Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.02.27. 08:16:00

miihii írta:Vajon h állította fejre a legvégén a mentőautót?Csak mert a Gyűjtő furgonja sértetlen volt. :shock:
Na meg persze a Gyűjtő személyével kapcsolatban is felmerül ez-az :P
Azon én is forogtam, hogy csinálta, mikor vagy 3-4et pördül a mentő :lol: biztos vmi carmageddon-os autó és lehet közbe javítani :lol:
A gyűjtő személye és elsősorban a motivációjára leszek kíváncsi én is nagyon, mert ha kicsit fűrész fílingbe is, de nem biztos, hogy a rossz cél vezérli még ha nem is a megszokott módon jár el az igazságszolgáltatásban.

The Fourth Kind Hát izé... tipikusan az a film, amin lehet érvelni meg ellenérvelni, hogy igaz-e. Szerintem elég hatás vadász, főleg azzal a sumer nyelvvel, mert tök érdekes, hogy csak azokat a szavakat hallani, mint elpusztít, megvizsgál, isten stb. Az ilyen elrabolok valakit és megvizsgálom dolgot nem tartom valósnak... ha egy idegen faj, el tud jutni a Földig, főleg úgy hogy nekünk fel sem tűnik, nem kísérletezni fog az emberen hogy megismerje, hanem elolvas egy rohadt emberi anatómia könyvet és rájön, ha elaltatja rendesen, akkor nem kerül veszélybe a titokban maradásuk sem... :lol: 10/3
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.02.27. 01:33:06

kennyke04 írta:The Collector hát ez a film könnyet csalt a szemembe... na nem a meghatódottságtól vagy ilyesmi, hanem mert végre van egy film a horror műfajban ami felveheti a versenyt a fűrésszel! Annyira nem b**** oda, de de ááááááá beteeeeeeg :lol: Akinek az bejött, szerintem nem lesz nagy csalódás és tuti folytatós és nem gyengén várós :) (főleg mivel sok kérdésre választ adhat) 10/8
No,be is hoztam a lemaradást.
Tényleg nagyon komoly ez a film!A zenéje és a képi világa is nagyon rendben vannak sztem.
Madeline Zima játssza a házigazda család nagylányát.Őt még a Dadus (The Nanny) c. sorozatból ismerem -na meg a Hősökben is feltűnt.Vhogy nem szimpatikus ez a kiscsaj nekem,de ebben a filmben megmutatkozott az előnyös oldala :P Pedig nem is az oldalára értem :lol:

Ha lesz folytatás,akkor rögtön volna egy megválaszolatlan kérdésem:
Vajon h állította fejre a legvégén a mentőautót?Csak mert a Gyűjtő furgonja sértetlen volt. :shock:
Na meg persze a Gyűjtő személyével kapcsolatban is felmerül ez-az :P

Akik imádják a Fűrészt,azoknak kötelező,akik szeretik a horrort,ajánlós
:wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.02.26. 21:11:36

katalunya írta:
ez az a film amikor a stallone a kapus és a pelé is játszik benne? :) me az a film egész jóh volt :)
Nem,annak a címe Menekülés a győzelembe (Victory).
Am tényleg naon jó kis múví.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.02.26. 19:49:56

katalunya írta:
madmushroom írta:Felejtsétek már el ezt a sok amcsi libafost...íme egy igazi klasszikus Mosolyog

http://videotar.mtv.hu/Videok/2007/08/1 ... satar.aspx

Keleti Márton klasszikusa, a Csodacsatár! Az 1956-os filmben az olimpiai bajnok válogatott tagjai szerepelnek, Puskás Ferenc önmagát alakítja. Egy film klasszikus Puskással az egész családnak, az MTV archívumából! (Teljes képernyős megjelenítéssel!)
ez az a film amikor a stallone a kapus és a pelé is játszik benne? :) me az a film egész jóh volt :)
:shock: Nem, ez nem az. :lol: De, ha rákattintanál a linkre, rájöhetnél... :roll: Amúgy, miből gondoltad?

Annak csak annyi köze van a magyarokhoz, hogy (azt hiszem) az MTK stadionba játszottak.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
katalunya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2009.10.18. 17:43:30
Tartózkodási hely: Ghana

2010.02.26. 19:47:44

madmushroom írta:Felejtsétek már el ezt a sok amcsi libafost...íme egy igazi klasszikus Mosolyog

http://videotar.mtv.hu/Videok/2007/08/1 ... satar.aspx

Keleti Márton klasszikusa, a Csodacsatár! Az 1956-os filmben az olimpiai bajnok válogatott tagjai szerepelnek, Puskás Ferenc önmagát alakítja. Egy film klasszikus Puskással az egész családnak, az MTV archívumából! (Teljes képernyős megjelenítéssel!)
ez az a film amikor a stallone a kapus és a pelé is játszik benne? :) me az a film egész jóh volt :)
Kép
Dream Team: Valdés-Dani A.,Beckenbauer,Piqué,Roberto C.- Y.Touré-Xavi,Iniesta-Messi,Eto'o,Henry
"Csak türelmesen, és minden jól fog elsülni” - Pep Guardiola
Make the ball happy :)
Avatar
vargaakos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 648
Csatlakozott: 2008.11.21. 15:47:12
Tartózkodási hely: Nagyszekeres/Budapest

2010.02.26. 19:44:38

Sziasztok, egy kis segítség kellene: Két filmet keresek (pontosabban ismerősöm) The Haunted Airman , Remember Me. Az összes torrent oldalon néztem ahol fent vagyok de nem találtam. Ha vki tudna linket/torrentet dobni megköszönné az illető. :) Köszi előre is!
Kép
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.02.26. 16:16:32

Felejtsétek már el ezt a sok amcsi libafost...íme egy igazi klasszikus Mosolyog

http://videotar.mtv.hu/Videok/2007/08/1 ... satar.aspx

Keleti Márton klasszikusa, a Csodacsatár! Az 1956-os filmben az olimpiai bajnok válogatott tagjai szerepelnek, Puskás Ferenc önmagát alakítja. Egy film klasszikus Puskással az egész családnak, az MTV archívumából! (Teljes képernyős megjelenítéssel!)
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8680
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.02.26. 15:50:51

Krojf. Pont tegnap történt ez meg. :D De várom már mint "a állat".
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.02.26. 15:46:11

miihii írta:Utóbbi szintén nézős lesz,csak készüljenek el a betűk hozzá :wink:
A REC tetszős volt,de a folytatásoktól mindig tartok kicsit...
Nos el is készültek a betűk, de na... nem mondom, hogy nem láttam már rosszabb folytatást, de kicsit bíztam benne, hogy átmentik az első rész zseniális hangulatát. Nem sikerült számomra :cry: És mivel a remény hal meg utoljára, bízok abban, hogy dobnak egy nagyot a 3. résszel, mivel a befejezése tetszett :) :wink:
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.02.26. 14:08:01

Benga írta:
Bányász írta: How To Make It in America a címe és Kid Cudi is szerepel benne...igaz csak mellékszereplő azt hiszem.

Itt vannak előzetesek

Ez meg a főcímzene

Az első részt most szedem mert hosszupuskán találtam hozzá feliratot.Remélem olyan jó lesz mint amire számítok. :)
Nekem még kicsit jobb is volt, mint amire számítottam, nagyon hangulatos. Engem az első percekkel megvettek.
Na így az első két epizódot megnézve azt mondhatom én is követni fogom.Tök jó az egésznek a hangulata.Meg eddig számomra a történet is érdekesen indul.De engem már a főcímmel megvettek igazából... :) Ilyen főcím után az lett volna a meglepő ha valami olyat hoznak össze ami nem tetszik... :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.02.26. 11:46:38

Fernando írta:The Collector-t énis most fogom majd megnézni. Szóval akkor többek szerint jó film. :wink:
faithnomore írta:akit érdekel az új Sherlock Holmes film kiváló minőségben, az írjon nekem, tudok adni nagyon jó torrentet

megéri, szerintem nagyon jó film
Hát én egyel többször láttam a kelleténél. Marhára alulmúlta az elvártakat nálam.

JÖJJÖN MÁR AZ ALICE IN THE WONDERLAND! :lol:
Foglalj helyet magadnak és nézd meg 3D-ben!
http://www.cinemacity.hu/t_search.php?s ... smovie=598
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8680
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.02.26. 07:43:21

The Collector-t énis most fogom majd megnézni. Szóval akkor többek szerint jó film. :wink:
faithnomore írta:akit érdekel az új Sherlock Holmes film kiváló minőségben, az írjon nekem, tudok adni nagyon jó torrentet

megéri, szerintem nagyon jó film
Hát én egyel többször láttam a kelleténél. Marhára alulmúlta az elvártakat nálam.

JÖJJÖN MÁR AZ ALICE IN THE WONDERLAND! :lol:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.02.26. 03:31:24

kennyke04 írta:The Collector

Rec 2
Előbbit én is épp ezekben a percekben veszem meg :P
Nagyon kíváncsi vok,mert tetszik ,amit olvastam róla.Több helyen is írták,h a betegsége felveszi a versenyt a Fűrésszel,ez már önmagában elég,h megnézzem. :P

Utóbbi szintén nézős lesz,csak készüljenek el a betűk hozzá :wink:
A REC tetszős volt,de a folytatásoktól mindig tartok kicsit...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.02.26. 01:57:24

The Collector hát ez a film könnyet csalt a szemembe... na nem a meghatódottságtól vagy ilyesmi, hanem mert végre van egy film a horror műfajban ami felveheti a versenyt a fűrésszel! Annyira nem b**** oda, de de ááááááá beteeeeeeg :lol: Akinek az bejött, szerintem nem lesz nagy csalódás és tuti folytatós és nem gyengén várós :) (főleg mivel sok kérdésre választ adhat) 10/8

Rec 2, még várni kell a feliratra :cry: így nem tom mennyire jó vagy rossz film, de hát az első rész után ki nem szabad hagyni.
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2010.02.25. 22:25:31

akit érdekel az új Sherlock Holmes film kiváló minőségben, az írjon nekem, tudok adni nagyon jó torrentet

megéri, szerintem nagyon jó film
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.25. 17:41:24

messideco írta:Eddig mindegtyiket láttam. Hétfőn kellet volna jöjjön a köv. résznek, de semmi. :cry:

nyugi jön most néztem meg az előzetesét. és sztem min. 20-22 részes lesz az évad mer eddig mindegyik 20 fölött volt. ugyh. ne aggódj :D
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.02.25. 16:49:58

torrentkiller! melyik a kedvenc részed a sorozatból?

nem nagyon tudok választani, de a 2x19-es, a dream job, amikor megtudja, h az apja Orion :D ,az egész jó. a 3d-s rész is tele van beteg humorral :P


nah meg azon haltam be, amikor Chuck vérébe beoltotta a volt bnője a legyengített vírust,hogy a szervezete előállítsa az ellenanyagot,ez a hülye eltöri a fecskendőt, erre azt találja ki, h majd nyállal viszi át Casey szervezetébe az anyagot. azt a pofát, amit Casey vág haldokolva annak hallatára, h hiába smárolta le, az kegyetlen! :lol: :lol: :lol: :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.02.25. 16:30:33

Eddig mindegtyiket láttam. Hétfőn kellet volna jöjjön a köv. résznek, de semmi. :cry:
"And my heart will leave you never."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.25. 16:28:45

messideco írta:Az Így jártam anyátokkal mi van? Véget ért az 5ik évad? :roll:
Nem tudom te hol artasz, én a 15. résznél de még forgatják a többit, tehát nem :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.02.25. 16:04:39

Az Így jártam anyátokkal mi van? Véget ért az 5ik évad? :roll:
"And my heart will leave you never."
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.02.25. 16:01:46

Fecooo írta:Chuck returns (előzetes)

kis étvágygerjesztő emberek ;)

Chuck-ot a népnek! :D
Még nyáron néztem végig az 1. és 2. évadot, azóta vártam már a 3.ra.
Eddig tetszik az évad, nem az van amire gondoltam, h "Sara, Casey, maradjatok a kocsiban" :lol: Azért Chuck nem vesztette el teljesen azt az szerencsétlen kis kocka stílusát, ami az egész sorozat lényegét adja.
Jah és Kristin Kreuk szerződtetése nagy húzás volt szerintem.
Viva Chuck!!! :lol:
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.02.25. 15:51:56

Chuck returns (előzetes)

kis étvágygerjesztő emberek ;)

Chuck-ot a népnek! :D
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.02.24. 22:23:39

Nos, megnéztem a közönséges bűnözők filmet :) kafa film volt.

Amikor megtámadják a hajót, akkor állt össze a kép bennem, hogy ki is az a rejtélyes alak... szóval nem lepett meg engem a csavar, mert számítottam rá :)
KépKép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.02.24. 18:49:39

Aki úgy döntene, hogy estére nem 'intercselzit' néz (mint én) annak ajánlanék egy filmet.

RTL-en 21:20-tól: Vaklárma.
89'-es, de iszonyat jó film. Nem tudom megunni, pedig láttam már párszor.
Richard Pryor, és Gene Wilder büntet. :D

És persze kötelező a film előtti szokásos BK! :lol:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.02.23. 20:05:56

VIII.Henrik írta:
Ilúvatar írta:
A Közönséges bűnözőkkel nem tettél rossz lóra, ezt láttam a 3 közül, de nagyon ajánlom, és sztem. ajánlottam is már párszor. :D
jaja emlékszem, hogy ajánlottad már, még Barcelonában :) Csakhát... nem mindent tudok megjegyezni :)

Viszont megnéztem az Edge of Darkness -t, és azt kell hogy mondjam, hogy jó kis krimi. A vége is jó. Mel Gibson meg szokásos módon hozta a formáját.

Holnap nézem meg a közönséges bűnözők filmet :)
KépKép
Válasz küldése