Utazás Barcelonába

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15481
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.03.23. 15:43:06

csababarca írta:Hát nem tudom bereszkírozzuk e.
Vannak jegyek persze, csak drágák, ezen az oldalon is 161 eurotol indulnak.
Nem mennék ki szívesen jegy nélkül.

Bocs a dupláért.
Kérdés,hogy stadiontúra van minden nap? Meccsnapon gondolom nincs,de utána lévő nap mondjuk lesz?
Hétfő kedd szerda vagyunk ott, kedden van a meccs, hétfőn vagy szerdán mennénk ha lehetne.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15481
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.03.20. 19:02:49

Hát nem tudom bereszkírozzuk e.
Vannak jegyek persze, csak drágák, ezen az oldalon is 161 eurotol indulnak.
Nem mennék ki szívesen jegy nélkül.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2016.03.20. 18:51:36

csababarca írta:
Aaa, eselyem sem volt...
200euros jegyek vannak...ha mas nem.

Nero. Repjegy 40volt, meccsjegy az meg keplekeny, de 50alatt nem uszom meg.
Szallas szinten nincs meg, de az a legkevesebb.


szerk.: nem tudom,de lehet inkább megpróbáljuk átíratni a repjegyeket és eladni.
Egyszerűen 70-80ezernél olcsóbban nincs belépő a meccsre. Az meg rohadt sok azért, főleg hogy ketten megyünk.
Itt nézz szét. Ezek egymás mellé szólnak.

http://www.viagogo.com/Sports-Tickets/I ... /E-1659652" target="_blank

De egyébként az AtMa ellen tuti fix, hogy lesz hely. Ott van például a 2014-es negyeddöntő. 79 ezren voltak. Nyilván ez egy nagyon gyenge nézőszám, de 90-92ezernél többen le merem fogadni, hogy nem lesznek. Most leraknék ide 20ezer ft-ot. És akkor meg majd meccs előtt tudsz venni olcsóbban. 88 eurótól indulnak a jegyek.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15481
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.03.19. 17:04:54

Mihu írta:
csababarca írta:Jaj,csak legyenek cat 3as jegyek... [-o< [-o<
repjegy már megvan.
Sikerült? :D

Aaa, eselyem sem volt...
200euros jegyek vannak...ha mas nem.

Nero. Repjegy 40volt, meccsjegy az meg keplekeny, de 50alatt nem uszom meg.
Szallas szinten nincs meg, de az a legkevesebb.


szerk.: nem tudom,de lehet inkább megpróbáljuk átíratni a repjegyeket és eladni.
Egyszerűen 70-80ezernél olcsóbban nincs belépő a meccsre. Az meg rohadt sok azért, főleg hogy ketten megyünk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.03.19. 16:55:34

csababarca írta:Fognak nyitni az AtMa ellen jegyvásárlást online?
Vagy majd megint csak pár nappal előtte? Akarunk menni, de jegy nélkül nem biztos kéne rizikózni,hogy majd ott. :?
Mindennel együtt mennyibe van egy ilyen út/fő? Gondolom csak egy éjszakára maradtok.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2016.03.19. 16:21:20

csababarca írta:Jaj,csak legyenek cat 3as jegyek... [-o< [-o<
repjegy már megvan.
Sikerült? :D
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15481
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.03.19. 13:26:40

Jaj,csak legyenek cat 3as jegyek... [-o< [-o<
repjegy már megvan.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2016.03.19. 13:08:27

Fognak persze. Ma délután 4 órától.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15481
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.03.18. 13:40:48

Fognak nyitni az AtMa ellen jegyvásárlást online?
Vagy majd megint csak pár nappal előtte? Akarunk menni, de jegy nélkül nem biztos kéne rizikózni,hogy majd ott. :?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.03.10. 12:03:39

Mihu írta:Most néztem az oldalt, a tagok már tudnak venni, így gyanítom, hogy holnap vagy holnap után már a földi halandóknak is megnyitják.

Mennyi idő alatt fogják elkapkodni? 1, max 2 óra alatt.

Én is pont nemrég néztem.
Majd tanulmányozom, mert engem leginkább a következő forduló érint, szóval kíváncsi vagyok hogy mennyi jegy marad és mennyi idő alatt kel el,stb.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2016.03.10. 11:35:32

Most néztem az oldalt, a tagok már tudnak venni, így gyanítom, hogy holnap vagy holnap után már a földi halandóknak is megnyitják.

Mennyi idő alatt fogják elkapkodni? 1, max 2 óra alatt.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.03.07. 18:28:01

Szerintetek a Barca-Arsenalra mikortól lehet majd jegyet venni a hivatalos oldalon?
Régóta nézem már, de folyton azt írják hogy még nem lehet venni.

Illetve mennyi idő alatt kapkodják el a jegyeket majd szerintetek?
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2016.02.25. 23:36:34

LajoS9 írta:Sziasztok!
Hát végre megadatik, hogy elmehessek Barcelonába és egy meccsel kiegészítve felejthetetlenné tegyem ezt az utat!
El sem tudom még hinni, hogy tényleg megtörténik! :D
Két kérdésem lenne csak remélem tudtok segíteni:
1. Mit vigyek ki magammal? Mi az amit semmiképp ne hagyjak itthon? :D
2. Mit vegyek kint? Természetesen egy eredeti mezre beruházok de azon kívül még ti mit vennétek?
Amúgy ha még vannak jó tanácsaitok akkor azokat szívesen veszem, minden nagy segítség lenne!
Előre is köszi és remélem megverjük a Sevillat! ;)

Hali!

1. Atttól függ, hogy kézipoggyászt akarsz csak vinni, vagy adsz fel bőröndöt is. Én kézipoggyászt vittem, egy közepes sporttáskában csak ruhát vittem (telefontöltő, meg tisztálkodási szereken kívül). Azért arról jó tájékozódni, hogy a légitársaság, amivel utazol, miből mennyit enged felvinni a gépre a kézipoggyászban. Nem tudom, repültél-e már (vagy hogy most azzal mész-e :D), de ezekre jó odafigyelni, mert ami nem odaillő, azt kidobatják veled, akár egy 30.000 Ft-os parfümöt is, nem sz*roznak. :D Természetesen a fényképezőt semmiképp ne hagyd otthon! ;) Szerintem másra nincs szükség, legalábbis én ezekből összehoztam életem legjobb utazását.

2. A stadiontúrára szerintem mindenképp ruházz be! Szerintem maximálisan megéri a pénzét, a hivatalos honlapról tudsz tájékozódni. Nem tudom, hogy csak BL meccsnapon van-e így, de meccsnapon nincs túra, szóval ne arra a napra időzítsd. Egyébként rengeteg látnivaló van Barcelonában, de a la Sagrada familia kihagyhatatlan, oda a neten tudsz foglalni időpontot.
Én vettem egy viszonylag nagy méretű katalán zászlót, ez szinte minden metrómegállónál kapható szuveníres boltban megtalálható, illetve a felszínen is a hasonló helyeken.

Gasztronómiát tekintve én egy dolgot ajánlok neked: Egy jó emberes adag paella lekísérve egy nagy pohár sangriával. :D Igazi felüdülés!

Szerintem érdemes megnézni még a Güell parkot és a La Boqueria piacot is, mind a kettő igazán csodás látvány, más-más szempontból.

Közlekedést tekintve nekem túlszárnyalta az elvárásaimat. A metróhálózat szerintem több, mint tökéletes, 9 metróvonal van, és egy "lyukasztással" eljutsz bárhová. Előnye, hogy Bp-vel szemben itt éjszaka is járnak a metrók, csak nem két percenként, hanem 5 vagy 10. :D
T10-es jegyet érdemes venni, legalábbis engem így tájékoztattak, ez 10 euró, és 10 utazásra jogosít fel. (metróátszállás nem számít +1-nek.)

Ha valami kérdésed van, írj nyugodtan privátot is akár, vagy itt is. Jó szórakozást! :)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15481
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.02.25. 23:13:24

MQuCsabi írta:Csaba, nézegesd a napokat meg egyenként. A meccsnapok körüli napokon mindig dupla ár van.
nézegetem mindegyhogy.

Egyedül az április 5-6, illetve 12-13 bl fordulókor vannak olcsóbb jegyek,csak ugye fene tudja, melyiket játszuk otthon... :roll:
bl-meccsnél hétfő-csüt viszonylatban nézek, bajnokinál meg péntek-hétfő, vagy szombat-kedd.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LajoS9
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016.02.04. 14:45:46

2016.02.25. 23:10:00

Sziasztok!
Hát végre megadatik, hogy elmehessek Barcelonába és egy meccsel kiegészítve felejthetetlenné tegyem ezt az utat!
El sem tudom még hinni, hogy tényleg megtörténik! :D
Két kérdésem lenne csak remélem tudtok segíteni:
1. Mit vigyek ki magammal? Mi az amit semmiképp ne hagyjak itthon? :D
2. Mit vegyek kint? Természetesen egy eredeti mezre beruházok de azon kívül még ti mit vennétek?
Amúgy ha még vannak jó tanácsaitok akkor azokat szívesen veszem, minden nagy segítség lenne!
Előre is köszi és remélem megverjük a Sevillat! ;)
Barcelona have now scored 105 goals in 39 matches this season, an average of 2.61 goals per game #fcblive [via fcb]

Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.02.25. 09:35:18

Csaba, nézegesd a napokat meg egyenként. A meccsnapok körüli napokon mindig dupla ár van.
Kép
mezenga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006.10.07. 12:37:24

2016.02.24. 15:34:14

csababarca írta:Miért ilyen extrém magasak a repjegyárak egész tavaszra?
Egyszerűen már szinte minden időpontot megnéztem, de 60-70ezer forintért vannak repjegyek Barcelonába.
Régebben 25-30ezerért vígan lehetett repkedni kifelé :?

Lényegében mindegy, hogy a két hónap múlva lévő Vale elleni meccsre foglalok repjegyet, vagy a jövőheti Sevilla ellenire, kb ugyanannyiba kerülnek a repjegyek.
Kicsit bosszantó.

Hi mi a Valencia elleni meccsre megyünk, szombat reggel indulunk wizzairral Budapestről és szerda reggel jövünk vissza, így 34 ezer volt oda-vissza. Hétfőn foglaltuk, nézd meg, lehet még ennyi.
Peterson88
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016.02.23. 19:39:58

2016.02.23. 19:42:12

Sziasztok!

A kupadöntőre gondoltuk, ki lehetne nézni. Esetleg valakinek van nem feláras, biztosnak tűnő jegyszerzési metódusa?

Előre is köszi:

Petya
AndrésIniesta24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2007.04.19. 16:38:33
Tartózkodási hely: Budapest

2016.02.23. 13:44:54

Sziasztok van 2db eladó jegyem a marcius 12-i Barcelona-Getafe meccsre. A jegyek hosszu oldalon vannak egeszen pontosan ez a megnevezese:lateral 3 centr inf. Eredetileg 75 euroba kerultek a jegyek melyeket kozvetlenul az fcbarcelona.cat-rol vettem. En 50euroert adnam oket mert sajnos megsem tudunk kimenni. Annyi meg h a 2 jegy nem egymas melle szol hanem egymas fole. Ha valakit erdekel akkor a roland.samu@gmail.com email címen elér
VISCA EL BARÇA, VISCA CATALUNYA, VISCA FUENTEALBILLA
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15481
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.02.18. 17:37:05

Nézem úgy is, de nem olcsóbb...ami olcsóbb lenne az meg 10-12 órás várakozás...hát inkább nem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.02.18. 17:19:55

csababarca írta:Miért ilyen extrém magasak a repjegyárak egész tavaszra?
Egyszerűen már szinte minden időpontot megnéztem, de 60-70ezer forintért vannak repjegyek Barcelonába.
Régebben 25-30ezerért vígan lehetett repkedni kifelé :?

Lényegében mindegy, hogy a két hónap múlva lévő Vale elleni meccsre foglalok repjegyet, vagy a jövőheti Sevilla ellenire, kb ugyanannyiba kerülnek a repjegyek.
Kicsit bosszantó.
Nézz átszállással is.Pl Bp Milánó Barcelóna.Most a legolcsóbb Temesvárrol menni de csak heti két járat megy.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15481
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.02.18. 16:42:33

Miért ilyen extrém magasak a repjegyárak egész tavaszra?
Egyszerűen már szinte minden időpontot megnéztem, de 60-70ezer forintért vannak repjegyek Barcelonába.
Régebben 25-30ezerért vígan lehetett repkedni kifelé :?

Lényegében mindegy, hogy a két hónap múlva lévő Vale elleni meccsre foglalok repjegyet, vagy a jövőheti Sevilla ellenire, kb ugyanannyiba kerülnek a repjegyek.
Kicsit bosszantó.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
folklanna
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016.02.18. 12:19:18

2016.02.18. 12:45:11

Sziasztok!

Barcelonában élünk, és arra gondoltunk ezen a fórumon lenne érdeklődő a kiadó lakásunk iránt.

Íme egy rövid leírás róla:

1908-ban épült klasszikus kis lakás Barcelona város tengerparti Barceloneta negyedében, a régi halászfaluban. A Rambla és a klasszikus Óváros (belváros) 15 perc séta, a Sagrada Famila 10 perc busz, a tengerpart 2 perc séta távolságra. Szintén közvetlen buszjárat (D20)[img][img][/img][/img] indul a lakástól egy percnyire, amivel a Camp Nou-hoz lehet közvetlenül eljutni. Mivel a negyed egy félszigeten helyezkedik el, gyakorlatilag 3 égtáj felé indulva is a tengerpartra lehet jutni max 4-5 perc alatt.

2 kis szoba: egy franciággyal és a másik két kinyitható fekhellyel. 3 felnőtt vagy 2 felnőtt és 2 gyerek kényelmesen elfér. Mindhárom helyiség erkéllyel rendelkezik, mely egy térre néz. A téren kávézók, élelmiszerüzletek és egy klasszikus katalán piac található, mindig friss áruval.

A lakás a 3. emeleten található, lift nincs, a lépcsőház a helyi építészeti hagyományoknak megfelelően nagyon szűk. A fürdőszobában fürdőkád található. A konyha teljesen felszerelt, de sütő nincsen. Gyerekbarát lakás, kisággyal, etetőszékkel (ezeket átvisszük máshova, ha nincsen rá szükségetek). Mivel itt élünk, minden megvan, ami egy pár napos pihenéshez kell. Ágynemű, törölköző, konyharuha, lábosok, fűszerek, evőeszközök, wifi ... stb.

Érdeklődni ezen az email címen lehet: folklanna@gmail.com
További részleteket, fotókat, térképet szivesen küldünk!

Üdv,
Annamária
Avatar
Béci77
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2006.01.05. 16:22:27
Tartózkodási hely: Nagyatád

2016.01.31. 15:45:57

Nem úgy mondanám, hogy hivatalos úton olcsóbb, hanem irodán keresztül drága.
Én is az általad betett linken fogok vásárolni kb. a meccs előtt egy héttel, amikor megjelennek a visszamondott bérletes helyek.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.01.29. 18:39:34

Béci77 írta:Nem olyan rossz az a 40.000.- oda vissza. A hétvégékre figyelnek a légitársaságok, hogy drágábbak legyenek mint hétközben.
Sőt, Barcelona esetében tuti nézik azt is, hogy otthon játszik -e a Barca.
Mi kb. 60.000-ért repülünk a Sevilla ellen ketten. Azért kb., mert szállással együtt foglaltam a wizztours-nál.
Az nem is rossz.
Amúgy említettetek itt, hogy "hivatalos úton" ha vesz valaki jegyet, akkor olcsóbb. Mi számít hivatalos útnak, például a http://www.fcbarcelona.com/info-tickets Barcelona honlapja?
Válasz küldése