Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.08.12. 20:59:49

rhynn írta:Az utóbbi években az első akciófilm, ami tényleg csak a csihi-puhiról szól
azért a Taken se szólt sokkal többről :wink:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2009.08.12. 20:51:39

Bányász írta:G.I Joe:

Gyerekként sokat játszottam velük úgyh gondoltam adok egy esélyt a filmnek annak ellenére,h a trailer nem igazán fogott meg.

Igazából már írtam,h néha sztem szükség van egy egy ilyen filmre is ami kb semmiről nem szól.De legalábbis nincs túl sok mondanivalója.Ennek is így ültem neki azt remélve,h jó szórakozás lesz de sztem túl magasra tettem a lécet.Nem mondom,h csalódást keltett de nem azt hozta amit vártam.(akciók vannak bőven sőt szinte csak az van de azért a romantikus szál is előkerül ami nekem nem hiányzott volna,legalábbis ebben a formában sztem butaság volt)

Főleg ha mondjuk összehasonlítom a két Transformers mozival(mivel az is Hasbros cucc)akkor azt kell mondjam a robotok többet adtak nekem. :) Ebben a filmben egy kicsit túl sok volt a szuper ember meg a szuper cucc. :) Na meg van benne pár idegesítő hiba is de az mellékes.Viszont Kígyószem karaktere tetszett meg neki a gonosz párja. :) (és jók a visszaemlékezések is)

Nem mondom,h rosszul szórakoztam de nem mostanában fogom újra nézni.Már ha újra nézem.
Nekem rohadtul tetszett, annak ellenére, hogy eszköztárában 90%-ban a New Hope lenyúlása. Az utóbbi években az első akciófilm, ami tényleg csak a csihi-puhiról szól, van benne Ecclestone és nem alzheimeres a kameraman (Bourne óta ez mintha kötelező lenne). Minőségi alkotás, bár mondanivalója tényleg nincs. Kibáncsi vagyok a második részre. Egyébként Kb. a Wolverine filmtől váltam ezt a mértéktelen harcot, abba meg pont ez hiányzott. A Transformers 2 meg egy vicc... :( Persze nagy reményem az Iron Man 2.
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.08.12. 19:17:06

FCBarca88 írta:Death Note: imádom :) bár én már hamarabb lezártam volna a történetet, de szerencsére készült belőle egy rendezői változat, aminek a befejezése számomra jobb lett, mint a sorozatnak.

Code Geass(2évados)-t ajánlom még. A főhőse(Lelouch) és a DN-s Kira közt vannak hasonlóságok, vagy ép nincsenek, ez nézőpont kérdése;) de ez is egy nagyon jó anime: akcióval, humorral, drámával, érdekességekkel, fordulatokkal.

A főhősök ill. komolyabb szereplők mindkét animeben elég karakteresre sikerültek, de egy-két epizód szereplő is.

Mindkettőnél felejtsétek el a magyar szinkront(bár ha jól tudom CGnél nincs is még). Eredeti hang + magyar felirat. Sokkal jobbak így, de ez általánosságban vonatkozik majdnem az összes animere.

Nekem ez a két kedvenc animem, nagyon megfogtak,pedig nem vagyok egy nagy animefan.
Hát eddig én se voltam egy anime zabáló. (DB-t ismertem egyedül)
De a DN meghozta a kedvem hozzájuk, és lehet, hogy lekapkodok párat.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
FCBarca88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2006.02.24. 15:35:59
Tartózkodási hely: Isaszeg

2009.08.12. 19:11:21

Death Note: imádom :) bár én már hamarabb lezártam volna a történetet, de szerencsére készült belőle egy rendezői változat, aminek a befejezése számomra jobb lett, mint a sorozatnak.

Code Geass(2évados)-t ajánlom még. A főhőse(Lelouch) és a DN-s Kira közt vannak hasonlóságok, vagy ép nincsenek, ez nézőpont kérdése;) de ez is egy nagyon jó anime: akcióval, humorral, drámával, érdekességekkel, fordulatokkal.

A főhősök ill. komolyabb szereplők mindkét animeben elég karakteresre sikerültek, de egy-két epizód szereplő is.

Mindkettőnél felejtsétek el a magyar szinkront(bár ha jól tudom CGnél nincs is még). Eredeti hang + magyar felirat. Sokkal jobbak így, de ez általánosságban vonatkozik majdnem az összes animere.

Nekem ez a két kedvenc animem, nagyon megfogtak,pedig nem vagyok egy nagy animefan.

Ismertetők:
Death Note
CodeGeass R1
CodeGeass R2
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára FCBarca88 2009.08.12. 19:18:26-kor.
I am a Runner![...]
FCBarcelona, Fradi, Schumi, Németország!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.08.12. 19:00:46

Slither írta:Az egyik legjobb anime sorozatnak mondják, és tényleg érdekes a sztorija és karakterei. Élőszereplős filmet is csináltak belőle.
Nekem annyira nem jön be a stílusa, túl komor az egész hangulata, kb. 10 rész után be is fejeztem. :roll:
Tény, hogy nem egy vígjáték, de azért sztem annyira nem vészes.
A zenéje az ami szerintem inkább való ravatalokra, mint egy sorozatba.
Amúgy volt eddig pár dolog ami kifejezett vicces volt. (pl.: az a bohócszájú istenség mikor tekereg az almahiánytól speciel ott volt :D ).
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.08.12. 18:57:41

lui1698 írta:Találtam egy számomra új anime sorozatot:
Death Note - A halállista a címe.

Elég érdekes a sztori, és van benne pár eredeti karakter.
Az a kár, hogy elég rövid, összvissz 37 rész. :?

Kis info:
http://filmkatalogus.hu/Death-Note-A-halallista--f21143
http://www.imdb.com/title/tt0758742/

szerk.: ja és elkezdtem szedni a Kemény zsaruk első évadját.
Erről vélemények? :roll: :)

a Death Note történetvezetése kicsit bonyolult, ugyanakkor érdekes sakkjátszma zajlik (spoiler) Kira és L, majd N között.

a végkifejlet a legjobb része szvsz. addig igencsak sok szereplő esik áldozatul, de sztem ajánlós anime ;)
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2009.08.12. 18:52:46

lui1698 írta:Találtam egy számomra új anime sorozatot:
Death Note - A halállista a címe.

Elég érdekes a sztori, és van benne pár eredeti karakter.
Az a kár, hogy elég rövid, összvissz 37 rész. :?

Kis info:
http://filmkatalogus.hu/Death-Note-A-halallista--f21143
http://www.imdb.com/title/tt0758742/
Az egyik legjobb anime sorozatnak mondják, és tényleg érdekes a sztorija és karakterei. Élőszereplős filmet is csináltak belőle.
Nekem annyira nem jön be a stílusa, túl komor az egész hangulata, kb. 10 rész után be is fejeztem. :roll:
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.08.12. 18:48:42

Találtam egy számomra új anime sorozatot:
Death Note - A halállista a címe.

Elég érdekes a sztori, és van benne pár eredeti karakter.
Az a kár, hogy elég rövid, összvissz 37 rész. :?

Kis info:
http://filmkatalogus.hu/Death-Note-A-halallista--f21143
http://www.imdb.com/title/tt0758742/

szerk.: ja és elkezdtem szedni a Kemény zsaruk első évadját.
Erről vélemények? :roll: :)
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.08.12. 00:09:24

Comedy Centralon most megy az egyik kedvenc Family Guy részem. Hatalmas. Quagmire nagyon nagyot alakít. :lol: :lol: :lol: :lol:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.08.10. 23:02:40

G.I Joe:

Gyerekként sokat játszottam velük úgyh gondoltam adok egy esélyt a filmnek annak ellenére,h a trailer nem igazán fogott meg.

Igazából már írtam,h néha sztem szükség van egy egy ilyen filmre is ami kb semmiről nem szól.De legalábbis nincs túl sok mondanivalója.Ennek is így ültem neki azt remélve,h jó szórakozás lesz de sztem túl magasra tettem a lécet.Nem mondom,h csalódást keltett de nem azt hozta amit vártam.(akciók vannak bőven sőt szinte csak az van de azért a romantikus szál is előkerül ami nekem nem hiányzott volna,legalábbis ebben a formában sztem butaság volt)

Főleg ha mondjuk összehasonlítom a két Transformers mozival(mivel az is Hasbros cucc)akkor azt kell mondjam a robotok többet adtak nekem. :) Ebben a filmben egy kicsit túl sok volt a szuper ember meg a szuper cucc. :) Na meg van benne pár idegesítő hiba is de az mellékes.Viszont Kígyószem karaktere tetszett meg neki a gonosz párja. :) (és jók a visszaemlékezések is)

Nem mondom,h rosszul szórakoztam de nem mostanában fogom újra nézni.Már ha újra nézem.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.08.10. 22:11:24

torrestoni írta:Nos, megnéztem egy-két "új" filmet:

A Balhé - 10/8.5
Szóval bejött az ajánlatom! 8) :wink:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.08.10. 21:52:43

Kapcsolgattam, és látom, hogy a Viasaton megy a Brókerarcok.
Gépen is itt pihen egy ideje, csak nemtom érdemes-é megnézni?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.08.09. 21:13:39

miihii írta:
Puyol05 írta:
más: akkor mi a teendő hogy ha megakarok nézni egy filmet, és a hangfal is maxra fel van tekerve, a lejátszóban a hangerő is maxon van, meg a gépen a hangerő is maxon van és megis alig hallom, amit mondanak. esetleg valami ötlet? már ha van rá megoldás
Ez egy jó kérdés,mert én is jártam így már jópárszor...
Több megoldás is van.
Éjjel nézed,amikor nincs akkora alapzaj a környezetben :wink:
Odateszed a hangfalakat a fejed mellé,mint egy headset-et :D
Kiírod DVDre és jól maxra állítod a TV-t,Házimozit,estébé... :P

De tényleg,ha van vkinek épkézláb megoldása,akkor ne fogja vissza magát,ossza meg please :wink:
Subtitles on :idea: :roll: :lol:
Nálam segített ha más lejátszóval probáltam meg.
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2009.08.09. 21:00:09

torrestoni írta:Nos, megnéztem egy-két "új" filmet:


A boldogság nyomában - 10/8
Pazar alkotás, ami egy kissé kiszínezett igaz történeten alapul, egy apáról, s annak lelki erejéről, valamint fia iránt érzett szeretetéről, kapcsolatáról. Nem mondom, hogy ez volt Will Smith élete legjobb alakítása, de nem is játszotta túl, beleélte magát a szerepbe, s velem elhitette, hogy ő az a bizonyos karakter. Egyébként szép történet a küzdeni tudásról, a kemény munkáról, álmokról, erősen ajánlom mindenkinek!

Kb. 1 éve láttam. Valóban nem volt rossz film, de ezek a kiszínezések helyenként röhejessé tették a filmet. Nálam ott szakadt el a cérna, mikor a srác elhagyta Amerika kapitányt. Minden téren verte őket a sors. Már-már meseszerűnek tűnt, hogy túlélték és nem bolondultak meg.
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
Predator
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2007.04.01. 22:14:04

2009.08.09. 20:47:10

Puyol05 írta:
soadroli írta:Érdemes megnézni a Watchmant :?:
ez egy jó kérdés... nélam is tervben volt, de még nem jutottam el odáig. esetleg aki látta az tudna valamit írni róla, hogy tetszett-e neki vagy nem?

más: akkor mi a teendő hogy ha megakarok nézni egy filmet, és a hangfal is maxra fel van tekerve, a lejátszóban a hangerő is maxon van, meg a gépen a hangerő is maxon van és megis alig hallom, amit mondanak. esetleg valami ötlet? már ha van rá megoldás
Érdemesnek érdemes,mmint megnéztél egy filmet,aztán levonod a következtetéseket,lehet,h kedvenc filmed lesz...De,ha véleményt kérdeztek én pár napja néztem meg,de kegyetlen volt...2,5 óra,azt hittem eret vágog(kis túlzással persze)...van benne pár jó jelenet,de alapjában véve a történet egy nagy katyvasz,sokkal több van a karakterekbe...A lényeg,h meg lehet nézni,mint minden mást is,de nekem nagy csalódás volt...ízlések és pofonok


milyen minőségű a film? lehet,h alapból a "felvételen" nem a legjobb a hang,azzal viszont nem tudsz mit tenni
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.08.09. 20:19:50

Nos, megnéztem egy-két "új" filmet:

A Balhé - 10/8.5
Hát igen, erről van nagyba' szó, nem is értem, hogyan "kerültük ki egymást" eddig. Jól szórakoztam, nem egyszer mosolyogtam, máskor nevettem. A történetet egy-két helyen még meg lehetett volna bolondítani, legalábbis közben voltak ötleteim, de így sem hagyott űrt maga után ez az alkotás. Sajnos ritkán készítenek ehhez hasonló filmeket, s a jól bevált klasszis színészek helyett többnyire tehetségtelen pávákat alkalmaznak. Itt az ellenpélda tisztelt filmóriások, el kellene gondolkodni.

Az álomtévé (Uranya) - 10/7
Nos, olyan aranyos kis film, amit bár nem tartottam meg, mégsem csalódtam benne. Igaz sokkal több humort, vagy legalábbis humorosabb jelenetet vártam, de végül rájöttem, hogy nem ez volt a készítők célja. Még így is sikerült mosolyt csalni az arcomra olykor, amellett, hogy valami egészen fantasztikus hangulatot sikerült adnia a stábnak első sorban a zseniális, stílusos muzsikával, másod sorban a képi világgal. Igazi mediterrán csemege, bár én annyira nem kedvelem a műfajt.

A boldogság nyomában - 10/8
Pazar alkotás, ami egy kissé kiszínezett igaz történeten alapul, egy apáról, s annak lelki erejéről, valamint fia iránt érzett szeretetéről, kapcsolatáról. Nem mondom, hogy ez volt Will Smith élete legjobb alakítása, de nem is játszotta túl, beleélte magát a szerepbe, s velem elhitette, hogy ő az a bizonyos karakter. Egyébként szép történet a küzdeni tudásról, a kemény munkáról, álmokról, erősen ajánlom mindenkinek!

Én a nő, és még egy fő - 10/5
Fenntartásokkal kezdtem hozzá, de ez a vígjáték kitűnt a hasonló romantikus bugyuta, mondanivaló nélküli, túljátszott, túlsztárolt, értéktelen szemetek közül :) Legalábbis az első harmadán nagyon jól szórakoztam, sokat nevettem, igaz utána már a hollywoodi mese érzése, és a túlságosan csöpögős szál a történetben sokat elvett a filmből. Ennek ellenére minimum egy közepes filmnek tudom értékelni, mellesleg Kate Hudson nem az esetem, de ebben a műben valami irtózatosan szexi. Ettől még nem lesz jó színésznő, sőt...


Ma akartam megnézni a Fulladás (Choke) c. filmet, ami egy nagyon érdekes sztorit mutat be, s már csak azért is érdekel, mert a Harcosok Klubjához köthető (azt hiszem mindkét film ugyanannak az írónak a tollából készült regény alapján született, persze ez egyáltalán nem biztos). Azonban nem fogom ma, hiszen két remekművet is sugároz a TV, sajnos a másodikat elég későn, holnap pedig már Hétfő. :?

Szóval Showtime (a T.J. Hookeres jelenet már önmagában megéri a rá szánt időt :D), de Niro pazar karakterével és alakításával, majd később az Apám nevében, amit még nem láttam eleddig, de nagyon kultfilmnek tűnik. Erősen ajánlom mindenkinek! Nagyon sajnálom, ha már nem tudom megnézni (ez finom célzás volt arra, hogy valaki rögzíthetné, feltölthetné, megoszthatná, vagy valami értelmes direktlinkes megoldással kedveskedhetne). :wink:
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.08.09. 20:02:16

miihii írta:
Puyol05 írta:
más: akkor mi a teendő hogy ha megakarok nézni egy filmet, és a hangfal is maxra fel van tekerve, a lejátszóban a hangerő is maxon van, meg a gépen a hangerő is maxon van és megis alig hallom, amit mondanak. esetleg valami ötlet? már ha van rá megoldás
Ez egy jó kérdés,mert én is jártam így már jópárszor...
Több megoldás is van.
Éjjel nézed,amikor nincs akkora alapzaj a környezetben :wink:
Odateszed a hangfalakat a fejed mellé,mint egy headset-et :D
Kiírod DVDre és jól maxra állítod a TV-t,Házimozit,estébé... :P

De tényleg,ha van vkinek épkézláb megoldása,akkor ne fogja vissza magát,ossza meg please :wink:
Ilyen nekem is volt már. Kiderült hogy a kodekokkal volt probléma. Letöltöttem a legújabb xp kodek pack-et és szép, tiszta hangot kaptam. :wink:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.08.09. 19:38:22

Puyol05 írta:
más: akkor mi a teendő hogy ha megakarok nézni egy filmet, és a hangfal is maxra fel van tekerve, a lejátszóban a hangerő is maxon van, meg a gépen a hangerő is maxon van és megis alig hallom, amit mondanak. esetleg valami ötlet? már ha van rá megoldás
Ez egy jó kérdés,mert én is jártam így már jópárszor...
Több megoldás is van.
Éjjel nézed,amikor nincs akkora alapzaj a környezetben :wink:
Odateszed a hangfalakat a fejed mellé,mint egy headset-et :D
Kiírod DVDre és jól maxra állítod a TV-t,Házimozit,estébé... :P

De tényleg,ha van vkinek épkézláb megoldása,akkor ne fogja vissza magát,ossza meg please :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
socio66

2009.08.09. 18:59:51

soadroli írta:Érdemes megnézni a Watchmant :?:
ezeket a kérdéseket nem értem.
miért ne lenne érdemes..?
sajnálod azt a másfél órát,amit elvesz kalandokkal teli életedből? :)
és mit számít,ha valaki azt mondja,hogy nem jó? mindenkinek más az ízlése, lehet,hogy életed egyik legjobb filmjét hagyod ki csak azért,mert egy ismeretlen azt mondta,ne nézd meg.
én saját magam szeretem eldönteni a dolgokról,hogy azok jók-e,vagy sem.
még ha moziban szeretnéd megtekinteni a filmet,akkor megérteném,hogy megkérded a kiválasztott darab milyenségét,de gondolom nem..
tehát nézd csak meg nyugodtan,veszíteni nem fogsz vele.
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2009.08.09. 18:39:27

soadroli írta:Érdemes megnézni a Watchmant :?:
ez egy jó kérdés... nélam is tervben volt, de még nem jutottam el odáig. esetleg aki látta az tudna valamit írni róla, hogy tetszett-e neki vagy nem?

más: akkor mi a teendő hogy ha megakarok nézni egy filmet, és a hangfal is maxra fel van tekerve, a lejátszóban a hangerő is maxon van, meg a gépen a hangerő is maxon van és megis alig hallom, amit mondanak. esetleg valami ötlet? már ha van rá megoldás
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5241
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2009.08.09. 18:28:51

Érdemes megnézni a Watchmant :?:
Kép
Avatar
joker23
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009.07.21. 18:01:57
Tartózkodási hely: néha itt,néha ott

2009.08.07. 22:58:27

kanty írta:Valaki nem tud vmi ütös vigjátékot vagy akciót ajánlani? :wink:
Igenember-Predator1,2(bár már biztos láttad :)
IBRA MIÉRT?????
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.08.07. 13:31:15

kanty írta:Valaki nem tud vmi ütös vigjátékot vagy akciót ajánlani? :wink:
die hard trilógia akciónak? (direkt trilógiát írtam, mert a 4. rész már nem az igazi...)
vígjátéknak meg mondjuk nem tudom mennyire bírod Ben Stillert, de az Apádra ütök és a Vejedre ütök elég jók! (meet the parents és meet the fockers)

http://www.port.hu/pls/fi/films.film_pa ... m_id=31365

http://www.port.hu/vejedre_utok_meet_th ... topic_id=2

Robert de Niro is hatalmasat alakít mindkét filmben! :D
ajánlósak ;)

"segbekúr" :D :D :D :D

ha nem tudod, miért írtam ezt, majd megtudod :P (nem kell rosszra gondolni ;) )
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.07. 13:25:20

kanty írta:Valaki nem tud vmi ütös vigjátékot vagy akciót ajánlani? :wink:
Igenember, Másnaposok. :)
Akció: G.I.Joe, tegnap volt a premiere mozikban, nekem is csak ajánlották. :)
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.08.07. 13:21:04

Valaki nem tud vmi ütös vigjátékot vagy akciót ajánlani? :wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Válasz küldése