Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.04.18. 08:27:43

Los Banditos írta:Nézte tegnap valaki a BéKát? :)

Jajncsi és Bandika labdázgatott miközben az öreg elmesélte hogy a Juve a kedvenc csapata. :) Persze a Bandit nem nemérdekelte. :lol:
Yah mesélt arról is,hogy kizárták most őket,de jövőre (idén) fejutnak,és akkor ismét sok meccsüket adja a tv,és majd megnéznek egyet :lol: :lol: Jancsi vaazzeg eddig se voltál szimpatikus,de ezekután :twisted: :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Mardel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 453
Csatlakozott: 2006.02.01. 23:57:39
Tartózkodási hely: fővám tér gyp

2007.04.17. 20:05:12

jelwaz írta:
Valaki mondta, hogy szeretném megnézni a Csáth Géza adaptációt, 'Az ópium- egy elmebeteg nő naplójából' című filmet. Habár nekem nem tetszett, azért ajánlom Neki is meg a többieknek is, a film minősége kifogástalan (bár manipulatívak a színek szerintem), gyönyörű operatőri munka, a story nekem kevésbé jött be. Nincs is nagyon neki, inkább ilyen lélek-jellemábrázolós, hogyan éli meg az orvos a betege személyiségét, milyen hatással van rá. A színészi munka is jó, összességében jó film, bár közvetlenül utána azt mondtam róla, hogy olyan mintha a 'mit is' ? aranytálcán kínálnák, de ez így azért nem igaz. Az elmebeteg nő karaktere és színészi teljesítménye nagyon megfogott, szerintem frenetikus. Aki tudja nézze meg, még akkor is ha inkább a Pite féle filmeket kedveli, ennyi kultúra belefér :wink:
Hali!
Valószínű Én voltam, aki mondta, és már meg is néztem! Az előző oldalon le is írtam a véleményemet, amely a tiédhez kísértetiesen hasonló dolgokkal van tele! :) Olvasd el ha érdekel..
Természetesen ez nem egy akciódús film, de nem is ezt vártam!
Egyébként nagyjából mindennel egyetértek, amit írtál! :wink:
üdv
Andres Iniesta FAN
Kép
Visça el Barça
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.04.17. 16:15:58

Nézte tegnap valaki a BéKát? :)

Jajncsi és Bandika labdázgatott miközben az öreg elmesélte hogy a Juve a kedvenc csapata. :) Persze a Bandit nem nemérdekelte. :lol:
in to exile
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2007.04.17. 15:14:16

Nem lehetne a sorozatoknak külön topicot csinálni? (Csak kérdés, de véleményem szerint jobb lenne)

Valaki mondta, hogy szeretném megnézni a Csáth Géza adaptációt, 'Az ópium- egy elmebeteg nő naplójából' című filmet. Habár nekem nem tetszett, azért ajánlom Neki is meg a többieknek is, a film minősége kifogástalan (bár manipulatívak a színek szerintem), gyönyörű operatőri munka, a story nekem kevésbé jött be. Nincs is nagyon neki, inkább ilyen lélek-jellemábrázolós, hogyan éli meg az orvos a betege személyiségét, milyen hatással van rá. A színészi munka is jó, összességében jó film, bár közvetlenül utána azt mondtam róla, hogy olyan mintha a 'mit is' ? aranytálcán kínálnák, de ez így azért nem igaz. Az elmebeteg nő karaktere és színészi teljesítménye nagyon megfogott, szerintem frenetikus. Aki tudja nézze meg, még akkor is ha inkább a Pite féle filmeket kedveli, ennyi kultúra belefér :wink:
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.04.17. 08:20:28

Dagoth ur írta:hát a Heroes jövő héten már szerda este 22:00kor lesz :?
ezt a király sorozatot így még kevesebben fogják sasolni.
De meg is értem,mert mindenki letölti a részeket
:evil: Lehet most páran elitéltek,de leírom a véleményemet:
Miért nem lehet kivárni a köv. részt.miért kell letölteni???
Nem a warezről van szó,mert én is letöltök csomó zenét,játékot stb.,hanem,hogy így érdekes ez a sorozat,mindig lehet izgulni egy hetet,hogy vajon mi fog történni a köv. részben.sztem mindenki ki tudná szépen várni,de inkább letöltik.Pedig tényleg vadiúj sorozat,nagyon össze van rakva az egész,király szereplők,sztori meg minden
.Már azon sem fogok csodálkozni ha leveszik a műsorról,és nem adják le az összes részt.
Lehet most pár embernek nem fog tetszeni ez a hszem,de nagyon felhúztam magam ezen
Ja és sajna ez nem csak a Heroes-ra igaz...

Nem az Eurobarca fórumozóira gondoltam,csak vhová le kellett írnom a véleményem.
azt kell mondjam, hogy teljesen egyetértek!
:?
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.04.16. 22:21:06

Hát ez nagyon rossz hír. :( Most már tutti hogy el kell kezdenem letölteni a részeket. A szerda este a legrosszabb időpont számomra, mert csütörtökönte vannak a ZH-im, amire azért nem árt előtte lévő nap készülni, meg kialudnom magam. Most már csak egy jó dolog van a csütörtökökben: letöllthetem az új Lost részt. :D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.04.16. 20:12:03

Dagoth ur írta:hát a Heroes jövő héten már szerda este 22:00kor lesz :?
ezt a király sorozatot így még kevesebben fogják sasolni.
De meg is értem,mert mindenki letölti a részeket
:evil: Lehet most páran elitéltek,de leírom a véleményemet:
Miért nem lehet kivárni a köv. részt.miért kell letölteni???
Nem a warezről van szó,mert én is letöltök csomó zenét,játékot stb.,hanem,hogy így érdekes ez a sorozat,mindig lehet izgulni egy hetet,hogy vajon mi fog történni a köv. részben.sztem mindenki ki tudná szépen várni,de inkább letöltik.Pedig tényleg vadiúj sorozat,nagyon össze van rakva az egész,király szereplők,sztori meg minden
.Már azon sem fogok csodálkozni ha leveszik a műsorról,és nem adják le az összes részt.
Lehet most pár embernek nem fog tetszeni ez a hszem,de nagyon felhúztam magam ezen
Ja és sajna ez nem csak a Heroes-ra igaz...

Nem az Eurobarca fórumozóira gondoltam,csak vhová le kellett írnom a véleményem.
Akik (én is) az elejétől az amcsis részeket követik,nos Mi is úgyanúgy izgulunk 1 hetet,mivel ott is 1 hét tellik el két rész között (amikor nincs szünet,mint pl most),annyi,h Mi még jóval a M.O.-i bemutatás előtt kezdtük nézni,és előrébb is tartunk,de hetente nézzük szintén,mint akik a Tvben követik :wink:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.04.16. 19:36:08

Pedig mostanába néztem mivel péntek már annyira lényegtelen nap hogy érdemes az elöző estet Heroessel tölteni, de ez a szerda 22:00 nem a legjobb időpont - legalábbis számomra. :roll:
in to exile
Dagoth ur
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2006.02.27. 20:56:39

2007.04.16. 19:16:51

hát a Heroes jövő héten már szerda este 22:00kor lesz :?
ezt a király sorozatot így még kevesebben fogják sasolni.
De meg is értem,mert mindenki letölti a részeket
:evil: Lehet most páran elitéltek,de leírom a véleményemet:
Miért nem lehet kivárni a köv. részt.miért kell letölteni???
Nem a warezről van szó,mert én is letöltök csomó zenét,játékot stb.,hanem,hogy így érdekes ez a sorozat,mindig lehet izgulni egy hetet,hogy vajon mi fog történni a köv. részben.sztem mindenki ki tudná szépen várni,de inkább letöltik.Pedig tényleg vadiúj sorozat,nagyon össze van rakva az egész,király szereplők,sztori meg minden
.Már azon sem fogok csodálkozni ha leveszik a műsorról,és nem adják le az összes részt.
Lehet most pár embernek nem fog tetszeni ez a hszem,de nagyon felhúztam magam ezen
Ja és sajna ez nem csak a Heroes-ra igaz...

Nem az Eurobarca fórumozóira gondoltam,csak vhová le kellett írnom a véleményem.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.04.16. 16:22:57

grecki írta:Ki nézi a Lostot?
Kezdenek körvonalazódni a dolgok... Szerintem a PB-nél is jobb sorozat, csak már rohadtul kiváncsi vagyok, mit hoznak ki belőle...
Nézem 8) Most az amcsis részekről beszélsz igaz :?: Mert Ők már 3.szezon 16.rész is lement,17.meg csütörtök délelőtt lehet szedni,és estére meg lesz felirat,tényleg nagyon nagy sorozat az is :P
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.04.16. 12:14:48

Ki nézi a Lostot?
Kezdenek körvonalazódni a dolgok... Szerintem a PB-nél is jobb sorozat, csak már rohadtul kiváncsi vagyok, mit hoznak ki belőle...
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2007.04.14. 16:04:43

Ok, talán még időben írom, én is megnéztem a Taxi 4-et.
Nekem kicsit ratyinak tűnt a Sebhelyesarcú egy jelentős elemének beemelése. Már akkor leesett a hasonlóság, amikor beléptek a vörös falú házba, aztán mutatták a lépcsőket, de amikor a kis medencét is megláttam . . ., szinte sírni támadt kedvem, de röhögtem aztán (inkább kínomban). Csak ki lehetett volna találni vmit.
Fura volt egyébként látni azokat a leharcolt tekinteteket, pláne, hogy tegnap a tv-ben is ment a Taxi. :)


A Grindhouse-ra én is kiváncsi leszek, ahogy Sin City-kre is.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.04.14. 12:37:22

A grindhouse iszonyat jó lesz, ez a két manus ha összeáll, kizárt, hogy rossz filmet készítsenek! Az indexet én is olvastam ezzel kapcsolatban, de ezúttal nem adok a véleményükre. 8)
lionel19 írta:Enrique az a rész hanyadik évad/hanyadik rész? 11.évad?
11. évad, 6. rész.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.04.14. 11:44:48

A mozik nézettsége adatai meg sokmindent (nekem legalábbis nem jelent), főleg mivel már mindenki kalózfilmekkel operál, ráadásul a legjobb filmek nem feltétlenül mindig a legpopulárisabb. A Sin Sity sem hiszem, hogy ott van a legtöbb bevételt elért filmek toplistáján.

imdb-n egyébként 8,4-es ratingje van...

Én kiváncsi leszek rá, annak ellenére , hogy nem komálom a horror műfajt.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.04.14. 11:40:36

Az Index minden filmet lehúz... :wink:
Robert Rodriguez és Quentin Tarantino közös "gyermekét" ünnepli az amerikai sajtó. A Grindhouse április 6-án debütál az Egyesült Államokban, itthon május 31-től látható a Tarantino által rendezett Halálbiztos.

Az amerikai média képviselői a film nyilvános bemutatóját megelőző vetítésen láthatták a Grindhouse-t alkotó két filmet, a Halálbiztos-t, és a Rodriguez által rendezett Terrorbolygót.
A detroiti WMYD TV újságírója az idei év legjobb filmjének titulálta a Grindhouse-t, a Fox TV kritikusa szerint az alkotás "Ötcsillagos mestermunka! Robert Rodriguez és Quentin Tarantino a mozi géniuszai, és a film iránti érzett fertőző rajongásuk 100%-ig ragályos!" A CBS olyan jelzőkkel operált, mint brutális, sokkoló, hipercool, egy internetes filmes magazin szerint az év legjobb horrorfilmjére számíthatunk. A Talking Pictures szerzője állítja, hogy "Rodriguez és Tarantino olyan útra visz el, amitől az adrenalinszint az egekbe szökik! Non-stop nevetés és akció! Szerelmi vallomás a hetvenes évek dupla-filmjeihez"

A Halálbiztos hazai mozibemutatója május 31-én lesz, a Terrorbolygó bemutatója az amerikai jogtulajdonos döntése nyomán nyárra tolódott.
Forrás:http://www.uno.hu/news/story/239374
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.04.14. 11:38:32

Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.04.14. 11:37:41

grecki írta:Ez lesz még nagyon komoly: tudjuk mi jön ki abból, ha Robert Rodriguez és Quentin Tarantino összeáll...

Grindhouse: két része lesz, egyiket az egyik, másikat a másik rendezi...Death Proof és Planet Terror.
a zindex szerint amerikába hatalmasat bukott!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.04.14. 11:37:01

Cooltiszo írta:Vito: na, milyen a Sunshine? A bemutató nekem bejött.
Amire még kíváncsi leszek az az Invisible, jó kis sztorinak tűnik.
őszintén még emésztenem kell.
egy kicsit összetett film; van benne hihetetlen látványosság, van benne mögöttes tartalom.

tetszett!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.04.14. 11:28:52

Ez lesz még nagyon komoly: tudjuk mi jön ki abból, ha Robert Rodriguez és Quentin Tarantino összeáll...

Grindhouse: két része lesz, egyiket az egyik, másikat a másik rendezi...Death Proof és Planet Terror.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2007.04.14. 11:23:26

Vito: na, milyen a Sunshine? A bemutató nekem bejött.
Amire még kíváncsi leszek az az Invisible, jó kis sztorinak tűnik.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.04.14. 11:15:51

Most fejeztem be az Ember gyermekét, és szerintem elbas*ott jól sikerült! Szerintem a sztori is jó, de a rendezés, a fényképezés iszonyú jól sikerült! Nem véletlenül mondták, hogy az utóbbi évek egyik legjobb sci-fi-je.

Persze senki se lézerkardokra, meg sugárnyalábokra számítson...
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.04.14. 11:13:30

tegnap megnéztem a sunshine-t.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.04.13. 16:26:28

Majd talán 1-2 év múlva :wink:

Megfogadtam hogy most egy jódabarig nem fogok horrort nézni :)
in to exile
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.04.13. 16:16:17

ozsimiki írta:Zsolti!

Köszi a tippet! Utánalesek :wink:
csak saját felelősségre! :wink:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.04.13. 16:15:49

Elég keményre sikerülhetett a képek alapján. Én inkább kihagyom :roll:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése