Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.03. 21:50:06

Compton:

Az a jó ezekben a filmekben, hogy sosem fogjuk megtudni a teljes igazságot. Notorious BIG ről vagy Pac-ről is készülhet bármi, nem fogod hallani soha, hogy ez vagy az összeveszett a másikkal, akivel eddig puszi pajtások voltak, aztán kicsinálták őket/egymást.

Pac halála után is mindenki elmesélte, milyen közel állt hozzá. Na, közülük valaki tette el láb alol...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.07.03. 21:46:18

Nervo írta:
visca el barca írta: védelmező 2... bazz... ennyire nincs ötlet halivúdban, h minden szutyokhoz csinálnak egy második részt?
A Védelmezővel mi a bajod.. :D Az első része elég tűrhető volt. :mrgreen:
A védelmező egy nagyon jó film a többi akcióhoz képest! Örültem neki, hogy végre

nem egy szokásos akció film, ahol végig dominál a gonosz, de az utolsó 2 percben nyer a jó. Ebben első pillanattól kezdve esélye sincs Denzel papa ellen senkinek sem :D
Valószínűleg ezért is csípem a John Wick-et :D No meg a kutyuskáért.

Straight Outta Compton

Végre egy hatalmas hiányosságomat pótoltam. Mindig is a rap állt legközelebb hozzám, de sosem néztem ki hol merre meddig indult, szimplán ami elémjött zene, meghallgattam. Még nem is albumonként. Ezért sem voltam tisztában az N.W.A. létezéséről. Ismertem én a Dr-t, meg Ice Cube-ot, Eazy-t de na. Ami meg szégyen, hogy azt hittem NYC-ből indul a gangsta rap :lol: Csak pár ezer km-t tévedtem.

Olyan gyorsan elröppent ez a 2 és fél óra, kár, hogy csak ennyi :D Cube kölyke 1 az 1-ben a fater, meg a többiek is nagyon hasonlítanak, kivéve Snoop-ot. Azóta már utána olvastam, hogy volt pár ferdítés, de nagyjából hűek maradtak a valósághoz.
Ajánlom minden rap kedvelőnek, klasszikus lesz.

Ami talán egyedül negatívum, hogy nem igazán tudtam beazonosítani az időt, mikor mennyi telt el. Persze kiírták néha, hogy mikor volt például a látott koncert, de legtöbbször nem tudtam.

A fuk da police kezdésénél pedig besza-behu, tube-on már vagy 30-szor meghallgattam azóta :D


Amúgy meg rekordot állítottam, 7 nap alatt hatszor voltam moziban: Gotti, Kutyaparádé, Kszi Simon (ííí, de kínos volt), Felelsz vagy mersz, Sicario 2 és Jurassic World.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára zola8787 2018.07.03. 21:52:41-kor.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2018.06.25. 19:42:27

visca el barca írta: védelmező 2... bazz... ennyire nincs ötlet halivúdban, h minden szutyokhoz csinálnak egy második részt?
A Védelmezővel mi a bajod.. :D Az első része elég tűrhető volt. :mrgreen:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.25. 19:28:22

szupercella 2, védelmező 2... bazz... ennyire nincs ötlet halivúdban, h minden szutyokhoz csinálnak egy második részt?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2018.06.25. 17:20:27

Védelmező 2
https://www.youtube.com/watch?v=EiaVnU18pcs" target="_blank
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.06.24. 11:49:35

https://www.youtube.com/watch?v=gAqWsGfPCbw" target="_blank


Szupercella 2

Az elsőt kifejezetten csíptem. =D>
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.06.24. 11:24:10

Ez 16os? Már a trailer alatt majréztam :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2018.06.24. 11:12:03

https://www.youtube.com/watch?v=NfyQuSa ... 7GjLq&t=0s" target="_blank
Csak el ne csesszék. :?
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.16. 00:26:16


fakopáncsszerű headbang, amit a plafonon tolt a nő a padlásajtót, na én ott lesápadtam, hogy úristen, ugye nem rontják el. De, sikerült. Ez a szektás baromság a végén totál összecsapott erőltetett baromság volt. Nem is értettem, hogy kik azok a meztelen emberek,
Hereditary

Nekem onnantól nem tetszett, hogy a srácot hazavitte az apja, miután a suliban beleverte a fejét a padba. Ami utána jött, az volt hatalmas csalódás.

A meztelen embereket én sem tudtam hová tenni. Először arra gondoltam, hogy ők az anya azon rokonai, akik meghaltak, mert ugye mesélte a terápián, hogy milyen rokona miben halt meg, de ahhoz túl sokan voltak, szóval talán ők azok az emberek voltak, akiket ez a szektás nő megátkozott, vagy hogy is mondjam. Nem tudom, ezért írtam, hogy lehet én voltam túl éretlen ehhez a filmhez. :D
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.06.16. 00:17:17

S.Agüero írta: Az tuti, hogy nagyon szélsőséges lesz ez a film, az első 90 perc 8/10, a film utolsó harmada viszont csak 4/10, úgyhogy nálam ez egy hatos.

Megnéztem én is. Teljesen egyetértek. A vége nekem teljesen lerombolta azt, amit addig felépített a film. Én másfél óráig csodáltam ezt a filmet, és akarva-akaratlanul is beleláttam, hogy igen, ez az a horror film, amit évtizede óta nem tudtak elkészíteni.

Aztán jött a

fakopáncsszerű headbang, amit a plafonon tolt a nő a padlásajtót, na én ott lesápadtam, hogy úristen, ugye nem rontják el. De, sikerült. Ez a szektás baromság a végén totál összecsapott erőltetett baromság volt. Nem is értettem, hogy kik azok a meztelen emberek,
de amúgy nem is érdekel, mert mélységesen fel vagyok háborodva, hogy hogyan lehet így befejezni egy filmet. Hogy ezt elvileg hozzáértő emberek megnézték, és azt mondják rá, ez így jó! Nekem ez is óriási csalódás, ahogy a Hang nélkül is..

Épp azt beszéltük a barátokkal a moziból kifelé, hogy valószínűleg vagy mi építettünk az évek során óriási elvárásokat, amit nem tudnak megugrani, vagy tényleg minden horrornak olyan befejezést adnak, ami egy netto marhaság. Reggelig lehetne sorolni, hogy egy jó alap koncepcióból, egy jó ötletből olyan hülyeséget sikerül leforgatni (khm..Mama), hogy az elképesztő.

Ez a film nálam nagyobb ziccert hagyott ki, mint amiket Suarez szokott. Ez lehetett volna az új Ördögűző, de ő inkább egy lett a sok közül. Kár érte.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2018.06.14. 18:46:19

hírek a Phoenix-féle Jokerről. úgy tűnik csak lesz belőle valami :D
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.12. 23:56:15

Ha megnézted, azért majd írj róla, hogy beváltja-e a reményeket.
Nem. Sajnos, de nekem nem, sőt. Az első 90 perc pedig bőven többet mutatott, mint amilyen szájízzel jöttem ki a moziból. Az utolsó fél óra egyáltalán nem jött be, pedig lehetett volna ez egy nagyon jó horrordráma, de így nekem egy picit ilyen Mother!-esbe csapott át.

De lehet, hogy én vagyok éretlen ehhez, sajnos így nem tetszett, pedig a fényképezés, a vágás, a színészi játékok kiválók voltak, aztán olyan megközelítésbe csapott át a film, ami nekem egyáltalán nem jött be.

Az tuti, hogy nagyon szélsőséges lesz ez a film, az első 90 perc 8/10, a film utolsó harmada viszont csak 4/10, úgyhogy nálam ez egy hatos.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.06.08. 12:53:35

S.Agüero írta:Jöhet a link arról a kritikáról. :D Amúgy én is szinte csak jókat olvastam róla, azért félek picit, hogy olyan lesz, mint a Hang nélkül és a Tűnj el, hogy túl lettek dicsérve.
Nem linket küldök, inkább bemásolom spoiler tagbe az egészet, mert egy rövid kis kedvcsináló, de annál jobb. :D

"Az nem kérdés, hogy új horrorklasszikust ünnepelhetünk. Az viszont igen, hogy mikor merem ma lekapcsolni a villanyt. Talán nem írtam még ilyet, de ezt a filmet tényleg csak az nézze meg, aki haladónak érzi magát. És még ő sincs biztonságban. Megfogja a kezedet, mentek kicsit, majd szépen, lassan elengedi, feléd fordul, a bőröd alá kúszik, aztán... Aztán jön az utolsó szűk félóra: ami filmtörténet.
Elsőfilmes a rendező, de olyan, mintha valamelyik nagy mester irányítaná. Az operatőri munka meg Oscar-jelölésért kiált.
Ez egy olyan film, ami miatt emlékezni fogunk 2018-ra."
Ha megnézted, azért majd írj róla, hogy beváltja-e a reményeket.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.08. 12:34:53

Végül csak kedden lessük az Örökséget, IMDB-n egyelőre jól áll.

https://hetediksor.hu/2018/06/08/al-pac ... filmjehez/" target="_blank
Nem rossz felhozatal.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.07. 13:04:44

jurassic world 2
Pff, inkább ezt nézed... :roll: :D
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2018.06.07. 07:56:27

még nem láttam de tervben van. én is csak jót olvastam róla. ma este a jurassic world 2-t nézzük, azt is nagyon dicsérik.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.06. 22:41:35

Jöhet a link arról a kritikáról. :D Amúgy én is szinte csak jókat olvastam róla, azért félek picit, hogy olyan lesz, mint a Hang nélkül és a Tűnj el, hogy túl lettek dicsérve.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.06.06. 21:09:14

S.Agüero írta:Holnap megyünk a Hereditary-ra, előzetesek alapján jónak tűnik, remélem a Quiet Place-nél jobb lesz. :D

Valaki látta már? Roli? :mrgreen:
Olvastam róla egy spoilermentes kritikát, egy olyan személytől, akinek az ajánlása sokszor betalál nálam. Ő el volt ájulva a filmtől, majd kíváncsi vagyok a véleményedre, mert hozzánk - Eger - csak egy hét múlva érkezik :(
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.06. 20:30:47

Holnap megyünk a Hereditary-ra, előzetesek alapján jónak tűnik, remélem a Quiet Place-nél jobb lesz. :D

Valaki látta már? Roli? :mrgreen:
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.06.06. 00:38:18

Love Simon

Nem tudtam milyen filmet töltök le eskü :D

Egy meleg tinédzsert mutatnak be, ahogy fél megnyílni a melegségével. Amiért leírom ezt, az a film szarkazmusa, hogy a srác kutyáját Bieber-nek hívják, a nagy kedvence meg CR. Nem, nem ez a film nem vígjáték. Viszont ezeken nagyot kacagtam.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.05. 18:07:14

miro. írta:de nálam 3/2 film totális csőd.
A zsivány egyes egy jó kis Star Wars film,a Solot még nem láttam,de annyira már nem is érdekel.
Így pár nappal utána amúgy abszolút nézhető film, még ha nem is annyira jó, mina Zsivány, de a 7-8at simán veri.

A dolog amin felcsesztem magam azt van aki akkora bombának élte meg, mint a Zsiványban Vadert, szóval az lehet, hogy csak az én hülyeségem.

A film első fele hihetetlen jó, aztán kicsit leül, de Solo meg Lando nagyon jól működött nekem. Persze ebbe is kellett egy kis feminista propaganda, de itt talán nem hozott le annyira, mint a számozott részeknél.

Egy próbát szerintem simán megér, de mindenképp felirattal ajánlanám.
De sajnálom, hogy a 2 valamire való filmből 1 bukta 1 meg "okés", míg a 2 hulladékkal bankot robbantottak.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.06.05. 16:56:13

Cestus írta:
davi10 írta:Amúgy a Solo-bukta és az Utolsó Jedik-gyűlölet után egyre több helyről hallani, hogy a Disney nincs megelégedve Kathleen Kennedy-vel, nagyon jó lenne, ha eltakarítanák és valaki olyat ültetnének a helyébe aki érti és szereti is az univerzumot, és nem csak SJW-propagandára használná.
Én remélem, hogy ez a bukta intő jel lesz nekik, és abbahagyják ezeknek a műanyag Marvel-kópiáknak a futószalagon történő gyártását.
+1
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.05. 15:42:30

davi10 írta:Amúgy a Solo-bukta és az Utolsó Jedik-gyűlölet után egyre több helyről hallani, hogy a Disney nincs megelégedve Kathleen Kennedy-vel, nagyon jó lenne, ha eltakarítanák és valaki olyat ültetnének a helyébe aki érti és szereti is az univerzumot, és nem csak SJW-propagandára használná.
Én remélem, hogy ez a bukta intő jel lesz nekik, és abbahagyják ezeknek a műanyag Marvel-kópiáknak a futószalagon történő gyártását.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.06.05. 15:10:47

Varatrix írta:
miro. írta:...
SW saga vol134.
Miro, ha van kedved, időd olvasd el, szerintem jól leírja mi az oka a nézetkülönbségeknek.

https://www.puliwood.hu/ismertetok/vele ... 48553.html" target="_blank
Elolvastam!
Van benne igazság,sőt.. viszont.
Davi10-el értek egyet.
Itt azért nem az van hogy egy kis %-nak nem tetszik a film,és az ahová épp tart a Star Wars univerzum.
Nagyon sok helyen látod a negatív értékeléseket,és a gyűlölködést.
Mégegyszer nem írom le azokat a dolgokat amik nem tetszenek,de nálam 3/2 film totális csőd.
A zsivány egyes egy jó kis Star Wars film,a Solot még nem láttam,de annyira már nem is érdekel.
A Disney kiakarta ebből szedni a lóvét,elakarja törölni a régi motívumokat a filmből és kőkeményen letérdel a 21.század előtt.
Legyen meleg,néger,nő,robot szerelem,idegesítő viccek,egyszerű faék történet.
10-16ig a korosztály amit belőttek maguknak.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.06.05. 08:17:58

davi10 írta:...
Minden szavadat értem, és elfogadom...
Azonban, ha teljesül a vágyad, akkor is lesz egy kritikus tömeg aki az mondja, hogy takarodjon az új ember. Ennek szerintem ennyi a lényege.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Válasz küldése