Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12234
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.10.21. 21:20:46

Terminator 2
Sokkal jobb volt, mint a sorozat nyitó darabja. Kevéssé fektették a hangsúlyt a technológiára, bár voltak benne bőven akcióklisék (miért ne), de nagyon jól felépítették a filmet. A narráció meg különösen tetszik, nagyon sok információt tud nyújtani a nézők felé, ezt meg is tették. Tetszettek a tudományos magyarázatok is, meg a végén a két terminátor közötti harc is, bár az elején voltak kérdéseim, de választ nyertem a film alatt.

8/10

Predator 2
Ez sokkalta jobb volt, profibb mint az első rész, a színészek jóval magasabb teljesítményt hoztak le, mint a dzsungelharcosok. A vége meg nagyon klafa volt, remek hangulatú oldschool film.

8/10

Bathory - A legenda másik arca
Háát, a film elbírt volna egy jobb forgatókönyvet és rendezőt. Nagyon kapkodó volt a hosszú játékidő ellenére is. Akartak is valamit meg nem is, sajnos a vége fele már alig élvezhető.

6/10

Az acélember
Tetszett az elején Kripton helyzetének a bemutatása, óriási devecseri lett volna, ha kihagyják ezt a remek látványlehetőséget.
Az eleje tényleg kapkodás volt, de végül is egy jó egészet alkotott az egész, semmi sem volt pluszban a filmben, így ennek a kára a gyatra karakterbemutatás is.
Látványos film volt. Hogy egy klasszikussal éljek, nem rossz, de a jó nem ilyen.
Pontot egyelőre nem adnék rá.
"And my heart will leave you never."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.21. 20:51:22

sjd írta: Tégy egy próbát, vagy csak kérdezd meg bence-barcát, ő szokta lelkesen ezt a szememre vetni. :D
Én? Mikor? :-k
Csak meglepődök, majd jön a Stop shopos válasz rá. :D

Tegnap m1en ment, úgyhogy megnéztem mindenki kedvence, Nic Cage-dzsel a Fegyverneppert. Jó film vt, bármennyire sem kedvelem Caget.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.21. 20:49:01

sjd írta:Tégy egy próbát, vagy csak kérdezd meg bence-barcát, ő szokta lelkesen ezt a szememre vetni. :D

Egy kis módszerességgel pedig eljuthatnál oda, mint én, hogy van 350 film a HDD-den, amit soha nincs időd megnézni. :D
Én szeptember óta két olyan filmet láttam, ami nem új volt, ez így elég durva, és akkor még nem is beszéltünk arról, hogy nemsokára jön a screener-dömping.
Na jó, inkább elhiszem. :mrgreen:

Annyi talán nem jönne össze, bár ki tudja. :lol:

Viszont hamarosan itt az őszi szünet, ami alatt már tényleg meg kéne néznem a Gravity-t. :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12234
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.10.21. 20:38:41

Nekem teljesen más rendszerem van most, talán az eddigi legjobb. Mivel aránylag kis hdd-m van (85 giga), ezért 2-3 film van a gépen, HD-ben.

Az imdb-s watchlistemen van 15 film kb, egy füzete van még kiírva rengeteg, azokból szoktam válogatni, kb. 300 film, durván.

Ez a rendszer egy hete megy, eddig egész jól bevállt.
"And my heart will leave you never."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.10.21. 20:32:04

Carrie
Nemcsak remake-nek felesleges, hanem filmnek is. Nem kifejezetten rossz, csak egész egyszerűen semmi pozitívan kiemelhető momentuma nincs. Tök átlagos forgatókönyv ( sokat elmond, hogy a film 90 percéből 80at el is mesél az előzetes), a rendezés viszont jó lett, az húzza felfelé egy kicsit az összképet.

Ha minden jól megy, ma este még megnézem az eredetit, aztán tudok arról is nyilatkozni, hogy ahhoz képest milyen lett.
Gareth Tello írta: Á, nem hiszem. :lol:
Tégy egy próbát, vagy csak kérdezd meg bence-barcát, ő szokta lelkesen ezt a szememre vetni. :D
Gareth Tello írta:Egyébként pár hónapja (még a nyáron) megpróbáltam összeállítani egy watchlistet olyan halhatatlan klasszikusokkal és must-watch filmekkel, amikhez még nem volt szerencsém, de olyannyira hosszú lista jött össze 10-15 perc alatt, hogy inkább hagytam az autocenzúrába. :D
Egy kis módszerességgel pedig eljuthatnál oda, mint én, hogy van 350 film a HDD-den, amit soha nincs időd megnézni. :D
Én szeptember óta két olyan filmet láttam, ami nem új volt, ez így elég durva, és akkor még nem is beszéltünk arról, hogy nemsokára jön a screener-dömping.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.21. 19:40:53

sjd írta:Kérdezz bármit 1990 előttről, 90%, hogy nem láttam. :D
Egyébként az utóbbi időben rólad nem tudom ezt elképzelni, olyan filmeket hozol itt rendre. Tényleg végeztél minden klasszikussal és népszerű filmmel, vagy csak hipster akarsz lenni? :mrgreen:
Á, nem hiszem. :lol:

Jaja, nagy hipster vagyok, ezt ezúton is ki kívánom fejezni. :mrgreen:
Egyébként pár hónapja (még a nyáron) megpróbáltam összeállítani egy watchlistet olyan halhatatlan klasszikusokkal és must-watch filmekkel, amikhez még nem volt szerencsém, de olyannyira hosszú lista jött össze 10-15 perc alatt, hogy inkább hagytam az autocenzúrába. :D Azóta teljesen random nézegetek filmeket, amikre éppen ráakadok a neten, vagy olyanokat, amikről jókat írtok a blogon, illetve azt hiszem, felesleges megjegyeznem, hogy a skandináv filmek is elsőbbséggel bírnak. :D
Persze nézek klasszikusokat is, példának okáért néhány héttel ezelőtt a Halálsoron című remekművet.

És akkor még ott vannak a 2013-as filmek is, amiket szeretnék megnézni, de még nem jött össze, a Gravity, a Prisoners, a Dans la maison, az Upstream Color... :? :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.10.21. 18:56:24

Gareth Tello írta:
sjd írta:Bár a szóban forgó filmet pont nem láttam
Nem gondoltam volna, hogy valaha is szembesülni fogok azzal, hogy létezik a világon olyan film, amit még nem láttál. :D
Kérdezz bármit 1990 előttről, 90%, hogy nem láttam. :D
Egyébként az utóbbi időben rólad nem tudom ezt elképzelni, olyan filmeket hozol itt rendre. Tényleg végeztél minden klasszikussal és népszerű filmmel, vagy csak hipster akarsz lenni? :mrgreen:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.21. 15:03:43

Széfbe zárt igazság (The Parole Officer)
Tökéletes "egyszer nézős", tipikus brit vígjáték, semmi különös, de azért kifejezetten élvezhető. Steve Coogan nagyot játszik, ráadásul szerepel a filmben Cersei (Lena Headey) is, elég furcsa ilyen modern környezetben látni. :D
sjd írta:Bár a szóban forgó filmet pont nem láttam
Nem gondoltam volna, hogy valaha is szembesülni fogok azzal, hogy létezik a világon olyan film, amit még nem láttál. :D
Avatar
Faust
Madridista
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2010.07.26. 22:33:31
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.21. 00:30:24

Elkezdtem fogyasztani a watchlistemet, méghozzá az egyik legrégebben rajta lévő darabbal.

A nyughatatlan
(Walk the line, 2005)


Standard életrajzi film, annak minden előnyével és gondjával. Csípem Cash zenéjét, bár rajongó nem vagyok, de az élete, ha hihetünk a filmnek, nem igazán kívánkozott celluoidszalagra. Unalmas, és érdektelen, mint általában Mangold filmjei, akit egy igazi középszerű direktornak tartok. Épp ezért figyelemreméltó, hogy Phoenix így is képes a tőle megszokott erejű alakításra (néhány kivétellel), és a film így is leköt, de nekem végig hiányzott valami plusz, a zene és Phoenix önmagában nem elég egy 2 és fél órás filmnél. Kisebb csalódás.

6,5/10

sjd írta:de tervben van, a Jöjj és láss-sal együtt.
A következő, amit ki fogok húzni a listáról reményeim szerint.
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.10.20. 21:40:02

Időről-időre
Nagyon jó film lett (bár mit is vártam Curtistől?), aranyos, vicces, komoly, romantikus, minden, amit csak el lehet képzelni. A nézése közben azért sokszor aggódtam, hogy nem igazán egyértelmű, mire akar kilyukadni, de a végére abszolút jól állt össze az egész. Ajánlom!
Tim írta: Először is szeretnék gratulálni,hogy sikerült az összes legendás trollt begyűjteni eli vízeltől, blogger gézáig :twisted:
Köszi, én azért igyekszem szelektálni, amennyire elveim engedik. (Szólásszabadság meg minden, de azért tahótlanítani is muszáj.)
Tim írta: Az pedig külön klassz,mikor olyanokon tudnak fanyalogni,hogy a filmben nem igazi tigris tank szerepelt :roll: Ha jól tudom mára egyetlen működőképes példány létezik belőle,király tigrisből meg kb. egy sem.
Bár a szóban forgó filmet pont nem láttam, de azért lehetne valósághűen reprodukálni a dolgokat valódi Tigris nélkül is. Persze azért nem várom el, hogy 1965-ben ezért komplett tankokat építsenek, az még nem az a világ volt, ma meg már csak CGI kérdése az egész.
Egyébként olyan sztorit hallottam már, hogy a német Die Brücke filmben még tankjuk sem volt, és teherautó-alvázakra építettek valamit, amit lehet is látni. (A filmhez még nem volt szerencsém, de tervben van, a Jöjj és láss-sal együtt.)
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.10.20. 20:48:59

visca el barca írta: abban is igazat adok h a batmant leszámítva dc karakterből vhogy nem tudnak eladhatót csinálni, ami számomra érthetelen. ott lenne flash, wonder woman, aquaman, hawkman, green arrow, meg a franc tudja. bár ezek sztem közel sem annyira eladható karakterek,
Személy szerint azt sem tudtam, hogy létezik Vasembe (kb 10 éve). Flashről és WW-ről viszont hallottam, ráadásul Flash az egyik legközkedveltebb szuperhős, de sajnos minőségi filmet még nem kapott.

Ha normális emberek dolgoznának a karaktereken, akkor el lehet adni mindet. A Zöld Íjász se akkor csoda, aztán a sorozat mégis betalált.

Amúgy meg úgy érzem, hogy túl nagyok az elvárások Supermantől. Leszólják Reevet, leszólják az újat, leszólnak az emberek mindent. Nem azt mondom, hogy hibátlan film, és Nolan ide vagy oda a Man of Steel közel sem lett Sötét lovag, DE nagyon jól össze lett rakva, hangulatos film, és van benne potenciál, amit a továbbiakban ki lehet aknázni. Jó lesz ez :)

Kedvencem az, amikor valaki azért nem bírja Supermant, mert nem lehet megölni. LOL Melyik szuperhőst ölik meg a saját filmjében? Na, erről ennyit. Ugyan úgy vannak gyenge pontjai és fel lehet venni vele a kesztyűt, de mint mindenhol mindig a jó fog győzni, tehát sokaknál nem értem azt az elvárást, hogy veszítsen. (ezt nem rátok értem most, csak kijött már... )

Az 57-es utas

Wesley Snipes megment mindenkit... jó kis akciófilm a 90-es évekből. Bővebben itt. 6,5/10
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.10.20. 20:06:28

sjd írta: Komolyan képesek vagytok ilyeneket leírni, vagy Tim titeket is meghackelt? :lol:
Lassan én leszek itt a patásördög :shock:

Az imént jártam a smokingbarrels oldalán,egy érdekes kis írás miatt. Először is szeretnék gratulálni,hogy sikerült az összes legendás trollt begyűjteni eli vízeltől,
blogger gézáig :twisted: Nem rossz lista egyébként,bár a Schindler listáját,és a Zongoristát kivenném,mivel nem igazán háborús film. Illetve az én listámon szerepelne mindenképp a Jöjj és láss(nagyon kemény film,annak ellenére hogy szovjet) garantáltan maradandó élmény,és túlzás hogy propaganda lenne. A német katonák megszállóként igenis így viselkedtek,ezt tudomásul kell venni. Továbbá a Sztálingrád is szerepelne,az Ellenség a kapuknál,Az őrület határán,A Nagy vörös egyes,illetve a Híd túl messze van.
Az pedig külön klassz,mikor olyanokon tudnak fanyalogni,hogy a filmben nem igazi tigris tank szerepelt :roll: Ha jól tudom mára egyetlen működőképes példány létezik belőle,király tigrisből meg kb. egy sem.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.20. 15:26:22

Varatrix írta:Man of steel

Superman szemüvege még mindig rendkívül megtévesztő, és továbbra is akárhogy vergődnek a témán nem hiszem hogy valaha igazán jó film készül belőle. A Batman üdítő kivétel a DC feldolgozások közül, de valahogy nem tudják a marvel szintet hozni.

6/10
Bár eddig ez a legnézhetőbb Super film, ami annyit tesz hogy végig tudtam nézni.
én viszont kifejezetten élveztem, pedig én sem vagyok oda supermanért. snyder jol megtalálta az összhangot a dráma és a zúzás között.

ami nem tetszett
- az elején kicsit sok volt az ugrálás, mintha 10 különböző filmből vagdosták volna össze
- gyenge főhös

abban is igazat adok h a batmant leszámítva dc karakterből vhogy nem tudnak eladhatót csinálni, ami számomra érthetelen. ott lenne flash, wonder woman, aquaman, hawkman, green arrow, meg a franc tudja. bár ezek sztem közel sem annyira eladható karakterek, mint ironman, thor, hulk, spiderman, x-men stb stb. mondjuk azért egy green lanternnel bepróbálkoztak, de hát azt hagyjuk inkább :lol:

a dc-nek az igazság ligájával lehetne brutálisan kaszálni, lásd odaát a bosszúállókat. nem is értem mire várnak még, igazi kasszasikert lehetne csinálni belőle.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.10.20. 10:52:57

Man of steel

Superman szemüvege még mindig rendkívül megtévesztő, és továbbra is akárhogy vergődnek a témán nem hiszem hogy valaha igazán jó film készül belőle. A Batman üdítő kivétel a DC feldolgozások közül, de valahogy nem tudják a marvel szintet hozni.

6/10
Bár eddig ez a legnézhetőbb Super film, ami annyit tesz hogy végig tudtam nézni.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Faust
Madridista
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2010.07.26. 22:33:31
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.19. 13:34:47

Újabb sulis feladaton vagyok túl, a műteremben egy effektlámpás éjszakát kellett bevilágítani, én pedig - a feladatot kissé megkerülve - bevilágítottam egy víz alatti szobának az egészet. :mrgreen: Kíváncsi vagyok a véleményetekre. :) Katt!
Kép
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.10.19. 13:24:31

Zsákolj, ha tudsz!

Woody Harrelson és Wesley Snipes! Óriási párost alakítanak, és nem csak ebben a filmben. Laza, szórakoztató, vicces, és kellően komoly is (ha a mondandóját nézzük) Bővebben itt. 7,5/10
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.10.19. 12:31:06

Z-világháború
Most nézem először, nem volt kedvem korábban letölteni.
Kifejezetten tetszett, szeretem mikor régi klasszikusokat átdolgoznak egy kicsit, és tesznek bele ilyen új fintákat.

Pl mikor kiderül, hogy 10mp kell a harapást követő átváltozáshoz, vagy, hogy a hangos zaj vonza őket...Az meg megint tetszik, hogy csak és kizárólag harapással terjed, én nem kell legyen a filmben egy immunis tag, akit csak harapással lehet átváltoztatni (Lásd: Legenda vagyok). Az meg, hogy a halálos betegeket nem támadják meg, fú...kirázott a hideg. Amit negatívumként tudnék megemliteni, azaz, hogy nem volt benne ilyen kifejezetten zabálós rész, ahol marcangolja az embert, fröcsköl a vér a csontok törnek és bumpámtustustáf...Esetleg az elején, amikor kiráncigálja az autóbol, és eszi...Na az ütött.
9/10 - Azért 9, mert hiányoltam a zabát.
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.18. 22:52:24

The Way Way Back
Az eleje nem annyira tetszett, kicsit túl hosszúra nyúlt a felvezetés szerintem, aztán viszont Sam Rockwell megjelenésével beindul a buli. :D
Tökéletesen keveredik a dráma és a komédia a filmben, a színészek pedig hatalmasat játszanak, kiemelném a már említett Rockwellt és Liam James-t, aki a főszereplő Duncant alakítja.
Tényleg rendkívül szórakoztató és élvezetes alkotás, nálam az idei év egyik legjobbja. :)

Louis :mrgreen:
Avatar
Faust
Madridista
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2010.07.26. 22:33:31
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.18. 00:37:44

Másodjára lagymatagabb volt a Gravity, pedig rászántuk a pénzt a négydéikszre is - Ti ne tegyétek, első 10 percben izgi meg mókás, aztán repetitív és unalmas. A film nem rossz, de továbbra is ugyanaz a bajom vele, mint volt, ráadásul másodjára már a látvány sem kötött le annyira. Hétfél.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.17. 23:31:29

már láttam :D a sharkando viszont jobban tetszett.

neked amugy el kellene menni vmi politikai beszéd elemzőnek, annyira beletudsz magyarázni mindent egy-egy szóba vagy kifejezésbe :mrgreen: és még jól is kereshetnél :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.10.17. 22:26:39

Phillips kapitány
Egész pofás lett, igazából az a furcsa, hogy a két órát végig lehet úgy izgulni, hogy tulajdonképpen semmi emlékezetes dolog nem történik a filmben. Egy egyszerű túszdráma, mégis összeraktak belőle egy kiváló thrillert. Nagy pacsi Greegrassnek, más szerintem nem sokat tudott volna kihozni ebből a forgatókönyvből.
7,5/10
visca el barca írta: a mimika kevésbé érdekel, mint egy látványos jelenet.
Meggondoltam magam, tényleg nem vagy nagy igényű. :mrgreen:
Egyébként az alábbi filmet tudom ajánlani, van benne sok robbanás meg CGI: :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.16. 23:51:27

sjd írta:És pl. a Breaking Badnél meg nem maradsz le Bryan Cranston alakításáról, csak mert a feliratot
a mimika kevésbé érdekel, mint egy látványos jelenet. bb-ben amugy sem a képi világon van a lényeg.

de most már elég legyen :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.10.16. 22:40:02

Mr. Nobody
Nem öregszik olyan jól a film, mint azt vártam volna. Tipikusan az az alkotás, ami elsőre üt nagyot, de így, hogy ismerem a sztorit nagy vonalakban, már nem igazán. Így nézve már azért eléggé úgy tűnt, hogy sok helyen feleslegesen van túlbonyolítva, illetve ebből kifolyólag néhány szál és jelenet teljesen öncélúan került bele (vagyis egész pontosan azért, hogy a lehető legjobban összezavarja a nézőt). Ettől függetlenül még mindig nagyon jó film, de második nézésre már egy kicsit sok benne a szemfényvesztés.
visca el barca írta: de nekem igenis fontos h optimus prime meg megatron mit mond eymásnak :D és ha már azt olvasgatom akkor abban a pillanatban lemaradok egy csúcs cgi-ről :D
És pl. a Breaking Badnél meg nem maradsz le Bryan Cranston alakításáról, csak mert a feliratot olvasod? :D
Bocs, csak tényleg nem értem, hogy az egyik miért okés, a másikkal meg miért van probléma. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.16. 20:48:01

sjd írta: Akkor kérlek világosíts meg. :D
Mert ugye azt mondtad, hogy a *tetszőlegesen választott sorozat*-nál mindegy, hogy feliratos, mert amíg a feliratot olvasod, úgysem történik semmi a képen. Most erre miért nem jó analógia, hogy ahol meg történik, ott kvázi nem kell feliratot olvasni, annyira kevés a szöveg? Vagy lemaradsz arról, ahogyan Optimus Prime és Megatron aprítja egymást, mert a sok feliratot kell olvasni? :D

Az tiszta sor, hogy rossz a szemed, megértem, a felirat és a 3D egyébként sem egy nyerő kombináció, sokszor nekem is elég nehéz volt fókuszálni.
de nekem igenis fontos h optimus prime meg megatron mit mond eymásnak :D és ha már azt olvasgatom akkor abban a pillanatban lemaradok egy csúcs cgi-ről :D

amugy nekem azért is furcsa ez az egész, mert még nem magoztam, addig lényegében kalózöbölből kölcsönöztem a filmeket és ott természetesen minden feliratos volt. aztán jöttek a szinkorons dolgok és kb olyan élmény volt filmezni mintha skodáról bmw-re váltottam volna.

ez a kényelmes és csak azt tudom írni mint előbb, nekem nem ér meg annyit az eredeti hang/akcentus h olvassak :)

(és akkora sors iróniája h most pont az apocalyptot nézem meg este :lol: )
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése