Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.12.26. 21:18:59

Békés Boldog Ünnepeket Kívánok mindenkinek így utólag is! :)
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.12.26. 09:09:41

Áldott karácsonyt kívánok minden fórumtársamnak!
"And my heart will leave you never."
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.12.24. 22:08:50

Boldog Karácsonyt mindenkinek!
A Fifa egy szégyen
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2015.12.24. 21:50:13

Bob_Marley írta: Ezek elvek, s pont hogy nem fogok úgy beszélgetni életben senkivel, hogy chatről, fórumról ismertem meg. Mert ha elmennék, pont ennek mondanék ellent, hogy virtuális oldalról ismertem meg valakit és emiatt találkozok valakivel, azt meg én soha nem fogom megtenni.
Ha esetleg úgy alakul hogy megismerkedsz valakivel,akiről kiderül hogy fórumozik(legrosszabb esetben mondjuk itt),akkor mit teszel?
A:Pánikszerűen elmenekülsz.
B:Kiosztasz egy nyaklevest csak a miheztartás végett
C:Hirtelen úgy teszel mintha elfelejtettél volna magyarul
D:Mindhárom

Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.24. 21:08:49

Szinten mindenkinek Kellemes es Bekes Unnepeket Kivanok! :)

Bob, ez a gif.. :lol:
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.12.24. 20:55:49

Áldott Békés Karácsonyt minden fórumtársamnak!!!.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.24. 00:43:02

PCsabi írta: Bob, te írod mindig, hogy mennyire zavar, hogy az emberek chat-en/fb-on/email-ben/sms-ben beszélgetnek egymással, nem pedig személyesen. Most egy eurobarcás találkozóval mi a probléma? Szemtől szemben tudnál beszélgetni az itteni arcokkal, nem pedig a fórumon, neten keresztül.
Ezek elvek, s pont hogy nem fogok úgy beszélgetni életben senkivel, hogy chatről, fórumról ismertem meg. Mert ha elmennék, pont ennek mondanék ellent, hogy virtuális oldalról ismertem meg valakit és emiatt találkozok valakivel, azt meg én soha nem fogom megtenni.

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Kép
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.12.23. 23:28:09

Bob_Marley írta:
MQuCsabi írta:Soha ne mondd, hogy soha :twisted: Egyszer megvilágosodsz. Tudom, hogy kifejtetted, de hihetetlen, hogy, ha iskolában barátkozik az ember, akkor egy "virtuális" közösség útján miért ne lehetne. Annyi a különbség, hogy itt máshogy vettük fel egymással a kapcsolatot.
Én a kettőt nem mosom össze. :D Itt mindenki egy adatlap, engem is beleértve. Életben meg nagyon nem, ott hús vérről van szó.
Bob, te írod mindig, hogy mennyire zavar, hogy az emberek chat-en/fb-on/email-ben/sms-ben beszélgetnek egymással, nem pedig személyesen. Most egy eurobarcás találkozóval mi a probléma? Szemtől szemben tudnál beszélgetni az itteni arcokkal, nem pedig a fórumon, neten keresztül.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2015.12.23. 19:17:33

sziasztok!

Olyan videókészítő programra lenne szükségem, amivel fényképekből tudok zeenés videót készíteni.
Ezután szeretném kiírni! A movie makerrel próbálkoztam de ahhoz ki kell írni a képeket és a zenéket is a cd/dvd-re ezt pedig nem szeretném.Szóval ha valaki tud nekem olyan progit amihez ez nem szükséges hálám üldözni fogja.
Forca Barca
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.12.23. 18:30:52

palesz77 írta:Jeloltet akar meg valaki allitani, vagy ejjel csinalhatom a topicocat?
nyomasd a topicokat, mindenhol van elég jelölt,aki eddig nem ébredt meg, mostmár karácsonykor nem is fog.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.23. 18:10:16

Jeloltet akar meg valaki allitani, vagy ejjel csinalhatom a topicocat?
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.12.23. 18:08:07

Bob_Marley írta:
MQuCsabi írta:Soha ne mondd, hogy soha :twisted: Egyszer megvilágosodsz. Tudom, hogy kifejtetted, de hihetetlen, hogy, ha iskolában barátkozik az ember, akkor egy "virtuális" közösség útján miért ne lehetne. Annyi a különbség, hogy itt máshogy vettük fel egymással a kapcsolatot.
Én a kettőt nem mosom össze. :D Itt mindenki egy adatlap, engem is beleértve. Életben meg nagyon nem, ott hús vérről van szó.
Pedig tuti, hogy abból is tudnál tanulni :mrgreen:

Mondom én, aki eddig mindig kibújt a találkozókból :( De jövőre 99 %, hogy sorra kerül ez is, 1 %-ot fenntartok, mert mennyeiben focizok és sérülékeny, csont törékeny típus vagyok.)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2015.12.23. 17:43:56

Túl jól megy a csapatnak, nincs téma? :D
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.12.23. 17:09:53

Törjün a csont, folyjon a vééér :twisted: Nem lehet téged átállítani a sötét oldalra. Hihetetlen.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.12.23. 17:09:18

Bob_Marley írta:
MQuCsabi írta:Soha ne mondd, hogy soha :twisted: Egyszer megvilágosodsz. Tudom, hogy kifejtetted, de hihetetlen, hogy, ha iskolában barátkozik az ember, akkor egy "virtuális" közösség útján miért ne lehetne. Annyi a különbség, hogy itt máshogy vettük fel egymással a kapcsolatot.
Én a kettőt nem mosom össze. :D Itt mindenki egy adatlap, engem is beleértve. Életben meg nagyon nem, ott hús vérről van szó.
És mi bajod lehetne egy ilyenből?

Amúgy kellemes ünnepeket mindenkinek, kivétel Csabi. :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.23. 16:39:12

MQuCsabi írta:Soha ne mondd, hogy soha :twisted: Egyszer megvilágosodsz. Tudom, hogy kifejtetted, de hihetetlen, hogy, ha iskolában barátkozik az ember, akkor egy "virtuális" közösség útján miért ne lehetne. Annyi a különbség, hogy itt máshogy vettük fel egymással a kapcsolatot.
Én a kettőt nem mosom össze. :D Itt mindenki egy adatlap, engem is beleértve. Életben meg nagyon nem, ott hús vérről van szó.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.12.23. 16:33:46

Soha ne mondd, hogy soha :twisted: Egyszer megvilágosodsz. Tudom, hogy kifejtetted, de hihetetlen, hogy, ha iskolában barátkozik az ember, akkor egy "virtuális" közösség útján miért ne lehetne. Annyi a különbség, hogy itt máshogy vettük fel egymással a kapcsolatot.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.23. 16:30:26

MQuCsabi írta:Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy Mindenkinek (kivéve MAtyika) nagyon kellemes ünnepeket kívánjak. Ebben az évben nem nagyon voltam aktív, ennél aktívatt forumozás terén nem is leszek.

Kívánom, hogy legyen jövőre jó pár tali és foci, és azt még mindig, hogy Bob is eljöjjön az egyikre! Természetesen csak egy csapatban leszek vele, ahogy leírta a hozzáállását védekezésnél :twisted:

Puszi pacsi

http://www.kepmegoszto.com/201512231624 ... ghing.html" target="_blank

http://www.kepmegoszto.com/201512231624 ... 1-puc.html" target="_blank
Neked is Kellemes Ünnepeket!
Sajnálattal közlöm, hogy én biztosan nem fogok egy ilyenre se elmenni, értelmét nem látom, megindokolni már megtettem régebben. Nem tartom helyesnek hogy egy fórumon bratyizzon az ember, minden ilyet kerülök. Valaki nem ilyen, lelke rajta ő úgy boldog én máshogy. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.12.23. 16:25:18

Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy Mindenkinek (kivéve MAtyika) nagyon kellemes ünnepeket kívánjak. Ebben az évben nem nagyon voltam aktív, ennél aktívatt forumozás terén nem is leszek.

Kívánom, hogy legyen jövőre jó pár tali és foci, és azt még mindig, hogy Bob is eljöjjön az egyikre! Természetesen csak egy csapatban leszek vele, ahogy leírta a hozzáállását védekezésnél :twisted:

Puszi pacsi

http://www.kepmegoszto.com/201512231624 ... ghing.html" target="_blank

http://www.kepmegoszto.com/201512231624 ... 1-puc.html" target="_blank
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.23. 00:42:05

Én nem is mondtam, hogy az én feladatom lenne meghatározni, de véleményezni véleményezhetem. Akkor máshogy értelmezzük a szabályokat, Szerintem meg ez a csűrés csavarás, hogy nincs teljesen konkretizálva. :D Demichelis példa pont arra volt, hogy mi lehet belőle. És ha lesarkítjuk lett is. Elengedtem, máshogy látjuk. Nem tudom hogy lehet egy példát máshogy értelmezni mint ami, de elfogadom.
Kép
Kép
Kép
MR. TROMORT777

2015.12.23. 00:31:35

A Te példád alapján én hibás vagyok valamiben, szerintem meg nem. Pont ez a lényeg, szerinted nem szabadott felvetnem egy témát, szerintem szabadott. Akárhogy is csűröd csavarod, nem a Te feladatod ezt meghatározni jelen esetben, hanem erre vannak a moderátorok.
Mégegyszer leírom, nem azzal van bajom, hogy leírtad a véleményed, hanem azzal, hogy szabály ellenesnek állítod be, miközben a szabály nem konkretizálja ezt, főleg, hogy nyíltan fikció. Illetve a jelenlegi szabályzat alapján ez egyáltalán nem határozható meg pontosan, Te pedig mégis ezt teszed. Te úgy értelmezed a szabályzatot én pedig másképp. Ha moderátoroknak nem tetszik akkor maximum ez is konkretizálva lesz. Minden más csak félrebeszélés.

Szerk: Még mindig nem értem miért az én hibám, ha valaki egy ilyen listáról Demichelis-t dobja be és nem éppen Lavezzit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MR. TROMORT777 2015.12.23. 00:46:47-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.23. 00:15:28

Igazad van, majd eldöntik.

Ki mondta, hogy te vagy a hibás? Ebbe már bele se megyek. :D Csak elvadult példát tudnék felhozni. Megfogod a csaj fenekét majd az hátrafordul és egy másikat üt le majd kocsmai verekedés. Bocs én nem tehetek róla hogy ez lett belőle. :D Reagáljam túl, legyen így. Engem nem a felvetésed zavart, de pont az igazolások topik olyan, hogy mögöttes tartalom nélkül fantasy lesz belőle. Az meg hogy ne olvassam el az meg olyan érv, hogy ha az enyémmel gondod van, akkor ez meg egyszerűen gyerekes érv, NÁLAM. De megkérdezném miként kellene érveljek? Nem értesz egyet az én gondolatommal, értékkel stb. Beállítom valami mögé, legyen így. Valami fogódzó kell egy érveléshez, kell legyen mögötte valami, ami megtartja. Belinkeltem a szabályzat ezen pontját, amit én úgy értelmeztem ahogy és azért írtam azt amit. Bújjak mögé, legyen így kifejezve, de mit kellene tennem ha írok valamit és azt úgy indoklom meg amit már mást leírt és én értelmezem valahogy. Tényleg őszintén kérdezem, hogy akkor mi kellett volna legyen az érvem? Egy szabályzatra hivatkoztam nem a Nők Lapjára. :D Az hogy te ezzel nem értesz egyet oké, én további példákat azért hoztam fel, hogy mik lettek a fantasy csapatokból. Rosszul érvelek akkor, vagy nem tudom átadni a gondolatokat ez a kettő külön,d e az is lehet egybe.
Kép
Kép
Kép
MR. TROMORT777

2015.12.22. 23:53:05

Bob_Marley írta: Na most már nem értem. :D
Az a bajom, hogy a saját véleményed mögé beállítod a szabályzatot és azzal érvelsz, miközben az vagy nem igaz, vagy csak részben igaz arra amit írsz. Az, hogy szerinted nem illik oda, azt felőlem leírhatod szászszor is, elfogadom de ne állítsd, hogy az úgy van és kész. Azt sehol sem látom, hogy nem lenne jogom feltenni egy feltevést a FÓRUM-on.

Ennyi a történés, de ez a beszélgetés pont a kezdetekkor ment át teljesen feleslegesbe.

Szerk: Az miért az én hibám, hogy pont Demichelis-t dopta be valaki a listáról?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.22. 23:32:31

zola8787 írta:
Bob_Marley írta:Hívd annak, aminek akarod, én mindig szólok ha valamit helytelennek tartok, illetékes meg eldönti. Ez se nem kiskirálykodás se nem semmi, így tartom helyesnek ha valami szabálytalan akkor szólok.
Hát nem sok barátod lehetett iskolában, ha mindenkit beköptél aki puskázott :D

Bob én csak azt nem értem, hogy miért baj az ha valaki felhoz egy témát és arra jönnek az írások. Ha nem érdekel téged, szépen átugrod. Gyerekes ez a "nem teljesen jó ez így ezért megmondalak anyának" stílus.
Persze nincs gond, legalább lesz nevetnivalója az adminoknak, elvégre ez az élethez elengedhetetlen.
A téma soha nem baj áldjon meg a jó Isten, csak ez alaptalan spekuláció volt, fiktív kezdeményezés és ezekből volt gond és nem hiába van benne a szabályzatban.
MR. TROMORT777 írta:Utolsó mondatom a dologhoz:

Ha valójában hibát javítottál volna ki akkor el tudtam volna fogadni mert az valójában építő jellegú, de ez egyszerűen a saját nézeteddel való szembenállás közlése volt, mintha az lenne a mérvadó a témában. Van különbség.
Na most már nem értem. :D Az nem hibaközlés ha írom, hogy ezekből lesz a fantasy topik és tiltja a fórumszabályzat. Nem tartottam idevalónak és leírtam miért. Lassan olyan érzésem van mintha a véleményem zavarna. Se nem volt sértő se nem volt pejoratív semmi nem volt. Véleményeztem a témát (tán lehet....) majd írtam, hogy ez amúgy szerintem szabálytalan, te fújod ezt fel. Segítőszándék volt benne, hogy ne mérgesedjen el. Jelenteni meg úgy jelentettem, hogy én nem tartom idevalónak, de majd eldönti az illetékes. Ha marad, szerinted mi fog történni eret vágok magamon vagy mi? :D Ennyire ráerőltettem a véleményemet másra. Az hogy te nem értesz egyet a véleményemmel lelked rajta, sőt még jó is, mert pont te írod hogy ne csak jó legyen és a fórum valóban erre van, hogy ellentétek ütközzenek, de valós ellentétek. Barca igazolásoknál volt belőle nem egyszer gond, nem fantasy topik. Ha meg magával a véleményem milyenségével van gondod az már más tészta, azzal nem tudok mit kezdeni, mert az rohadtul nem érdekel. :D Mint írtam semmi kivetnivalót nem írtam le, ha neked így jött le akkor elnézést kérek, nem volt sértő és soha nem is áll szándékomban valakit megsérteni. Megindokoltam több oldalról is miért tartom helytelennek és miért nem értek egyet vele. Ugyanazzal tudok reflektálni, hogy csak a jót lehet leírni? Ha igen akkor többet nem jövök, mert alapból ha valamivel egyetértek nem írom le, totál felesleges.

@csababarca
Tanítójelleg volt benne, én így fogtam fel. És pl tök örülnék ha lenne olyan, aki kijavítja a hibáimat, mert pl magamról tudom, hogy sok helyesírási hibám van. Nem értem, hogy ha valaki kijavítja a másikat az hogy lehetne nem építő jellegű. Na mindegy.


szerk: És visszaolvasva csak Ben Arfa volt olyan, aki komolyan témába került a többi nem. Ott indoklás is volt a többinél nem igazán. Arbeloa, Demichelis, Handanovic nevek totál alaptalanok voltak.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.12.22. 23:15:21

Bob_Marley írta:
A helyesírás dologgal nem értek egyet, nagyon jó kezdeményezés volt és lehetett belőle tanulni, ami nagyon fontos. Nem is értem miért baj ha valaki kijavítja a másikat, pont hogy segítőszándék volt benne és tanító dolgok. Én is pl sjd-től tanultam meg egy életre hogy en bloc, kanty szólt a smileyk miatt stb.
Vagy pl mikor horvát nevekről volt szó, vagy val-vel ragozás. Építő jellegű, tanulságos dolgok voltak, értéket képviselt.
Nem is ezekkel volt gond abban a kezdeményezésben.
Meg nem is ez volt a lényege,hogy Te vagy más mit tanult belőle,azzal nem is volt probléma soha.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése