Eurobarca találkozók!

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Scorpion
Capitá del Barça
Hozzászólások: 569
Csatlakozott: 2006.07.10. 01:42:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.15. 21:57:37

Holnap telefonálok és érdeklődök. Szinte biztos, hogy lesz szabad pálya.

Ha gondoljátok, akkor én elébe megyek azoknak, akik busszal jönnek és mutatom az utat a megállótól a pálya felé. Természetesen csak akkor, ha van rá igény.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.15. 20:41:52

Badi írta:
Andris írta:Nemtudom 5000ért milyen lehet a minősége a pályának és az öltözőnek, ez kb 30% annak, amennyibe átlag kerül egy műfüves ma.
Meg messze is van.
mondjuk 16000res pályáról se hallottam még

az öltöző rendben van, a pálya kicsit száraz, de nem rosszabb sokkal, mint a többi
mondjuk nekem tök mind1 hova mentek,csak egy ötlet volt
A legtöbb 12-14 körül mozog.

A fő gond az hogy még a tf-nél is jóval messzebb van, és nem ismerjük, mint a másik két opciót. De köszi az ötletet.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2010.08.15. 20:20:47

Andris írta:Nemtudom 5000ért milyen lehet a minősége a pályának és az öltözőnek, ez kb 30% annak, amennyibe átlag kerül egy műfüves ma.
Meg messze is van.
mondjuk 16000res pályáról se hallottam még

az öltöző rendben van, a pálya kicsit száraz, de nem rosszabb sokkal, mint a többi
mondjuk nekem tök mind1 hova mentek,csak egy ötlet volt
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.15. 19:24:25

Ezesetben én nem vagyok tisztában a dolgokkal, én csak három lépésből jutottam volna ki. :)

Így nem kerül többe a társaságnak igazából, vagy maximum 1 jeggyel, ha valaki sehol se akar kockáztatni. Úgyhogy felesleges szavazgatni, Viktor, próbáld meg holnap a TF pályát akkor! 2-4ig szerintem.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Scorpion
Capitá del Barça
Hozzászólások: 569
Csatlakozott: 2006.07.10. 01:42:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.15. 17:40:07

Én TF pályára szavazok.

Ott lehet melegíteni a mellette levő pályán és minden közel van egymáshoz.
Krojf ott is van futópálya.
Arról nem is beszélve hogy tavaly emlékeim szerint jól kirúgtuk az utcára a labdát. Az pedig elég forgalmas. Itt egy csendes kis utcára lehet max. kirúgni. Az is művészet kategória.

Korábban írtam. Kék metróval Ferenciekig és onnan 8,112,118-as busz bármelyike jó. A focipályától kb. 5 percre tesz le és onnantól lényegében csak egyszer kell utazni az estében.

Szóval semmivel sem kerül többe, mint az Orczy. Csak jobb!
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.08.15. 16:11:44

Orczy!!!
Emlékeim szerint még futópálya is van!!!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.15. 15:49:57

Viktor, pár perc séta népligettől az orczy, és még pár perc a népligettől a lurdy. Mivel 3-400 forint már egy jegy, ezeket a távokat biztosan gyalog tennénk meg, nem túl komolyak.

Akkor írjatok véleményeket bátran, mindenki:
népliget, ~1 km séta orczy, ahogy tavaly. kajálni akkor onnan vissza népligetig. és onnan aki nem akar kockáztatni annak még 1 km kb a lurdy, vagy 1es villamos, amin szerintem nemnagyon szokott ellenőr járni, szombaton végképp. és akkor metróval 1 jegy körút, 1jegy 4es6os villamos oster küszöbén tesz le kb.

illetve van a momparkhoz mehetünk, elvileg metró-aztán móriczig 4es6os, aztán meg 56os?? villamos. (első kettőn kell a jegy, mert jár ellenőr, 56oson nemtom, talán nem) ott a TF pályánál már közel a mompark, kb 3-400 méter. és onnan meg villamossal moszkva, moszkváról egy jó km az oster gyalog.

Hasonló tehát mindkettő, egyiknél többet gyalog, másiknál többet és vmivel drágábban bkv.

Nemtudom 5000ért milyen lehet a minősége a pályának és az öltözőnek, ez kb 30% annak, amennyibe átlag kerül egy műfüves ma.
Meg messze is van.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Scorpion
Capitá del Barça
Hozzászólások: 569
Csatlakozott: 2006.07.10. 01:42:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.15. 14:36:37

A pályán valóban lehet, hogy csak 111 Ft-ot spórolsz, mert összesen 2.000Ft a különbség a két óra alatt, DE

- A sport után 5 perccel már tudsz kajálni úgy, hogy nem kell utaznod
- Az Oster pedig végképp nincs messze. (Ha már a Moszkváig eljutsz már gyalog sincs messze)

Ha végignézed, akkor a Népligetből elmetrózol az Orczyba.
Utána a Lurdyba mész kajálni. Oda is utazol. Aztán meg onnan az Oster elég körülményesen, de biztosan több átszállással közelíthető meg. Szóval szerintem a TF jobb választás.

Arról már ne is beszéljünk, hogy a foci után már együtt szokott maradni a csapat. Tehát elég nagy tömeget alkotunk. Ha így szállunk meg vmi tömegközlekedési eszközt, akkor lehet, hogy fel sem fér a banda egy körben. Esetleg szétszakadunk.

Addig ha TF-nél áll össze a társaság, akkor ott már nem nagyon kell utazgatni, hisz a közelben van minden.

A gazdagréti gondolat sem rossz, mert ott is van egy bevásárlóközpont, ahol lehet kajálni. A 139-es busz, meg hétvégén tudtommal a Moszkváig bevisz!

Holnap felhívom a MOM pályát és megérdeklődöm, hogy van-e szabad hely, meg pontosan mibe fájna. Amint van eredmény beírom a fórumba.
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2010.08.15. 12:20:11

gazdagréten a csikihegyek utcai suli pályája 5000 ft/óra (műfű term.)
azért az már lényeges különbség, még ha kijjebb is van a pálya
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.08.15. 12:06:30

Andris írta:
Scorpion írta:Ha a szervező brigád rábólint, akkor én beszélek a TF-fel és megérdeklődöm a dolgot. Ha nem, akkor marad minden úgy, ahogy eddig volt. Én csak felvetettem egy gondolatot.

Egyébként annyira nem vészes a távolság sem, mert kb. egy átszállással meg lehet úszni az egész utat.

Népligetből kék metró Ferenciekig, majd ott van az egyetlen átszállás a 8, 112, 178 busz bármelyikére, amivel meg lehet közelíteni a TF pályát. Azaz 3-5 perc sétára van a megállótól a bejárat.

Az esti ivászatra egyébként van már tervbe véve helyszín? Pl. tavalyi hely nem volt rossz. Nem tudom mi volt a neve, de a zsiráfos sör megnyerő volt:)
Én rábólintok részemről pl, csak akkor ne nekem kelljen, egypár dolgot még párhuzamosan szervezgetek. Olcsóbb, úgyhogy nyilván jobb a társaságnak. :P Pálya meg azért oké volt végülis legutóbb.

Osterbe megyünk idén is úgynéz ki. :) Csongor már foglalta nekünk fél9re, csak még felkell hívnom őket h előbbre kéne, mert 20.30kor már kezdődik a szuperkupa.
A pálya dologhoz annyit,h érdemes 110 ft/fő-ért ennyit bumlizni?
Ha jól emlékszem 18 focista van és az Orczy 18 rugó két órára,ugye?Ez 1000/kopf.
Ugyanez a TF-nél 16.000 = 889/fő.

Szal ott lesz harminc emberke,akikkel jönni-menni-átszállogatni 110-ftért?Hááát,nemtom.Mondom ezt úgy,h én nem focizom,így nem az én zsebemre megy a játék.Illetve mégis:a tömegközlekedést is meg kell fizetni...(Sőt,ha a vidéki focistákra nézve még mínuszos is a buli ezzel.Spórol 110 HUF-ot a pályán,de kiad egy kicsit többet útiköltségként...)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.15. 04:57:43

Scorpion írta:Ha a szervező brigád rábólint, akkor én beszélek a TF-fel és megérdeklődöm a dolgot. Ha nem, akkor marad minden úgy, ahogy eddig volt. Én csak felvetettem egy gondolatot.

Egyébként annyira nem vészes a távolság sem, mert kb. egy átszállással meg lehet úszni az egész utat.

Népligetből kék metró Ferenciekig, majd ott van az egyetlen átszállás a 8, 112, 178 busz bármelyikére, amivel meg lehet közelíteni a TF pályát. Azaz 3-5 perc sétára van a megállótól a bejárat.

Az esti ivászatra egyébként van már tervbe véve helyszín? Pl. tavalyi hely nem volt rossz. Nem tudom mi volt a neve, de a zsiráfos sör megnyerő volt:)
Én rábólintok részemről pl, csak akkor ne nekem kelljen, egypár dolgot még párhuzamosan szervezgetek. Olcsóbb, úgyhogy nyilván jobb a társaságnak. :P Pálya meg azért oké volt végülis legutóbb.

Osterbe megyünk idén is úgynéz ki. :) Csongor már foglalta nekünk fél9re, csak még felkell hívnom őket h előbbre kéne, mert 20.30kor már kezdődik a szuperkupa.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Scorpion
Capitá del Barça
Hozzászólások: 569
Csatlakozott: 2006.07.10. 01:42:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.15. 03:44:08

Ha a szervező brigád rábólint, akkor én beszélek a TF-fel és megérdeklődöm a dolgot. Ha nem, akkor marad minden úgy, ahogy eddig volt. Én csak felvetettem egy gondolatot.

Egyébként annyira nem vészes a távolság sem, mert kb. egy átszállással meg lehet úszni az egész utat.

Népligetből kék metró Ferenciekig, majd ott van az egyetlen átszállás a 8, 112, 178 busz bármelyikére, amivel meg lehet közelíteni a TF pályát. Azaz 3-5 perc sétára van a megállótól a bejárat.

Az esti ivászatra egyébként van már tervbe véve helyszín? Pl. tavalyi hely nem volt rossz. Nem tudom mi volt a neve, de a zsiráfos sör megnyerő volt:)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.14. 17:15:43

Mostmár ne voksolgassatok, ha valaki aztmondja h lefoglalta a TF pályát fél2-fél4ig, akkor visszamondom az Orczyt, de én már eztis aztis nem fogom felhívni. Pláne hogy a találkozóhelytől azért irtó messze van. De tényleg a kaja pl nagyon praktikusan közel van.

Utazni meg népligettől az osterig kell összvisz, ha Orczyban focizunk, aztán Lurdyházban kajálunk. Ott is a szokásos pláza étterem választék van, ahogy nézem.

Csongor, hány smst küldjek a 1799re, hogy szard le végre a találkozó minimálköltségeit?

Viktornak viszont örülök. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Scorpion
Capitá del Barça
Hozzászólások: 569
Csatlakozott: 2006.07.10. 01:42:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.14. 15:08:52

Sziasztok!

TF pályát megérdeklődtétek? Mert tudtommal olcsóbb, mint az Orczy kert.
http://bajnoksagok.hu/modules.php?name= ... le=pitches
8.000Ft óránként. Ráadásul nem veszik szigorúan az egészet! Sőt a mellette levő pályán sutyiban lehet melegíteni is. Szóval ha lehet módosítani én mindenképp erre tenném a voksomat.

Innen pedig nincs messze az a hely, ahol tavaly voltunk inni az estében. Ráadásul ott van a Mom center is, ami kb. 1 perc gyalog a pályától és ott lehet kajálni is. Elég sokféle étterem ill. igény szerint meki is van.

Összességében szerintem kevesebb utazással és olcsóbban ki lehet hozni az egészet.

Valószínűleg egyébként én is leszek focira is, meg utána levő röffenésre is. Jövő hét elejére fixálódik az egész.

Üdv.
Viktor
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2010.08.14. 13:16:36

kevesebb 90-es számokat kell hívogatni :lol:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.13. 16:43:46

Megjegyzem, jelenleg 14en vagyunk a focira, plusz Dani ugye, esetleg Ozsi jönne, Rumi beesik talán focira. A 18 lenne a nagyon praktikus, mert az fejenként egy ezres, és 3x6fős csapat.

Tomsa jelentkezését még mindig várjuk pölö, valamint a Debreceni különítményről nemtudunk még semmit.
Újak is jöhetnének 1-2en még igazán.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.13. 16:19:58

Na, utóbbi két napban körbenéztem kicsit pályaügyben, nemnagyon találtam jó megoldást, és más se rukkolt elő, úgyhogy gondoltam így 1 héttel előtte már lefoglalom az Orczyt magunknak.
A Tippmix volt még a legolcsóbb 10.000ért, de az még messze is van.
Úgyhogy 9000 FT /óráért miénk 2 órára (18.000) az Orczy pálya, fél 2 - fél 4ig. Előttünk utánunk senki, úgyhogy ha kell még hétfőn módosíthatom kicsit ezt elvileg, de szvsz jó lesz így, tavaly is fél2es kezdés volt asszem.

Azt kéne kitalálni a továbbiakban, hogy hová megyünk közösen kajálni, illetve hogy a kocsmával mi lesz.
Kajánál nyilván a plázák vannak előnyben. Lurdy elég közel van, adná magát ismét, de nemtom h mi van ott és mi nem, iszonyat rég jártam arra. Talán meglesem majd, de lökjétek az ötleteket.

Osterről valaki nem akarna érdeklődni? Hogy időpont oké-e, és h azon a dobogós részen elférünk-e a nagy plazmát befoglalva?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.12. 15:29:58

Atlantis, oké, de nem tudjuk garantálni így még azt se, hogy széked lesz egyáltalán a meccsnézés alatt. :P létszámra foglalunk ugyanis helyet, és a +/- 1-2 ember nélküled is lehet akár. De biztos tudunk majd helyet szorítani, viszont ha kiderül biztosra hogy jössz, minél előbb próbáld meg jelezni.

Rumi, szuper az is ha csak a foci jön össze, a létszámmal nemkell számolgatni, mert úgyis helyszínen lesz csak végleges, gyere mindenképp ha tudsz. :) Nemtom hogy vagy a hazautazással, de 20.30kor kezdődik a Sevilla-Barca, akkor az tart fél11ig legkésőbb, nemtom mikor volt utoljára h közös meccsnézés összejött. szerk: tévedtem, mert Barca Sevilla, és visszavágó, szóval eltarthat tovább is hosszabbítással. :oops:


Mindkettőtöknek, illetve halaszthatatlan információszerzés céljából bárkinek:
+36 30 429 06 23 ( Andris)
+36 90 345 67 89 ( Csongor)


Gyerünk jelentkezni mindenki, aki még nem tette meg!!!


1. Andris (focizok , kocsma , pesti kölök volnék)
2. kurdt (foci; kocsma; otthon alvás
3. ElBartimaeus (focizok, iszok, otthon alszok)
4. Chris0527 (focizok, iszunk, kéne szállás)
5. Kiki(Chris) barátnője
6. Kovi (focizok, iszok ja, megoldva a szállás)
7. Szandi (foci, pia, pesti)
8. Margarin (focizom,iszom,elméletileg otthon alszom+Csongor 1 Bier)
9.Krojf (nemfoci, kocsma, szállás pipa)
10. El fanático ( nem focizok - viszont kocsmázok és ha )
11. Ordog (nem focizom, iszom, pösti vagyok)
12. ziipp (foci,iszom, Pesti vagyok)
13. Xanthor (focizom, iszom, pesti vagyok)
14. B. Tamás (focizom, iszom, nempesti vagyok, de elvileg a Mesternél lesz szállásom)
15. VV19 (focizok, kocsmázok, kéne szállás)
16. Ozsi (focISZok /foci része teljesen képlékeny még/, kocsma, szállás még nincs, Ordi ha jössz? ha nem,akkor pedig ajánlatokat várnék
17.Csababarca (foci,viszont max 6-7ig tudok maradni,úgyhogy szállás nem kell.)
18. miihii (nemfoci,inni már inkább,szállás bizonytalan)
19. Slither (pia + pesti)
20. Perrero (nem focizok, nem iszom, 8kor megyek haza aludni és rohadt vicces vagyok)
21... lehet h asszony is
22. bowlinggolyo(foci,kocsma,szállást igényelnék ha lehetne)
23. Z.Iván (foci, kocsma, BPi)


Oh, és a Budapesten utazgatásról annyit: 2-3 jeggyel azért számoljatok. népligetnél találkozunk, onnan orczyba csak átsétálunk, de pályától kajálni kénytelenek leszünk bkv-val valszeg, bár még nemtudjuk hogy hova, és aztán kocsmába is tuti kell azért egy jegy legalább.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2010.08.11. 23:59:45

Úgy néz ki, h csak 22én vasárnap reggel utazom el, ez esetben a focira mennék, de az esti program sajnos így is kimarad.
De semmi biztosat nem tudok mondani még (úgyhogy a listába nem is írom fel magam), ráadásul holnap reggeltől 20-a estig nem leszek (valszeg) netközelben, tehát már be sem tudom írni. Végülis +- 1 fő talán nem olyan érdekes a focinál, ugyanakkor mégis, mert jelen állás szerint úgy páratlanul lennénk. Mondjuk az ideális nyilván a 18 lenne (3*6), akkor meg jól is jövök :P
Bocs a bizonytalanságért, de most ez van. 20-án este azért bevésem majd ide, mi a helyzet velem.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 891
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.11. 23:19:51

Én egy hatalmas kérdőjellel jelzem a jelenlétem... ha a nyaralásom elmarad tuti mennék meccset nézni(előtte foci nem túl esélyes), szállás megoldva... igazából csak azért írok, hogy ha eggyel több ember lenne, mint kellene, akkor az én leszek :D
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.08.11. 23:01:03

Nagyon szépen köszi a felajánlást,Andris!Én mostmár biztos,h élnék vele,amennyiben úgy alakul.Az alternatívám nem lesz fogadóképes,úgyhogy az a bizonytalan az átment reménytelenbe :? :)
Bár támogatom az elképzelést,h első buszig tankolunk,így áthidalva a köztes időt. 8)

Nekem is az jött le elsőre,amit Ozsi írt alább :lol:
Azt tudtam,h jó spanok,de gondoltam azért az édeshármas elég merész lenne. :P

Cimbi!
Mitől elrettentő a melletted alvás?Több dologra is gondolnék,de egyik rosszabb,mint a másik :oops: :P

gondolom arra gondolt,h a nagy méreteim miatt nem igen férnénk el..ill remélem erre célzott! :D Ozsi
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.08.11. 20:57:15

El fanáticoval egyetértek, húzzuk minél tovább a bulit!

Viszont köszi Andris, és neked köszönhetően megtudtuk azt is,hogy Kiki és barátnője szívesen aludna velem együtt :lol: (így is lehet értelmezni na,olvasd el még1x :D)

sok jó ember kis helyen is elfér, mondhatnám ha jó ember és kis db lennék,de necces :D (term csak a 2.megjegyzés :twisted: ) de nem kell aggódni,megoldjuk, főleg ha oda se megyünk,mert buszig iszunk :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.08.11. 20:09:13

Köszönöm Andris! :) Máris több dolgot is megválaszoltál, amiről kérdezni szerettem volna...

Nos, én amondó vagyok - mint vidéki illetőségű - hogy mivel ilyen nagyszabású fórumtali évenként egyszer van, így használjuk ki a rendelkezésre álló időt alaposan, hogy élvezzük egymás társaságát -
vagyis: jó lenne, ha minél tovább tartana a banzáj, mivel aludni mindenki tud otthon is... Legalábbis a magam részéről örülnék, ha nem kellene senkinél sem kellemetlenkedni...

Másik dolog, amiről még kérdezni akartam:

Elég sok a pesti lakos, de vagyuk páran vidékiek is és - szerintem - úgy kellene megoldani a dolgokat, hogy minimális távolságokat kelljen tömegközlekedéssel megtenni, főleg minimális számú járművön.
Egyrészt 20+X számú embert zötyögteni napközben ide-oda, tömött buszokon... A hazajutás kérdése hajnalban, de ha még az éjszakai járatokkal kell, amikor metró nincs is....
...és hát nem akarok sz.rrágónak tűnni, de a pénzemet sem tömegközlekedésre akarom költeni pláne, hogy nem kevésbe kerül a jegy B.gyarmatról - B.pestre és vissza.
Kép
Válasz küldése