Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2011.10.10. 23:12:27

zolichess írta:Sziasztok!


Segítségeteket szeretném kérni szakdolgozatomhoz.
A kérdőívem témája sportelemző rendszer piaci bevezetése.

Ennek kitöltése max 5 percet vesz igénybe.

Link:
http://appi.bme.hu/survey/index.php?sid=93853&lang=hu

Ha érdekel a kutatásom eredménye, akkor értesítsetek, és küldöm a beszámolót.

Előre is köszönöm!

Üdv,
Zoli
Én is kitöltöttem, kifejezetten érdekelne a kutatásod eredménye. ;)
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.10.10. 19:43:40

VV19, lluisllach89
Ment p.m. :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.10.09. 20:00:56

Victor_Valdes írta:Nekem volt már jó pár barátnőm sulin belül, azt nem tartom gázosnak, viszont, osztályon belül cinkesnek gondolom, majd alakul valahogy..
hozzászólva a témához:

szerintem az egész csakis érzelmi intelligencia kérdése.

Ha a sajátodéval tisztában vagy, és tudod,hogy jól kezeled a kétes szitukat, akár kapcsolat közben,vagy után, akkor már csak az a kérdés,hogy a jelöltről milyen kép jön le előzetesen. Labilis e lelkileg, esetleg hisztis kategória,ilyesmik. Ha igen,akkor lehetséges,hogy annak ellenére,h te jól kezelnéd a dolgokat, ő nagyon nem, ezáltal árthat neked is.

Viszont ha kicsit jobb róla ilyen értelemben a kép, vágj csak bele! Nem mellesleg egyszer szerintem mindenki vágjon ilyesmibe bele, a jövőjére nézve is hasznos tapasztalatokat szerezhet. Tudni fogja legalább saját magáról,hogy tudja e kezelni az ezzel járó dolgokat,vagy nagyon nem. Jövőbeli munkahelyes ügyek megítélésében nem árt majd az előzetes rutin sem. :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2011.10.09. 19:26:09

Ha kapcsolatot szeretnél,akkor szerintem nem érdemes,személyes tapasztalatból mondom... Jó volt meg minden,a vége "maradjunk barátok" volt,de azóta se tudtunk olyan baráti kapcsolatot kialakitani,mint az előtt... Megvan a szia-szia,meg elvagyunk meg minden,de érződik a feszültség. Van más is,házon kivül... :) Ha pedig csak alkalmi bújócska,akk szerintem semmi akadálya. :D
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.10.09. 10:28:12

Nem feltétlenül ideális egy szoros társaságon belül párt keresni, de megtörténik. Én azt mondom, le kell tojni, ha úgy alakul, hogy valaki a suliban tetszik meg, próbáld meg, nem mondom, hogy nem lehet belőle rosszul kijönni, de ha nem basszátok át egymást a kerítésen túlságosan, akkor nem a világvége. Nekem is volt középiskolás szerelmem, tartott egy darabig, aztán egy kisebb kényes időszak után tudtunk ha nem is barátok, de haverok lenni.

Mindig elhangzik az örök okosság, hogy házi nyúlra ne lőjj, de középiskolában se tartották be az emberek, későbbieknek egyetemen a lehető legjobban kinyílik az ember társasági köre, de most már dolgozó emberként azt látom, hogy legtöbb más dolgozó emberke is a munkahelyén, vagy munkáján keresztül ismerkedik meg új kedvesével. Pusztán azért, mert ott vagy heti ötször napi 8-10 órát, ezeket az embereket ismered, innen van a legnagyobb merítés. Ez sem feltétlenül jó, de ilyenek vagyunk.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.10.09. 00:35:41

Hát figyelj. Attól függ hogy milyen viszonyban vagy a csajjal. Az én osztályomban is volt egy pár, akik kb fél évig voltak együtt, de előtte se igazán beszéltek sokat, csak egy buliban összejöttek, aztán folytatták, fél évig jártak, végül szakítottak, és még 5 évig osztálytársak voltak, de a szakítás után nem igazán beszéltek egymással, de egyszerűen azért, mert nem voltak haverok, nem volt közös a társaság. Ugye osztályon belül is vannak klikkek. Ha ti két különböző klikkbe tartoztok, és eddig se beszéltetek olyan sokat, akkor szerintem simán meg lehet próbálni, mert legfeljebb szakítás után se fogtok :D

A másik példa saját magam vagyok. A jelenlegi barátnőmmel utolsó 2 évben elég jó volt a viszonyom, közös volt a társaságunk, szünetekben is dumáltunk egy csomót, mikor mindkettőnknek beteg volt a padtársa akkor odaültünk egymás mellé, de 100%-ig haveri alapon, sose gondolt egyikőnk sem arra hogy össze kéne jönni, vagy többet érezne a másik iránt. Aztán érettségi bulin kellő piamennyiség elfogyasztása után valamiért összeakadtunk, bár igaz Ő mászott rám :lol: :lol: Aztán felmentem hozzá következő este, jól éreztük magunkat, de másnap úgy gondoltam hogy ezt így technikusi év előtt nem kellene folytatni, mert az az osztálytársi viszony rovására fog menni ha mi szakítunk, és akkor egyáltalán nem láttam annak esélyét hogy mi hosszabb ideig együtt maradunk. Aztán csak kerülgetnénk egymást a teremben, nem hiányzik ez egyikőnknek sem, még most megmenthető a haveri viszony. Aztán csak addig erősködött amíg belementem abba hogy járjunk. Nagyon jó volt úgy osztálytársként lenni, hogy közben járunk is, bár az is igaz hogy mire elkezdődött a suli, mind a ketten fülig szerelmesek voltunk. Azóta is együtt vagyunk, de hát mi 19 és 20 évesek voltunk, tehát idősebbek mint ti, úgyhogy gondolom az ember 16 évesen még nem arra gondol hogy megtalálta élete párját :D Ilyen korban nem valami gyakoriak a tartós kapcsolatok, mi a barátnőmmel pedig már komoly kapcsolatban gondolkoztunk mind a ketten.


Igazából lehet mondani pozitív és negatív példákat is. De szerintem ha úgy komolyabban nem voltatok összeragadva eddig, akkor igazság szerint nincs veszíteni valótok. Viszont ha már ezelőtt is huzamosabb ideig jóban voltatok, mint pl én a barátnőmmel, hogy 2 évig elég jóban voltunk, akkor már necces a dolog, mert ott mérlegelni kell hogy ha szakítasz vele akkor elveszítesz egy jó osztálytársat, havert.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.10.08. 22:24:50

Nekem volt már jó pár barátnőm sulin belül, azt nem tartom gázosnak, viszont, osztályon belül cinkesnek gondolom, majd alakul valahogy..
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.10.08. 22:15:44

Victor_Valdes írta:Én is ezt vallom, hogy érdemesebb "házon kívül" keresni. Csak aztán, mindig jön valami fordulat az életemben, ami alapjaiban írja át a saját szabályaimat.. :D
Én is úgy gondolom hogy sulin belül nem túl jó. Volt osztálytársam összejött egy évfolyamtársunkkal és végig egymáson lógtak majd a srác megunta de a csaj csak nem hagyta békén és kb 6 hónapig szenvedett a fiú... Aztán én is összejöttem azzal a lánnyal :lol: . Dettó ugyan az volt. Rám volt akadva teljesen. Persze ez azt vonta maga után hogy szívattak meg viccelődtek az osztálytársak mindkettőnkkel (mármint velem meg az osztálytársammal). Viszont utána volt egy sulin kívüli barátnőm egy teljesen sulin kívüli baráti társaságban és 1000x jobb volt.
De az élet mindig mást és mást hoz.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.10.08. 20:31:28

Victor_Valdes írta:Újra itt keresek megoldást a magánéletben jelentkező problémákra, bármilyen jellegű kapcsolat egy osztálytárssal (gondolok itt arra, hogy több, mint barátság...) az egy óriási baromság, jól gondolom ugye? :?
Szia!

Az én osztályom elég belterjes volt ha érted mire célzok!Szóval van ilyen téren tapasztalatom(Nem én voltam oszttársammal) Voltak olyanok akik utána jó barátok maradtak és nem volt fenn akadás.De volt olyan is amikor a szakítás után nem nagyon beszéltek,ez mondjuk megérthető volt,mert a csaj a pasi öccsével szűrte össze a levet.Szóval simán megoldható h utána is jóban legyetek nem kell félni semmitől.Én azt tudom mondani h ha tényleg akarjátok egymást vágjatok bele nincs belőle semmi gáz.

Üdv,Szabi
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.10.08. 20:16:13

Ilúvatar írta:
zolichess írta:Sziasztok!

Zoli
Kitöltve! :)
Szintén. :D
Abi & Tito
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.10.08. 20:07:34

zolichess írta:Sziasztok!

Zoli
Kitöltve! :)
KépKép
zolichess
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.10.05. 21:50:15
Kapcsolat:

2011.10.08. 18:43:30

Sziasztok!


Segítségeteket szeretném kérni szakdolgozatomhoz.
A kérdőívem témája sportelemző rendszer piaci bevezetése.

Ennek kitöltése max 5 percet vesz igénybe.

Link:
http://appi.bme.hu/survey/index.php?sid=93853&lang=hu

Ha érdekel a kutatásom eredménye, akkor értesítsetek, és küldöm a beszámolót.

Előre is köszönöm!

Üdv,
Zoli
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.10.08. 16:53:19

Kép
KépKép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.10.07. 22:50:04

Valaki linkelt régebben pár videót, amin egy fhaszi mutogatja a "vezetési képességeit" többekben felmerült a kétség, hogy talán szirénát használhat vagy valami mert húzódtak előle, na ezt a videót be tudná linkelni nekem valaki? :D

szerk.: Valahogy nem vonzanak a férfi szőrös seggek, bocsi akinek csalódást okoztam ezzel. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.10.07. 21:51:30

Victor_Valdes írta:Újra itt keresek megoldást a magánéletben jelentkező problémákra, bármilyen jellegű kapcsolat egy osztálytárssal (gondolok itt arra, hogy több, mint barátság...) az egy óriási baromság, jól gondolom ugye? :?
fiúval: nagyon!!!
lánnyal: ha 2 éven belül szakítatok, vmelyikőtök sérül a végén= nem jó ötlet
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.10.07. 21:50:04

salas9 írta: Lehet "felfújom" a dolgot
:roll:
basszus, józanodj ki, ez k jó! :D
nagyszerű dolog, én "irígy" vagyok rád!
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.10.07. 20:34:25

daffy írta:
Victor_Valdes írta: Jó esetben, két év... :lol:
hát nézd,ha simán csak szexeltek,akkor elképzelhető,hogy az egész osztály eléggé...khmm...jól tájékozott lesz. ha jártok,akkor is,de akkor nem olyan gáz. ha esetleg később szakítotok,akkor lehetnek bonyodalmak,de szerintem ennél nagyobbat nem bukhatsz,ha okos vagy
Igen, ezek az én problémáim is.. :D Végül is megint túlragozom a dolgokat, majd alakul, valahogy.. :D

palesz: Én is ezt vallom, hogy érdemesebb "házon kívül" keresni. Csak aztán, mindig jön valami fordulat az életemben, ami alapjaiban írja át a saját szabályaimat.. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.10.07. 20:31:51

Victor_Valdes írta:...
Hát ez csak attól függ hogy mennyire vagytok érettek. Nálunk is volt egy pár akik 1,5 évig jártak és utána szakítottak, de azóta is jóba vannak, nincs hiszti meg semmi ilyen... Van olyan is, akik aztán egymáshoz se szóltak szinte. Szóval egyénfüggő, nem feltétlenül hülyeség, de az esetek döntő többségében érdemesebb házon kívül keresni...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.10.07. 20:31:06

Victor_Valdes írta: Jó esetben, két év... :lol:
hát nézd,ha simán csak szexeltek,akkor elképzelhető,hogy az egész osztály eléggé...khmm...jól tájékozott lesz. ha jártok,akkor is,de akkor nem olyan gáz. ha esetleg később szakítotok,akkor lehetnek bonyodalmak,de szerintem ennél nagyobbat nem bukhatsz,ha okos vagy
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.10.07. 20:28:41

daffy írta:
Victor_Valdes írta:Újra itt keresek megoldást a magánéletben jelentkező problémákra, bármilyen jellegű kapcsolat egy osztálytárssal (gondolok itt arra, hogy több, mint barátság...) az egy óriási baromság, jól gondolom ugye? :?
nem. mennyi van még a suliból hátra? hány év?
Jó esetben, két év... :lol:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.10.07. 20:26:33

Victor_Valdes írta:Újra itt keresek megoldást a magánéletben jelentkező problémákra, bármilyen jellegű kapcsolat egy osztálytárssal (gondolok itt arra, hogy több, mint barátság...) az egy óriási baromság, jól gondolom ugye? :?
nem. mennyi van még a suliból hátra? hány év?
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.10.07. 20:23:55

Újra itt keresek megoldást a magánéletben jelentkező problémákra, bármilyen jellegű kapcsolat egy osztálytárssal (gondolok itt arra, hogy több, mint barátság...) az egy óriási baromság, jól gondolom ugye? :?
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2011.10.07. 19:56:50

socio66 írta:
AndrésGerardHernandez írta:Ezúton szeretnék tájékoztatni minden (hozzám hasonlóan) Besenyő család-barátot, hogy a L'art pour l'art társulat újra képernyőre kerül! M1, Péntek 20:15, Poén Péntek műsorban. Juhééé!

http://tv.animare.hu/tvmusor.aspx?id=ba ... 535ced4a76
na már csak ez kell. :)
abszolút nem jön át ennek az egésznek a humora,anno pár részt ismételtek valamelyik csatornán,de ezek a szóviccek,meg ez az eljátszom a fogyatékost szerintem nagyon gyenge.
persze régen,mikor alig volt műsor akkor mindent megnéztek az emberek és el lehetett adni bármit,de azt nem gondoltam volna hogy van olyan fiatal is akinek tetszik. :)
EZ A GYEREK MEG NEMNORMÁLIS!
Bocsi, muszáj volt elsütni. Ebbe a vitába ne menjünk bele, a humor elég szubjektív dolog, nekem bejön, régen is bejött. Bár Galla művész úr nálam lehúzta a színvonalat, őt nem találom viccesnek, de Pethővel már jó volt.
socio66

2011.10.07. 17:56:22

AndrésGerardHernandez írta:Ezúton szeretnék tájékoztatni minden (hozzám hasonlóan) Besenyő család-barátot, hogy a L'art pour l'art társulat újra képernyőre kerül! M1, Péntek 20:15, Poén Péntek műsorban. Juhééé!

http://tv.animare.hu/tvmusor.aspx?id=ba ... 535ced4a76
na már csak ez kell. :)
abszolút nem jön át ennek az egésznek a humora,anno pár részt ismételtek valamelyik csatornán,de ezek a szóviccek,meg ez az eljátszom a fogyatékost szerintem nagyon gyenge.
persze régen,mikor alig volt műsor akkor mindent megnéztek az emberek és el lehetett adni bármit,de azt nem gondoltam volna hogy van olyan fiatal is akinek tetszik. :)
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.10.07. 17:09:58

AndrésGerardHernandez írta:Ezúton szeretnék tájékoztatni minden (hozzám hasonlóan) Besenyő család-barátot, hogy a L'art pour l'art társulat újra képernyőre kerül! M1, Péntek 20:15, Poén Péntek műsorban. Juhééé!

http://tv.animare.hu/tvmusor.aspx?id=ba ... 535ced4a76
Ennek örülök, nagyon szeretem őket! Kár hogy csak havonta egy alkalommal, de ez ma van, úgyhogy meg is nézem! :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Válasz küldése