Eurobarca találkozók!

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2010.07.08. 22:39:07

Tim írta:
Szandi írta:..Andris is nagyon szívesen segít,csak most nem tud reagálni.
:?: :oops: :lol: Mitt tettél vele?!
Amúgy köszönöm,számítok rád!
Asszem nincs most otthon.
Tim, nem dobnál fel lécci egy új Rékás fotót? :)
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.07.08. 21:41:26

Szandi írta:..Andris is nagyon szívesen segít,csak most nem tud reagálni.
:?: :oops: :lol: Mitt tettél vele?!
Amúgy köszönöm,számítok rád!
Kép
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2010.07.08. 19:41:08

Tim írta: a helyszínen és az időponton kívül mindent tudunk.
:D :D

Az nem lenne jó, ha ilyen totálnomád sátorozós hepaj lenne valahol, ahol van focipálya? Sztem az elég poén, egy napot mindenki kibír hajvasaló nélkül. (főleg én a hullámos hajammal.)
Jepp és nem csesztetésből, de ha valóban ottalvós buláj lenne akkor tényleg nem ártana mozgolódni, hogy kinek mi tetszene meg mi nem meg ki.
Nekem minden jó, és - nem akarok a nevedben beszélni Tim- de besegítenénk a szervezésbe is esetleg Timmel,meg Andris is nagyon szívesen segít,csak most nem tud reagálni.
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.07.08. 18:56:50

ozsimiki írta: Tim koma!

Kralot meggyőzőm,h egyik fellépését szorítsa a magyar határok közé,így talán megoldja :D

viszont így 1-1,5 hónappal a tali előtt, érdeklődnék nálad,hogy része leszel e a szervezőbizottságnak? ill kérdezem többieket is: Perrero,Badi, Szandi,stb,stb,stb,stb,stb vannak elméletek, tervek?
Mondhatnám csak elméletek és tervek vannak. :lol: Másképp fogalmazva a helyszínen és az időponton kívül mindent tudunk. Természetesen megteszek minden tőlem telhetőt az ügy érdekében,és remélem hogy nem maradok magamra. Ha a szavazást nézem akkor a szűk többség az ottalvós bulira szavazott,és ezzel kapcsolatban Andrisnak volt valami meggondolatlan kijelentése...Ha az "eredeti" helyszín mégsem jönne össze akkor viszont gyorsan körbe kell nézni szállás ügyben,utazást megszervezni stb. Ha mégis marad az egynapos találkozó akkor úgy kellene megoldani szerintem,hogy ne legyen olyan sok üresjárat a foci és az esti lazulás között. Ezért kérek mindenkit akinek van valami jó ötlete ne fogja vissza magát!
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.07.08. 18:18:50

Tim írta:
Kralo írta:
Nem semmi. :D

Naon szívesen mennék, ám lehet, hogy idén először kimarad ez nekem, sűrű a naptáram. :(
Nem lehetne valahogy beszorítani egy ibizai meg egy amszterdami fellépés közé? Különben is aláírt szerződés van a birtokomban,ha nem jössz a gatyádat is lepereljük rólad! :lol:
Tim koma!

Kralot meggyőzőm,h egyik fellépését szorítsa a magyar határok közé,így talán megoldja :D

viszont így 1-1,5 hónappal a tali előtt, érdeklődnék nálad,hogy része leszel e a szervezőbizottságnak? ill kérdezem többieket is: Perrero,Badi, Szandi,stb,stb,stb,stb,stb vannak elméletek, tervek?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.07.07. 22:51:45

Én a fővárosban leszek!
Ha elaltattok valahol, akkor Veletek tarthatok!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.07.04. 12:54:15

Kralo írta:
Nem semmi. :D

Naon szívesen mennék, ám lehet, hogy idén először kimarad ez nekem, sűrű a naptáram. :(
Nem lehetne valahogy beszorítani egy ibizai meg egy amszterdami fellépés közé? Különben is aláírt szerződés van a birtokomban,ha nem jössz a gatyádat is lepereljük rólad! :lol:
Kép
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2010.07.04. 12:14:24

Tim írta:Köszönöm az aktivitást,számítottam rá! Természetesen nem zárt körű,bár okulva az előző találkozóból valamiféle előzetes regisztráción gondolkozom..
Valami olyasmin hogy megadott határidőig lehet jelentkezni,aki pedig mégsem tud jönni az jelezze valahogy.Mivel a költségeket a létszámhoz kell igazítani.Hosszas tárgyalásokat folytattam egy DJ managerével és úgy néz ki
megszereztem nektek Kralót aki tiesto álnéven szokott fellépni esetleg még hamvai pizsi néven ismerhetitek.Nagyon rendes fickó de semmiképp ne álljatok le vele csocsózni,akkor sem ha ivott, kb.verhetetlen ebben a műfajban.Sajnos a celebekkel nem tudtam zöld ágra vergődni így be kell érjétek Kurdt komával(majd ragasztunk neki álszakállt hogy jobban hasonlítson Vágó úrra.Egyébként megdöbbentő a hasonlatosság).
Nem semmi. :D

Naon szívesen mennék, ám lehet, hogy idén először kimarad ez nekem, sűrű a naptáram. :(
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.07.02. 01:30:05

Mivel már beköszöntött a július és gőzerővel telik a nyár, ezért lassan be kéne indítani az ezévi tali előkészületeit!
Ehónapban dűlőre kéne jutnunk a tali jellegét és helyszínét tekintve, majd ezután ráfeküdni a konkrétumokra!
A mögöttünk hagyott hideg, zord június vihargyorsan telt el, így legyünk résen és fókuszáljunk az ügyre!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2010.06.02. 14:02:31

Tim írta:...
Derégvoltamitt! Na, bármi van, nekem szólhattok, időm mint a tenger, és terápia gyanánt bárminemű kreatív feladatot szívesen a hátamra kapok! Ha kell akkor majd írj vagy hívj vagy küldj füstjeleket Tim!
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.05.31. 19:24:15

Köszönöm az aktivitást,számítottam rá! Természetesen nem zárt körű,bár okulva az előző találkozóból valamiféle előzetes regisztráción gondolkozom..
Valami olyasmin hogy megadott határidőig lehet jelentkezni,aki pedig mégsem tud jönni az jelezze valahogy.Mivel a költségeket a létszámhoz kell igazítani.Hosszas tárgyalásokat folytattam egy DJ managerével és úgy néz ki
megszereztem nektek Kralót aki tiesto álnéven szokott fellépni esetleg még hamvai pizsi néven ismerhetitek.Nagyon rendes fickó de semmiképp ne álljatok le vele csocsózni,akkor sem ha ivott, kb.verhetetlen ebben a műfajban.Sajnos a celebekkel nem tudtam zöld ágra vergődni így be kell érjétek Kurdt komával(majd ragasztunk neki álszakállt hogy jobban hasonlítson Vágó úrra.Egyébként megdöbbentő a hasonlatosság).


Badi&Marci!
Úgy néz ki péntektől nekem is jó lenne a póker,a család elutazik. Jobb híján lehetne nálam is,ittalvás lehetséges korlátozott létszámban.Bár ez esetben szereznem kell egy asztalt meg pár széket(természetesen nem az alvás miatt).
Kép
Avatar
Jess
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010.05.11. 19:45:44
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.31. 16:02:53

Hűűűűhhhaaaa :) Ez baromi jól hangzik!!!!
Remélem hogy nem zártkörű:? . Ha nem az, akkor mindenképpen ott leszek!!!! 8)
Barcelona, jewel in the sun!
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2010.05.28. 13:29:07

grecki írta:Vehhe Gabibácsi, ez fainnak ígérkezik, már ha a felét is komolyan gondoltad... :lol: :lol:

viszont tényleg tolhatnánk egy pokert is valamikor, ahogy Slither is írta. Meg múltkor beszéltem Ivánnal is, aki már nem ... kíván :lol:, szóval Dani, Badi és a többiek. Valamikor jövő héten? Van egy csomó vasbuznyákom. El kéne verni höhöhö
csütörtöktől nekem jó
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.05.27. 13:29:35

Krojf írta:...ha pedig azúttal én is odapofátlankodok, akkor nem fogjuk rosszul érezni magunkat!
Csak tessék engem folyamatosan vegzálni, hogy tegyem fel a budapest buszra a mocskos valagamat!
Oksi????
2 darab talira nem mentem én marhabaromállat!!!
K.
Ezúttal nem úszod meg, mert elmegyek érted, ha nem leszel ott a busznál - ha már úgyis rámszóltál a postán, hogy " de ugye a következő találkozóra nem egyedül megyek?!"... Most én is ezt kérdezem tőled :D
Kép
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.27. 10:53:44

Hú ez nagyon jó mókának hangzik, szerintem én is ellátogatok, úgysem ismerek személyesen senkit sem a fórumról, éppen itt az ideje.

Van egy haverom, ezer éves fradista arc, monsta a beceneve. Tavaly a szigeten az első három napon megnyerte a sör - virsli versenyt, a negyedik napon a nevezésnél mondták neki, hogy beszállhat de nem díjazzák már. :D
Elhívhatom sztárvendégnek. :D
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2010.05.27. 08:04:34

Vehhe Gabibácsi, ez fainnak ígérkezik, már ha a felét is komolyan gondoltad... :lol: :lol:

viszont tényleg tolhatnánk egy pokert is valamikor, ahogy Slither is írta. Meg múltkor beszéltem Ivánnal is, aki már nem ... kíván :lol:, szóval Dani, Badi és a többiek. Valamikor jövő héten? Van egy csomó vasbuznyákom. El kéne verni höhöhö
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2010.05.27. 01:46:05

[quote="Tim"][/quote]

Ez tényleg nagyon jónak ígérkezik (nem mintha az előző nem lett volna jó), alig várom! :D

Meg persz most is szívesen segítek bármiben (ha már a kvíznél jutottam eszedbe, ahhoz is van pár ötletem).
Ha igényleg akkor küldj pü-t, meg talán még a számomat is tudod.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára kurdt 2010.05.30. 19:07:48-kor.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.05.27. 01:11:13

...ha pedig azúttal én is odapofátlankodok, akkor nem fogjuk rosszul érezni magunkat!
Csak tessék engem folyamatosan vegzálni, hogy tegyem fel a budapest buszra a mocskos valagamat!
Oksi????
2 darab talira nem mentem én marhabaromállat!!!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.27. 00:10:36

Alig várom :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.26. 23:57:31

ozsimiki írta:Jól hangzik Tim!

Elkezdek készülni a versenyre, július közepéig virslire gyúrok (nah ez is enyhén kétértelmű :lol: ) onnantól pedig sörre, így összetett mondatokat ne szegezzetek személyemnek a talin.

A többi program is hihetetlenül jónak ígérkezik, vhogy besettenkedek a zsűribe :lol:

Jó fixálást :wink:
Tim, ez tényleg nagyon jól hangzik, ha nem zárt körű (az előzőek alapján nem az. :) ), akkor ez idén kihagyhatatlannak ígérkezik!

Ozsi, te meg készülj egy komoly ellenfélre, már van mástól is egy sör-virsli kihívásom, úgyhogy gyakorlatom lesz emilyen versenyben. :D :P
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.05.26. 23:14:54

ha nem zárt körű, lehetséges, h én is csatlakoznék :D
Ozsi! ezt jólmegaszontad :lol: :lol: :lol:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.05.26. 23:06:06

Jól hangzik Tim!

Elkezdek készülni a versenyre, július közepéig virslire gyúrok (nah ez is enyhén kétértelmű :lol: ) onnantól pedig sörre, így összetett mondatokat ne szegezzetek személyemnek a talin.

A többi program is hihetetlenül jónak ígérkezik, vhogy besettenkedek a zsűribe :lol:

Jó fixálást :wink:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2010.05.26. 22:38:33

Tim írta:...
am is terveztem, h megkérdezem, részvételem elfogadott lenne-e, de mostmár tuti, h ott szeretnék lenni :lol:

és én hülye megcsak azt hittem, h iszunkamennyibelénkférmegViscaelBarca az egész (abban is benne lennék, szó se róla :lol: )
Kép
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.05.26. 22:03:00

Krojf írta:
Jess írta:Lesz valamikor Barca fanos összejövetel?? :roll:
Augusztus utolsó szombatjainak valamelyikén szoktunk összeröffenni.
Majd augusztusban meglódul a szervezés is, de addig még van időnk bőven.
K.
Így igaz,és az idei különösen nagyszabásúnak ígérkezik! Talán el sem hinnétek kikkel tárgyalok,egyeztetek emiatt.Nem szeretném az összes meglepetést elárulni,de azért néhányat megemlítek kedvcsinálónak.
Ami biztosan lesz:Az első hivatalos élő Eurobarca pókerverseny fantasztikus nyereményekkel,Korda Gyuri bácsi egyenlőre még nem reagált a megkeresésemre hogy vállalná-e a közvetítést.Sör-virsli verseny Ozsi tiszteletére aki nagy Piedone fan(virsli szponzort szereztem!),Kerekasztal beszélgetés az Eurobarca staffal remek lehetőségetek nyílik hogy megtudjátok ki is az a Z.Iván,ki az a rejtélyes Enrique,távlati tervek az oldallal kapcsolatban pld.helyesírás és iq teszthez lesz-e kötve a regisztráció? Különleges kvízműsor természetesen a Barcelona csapatához kapcsolódóan(itt még bizonytalan hogy Vágó úr jön vagy Sebestyén Balázs,ha ne adj' isten egyik sem akkor Kurdt komára bízzuk),a fórum legkidolgozottab férfi teste választás,bár ez inkább formalitás valószínűleg én nyerem grecki komával megosztva.Közvetlenül utána fürdőruhás szépségverseny természetesen csak lányoknak(bár valószínűleg Dani is benevez,nem tudtuk lebeszélni),késő este erotikus show műsor:Badi és az elmaradhatatlan rózsaszín bőrtangája(na jó csak mérsékelten erotikus,de hátha még nem látta valaki..),mivel ottalvós buli lesz a móka kedvéért a hálótársakat kisorsoljuk,éjjel pedig Ördi bá' settenkedik körbe egy kamerával hogy megörökítse a legjobb pillanatokat.Ezen kívül lesz még óriás kivetítős mágnestábla hogy mindenki bemutathassa az általa legjobbnak ítélt csapat összeállítást.És persze lesz foci is,meghívott vendégeink miihii koma és az ő fantasztikus lány csapata.
Dióhéjban ennyit,remélem sikerült kedvet csinálni.További részleteket majd akkor ha sikerült lefixálnom pár dolgot.
Kép
Válasz küldése