Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.06.11. 14:33:58

Pillangó

Remek film, filmkedvelőknek kötelező.
Elképesztő, h mennyi érzelem, mennyi emberség van ebben a 145 percben.
Eléggé a hatása alatt vagyok. :D
9/10
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2011.06.11. 08:46:36

Sanama írta:
Ilúvatar írta:Engem is felkeltette az érdeklődését a Game of Thrones, azaz Trónok harca. Most néztem meg a rövid trailerjét, és sztem nézhetős darab lesz, tehát mégse halt meg Boromir, csak eljátszotta a halálát a hülye Aragorn -nak oszt a végén lenyúlja a trónt tőle, gondolom :'D

szerk: azért gyorsan leszedtem az exkluzív bemutatót (15 perces), és húúúúbammeg :shock: már szedi az összes részt a torrent :) bírom az ilyen darkos filmeket. Hasonlít a 13. harcosra.
ma kezdtem el, az eleje kicsit érdekes,de függőséget okoz, most kezdem a 3. részt :D
A Trónok harca kibeb. király! Ehhez foghatóval én még nem találkoztam. Talán még a Dexter, ami hasonló kategóriát képvisel. Pénteken vége az utolsó vizsgámnak is, úgyhogy utána kezdődhet a nagy kaland az olvasással :)
Egyébként szerintem sokat dob a sorozaton, hogy Martin mester minden rész forgatásánál ott van, ő engedélyezi a forgatókönyvet, sőt van olyan rész is, aminek a tv-s verzióját is ő maga írta.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.11. 01:18:22

Ilúvatar írta:Engem is felkeltette az érdeklődését a Game of Thrones, azaz Trónok harca. Most néztem meg a rövid trailerjét, és sztem nézhetős darab lesz, tehát mégse halt meg Boromir, csak eljátszotta a halálát a hülye Aragorn -nak oszt a végén lenyúlja a trónt tőle, gondolom :'D

szerk: azért gyorsan leszedtem az exkluzív bemutatót (15 perces), és húúúúbammeg :shock: már szedi az összes részt a torrent :) bírom az ilyen darkos filmeket. Hasonlít a 13. harcosra.
ma kezdtem el, az eleje kicsit érdekes,de függőséget okoz, most kezdem a 3. részt :D
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.06.11. 00:29:40

Engem is felkeltette az érdeklődését a Game of Thrones, azaz Trónok harca. Most néztem meg a rövid trailerjét, és sztem nézhetős darab lesz, tehát mégse halt meg Boromir, csak eljátszotta a halálát a hülye Aragorn -nak oszt a végén lenyúlja a trónt tőle, gondolom :'D

szerk: azért gyorsan leszedtem az exkluzív bemutatót (15 perces), és húúúúbammeg :shock: már szedi az összes részt a torrent :) bírom az ilyen darkos filmeket. Hasonlít a 13. harcosra.
KépKép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.10. 23:36:26

Tim írta:
miihii írta: Sztem mindenképpen érdemes adni neki egy esélyt.Nemigen tudtam mire számítsak tőle,szal gyanútlanul elkezdtem nézni és magával ragadott az első rész után.Szinkronnal nézem,uh le vagyok maradva,de sztem le fogom szedni a fennmaradó részeket és megelőzöm az ungarische verziót,mert óriási.
Miihii komához hasonlóan,én is csak ajánlani tudom! Abszolút nem a szokványos fantasy sorozat,nagyon sötét hangulata van.Én felirattal nézem,plusz letöltöttem a megjelent könyveket is amit nektek is ajánlok,egyrészt mert az első évad mindjárt véget ér,és a másodikat csak most forgatják,másrészt mert sok olyan rész van ami nem szerepel a filmben viszont fontos a cselekmény szempontjából.Érdekes módon a filmben is vannak olyan jelenetek amik a könyvben nem találhatóak meg.
Úgyhogy nézzétek és olvassátok! :lol:
De ha ez nem lenne elég, még kártyajáték is volt/van belőle, amiből megint csak sok mindent lehet előre sejteni :D
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.06.10. 22:26:23

miihii írta:
Zaen írta:
Más: ha már HBO sorozatok, a Trónok harcát nézi valaki? Ajánlották már nekem páran, de még nem volt időm meglesni. Érdemes letölteni? :roll: :wink:
Sztem mindenképpen érdemes adni neki egy esélyt.Nemigen tudtam mire számítsak tőle,szal gyanútlanul elkezdtem nézni és magával ragadott az első rész után.Szinkronnal nézem,uh le vagyok maradva,de sztem le fogom szedni a fennmaradó részeket és megelőzöm az ungarische verziót,mert óriási.
Miihii komához hasonlóan,én is csak ajánlani tudom! Abszolút nem a szokványos fantasy sorozat,nagyon sötét hangulata van.Én felirattal nézem,plusz letöltöttem a megjelent könyveket is amit nektek is ajánlok,egyrészt mert az első évad mindjárt véget ér,és a másodikat csak most forgatják,másrészt mert sok olyan rész van ami nem szerepel a filmben viszont fontos a cselekmény szempontjából.Érdekes módon a filmben is vannak olyan jelenetek amik a könyvben nem találhatóak meg.
Úgyhogy nézzétek és olvassátok! :lol:
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.10. 22:06:54

soadroli írta:
Victor_Valdes írta:Valami újabb filmet mondtok nekem, ami elég jó? :D Stílusa teljesen mindegy, hogy milyen, csak ne horror, vagy romantikus legyen, és ne legyen nagyon vontatott. :D Másnaposok 2-t és az új halálosabb iramban-t láttam már. :D
A rítus, A félszemű, Fekete hattyú. Picit régebbi, szerintem már láttad: Eredet, Elrabolva, Ip Man
Így hirtelen :)
Köszi így a rossz időbe inkább nézek meg valamit, mint hogy kitegyem a lábam a házból.. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.06.10. 22:06:06

Victor_Valdes írta:Valami újabb filmet mondtok nekem, ami elég jó? :D Stílusa teljesen mindegy, hogy milyen, csak ne horror, vagy romantikus legyen, és ne legyen nagyon vontatott. :D Másnaposok 2-t és az új halálosabb iramban-t láttam már. :D
A rítus, A félszemű, Fekete hattyú. Picit régebbi, szerintem már láttad: Eredet, Elrabolva, Ip Man
Így hirtelen :)
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.10. 22:00:26

Valami újabb filmet mondtok nekem, ami elég jó? :D Stílusa teljesen mindegy, hogy milyen, csak ne horror, vagy romantikus legyen, és ne legyen nagyon vontatott. :D Másnaposok 2-t és az új halálosabb iramban-t láttam már. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.06.10. 19:28:00

sjd írta:
Messa írta:Most végeztem a Dexter első évadjával, hát hú. Tetszett.
Én is pont most fejeztem be, az első rész nagyon bejött, de aztán egyre inkább kezdtem azt érezni Hozzád hasonlóan, hogy ez egy CSI Miami jellegű dolog lesz, ráadásul a főhős itt még nem is érdekes érzelmileg. Aztán a 6. résztől kezdve kezdett egyre jobban foglalkoztatni a dolog újra.

Mondjuk még mindig nem mondom azt, hogy egy hűdenagy sorozat, bár karakterében más, mint bármelyik, amelyiket idáig néztem. Szvsz egy kicsit több izgalom hiányzik (még) belőle. Egyelőre egy erős 8ast adok rá, de majd meglátom a második évad után mi lesz
Hat majd meglatod,hogy maradsz a 4. evad zaroresze utan. :D Akkor egybol 10-es lesz. es ne hagyd abba a 3. evad utan...
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.06.10. 18:44:22

Zaen írta:
Más: ha már HBO sorozatok, a Trónok harcát nézi valaki? Ajánlották már nekem páran, de még nem volt időm meglesni. Érdemes letölteni? :roll: :wink:
Sztem mindenképpen érdemes adni neki egy esélyt.Nemigen tudtam mire számítsak tőle,szal gyanútlanul elkezdtem nézni és magával ragadott az első rész után.Szinkronnal nézem,uh le vagyok maradva,de sztem le fogom szedni a fennmaradó részeket és megelőzöm az ungarische verziót,mert óriási.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2011.06.10. 18:09:38

nueve reinas. kilenc királynő. ugyanaz a tag játszik benne, aki a szemekbe zárt titkokban tolja, talán a javaslatomra megnézték páran. szintén argentin film, amolyan guy ritchie-s. nem olyan új, viszont penge.
Avatar
Zaen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.12.24. 13:38:27

2011.06.10. 18:02:51

soadroli írta:Az utolsó ház balra
Tegnap este néztem meg, rohadtul bejött. Végig lekötött, wc-re se akartam kimenni közbe :lol:
Izgalom,vér,erőszak, mi kell még? :D
Valaki látta már? :D
10/8.5
Bár vannak benne érdekes részek, de összességében nekem is bejött.
Eazzy írta: Még HBOs sorozat a The Wire, szintén elég komoly dolgokról szól, dráma kategriában szinte minden címet begyűjtött. Ugyan ez 5 évados, évadonként 12-13 50 perces résszel. Nagyon megéri megnézni, de ezt sokan meg tudják innen erősíteni, mióta elterjesztettem itt, futótűzként mindenki leste, és értékelte:D
Igen, a The Wire-be érdemes belenézni, nekem jobban tetszett mint pl az úgyszintén HBO sorozat Maffiózók.


Más: ha már HBO sorozatok, a Trónok harcát nézi valaki? Ajánlották már nekem páran, de még nem volt időm meglesni. Érdemes letölteni? :roll: :wink:
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.06.10. 16:59:30

kanty írta:Olyan film/filmek érdekelne, amelyen nem kell sokat agyalni, és nem is olyan régi.(megvan torrenten is normális minőségben).
Lényeg az, h szórakoztató legyen.
Köszi. :)
:wink:
Limitless?
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.06.10. 16:52:40

Fernando írta:Hát Timberlake se rossz benne de, nagyobbat játszik azért ott Ben Foster, Emile Hirsch meg alapból magasabb szinten van. Apropó Emile Hirsch, tervezek tőle egy kisebb maraton 3-4 film. Kezdem az:

Lords of Dogtown-al. :)
Most néztem éppen meg. :wink:
Nekem annyira nem jött be, túl vontatott volt. Valahogy a sok trágár szöveg se jött be, értem én, h ezzel is akarták érzékeltetni az egész légkört, de úgy éreztem, h ez már sok volt.

Emilie Hirsch nagyon ügyes srác. Először a Szüzet szüntess-ben láttam, jópofa volt ott, után az Út a vadonba következett. Ott azért kicsit ledöbbentem tőle, korához képest nagyon érett abban a szerepben. Itt az Alpha Dogban is tetszett, de az Út a vadonban jobb, igaz az egy teljesen más szerep. Ajánlom, ha még nem láttad. :)

messideco
Ezeket már láttam, de azért köszi. :)
Még mindig várom a javaslatokat.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.06.10. 16:37:51

davi10 írta:Messa, sjd!
Mindenképp folytassátok, mert nekem a 2. évad nagyon tetszett. Az 1. annyira nekem se jött be, meg a 3. se, de a 2. és a 4. szerintem nagyon jó!
Az ötödiket még nem néztem meg, de szerintem kivárom a szinkront.
Én is fogom biztosan, de előbb még befejezem az Elit alakulatot
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2011.06.10. 16:10:46

davi10 írta:Messa, sjd!
Mindenképp folytassátok, mert nekem a 2. évad nagyon tetszett. Az 1. annyira nekem se jött be, meg a 3. se, de a 2. és a 4. szerintem nagyon jó!
Az ötödiket még nem néztem meg, de szerintem kivárom a szinkront.
Mindenképp, mondom már el is kezdtem a 2. évadot, eddig elég szépen bonyolódik minden, szóval érdekesnek tűnik. :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.10. 16:09:31

Messa, sjd!
Mindenképp folytassátok, mert nekem a 2. évad nagyon tetszett. Az 1. annyira nekem se jött be, meg a 3. se, de a 2. és a 4. szerintem nagyon jó!
Az ötödiket még nem néztem meg, de szerintem kivárom a szinkront.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.06.10. 15:42:35

Messa írta:Most végeztem a Dexter első évadjával, hát hú. Tetszett.
Én is pont most fejeztem be, az első rész nagyon bejött, de aztán egyre inkább kezdtem azt érezni Hozzád hasonlóan, hogy ez egy CSI Miami jellegű dolog lesz, ráadásul a főhős itt még nem is érdekes érzelmileg. Aztán a 6. résztől kezdve kezdett egyre jobban foglalkoztatni a dolog újra.

Mondjuk még mindig nem mondom azt, hogy egy hűdenagy sorozat, bár karakterében más, mint bármelyik, amelyiket idáig néztem. Szvsz egy kicsit több izgalom hiányzik (még) belőle. Egyelőre egy erős 8ast adok rá, de majd meglátom a második évad után mi lesz
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.06.10. 15:39:34

soadroli írta:Az utolsó ház balra
Tegnap este néztem meg, rohadtul bejött. Végig lekötött, wc-re se akartam kimenni közbe :lol:
Izgalom,vér,erőszak, mi kell még? :D
Valaki látta már? :D
10/8.5
nekem rohadtul bejött, pedig nem vagyok oda az ilyen tini vagyok és az erdőben gyilkolászgatnak sztorikért :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.06.10. 15:23:49

visca el barca írta:
Leomessi14 írta:Valaki tudna ajanlani egy jo sorozatot,amit mar latott es nagyon tetszett.Most elsosorban komolyabb temajura gondolok,es ne legyen 254123 resze.

elit alakulat. komoly, 10 részes, és iszonyat jo. mondom ezt ugy, hogy alapvetoen rettentoen messze állnak tolem a háborus filmek

vagy tudok ajánlani eg masik nagyon jo hbos-s sorozatot, a vándorcirkuszt. iszonyatosan jo hangulata van az egesz filmnek, 2 évados az egesz. a vége kicsit elcseszettt, de boven megéri vegignézni.
Még HBOs sorozat a The Wire, szintén elég komoly dolgokról szól, dráma kategriában szinte minden címet begyűjtött. Ugyan ez 5 évados, évadonként 12-13 50 perces résszel. Nagyon megéri megnézni, de ezt sokan meg tudják innen erősíteni, mióta elterjesztettem itt, futótűzként mindenki leste, és értékelte:D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.06.10. 15:11:02

kanty írta: Lényeg az, h szórakoztató legyen.
Köszi. :)
:wink:
LM10-nek amiket írtam, azok a kedvenceim között vannak. Szerintem nem fogsz csalódni bennük :wink:
"And my heart will leave you never."
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.06.10. 15:03:38

Az utolsó ház balra
Tegnap este néztem meg, rohadtul bejött. Végig lekötött, wc-re se akartam kimenni közbe :lol:
Izgalom,vér,erőszak, mi kell még? :D
Valaki látta már? :D
10/8.5
Kép
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.06.10. 14:57:00

Na akkor belevagok,ugyis rossz itt az ido,nincs mit csinaljak. :)
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
Zaen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.12.24. 13:38:27

2011.06.10. 14:53:38

visca el barca írta:
Leomessi14 írta:Valaki tudna ajanlani egy jo sorozatot,amit mar latott es nagyon tetszett.Most elsosorban komolyabb temajura gondolok,es ne legyen 254123 resze.

elit alakulat. komoly, 10 részes, és iszonyat jo. mondom ezt ugy, hogy alapvetoen rettentoen messze állnak tolem a háborus filmek

vagy tudok ajánlani eg masik nagyon jo hbos-s sorozatot, a vándorcirkuszt. iszonyatosan jo hangulata van az egesz filmnek, 2 évados az egesz. a vége kicsit elcseszettt, de boven megéri vegignézni.
Az elit alakulatot és is napokban vittem végig, és nyugodtan ajánlom olyanoknak is, akiket annyira nem fog meg ez a téma (II. vh.). Körülbelül 10 óra hosszú, és nekem pl. nyújtott olyan szórakozást mint a hasonló hosszúságú Gyűrűk Ura trilógia (pedig azt is szeretem).
Kép
Válasz küldése