van már végleges időpont - ha igen, akkor mikor szokott kiderülni egy adott forduló menetrendje, kb. -, vagy korábban is? Azért kérdezem, mert tervezném az utazást, foglalnám a szállást, repülőt, stb. és nyilván a meccsjegy a központi kérdés. A célpont a március 20-a környéki Barca - Granada meccs lenne.
Roniee21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2006.10.03. 14:48:43

2011.08.06. 22:23:02

pety27 írta:Hali!
Azt hallottam hogy mostanában már a hivatalos oldalról nem lehet magyar bankkártyával jegyet venni... ?!
Ez tényleg igaz ? -miért nem lehet? -mi 2 éve voltunk kinn és rögtön sikerült venni ,azóta valamit változtattak?
Aki tud valamit legyen szíves ossza meg velem ! :D
Én nekem se sikerült a hivatalos oldalon venni.Tegnap előtt vettem meg a jegyeket a serviaxain,ott minden simán ment.Küldték e-mailben a visszaigazolást, amivel majd odamész a jegypénztárhoz a stadionhoz,+bankkártya amivel vetted+személyigazolvány és ott helyben kinyomtatják a jegyet. :wink:
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2011.08.05. 00:31:44

Hali!
Azt hallottam hogy mostanában már a hivatalos oldalról nem lehet magyar bankkártyával jegyet venni... ?!
Ez tényleg igaz ? -miért nem lehet? -mi 2 éve voltunk kinn és rögtön sikerült venni ,azóta valamit változtattak?
Aki tud valamit legyen szíves ossza meg velem ! :D
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.07.31. 21:37:01

El fanático írta:
barcafan007 írta:Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy novemberben milyen idő van Barcelonában? Merthogy akkörül mennék ki, de ha nem ajánljátok, akkor halasztás lesz a dologból

Köszi
Reggel és az esti órákban 8-9 fok körül, napközben 13-17 fok és ritkán esik csak az eső...
tavaly nov 13 és 20 között: délelőtt póló +pulcsi, du. póló vagy póló+pulcsi, este 10 után póló+pulcsi+bőrkabát
esni nem sikerült, szerencsére
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.07.31. 21:34:47

polamalu írta:hátha vkinek hasznos lesz az info jegy a mérkőzések előtt szokott lenni (kivéve a reál ellen), de ha biztosra akarsz menni megveszed a servicaixa-n és az e-mail címre küldött visszaigazolással és a bankkártyával amivel a vásárlás történt a stadion bármelyik jegypénztárához mész és pár másodperc alatt kinyomtatják a jegyedet
id cardot is kérnek, bár nem nagyon nézik meg
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.07.30. 18:14:58

barcafan007 írta:Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy novemberben milyen idő van Barcelonában? Merthogy akkörül mennék ki, de ha nem ajánljátok, akkor halasztás lesz a dologból

Köszi
Reggel és az esti órákban 8-9 fok körül, napközben 13-17 fok és ritkán esik csak az eső...
Kép
barcafan007
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2005.12.30. 16:07:22

2011.07.30. 10:19:32

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy novemberben milyen idő van Barcelonában? Merthogy akkörül mennék ki, de ha nem ajánljátok, akkor halasztás lesz a dologból

Köszi
polamalu
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.07.29. 20:44:09

2011.07.29. 21:13:02

hátha vkinek hasznos lesz az info jegy a mérkőzések előtt szokott lenni (kivéve a reál ellen), de ha biztosra akarsz menni megveszed a servicaixa-n és az e-mail címre küldött visszaigazolással és a bankkártyával amivel a vásárlás történt a stadion bármelyik jegypénztárához mész és pár másodperc alatt kinyomtatják a jegyedet
Avatar
Ibrahim Afellay
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.06.01. 08:19:25
Tartózkodási hely: Szolnok

2011.07.25. 17:44:01

pety27 írta:
Ibrahim Afellay írta:üdv!egy olyan kérdésem lehetne,hogy (tudom áttudnám számolni dolgokat ha utánannéznék meg megtudnám nézni...de csak könnyebb itt ha vki leirja hogy kb mennyibe kerül) egy barcelonai meccsre...jo éppen egy kis csapat is ellen...kb mennyibe van olyan 2-3napos ut??szállásal mindenel?jo gondolom attol is függ h repülövel vagy mivel megyek...meg h milyen szállásba....de pl legolcsobban vagy közepes árban kb mennyi lehet? :D köszi ha vki letudja irni :D
Ha időben foglalsz repülőt és szerencséd van, 2-3 napos út szerintem 70-80e.ftból simán kijön.
értem köszi :) az ugy nem is para annyira... :)
Fc Barcelona : Més que un club

Kép
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2011.07.25. 16:26:22

Ibrahim Afellay írta:üdv!egy olyan kérdésem lehetne,hogy (tudom áttudnám számolni dolgokat ha utánannéznék meg megtudnám nézni...de csak könnyebb itt ha vki leirja hogy kb mennyibe kerül) egy barcelonai meccsre...jo éppen egy kis csapat is ellen...kb mennyibe van olyan 2-3napos ut??szállásal mindenel?jo gondolom attol is függ h repülövel vagy mivel megyek...meg h milyen szállásba....de pl legolcsobban vagy közepes árban kb mennyi lehet? :D köszi ha vki letudja irni :D
Ha időben foglalsz repülőt és szerencséd van, 2-3 napos út szerintem 70-80e.ftból simán kijön.
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
Válasz küldése