Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.11. 21:44:37

Kár volt elrontani az egynapos hétvégét azzal, hogy bekukkantok... :-D :-D Vannak ilyen egyszerű emberek? (Fejetafalbaverismiley)
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.01.11. 14:55:45

Rewolution5 írta:
Tim írta:amúgy volt már ilyen. Akkor még voltak az Indexen fórumok,és ott írták hogy csupa véresszájú barca drukker van itt,különösen egy varga tamás nevű őrült. Persze ti már nem találkoztatok vele.
Volt egy barca fun club a fb-n, ott is nagyban tevékenykedett :D mellesleg még működik az a csoport? Töröltem a fiókot, szóval esélyem sincs követni, pedig szerettem az ottani társalgásokat :) . Olyannyira hiányérzetet kelt most ez bennem, hogy kénytelen leszek itt újra elkezdeni fórumozni, lehet egyesek még emlékeznek is rám. :mrgreen:
Valahonnan ismerős vagy. :D
Amúgy még mindig megvan az a csoport, ha van kedved, lépj be. :wink:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.11. 11:48:47

Rewolution5 írta:Olyannyira hiányérzetet kelt most ez bennem, hogy kénytelen leszek itt újra elkezdeni fórumozni, lehet egyesek még emlékeznek is rám. :mrgreen:
hajrá, én mindig örülök ha egy két régi arc visszaszivárog.
hank1ee írta:amúgy is mit képzelek magamról, hogy egy 1-est teszek a nevembe! :lol:
így van, kicsit nagy az arc... jó hogy már nem egyből hank2lee lettél... akkor mi lenne itt azt képzeld el... :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2015.01.11. 11:37:09

Tim írta:amúgy volt már ilyen. Akkor még voltak az Indexen fórumok,és ott írták hogy csupa véresszájú barca drukker van itt,különösen egy varga tamás nevű őrült. Persze ti már nem találkoztatok vele.
Volt egy barca fun club a fb-n, ott is nagyban tevékenykedett :D mellesleg még működik az a csoport? Töröltem a fiókot, szóval esélyem sincs követni, pedig szerettem az ottani társalgásokat :) . Olyannyira hiányérzetet kelt most ez bennem, hogy kénytelen leszek itt újra elkezdeni fórumozni, lehet egyesek még emlékeznek is rám. :mrgreen:
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.01.11. 01:57:37

Inkább gyakoroljatok az embej méjetű szalbazsákon. Azzal jobban jártok.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.01.11. 01:56:11

palesz77 írta:HankLee, bocsi, hogy rád uszítottam..
No problem, amúgy is mit képzelek magamról, hogy egy 1-est teszek a nevembe! :lol:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.11. 01:19:44

Alfa írta:Palesz te vagy az :lol: ??? Gyanúsan nem vagy most fenn :mrgreen:
Egyszer megy el inni az ember, aztán mikről maradok le.. HankLee, bocsi, hogy rád uszítottam.. :? :mrgreen: Bár mondjuk nem kéne ennyire imádni CR-t, és oktalanul utáni Messit, és nem lenne probléma.. :lol:
Tim írta:Az imént felvillant egy olyan forgatókönyv a fejemben,hogy az év fórumozója trollkodik itt álnéven
Na szép, ennyit néztek ki belőlem.. :? :lol: Ennél azért jobb humorom van! :cry:
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.01.11. 00:38:23

Tim írta:amúgy volt már ilyen. Akkor még voltak az Indexen fórumok,és ott írták hogy csupa véresszájú barca drukker van itt,különösen egy varga tamás nevű őrült. Persze ti már nem találkoztatok vele.
Atya ég, mekkora forma volt az öreg varga tamás.. :D Írt még javában egy ideig, amikor regisztráltam az eurobarcára, bár tény nem volt komplett, de volt tartalom is a hozzászólásai mögött, én szerettem olvasni ezeket a tartalmakat, ami mögött nem a politika és mocskolódás volt. Micsoda figura volt.. :D Szombathelyi létére közös téma a kosárlabda volt gyakran itt is, egyszer meginvitált, egy sör társaságába nézzünk meg egy meccset, még mindig várat magára. :D Repül az idő!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.01.10. 21:51:32

albicelesteX írta:Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.Van egy zene album Titi Robin- La mentale soundtrack.Szükségem lenne erre a lemezre de a neten csak olyan oldalakon találom meg ahol fizetni kell érte.Igazából ezzel nem is lenne bajom csak nem tudom vagyis inkább nem bízom ezekbe a netes tranzakciókba ahol a bankkártyám számát kéri el stb...

Ha valaki tudna javasolni valami megoldást vagy esetleg meg van valakinek az album azt megköszönném.
Torrent oldalon már nézted ?
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2015.01.10. 21:16:46

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.Van egy zene album Titi Robin- La mentale soundtrack.Szükségem lenne erre a lemezre de a neten csak olyan oldalakon találom meg ahol fizetni kell érte.Igazából ezzel nem is lenne bajom csak nem tudom vagyis inkább nem bízom ezekbe a netes tranzakciókba ahol a bankkártyám számát kéri el stb...

Ha valaki tudna javasolni valami megoldást vagy esetleg meg van valakinek az album azt megköszönném.
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.01.10. 21:16:10

Be van oltva amúgy vicc ellen.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.01.10. 21:08:02

manyikaa írta:Tudtam hogy valami nincs rendben veled de most már azt is tudom hogy mi! Nincs annál undorítóbb
mikor két férfi nyalja-falja egymást benne van a bibliában is! Nem is csodálom hogy utálod MESSIT
mert ő nem olyan nyálas mint a kis ronaldód!


Na akkor ennyi volt,köszönjük hogy benézett.
Palesz te vagy az :lol: ??? Gyanúsan nem vagy most fenn :mrgreen:
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
manyikaa
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015.01.10. 18:15:42

2015.01.10. 21:03:07

Tudtam hogy valami nincs rendben veled de most már azt is tudom hogy mi! Nincs annál undorítóbb
mikor két férfi nyalja-falja egymást benne van a bibliában is! Nem is csodálom hogy utálod MESSIT
mert ő nem olyan nyálas mint a kis ronaldód!


Na akkor ennyi volt,köszönjük hogy benézett.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.01.10. 21:01:26

hank1ee írta:
Köszönjük az okfejtést, kedves Lee, a jutalmad egy scooby snack (legyen keksz?).
Hogy a kutatást folytathassad, magasabb szintre emeljed kapsz a rágcsálnivalód mellé egy nagyítót is, hogy láss mindent. http://litbimg7.rightinthebox.com/image ... 056584.jpg
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.01.10. 20:46:25

Manyika: Most mér baj, hogy szerelmes vagyok CR-be? :roll: Pedig a nőket szeretem, de az ő kedvéért kivételt teszek...

Egyébként Miksiné és Manyika egy és ugyanaz aki nem lenne képbe, régen olvastam a SportHíradót is, oda is kommentelt folyamatosan Messi témában, teljesen ugyanebben a stílusban. Ott csak simán Miksi Mari volt, a Manyi meg egy másik becézése.

Rejtély megoldva! http://www.picgifs.com/clip-art/cartoon ... 193082.jpg" target="_blank
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.01.10. 20:40:59

Alfa írta:MANYIKAA ITT VAGY VALAHOL NE BÚJJ EL :lol: !!
Nem gondoltam komolyan :lol:
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.01.10. 20:29:22

Jah, közben hosszas kutatómunka után rájöttem :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.01.10. 20:28:17

messideco írta:Melyik volt az az ominózus komment?
Konkrétan eddig manyikaa mindhárom megnyilvánulása.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lui1698 2015.01.10. 20:49:33-kor.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.01.10. 20:26:12

Melyik volt az az ominózus komment?
"And my heart will leave you never."
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2015.01.10. 20:23:07

Victor_Valdes írta: Hosszú idő után most léptem be újra az oldalra, pedig regisztrálva vagyok 2007 óta. Visszanéztem a privát üzeneteimet..az ott szereplő emberkék évek óta inaktívak. Kovi, VV19, Kalap, kakasügynök, stb. Nosztalgia off.

Ui: Mentsetek meg a vizsgaidőszak elől, mert kezdem úgy érezni, hogy ez egy lehetetlen küldetés, holnap jelentkezek a helyi mekibe inkább felszolgálónak. :D
Ne is mond..kakasügynök ráadásul leány volt, amúgy is elég rossz az ivararány :( A többiekkel vajon mi lehet?
Ne szégyenkezz a meki miatt,amúgy is a munkaalapú társadalmat építjük! :D
lui1698 írta: Az ilyen emberkékre, mint most ez a királymátyás, aki ilyen módon rontja az amúgy sem túl magas színvonalat nem lehet az átlagnál szigorúbban sújtani, és megköszönni a munkásságát?
Kiemelten figyelem manyikát,mert gyanús nekem,ha nagyon nem bír magával simán kiteszem végleg.
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.10. 20:00:22

lui1698 írta:
Tim írta:amúgy volt már ilyen. Akkor még voltak az Indexen fórumok,és ott írták hogy csupa véresszájú barca drukker van itt,különösen egy varga tamás nevű őrült. Persze ti már nem találkoztatok vele.
Még aktív volt mikor én elkezdtem a fórumos pályafutásom, ahogy emlékszem volt is vele gondom az elején, aztán megtanultam valamennyire kezelni a stílusát. Nem volt egy egyszerű eset, annak ellenére, hogy voltak jó gondolatai. Nekem az állandó politizálása már sok volt.

Az ilyen emberkékre, mint most ez a királymátyás, aki ilyen módon rontja az amúgy sem túl magas színvonalat nem lehet az átlagnál szigorúbban sújtani, és megköszönni a munkásságát?
A "régi fórum" állandó tagja volt. Már, amikor nem volt kitiltva.

Hosszú idő után most léptem be újra az oldalra, pedig regisztrálva vagyok 2007 óta. Visszanéztem a privát üzeneteimet..az ott szereplő emberkék évek óta inaktívak. Kovi, VV19, Kalap, kakasügynök, stb. Nosztalgia off.

Ui: Mentsetek meg a vizsgaidőszak elől, mert kezdem úgy érezni, hogy ez egy lehetetlen küldetés, holnap jelentkezek a helyi mekibe inkább felszolgálónak. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.01.10. 19:55:14

Tim írta:amúgy volt már ilyen. Akkor még voltak az Indexen fórumok,és ott írták hogy csupa véresszájú barca drukker van itt,különösen egy varga tamás nevű őrült. Persze ti már nem találkoztatok vele.
Még aktív volt mikor én elkezdtem a fórumos pályafutásom, ahogy emlékszem volt is vele gondom az elején, aztán megtanultam valamennyire kezelni a stílusát. Nem volt egy egyszerű eset, annak ellenére, hogy voltak jó gondolatai. Nekem az állandó politizálása már sok volt.

Az ilyen emberkékre, mint most ez a királymátyás, aki ilyen módon rontja az amúgy sem túl magas színvonalat nem lehet az átlagnál szigorúbban sújtani, és megköszönni a munkásságát?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.01.10. 19:50:03

manyikaa írta:Messinek innen kell visszavonulnia! Ő is ezt akarja!! Bár igaz Ronaldinhóról is ezt gondoltam,de örülök hogy végül elment mert teljesen elzüllött és rontotta a morált is!

Messi nem rontja a csapatmorált? :D
manyikaa
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015.01.10. 18:15:42

2015.01.10. 19:38:42

Messinek innen kell visszavonulnia! Ő is ezt akarja!! Bár igaz Ronaldinhóról is ezt gondoltam,de örülök hogy végül elment mert teljesen elzüllött és rontotta a morált is!


Nem! Kell! Kiabálni! A politikát meg hanygoljuk,ez nem az origó ahogy már említettem.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.01.10. 19:23:16

manyikaa írta:Megnéztem hank1ee butaságait! Most hogy gondban van a CLUB képes lenne eladni MESSIT!!
Meg még mások is vannak akik így gondolják,pedig ez a legrosszabb ötlet amúgysem tudnánk elkölteni azt a sok pénzt! Biztos vagyok benne ráadásul hogy nem is ez a neve senkit nem hívhatnak úgy hogy hankegyee!

Igen szoktam az origón kommentelni mert ott lehet hozzászólni a cikkekhez! Itt miért nem lehet?!
És szerintem azokat kéne kitiltani akik madridisták,és szidják a csapatot!
Miért,téged úgy hivnak,hogy pl. Tóth Manyikaa? Vicc az egész :D Nem tudnánk elkölteni, de tudod milyen jól szerepelne Messi egy másik bajnokságban? :mrgreen: Ráadásul igy legalább Ronaldonak lenne esélye a hőn áhitott rekordot megdönteni, ő lehetne spanyolország legtöbb gólt lövő játékosa. [-o<

Nem akarom leszólni az Origót, messze álljon tőlem, de a két oldal szinvonala közti különbség ég és föld. Ott mindenért Orbán, a Dzsihád, az ufók, Obama, Oroszország, Amerika a hibás, még a focis témáknál is :D
Válasz küldése