Utazás Barcelonába

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2016.04.17. 15:11:15

kfranky írta:
ntibi67 írta:Biztosan igazad van hiszen a Getafe meccsen is "csak" 87500 néző volt.A januári Atleticó és a már lefutott Arsenál meccs meg teltházas.
Sógorom tegnap vett a honlapon 69 EUR/db-ert két egymas mellé szóló jegyet. ;)
Mi mondtuk, hogy simán lesz jegy a meccs előtti 1-2 nap, sőt még aznap is...kinek lett igaza? :D

Az egy dolog, hogy a honlapon kiemelt meccs, de ez csak abban jelentkezik, hogy drágábbak a jegyek, meg a bérletesek elviszik első körben az összeset, ezért nincs egészen a találkozót megelőző 2-3 napig egy darab jegy se. De attól még, hogy a Valenciával játszunk, még a barcelonaiak és a tagok nem rosálják össze magukat, főleg nem vasárnap este fél9kor.

Nem bajnoki címért zajló meccsek estében nem a legmeghatározóbb, hogy kivel játszunk, hanem hogy mikor van a meccs, milyen időpontban. Mert tavaly például volt egy vasárnap déli meccs, valami kis csapat ellen és 90 ezer fölött volt a nézőszám.
Kép
kfranky
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006.09.23. 08:21:54

2016.04.17. 14:47:56

ntibi67 írta:Biztosan igazad van hiszen a Getafe meccsen is "csak" 87500 néző volt.A januári Atleticó és a már lefutott Arsenál meccs meg teltházas.
Sógorom tegnap vett a honlapon 69 EUR/db-ert két egymas mellé szóló jegyet. ;)
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2016.04.10. 23:30:26

csababarca írta:
Subinho írta:Köszi!!! :)
Az lehet tudni esetleg, mi van ilyenkor lezárva, illetve hova lehet bemenni??? pl. sajtószoba, pálya, stb...
Nálunk aznap a lelátóra illetve pálya szélére nem lehetett kimenni...de nem volt pontos leírás.

Egyébként ha nyitva van akkor lelátó, pálya széle, sajtószoba, közvetítőállások, vendég öltöző ahová be lehet menni, illetve a játékoskijáró.
Itt a pontos leírás:
http://www.fcbarcelona.com/camp-nou/cam ... nformation" target="_blank

Itt pedig ha regisztráltok, akkor 10%-al olcsóbban lehet belépőt venni a stadion túrára.
http://fans.fcbarcelona.com/?_ga=1.1321 ... 1456067193" target="_blank
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.04.09. 14:44:58

Subinho írta:Köszi!!! :)
Az lehet tudni esetleg, mi van ilyenkor lezárva, illetve hova lehet bemenni??? pl. sajtószoba, pálya, stb...
Nálunk aznap a lelátóra illetve pálya szélére nem lehetett kimenni...de nem volt pontos leírás.

Egyébként ha nyitva van akkor lelátó, pálya széle, sajtószoba, közvetítőállások, vendég öltöző ahová be lehet menni, illetve a játékoskijáró.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.09. 14:34:45

Köszi!!! :)
Az lehet tudni esetleg, mi van ilyenkor lezárva, illetve hova lehet bemenni??? pl. sajtószoba, pálya, stb...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.04.09. 13:32:16

Subinho írta:Sziasztok!
Mi jövőhéten megyünk a Valencia elleni meccsre.
A stadiontúra érdekelne nagyon, hogy
-meccs előtti napon vagy
-meccs utáni napon érdemes menni???
Olvastam h az Atleti meccs előtt le volt zárva sok rész....
Illetve mennyit kell sorban állni? Érdemes online megvenni??
Előre is köszi!!!

Igen,le volt zárva már hétfőn! De lehet bajnoki előtt nem zárják le, talán csak uefa előírás stb...
Meccs utáni napon viszont fixen nyitva van minden.
Lehet jegyet venni,de nem feltétlen kell, mi 5 percet álltunk sorban jegyekért, van vagy 6 pénztár, lepörög a sor hamar.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.09. 13:26:32

Sziasztok!
Mi jövőhéten megyünk a Valencia elleni meccsre.
A stadiontúra érdekelne nagyon, hogy
-meccs előtti napon vagy
-meccs utáni napon érdemes menni???
Olvastam h az Atleti meccs előtt le volt zárva sok rész....
Illetve mennyit kell sorban állni? Érdemes online megvenni??
Előre is köszi!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.09. 13:09:40

csababarca írta:Írok kis élménybeszámolót,hátha valakiket érdekel és el is olvassák :mrgreen:

Szóval hétfőn reggel repültünk ki, csütörtök reggel jöttünk haza, tehát volt 3 napunk, ketten voltunk hugommal.
Szállás: Egy Operaramblas nevű helyen szálltunk meg, 50 méterre a ramblastól, és 100 méterre a boquera piactól, metró is ott volt 50 méterre (Liceu),szóval pazar elhelyezkedéssel bírt. Szerencsére a személyzet makogott angolul, így minden flottul ment, 2től volt checkin, de 11re odaértünk, és egyből adtak szobát, nem kellett várakoznunk. A szoba két ágyas, fürdőszobás szoba volt, célnak tökéletesen megfelelt,tiszta volt, kényelmes ágy, jobb nem kell szerintem, főleg,hogy csak aludni mentünk be kb.

Első nap (hétfő): Kimentünk egyből stadionhoz,mert már nem bírtam ki. :D Akartunk stadiontúrázni,de mondták,hogy inkább ne,mert zárva van több része a meccs miatt, inkább szerdán jöjjünk vissza,akkor nyit minden. Ha lett volna előre jegyünk akkor tudtunk volna bemenni,de a zárolt részekre akkor sem, szóval még jobb is volt így. Azért körbejártunk a stadiont, Kubala szobor,stb...Botigába bementünk csorgatni a nyálunkat, de bazi drága, többszázezret lehetne otthagyni kb, úgy hogy nem is vesz az ember sok mindent. Szóval a vásárlás részét kihagytuk, de élménynek jó volt azért.
Elmentünk ezután a Ciutadella nevű helyre, tengerpart, hajókikötő,stb...eltelt a nap hamar, ramblas-on sétáltunk sokat, aztán kajáltunk, elég puccos helyen, de úgy voltam vele,hogy ha egyszer már kint vagyok,akkor nem mekiben fogom enni a szutykot, hanem megkóstolom a specialitásokat (tapasok, paella...).

Kedd: Meccsnap, izgatottan. De azért beiktattunk városnézést. Sagrada familia, Güell park volt a soros. 4re kb végeztünk velük, visszaértünk szállásra fél 5 körül, kicsit pihentünk, aztán 6kor ki is indultunk a stadionba...

Meccs: Odaértünk,már volt tömeg, énekeltek az utcán, stb...simán bementünk,minimális ellenőrzés volt. Elfoglaltuk a helyünket, 152es szektor, 18. sor. Eszméletlen jó hely volt, testközelből tudtuk nézni a meccset. Remek hangulat volt, szó sem volt színházelőadásról, itt most tényleg volt hangulat rendesen, itthoniak is mondták,hogy tv-ben is érezhetően nagoybb szurkolás volt mint egyébként szokott. Óriási mázlink,hogy arra a kapura hajtottunk második félidőben,ahol ültünk!!! Hatalmas élmény volt ahogy beszorítottuk őket, és ott gurigáztak a srácok karnyújtásnyira. EGyébként tévében nagyon becsapós, azt hinné az ember hogy mekkora területek vannak, élőben meg egy tűt nem lehetett volna beejteni a 16-oson belülre a második félidő első 20-25 percében!
Szóval nagyon nagy élmény volt, főleg a meccs elején a himnusz eléneklése! Ahol először ment a zene is, aztán lekapcsolták és csak mi nézők énekelhettük! Beleborzongtam. Majd a BL himnusz alatt totális füttykoncert... :mrgreen: mocskok.
Az egyenlítő gól után el is ment a hangom, második gólnál meg már végleg, de olyan izgalmi állapotba kerültem,hogy a két gól között remegtem egész testemben... :oops:
Huuh,hatalmas volt...!!!
Amit sajnálok,hogy Messi ollózása nem ment be...összecsináltam volna magam,ha látok egy ekkora gólt a legnagyobbtól élőben :mrgreen:
Meccs vége, 5 perc alatt leürült a stadion, mi még bent maradtunk picit...aztán mentünk.

Szerda: Olimpiai fali, Montjuic, zenélő szökőkút,aréna, tengerpart volt a program. Azért erre a napra már el is fáradtunk,de az olimpiai falut mindenkinek ajánlom,nagyon hangulatos.

Szóval egyelőre ennyit.
Jah a meccsjegyről annyit,hogy igaza volt itt sokaknak, simán tudtunk volna kint is jegyet venni, hétfőn is még nyitva voltak a pénztárak, illetve a városban is árultak több helyen jegyeket. De nem baj,hogy mi megvettük előre, nagyon jó helyünk volt!
De ha megyek legközelebb,akkor tényleg nem fogok parázni,hogy nem lesz jegyünk.


Gratula, hihetetlen meccshez volt szerencséd =D> Úgy meg végképp, hogy pont azelőtt a kapu előtt voltatok amerre az igazán nagy dolgok történtek :lol:
Hatalmas meccs volt, pláne hogy első félidő alapján első olyan meccs volt aminél úgy éreztem hogy itt ma nem rúgunk gólt, de szerencsére rám cáfoltak a fiúk =D>


A hivatalos nézőszám 88534 a Whoscored szerint, szóval több mint 10ezer üres hely volt még, ami eléggé meglepő egy ilyen fontos mérkőzésen, Arsenal elleninél még megértem mert nagyon hideg volt és ömlött az eső.

Érdekes hogy pl Arsenal elleni meccsről kb 1-2 óra alatt elfogyott az összes jegy lényegében, míg pl Atleti elleni meccs előtt fél órával direkt néztem is hogy mennyi jegy van, és volt még olyan 6-7ezer.

Amúgy az Arsenal ellen 76ezren mentek ki, gondolom az idő miatt, ilyenkor mit lehet tenni ha valaki vett jegyet és nem megy ki? Meccs előtt pár órával is vissza lehet adni a jegyet és visszafizetik?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.04.09. 12:44:41

Írok kis élménybeszámolót,hátha valakiket érdekel és el is olvassák :mrgreen:

Szóval hétfőn reggel repültünk ki, csütörtök reggel jöttünk haza, tehát volt 3 napunk, ketten voltunk hugommal.
Szállás: Egy Operaramblas nevű helyen szálltunk meg, 50 méterre a ramblastól, és 100 méterre a boquera piactól, metró is ott volt 50 méterre (Liceu),szóval pazar elhelyezkedéssel bírt. Szerencsére a személyzet makogott angolul, így minden flottul ment, 2től volt checkin, de 11re odaértünk, és egyből adtak szobát, nem kellett várakoznunk. A szoba két ágyas, fürdőszobás szoba volt, célnak tökéletesen megfelelt,tiszta volt, kényelmes ágy, jobb nem kell szerintem, főleg,hogy csak aludni mentünk be kb.

Első nap (hétfő): Kimentünk egyből stadionhoz,mert már nem bírtam ki. :D Akartunk stadiontúrázni,de mondták,hogy inkább ne,mert zárva van több része a meccs miatt, inkább szerdán jöjjünk vissza,akkor nyit minden. Ha lett volna előre jegyünk akkor tudtunk volna bemenni,de a zárolt részekre akkor sem, szóval még jobb is volt így. Azért körbejártunk a stadiont, Kubala szobor,stb...Botigába bementünk csorgatni a nyálunkat, de bazi drága, többszázezret lehetne otthagyni kb, úgy hogy nem is vesz az ember sok mindent. Szóval a vásárlás részét kihagytuk, de élménynek jó volt azért.
Elmentünk ezután a Ciutadella nevű helyre, tengerpart, hajókikötő,stb...eltelt a nap hamar, ramblas-on sétáltunk sokat, aztán kajáltunk, elég puccos helyen, de úgy voltam vele,hogy ha egyszer már kint vagyok,akkor nem mekiben fogom enni a szutykot, hanem megkóstolom a specialitásokat (tapasok, paella...).

Kedd: Meccsnap, izgatottan. De azért beiktattunk városnézést. Sagrada familia, Güell park volt a soros. 4re kb végeztünk velük, visszaértünk szállásra fél 5 körül, kicsit pihentünk, aztán 6kor ki is indultunk a stadionba...

Meccs: Odaértünk,már volt tömeg, énekeltek az utcán, stb...simán bementünk,minimális ellenőrzés volt. Elfoglaltuk a helyünket, 152es szektor, 18. sor. Eszméletlen jó hely volt, testközelből tudtuk nézni a meccset. Remek hangulat volt, szó sem volt színházelőadásról, itt most tényleg volt hangulat rendesen, itthoniak is mondták,hogy tv-ben is érezhetően nagoybb szurkolás volt mint egyébként szokott. Óriási mázlink,hogy arra a kapura hajtottunk második félidőben,ahol ültünk!!! Hatalmas élmény volt ahogy beszorítottuk őket, és ott gurigáztak a srácok karnyújtásnyira. EGyébként tévében nagyon becsapós, azt hinné az ember hogy mekkora területek vannak, élőben meg egy tűt nem lehetett volna beejteni a 16-oson belülre a második félidő első 20-25 percében!
Szóval nagyon nagy élmény volt, főleg a meccs elején a himnusz eléneklése! Ahol először ment a zene is, aztán lekapcsolták és csak mi nézők énekelhettük! Beleborzongtam. Majd a BL himnusz alatt totális füttykoncert... :mrgreen: mocskok.
Az egyenlítő gól után el is ment a hangom, második gólnál meg már végleg, de olyan izgalmi állapotba kerültem,hogy a két gól között remegtem egész testemben... :oops:
Huuh,hatalmas volt...!!!
Amit sajnálok,hogy Messi ollózása nem ment be...összecsináltam volna magam,ha látok egy ekkora gólt a legnagyobbtól élőben :mrgreen:
Meccs vége, 5 perc alatt leürült a stadion, mi még bent maradtunk picit...aztán mentünk.

Szerda: Olimpiai fali, Montjuic, zenélő szökőkút,aréna, tengerpart volt a program. Azért erre a napra már el is fáradtunk,de az olimpiai falut mindenkinek ajánlom,nagyon hangulatos.

Szóval egyelőre ennyit.
Jah a meccsjegyről annyit,hogy igaza volt itt sokaknak, simán tudtunk volna kint is jegyet venni, hétfőn is még nyitva voltak a pénztárak, illetve a városban is árultak több helyen jegyeket. De nem baj,hogy mi megvettük előre, nagyon jó helyünk volt!
De ha megyek legközelebb,akkor tényleg nem fogok parázni,hogy nem lesz jegyünk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2016.04.03. 13:23:56

csababarca írta:Stadiontúrára vegyek előre jegyet,vagy ráér a helyszínen?
Raersz a helyszinen megvenni, max par perc sorbanallas lesz.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.04.03. 12:45:27

Stadiontúrára vegyek előre jegyet,vagy ráér a helyszínen?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.03.31. 08:08:54

A repjegy ~36ezer/fo oda-vissza osszesen, a szallas pedig 50ezer/4 ej/2 fo, ha nem a rokonaimnal szallunk meg. Igy osszesen aug kettotol hatig ~36ezer vagy ~60ezer szemelyenkent :).
Avatar
Alexandro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2016.03.31. 06:44:20

2016.03.31. 07:04:30

Petr írta:Az asszonnyal augusztus másodikán megyünk ki a városba és hatodikán jövünk haza, elkaptunk néhány jó akciót a repjegy és a szállás terén is :). A kérdésem kíváncsiságból az lenne, hogy mikor szokott kiderülni a Gamper-kupa időpontja? Az Olimpia miatt gondolom viszonylag hamarabb lesz megrendezve, remélem még belecsúszunk (bár a legutóbbi Olimpia idején július végén rendezték).
Helló!

Mi is a Gamper kupára szeretnék elmenni, de azt így előre elég nehéz kiokoskodni, hogy mikor lesz. Mi a feleségemmel Augusztus 8 és 22 között mennénk valamikor kb 4-5 napra. Csak kíváncsiság képen, nektek mennyi lesz a szállás + repjegy?
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2016.03.30. 15:33:07

Petr írta:Az asszonnyal augusztus másodikán megyünk ki a városba és hatodikán jövünk haza, elkaptunk néhány jó akciót a repjegy és a szállás terén is :). A kérdésem kíváncsiságból az lenne, hogy mikor szokott kiderülni a Gamper-kupa időpontja? Az Olimpia miatt gondolom viszonylag hamarabb lesz megrendezve, remélem még belecsúszunk (bár a legutóbbi Olimpia idején július végén rendezték).
En tavaly augusztus elso heteben voltam kint, pont amikor a Gamper volt. Az idopont pedig elotte 2-3 hettel mar hivatalos volt.
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.03.30. 14:50:16

Az asszonnyal augusztus másodikán megyünk ki a városba és hatodikán jövünk haza, elkaptunk néhány jó akciót a repjegy és a szállás terén is :). A kérdésem kíváncsiságból az lenne, hogy mikor szokott kiderülni a Gamper-kupa időpontja? Az Olimpia miatt gondolom viszonylag hamarabb lesz megrendezve, remélem még belecsúszunk (bár a legutóbbi Olimpia idején július végén rendezték).
kfranky
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006.09.23. 08:21:54

2016.03.24. 09:32:03

ntibi67 írta:Biztosan igazad van hiszen a Getafe meccsen is "csak" 87500 néző volt.A januári Atleticó és a már lefutott Arsenál meccs meg teltházas.
Persze függ attól, hogy mikor van a meccs. De mi láttunk kb. 20-30 jegyet még Pep utolsó évében a Chelsea elleni BL-elődöntőre is a neten... Az is igaz, hogy nekünk akkor már a zsebben volt a miénk. :)
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2016.03.24. 07:09:13

A regisztracional csak szolnak hogy kinyitott a penztar, azzal nem leszek beljebb mert minden nap nezem hatha megnyitottak :D , en is igy gondolom hogy bajnokira lesz jegy meccs elotti napokon is. Rayo ellen is kint voltam, 2 hettel meccs elott alig volt hely, meccs elott mar barhova vehettem jegyet es vegul 80ezren voltak kint. Csak erdekes hogy januarba kinyitottak a valencia ellenire, sőt espanyol ellenit mostanaba zartak le, de hogy miert zarjak be nem tudom :D
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.03.24. 05:58:39

Az Arsenál meccsre 24 óra alatt elfogyott az összes jegy.Csak azért nem volt teltház,mert a szakadó esőben 20000-en ki sem mentek hiába volt jegyük.A Valencia és az Espanyol meccs meg nem csak nekünk kiemelt,nézd meg az fcbarcelona.com-t.Én nem vitatkozom csak a kolégának próbáltam segíteni,mert a Te tapasztalatodal szemben én az utóbbi 6 évben kb 30x voltam kint,idén már az Atleticon és az Arsenálon.Tavaly még sikerült egymás melletti jegyet is vennünk,most meg örülünk ha egy szektorba kapunk.Tehát mi úgy csináljuk,hogy először a repjegyet vesszük meg mert az napról-napra emelkedik,míg a meccs jegy ára nem változik de a kiemeltekre egyre nehezebb hozzá jutni.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2016.03.23. 22:38:44

Ronal.10 írta:merjek kockaztatni.. repjegy, szalassal a kezbe hogy majd meccs elott talan sikerul jegyet venni egy kiemelt Valenciára. Most csak 45e a repcsi
Már háromszor voltam kint, hidd el nekem, amit most írni fogok...

A három meccsből egy 94.944 nézőszámos Milan elleni meccs. A mérkőzés előtt másfél órával mentünk ki és még akkor egy pénztár üzemelt...

A Valencia csak nekünk kiemelt meccs, egyébként a barcelonaiaknak ugyan olyan, mint a többi. Az idén február 3.-i Valencia elleni kupameccsen például 60ezren voltak...ennyit arról, hogy mennyire kiemelt... Egy Espanyol ellen sincs telt ház, pedig az városi derbi...

A harmadik dolog meg, hogy most látom, hogy vasárnap este 20:30kor lesz. Ez a legrosszabb időpont, mert másnap munka, tehát az agglomerációból meg környező városból se jönnek olyan sokan, mert éjfél-1 órára érnek haza, így inkább megnézik otthon tv-n. Nézd vissza wikipedia-n, FC Barcelona season 201x-201x és a vasárnap 20.30-as meccseket. Állítom, hogy a Real elleni tavaly március 22.-i El Clasico-n kívül nem fogsz találni 80ezernél nagyobb nézőszámot. Ez 20ezer üres helyet jelent...

Úgyhogy nyugodtan vegyél meg mindent, majd a meccs előtt fél órával sétálj oda a jegypénztárhoz, ahol azt fogja neked mondani a csajszi vagy a fickó, hogy bökj rá oda, ahol szeretnél ülni...mert kb. annyi hely lesz, hogy oda fogsz ülni ahol te akarsz...
ntibi67 írta:Biztosan igazad van hiszen a Getafe meccsen is "csak" 87500 néző volt.A januári Atleticó és a már lefutott Arsenál meccs meg teltházas.
Erről meg annyit, hogy a Getafe meccsen azért voltak annyian, mert szombat délután 4-től volt, illetve az AtMa meccs is nagyon baráti időpontban került megrendezésre. Az Arsenal meccsen meg 76.092-en voltak, mert szakadt az eső :D Úgyhogy azt finoman szólva se mondanám teltházasnak...
Kép
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2016.03.23. 20:24:25

merjek kockaztatni.. repjegy, szalassal a kezbe hogy majd meccs elott talan sikerul jegyet venni egy kiemelt Valenciára. Most csak 45e a repcsi
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.03.23. 16:53:17

Biztosan igazad van hiszen a Getafe meccsen is "csak" 87500 néző volt.A januári Atleticó és a már lefutott Arsenál meccs meg teltházas.
kfranky
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006.09.23. 08:21:54

2016.03.23. 16:32:05

ntibi67 írta:
Ronal.10 írta:Barca-Valencia ellen szeretnénk kimenni haverral, voltam már 3 Barca meccsen kint de ilyet még nem tapasztaltam, hogy ennyi nappal a meccs előtt még mindig zárva van az online jegyértékesítés.
Kb. mikor fogják kinyitni? Szervezném a szállást, a repcsit de így h nincs kézbe a jegy így nincs értelme.
Egyre drágább lesz a repülő, szállás betelik...
Utazási irodával meg sajnos 50 ezer forinttal rosszabbúl járnék.
BL-el Atl.m. próbálkoztam de csak VIP jegyek maradtak a hivatalos honlapon.
Hihetetlen... =D>
Mi mindig a repjegyet vesszük meg először.Néztem a Valenciára már 55000 a jegy.A meccsre meg mivel kiemelt,szerintem csak előtte 2-3 nappal nyitják meg az online vásárlási lehetőséget.
Szerintem egy Barca-Valenciára még meccsnapon is lehet majd jegyet venni...
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.03.23. 16:29:36

Ronal.10 írta:Barca-Valencia ellen szeretnénk kimenni haverral, voltam már 3 Barca meccsen kint de ilyet még nem tapasztaltam, hogy ennyi nappal a meccs előtt még mindig zárva van az online jegyértékesítés.
Kb. mikor fogják kinyitni? Szervezném a szállást, a repcsit de így h nincs kézbe a jegy így nincs értelme.
Egyre drágább lesz a repülő, szállás betelik...
Utazási irodával meg sajnos 50 ezer forinttal rosszabbúl járnék.
BL-el Atl.m. próbálkoztam de csak VIP jegyek maradtak a hivatalos honlapon.
Hihetetlen... =D>
Mi mindig a repjegyet vesszük meg először.Néztem a Valenciára már 55000 a jegy.A meccsre meg mivel kiemelt,szerintem csak előtte 2-3 nappal nyitják meg az online vásárlási lehetőséget.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2016.03.23. 16:19:50

csababarca írta:Bocs a dupláért.
Kérdés,hogy stadiontúra van minden nap? Meccsnapon gondolom nincs,de utána lévő nap mondjuk lesz?
Hétfő kedd szerda vagyunk ott, kedden van a meccs, hétfőn vagy szerdán mennénk ha lehetne.
Úgy tudom, van minden nap. Én úgy voltam kint, hogy vasárnap volt a meccs és szombaton mentem a stadiontúrára.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2016.03.23. 16:05:26

Barca-Valencia ellen szeretnénk kimenni haverral, voltam már 3 Barca meccsen kint de ilyet még nem tapasztaltam, hogy ennyi nappal a meccs előtt még mindig zárva van az online jegyértékesítés.
Kb. mikor fogják kinyitni? Szervezném a szállást, a repcsit de így h nincs kézbe a jegy így nincs értelme.
Egyre drágább lesz a repülő, szállás betelik...
Utazási irodával meg sajnos 50 ezer forinttal rosszabbúl járnék.
BL-el Atl.m. próbálkoztam de csak VIP jegyek maradtak a hivatalos honlapon.
Hihetetlen... =D>
Válasz küldése