Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.04. 20:52:25

csababarca írta:
recrea írta:Nem véletlen szerepelnek egyes lányok annyit a médiában, kezdve az ex Victoria Secret modellektől a Miss Universe szereplőkön át, és nem is poénből gyűjtögetik az insta követőket meg lájkokat :) gondolom azért valaki sejti a választ.

Palvin Barbi valszeg a legdrágább luxusprosti itthon, nekem igazából csak egy bajom van vele...hogy nincs rá pénzem.
nagyon sok vs modellt el tudnék viselni az ágyamban...akár egy éjszakára is. és nem tartanám őket kurvának :mrgreen:
Egészen addig nem Csabikám, amíg a fizetésre nem kerül a sor ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2017.10.04. 20:54:23-kor.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.04. 20:43:20

csababarca írta:
Bob_Marley írta:Neroval nem értek egyet, hogy előrébb van, mint egy sportoló vagy bármi
nem úgy értette, hogy előrébb van, de hogy jelenleg a legismertebb magyar az tény.
de legyen top 3.
Valahogy sejtettem hogy ezt az egeszet csak olyan valaki fogja megrteni aki tartozkodottt mar huzamosabb ideig kulfoldon. Szornyu es elkeserito a magyarok hozza allasa es hogy sokszor mennyire nem veszik eszre magukat, egyebkent igen erre gondoltam hogy ismertebb es nyilvan butan hangzik (en se a neten elem az eletem) de ha 2017ben valakinek van 7 millio kovetoje instagramon arra mar ralehet mondnai hogy nemzetkozi sztar, vagyis hogy ismertebb.
Ilyen Berki Krisztianok nem tudom hogy jonnek ide, az hogy valaki modellkedik az nehogy mar gaz legyen. Ha a Playboynak vetkozne azt mondom tenyleg nem egy nagy erkolcsi dolog, de ha valaki ott van a Vogue stb. cimlapjan az mar komoly.

Es erre mondtam azt hogy ha vegre van valaki, vagy kialakuloba ti meg csak annyit tudtok mondani hogy nemzet ribanca, meg hogy a haverotoknak lenyelte (nyilvan a haverotok ot kajaltatja le amugy) akkor mondjatok nekem egy globalisan ismert magyart. Csak mert beszelgetsz kulfoldiekkel, es a velunk egy kaliberu vagy kisebb orszagokba is van valaki. Most teszem azt ma egy fulop-szigetegivel beszeltem nekik ott van Pacquiao, a lengyelek feltudjak mutatni Lewandowskit, egy kubai egy Antonio Banderast, egy roman egy Innat, egy kazah egy Golovkint, mi kit? Maximum egy Palvin Barbit, de ti meg ot is ribancozzatok.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.04. 20:39:50

recrea írta:Nem véletlen szerepelnek egyes lányok annyit a médiában, kezdve az ex Victoria Secret modellektől a Miss Universe szereplőkön át, és nem is poénből gyűjtögetik az insta követőket meg lájkokat :) gondolom azért valaki sejti a választ.

Palvin Barbi valszeg a legdrágább luxusprosti itthon, nekem igazából csak egy bajom van vele...hogy nincs rá pénzem.
nagyon sok vs modellt el tudnék viselni az ágyamban...akár egy éjszakára is. és nem tartanám őket kurvának :mrgreen:

jah amúgy sokaknak ez is a baja, látják hogy jól érzi magát fűvel fával, de pont velük nem. ilyen ez.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.04. 20:19:25

Nem véletlen szerepelnek egyes lányok annyit a médiában, kezdve az ex Victoria Secret modellektől a Miss Universe szereplőkön át, és nem is poénből gyűjtögetik az insta követőket meg lájkokat :) gondolom azért valaki sejti a választ.

Palvin Barbi valszeg a legdrágább luxusprosti itthon, nekem igazából csak egy bajom van vele...hogy nincs rá pénzem.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.04. 20:04:25

Bob_Marley írta:Neroval nem értek egyet, hogy előrébb van, mint egy sportoló vagy bármi
nem úgy értette, hogy előrébb van, de hogy jelenleg a legismertebb magyar az tény.
de legyen top 3.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.10.04. 19:56:26

Tromort77 írta:
Messias2 írta:Én annyit tudok róla ismerősöm által, hogy lenyeli a kicsi Barbi.
:mrgreen:
De amúgy, és?

Pont nem akarom védeni és a postja undorító volt, de mindenki saját döntése, hogy mit csinál. Ha neki jól esik, akkor az ne fájjon másoknak.

Nem Neked szól, de számomra vicces, hogy ha ilyen karakterekről van szó akkor hirtelen mindenki milyen erkölcsös lesz.
Mert a média felkapja. A kutyát nem érdekelné, keveseket kivéve, hogy éppen mit tesz, csinál, de a lapot el kell adni, vagy a műsornak néző, fogyasztó kell és sajnos mind1 milyen áron. Lehet azt mondani, hogy a saját élete és ha ez jó neki, akkor tegye. Ok, na de mi közöm nekem ehhez? Amikor a sportoldalon is ez a celeb hangzatos címmel szerepel és beletolakodik a pofámba, ha akarom, ha nem. Márpedig ha igen, akkor véleményt is lehessen mondani róla és bizony ezt is viselnie kell. Hozzátéve, hogy a média nagyban befolyásolja a véleményeket, bárkiről is van szó. Legtöbbször besorolja valamilyen vonulatba és onnantól azt a képet erősíti és nem feltétleül ezek alapján kell véleményt formálni valakiről, akit igen csak felületesen ismerünk.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.04. 19:45:20

Bob_Marley írta:Még jó hogy nem minden nő ugyanúgy néz ki és mindenkinek ugyanaz tetszik, kellene az nektek, hogy mindegyik recrea-val legyen? :D
Azt a memóriát :mrgreen: :D meg a tapsolós emotikon
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.04. 19:36:52

A selfi, facebook résszel egyetértek, de lejjebb mikor azt írja valaki, hogy 10 szebb csaj van és nem bulizik Neymarral, az megint olyan, hogy se füle se farka. Még jó hogy nem minden nő ugyanúgy néz ki és mindenkinek ugyanaz tetszik, kellene az nektek, hogy mindegyik recrea-val legyen? :D Nekem se jön be Barbi, de mint természetesen szép nő és modell alkat, az szerintem vitathatatlan. És hogy Neymarral bulizik vagy másokkal, hát ha olyan környezetben van, akkor hol bulizzon? Elmenne bárhova, ugyanúgy fotósok mindenhol. Nem értem mit fáj valakinek, hogy kivel bulizik. Azzal se értek egyet, hogy haverom mesélte és....Nem a szavahihetetőségét kérdőjelezem meg, de mondani bármit lehet, világi gazdag lehetne csak egy olyan fotótól is ha szimplán együtt mosolyog vele valahol.
Nem másokon felkapaszkodva érte el, amit elért. Szép, sokan így látják, karakán arca van, sikeres. Neroval nem értek egyet, hogy előrébb van, mint egy sportoló vagy bármi, de azt a részét se értem, hogy tényleg olyan, mintha valakinek ez fájna, hogy ő sikeres, gazdag, ne adj Isten boldog.
Kép
Kép
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.10.04. 19:25:59

Tromort77 írta: Pont nem akarom védeni és a postja undorító volt, de mindenki saját döntése, hogy mit csinál. Ha neki jól esik, akkor az ne fájjon másoknak.

Nem Neked szól, de számomra vicces, hogy ha ilyen karakterekről van szó akkor hirtelen mindenki milyen erkölcsös lesz.
Itt nem arról van szó, hogy mit csinál, mert az tényleg az ő dolga. Itt pusztán arról van szó, hogy nagy szégyene a médiának, hogy a Palvinhoz hasonló kirakatprostikból sztárt csinál. Sőt vannak nála sokkal mihasznábbak is, akik ugyanilyen nagy médiaérdeklődést kapnak. Berki lentebb jó példa volt. 10-ből 9 embernek egyből az a senkiházi majom jut erről a névről az eszébe, aki tulajdonképp a magamutogatáson, ripacskodáson kívül semmihez nem ért, semmit nem tett le az asztalra, holott az olimpiai bajnok sportolónk sokkal több figyelmet érdemelne, ő lenne az igazi példakép.
De sajnos ilyen a világ, ez nem magyar sajátosság, sőt.. Régóta taszít a selfie-kultúra, ami manapság sajnos nem csak az én generációmat uralja, hanem a fiatalabbakat is és talán őket méginkább. Ezért nem kezdek hosszú távon egy p...ával sem, mert mindnek csak a külsőség a fontos, az az első. Igaz ez a legtöbb facebook-barátságra is. Felszínes kapcsolatok uralják a mai világot... ennek a világnak a "termékei" az ilyen palvin-féle sztárok. :roll:
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.10.04. 19:00:48

Messias2 írta:Én annyit tudok róla ismerősöm által, hogy lenyeli a kicsi Barbi.
:mrgreen:
Mit?







:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Tromort77

2017.10.04. 18:51:31

Messias2 írta:Én annyit tudok róla ismerősöm által, hogy lenyeli a kicsi Barbi.
:mrgreen:
De amúgy, és?

Pont nem akarom védeni és a postja undorító volt, de mindenki saját döntése, hogy mit csinál. Ha neki jól esik, akkor az ne fájjon másoknak.

Nem Neked szól, de számomra vicces, hogy ha ilyen karakterekről van szó akkor hirtelen mindenki milyen erkölcsös lesz.
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2017.10.04. 18:50:31

Nero. írta:
A ribancozás utólag elolvasva tényleg nagyon erős volt, rosszul fejeztem ki magam.
Arra próbáltam utalni, hogy nem igazán tett semmi olyant ami miatt kifejezetten büszkének kellene rá lenni. Általában azzal kerül címlapra, hogy épp valamilyen hazai, ritkábban nemzetközi celebbel bulizik együtt, ez nálam nem igazán teljesítmény, pláne nem olyan dolog amire büszkének kellene lenni.
Kíváncsi lennék ha a Pumped Gabót felkapnák nemzetközileg, és megdugna valami celebet 1 nyári fesztiválon, rá is büszke lennél?

Erőltetett példa de ez olyan mint ha magyar tudósok feltalálnák a rák ellenszerét és ez miatt híresek lennének, akkor azért kellene rájuk elsősorban büszkének lenni, mert van 2 millió fb követőjük, és nem a tényleges teljesítmény miatt.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.10.04. 18:50:02

Ez sztereotípia és tapasztalat, de mindig a legcukibb, legaranyosabb csajok a legdurvábbak erotika terén. Nálam Barbi is ilyen kategória, de nem mondtam, hogy ez rossz!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6772
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.04. 18:42:04

csababarca írta:
Jah Zola, persze kell hozzá terpesz meg mély torok. De nem csak ezek, valaki meg ezt írta, hogy ennyi elég.
Ha nekem szólt:
Én se azt mondtam, hogy ennyi elég, nyilván a legutolsó nyóckeri beltenyésztett Dzsennifer nem lesz világhírű modell, csak mert beterpeszt a szomszédnak.

De szerintem érthető volt a mondandóm. Nyilván ki kell nézni valahogy, de velem minden nap szembejön 10 szebb nő, mint Barbi, érdekes, ők nem buliznak Neymarral.

Illetve nekem is egyik spanom mondta, hogy pár éve volt szerencséje egy házibuliba tolni a Barbival, és Ő is azt mondta, hogy nem az a Szűz Mária-típus.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.10.04. 18:38:06

Én annyit tudok róla ismerősöm által, hogy lenyeli a kicsi Barbi.
:mrgreen:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.04. 18:33:31

csababarca írta:Szerintem inkább minden harmadik :D
De amúgy ezt hogy következtetted ki az írásomból?
Azt írtad, hogyha csak terpesztés meg szép arc kell hozzá, akkor minden ötödik lány ezt csinálná, vagyis minden ötödik terpeszt :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.04. 18:23:03

Szerintem inkább minden harmadik :D
De amúgy ezt hogy következtetted ki az írásomból?

Jah Zola, persze kell hozzá terpesz meg mély torok. De nem csak ezek, valaki meg ezt írta, hogy ennyi elég.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.10.04. 18:21:47

Tényleg felesleges lek.rvázni, de naiv, aki azt hiszi, hogy terpesz nélkül ellehet jutni idáig. Lehet ő a kevés kivétel egyike.
Azt azért hozzáteszem, hogy aki DiCaprio-val vacsorázik és legalább fél órára eltűnik vele, majd visszaérkezik, elég valószínű, hogy mit csinált vele a wall street farkasa :mrgreen:

Posztra reagálva: ez az élet, mindent ki kell használni, marketing, pénz, csillogás, insta követők és lájkok. Az lényegtelen, hogy sok emberen gázolsz át. Puzsér egy öntelt shrekkkfej, de ebben a posztban minden szava kincs.

Barbi pedig egy nagyképű elkényeztett kis fruska, mármint ez jön le a nyilatkozataiból.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.10.04. 18:21:21

pezZy írta:
miro. írta: Hm okes,akkor ezeket a videokat vegulis megszivtam??:D
iMovie-ban visszatudod konvertálni 1080p-re. Asszem a film készítésénél a mentés gombra kattintva feldobja a lehetőséget, hogy milyen méretű legyen.
Köfi,neki esek! 8)



Barbikához:

Erős a ribancozás,de büszkének se kell lenni rá.
Nálam Ő egy 47.senki,egyik sportolót se írnám le vele egy mondatban.
Puzsért annyiban adom,hogy szánalmas a kislány ahogy cumizza a lorealt és ebből is lóvét akar csinálni.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.04. 18:02:22

Tehát, akkor minden ötödik magyar lány k.rva, csak pont Barbika nem? :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.04. 17:41:33

Bob_Marley írta:De szimpla sztereotípia, hogy szétteszi a lábát, nem ismeri senki, nincs erről infó. Az hogy kivel mutatkozik meg természetes, hogy ha olyan közegben mozog akkor velük találkozik. Nekem teljesen közömbös a nő, de nem szajházom le ok nélkül.

sose értünk egyet, de most nagyon adom amit írsz.

nemzet ribanca? :lol:

tipikus magyar pesszimista, rosszindulatú, irigy hozzáállás.

modell szakma sem csak a terpesztésről szól, meg egy szép arcról, akkor minden 5. magyar lány ezt csinálná, ezen a színvonalon.
amúgy még csak nem is ő a legkeresettebb modellünk, vagy a legjobban fizetett. csak mondom.

de gyalázni, meg ribancozni azt lehet. amúgy irigyellek titeket, mert ezek szerint személyesen látjátok nap mint nap, hogy kivel bújik ágyba.

(a kép miatt a kritika jogos, ízléstelennek tartom én is)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.04. 17:17:02

Nero, ne haragudj, de teljesen abszurd, amit írtál. Addig okés, hogy nem kell mindenkit fikázni: Egyszerűen nem követem, nem érdekel, ennyi. De az,hogy hasonlítgatjuk, meg felemeljük élsportolók - de nem is kell élsportolónak lenni, az általad említett szalag mellett dolgozó is jó esetben "nagyobb", jobb ember, mint ő - mellé, az nonszensz.

Gyakorlatilag ez a világ ma, akinek több like-ja is követése van, az már letett valamit, pedig ezek senkik. Tökéletes testű emberek, akik kiteszik, hogy mit "csinálnak" egy napjukon. #-o
Kép
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.10.04. 17:03:39

Nero. írta:erre ahelyett hogy megbecsulnénk
Megbecsülni győzelmeket, rekordokat, találmányokat, üzleti sikereket szoktak az emberek, egy modell esetében nehezemre esik megtalálni a párhuzamot. Nekem sincs semmi bajom vele, de azért megbecsülésről és büszkeségről szerintem nagyon erős beszélni. A hazai médiában egyébként gyakorlatilag nem is lehet olvasni a tényleges tevékenységéről, a róla szóló híreknek két típusa van, milyen képet posztolt, illetve melyik sztárral bulizott. Ez nyilvánvalóan ellenszenvet vált ki az emberek többségéből.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.04. 16:44:02

De szimpla sztereotípia, hogy szétteszi a lábát, nem ismeri senki, nincs erről infó. Az hogy kivel mutatkozik meg természetes, hogy ha olyan közegben mozog akkor velük találkozik. Nekem teljesen közömbös a nő, de nem szajházom le ok nélkül.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.10.04. 16:18:54

Legyünk büszkék Barbira, mert őt többen ismerik. :lol:

XY iskolában meg legyünk büszkébbek Kis Pistára, mert az ő profilképét többet lájkolták és több ismerőse van, mint egy másik emberre, aki ilyen-olyan tanulmányi versenyt nyert, de ha kimondod a nevét a suliban, senki nem fogja tudni ki az illető, Pistával ellentétben. =D> :roll:

Az meg a médiát és a külföldi embereket minősíti, ha ők jobban ismerik Barbit mondjuk egy Olimpiai Bajnokunknál.

A két Berki Krisztián közül melyikre legyünk büszkébbek? Amelyiket többen ismerik. Kérdezz meg 10 embert az utcán, ki az a Berki Krisztián, szerintem a többsége nem az Olimpiai Bajnokot mondaná. :)
Válasz küldése