Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.07.24. 15:10:03

Valaki tudna nekem ajánlani jó focis doku filmeket? Nagyon bejött Az elátkozott Leeds United. Rákaptam a témára.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.07.24. 12:34:43

13 Assassins

Meglepően jó kis szamuráj film. Nekem kifejezetten tetszett. Megér egy próbát, aki szereti a szamuráj filmeket. :)

Aki látta a filmet, az írjon már nekem, mert van egy kérdésem...
KépKép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.07.24. 12:29:58

Varatrix írta:
Az elátkozott Leeds United 10/8
Nagyon tetszett ez a film. Brian Clough a kalsszikus értelembe vett zseni volt. Teljesen bolond, ugyanakkor aki Beket nyer a Nottinghammak. Zseniális! Ajánlom mindenkinek.
Pont tegnap néztem meg! :) Hatalmas figura volt, öntörvényű zseni, nem kevés magabiztossággal: „Nem állítanám, hogy én voltam a legjobb a szakmában. De a top 1-be biztosan befértem." :D
Nem mindennapi eredményeket mutathat fel! A film nekem is nagyon tetszett, többször is megakartam már nézni, de valahogy elmaradt. Szerencsére bepótoltam, megérte!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.07.24. 00:38:08

Robcsyy írta:Én csak Ari miatt nézem, a legnagyobb tag :lol: :lol:
remélem összejön neki egy NFL csapat :lol:
Ari Gold a a legnagyobb, de am Teknőc, meg Dráma ők így hárman a legjobbak. Vincent néha idegesítő. Eriket meg egyszerűen nem kedelem.

Az elátkozott Leeds United 10/8
Nagyon tetszett ez a film. Brian Clough a kalsszikus értelembe vett zseni volt. Teljesen bolond, ugyanakkor aki Beket nyer a Nottinghammak. Zseniális! Ajánlom mindenkinek.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.07.23. 21:14:54

Varatrix írta:
Robcsyy írta:Na már csak egyet kell aludni, és jön a Törtetők új évada :lol:
várja még innen valaki ?
Én anagyon!
Bár szvsz Happy vége lesz. Vincent leszokik a narkoról, és újra nagy sztár lesz.
Én csak Ari miatt nézem, a legnagyobb tag :lol: :lol:
remélem összejön neki egy NFL csapat :lol:
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.07.23. 21:06:31

Robcsyy írta:Na már csak egyet kell aludni, és jön a Törtetők új évada :lol:
várja még innen valaki ?
Én anagyon!
Bár szvsz Happy vége lesz. Vincent leszokik a narkoról, és újra nagy sztár lesz.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.07.23. 20:51:06

ozsimiki írta: én megvárom a szinkront.

Nagyon jó (beteg) volt az első 3 rész, remélem ugyanaz lesz a szinkronhangja,mert nagyon passzolt hozzá.
Vagyis a múltkor emlegetett Csuja Imre. :P Tényleg beteg egy filmsorozat, jó nagy marhaság mindhárom, de begyere. :D

Legnagyobb jelenet:
http://www.youtube.com/watch?v=c7pGg6aLom0 :mrgreen:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.07.23. 20:45:46

Na már csak egyet kell aludni, és jön a Törtetők új évada :lol:
várja még innen valaki ?
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.07.23. 20:40:28

sziryboy írta:Nézzétek meg a Torrente 4 – Halálos válság c. filmet. Hatalmas!
(pl. ingyenfilmek.eu -n fentvan. Magyar felirattal)
Többek között felbukkan benne jó néhány spanyol focista. Agüero, Cesc stb.
én megvárom a szinkront.

Nagyon jó (beteg) volt az első 3 rész, remélem ugyanaz lesz a szinkronhangja,mert nagyon passzolt hozzá.

amúgy is,vígjátékot csak szinkronnal lesek:D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
sziryboy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.13. 17:29:17

2011.07.23. 20:24:35

Nézzétek meg a Torrente 4 – Halálos válság c. filmet. Hatalmas!
(pl. ingyenfilmek.eu -n fentvan. Magyar felirattal)
Többek között felbukkan benne jó néhány spanyol focista. Agüero, Cesc stb.
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2011.07.22. 19:55:18

El fanático írta:Amúgy - főleg a Comedy Cental -t nézőket kérdem - a Felhőtlen Philadelphia-ból néztetek már?
Eleninte döcögősen indult és untam, de pár álmatlan éjszakán belenézegettem mégis és szintén őrült beteg dolgok vannak benne - az egyik főszereplő Danny de Vito!
Én szoktam nézni. Nekem tetszik, bejön. Utána olvasgattam a neten, hogy mi a véleményük az embereknek a sorozatról, és hát eléggé megosztó. Van aki az egekig magasztalja, de nem egy olyat is olvastam, hogy szörnyű, vegyék le a CC-ról. Danny de Vito is adja, de Charlie a legnagyobb forma benne. Nem tudom, hogy melyik részt láttad belőle, az eheti részek nem voltak olyan jók, de a pár héttel ezelőttiek adták. :)
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Night
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.05.14. 18:30:12

2011.07.22. 17:09:07

matador írta:Valaki tényleg magyarázza el nekem, mi a jó/vicces az Így jártam anyátokkal, a Dokik, a Két pasi meg egy kicsi és hasonló sorozatokban.

Egyszerűen undorodom tőlük. A poénok szinte fizikai fájdalmat okoznak, mocskosul erőltetett, tényleg a hányinger jön rám, ha meglátom bármelyiket is.

Nincs bajom a humoros dolgokkal, számtalan beteg filmet és sorozatot szeretek, péládul a Jóbarátokat, a Family Guyt és hasonlókat, de az említettek nálam a kritikán aluli, majdhogynem ZS-kategóriás sorozatok közé tartoznak... :?
Hát én pl a Family guytól kapok agybajt mert annyira rossz hogy síró görcsöt kapok tőle pedig különböző évadokból néztem össze legalább húsz részt. De nem csak hogy nevetni nem tudtam a 'poénokon' hanem egyenesen idegesítettek engem. Viszont éle-halok a jó barátokért és az így jártam anyátokkalért is mert azok egyszerűen zseniálisak szerintem.:) Tudod kinek a pap kinek a ...
Am ajánlom a flash forwardot mindenkinek. Nem egy humoros sorozat de nagyon jó a story de minimum érdekes legalábbis nekem:)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6665
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.22. 16:49:28

Az Így jártam anyátokkal nekem tetszik, bár a Jóbarátokat nem nétzem, csak néha-néha, amikor a nővérem nézte.

A Dokik szerintem rohadt jó, igaz az 1.évad nem annyira vicces. A 9.évadot nem néztem meg, de nem is fogom. Amennyit láttam belőle a Comedyn az pont elég volt.

A Két pasi meg egy kicsi-t csak akkor nézem, amikor nincs más a tv-ben, de nincs vele semmi bajom.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.07.22. 16:35:47

HIMYM -et eleinte néztem, de aztán ráuntam, mert számomra elfáradt a sorozat - elveszett belőle a kezdeti lendület.

Dokik - amikor jó, akkor nagyon jó és visítva röhögsz / amikor rossz, akkor nagyon rossz és egyenesen idegesítő. Dr. Cox karaktare Dr. House-i vénával rendelkező, de sebezhető - a Mindenes karaktere még említésre méltó, egyszerűen beteg - ez a vonal viszi a sorozatot, az ő konfliktusaik és párbeszédeik a többi karakterrel - de ez csak az én véleményem, mert amúgy a sorozat nem rájuk épül, nem ők a főszereplők, de a jó részek azok miattuk jók!

Két pasi meg egy kicsi - egy egész epizódot sem néztem még végig. Nem köt le még egy egész percre sem.

Egy rém rendes család rulez!!! :wink:

Amúgy - főleg a Comedy Cental -t nézőket kérdem - a Felhőtlen Philadelphia-ból néztetek már?
Eleninte döcögősen indult és untam, de pár álmatlan éjszakán belenézegettem mégis és szintén őrült beteg dolgok vannak benne - az egyik főszereplő Danny de Vito!
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.07.22. 14:30:13

HIMYM nálam egyszer nézős, úgy még elmegy, de nálam sem ér a Jó Barátok közelébe sem. Másodszor már nem nevetnék ennyit se,mint először.

Két pasi meg egy kicsi viszont tetszik, sok bőrt le lehet húzni a menő/szerencsétlen karakterekről, és ezt meg is teszik ebben a sorozatban. Van jó pár fetrengős rész, szóval ezt én sem értem miért nem tetszik. Lehet benne van a közönségnevetős cucc,mert azt tényleg sokszor nem megfelelő időben teszik be.

Dokikat nem ismerem.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.07.22. 14:28:07

AKkor olyan lehet a himym egyeseknek,mint nekem a Dexter. szó szerint végigszenvedtem az első évadot...de számomra kínzás volt.

No mindegy,kinek mi jön be.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.07.22. 14:19:22

HIMYM-et adom az nekem is rejtély. Néztem 5-6 részt de egy félmosoly nem jött ki rajtam úgy hogy rendszerint olyanokat lestem meg amikre írták hogy zseniális rész volt.
Másik kettőt csak névről ismerem.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.07.22. 14:19:08

matador írta:Valaki tényleg magyarázza el nekem, mi a jó/vicces az Így jártam anyátokkal, a Dokik, a Két pasi meg egy kicsi és hasonló sorozatokban.

Egyszerűen undorodom tőlük. A poénok szinte fizikai fájdalmat okoznak, mocskosul erőltetett, tényleg a hányinger jön rám, ha meglátom bármelyiket is.

Nincs bajom a humoros dolgokkal, számtalan beteg filmet és sorozatot szeretek, péládul a Jóbarátokat, a Family Guyt és hasonlókat, de az említettek nálam a kritikán aluli, majdhogynem ZS-kategóriás sorozatok közé tartoznak... :?
Érdekes ellentmondásokat írsz le.
Ha szereted a Jóbarátokat meg a Family guyt,akkor nem értem hogy undorodhatsz a fentebb említettektől...
Én személy szerint az Így jártam anyátokkal-t nézem, a Jóbarátokat már vagy 3szor végignéztem,mint ahogy a Family guyt is,mind nagyon jó.
Azt hittem amikor elkezdtem olvasni,hogy egyáltalán nem szereted az ilyen típusú sorozatokat,de nem erről van szó.
Lehet veled van a baj, mert ilyet én még nem hallottam senkitől.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2011.07.22. 14:10:40

Valaki tényleg magyarázza el nekem, mi a jó/vicces az Így jártam anyátokkal, a Dokik, a Két pasi meg egy kicsi és hasonló sorozatokban.

Egyszerűen undorodom tőlük. A poénok szinte fizikai fájdalmat okoznak, mocskosul erőltetett, tényleg a hányinger jön rám, ha meglátom bármelyiket is.

Nincs bajom a humoros dolgokkal, számtalan beteg filmet és sorozatot szeretek, péládul a Jóbarátokat, a Family Guyt és hasonlókat, de az említettek nálam a kritikán aluli, majdhogynem ZS-kategóriás sorozatok közé tartoznak... :?
Avatar
Katalán88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:01:12
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2011.07.21. 13:05:09

Nagyon szépen köszönöm! elkezdem mindkettőt :)
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.07.21. 12:54:32

Katalán88 írta:Most fejeztem be az Így jártam anyátokkal-t, tudnátok mondani valami ehhez hasonló szuper vicces sorozatot?
nem ehhez hasonlít, de nem olyan régen írtam az Azok a 70-es évek show-ról ;)

minden évad magyarul is megtalálható a szokott helyen ;)
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.07.21. 12:54:01

Katalán88 írta:Most fejeztem be az Így jártam anyátokkal-t, tudnátok mondani valami ehhez hasonló szuper vicces sorozatot?
Agymenők :D Sokkal jobb :wink:
Kép
Avatar
Katalán88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:01:12
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2011.07.21. 12:51:43

Most fejeztem be az Így jártam anyátokkal-t, tudnátok mondani valami ehhez hasonló szuper vicces sorozatot?
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.07.21. 12:32:12

Harry Potter utolsó részét láttátok már? Szerintem méltón zárult le a film, nekem nagy kedvenc sorozat volt. Összesen 10/10.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.07.21. 00:26:26

Theo írta:Tudtok valami sorozatot ajánlani nekem?

"Rendes"(40 perces rész kb.) sorozat is kéne, meg sitcom is.
Lost, Dexter, 24 voltak a kedvenceim, de ebből már csak a Dexter megy, de az is most pihen.
Sitcomból Two and a Half Men, Big Bang Theory, Himym.

A The Borgiason gondolkozok, hogy letöltsem-e, arról valaki? Esetleg valami más Lost-Dexter-24-féle?
Alattad ajánlanak egy csomót. :P De, amúgy amiket én nézek, néztem: Prison Break, Rescue me, The Event + az általád felsorolt 3-as. :D, "Szitkomjaim": Jóbarátok, Modern Family, Férjek gyöngye, Egy rém rendes család, Joey.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Válasz küldése