Eurobarca találkozók!

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.07.29. 20:10:28

Az Orczy parkban a pálya bérlés 9000/óra hétvégén,de tavaly ugye félórával korábban mentünk a megbeszélt időpontnál+4000 zsebbe a gondnok úrnak..
Tippmixnél 10000/óra a tarifa.Viszont a 6-os villamos nem jár így a Móricz tér megközelítése kissé körülményes,viszont jobb a pálya. Az Orczy pálya gyengébb,viszont a tónál van büfé ahol kapni csapolt sört. A tippmixnél csak alkalmanként van büfé,ezen kívül csak egy plusz bolt van mellette ahol nincs hideg sör,csak tőgymeleg. Ezeket tessék figyelembe venni a választásnál.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.29. 15:27:51

Nemhiszem, hogy pénteknél, max szombatnál tovább húzzuk az időpontos szavazást, úgyhogy aki még nem tette, kezdjen el szavazni. Még a jelentkező lista is beletelik pár napba, és alig több mint két hét van az első időpontig, és könnyen lehet h arra esik a választás..

Szintén mindenkinek szól, hogy kocsma és focipálya ajánlatokat is várunk még.

Egyelőre ha jól sejtem Andersen vs. Borpiac van, ahol előbb áll nyerésre, mivel több info érkezett róla, illetve az Orczy kerti pálya van, vs a Tippmix aréna.
Tim, mennyibe is került tavaly nekünk az Orczy?

szerk: ja, a szavazókat figyelmeztetném, hogy ne legyen felháborodás, ha a 14.ei győzelme esetén mégsem jön az össze, nagyon közeli az az időpont, és ha nem tudunk pályát ésvagy kocsmát foglalni már, akkor 21.re könnyen átcsúszhat.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2010.07.28. 20:59:44

nem lesz olcsó, de van az a pénz (almalé). csak szóljatok mikor, hol

amúgy még a héten el kéne dönteni, hogy mikor lesz a tali
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2270
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.28. 18:41:46

1. Andris (focizok , idén részeg leszek! , pesti kölök volnék)
2. kurdt (foci; kocsma; otthon alvás)
3. Jess (nem focizok (mert hogy nem tudok), megyek kocsmázni :P, és pesten lakom)
4. ElBartimaeus (focizok, iszok, otthon alszok)
Avatar
Jess
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010.05.11. 19:45:44
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.28. 16:38:07

1. Andris (focizok , idén részeg leszek! , pesti kölök volnék)
2. kurdt (foci; kocsma; otthon alvás)
3. Jess (nem focizok (mert hogy nem tudok), megyek kocsmázni :P, és pesten lakom)
Barcelona, jewel in the sun!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.28. 12:11:06

kurdt írta:1. Andris (focizok , idén részeg leszek! , pesti kölök volnék)
2. kurdt (foci; kocsma; otthon alvás)

Andris! A közös kajálást nem írtad! Lesz egyáltalán?
Azt nem is szoktuk, mert nincs szükség ilyen infora a szervezéshez, majd kitaláljuk hogy hova megyünk testületileg tápolni, és akkor aki jön jön aki nem nem. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2010.07.28. 11:52:25

1. Andris (focizok , idén részeg leszek! , pesti kölök volnék)
2. kurdt (foci; kocsma; otthon alvás)

Andris! A közös kajálást nem írtad! Lesz egyáltalán?
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.07.27. 23:58:20

igazából a Badis rész hibázik,mert a mégfelnemtalált nádszáltangát beszéltük meg.

nah de mint látjuk, Andris már tuti ott lesz a talin, ennek tudatában jelentkezzetek, vagy sem :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.27. 23:54:06

Időspórolás, és indokolatlan feszültségkeltés céljából megnyitnám a 2010es talinak szóló jelentkezési listát.
Ozsi mesterrel arra jutottunk, hogy aki ígyisúgyis jön akármikor lesz és akárhol, az már fel is iratkozhat, mert mért ne. Ha eszembe jut a mért ne, ami tegnap még megvolt :D , akkor törlöm az egész vackot.

Tehát a minta (a piros rész a kitöltendő):

Kell a sorszámod után a neved, amit a fórumon használsz, az azonosítód tehát. A zárójelbe pedig három adatot:
1: focizol velünk esőbenhóban vagy 546 fokban, illetve nem, és akkor beszélgetsz másokkal a pályaszélen, szurkolsz (ordenáré rigmusokat kiáltasz be a pályára, vuvuzela használata nem megengedett).

2: kocsmázol velünk valamikor délutántól legalább néhány órácskát, így ennek megfelelően foglalunk helyet számodra is. Ha nem, akkor szomorúak leszünk. Ne feledd h valszeg közös barca meccs nézés is lesz este 10től várhatóan.

3: vannak segítőkész budapesti fórumerek, akik szivesen kisegítenek egy matraccal vagy valami ágyfélével az ő szerény hajlékukon szombat(vasárnapra virradó) éjszaka, így kényelmesebb csak reggel hazautaznod. Jelezd ha nem megoldott rokonnál v vhol a szállásod talira, és majd itt jelentkeznek azok, akiknél akad hely.

Nagyon fontos, hogy csak az jelentkezzen, aki ha törik, ha szakad itt lesz a fórumtalin, bármely időpontban, bárhol Budapest közigazgatási határain belül. Aki felírná magát, és véletlen beosztják a haverok póker estre aznapra, annál Badi fog csöngetni egyszál rózsaszín csipketangában, és higgyétek el nekem, nem teszitek zsebre, amit csinál majd.

0. Julianus barát34 ( focizok/nemfocizok, kocsmázok/nemkocsmázok, szálláskellene/bp-i vagyok,megoldom )

1. Andris (focizok , idén részeg leszek! , pesti kölök volnék)

Értelemszerűen a listát másolod, és a következő sorszám után jössz te.

2. Töhötöm'98 (..)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2010.07.28. 01:05:06-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2010.07.27. 20:52:48

Szandi írta: Amúgy meg nem durvák itt a szúnyogok. Van egy jó nagy erdő, ahol van focipálya is, lehet szalonnát sütni meg ilyesmi.
Akkor valszeg pont ott voltam! Azért mi csúnyán szevedtünk pedig volt ott nemegy helyi is...

Amúgymeg ha ha 3 időpontból 2őn is van Barça-meccs, akkor abból a kettőből kéne valamelyik (talán inkább a 21-e, az időpont is megfelelőbb + kupaátadás :twisted: )...tavaly pont Real-meccs volt, azt nem ártana ellensúlyozni 8)

Szavazok is 21-ére!
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.27. 20:13:12

Ami bizonyos, az az, hogy Augusztus 14.én este 10kor Sevilla - Barcelona Spanyol szuperkupa odavágó. :)
Elég durván jó közös meccsnézős tali lenne. Bár sajnos még nem tudom h melyik is az igazán jó időpont nekem, így lehet magam ellen kampányolok.

szerk:
Mondok jobbat: a 21.e is szuperkupa, visszavágó a Camp Nouból! :)

Azért kellemes, h a két legvalószínűbb időpontban későeste Barca tétmecccs is lesz.
Asszem így eldőlt h csak olyan hely jön szóba ahol garantáltan be tud ülni a teljes társaság egy jó plazma tv elé, így legalább könnyebb lesz kocsmák közt válogatni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.07.27. 19:54:04

Lőrinc..Lőrinc,oda el lehet jutni bkv járattal? :lol:
grecki írta: Egyébként én speciel egy "nomád" buliban is lazán benne lennék, ha az időjárás engedi természetesen. Keresni vhol egy legális tűzrakóhelyet (bográcsolni, nem indián táncot járni),
Én eleve ilyesmire készültem,ha nem is egy teljesen nomád verzióra. Tényleg össze kéne hozni egy elutazós bulit.Balaton is jó lett volna,meg Erdély is. És mivel legalább két szakács jelentkezett,nem nekem kéne etetni titeket. Viszont magam elé képzeltem Marcit amint indián táncot jár félmeztelenül a tűz körül..hejj :lol:

Ördi 'bá! Örülök hogy élsz és virulsz! Viszont a borra amit félretettem neked keresztet vethetsz.Gyenge voltam,bevallom! Talin bepótoljuk!
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.27. 12:11:21

Szandi írta:
Ordog írta:....
Jut eszembe, nem volt valami fogadás Őrdőőőg? Hogy Game jön neked káposztával? :D Mert nekem valami ilyesmi rémlik... csak ne legyen elsunnnyogva.

Nomád bulit adom.
Andris írta: Hát, Lőrincen lakok. Very Happy Bár még a belső felén, a kerület szélén kb. Szandiék felé már inkább vannak csirkeólok a szomszédokban. Razz
Valamit ki kell találnom mert nagyon vicces lettél mostanában Elemke [-X

Amúgy meg nem durvák itt a szúnyogok. Van egy jó nagy erdő, ahol van focipálya is, lehet szalonnát sütni meg ilyesmi.
Biztos h van káposzta adósság.

Máskülönben alig várom hogy kitalálj valamit má' :D
De tényleg, ott már eléggé vidéki a hangulat, a béke tértől meg aztán már durván falun vagyunk.

Továbbra is:
Ó, és a legfontosabb: Ha szavazol egy időpontra, és nem jössz el nyomós indok nélkül, nagyon csúnyán fogunk nézni, mert lehet hogy így mások találkozóját toltad el. Felmentésként használható orvosi igazolás mellékelt kórtörténettel, halotti bizonyítvány, valamint ordenáré party fotók Csongorról. Természetesen lefizethető is vagyok.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2010.07.27. 10:37:01

Ordog írta:....
Jut eszembe, nem volt valami fogadás Őrdőőőg? Hogy Game jön neked káposztával? :D Mert nekem valami ilyesmi rémlik... csak ne legyen elsunnnyogva.

Nomád bulit adom.
Andris írta: Hát, Lőrincen lakok. Very Happy Bár még a belső felén, a kerület szélén kb. Szandiék felé már inkább vannak csirkeólok a szomszédokban. Razz
Valamit ki kell találnom mert nagyon vicces lettél mostanában Elemke [-X

Amúgy meg nem durvák itt a szúnyogok. Van egy jó nagy erdő, ahol van focipálya is, lehet szalonnát sütni meg ilyesmi.
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.27. 09:36:59

kurdt írta:
Andris írta:Marci féle nomádolós bugit én is adnám, a legjobb hangulatú biztosan az lenne, de az gondot jelent azért, hogy vagy 38 fokban ülünk majd sokáig, vagy esőben végig. legalábbis Június-Július tapasztalatok alapján. Bár a gond főleg az, hogy ezt nem tudjuk előre.
Hát meg a szúnyogok!
Én most nemrég voltam ott tőletek nemmessze (illetve nekem az annyira külváros h lőrinc nemtudom mennyire van már tőled) bográcsozni: még csak nem is este volt és be is fújtam magam riasztóval, de összvissz 57 csípésem volt kb 4 óra alatt...

amúgymeg szerintem úgyis beülés lesz a vége, azzal lőhetünk valszeg a legkevésbbé mellé

SZERK.: nem vágom hogy ez hogy működik, de ki lehetne egészítene a szavazást valami olyannal h 'mindhárom időpont megfelel'
Hát, Lőrincen lakok. :D Bár még a belső felén, a kerület szélén kb. Szandiék felé már inkább vannak csirkeólok a szomszédokban. :P
De amúgy mindenhol ennyi a szúnyog. Pl ha kitalálnánk h a népligetben mókázzunk foci után, és akkor 1 km-en belül mozgunk végig, akkor esélyes h meghalnánk. Bár azért elég vacak szúnyogriasztód lehet. :D Monnyuk a legtöbb nem ér semmit, jót kell találni, nekem van két éve. :)

A szavazást illetően kétlem h népszerű választás volna a mind3 oké, aki mégis így érzi az szerintem ki tudja balanszolni az igazság érzetét azzal, hogy nem szavaz időpontra, mert hát nem kötelező. :) Akkor nem dönt semmiről, később még szavazhat ha közbejön vmi, a létszámot meg úgyis majd a jelentkezési listával adjuk meg.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2010.07.27. 02:48:36

Andris írta:Marci féle nomádolós bugit én is adnám, a legjobb hangulatú biztosan az lenne, de az gondot jelent azért, hogy vagy 38 fokban ülünk majd sokáig, vagy esőben végig. legalábbis Június-Július tapasztalatok alapján. Bár a gond főleg az, hogy ezt nem tudjuk előre.
Hát meg a szúnyogok!
Én most nemrég voltam ott tőletek nemmessze (illetve nekem az annyira külváros h lőrinc nemtudom mennyire van már tőled) bográcsozni: még csak nem is este volt és be is fújtam magam riasztóval, de összvissz 57 csípésem volt kb 4 óra alatt...

amúgymeg szerintem úgyis beülés lesz a vége, azzal lőhetünk valszeg a legkevésbbé mellé

SZERK.: nem vágom hogy ez hogy működik, de ki lehetne egészítene a szavazást valami olyannal h 'mindhárom időpont megfelel'
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2270
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.27. 02:46:58

Azért remélem olyan helyre megyünk, ahol nyugodtan tudok majd kecskét áldozni, mert az az este legfontosabb része. :D

Amúgy nekem csak a 28-a rossz, a többi tökéletes.

S.Agüero! Ne legyenek már ekkora répazabálók a szüleid. :) Simán itt a helyed, főleg a póker asztal mellett. ;) Mutasd meg nekik ezeket a hsz-eket, ha nem hiszik, hogy jól éreznéd itt magad.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.27. 00:51:38

Nos, S.Agüero, ez sajna elég lepattintós duma, de van így ez a szülőkkel. Még rágd a fülüket, mond nekik nyugodtan, hogy veled egykorúak, vagy nagyon közel egykorúak is lesznek, korábbi találkozókon voltak már nálad fiatalabbak is. És ők azóta is jönnek minden évben, annyira jól érezték magukat. A foci úgy történik, ahogy Miki mondta, bár igazság szerint többnyire van 1 csapat a háromból, akiknek alacsonyabb az átlag életkora, őket tavalyhoz képest szintúgy én tervezem felkarolni, bár nekem is odébb a nyugdíj, a 20 évemmel. Meglátjuk majd hogy alakul.
Egy a lényeg, ha gólokban nem is feltétlen, de játékmennyiségben (direkt nem játékidőt írok) mindenki közel ugyanannyihoz jut, és hatszor el lehet fáradni ráadásul, asszem 3 órát szoktunk foglalni ? Jelentkező létszámtól függ majd ez is, lehet a végére csak 2 óra lesz.

sjd, a Puskás stadiont illetően a városligetre gondolsz szerintem, nem a népligetre. Egyébként a bérleti díjjal nem volt probléma, mikor legutóbb ott tartottuk a találkozó focit, de a világítással közel sem voltunk elégedettek.

szerk: Marci féle nomádolós bugit én is adnám, a legjobb hangulatú biztosan az lenne, de az gondot jelent azért, hogy vagy 38 fokban ülünk majd sokáig, vagy esőben végig. legalábbis Június-Július tapasztalatok alapján. Bár a gond főleg az, hogy ezt nem tudjuk előre.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2010.07.27. 00:48:09

A középső időpont tuti nem jó nekem, a másik kettő jó lehet. Úh addig nem is nyomok semmire.

Olyan helyet úgyse találunk, ahol olcsó a pia, de nincs nagy füst, meg van biliárd, meg van kerthelyiség, etc. Részemről én már a foci alatt beitalozok, szóval onnan nekem mind1, csak a villamoson ne legyenek kötekedő szekusok... :lol:

szerk:
Egyébként én speciel egy "nomád" buliban is lazán benne lennék, ha az időjárás engedi természetesen. Keresni vhol egy legális tűzrakóhelyet (bográcsolni, nem indián táncot járni), venni piát, meg egy rakat jeget, azt csókolom. Hangulatosabb is, meg gazdaságosabb is, ha engem kérdeztek. Töményet ugyebár én olcsón tudok vásárolni, köszönhetően a drága munkaadómnak.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára grecki 2010.07.27. 00:54:46-kor.
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2010.07.27. 00:35:01

Szandi írta:
House írta: Ha az Andersen alatt a Blahától nem messze levőre gondoltok, akkor azt nem ajánlom. Pl: az 1 méteres sörben több a víz mint a sör. :) Ráadásul a hely is kicsi.
1490 egy méter sör, ami 10 korsó. Mit gondoltál? btw nem találkoztam annyira vizes sörrel ott, én legalábbis. De mondj jobb helyet, hogy szerinted hova kéne menni :)
Milyen korsóóó???:) Félrevezeted itt a tömeget. Az 2,5 deci, de max 3. Dehogy korsóóóóó, ááááá... De amúgy jó hely az Anderssen, főleg az olyan igénytelen bandának mint mi vagyunk:DD

Én ott néztem a legutóbbi El Classicót, és naonbaba hely aztkell mondjam.
Amúgy legyen valami gyerekek, nekem csak 1 a lényeg, hogy ne vasárnap legyen.:P Az aug. csak a buliról fog szólni, leszámítva a vasárnapokat amikor dolgozom:D
Ördi voltam, Badi és Drigo ti meg hozzátok a JUSSOTOKAT;) Pernahajderek... Szeva Tim!;)
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2010.07.27. 00:13:19

Nekem a 14.ei időpont lenne talán a legmegfelelőbb, utána egy héttel tuti nem jó.

Mivel én még nem voltam ilyen talin, ezért jó lenne ha valakivel legalább együtt mennék, ezért barca99 jelentkezz már msnen :lol:

De amúgy benne vagyok mindenben, egyedül a szállást kell valahogy megoldanom, fociban meg számíthattok rám a kapuban :wink:
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.07.27. 00:10:59

S.Agüero írta:
sjd írta: Valahogy úgy nem ezt vártam, hanem valami biztatást, de kösz. :lol: :P
A második mondat nem az?
De, így már teljesen más! :lol:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.07.27. 00:09:34

S.Agüero írta:
sjd írta: S.Agüero: aki a focinál semmit se játszik, az az edző (érezd magad megtisztelve)
Ja és kitartás, 16 éves korodtól nem korlátozhatnak szabad mozgásodban
Valahogy úgy nem ezt vártam, hanem valami biztatást, de kösz. :lol: :P
A második mondat nem az?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.07.27. 00:07:04

sjd írta: S.Agüero: aki a focinál semmit se játszik, az az edző (érezd magad megtisztelve)
Ja és kitartás, 16 éves korodtól nem korlátozhatnak szabad mozgásodban
Valahogy úgy nem ezt vártam, hanem valami biztatást, de kösz. :lol: :P
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.07.27. 00:06:38

S.Agüero írta:na, valószínűleg nem engednek már el.
ezért:
nem engednek mert hülyeségnek tartja a két tesóm apa meg anya is:S
nem vagyok én odavaló
meg kicsi vagyok
meg stb...
tesóm:
kicsi vagy még focizásnál meg úgyis csere leszel aztán max beállítanak két perce h örüljél
"a kocsmázás meg nem neked való"
mondom úgyis billiárdozunk dartsozunk beszélgetünk pókerezünk meg stb..
meg h: mit csinálsz te 20 évesek mellett fociban simán ellölknek...


:roll: :evil: :?
fociban több csapat szokott lenni (létszámtól függ,h mennyi),és mind ugyanannyi meccset játszik, így mindenki aki focizni szeretne megkapja a
lehetőséget. általában ráadásul úgy oszlik el,hogy mindenhol legyenek kisebbek,nagyobbak.

többi szöveg is elég sablon szerű, persze érthető a szülők reakciója,viszont erre megoldás ha faterod is jön, de ezt ugye Neked,nektek kell otthon lerendezni, mi csak annyit tudunk mondani a szüleid megnyugtatására,hogy eddig is voltak korodbeliek és max egy végtaggal kevesebbel mentek csak haza, szal nem vészes. (nehogy komolyan vegye bárki is :D )
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése