Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.04.13. 16:15:44

Zsolti!

Köszi a tippet! Utánalesek :wink:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.04.13. 16:13:15

Vito írta:rákerestem neten. :?

mi a s..r ez Zsolti? ez igazi, valódi felvétel?
Nem valódi..csak sokan azt hitték róla..még szerencse,hogy készítettek hozzá verkfilmet! :lol:
Mert senki sem hitte volna el szerintem... :roll:
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.04.13. 16:12:19

rákerestem neten. :?

mi a s..r ez Zsolti? ez igazi, valódi felvétel?
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.04.13. 16:09:03

ozsimiki...Guinea Pig: Flowers of Flesh and Blood...ez ennél brutálisabbat még nem láttam....azt is terjesztették róla egy időben,hogy archív felvétel..ez nem gagyi holywoodi..ez garantált adrenalin bomba...ez tényleg kő!! Ehhez kéest a fűrész hárm esti mese,de komolyan! Igaz a gyomornak nem tesz tól jót,pedig én aránylag erős idegzetű vagyok... :oops:
asszem ennek van több része is amúgy...
Szinkron igaz nincs hozzá,de ahogy mondani szokás,ez a film beszél magától:D:D
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2007.04.13. 16:00:33

Silent Hill sztem egy nagy kaki. :?
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.04.13. 15:11:48

nekem a silent hill tetszett, a texasi is, a barlangok is (kettő van belőle), a sziklák szeme is, nameg a két zombis rimék, a holtak hajnala és a holtak városa.

viszont! az "ördögűző -emily rose üdvéért". na azt 20 perc után kikapcsoltam.
már az elején gáz volt, mikor kiírták, hogy: based on a true story. 20 perc elég volt.
az átok kettőt sem nézném meg szívesen, viszont a két "kör" tetszett.


mostanában jó sok horrort néztem :roll:

a holokausztot még nem láttam, nem is tudom ,hogy egyszer ráveszem-e magam...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.04.13. 14:56:58

barca99 írta: Nem mertem megnézni, mert állítólag megállsz tőle a fejlődésben. :)
Akkor meg kell nézzem,már elegem van a növésből :lol: Bár már megállapodóban vagyok szntem,elvégre 21ben járok :)
Vki még ütős horrort ajánlana? :roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.04.13. 14:14:22

T4xi.... :oops: Annyira gagyi az a film, hogy szörnyű. Ha valaki mégis meg akarja nézni, akkor csak az első 25 percet nézze meg. Cissé, egy kis utcai foci + TAXI. Ennyi értékelhető van benne, az is az elején.

Igen a taxi nagybetűvel, mert kb. ennyit szerepel a filmben. Már nem is róla szól a film, hanem, hogy Émilien ( :) ) mekkora bal.... A poLYénok nagyon erőltetettek, végére már idegesítő. Ami az előző részekben kevés volt, és ezért élvezhető, humoros (pl. Zsiber felügyelő :) ) az itt mind fel lett nagyítva :arrow: eredménye, hogy hihetetlen egy rasz (visszafele :D ) film lett. :?


Horrorfilmes téma: Sikoly egy vicc... persze jó kis tinihorror, én is láttam párszor a trilógiát, de egyszer sem volt félelmetes.
Fűrész is jó film, de az sem olyan igazi, félelmetes.
Texasi láncfűrészes... hát én a felújított verziót láttam... egyszer nézhető. Bár egy olyan utóélménnyel, mint greckiéknek, lényegesen izgalmasabb lehetett. :)

Kannibál Holokaust... látta már vki? Egyedül arról hallottam, hogy isszonyatosan kegyetlen film. Nem mertem megnézni, mert állítólag megállsz tőle a fejlődésben. :)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.04.13. 13:53:57

lionel19 írta:Fogadjunk ezért pénzt kap a fradi? Ugy ők a kedvencek mindenáron őket kell sztárolni..Nemlett volna Nb1-es csapat aki elvállalja...Mondjuk Debrecennek nem kell ilyen szégyen....
Persze kapnak pénzt. Annyit fognak kapni, hogy pont rendezni tudják az adósságaikat 8) Egyébként úgy reklámozzák, hogy Magyarország legismertebb csapatával fognak játszani. Szóval nem ők Mo. legjobb csapata. Sztem nagyon kiütik majd a Lúzer FC-t. Ha egy 3-adosztályú csapattól 12-vel kaptak ki :roll:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.04.13. 13:22:11

Még szép hogy kapnak valami kis pénzecskét.Nagyon kiváncsi leszek,bár nemhiszem hogy sok esélye lesz a Lúzer SC-nek.
Majd Gróf Úr lő egy bombagólt aztán a Moshood mindent kivéd! :twisted:

Amúgy ez a Véber György nem a másodedzője volt a tavalyi Újpestnek?
in to exile
lionel19

2007.04.13. 12:40:12

A találkozó 19 órakor kezdődik az Üllői úton, a belépők 500 forintba kerülnek.
A produkciónak helyt adó televíziós csatorna show-műsorral készül az eseményre. A műsor lényege, hogy a stáb 14 olyan önkéntest választott ki, akik köszönőviszonyban sincsenek a sportággal. Az együttest két korábbi újpesti játékos, Urbán Flórián és Véber György készíti fel a Ferencváros elleni meccsre.
(ftc.hu)

Fogadjunk ezért pénzt kap a fradi? Ugy ők a kedvencek mindenáron őket kell sztárolni..Nemlett volna Nb1-es csapat aki elvállalja...Mondjuk Debrecennek nem kell ilyen szégyen....

Enrique az a rész hanyadik évad/hanyadik rész? 11.évad?
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.04.12. 23:53:27

Az új SP rész elég kemény lett, főleg az fogja igazán élvezni, aki látta a 300-at.
8)
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.04.12. 18:47:08

Hát, izlések és pofonok, avagy kinek a pap, kinek a paplan... :wink:

Mardel, köszi, én mindenképp meg fogom nézni, ha nálunk is játszani fogják.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.04.12. 16:29:16

grecki írta:
Enrique írta:Viszont tegnap néztem a TÁVKAPCS című filmet Adam Sandlerrel és valami hatalmas, iszonyat, fantasztikus jó. Nem viccelek, tényleg csak szakadni lehet rajta, bár a végé előtt kicsit szomorú, de még abban is van valami vicces. 8)

Aki egy kis vígjátékra vágyik, feltétlenül nézze meg, és figyelje majd a feka cabriós srácot, amikor dugóba keveredik főhősünk. :lol: :lol:
Hát, tegnap megnéztem, lehet, hogy én vagyok túl kritikus, de nekem annyira nem... Azt meg, hogy szétröhögtem volna, még véletlenül sem állíthatom. Persze, egyszer-kétszer én is jót kacagtam, de amúgy kicsit lapos. Furcs volt, ez a "komoly" vonulat a film végére. Voltak ennél már sokkal jobb filmjei is szerintem.
Megnéztem én is két napja,és ugyanez jön le nekem is mint Greckinek!
Annyira nem lehet szétröhögni rajta magunkat szntem,de egyszer mindenképp érdemes megnézni,de pl nálam csak egyszer...van pár olyan filmje,amit jópárszor megnézek,akkor is szétröhögöm magam :lol: Ez szntem nem olyan. (bár amikor Hasselhoffot leállítja,és telefingja,meg felpofozza az nagyon ott van :lol: :twisted: )
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Mardel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 453
Csatlakozott: 2006.02.01. 23:57:39
Tartózkodási hely: fővám tér gyp

2007.04.12. 15:54:58

Enrique írta:Mindenképpen, kiváncsi vagyok milyen, én is tervezem, hogy megnézem.
Szóval az Ópium..

Mint már írtam egyik kedvenc magyar íróm/novellistám Csáth Géza alias Brenner József a maga kissé szarkasztikus pesszimizmusával, és meg kell mondjam Szász János a Wittmann fiúk után is egy elég jó feldolgozást készített.
A képek magukért beszélnek..nagyon jól mutatják be a pszichiátriai intézetet, az egész film alatt rámült ez a nyomasztó érzés! A színészi játékkal is meg voltam elégedve személy szerint.
Egyetlen negatívum, hogy mikor kijöttem, olyan üresnek éreztem a filmet, mintha kihagytak volna belőle valamit, ami később rájöttem valószínű az a "beteges" érzés hiánya lehetett, amit én Csáth olvasáskor mindig is érezni szoktam.. ..nem tudom, azóta is gondolkozok a filmen! Én érdemesnek láttam megnézni, de aki nem bírja a tűt, a folyamatos sikításokat, és az egyéb nyomasztó motívumokat, annak semmiképp sem ajánlom!
Azthiszem megfelelően mutathatja a film közízlésnek való megfeleltségét, hogy bnőmön és rajtam kívül 3 egész ember volt a moziban! :wink:
Andres Iniesta FAN
Kép
Visça el Barça
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.04.12. 15:35:50

Enrique írta:Viszont tegnap néztem a TÁVKAPCS című filmet Adam Sandlerrel és valami hatalmas, iszonyat, fantasztikus jó. Nem viccelek, tényleg csak szakadni lehet rajta, bár a végé előtt kicsit szomorú, de még abban is van valami vicces. 8)

Aki egy kis vígjátékra vágyik, feltétlenül nézze meg, és figyelje majd a feka cabriós srácot, amikor dugóba keveredik főhősünk. :lol: :lol:
Hát, tegnap megnéztem, lehet, hogy én vagyok túl kritikus, de nekem annyira nem... Azt meg, hogy szétröhögtem volna, még véletlenül sem állíthatom. Persze, egyszer-kétszer én is jót kacagtam, de amúgy kicsit lapos. Furcs volt, ez a "komoly" vonulat a film végére. Voltak ennél már sokkal jobb filmjei is szerintem.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.04.11. 20:46:44

Nekem a Fűrész nagyon félelmetes volt.Azelött nem nagyon néztem horrorfilmet éshát akkor mégfiatalabb fejjel én úgy gondoltam hogy ez a valóságban is könnyen megtörténhet de még a mai napig is így gondolom egy kicsit.Szóval 3-4 napig nagyon rosszul aludtam...

A Texasit még nem nagyon néztem meg csak hallottam hogy kegyetlen egy film.Ráadásul az igaz történet alapján készült. :oops:
in to exile
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.04.11. 20:45:43

Én sem vagyok oda a horrorfilmekért :?
Nekem akkoriban a Sikoly is elég rémisztő volt :) Az íróasztalomnál néztem a filmet, aztán néha hátrafordultam :D
Én maradok inkább a vígjátékoknál :wink:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.04.11. 20:39:26

Fűrész szerintem nem olyan rémisztő. Ráadásul úgy, hogy kifejezetten utálom a horrorfilmeket. Én parázós vagyok, nem szeretek félni... :oops:

Off:

Egyszer cimbiéknél megnéztük a Texasi láncfűrészes gyilkos című filmet. Mondanom sem kell, hogy eléggé megviselt az eset... Majd, amikor kb hajnali 3 órakor elindultunk haza kocsival, akkor (aki látta a filmet, az tudja miről beszélek) egy meglehetősen szakadt, furcsa kinézetű csaj állt ki az út mellé stoppolni. Cimbi lassít, mire felfigyelünk a film és a valóság közötti párhuzamra... Egyszerre hárman ordítottunk szegény Kornélnak, hogy taposson bele. Még sosem paráztam be annyira... otthon persze minden villanyt felkapcsoltam! :roll:
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.04.11. 20:24:20

Aki szeretné megnézni az készüljön fel mert eléggé brutál egy film.Alapjába véve még lehetne egy romantikus történet is de ez nálam a Fűrész után a második legrémísztőbb film. :shock:
in to exile
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.04.11. 20:15:43

Mardel írta:Ma megnéztem az Ópium c. filmet moziban, de még emésztenem kell, erről majd később írok!

üdv
Mindenképpen, kiváncsi vagyok milyen, én is tervezem, hogy megnézem.
Avatar
Mardel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 453
Csatlakozott: 2006.02.01. 23:57:39
Tartózkodási hely: fővám tér gyp

2007.04.11. 20:13:35

grecki írta:..autó kontra daru & bomba nyerte el az arany málna életműdíját... :shock:
:lol: :lol: ..az nekem is megmaradt! :lol: Óriási! Annyit röhögtem azon!
grecki írta: Belekezdtem a Jerichóba, de nagyot csalódtam. Szerintem unalmas, lassan folydogál a sztori, televan nyálas, oda nem illő jelenetekkel, az "akciójelenetek" meg a Lorenzo Lamasi mélységeket verdesik. Hihetetlen gyenge rendezés, holott John Turteltaubtól nem ezt várná az ember...
Egyetértek, számomra sem nyújtott semmi újat! 3részig néztem

Amúgy idő hiányában most kezdtem el csak a 24et(első évad), de eddig elég unalmas számomra! 6-7részen vagyok túl! Aki nézi attól kérdezem, hogy lesz ez még jobb, vagy ilyen jellegre számítsak a továbbiakban is?
Igaz máshol olvastam, hogy a második évad messze túlszárnyalja az elsőt!

Tegnap amúgy kifelejtettem a sorozattippekből Veronica Mars-ot, aki szereti a csípős humort már-már Dr. House-i beszólásokkal, az nézze!(meg hát főhősnő Kristen Bell sem elhanyagolható teremtés! :P Azt hiszem a Viasat most kezdi az első évadot, amcsik meg a harmadik felénél járnak!

Ma megnéztem az Ópium c. filmet moziban, de még emésztenem kell, erről majd később írok!

üdv
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mardel 2007.04.11. 20:25:31-kor.
Andres Iniesta FAN
Kép
Visça el Barça
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.04.11. 19:55:31

Na, de Miklós... :wink:
Ez már súrolja a jó ízlés határát. :D
Válasz küldése