Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2010.02.23. 15:48:16

[quote="Ilúvatar"][/quote] A Közönséges bűnözőkkel nem tettél rossz lóra, ezt láttam a 3 közül, de nagyon ajánlom, és sztem. ajánlottam is már párszor. :D
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.02.23. 09:23:24

na, leszedtem 3 filmet:
1. Közönséges bűnözők
2. Edge of Darness
3. Fighting
KépKép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.02.23. 00:56:05

Amerikai ének (An American Carol)
A Zucker műhely legújabb vígjátékában (paródiájában) a megszokott pihent humorral fűszerezett film kerekedett.A lényege,h "Michael Moore" gyökeresen szemléletet vált,így nem lesz Dzsihád Hálivúdban :D Kifigurázzák rendesen a rendezőt,az arabokat,az amikat,JFK-t,...
Nekem tetszett,ajánlós!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2010.02.22. 23:10:19

Egy hete kezdtem hozzá egy amerikai -azért említem meg külön, mert egy angol sorozat szolgál alapjául - sorozat egyetlen elkészült évadjának megnézéséhez, s már majdnem végig is néztem. Címe: Eleventh Hour, azaz utolsó órában, ami egy nagyon érdekes és izgalmas sorozat szerintem.

Az alaphelyzet az, hogy van az FBI-nak egy tudományos tanácsadója, kicsit fura figura, óriási elme, no meg egy bombanő ügynök, aki vigyáz rá, s ketten együtt a megoldhatatlan, érdekes, tudományos jellegű ügyekhez mennek ki, s derítik fel. Elméletben a cím abból adódott, hogy a megoldhatatlan, katasztrófa jellegű eseteknél, az utolsó esélyként lépnek közbe, de ez nem minden esetben igaz. Szó van itt klónozásról, katonai kísérletekről, vírusokról, csodás gyógyulásokról, stb. Van benne némi érzelmi szál, no meg persze rengeteg érdekes elmélet, hasznos információ.

Bruckheimer neve fémjelzi ezt is, tehát többnyire nagyon gondos kutatómunka járult hozzá, vannak benne akciójelenetek is.

Én leginkább az X-akták (az érdekes, különleges esetek, rejtélyek, no meg a férfi-nő páros, stb. miatt), a Chuck (némi humor, meg Marley miatt) és az eredeti, Las Vegasi CSI (a kutatómunka és a tudományos jelleg miatt) ötvözéseként tudom aposztrofálni.

Sajnos több évad nem várható, minden esetre nekem nagyon tetszett.

17 rész, jó szórakozás.

Akit pedig érdekel az szinkronos, extrashares (nálam 350-500 kb/s) linkekért írjon PÜ-t.

Au revoir!
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.02.21. 14:22:42

Jelentem sikerül 1 embert megtérítenem!
Húgom barátját is Dexter fanná tettem. :D

Közben én végeztem a 4. évaddal is.

SPOILER!

Eddig ez volt a legkeményebb évad.
Csavar, csavart követ és a vége az iszonyat nagy.
Trinity-től kiráz a hideg (nem a mátrixostól :D ), az eddigi legjobb főellenség a sorozatban. Nem véletlenül kapott Goldent.
Elég sokfele el lehet indulni ezzel a befejezéssel, mert ugye a zsaruk is mosmár rájönnek, hogy ki az igazi Hármas (vagy négyes? :) ) és ugye Angel látta, hogy Dexterrel dumált az őrs közepén.


Na, de várom már, hogy kezdődjön az 5. évad.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.02.21. 11:38:28

Bányász írta:Ahogy tapasztalom nem sokan nézik rajtam kívül a Kés/alatt-ot....de hátha van még rajtam kívül is pár fanatikus,azoknak ez talán érdekes lesz.

Kés/alatt S07E08

Ebből a promo videóból kiderül,h lesz egy nagy visszatérő. :)

Sokan kritizálják a sorozatot,sőt szinte csak kritikákat olvasok.De én még mindig úgy vagyok vele,h várom az új részeket és tuti,h egy kicsit hiányozni fog ha már nem lesz....

oh én nagy kés alatt fan vagyok!

tegnap kezdtem neki a 6. évadnak, uhogy a promo videodat kihagyom, nehogy lelőjjön vmi poént! :)


egyébként a rendezőnek (ryan murphy) elvileg lenne egy másik sorozata, ami nemkevésbé megdöbbentő, de az fx nem vette meg uhogy jelenleg sem tudni, hogy hány rész készült el, és egyáltalán leadják e vhol... :S

a neve pretty/handsome, keress rá, hátha találsz vmi érdekeset róla...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.02.21. 11:25:27

Vki filmguru segítsen már!

Egy filmhez keresek feliratot, de nem találok sehol (néztem az összes felirat letöltős oldalt, próbáltam a dc-t, torrentem nincs, azzal nem!)

Vki szedje már le nekem torrentel vagy vhonnan, sürgős lenne!

A címe: The Unsaid (Kimondatlan), 2001-es

Köszi!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8674
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.02.21. 11:08:33

Kettő! Második kedvenc sorozatom.


http://www.femina.hu/sztar/hirek/lane_g ... set_borton

Én ezt nemtudtam. Elég hülye döntést hozott a tag. A Szökésben nem volt rossz. Azért durva, hogy most nem segít rajta Scofield. :lol:

Szerk.: Énis megnézném újra a Kés/Alattot. Honna szeditek? Az elejétől kéne nekem.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1132
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2010.02.20. 19:11:16

Bányász írta:Ahogy tapasztalom nem sokan nézik rajtam kívül a Kés/alatt-ot....de hátha van még rajtam kívül is pár fanatikus,azoknak ez talán érdekes
Jelentem akad egy :D Most járok a 4. évadnál a többi lent van, még az új részek is, de a 6. nem igazán akar lejönni.... Ha ennek vége jön a californication :wink:
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2010.02.20. 18:46:39

Bányász írta: How To Make It in America a címe és Kid Cudi is szerepel benne...igaz csak mellékszereplő azt hiszem.

Itt vannak előzetesek

Ez meg a főcímzene

Az első részt most szedem mert hosszupuskán találtam hozzá feliratot.Remélem olyan jó lesz mint amire számítok. :)
Nekem még kicsit jobb is volt, mint amire számítottam, nagyon hangulatos. Engem az első percekkel megvettek.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.02.20. 18:23:39

Ahogy tapasztalom nem sokan nézik rajtam kívül a Kés/alatt-ot....de hátha van még rajtam kívül is pár fanatikus,azoknak ez talán érdekes lesz.

Kés/alatt S07E08

Ebből a promo videóból kiderül,h lesz egy nagy visszatérő. :)

Sokan kritizálják a sorozatot,sőt szinte csak kritikákat olvasok.De én még mindig úgy vagyok vele,h várom az új részeket és tuti,h egy kicsit hiányozni fog ha már nem lesz....

De talán jön egy új sorozat amit követhetek a Big Bangen kívül.

How To Make It in America a címe és Kid Cudi is szerepel benne...igaz csak mellékszereplő azt hiszem.

Itt vannak előzetesek

Ez meg a főcímzene

Az első részt most szedem mert hosszupuskán találtam hozzá feliratot.Remélem olyan jó lesz mint amire számítok. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8674
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.02.19. 23:33:41

faithnomore írta:Ajánlanék nektek egy egész jó sorozatot, az a neve szimplán, hogy 'V'.
Arról szól hogy jönnek az idegenek- akik magukat Visitoroknak hívják (innen jön a 'V') - és a világ nagyvárosai fölött megállnak az űrhajóikkal, és mondják hogy segíteni akarnak nekünk meg minden...vagy talán mégsem?
Nem akarok spoilerezni, akinek tetszenek az ilyenek nézzen bele mert nagyon jók a szálak.

Új a sorozat, eddig 4 részt adtak le, március 30-án jön a következő!

Remélem kedvet szereztem valakinek.

Üdv,
f
Nekem biztosan. :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2010.02.19. 21:51:16

faithnomore írta:...
Jaja, nem tűnik rossznak eddig. Bár sokan mondják hogy az eredetihez képes elég gyenge, de azért nézhető.
Avatar
bouba
Capitá del Barça
Hozzászólások: 968
Csatlakozott: 2007.02.04. 11:19:25

2010.02.19. 21:18:59

úúú ezt biztos megnézem ,de csak eredeti hanggal ,ez a szinkron nagyon gyenge.....+ a szövegeket se hagyták olyanra ,ahogy a sorozatban volt...
( http://video.xfree.hu/?n=muhold|8c2135b ... 4a55798a8a)
Ez lehet ,hogy másnak apróság...de engem zavar.. :evil:
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2010.02.19. 20:46:02

Ajánlanék nektek egy egész jó sorozatot, az a neve szimplán, hogy 'V'.
Arról szól hogy jönnek az idegenek- akik magukat Visitoroknak hívják (innen jön a 'V') - és a világ nagyvárosai fölött megállnak az űrhajóikkal, és mondják hogy segíteni akarnak nekünk meg minden...vagy talán mégsem?
Nem akarok spoilerezni, akinek tetszenek az ilyenek nézzen bele mert nagyon jók a szálak.

Új a sorozat, eddig 4 részt adtak le, március 30-án jön a következő!

Remélem kedvet szereztem valakinek.

Üdv,
f
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
MR. TROMORT777

2010.02.19. 20:38:17

fcbarca0827 írta:
Lost-féle: Flashforward. Szitkom: Jóbarátok, Férjek gyöngye, Joey! (Nekem az első kettő a kedvenc.)
Amúgy, végre valaki Ments meg!-et! :wink: 8)
A Flashfowardot majd ki fogom próbálni, csak ez is olyan drognak tűnik mint a Lost. :lol: (Megnézel pár részt, tetszik meg minden, aztán kezdenek a szálak úgy összekuszálódni, h csak már azért nézed h kiderüljön az igazság) :lol:

A Jóbarátok az alap, The Best Sitcom. 8)
A Joey sem rossz. :wink:

Am nekem a legjobb sorozat a Rescue Me, Várom az új évadokat(6. 7.)
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.02.19. 20:15:04

MR. TROMORT777 írta:Hali!
Én mostanába nem tudok milyen sorozatot nézni, szóval ajánlhatnátok párat :P Főként újakat.

Ilyeneket nézek hogy: LOST, HIMYM, Two and a Half Man, Rescue Me, meg pár hasonlót.
Szeretem az ilyen szitkomokat, szal azok jöhetnek dögivel :wink:
Lost-féle: Flashforward. Szitkom: Jóbarátok, Férjek gyöngye, Joey! (Nekem az első kettő a kedvenc.)
Amúgy, végre valaki Ments meg!-et! :wink: 8)
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
MR. TROMORT777

2010.02.19. 20:07:27

Hali!
Én mostanába nem tudok milyen sorozatot nézni, szóval ajánlhatnátok párat :P Főként újakat.

Ilyeneket nézek hogy: LOST, HIMYM, Two and a Half Man, Rescue Me, meg pár hasonlót.
Szeretem az ilyen szitkomokat, szal azok jöhetnek dögivel :wink:
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5195
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2010.02.19. 19:44:51

Megnéztem ma moziba a Villámtolvajt. Hát én jobbra számítottam, de nem volt azért olyan rossz. Ja, még a film előtt ott adták az előzeteseket, ez jó kis filmnek ígérkezik: http://www.youtube.com/watch?v=aOdbHBVew3A
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.02.18. 20:34:04

Megnéztem a Füstölgő ászok 2.-Bérgyilkosok bálja (Smoking Aces 2.-Assassins Ball) c. filmet.
Az első rész nagyon bejött,így nagyon vártam már ezt.De egy nagy csalódás lett belőle,igen gyenge folytatás lett.Főleg a robbantásos jelenetek lettek gagyik,de az egész elég halovány...
:?
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.02.18. 16:45:15

miihii írta:
ozsimiki írta: hmm a tökéletes trükk viszont eddig kimaradt,gyorsan pótlom, főleg ha hasonlít az alább említettekhez 8)
Ajánlós!
Két bűvész határt nem ismerő vetélkedéséről szól,elképesztő furmányokat alkalmaznak a másik lekörözésére,bosszantására,legyőzésére,túlélésére.Remek előadás Christian "dzsónkonnor" Bale,Hugh "volverín" Jackman,Scarlett "nyamiii" Johansonnal. :P
Mielőbb pótolandó,Cimbi! :wink:
pótoltam :wink:

nem semmi,bár -lehet az én szégyenem- nagyon nem tetszenek a régebbi korokban,időben játszódó filmek,de ez tetszett, nagyon korrekt alkotás, a vége is méltóképp csattanós.

szóval köszönöm az ajánlást még egyszer.

ejj még a közönséges bűnözőket is kell pótoljam,nehéz idők :? :lol:

más:

Lost 6.évad 4.rész:

tetszett ez is,pár kérdésre kaptunk választ,ill egyértelműsítették...bár szerintem legalább annyit kamuzik füsti,mint anno Ben,sebaj...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.02.18. 12:26:21

kurdt írta: The Usual Suspects
Közönséges bűnözők... hááát... :shock: :wink: Megnéztem és bekerült a top 10-be! Csattant a vége rendesen! 8)

Sokkolt a sok magyar terrorista... :lol: Egyértelműen angolul ajánlatos! Mert, úgy jön át igazán, hogy magyarokról van szó! :wink:

Aki nem látta, mindenképp nézze meg! :wink:

Közbe leszedtem a Tökéletes trükköt is... beteg vagyok, itthon vagyok, van időm! 8)
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.02.18. 07:48:04

ozsimiki írta: hmm a tökéletes trükk viszont eddig kimaradt,gyorsan pótlom, főleg ha hasonlít az alább említettekhez 8)
Ajánlós!
Két bűvész határt nem ismerő vetélkedéséről szól,elképesztő furmányokat alkalmaznak a másik lekörözésére,bosszantására,legyőzésére,túlélésére.Remek előadás Christian "dzsónkonnor" Bale,Hugh "volverín" Jackman,Scarlett "nyamiii" Johansonnal. :P
Mielőbb pótolandó,Cimbi! :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.02.18. 00:15:47

Barcaforever írta:Mondjuk, h bele kéne kötni...és miért nem kapott már a pali halálbüntetést? :wink: De ezek apró kis tüskék, szenzációs a film.
azért nem kapott,mert fingjuk se volt,h ki a társa,és kik gyilkolásszák szépen sorban az embereket (akkor még nem tudták,h ő maga),szóval elég butaság lett volna kinyírni aki esetleg elmondhatja...no meg végig "játszottak", lehetett még kismillió ember akit fenyegetett, a zsaruk azt hitték,h van egy külsős embere,aki írtja a népet... nem lett volna okos dolog kinyírni.

hmm a tökéletes trükk viszont eddig kimaradt,gyorsan pótlom, főleg ha hasonlít az alább említettekhez 8)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2010.02.17. 23:44:21

fcbarca0827 írta:
kurdt írta: The Usual Suspects
LA Confidential
Memento
ennyi, mindhármon besírsz olyan jók
Bár nem nekem lett ajánlva, azért kösz! 8) A Közönséges bűnözőket, már töltöm is! :wink: Ha lejött, szedem a Memento-t és így tovább! :) (Még a Törést szedem, amit a "kérő" írt be!) :)
A Törés is hatalmas film a jó öreg Sir Anthony-val, de ha szereted ezt a fajta stílust, mikor a film végén az agyad megáll, ajánlom a Tökéletes trükköt.De figyelj, minden apró részletre!Abrakadabra. :wink:
Kép
Válasz küldése