Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2009.10.31. 16:35:38

kurdt írta:Saviola, pont ezt magyarázták lentebb is:
Egy-két rész után még nem fog meg a dolog.
Nekem személy szerint fél vagy egy rész után elment tőle a kedvem, mostanra meg már mind az öt évadot legalább kétszer láttam!
Szóval ne add fel!
Most van elég sorozat,de ha nyáron nagyon unatkozom,lehet,hogy nekiugrom,ismét. :)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.10.31. 16:34:00

Köszönöm mindkettőtöknek a választ. Adok az itteni véleményekre és kipróbálom. :P Mivel a várólista legfrissebb tagja lett, december környékén tudok majd véleményt írni róla.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2009.10.31. 16:33:47

Saviola, pont ezt magyarázták lentebb is:
Egy-két rész után még nem fog meg a dolog.
Nekem személy szerint fél vagy egy rész után elment tőle a kedvem, mostanra meg már mind az öt évadot legalább kétszer láttam!
Szóval ne add fel!

SZERK.: Friends tényleg nem rossz, bár nekem a HIMYM jobban bejön
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kurdt 2009.10.31. 16:35:36-kor.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2009.10.31. 16:30:45

Na,nekem pl. a Wire nem jött át,bár igaz,hogy csak 2 részt láttam,de nekem akkor túl vontatottnak tűnt,lehet,hogy én vagyok selejt,s a türelemhiány hatására van ez az egész,de nem ájultam el.

A Friends viszont alap,imádom. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Saviola 2009.10.31. 16:34:51-kor.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2009.10.31. 16:29:20

Na látom itt télleg nem csak én vagyok Wire függő! Zsír! 8)

Akinek bejött a Wire, az feltétlen szánjon pár napot a mindössze 6 részes The Corner nevezetű sorozatot.
Igaz történetek a 90es évek Baltimore-i drogosaitól...ugyanazok a készítők (David Simon, Ed Burns, stb), és akit maga sztori (ami btw enyhén dokumentarista tálalású) nem fog meg, annak ott van az a tény, hogy legalább 20-25 olyan szereplője van a sorozatnak, aki később a Wire-ben is tiszteletét teszi kisebb-nagyobb szerepben (Cedric Danielstől kezdve Odell Watkinson át mindkét Jay Landsmanig)...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.10.31. 16:15:34

barcafan0911 írta:A Wire-ról itt hallok először. Valaki leírná röviden hogy miről szól? Egyáltalán mi a műfaja?
Kezdeném a műfajjal: dráma.
Ebben a kategóriában mindent megnyert a sorozat.

Baltimore-ban játszódik. Minden évad bemutat egy hát hogy is mondjam, közösséget. Megérted úgy, hogy pl van a drog dealerekről és fogyasztókról, a politikáról, választásokról, a kikötős, szakszervezetes témáról, van a médiáról, végig ott van a rendőrségről is.
Alapvetően a gettóbeli helyzetekről, a rendőrség munkájáról, annak nehézségeiről szól, és mint ahogy a címe is sugallja (Drót), lehallgatásosdival megy a nyomozás, és úgy próbálják felgöngyölíteni a drog és a pénz útját.
Mindezt nagyszerűen mutatja be, fantasztikus színészi teljesítményekkel, nagyon hatásos karakterekkel, és megfogó jelenetekkel.

Nagyon jól mondta Cool, hogy egy rész után ne várjon senki csodát, viszont egyszer csak azon veszed észre magad, hogy megnézted egy hét alatt az első két évadot, és alig bírod kivárni hogy lejöjjön a következő rész.

Az is igaz, hogy nem árt takarékoskodni, mert ugyan 5 évad, de összesen csak 60 rész, amit az 50-55 perces részhossz sem kompenzál.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.10.31. 16:03:39

barcafan0911 írta:
A Wire-ról itt hallok először. Valaki leírná röviden hogy miről szól? Egyáltalán mi a műfaja?
Baltimore-ban játszódó sorozat.A téma a drog és a rendőrség harcáról szól.Nagyon realisztikusan mutatja be a gettóban zajló életet,a cuccal kereskedő és felhasználói szinten lévő emberek mindennapjait.Valamint azt,h a rendőrség h próbál küzdeni ellenük.A különböző évadok más-más szemszögből mutatják meg a dolgok hatásait,háttérmunkáját.
Óriási karakterek,zseniális sztori,és azok a dumák... 8) Átvilágítja az egész üzletágat a csóri túladagolásosoktól az öltönyös hivatalnokokig.Naon röviden ennyi.
Abbahagyhatatlan!

Jah,és egyébiránt dráma kategóriában zsebelt be nem egy díjat.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2009.10.31. 15:45:01

barca99:
Ez elég [auto_cenzúra] dolognak tűnik, mindenképpen kipróbálom holnap este (a probléma a pesti gépemen áll fenn). Hátha megoldódik. Egyébként írtam a megauploados arcoknak, elvileg 2 munkanapon belül válaszolnak. Ez kedden volt...

Szerk: Talán sikerül megoldani a problémát. Holnap kiderül, de vhogy sikerült elérnem ezt az oldalt http://www.megaupload.com/?c=premium&l=1 , elviekben itt is csesztem el, azzal, hogy átraktam az 1723-as portra, utána meg máshol nem tudtam visszarakni. A mostani gépen átraktam, és vissza is tudtam rakni.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.10.31. 15:30:55

Cooltiszo írta:1: a megaupload...
Most találtam nem rég, lehet, hogy nem működik, vagy hogy a Te problémádat nem oldja meg, de egy próbát mindenképpen megér.

Normál link: Módosított link: Elvileg így full sebességgel, minden várakozás nélkül jönnek majd a megauploados feltöltések.
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.10.31. 15:25:05

barca99 írta:Én vagyok az egyetlen, aki nem szereti a Jóbarátokat? :( Nem mondom, hogy rossz, vagy hogy nem vicces, de hogy magamtól képtelen vagyok egy részt is végignézni, az tuti. Sosem kezdeném el magamtól nézni.

A Wire viszont régóta érdekel, csak lusta vagyok. Leszedni és megnézni is. De egyszer tuti eljön az én időm is. :)

Ha családi szitkom, akkor Házi barkács a Comedy Centrálon. Annyira nem nagy szám, nincsenek eget rengető poénok sem, de nekem bejön az atmoszféra, és ha tehetem a hétvégi 10-12-es 4 részt megnézem.
Nem szereted a jóbarátokat? :shock: Nem gondoltam volna hogy létezik ilyen ember. Nálam örökké a legjobb marad. Már meg sem tudom számolni hányszor láttam, de még mindig olyan mintha csak másodszor nézném őket. Szerintem ezt a sorozatot még öreg koromban is nézegetni fogom, egy kis nosztalgia képpen. :P

Én a házi barkácsot nem bírom sokáig nézni, idegesítő. Ha comedy central akkor inkább a Már megint Malcolm. Ez is olyan családias sorozat. A többi ott meg alap, mint a HiMYM, Scrubs stb.... :lol:

A Wire-ról itt hallok először. Valaki leírná röviden hogy miről szól? Egyáltalán mi a műfaja?
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2009.10.31. 15:13:32

lui1698 írta:Nah, hát ennyi jó után már nem merem nem megnézni a Wire-t.
Remélem én is lefosom a bokám tőle. :D

ui: természetesen eredeti hanggal szedem. máshogy megse próbálnám. :P
Még egy jó tanács: ez nem az az 1-2 rész alatt giga fan leszel sorozat szerintem. Nem egy résztől kell a megváltást várni, úgy 5-6-7 rész után rá fogsz jönni, hogy hú bazz, na onnantól vagy függő :)
Megyek is elkezdem valamelyik évadot megint :D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.10.31. 15:12:01

barca99 írta:Én vagyok az egyetlen, aki nem szereti a Jóbarátokat? :( Nem mondom, hogy rossz, vagy hogy nem vicces, de hogy magamtól képtelen vagyok egy részt is végignézni, az tuti. Sosem kezdeném el magamtól nézni.
:shock: rólad ezt nem hittem volna :shock: :lol:

írj gyorsan pár FORCA BARCAAA-T,h megnyugodjak,nem változott a személyiséged :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.10.31. 15:03:05

Nah, hát ennyi jó után már nem merem nem megnézni a Wire-t.
Remélem én is lefosom a bokám tőle. :D

ui: természetesen eredeti hanggal szedem. máshogy megse próbálnám. :P
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2009.10.31. 14:58:57

2 dologban kérném a segítségeteket.

1: a megaupload meghalt nálam, mert amikor betelt a letöltési korlát (pedig csak kb 400 megát szedtem le akkor), utána kipróbáltam átrakni másik download portra (ő ajánlotta fel a lehetőségeket), mégpedig az 1723-as portra. Letelt az időkorlát, viszont a rendes fájlok helyett csak pár 10 Kb-os cuccokat kap le. Én ezt a download portnak tudom be( azóta van ez), viszont nem tudom visszaállítani. Az accountnál van 3 lehetőség, de hiába kattintok egy másikra, nem lehet elmenteni. Van még egy lehetőség, mégpedig a download port reset rész, ami elvileg visszarakja az eredetire, de ez sem változtat semmin. Fontos lenne ezt megoldanom, ha vki tud segíteni megköszönném.

2: aki használta nem tud vmit a http://downloadserija.freehostia.com/ című oldalról, már egy napja nem hozható be, nem-e esetleg "elköltöztek".
Mivel ez a sorozatos forrásom megszűnt szívesen vennék egy olyan oldalt, ahol megauploados linkekkel vannak fent a sorozatok.

Köszönöm aki valamelyikben is tud segíteni.

Ui: a The Wire kötelező, fantasztikus, legeslegeslegesleges sorozat.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.10.31. 14:51:23

Én vagyok az egyetlen, aki nem szereti a Jóbarátokat? :( Nem mondom, hogy rossz, vagy hogy nem vicces, de hogy magamtól képtelen vagyok egy részt is végignézni, az tuti. Sosem kezdeném el magamtól nézni.

A Wire viszont régóta érdekel, csak lusta vagyok. Leszedni és megnézni is. De egyszer tuti eljön az én időm is. :)

Ha családi szitkom, akkor Házi barkács a Comedy Centrálon. Annyira nem nagy szám, nincsenek eget rengető poénok sem, de nekem bejön az atmoszféra, és ha tehetem a hétvégi 10-12-es 4 részt megnézem.
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.10.31. 14:46:23

ozsimiki írta: Biza, Friends zseniális.

am most jövök rá,h az egyről a kettőrét is imádtam, összesen mennyi része volt (van?szntem befejezték már régebben nem?)

Bobby (Patrick Duffy) hozza ezt a figurát is elég jól, sasha michelről nem is beszélve,na meg baywatch boyról :lol:
7 évados, 160 rész! 1991-1998-ig ment, szóval még Jóbarátok előtti/alatti a cucc :lol:

Cody (Sasha Michel) hihetetlen nagy, ő a kedvencem az egész sorozatból, kár hogy csak 5 évadig van benne...
Frank (Patrick Duffy) nagyon jó szintén, valamint a a Dana-t alakító hölgyemény is nagyszerű színészi teljesítményt nyújt!
Amire érdemes még figyelni, hogy mennyire álomfeleség Frank feleség Carol :lol: Mindent sexxel old meg, és nimfó eléggé :lol:

Szívesen Miihii :!: :wink:
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.10.31. 14:41:40

G-Jay írta: Hideg kiráz még most így egy évvel a megnézése után is :lol:
Most megelőzött a kampányolásban mihii, de azért hátha segít az én véleményem is: hogy a legszebb színházi jelzőt használjam a filmre (igen a csillagszületikből loptam :lol: ) :arrow: érdekes!

Egyszerűen kötelező ez a sorozat, és ha jól emlékszem, Mihii-nek talán én hívtam fel a figyelmét rá, láthatod ő seem bánta meg, te sem fogod!

Jóbarátok az 1200-adjára is zseniális lesz. Leginkább az a hihetetlen, hogy nem 1-2-3 évada az, hanem 10, és mind a 10 egyformán magas szint.

Most én a Step by Step-et gyűröm, magyarul az Egyről a kettőre! Családi szitkom, gondolom régen sokan nézegették a tv-ben. Nekem nagyon bejön, néhol kicsit gagyi, de nagyon szerethető az egész :)
Bezony,nem tudok elég hálás lenni a figyelemfelkeltésért :D
Az elejét elkezdtem darálni,mert annyira bejött,h az első 3 évad gyorsan lefutott.Aztán direkt lefékeztem vele,mert rájöttem,h csak 5 évad és vége.Így,h tovább tartson az élvezet,már nem napi 3-4 rész volt a limit. :P De tényleg kötelező darab!

Step by step,hej!
Fú,de régi nagy kedvencem volt.Tényleg olyan aranyos a cucc,szerethető.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.10.31. 14:23:25

G-Jay írta:
Jóbarátok az 1200-adjára is zseniális lesz. Leginkább az a hihetetlen, hogy nem 1-2-3 évada az, hanem 10, és mind a 10 egyformán magas szint.

Most én a Step by Step-et gyűröm, magyarul az Egyről a kettőre! Családi szitkom, gondolom régen sokan nézegették a tv-ben. Nekem nagyon bejön, néhol kicsit gagyi, de nagyon szerethető az egész :)
Biza, Friends zseniális.

am most jövök rá,h az egyről a kettőrét is imádtam, összesen mennyi része volt (van?szntem befejezték már régebben nem?)

Bobby (Patrick Duffy) hozza ezt a figurát is elég jól, sasha michelről nem is beszélve,na meg baywatch boyról :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2009.10.31. 14:23:15

Fecooo írta:akinek van HBO-ja:

Indiana Jones

a legújabb rész szintén nem rossz, de a végén a csészealj nagyon illúzióromboló... :?
1 hete volt szerencsém az Indiana Jones 4. részéhez...

Több dolog volt benne, ami akkora ökörség, hogy az már szégyen - annyira nem fogott meg a film, hogy ennyi idő távlatából már meg sem tudom mondani, mik voltak ezek... :roll:
Kép
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.10.31. 14:18:47

miihii írta:
lui1698 írta:Na hamarosan lejön a Wire első évadja.
Pár véleményt úgy nagyvonalakban elfogadnék.
Mondjuk eddig rosszat nem hallottam róla akárhogy kerestem. :D
Megszeretni egy pillanat műve,magával ragadó!
Függőséget és mentálhigiéniás problémákat okozhat! :D
Pár jelző:
császár-mega-hiper-giga-brutál-frene-fanta-über-...
Szal tűrhető a cucc :P
Szigorúan oridzsi hanggal!
Hideg kiráz még most így egy évvel a megnézése után is :lol:
Most megelőzött a kampányolásban mihii, de azért hátha segít az én véleményem is: hogy a legszebb színházi jelzőt használjam a filmre (igen a csillagszületikből loptam :lol: ) :arrow: érdekes!

Egyszerűen kötelező ez a sorozat, és ha jól emlékszem, Mihii-nek talán én hívtam fel a figyelmét rá, láthatod ő seem bánta meg, te sem fogod!

Jóbarátok az 1200-adjára is zseniális lesz. Leginkább az a hihetetlen, hogy nem 1-2-3 évada az, hanem 10, és mind a 10 egyformán magas szint.

Most én a Step by Step-et gyűröm, magyarul az Egyről a kettőre! Családi szitkom, gondolom régen sokan nézegették a tv-ben. Nekem nagyon bejön, néhol kicsit gagyi, de nagyon szerethető az egész :)
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.10.31. 14:12:49

akinek van HBO-ja:

Indiana Jones maraton van, egymás után mind a 4 rész!

eltart este 8ig! :D

egyébként nekem legkevésbé a Végzet temploma tetszik az eredeti trilógiából... a legújabb rész szintén nem rossz, de a végén a csészealj nagyon illúzióromboló... :?

mindenesetre nézem a maratont :D
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2009.10.31. 13:53:59

Most már hogy több részt is láttam, kicsit csalódtam a Flash Forwardban. Valahogy nem teljesen az, amire számítottam, nincs olyan sok fordulat benne, nem is annyira eseménydús. (lehet a Prison Break-kel elkényesztettem magam :lol: ) .

Viszont elkezdtem az elejéről a Dextert, de ez a sorozat viszont nagyon tetszik 8) Nem is értem, hogy eddig miért nem figyeltem fel rá :roll:
fcbarca0827 írta: Nekem ezt a Ments meg! (Rescue me) című sorozat okozza! :wink: A 3. évad közepénél tartok, még 2 és fél évad van hátra! A sorozat bekerült a TOP 3-ba, a Szökés és a 24 közé! :wink:
Erről a Ments meg! c. sorozatról nem tudnál egy pár mondatot mondani? Hogy nagyjából miről szól, milyenek a szereplők, stb? megköszönném
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.10.31. 13:20:14

El fanático írta: Jó is annak, aki tud annyira angolul, hogy a torrentekről leszedett részeket megérti oké, már van mindhez magyar nyelvű felirat, de kivárom a Cool-on, inkább minőségiben, mint hamar...
A megjelenés után 1 nappal feltett feliratok között eddig 100ból 99ben nem találtam hibát (fordítás/magyartalanság/elgépelés)
Ha a videó minőségére gondolsz, akkor meg a letöltött sorozat pont ugyanolyan felbontású, mint amit a tv-ben látsz, de a netről le lehet hd felbontásban is tölteni
Egyébként eredetileg azért kezdtem a sorozatokat letölteni mert pl. 2008ban akartam elkezdeni a Lost-ot az elejéről. És persze az is jó, h akkor nézem meg amikor akarom és nem maradok le semmiről
El fanático írta:Amúgy sem értem, miért jó egyeseknek olyan filmeket leszedni torrentről, amit moziban kézi kamerával sutyiban vettek fel?!
Hát igen, ezt én sem értem, de néhány esetben (nem tudom hogyan) van fenn dvd-rip is a megjelenés környékén. Amit meg nem bírok kivárni, arra tényleg elmegyek moziba
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.10.30. 22:32:33

All in - Póker életre-halálra
Ismét egy pókeres filmmel jelentkezem.(Fú,milyen meglepő a címe után,mi? :P :roll: )
Michael Madsennel,Louis Gossett Jr-ral a szereplők közt.A játék körül zajlik a sztori,de van benne dráma is,meg egy könnyű,szórakoztató másfél óra.Elég sz.rul néznek ki a csajok O:) :^o

Végül mégsem sikerült megnéznem a Jesse James-t...
Közbejött egy kellemesebb program,így elnapolva.Ma meg túl álmos vagyok már egy ilyen hosszú filmhez.Ezt megírom,aztán menek is lekumni.
Jóccakát :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2009.10.30. 18:53:12

barca99 írta: Egyébként mi volt ebben az alternatív befejezésben?
Na,csak megtaláltam: 1-http://www.youtube.com/watch?v=vCX9btvgR8o
2-http://www.youtube.com/watch?v=ue-PwHC6oPQ
Kép
Válasz küldése