Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Bastian
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2009.12.23. 19:01:52
Tartózkodási hely: Istambul

2009.12.24. 11:49:40

Hát megnéztem ezt az Avatart,nem nagy durranás.Hosszú unalmas sablon story...nekem full nem jön.
De aztán izlések és pofonok,egy megnézést minden film megér....
Kép
korábban barca28...
'Miközben a magánfegyvernepperek tovább prosperálnak a világ legnagyobb fegyverszállítói az Egyesült Államok,Oroszország,Franciaország,Anglia,és Kína,egyben ők az ENSZ biztonsági tanácsának 5 állandó tagjai.' -NC
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2178
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2009.12.24. 10:20:14

Fernando írta:Where The Wild Things Are (Szandi ajánlására) - Ehhez tud nekem vki sub-ot?
de. itt találsz. link
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8675
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.12.24. 10:00:11

Nah akkor sort fogok keríteni a megnézésére, bár én inkább picit Star Trek párti vagyok :lol:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.12.23. 13:46:21

Fernando írta: Szerk.: Valaki látta már a Fanboys - Rajongók háborúja c. vígjátékot? Érdemes "megvenni"? :D
Én láttam...Hát nevettem párszor mert tényleg vannak benne jó poénok.Bár a filmet igazán csak a Star Wars rajongók fogják értékelni és sok poén is csak nekik érthető.

Én mondjuk kívülálló vagyok de láttam az összes Star Wars és így azért nevettem is párszor a filmen.Nekem egy megnézést mindenképp megért.A hosszúhajú dagi csávó miatt érdemes megnézni. :) Állandóan elmetrükkel próbálkozik.

Íme:
http://www.youtube.com/watch?v=H9h6XA6fZVU

A Windows is kutya csávó... :) (egyik haveromat régen norton commandernek hívták mindig a nagyok hasonló kaliber)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8675
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.12.23. 13:29:20

Reggeli mellé jól jött egy film is :D

Gamer: Játék a végsőkig
Erre a filmre egy szó van, de az sajnos autó cenzúra áldozata lenne. Ritka gyenge. Az alapsztori kb ugyanaz, mint a Halálfutamban. A jelenetek is gyengék benne. Most vmiért Gerard Butler se alakít nagyot. Az egész nekem nem jött be. A történet rohadt sablonos. 10/5.

Ellenben tegnap néztem egy buta filmet a Movies24-en éjszaka. A címe: Érdeklődési kör. Én egész jót mulattal rajta. 10/7.

Szerk.: Valaki látta már a Fanboys - Rajongók háborúja c. vígjátékot? Érdemes "megvenni"? :D
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2009.12.23. 12:24:30

Titinho írta:...
Ha ennyire jó akkor én is megnézem. Ha netaláltán tényleg jösz Debrecenbe akkor írd le pübe mert akkor én is mennék veled :D
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2009.12.23. 09:35:33

Fernando írta: Where The Wild Things Are (Szandi ajánlására) - Ehhez tud nekem vki sub-ot?
Nincs hozzá még felirat. Énis angolul néztem meg.
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8675
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.12.22. 23:58:54

Az előttem szólókhoz: Az utolsó ház balra tényleg nem az igazi. Láttam én is, pár hónapja, nekem sem jött be annyira. Se nem igazi thriller, se nem igazi horror. Nekem olyan semmilyen volt (ahogyan emlékszem, sokat nem hagyott bennem...).

Más: Ugye ünnepek. :arrow: Sok, sok film evés. Az elmúlt 2 napban megnéztem párat.

Wonderful World (Csodálatos világ) (imdb):
Nekem kegyetlenül bejött. A főszereplője Matthew Broderick, akit én nagyon szeretek. Jó filmjei vannak és ez is nagyon bejött. Az emberi gyarlóságról, a pénzről, a hatalomról szól. Ahogyan ő említi a filmben: "a nagytestvérről", amely befolyásolja az életünket, és elmegyünk a sokkalta fontosabb dolgok mellett. Ez így picit sablonosnak és elcsépeltnek hangzik, mégsem az. Ajánlós! 10/8,5. :wink:

Halálfutam (port.hu):
Igazából sok mindent nem fűznék a filmhez. Egyszer megnéztem, elég volt. Nem nagy durranás. Különösképp nem vagyok oda Jason Statham színészi teljesítményéért sem. Körülbelül mindig az utós jelenetekre van rávezetve az ő karaktere. (Ez ugye a kaszkadőri múltjából is adódik). A körítés baromság, a jelenetek jók, az összkép közepes. 10/6.

Becstelen brigantyk (port.hu):
Nekem bejövős film. Az alapsztori kissé beteg, de hát ezt Tarantino-tól megszokhattuk, ez valahogy mégis más volt. Emberibb, megfoghatóbb, átélhetőbb. Persze teli van hülyeséggel, de nem a történelmi hűsége miatt jó film. A színészek nagyon adják. Pitt-nek tán egy rossz filmje sincs (vagy én még nem láttam). Kis humorral, kis morbidsággal, kis akcióval dúsított élvezhető film. Talán negatívumként annyi, hogy néha sok már a nyelvek közti váltás. Franciáról németre, majd vissza franciára, onnan angolra, egy kis olaszra, majd megint franciára. Összességében nálam 10/8.

Folytatván Tim Burton maratonomat... Megnéztem a napokban a Karácsonyi lidércnyomás c. filmet (mesét). Sikerült napirendre tenni a Charlie és a csokigyárat is. Tervbe van a közeljövőben a Halott menyasszony, a Sweeny Todd, az Ollókezű Edward, meg talán megnézem újra a Coraline-t és a 9-et is. Nem utolsó sorban még egy nagyon jó filmet tőle: Big Fish (Nagy hal), Ewen McGregorral. :wink: De amit a legjobban várok, azzal még fél évig várnom kell:
Alice in the Wonderland, természetesen Johnny Depp-el

Vannak még megnézésre szánt filmjeim:
Zombieland
Gamer - Játék a végsőkig
Amerikai pite 7...
Ellenséges terület 3...
Where The Wild Things Are (Szandi ajánlására) - Ehhez tud nekem vki sub-ot?
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2009.12.22. 18:32:15

Tegnap este mi is megnéztük az Avatart, hatalmas film sztem is :shock:
Kicsit limonádé "a jó mindig győzedelmeskedik a rossz felett" alapsztori miatt, de ugyanakkor az eredmény mégsem az a "szokványos".
Köszönhető mindez James C. kreatív, merész, földöntúli, páratlan fantáziájának... :!:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.12.21. 17:15:53

Az utolsó ház balra
Írtatok itt a fórumon többen jó véleményt róla, úgy döntöttem megnézem.
De nem azt kaptam, amit vártam igazán.
Nem is tudom nekem úgy az egész, stílusa nem nagyon jött be.
Eredetiséget nem nagyon láttam benne, bár ezeknek nem hiszem hogy ez a fő feladata.
Sok buta dolog volt benne amik anélkül szúrták a szemem, hogy igazán kerestem volna a hibákat benne.
Egyszer meg lehet nézni, de nem egy emlékezetes darab.

10/5.5

szerk.:
és a két ünnep között mosmár komolyan tervezem, hogy moziban megnézem az Avatart. rosszat még nem hallottam róla, és tuti nagy élmény 3d-ben.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2009.12.21. 17:10:09

tegnap infarktus következtében, 32 évesen lehunyt brittany murphy amerikai szinésznő.

kár érte. azon fiatal sztárocskák egyike volt, akinek adott a sors némi tehetséget. mellesleg szép is volt.

épp vmelyik este néztem a por , meg a ne szólj száj c. filmjét...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.12.21. 13:26:18

21 gramm:
Húú. Fantasztikus.
Az elejétől érzed azt a hihetetlen nyomasztó hangulatot ami az egész filmet jellemzi.
Nagyon tetszett.
Ajánlós.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.12.21. 12:35:55

Én is beugrottam regnap a moziba erre a múvíra.És tényleg remekmű!
Látványilag minden igényemet kielégítette,naon durva lett a cucc.
Többet most nem mondok róla,mert még eléggé odavan a fejem a film utáni szülinapozás után :-& 8) Ezek a kék 'indiánok' és a fluoreszkáló bolygójuk eszméletlen jók.
Maxi ajánlós,mert ezt látni kell!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.12.21. 11:31:02

Sanama írta:Avatart nézte már valaki?
1-2 véleményre kíváncsi lennék.
Tegnap este néztem meg. Sajnos itt Nyh-án nincs 3D és Imax, de "sima" Multiplexes moziban is: ESZMÉLETLEN NAGY FILM! :)

Ez az év filmje!!! Az tuti! Nagyon jó látványelemek, az idegen bolygó hangulata magával ragad (még most is a film hatása alatt vagyok), király sztori! Egyszerűen nem tudom megmondani, hogy mikor láttam ennyire jó filmet utoljára! De az biztos, hogy nálam az év legnagyobb filmje! 1000%, hogy átmegyek Debrecenbe is és megnézem 3D-ben is, vagy ha nem is oda, akkor még1x "multiplexes" moziba.

Nem is mondok róla többet, mert nem tudom elmondani, nekem mekkora élmény volt ez a film. Helyette itt van egy cikkrészlet az origo.hu-ról:

"Az Avatar tele van élettel, ezért olyan mámorító élmény végignézni. Egy szép, idealista mese arról, hogy vigyázni kell a Földre, meg arról, hogy a háború és a helyi lakosok kiirtása úgy általában nem szép dolog. Szinte minden ötödik percben a könnyzacskós pátosz határán egyensúlyoz, de csodával határos módon valahogy mégsem lehet kiröhögni, még akkor sem, amikor kék gúnyájában az amerikai tengerészgyalogos pusztuló Földanyánkról mesél az idegen bolygó titokzatos istennőjének. Szép és felkavar, még akkor is, ha mese. Egy csodálatos, távoli, kékbőrű világ lehengerlő meséje."

ITT A TELJES CIKK: Ettől elkékülsz!


ITT EGY MÁSIK CIKK RÓLA: Avatar: Láttuk az év filmjét!

Az én értékelésem: egy 10-es skálán bőven 10 felett! Már súrolja a 20-at. :)
Erről a filmről nem lehet mesélni. Ezt a filmet mindenkinek látnia kell! Méghozzá moziban! Mert nagyon megéri! :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2009.12.20. 18:23:34

barca28 írta:Lassan kifogyok a sorozatokból,valaki tudna ajánlani egy értelmes-et?

Battlestar Galactica!!!
KépKép
Avatar
kompalor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.08.06. 11:44:15

2009.12.20. 17:37:10

barca28 írta:Lassan kifogyok a sorozatokból,valaki tudna ajánlani egy értelmes-et?
Lost, 24, Ments meg, Big Bang Theory, Dexter, Tudorok
Kép
Kép
Kép
Visca El Barça! Sempre Barça! Més Que Un Club!
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.12.20. 17:25:08

Kössssz szépen srácok a tippeket :D azt hiszem 1,2-nek neki is állok :wink:
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.12.20. 17:18:51

barca28 írta:Lassan kifogyok a sorozatokból,valaki tudna ajánlani egy értelmes-et?
Bár kaptál már elég tippet ahogy látom,de én a Kés/alatt-ra esküszöm azt meg még nem mondta senki. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2009.12.20. 17:04:07

barca28 írta:Lassan kifogyok a sorozatokból,valaki tudna ajánlani egy értelmes-et?
Carnivàle
Band of Brothers (mini sorozat de szerintem nagyon jó személyes kedvenc)
Lie to Me

Sci-fi:
4400
Battlestar Galactica
...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.12.20. 17:04:04

Avatart nézte már valaki?
1-2 véleményre kíváncsi lennék.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2009.12.20. 16:38:29

barca28 írta:Lassan kifogyok a sorozatokból,valaki tudna ajánlani egy értelmes-et?
Tuti gimi
Dexter
Igy jártam anyátokkal
"And my heart will leave you never."
socio66

2009.12.20. 16:35:51

barca28 írta:Lassan kifogyok a sorozatokból,valaki tudna ajánlani egy értelmes-et?
Family Guy,A nevem Earl,Big Bang Theory
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2009.12.20. 16:35:39

barca28 írta:Lassan kifogyok a sorozatokból,valaki tudna ajánlani egy értelmes-et?

Showder klub (az csak hétfőnként megy, de van amikor a cool-on is)
Szívek Szállodája
Cobra 11
Bostoni halottkémek
Bűbájos boszorkák

Szerk.:
vagy nézd meg a Cool tv-programját, azon jók szoktak menni :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára FtcSikiHun 2009.12.20. 16:37:40-kor.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.12.20. 16:33:06

Lassan kifogyok a sorozatokból,valaki tudna ajánlani egy értelmes-et?
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.12.20. 16:28:55

Tegnap megnéztem az Avatart moziban 3D-ben. Van látvány bőven az biztos :shock: Grafikailag nagyon ott van és a sztori sem rossz. Ajánlom mindenkinek hogy nézze meg. Jól fog szórakozni :wink:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Válasz küldése