Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
socio66

2010.08.16. 21:31:37

amúgy volt ez a Joey nevű sorozat is,viasaton ment talán,de elég hamar vége lett.
a Jóbarátok Joey-ja volt a főszereplő,rá épült gyakorlatilag a sztori,könnyed poénos volt szerintem,jó karakterekkel.
volt pl egy Jimmy nevű fazon,akin behaltam általában,a szinkronhangja is ritka jól el lett találva.
na szóval jó kis sorozat volt szerintem,csak baromi rövid lett és nem volt annyira felkapva.
előbbi vitához hozzászólva a Jóbarátok nálam is verhetetlen,mostanában mennek viasaton régebbi részek,láttam már vagy kétszer mindet,de nem lehet megunni,óriási. :)
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.08.16. 21:30:20

Nem tudjátok hogy a The Expendables mikor jelenik meg magyar felirattal, vagy szinkronnal?
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.08.16. 21:18:49

albicelesteX írta:Közben meg van a 21. rész is szinkronosan! :wink:

Különben a hétvégén Jason Statham hétvégét tartottam.Crank1-2,Banki meló,Halálfutam.
Ebből az utolsó kettő nekem nagyon bejött,a Crank1 elment a 2 abszolút nem.Az nekem már nagyon eltúlzott és mű!
ebben is egyezik az ízlésünk, már az a tény,h van Crank2 idegesít:D tudván,h hogy lett vége az 1nek...

de a többi kifejezően nézhető...

én Stallones napot tartok nemsokára,meg Willis-est.. :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.08.16. 21:18:49

Robcsyy írta:
FtcSikiHun írta:Sziasztok.
Megnéztem a Football Factory és a Green Street című filmet.
Nagyon bejöttek :wink: :)
Ajánlom mindenkinek 8)

Valaki tudna még ilyesmi filmeket ajánlani?
Nagyon megköszönném :D
Van sorozat is, ha esetleg nem láttad. Discoveryn futott anno... Mikor a srác Anglia, Argentina, Balkán, Brazilia, Hollandia, Lengyelország, Olaszország, Oroszország, Skócia, Törökország nagyobb szurkolói csoportjait mutatja be.
amugy volt vele vmikor egy interju, hogy miután látta az ultrákat a világ különböző részein, mely náció tagjait tartja a legdurvábbnak, simán rávágta h a balkánt (főleg a szerbeket, meg a horvátokat emelte ki) 8) hát igen. ott még tudják mi fán terem az ultra mozgalom (nekem is volt benne részem, és csak megerősíthetem...)
még életemben, ha egyszer megadatik élőben egy hajduk-dinamo, egy crvena-partizan, vagy egy fener-besiktas, boldogan halok meg :D sokkal jobban lázba hoznak mint egy milan-inter, vagy hasonló ülök a székemen és tapsikolok meccs :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.08.16. 20:58:20

Közben meg van a 21. rész is szinkronosan! :wink:

Különben a hétvégén Jason Statham hétvégét tartottam.Crank1-2,Banki meló,Halálfutam.
Ebből az utolsó kettő nekem nagyon bejött,a Crank1 elment a 2 abszolút nem.Az nekem már nagyon eltúlzott és mű!
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.08.16. 17:39:07

albicelesteX írta:
Szerk.: Gedeont nagyon sajnáltam,hogy kiszállt..szerintem a legnagyobb koponya volt benne. :)
igen, Őt én is. Bár Rossi sem rossz,de Gideon nagyobb egyéniség volt mindenképp. Remélem visszatér még valahogyan (spoilerek nem érdekelnek,így csak reménykedem)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1132
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2010.08.16. 17:17:45

sjd írta:
Robcsyy írta:Srácok, a The Stranger (2010) - es filmhez tudna valaki dobni egy feliratot?
Keresem, keresem de sehol sem találok...
angol is megfelel? mert még csak olyan feliratot láttam
az van nekem is... :? de azért köszi
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.16. 17:11:40

Robcsyy írta:Srácok, a The Stranger (2010) - es filmhez tudna valaki dobni egy feliratot?
Keresem, keresem de sehol sem találok...
angol is megfelel? mert még csak olyan feliratot láttam
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1132
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2010.08.16. 17:06:11

FtcSikiHun írta:Sziasztok.
Megnéztem a Football Factory és a Green Street című filmet.
Nagyon bejöttek :wink: :)
Ajánlom mindenkinek 8)

Valaki tudna még ilyesmi filmeket ajánlani?
Nagyon megköszönném :D
Van sorozat is, ha esetleg nem láttad. Discoveryn futott anno... Mikor a srác Anglia, Argentina, Balkán, Brazilia, Hollandia, Lengyelország, Olaszország, Oroszország, Skócia, Törökország nagyobb szurkolói csoportjait mutatja be.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1132
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2010.08.16. 16:57:22

Srácok, a The Stranger (2010) - es filmhez tudna valaki dobni egy feliratot?
Keresem, keresem de sehol sem találok...
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.08.16. 13:31:23

Miki!Igen,az nekem is bejött bár számomra a vártnál hamarabb le lett zárva a Bostoni Kaszásos szál én azt hittem sokkal később lesz a végkifejlet és még egy párszor megszívatja őket...bár Hotch így is eléggé megszívta.Ez egy jó hír,hogy lesz 6. évad én azt hittem ez az utolsó.Remélem együtt tartják a bandát,mert mondom nekem a PB óta ez az egyetlen sorozat amit ilyen elánnal nézek és ennyire leköt és érdekel.Jó tudni,hogy nem vagyok egyedül ígyvele! :wink:

Szerk.: Gedeont nagyon sajnáltam,hogy kiszállt..szerintem a legnagyobb koponya volt benne. :)
Kép
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.08.16. 13:23:59

A HIMYM 5. évada borzalmas. Hatalmas csalódás. Az egész évadban pár poén található, nagyon erőltetett, túlzásokba esnek a karaktereket illetően is. Pedig imádom magát a sorozatot. A Friends tényleg a best, viszont a HIMYM nálam kicsit más kategória, ezt is imádtam az 5. évadig, viszont ha tovább esik a színvonal akkor könnyen abba is hagyhatom a nézését.
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.08.16. 12:56:24

Köszönöm a segítséget el is kezdem tölteni a filmeket :)
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.08.16. 12:23:10

Eazzy írta:
ozsimiki írta:jó persze ez változó, én 25 vagyok, bejön a Himym is,de a Friends-t írd és mond már 8szor néztem kb végig. :)

aki először ajánlotta Ő is úgy kezdte,h ne a Friends-t vegyem mértéknek, mert ahhoz képest ne várjak csodát, de ha tiszta lapot adunk neki,akkor tetszetős. viszont ha kettőt összehasonlítom nálam egyértelmű a szitu.
Itt most teljesen egyet kell értenem veled.
....
Bizony, pont Te ajánlottad azt hiszem itt először, mármint amire felkaptam a fejem,és leszedtem a 3 évadot (akkor még ennyi ment le csak),de úgy korrekt az összefoglalás ahogy írtad, nem egy szint, de egyszer nézősnek mindenképp jó a Himym,és vicces, de másodjára még jobban kiütközik a Friends és Himym közti szint különbség előbbi javára.
albicelesteX írta:Igazatok volt!Még nincs szinkronosan.20-ig láttam szinkronnal szóval az utolsó 3 részre még várnom kell. :) Egyébként a sorozatról annyit nekem nagyon bejön,gondolom azt tudjátok hogy FBI-os profilozókról szól akik serial killer-ek után nyomoznak.Nekem nagyon érdekes ahogy egy egy profilt összeraknak/kialakítanak.Megszereztem az első 4 évadot és elkezdtem esténként nézni egy dvd egy éjjel vagyis a sorozat fele kb. na nem kell mondanom,hogy álmomba volt profil készítés meg üldözés... :roll: :x :? :D
Kb 3 hónapja szedtem le az eddig megjelent összes évadot (magyarul, mert szerintem nagyon jó a szinkronja) és végeztem is vele pár hét alatt, most az 5.évad 20.résznél tartok én is, nagyon jó sorozat, üti nálam az összes helyszínelős mentalistás dolgokat, a 24 még befér elé azért,de nem pont ugyanaz a műfaj. 6.évad is lesz szerencsére, remélem 7. is.

spoiler: a kaszásos szál és végkifejlet mekkora volt már :shock: óriási ahogy megrendezték,és ahogy meg is csinálták...igaz a korábbi évadokból a Frankes se volt semmi, ugye ami Gideon ügynök kilépéséhez vezetett... ez a kettő szál eddig nálam a legjobb, bár az se volt gyenge évadzáró amikor egyik terepjáró felrobbant, és nem tudhattuk,h melyik ügynöké...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12234
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.08.16. 12:15:14

Semmi ciki nincs abban, hogy elolvastad. Én is a harmadik részhez hozzáfogtam, de nem tetszett. A történet második része, a New Moon pedig nem olyan rossz szerintem. Inkább a vérfarkasokat szerettem meg, mintsem a vámpírokat :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.16. 11:50:25

csababarca írta:
messideco írta:Valaki látta már a Twillight Saga harmadik részét az Eclipset? Vélemének? Vagy csak én vagyok ilyen nyálas? :D

Én láttam,és szerintem a 3 közül toronymagasan a legjobb rész. Ebben már van azért akció is bőven,nem csak a csöpögés megy végig. Ha láttad az első kettőt,akkor nézd meg, mert tényleg a legjobb. Azért jó,mert ez még önmagában is jó kis film lenne.
lehet ciki lesz, amit most írok, de egy csaj miatt tavaly nyáron elolvastam mind a 4 könyvet, így pontosan tudom, h mi várható :D
ez alapján a 4. rész még jobbnak ígérkezik ;) (a 3. részt még nem néztem meg, arról nem tudok érdemben nyilatkozni, viszont az tény, h míg a 2. rész a leggyengébb, addig a 3. majdnem a legjobb ;) (sztem "jósági" sorrendben: 4,3,1,2)
Avatar
Szed
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2007.12.08. 12:13:03
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg-Szombathely

2010.08.16. 10:59:20

Die Hard rajongóknak: http://www.youtube.com/watch?v=OTyw6cq86kY YIPPIE kay yEE motherf*cker!!
All My Best Friends Are MetalHeads
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15477
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.08.16. 10:58:03

messideco írta:Valaki látta már a Twillight Saga harmadik részét az Eclipset? Vélemének? Vagy csak én vagyok ilyen nyálas? :D

Én láttam,és szerintem a 3 közül toronymagasan a legjobb rész. Ebben már van azért akció is bőven,nem csak a csöpögés megy végig. Ha láttad az első kettőt,akkor nézd meg, mert tényleg a legjobb. Azért jó,mert ez még önmagában is jó kis film lenne.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2010.08.16. 10:51:08

FtcSikiHun írta:
Valaki tudna még ilyesmi filmeket ajánlani?
Nagyon megköszönném :D
Az eddigi ajánlásokon túl van még egy jó huligános film:
Személyazonosság
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.08.16. 09:50:46

Igazatok volt!Még nincs szinkronosan.20-ig láttam szinkronnal szóval az utolsó 3 részre még várnom kell. :) Egyébként a sorozatról annyit nekem nagyon bejön,gondolom azt tudjátok hogy FBI-os profilozókról szól akik serial killer-ek után nyomoznak.Nekem nagyon érdekes ahogy egy egy profilt összeraknak/kialakítanak.Megszereztem az első 4 évadot és elkezdtem esténként nézni egy dvd egy éjjel vagyis a sorozat fele kb. na nem kell mondanom,hogy álmomba volt profil készítés meg üldözés... :roll: :x :? :D

A másik témához hozzá szólva.Én se a Friends-et se a másikat nem nézem,néztem és nem is fogom.Engem ezek a sorozatok kifejezetten idegesítenek és lehoznak.23 vagyok szal értem a poénjaikat csak nem szeretem! :D
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2010.08.16. 09:45:09

ozsimiki írta:jó persze ez változó, én 25 vagyok, bejön a Himym is,de a Friends-t írd és mond már 8szor néztem kb végig. :)

aki először ajánlotta Ő is úgy kezdte,h ne a Friends-t vegyem mértéknek, mert ahhoz képest ne várjak csodát, de ha tiszta lapot adunk neki,akkor tetszetős. viszont ha kettőt összehasonlítom nálam egyértelmű a szitu.
Itt most teljesen egyet kell értenem veled.
Én pl 21 vagyok, szal kb hasonló korosztály, én is azt tudom mondani, hogy a Jóbarátok fényévekkel jobb a HIMYM-nél. Most unatkozás miatt újra elkezdtem a HIMYM-et. Jó az első évad nagyon, de valahogy úgy van meg benne csak a poén, ha először látod. Oké röhögsz rajta, egy kicsit, de amikor pl az a rész van, hogy Barney összehozza Ted-et egy prosti csajjal, és a végén kiderül hogy ugye mégse az a csaj, akkor amikor először láttad szakadtál. Másodjára már megöli a poént az, hogy tudod mi fog történni.
De ez nincs meg a Jóbarátoknál, mert ha 10-szer nézek is meg egy részt egymásután, akkor is széthullok, annyira jó.

Ami még a Jóbarátok mellett áll, hogy 10 évad közül nem tudnék kiemelni egyet sem. Végig ugyanazon a szinten van. Míg a Himym pl olyan, hogy az első két évad olyan 10/9 körül tud mozogni, addig a 3. már csak inkább 10/8,5, a negyedik eleje és vége 10/8, közepe 10/6-7, az ötödik évad egyik részét kivéve viszont a 10/5-öt is alig üti. Annyira gyenge lett hogy jajj.

Alapból olyan keretek közé szorították magukat ezzel az alap sztorival, hogy hogyan ismertem meg anyátokat...már igazából nincs miről beszélniük. Itt lenne mostmár az ideje, hogy találkozzon az anyával, ott még legyen egy kis intrika, és kész. Már annyira elszállt a sorozat az olyan poénokhoz, amik nem hihetőek. Már csak fintorog az ember, hogy persze...már nem azért vicces, mert vicces, hanem azzal próbál vicces lenni, hogy teljesen hülyeség.

Szóval jó nagy osztálykülönbség van a kettő között. Ha a 3. évad után valaki megkérdezte, én nagy lelkesedéssel mondta, hogy ezt muszáj nézni. Ma már az mondom, hogy az első 4-et nézze meg az ember, az ötödiket ne. Pontosabban kérdezzen meg valakit, hogy az ötödikből melyik 2 részt érdemes meglesni. Ennyi.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12234
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.08.16. 09:03:59

Valaki látta már a Twillight Saga harmadik részét az Eclipset? Vélemének? Vagy csak én vagyok ilyen nyálas? :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.08.16. 08:31:14

messideco írta:
Talán a Futballmaffia ebbe a kategóriába tartozik. Vagy ha már foci, akkor ott vannak a Gól-filmek. Más nem jut eszembe.
Szerintem a Futballmaffia nem az a kategória. A cim láttán én is azt gondoltam, h a foci lesz a középpontban, de szó sincs erről Az elején van egy kis huligános rész aztán a többi teljesen a maffiáról szól.

A gól filmek:
Az első jó, a második átlagos vagy az alatt egy kicsivel, a harmadik pedig egy nagy rakás szemét.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Zokneenho
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2008.07.24. 21:30:37
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.16. 08:28:29

FtcSikiHun írta:Sziasztok.
Megnéztem a Football Factory és a Green Street című filmet.
Nagyon bejöttek :wink: :)
Ajánlom mindenkinek 8)

Valaki tudna még ilyesmi filmeket ajánlani?
Nagyon megköszönném :D
Üdv, nekem is nagy kedvenceim. Bár ebben a témában nincs sok film, de ismerek párat. Klasszikusnak mondható a The Firm, és az Awaydays(Tranmere), ezek a klasszikus angol utcai casual életet mutatják be. Ne várj annyira jó filmet, mint a GSH meg a Football Factory, mert ezek nem használnak annyira hatásvadász eszközöket, és Danny Dyer sem játszik benne.

Aztán ott van még a Cass, egy afro-amerikai West Ham szurkoló, akit gyerekkorában mindenki megvet, ám lassan ő lesz az ICF vezére.

A Footballmaffia - Rise of the Footsoldier- már kicsit más stílus, nem pont a footballról szól, de mindenképpen ajánlós

A The Business szintén, ez már végképp nem a footballról szól, de Danny Dyer hatalmasat alakít benne, és nagyon jó film.

Ohh, és utoljára a The Damned United, ezt magyarul nem adták ki, és én sem láttam még, de mindenképp ajánlós ez is. Brian Clough 44 napnyi tevékenységét dolgozza fel a Leeds United-nál.

Nos, remélem tudtam segíteni. Ha tényleg érdekelnek ezek a típusú filmek, akkor ezek is biztos, hogy tetszeni fognak. :wink:
A Netsoccer 2 egy online, többjátékos online futballjáték,ahol minden játékos(a legtöbb futballjátékkal ellentétben) egyetlen focistát irányít.
Hozd létre saját futballistád, és csatlakozz a Magyar Ns2 társadalomhoz!
Hivatalos honlap: www.netsoccer2.com
Az Ns2 Magyar Community hivatalos honlapja: http://www.netsoccer.lapunk.hu/

Ha kedvet kaptál hozzá,csak töltsd le 1-2perc alatt a játékot,regisztrálj, és játékon belül keresd Zokneenhot,vagy épp a Puskas Football Club nevű csapatot.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12234
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.08.16. 08:04:36

FtcSikiHun írta:Valaki tudna még ilyesmi filmeket ajánlani?
Talán a Futballmaffia ebbe a kategóriába tartozik. Vagy ha már foci, akkor ott vannak a Gól-filmek. Más nem jut eszembe.
"And my heart will leave you never."
Válasz küldése